PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?



KI KI
21-04-2008, 19:27
pokušao razgovarati ako ih znam! ako ne nikada ih necu upoznati

KI KI
21-04-2008, 19:39
pa i to je moguče! ako dečko obožava svoju curu i radi sve kaj oče! e pa onda to ti se zove iskorištavanje muškaraca preko crnoga i bez poštovanja!

KI KI
21-04-2008, 19:43
lol ajde dobro!

Jerry
21-04-2008, 19:56
prijavio naravno -_-

K4ciga
21-04-2008, 19:56
Ne mogu zamisliti čovjeka koji nebi prijavio nasilje nad ženama.Ili,još gore,djecom.

Fenrir
21-04-2008, 20:06
Znao sam jednog lika koji je curi obećao da će sa njom brisat pod ak se ikad ožene. :pray

Baxon
21-04-2008, 20:16
Odmah prijaviti, ti tvoji susjedi su bili malo preinertni

SkunK
21-04-2008, 21:11
Evo ti primjer iz mog života! Jako rijetki ljudi to znaju ali ajde! Meni je pravi tata (sada imam oćuha)
bio alkoholičar i pol! Kada bi došao doma sa četvorkom ili da zakasnim 2 minute doma dobio bi od njega po pi*ki. Ponekad me je znao iz dosade izlemat. Ali je sam šutio, mama je šutila , čak su i susjedi šutili makar su svi znali šta se događa. Tko zna. Da su prijavili možda bih bio u domu ili ko zna gdje. Sva sreća što se on iselio iz RH. Jer da ga vidim vratio bih mu sve! Duplo!

Gle stvarno mi je žao šta ti se to dogodilo i vjerujem da se to moglo adekvatnije riješiti ali sam primjetio da stalno pričaš o nekakvim sranjima, tučama i ostalim glupostima a vjerovatno nisi niti bio u nekom velikom fajtu.

Zajebi ta sranja, pa koliko imaš godina... živi normalnim životom, a ne svaki drugi-treći put spominjat lemanje, palice,boksere i "ekipu iz Dubrave"...

znam, fora je kao ekipa smo i sve nitko nam nemože ništa...al bolje je ne živit u zabludi i zajebat takve gluposti.

Opet, suosjećam se s tvojom situacijom (prijašnjom nadam se da ti je očuh sada ok).

KI KI
22-04-2008, 06:12
Evo ti primjer iz mog života! Jako rijetki ljudi to znaju ali ajde! Meni je pravi tata (sada imam oćuha)
bio alkoholičar i pol! Kada bi došao doma sa četvorkom ili da zakasnim 2 minute doma dobio bi od njega po pi*ki. Ponekad me je znao iz dosade izlemat. Ali je sam šutio, mama je šutila , čak su i susjedi šutili makar su svi znali šta se događa. Tko zna. Da su prijavili možda bih bio u domu ili ko zna gdje. Sva sreća što se on iselio iz RH. Jer da ga vidim vratio bih mu sve! Duplo!
nije ni čudno kaj se voliš tuć... mom frendu stari sada več mora prijetiti remenom da bi ga poslušao! makar kako on kaže ""lupio me je i ja sam mu se samo smijao i onda ga gurnuo da kresne u zid"" :rotfl:
makar on je poznat po lažima i tako to!

Lord Jambrek
22-04-2008, 06:18
Čitao sam jedanput u playboyu (don't laugh) da je ženska tukla svog muža! Lik je bio papučar i picajzla! Događa se, samo što se to jako rijetkoSdogađa!

Gledal sam ja na Galileo kad su išli vidjet koliko su žene agresivne i ak se dobro sjećam, u takvim svađama su ispale agresivnije od muškaraca.

Jerry
22-04-2008, 06:21
isse stari me nije udario ili stara 3 godine jebote...(mislim na ono standarno,dobićeš batina ^^)

bigdanger
22-04-2008, 15:43
Shvaćam ti ja to sve! Problem je u tome da ja moram negdje izbacit svoj bijes koji sam skupljao godinama zbog tate! Probavao sam sve. Boksačke vreče i te gluposti, čak sam bio na tabletama ali 0 bodova. Morat ču nač tatu i s njim malo popričati o starim vremenima. Možda mi bude lakše!

bit ce vjeruj mi.nemoj se vrijeđat ali tata ti je bio malo(previse) :friends: pio jer da takve stvari ucini moro je bit velki alkoholičar(ili daj je otiso psihički kvragu.

