PDA

Pogledaj cijelu verziju : hmm.. cudan problem...



Izgubljeni
21-04-2008, 21:06
oke eto igram source.. al mi se pojavljuje cudan.. problem... ako s emoze tako reci.. :D.. ugl kad igram na nekim mapama koje nisu default.. onda su mi mi cudin leveli... evo primjer.. http://img227.imageshack.us/img227/1298/aukurcupc6.th.jpg (http://img227.imageshack.us/my.php?image=aukurcupc6.jpg)
al nie tako sa svim mapama.. na keim je normalno.. al vecina je takva.. prepostavljam da fale tksture..a neznam.. ulg zanima me ako iko zna.. hvala unaprjed

Systematic Reverse
21-04-2008, 22:08
Si probao reinstal? Mahadeva uskoci ti si CSS knower D:

Mahadeva
22-04-2008, 05:59
kao sto je rekao, fale ti teksture za custom mape. Probaj reinstall....

snowblind
22-04-2008, 11:21
to je normalan problem, reinstal ti to neće riješiti nego kada igraš na takvim mapama svako malo će ti se pokazati link odakle d/l custom teksture

Mahadeva
22-04-2008, 14:52
to je mozda kod non-steama, al kod originala ti sve teksture koje se koriste automatski skine...

Izgubljeni
23-04-2008, 07:49
hmm..da.. reinstall nista nije rjesio.. a proba san skinit mape i stavit ih u folder i nista opet isto.. ah valjda cu to nekako rjesit.. :)

Max Payne
19-07-2008, 13:28
Originalni CSS (Steam verzija) nema problema s time... da li imaš Steam verziju?

Human m0nst3r
20-07-2008, 09:34
Originalni CSS (Steam verzija) nema problema s time... da li imaš Steam verziju?
Max Payne i Deva, ne kenjajte kvake. Meni znaju nestati teksture u tunelu dust2 mape. Imam original. Isto tako nemora uopce biti do igre, nego moze biti i do grafickih drivera. Meni su tak neke mape bile ljubicaste, stavio novije graficke drivere i sad je sve ok. To uopce nemora biti ni do jednog navedenog, nego moze biti bug na serveru radi previse modova. :thumbs2:

Mahadeva
20-07-2008, 14:48
al ja volim da se pravim pametan :D ... i meni nestaju ponekad, al poslje restarta normalno... tak da i dalje briem da ima nonsteam...

Human m0nst3r
20-07-2008, 15:00
Meni se to desi jako puno puta a i sam znas da imam original.

Izgubljeni
20-07-2008, 15:37
da evo iako sam rjesia problem jos uvijek na nekim mapama bude ovako al sad jako malo.. samo neki objekti a prije bi mi znale i cijele mape biti takve

molotow
11-07-2009, 14:21
U options/advanced klikni na color correction da bude označen pa vidi jel to rjesava problem.

TeraBajt
11-07-2009, 17:05
[quote="Max Payne":1cro5oux]Originalni CSS (Steam verzija) nema problema s time... da li imaš Steam verziju?
Max Payne i Deva, ne kenjajte kvake. Meni znaju nestati teksture u tunelu dust2 mape. Imam original. Isto tako nemora uopce biti do igre, nego moze biti i do grafickih drivera. Meni su tak neke mape bile ljubicaste, stavio novije graficke drivere i sad je sve ok. To uopce nemora biti ni do jednog navedenog, nego moze biti bug na serveru radi previse modova. :thumbs2:[/quote:1cro5oux]

wireframe bug, ništa novo. Al ovo nije wireframe, ovo je nedostatak tekstura.

r0rschach
11-07-2009, 19:12
[quote="Max Payne":303ruont]Originalni CSS (Steam verzija) nema problema s time... da li imaš Steam verziju?
Max Payne i Deva, ne kenjajte kvake. Meni znaju nestati teksture u tunelu dust2 mape. Imam original. Isto tako nemora uopce biti do igre, nego moze biti i do grafickih drivera. Meni su tak neke mape bile ljubicaste, stavio novije graficke drivere i sad je sve ok. To uopce nemora biti ni do jednog navedenog, nego moze biti bug na serveru radi previse modova. :thumbs2:[/quote:303ruont]
Sjećam se ja kada sam znao imati pederski salon u dd2 tunelu. Zbog toga sam zamrzio ljubičastu boju. :(
Uglavnom, mogući problemi:
1. Engine error, VALVe to mora fixati
2. Mapa nema teksture pakrattane u nju
3. Imaš non-steam kopiju

Daj link do mape da i mi vidimo, ako se i nama događa isto, vjerojatno je problem broj 2.