PDA

Pogledaj cijelu verziju : can i show you my pokemans ?



Dreamer Deceiver
22-04-2008, 18:56
jedan od najlegendarnijih rpgova za gameboy,,, koji vam je najdraži, meni su svi poslije crystala ( koji mi je najbolji ) smeće i to jedno jako teško i smrdljivo smeće.
Sad upravo treniram steelixa do 100 lvl:D

Maja
22-04-2008, 19:01
najbolji: fire red i leaf green (skoro pa su isti) :rotfl:

Dreamer Deceiver
22-04-2008, 20:03
nisam igrao te, ali red mi je super ( prvi koji sma igrao ) :D

Kron
22-04-2008, 21:01
hmmm, ima li neka novija verzija pokemona? mislim, sa normalnijom grafikom, jer od one dobijem napadaje. Mislim da sam zavrsio blue, neznam. Ugl sa Squirtleom sam poceo :)

Kenyi
24-04-2008, 11:48
uf , za ovu kantho ligu, pwnaju yellow, te fire read i leaf green.Nisam igrao diamond and pearl, ali svi pokemani su vgg.

la50
24-04-2008, 15:19
meni je najbolji bio crystal i red,a ostali li la

Maja
27-04-2008, 10:53
ja ne volim one pokemone, one čudne! najbolji su oni do 102, ja mislim, oni koji su bili u crtiću :D
znači, dobri su oni koji počinju sa charmanderom, bulbasorom i onim trećim :D

flander
27-04-2008, 11:50
ja ne volim one pokemone, one čudne! najbolji su oni do 102, ja mislim, oni koji su bili u crtiću :D
znači, dobri su oni koji počinju sa charmanderom, bulbasorom i onim trećim :D


Squirrel ---> Wartortl ---> Blastois ^^ moji najdraži ^^ :P

Maja
27-04-2008, 12:11
nisam znala kak se piše "skvrl" :rotfl:

meni najdraži pokemon... hmm, nemam ga! :D
možda vaporeon ili jolteon (iz evea) :D

Dreamer Deceiver
27-04-2008, 14:56
meni je venomoth prejeben...
a tek steeelix :D
koji je to madafaka :D

Maja
28-04-2008, 11:36
steelix? jel on evolviše iz onixa ili šta? :rotfl:

Neven <R>
28-04-2008, 15:39
Ja sam najviše volio onu pokemon TCG igru za gameboy. Naime starci mi nisu nikad dali love da se igram pravim kartama pa mi je ovo bilo super.

B4j4
29-04-2008, 15:42
steelix? jel on evolviše iz onixa ili šta? :rotfl:
yap...
evee pwna.. jbt kolko evolucija ima iz njega... espeon i umbreon su mi fora :D
a inaj sneasel je guba... i machamp bogme.. ma svi zu zakon :D

Gregor847
30-04-2008, 22:36
Je, kristal je definitivno najbolja verzija. Uz nju naravno i gold/silver. Moja prva je bila blue :wink:

Dreamer Deceiver
06-05-2008, 19:01
Ja sam najviše volio onu pokemon TCG igru za gameboy. Naime starci mi nisu nikad dali love da se igram pravim kartama pa mi je ovo bilo super.


uuuu, to je isto carski... koliko sam vremena izgubio na tome :D

AudioBoy
28-06-2008, 19:33
meni je najbolja EMERALD a najdrazi Treecko :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

ber0
29-06-2008, 20:18
fire red, i ruby mozda

Izgubljeni
02-07-2008, 16:24
ahaa kad se sjetim kad sam ovo gleda... lol znam da mi je najjaci bia oni dinosaur naračansti neki s vatrenin repićen i oni neki debel žuti zmaj.. :D btw.. http://img127.imageshack.us/img127/5303/pokemanskc8.th.jpg (http://img127.imageshack.us/my.php?image=pokemanskc8.jpg)

princeNightmare
07-07-2008, 16:57
Trenutno se Sapphire igra.

Game_Fan
18-07-2008, 16:59
mogu vam reci da sam sve igrao pokemon igre bas sve vrste i naj bolja mi je bila pokemon emerald,pokemon fire red mi neje bas naj bolje uradjena zato sto neznam kak se hvaa mewtwo nisam siguran jel se pise otako.Pokemon rulz :thumbs2:

Ice-G
23-01-2009, 19:06
mogu vam reci da sam sve igrao pokemon igre bas sve vrste i naj bolja mi je bila pokemon emerald,pokemon fire red mi neje bas naj bolje uradjena zato sto neznam kak se hvaa mewtwo nisam siguran jel se pise otako.Pokemon rulz :thumbs2:

Mewtwo.... kolko se ja sjećam on je u onoj pećini kod cerulean-a, skroz na kraju.
Meni je najbolji bio leaf green, zato jer su u svim nastavcima poslije tih stavili previše novih šminkerskih pokemona. BTW; Nevažno je što bilo tko kaže Pikachu je najbolji :thumbs2:

Ryd3R
23-01-2009, 19:21
Da,da very nice...
Nego, dobrodošao na forum, savjetujem ti da pročitaš pravila i dat ću ti mali hint:
Pogledaj datum zadnjeg posta u temi u koju postaš :wink:
Nekima smeta oživljavanje tema starih 5 mjeseci :thumbs2:

Outmind
23-01-2009, 19:50
Ja imam pokemon yellow na mobitelu. Yellow mi je ujedno i najbolji, premda ni crystal nije loš.