Maja
22-04-2008, 15:48
ne znam, prijaviti ili ne hmm... pa ono, s jedne strane, treba to prijavit jer stvarno nije u redu, a s druge strane, ne bi trebalo jer nije na tvome da se uplićeš pa da još žena/djeca/netko imaju problema!

a ovo sa psetom... ima samo viška bijesa, vjerojatno...
pseto, ako ga nađeš... jao njemu :rotfl:

SkunK
22-04-2008, 21:59
Pa stvar je uj tome šta si opravdavaš nick na neki način.
Puno laješ ali ništa ne grizeš.
Prestani se prijetiti tu po forumu da to ljudi moraju bezveze gledat takve prosere - i odi izlemat starog kad već to tako žarko želiš.
Isto tako povratak u realnost - ACAB - nisu svi policajci takvi kakvi smatraš.
Prozivio sam ja mnoga "bojišta" na utakmicama, i baš su mi policajci znali spasit glavu.

Na kraju krajeva, koliko imaš godina?
Tvoj pristup stvarima me zabrinjava, možda je sve to jedan "đir" koji se fura - onak ekipa ovo ono i ostale gluposti - ali i nemora biti.

Kakav bjes? Nema tu nekog bjesa, stari te mlatio - sad je prošlo, tko ga jebe neka trune u paklu, jbg tesko je zaboravit i netreba nikad oprostiti ali ispucavanje bjesa? Kakve su to djecije provale?

Pusti sad to, ako zelis nesto konkretno i vec si poceo tu pisat takve stvari (pazi na forumu gamerskog časopisa) - onda nemoj pisat nego budi muško, palicu u ruke i na adresu od starog.
U drugom slučaju, jezik za zube i probaj uživat u životu, bjes koji je u neku ruku normalan moraš riješiti sportom + psihlogom druge nema.

Ovo ti je priateljski savjet, nemoj ništa zamjerit.

KI KI
23-04-2008, 09:25
On ti je psihički bio ok osoba, dok nije našao bocu! Onda su počela s*anja! Znam da se nanovo oženio i dobio je dvije kćerke! Sam čekam da saznam da je digao ruku na njih!
pa ako znaš di živi odi do njega! popričajte! i pokušaj se kontrolirati! nemoj započinjati bitu ni niš! samo lijepo razgovarajte o onome prije kaj se odselio i o ovome sada! i reko si da ima dvije kčerke? a to znači da ti imaš polusestre! odi ih upoznat ako več nisi...

Dreamer Deceiver
24-04-2008, 13:50
Definitvno prijaviti policiji...
ako policija ne poduzme ništa ili on opet digne ruku na svoju ženu/djecu, treba mu slomiti ruku da nema više ničim da ih udara. Slomiti, a drugi put odsječ ruku. Da se to uvede u zakon, bismo vidjeli kako bi se smanjilo zlostavljanje.

flander
24-04-2008, 14:23
a i moj stari guta :D samo kad dojde doma pod šajbom legne u krevet i miran do sutra u jutro, niti se nezna za njega ^^

što se tiče prijave, pa sdigurno bi prijavio da pređe granicu

SkunK
25-04-2008, 11:11
Meni je stari prestao piti kad sam se ja rodio. To je zadnji put da se pošteno zabetonirao imho.

W1k1n6
25-04-2008, 14:05
Moram vam samo napomenuti kako lemanje nikada nije rješenje. Prelazak iz žrtve u zlostavljača je, čak i statistički dokazano, vrlo tanka linija za prijeći. Zvuči grozno, ali u najvećem broju slučajeva zlostavljači žena i djece, bullyi, ulični huligani "cipelari", pa čak i pedofili, bili su u mladosti i sami žrtve nekog oblika nasilja. Čim prije prijaviti ili tražiti bilo kakvu pomoć i zaštitu izvana (socijalne službe, policija, školski psiholog, razrednik, liječnik, neki drugi član obitelji...), uvijek donosi puno više koristi od žudnje za osvetom. Osveta, čak i kad se provede, ne donosi apsolutno nikakvo olakšanje.

Dreadlock
25-04-2008, 15:32
definitivno popricati...cuo sam vec pseto da ti je tata bio alkoholicar.Ko zna koliko mu je to pomutilo razum...Mozda nije htio biti toliko nasilan.
Nemoj bit nasilnik,treba se popricati...

Dreadlock
25-04-2008, 15:44
Pseto...slusaj sad...Kao prvo,i da ga isprebijas,zapravo se spustas na njegovu razinu.
A i odrzi obecanje dano svojoj curi oko tucnjave :D

W1k1n6
25-04-2008, 17:12
W1k1n6 the wise! :pray:

Ovo je fakat bilo dubokoumno! Moj najveći strah je da budem isti kao ''tata''! Na ženu neću nikada dić glas a kamoli ruku, ni na djecu!

