PDA

Pogledaj cijelu verziju : geek



unknown
24-04-2008, 10:04
lol ja sam par vrsta geeka po ovoj definiciji


"A person with a devotion to something in a way that places him or her outside the mainstream. This could be due to the intensity, depth, or subject of their interest. This definition is very broad but because many of these interests have mainstream endorsement and acceptance, the inclusion of some genres as "geeky" is heavily debated. Persons have been labeled as or chosen to identify as physics geeks, mathematics geeks, engineering geeks, sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, theatre geeks, history geeks, music geeks, art geeks, philosophy geeks, literature geeks, and roleplay geeks."

sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, history geeks, philosophy geeks, literature geeks... => me

ma geeks rulz! :gitara:

Jerry
24-04-2008, 13:20
music geek here:(

spidEY
01-05-2008, 20:06
viewtopic.php?f=82&t=23289 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=23289)

xolan
18-09-2008, 14:36
Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih. :nonono:

unknown
18-09-2008, 14:52
Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih. :nonono:


čitaj postove iznad.... gore ti piše definicija geeka

Hellboy
18-09-2008, 15:09
Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih. :nonono:
a tebe zadirkuju jer ti stalno curi nos, oči ti gledaju svako u svom smjeru i padaš na testovima inteligencije?

The Great Duck
18-09-2008, 15:27
Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih. :nonono:
Morao si oživiti temu staru 4 mjeseca...TO SE NE SMIJE!
PROČITAJ PRAVILA PRIJE NEGO ŠTO SE UČLANIŠ NA FORUM!!!

The Boz
18-09-2008, 15:31
To se ne smije?

Flippy
18-09-2008, 15:37
Smije ako konstruktivno reviva temu... :D

Cthulhu
19-09-2008, 20:26
Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih. :nonono:
Morao si oživiti temu staru 4 mjeseca...TO SE NE SMIJE!
PROČITAJ PRAVILA PRIJE NEGO ŠTO SE UČLANIŠ NA FORUM!!!
volim ove likove koji krenu udjeljivati svoju pravdu...you fail...
inače,ja sam geek za igre,definitivno...

RayDX
19-09-2008, 22:39
lol ja sam par vrsta geeka po ovoj definiciji


"A person with a devotion to something in a way that places him or her outside the mainstream. This could be due to the intensity, depth, or subject of their interest. This definition is very broad but because many of these interests have mainstream endorsement and acceptance, the inclusion of some genres as "geeky" is heavily debated. Persons have been labeled as or chosen to identify as physics geeks, mathematics geeks, engineering geeks, sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, theatre geeks, history geeks, music geeks, art geeks, philosophy geeks, literature geeks, and roleplay geeks."

sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, history geeks, philosophy geeks, literature geeks... => me

ma geeks rulz! :gitara:

Me: physics geeks, mathematics geeks, engineering geeks, sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks... Ostalo baš i ne :D