Ghost_Rider
23-01-2009, 21:34
najbolji su mi fire red i leaf green,volim one stare pokemone,a ne ovo nesta usminkano bljak.

Babitz
24-01-2009, 13:31
Igram Pearl na DS-u.

Za HC pokamon fana (igre samo, ne crtić) je igra dobra, skroz oke, no za neke druge koji su odigrali prijašnje neće bit niš posebno...

Inače, all time omiljena postava

Charizzard
Gyarados
Gengar
Scyther/Nidoking
Dragonite
Alakazam

Kao što se vidi, preferiram pokamone koji imaju visok Speed i uz to nenadjebiv attack ili special attack. I svaki od njih je pravi as u svom području.

Čarizard, tj. čarmander mi je omiljen starter, prvenstveno zbog visokog speeda i special attacka te prejebenih napada. Osim tog, more i letjet čime je ujeban za fajting pokamone. Attack mu je isto skroz solidan, kao i HP.

Gyaradosa mogu naučit i vatrene poteze pa je dosta versatile, iako mu je glavna snaga fizički napadi pošto ima ogroman attack i manji special attack. Mislim da čak može i električne učiti. Ostali statsi su također u redu. Tlaka je trenirati magikarpa do lvla 20 na kojem evoluira. Pošto je magikarp najbeskorisniji pokamon ikad, morao sam ga držati prvog i onda switchati na nekog drugog da se riješi prijetnje i tako unedogled pošto magikarpu treba mnogo više exp-a za lvl up i na početku nemate još exp share, to je zbilja iritantno, no vrijedno je muke.

Gengar mi je omiljen. Ogroman speed i special attack koji mu je veći od HP-a. Iako mu HP nije nešto visok, svejedno je bolesno imat tako ogroman special attack. Hipnoza + dream eater su prejaka kombinacija čak i za ligu i 20 lvla jače pokemone, a psychic će isprve zaklat gotovo svakog istog lvla tko nije otporan na psychic napade.

Nidoking nije ni u čem preposeban, al ni u čem nije ni strašno loš i ima solidan HP. U početku mi je zapravo puno korisniji nego tamo pred kraj.

Scyther ima jako visok speed i još jači attack. Jedini je problem što su mu napadi relativno zakurac, tj. slash mu je najjači. To i nije tako loše jer slash ima visok critical hit ratio. Još ako mu date da drži king's stone, to je već dobra kombnacija. Njega uhvatit u safariju graniči s frustrirajućim.

Dragonite. Kako sam se živcirao hvatajuć dratinija po safariju. Još je gore nego sa scytherom. Dratini i dragonair su relativno zakurac, no kad evoluira u dragonajta... to je brutalno. Nema slabog stata, jedino što su mu attack i HP među najjačima u igri. Također, pošto je zmaj, ga možete naučit svakakve poteze. Ledene, vodene, vatrene, električne... You name it. Jedino ga je muka natjerat da evoluira pošto dragonair evoluira u njega na 50. lvl-u, no definitivno je must have.

Alakazam je sličan gengaru, samo što ima možda malo manji special attack, no ima veći speed i malo tko može ostat na nogama nakon dva psychica.


Apsolutno monstruozna pojava. Tako pokamoni i trebaju izgledat. POcKEt MONsters. Ne ovi novi koji izgledaju prepičkasto. Čim se ide dalje, sve više izgledaju... glupo. Osim toga, kod svake nove generacije su pola novih pokamona baby verzije starijih...

Ghost_Rider
24-01-2009, 13:46
Gyaradosa mogu naučit i vatrene potezeSpa je dosta versatile, iako mu je glavna snaga fizički napadi pošto ima ogroman attack i manji special attack. Mislim da čak može i električne učiti. Ostali statsi su također u redu. Tlaka je trenirati magikarpa do lvla 20 na kojem evoluira. Pošto je magikarp najbeskorisniji pokamon ikad, morao sam ga držati prvog i onda switchati na nekog drugog da se riješi prijetnje i tako unedogled pošto magikarpu treba mnogo više exp-a za lvl up i na početku nemate još exp share, to je zbilja iritantno, no vrijedno je muke.

Da,da a kada mu dades te vatrene poteze onda se mozes prcati :yuck: ,nemoze cak ni da travnatog pokemona ubije kako treba. :(

Babitz
24-01-2009, 13:48
Ja mu stavim fireblast i kolje travnate kako spada. Gyaradosova snaga je običan attack, dok mu je special attack relativno prosječan tako da ne moš očekivat isto od njega i od čarizarda i generalno vatrenih kojima je special attack ogroman.

Ghost_Rider
24-01-2009, 19:11
Dali se moze pokemon(bilo koji) igrati preko hamachi,jednom sam gledao kako lik na youtubeu pokazuje kako se to pravi,pa ako hocete da opucamo koju partiju.