Ako osveta nije riješenje..... Šta je? Popričati s njim i pitati ga zašto? Ili?
Rješenje je... da zapravo i nema rješenja. Što god učinio nećeš moći isprati ružne uspomene. Da li ćeš jednog dana popričati s njim ili ne, to ćeš sam odlučiti, a ako ćeš htjeti da se loše osjeća to ćeš znat postići bez fizičkog nasilja. Preporučam gumb "ignore" dok god ne budeš spreman za jednu takvu vrstu razgovora, a najbolje sebi si već učinio time što si se otvorio drugima, mada na žalost dosta kasno, no to je na žalost i inače slučaj kod većine djece/ljudi u takvim situacijama.
Okruži se onima koji pokazuju da im je stalo do tebe, sve ostalo baci u drugi plan.

SkunK
25-04-2008, 18:35
Koje simptome PTSP-a imaš?
Skuzili smo da imaš curu, sve ok.
Mislim da nema puno komplikacija u ovom slučaju, ili se nađi sa starim i pričaj ili iskali taj svoj bjes, ili nastavi sa životom... ovo s rukom mi malo smrdi, jer moraš biti lud ( a i poslali bi iz škole socijalnu da te nema mjesec dana bez jaaaaako dobrog razloga).
Ajde odgovori mi na ta pitanja pošto sam po prirodi skeptičan, ako je sve istina onda se unaprijed ispričavam.

SkunK
25-04-2008, 20:39
Škola bi to provjerila + lječnička potvrda koju bi trebao dobit, a da mi je vidjeti doktora koji nebi skuzio da te je netko tukao... taj nek ode na prekvalifikaciju.

Dreamer Deceiver
25-04-2008, 21:27
ja sma svoje rekao, nasilnicima odrezat ruku kako nebi mogli dizat više ruku na svoju ženu/djece
Ako siluju, odrezat im pimpek.
Ako onda u bijesu, što su im napravili, ubiju nekoga, odrezati im ruke i noge i poslat ih u samicu na 5 godina.
Možda bi prvih godinu dana bila dosta žrtava s obje strane, ali nakon godinu/godinu i pol, ljudi bi živjeli u strahu, u strahu da dignu ruku na svoju obitelj ili ubiju nekoga.
To ne mislim da bude ko inkvizicija, susjed prijavi i odmah neočekivano doleti španjolska inkvizicija.
Mislim da bi se onda trebalo, ispitat malo po prošlosti nasilnika i njegovu okolinu. Jer, kao šta kaže wiking, nasilje prouzrokuje nasilje ( klinci ce naslijedi tu nasilnu stranu, ili ce cijeli život boraviti na rubu samouništenja). Poštujem to što je wiking rekao, ali i tako postoji ona stara poslovica . Klin se klinom izbija. Biti nasilan prema obiteljskim nasilnicima, to treba. Nema drugog načina, treba im usadit strah u kosti. Vjerujem da bi puno pljudi promjenili svoj stav o premlaćivanju obitlej kad bi im doletio netko i njihovom ku*cu približio škare ;)

SkunK
25-04-2008, 21:28
Pa ono, sad je to prošlost... zapitaj se kako to da si cocaine addict, sniper lover, mrzitelj policajaca (bas me zanimaju razlozi :) ...

K4ciga
25-04-2008, 21:57
Pseto,psihijatar nije đubre jer te pita o detaljima.On je školovan za to,i svako pitanje ima svoj razlog.Psihijatar na razne načine saznati istinu,čak i ako si ti to 10 puta porekao.On može po izrazu lica,širenjem zjenica,ponašanjem,glasu,boji glasa,po položaju tvojih ruku i smjeru tvojih pogleda vidjeti dali lažeš.A i više od toga.Stoga,nemoj zajebavati psihijatre,vjeruj mi da ti oni žele pomoći.

Nadalje,o tvom stanju.Ok,stari te tukao.I,je li to razlog da ti svaki post sadrži riječi "UDRI!!!", bokser,droga,alkohol,kokain,ekipa,tuča,prebiti,iz lemati,nakantati,ubiti,razjebati,po pič*i,ili bilo koju drugu riječ koja aludira na to? Vjeruj mi,i ja sam imao takve prijatelje koji su uživali u takvim aktivnostima i vjeruj mi da se takvi ljudi time ne hvale! Tvoj stav o policajcima ? Je li te policajac ikada nalemao bez razloga? Je li ti ikada ubio člana obitelji? Na kraju,zapitaj svoj stav o policajcima.Nema im se smisla opirati,ako ti kažu "Uđi u vozilo",ti to moraš izvršiti,ako im se opireš,nema problema on će te na silu utrpati u auto i dobit ćeš prijavu zbog opiranja službenoj osobi.Ako potegneš paliju na njega,nema problema buraz on će ti glavu razbit pendrekom,idi na njega vatrenim oružjem ma on će ti glavu raznijet! To je zakon,a zakon se mora poštivati - ako ti se ne sviđa,ma idi negdje drugdje.Ti misliš da oni uživaju u privođenju pijanih idiota na cestama,pa svaki idiot me može nabit u auto,osjećam se sigurnije kada vidim da ima prometnih policajaca.E sad,ti si "A.C.A.B"? Ma,ja bi ti glavu razbio da meni to vikneš,uopće me ne zanima,ti omaložavaš predstavnika zakona.

