PDA

Pogledaj cijelu verziju : nova grafa+1gb ram= no sound



croat1gamer
25-04-2008, 06:16
crkla mi je stara grafa pa sam kupio ati hd2600 pro 512 ram i 1 gb ram od transcenda (stari ram sam izbacio)
kako da uninstallam sound drivere od ati-a
ali tek da vidite kako stekaju igre
evo primjer: tremulous- pocnem igrati, odaberem tim, i pocnem se kretati naprijed, pustim w tip se krece jos 3-4 sekunde, stane, stisnem s, tim se krece nazad, opet cekam 3-4 sekunde, dok opet ne dode pod moju kontrolu
ajde pomozite mi, ne zelim zauvijek igrati soldat :(

uninstallao sam stare drivere od nvidie

bezimeni
25-04-2008, 06:56
format c:enter

Ogg The Dogg
25-04-2008, 08:24
mislim da ih ne trebaš obrisat. probaj samo u sound optionsima odabrat svoju zvučnu karticu kao defaultni izvor zvuka i problem bi trebo bit rješen.

croat1gamer
25-04-2008, 13:33
nece, odabrao sam ih najmanje 10 puta na realtek, s ati hd rear sound output
odakle da skinem ati uninstaller?

btw. format je nemoguc jer nemam na sto pohraniti 120 gb, a dvd przilica nece da radi

usput zna li itko zasto steka u vecini igara (lol, steka i na cnc ra2) a prije nije stekalo

Jack v2.0
25-04-2008, 19:01
driver cleaner

eric-sneo
25-04-2008, 20:02
Imao slican problem nakon sto sam naknadno instalirao service pack 2 za XP(nisam mogao igrati neke igre bez njega).Uglavnom,nesta se pokidalo sa zvukom,nesto mi se cini da su se razliciti driveri medusobno klali(treba mu par minuta da otvori winamp,igre trzaju i zvuk opcenito u njima nije radio kako treba i slicna njasra).Probao deinstalira sav zvuk sa kompa tako da uopce nemam zvuka,probao reinstalirat drivere za zvuk,ali svejedno nije pomoglo.Tek je reinstalacija cijelog sistema(XP sa service packom 2)pomogla.Tako da ti po meni ne gine reinstalacija sustava.A sad sto se tice,izgubit ces sve podatke,tu ti ne mogu pomoci.
Kupi si novu przilicu-sad su stvarno jeftine(oko 200 kuna) i sto je najvaznije,sve su pouzdane,tako da ne mozes pogrijesiti koju god da si kupis.