Samael
24-01-2009, 19:34
red su mi bili prvi pokemoni koje sam igrao, poslije njih crystal (na koju sam izgubio najviše vremena) pa ruby, kojeg se ni ne sjećam, a završio sam ga :(

fire red mi je super

a najbolji pokemoni su ipak oni prvi, njih 150... old skul
čini mi se da je kasnije sve izdrkavanje

Ryd3R
24-01-2009, 20:23
a najbolji pokemoni su ipak oni prvi, njih 150... old skul
čini mi se da je kasnije sve izdrkavanje

Agreed!

Ajde meni su još dobri i do 250 (251) (celebi)
Znači do crystal igre.
Ovo dalje mi se ne sviđa nimalo.

Ghost_Rider
25-01-2009, 23:52
Ko voli pokemone od 250/251 sada ima priliku poigrati remake,znaci igra je pravljena po Gold verziji,pa se zove Pokemon Shiny Gold pa uzivajte :wink: .

Link:

http://myfreefilehosting.com/f/04bfb6cf5f_16MB

Slika:

http://img149.imageshack.us/img149/7537/image2lw4.png


Ovo nije Piraterija,uploadano je sa mog kompa,trebace vam emulator VBA ili No$Gba.Igra je bas kao pravi gold/sliver verzija,samo sto je remake te dviju igara,bolja grafika,bolji zvukovi i bolji playeri.

Outmind
26-01-2009, 19:35
Tih prvih 150 pokemona su još uvijek daleko najbolji. Druga generacija (chikorita, totodyle i cyndaquil)isto nije tak loša. Da su stali na tih 250 bilo bi super. Ali neeeeee, morali su napravit kojekakve idiotarije od stvorenja. Ima mali milion nekakvih nedefiniranih oblika, a nisu se sjetili napraviti lava, papigu ili muhu. Bzvz.

LPFireDog
26-01-2009, 19:57
Ko voli pokemone od 250/251 sada ima priliku poigrati remake,znaci igra je pravljena po Gold verziji,pa se zove Pokemon Shiny Gold pa uzivajte :wink: .

Link:

http://myfreefilehosting.com/f/04bfb6cf5f_16MB

Slika:

http://img149.imageshack.us/img149/7537/image2lw4.png


Ovo nije Piraterija,uploadano je sa mog kompa,trebace vam emulator VBA ili No$Gba.Igra je bas kao pravi gold/sliver verzija,samo sto je remake te dviju igara,bolja grafika,bolji zvukovi i bolji playeri.
cek jel to ide na ds
?
iam nds tt card

olio
26-01-2009, 20:27
Ko voli pokemone od 250/251 sada ima priliku poigrati remake,znaci igra je pravljena po Gold verziji,pa se zove Pokemon Shiny Gold pa uzivajte :wink: .

Link:

http://myfreefilehosting.com/f/04bfb6cf5f_16MB

Slika:

http://img149.imageshack.us/img149/7537/image2lw4.png


Ovo nije Piraterija,uploadano je sa mog kompa,trebace vam emulator VBA ili No$Gba.Igra je bas kao pravi gold/sliver verzija,samo sto je remake te dviju igara,bolja grafika,bolji zvukovi i bolji playeri.
cek jel to ide na ds
?
iam nds tt cardgba

Ghost_Rider
26-01-2009, 21:34
Ko voli pokemone od 250/251 sada ima priliku poigrati remake,znaci igra je pravljena po Gold verziji,pa se zove Pokemon Shiny Gold pa uzivajte :wink: .

Link:

http://myfreefilehosting.com/f/04bfb6cf5f_16MB

Slika:

http://img149.imageshack.us/img149/7537/image2lw4.png


Ovo nije Piraterija,uploadano je sa mog kompa,trebace vam emulator VBA ili No$Gba.Igra je bas kao pravi gold/sliver verzija,samo sto je remake te dviju igara,bolja grafika,bolji zvukovi i bolji playeri.
cek jel to ide na ds
?
iam nds tt card


Ma ne to je za gba emulator,ija sam ispocetka mislio daje za ds po onim screen-ovima.Al igra je bas super,dosao sam do 3 badge-a :D .Nadam se da je i vama dobra,pa uzivajte,ako hocete napravite sobu u hamachi pa da odigramo koju battle :D .

Babitz
27-01-2009, 07:49
Tih prvih 150 pokemona su još uvijek daleko najbolji. Druga generacija (chikorita, totodyle i cyndaquil)isto nije tak loša. Da su stali na tih 250 bilo bi super. Ali neeeeee, morali su napravit kojekakve idiotarije od stvorenja. Ima mali milion nekakvih nedefiniranih oblika, a nisu se sjetili napraviti lava, papigu ili muhu. Bzvz.
Yep, slažem se. Al kao fan pokamon igara na gemboju/ds-u moram odigrat sve. :D

Mislim, kul su i ovi na ds-u, al imam neke zamjerke... Al to je druga priča.

LPFireDog
29-01-2009, 17:51
Prve verzije su dakako bile odlicne pokemoni puno vise originalniji...
ali ni neki novi pokemoni nisu za bacit posebice legendarni..