PDA

Pogledaj cijelu verziju : Noobovi i nezrelo ponašanje



tmarosi
23-04-2008, 19:26
nisam ovo nasao u pravilima da je nedopusteno, ali svejedno (99% da ce biti lockano)

HR guild Crov (Croatian Valor) nikako ne preporucujem

tamo su sve neki nadobudni klinci, noobovi na kubik, spamanje je totalno normalno tamo, psovanje im nije nikakva nepoznanica. a da tek znate koja pitanja se postavljaju tamo, moj boze. nitko ne zna za opciju whisper ili team chat. guild chat je jedini chat koji ocigledno poznaju.

mogao bih josh poprilicno puno pisati negativnih stvari o tom guildu, ali neda mi se gubiti vrijeme na njih.

to mi je jedno od najgorih iskustava s ljudima u GW.

EDIT BY MOD : Promjenjen naslov teme. Glupo je imat topic samo za vrijeđanje jednog guilda, pa rađe ovdje pišite svoja iskustva s n00bovima/retajima u GW-u.

trpi
23-04-2008, 20:13
a koji preporucujes :D ?

Mafioz0r
23-04-2008, 20:44
99% da ce biti lockano
Kao što vidiš, nisam lockao, samo sam promjenio naslov i svrhu topica.

tmarosi
23-04-2008, 20:48
od HR guildova, ne bih znao (CM ti se ne bi svidio jer ima dosta pocetnika pa bi te izivcirala pitanja koja oni postavljaju). a za ostale ne znam

Aerial
04-05-2008, 09:23
Kao što vidiš, Mafioso je promjenio boju i sastav govna, ali to je i dalje govno :D

Khm, enivej... Ja općenito imam neugodna iskustva s RH guildovima, s tim da ne govorim sad samo o GW nego o bilo kojoj igri (recimo WoW, Silkroad...) . A vjerujem da je to općenito pravilo s "nacionalnim" guildama bilo da su one hrvatske, njemačke, japanske ili whatever. U takvim guildama se uglavnom nakupe njubine ili (još gore) oni koji zapravo i nekako znaju igrati ali su arogantni/dosadni/kreteni ... Vrlo je velika vjerojatnost da osoba koja ne zna engleski, pa se zato uključuje u domaću guildu, ujedno i ne zna baš pravila ponašanja.

Tako da, ja se držim internacionalnih :)

Nodakim
04-05-2008, 12:47
da li ovaj post znaci da opet počinješ igrati guild wars?

Aerial
11-05-2008, 12:13
da li ovaj post znaci da opet počinješ igrati guild wars?

Hm, ja? Ne, ne još.. možda... ne znam.. :D fale mi malo obale Kryte, istina...

Nodakim
11-05-2008, 13:50
a ono sophoslab u importane centru,na iblerovom trgu ti ima nightfall i factions,pa ono,go for it
btw.mislim da si kikan iz cm-a zbog neaktivnosti ilitiga jerim je trebalo mjesta za nove clanove

Aerial
12-05-2008, 10:45
btw.mislim da si kikan iz cm-a zbog neaktivnosti ilitiga jerim je trebalo mjesta za nove clanove

NeeeeEEEEEEee!!! A baš sam mislio cijelu vječnost tamo biti neaktivan...

:D just kidding fkorz, bilo je i vrijeme da me kikate. Inače, koliko je ograničenje broja membera za guild?

Nodakim
12-05-2008, 11:14
100,inace 53 % guilde aktivno unutar tjedna pa ono...svako malo dodu noobovi koji izadu isti dan kao ne svida im se ovdje,nitko im nece dati pare,nitko im nece ovo ono,ma ono mars....

ps.croatian valor je najretardiraniji guild u hrvata....tamo ima specijalnih likova.....

tmarosi
12-05-2008, 17:50
od 95-100 (varira...odlasci/dolasci) clanova u CMu aktivno kroz 48 sati je oko 50%

max broj clanova u guildu je 100

axe
30-05-2008, 23:33
od HR guildova, ne bih znao (CM ti se ne bi svidio jer ima dosta pocetnika pa bi te izivcirala pitanja koja oni postavljaju). a za ostale ne znam

Hmmm?

neznam za to ..i nisam siguran ipak je trpi i bio neko vrijeme u CM-u ...

ali sam siguran u 1 ...

70 % CM-a nisu noobovi vec ok igraci ..
Kao što vidiš, Mafioso je promjenio boju i sastav govna, ali to je i dalje govno :D

Khm, enivej... Ja općenito imam neugodna iskustva s RH guildovima, s tim da ne govorim sad samo o GW nego o bilo kojoj igri (recimo WoW, Silkroad...) . A vjerujem da je to općenito pravilo s "nacionalnim" guildama bilo da su one hrvatske, njemačke, japanske ili whatever. U takvim guildama se uglavnom nakupe njubine ili (još gore) oni koji zapravo i nekako znaju igrati ali su arogantni/dosadni/kreteni ... Vrlo je velika vjerojatnost da osoba koja ne zna engleski, pa se zato uključuje u domaću guildu, ujedno i ne zna baš pravila ponašanja.

Tako da, ja se držim internacionalnih :)

a cuj ima i vise razloga zasto se osobe prikljucuju "nacionalnim" guildama ..

npr. kada sam poceo igrat bio sam uber noobina xD
i prikljucio sam se jednoj guildi ...(ameri) i nakon 4 dana ...
(malo sam se raspitivi o igri ..onak za kaj je ovo ..cemu sluzi ovo) dobim kick
od lidera guilde ( i jos me lik nazove nobom )

poslje sam izbrisao lika i buraz je poceo igrat ...
usao je u CM prosao proph ...i tada mi je rekao da je to HR guild i da slobodno pitan noob pitanja ..

atm sam skoro 9 mjeseci u njemu i samo cu reci da je to jedini guild s kojim nemam losih iskustava ..
ukoliko zelim nesto pitat uvjek ima nekoga tko "zna" ili ima neki link ...a i CM-ov forum je od velike pomoci ... :ekipa: