PDA

Pogledaj cijelu verziju : Assasins creed problem



Vedrann
24-04-2008, 19:36
Evo naime ja cu postat za svog frenda buduci da on nema account napravljen ovdje.
Ovako frend je nabavio assasins creed i kad pokrene autorun ne moze kliknuti na ono instal/reinstal jer to mu je cijelo vrijeme sivo moze samo kliknuti read me, manual, i quit.Naime sa ovakvom konfom on je svjestan da on najvjerojatnije ne bi mogao igrat tu igru ali opet mu nije jasno kao ni meni zasto mu je ovo instal/reinstal sivo i da ne moze uopce zapocet instalaciju.Evo sta znam od frendove konfe: intel celeron 1.7 GhZ procesor,512 MB RAM-a,i grafa je asus A9600GE
ostalo o konfi ne znam ako vas nesto zanima recite pa cu ga pitat.

flander
24-04-2008, 19:39
Evo naime ja cu postat za svog frenda buduci da on nema account napravljen ovdje.
Ovako frend je nabavio assasins creed i kad pokrene autorun ne moze kliknuti na ono instal/reinstal jer to mu je cijelo vrijeme sivo moze samo kliknuti read me, manual, i quit.Naime sa ovakvom konfom on je svjestan da on najvjerojatnije ne bi mogao igratStu igru ali opet mu nije jasno kao ni meni zasto mu je ovo instal/reinstal sivo i da ne moze uopce zapocet instalaciju.Evo sta znam od frendove konfe: intel celeron 1.7 GhZ procesor,512 MB RAM-a,i grafa je asus A9600GE
ostalo o konfi ne znam ako vas nesto zanima recite pa cu ga pitat.


lol care pa nema šanse da je i pokrene, možda zato mu ne dopuštava instalaciju, preslaba konfa pa čak i za instalaciju. Brijem da kad bi je i instalirao da bi dobri sat vremena čekal da dojdeš do Main Menu-a. Nek spremi igru u ladicu i nek počne štedit za C2D :wink:

Peyo
24-04-2008, 20:12
@Vedrann, ovdje si pogledaj minimalnu i preporučenu konfiguraciju za Assassin's Creed :wink:

http://www.yougamers.com/gameometer/10247/