Sniper lover? Neki frajer koji se kuži u oružje i svaki dan ubija snajperom sa 800 metara udaljenosti,pokretnu metu?

Kokain lover? Jesi ponosan što uzimaš kokain? Jel' se osjećaš moćno ako to svi vide?

Stari te tukao.Ok,ali je li to razlog da imaš takve traume koje liječiš - ako je tebi vjerovati - svakodnevnim "prebijanjem sa ekipom"? Jedino ako si psihičko slaba osoba,trebao bi biti sretan što si se takvog smeća riješio.Istući ćeš ga kad ga vidiš? To ne samo da nije riješenje,tuča je zakon buraz,ignoriranjeSje ako želiš nekom nauditi.

Dreadlock
25-04-2008, 22:10
gle K4ciga neznas cijelu pricu o njemu,tako da nemas pravo kenjat.Nitko nezna detalje njegove price,zna se da mu je bilo tesko i nemoras jos ti pisat sladoled.

SkunK
25-04-2008, 22:34
Ne piše sladoled nego je realan. Realnost će pomoć svakome, pa tako i ovom dečku.
Pola ove priče je isfuravanje hard-rambo stil priče, pomješane kvazi huliganstvom.

Ruku na srce, bit cu iskren, vjerujem da isti nema veze s tučom, niti je toliko agresivan niti je nekakav huligan, cocain addict ili nešto treće. Samo se osjeća napuštenim i bjesan je ali nemože ispoljiti svoje frustracije i emocije. Živi u imaginarnom svjetu gdje se osjeća bolje (zamišlja da je huligan, da djeli šamare šakom i kapom itd itd šta zapravo nema veze s realnošću).
To što ja ne vjerujem u djelove neke priče ( znam kako taj dio ljudske psihe radi jer sam bio suočen s njime dugo godina ) - i da je u nekim trenucima žalosti, nemoći i jada jednostavno najlakše stvorit svoj svjet gdje si ti pripadnik neke ekipe, najači si , imaš curu, faca si itd. itd. pa tako i pričaš ljudima i samo se vrtiš u svom imaginarnom krugu.

To je moj osvrt.

A sad, ako mu itko želi pomoći ( a ja želim ) pristupit će mu ovako, iskreno, bez puno farbanja.
Ako želiš pomoć, i ako je stvarno situacija takva kakva je bolje nam pričaj o tome šta i kakav je tvoj odnos s ocem danas, detaljnije o samom aktu njegove agresivnosti prema tebi ( da, detalji pošto nitko od nas ili psihijatara nezna koliko te je on zapravo tukao - ako je, nemaš se čega sramiti ) itd itd.

pozdrav.

Dreamer Deceiver
25-04-2008, 22:39
ja mislim da bi oca najviše zaboljelo kad biš ga uhvatio za vrat pribio za zid, i onda ga pustio i reka mu da nisi pičkica poput njega...
to bi bilo ravno da ga čak noris udari u muda

K4ciga
25-04-2008, 22:56
Reiko - svaka čast.
Ja čak smatram kako je Pseto zapravo 16-godišnjak koji možda ima probleme,ali ne u tolikoj mjeri u kojoj ih prikazuje na forumu.Dakle,vjerovatno ima poremećaj ličnosti,odnosno preko foruma "živi" lika koji želi živjeti.Klasičan problem,ništa neriješivo.Btw,majke mi ja bih vas fightere preko neta volio upoznati.

SkunK
25-04-2008, 23:01
Internet ratnici su stalno prisutni.
Stvarno mi se ide na WC kad počmem čitat postove tipa :

"Ma dao bi ja njemu", " treba ga razbit" ... i ostala sranja. Nemoj govorit, napravi to onda, nitko neće jebat niti 5% ako ti kazes da tog lika treba dobro natamburat. Kakva su to sranja? Bolje logički i smišljeno sagledat problem i probat ga riješit ako postoji nego tu isfuravat glupe fraze.

KI KI
26-04-2008, 07:54
ja mislim da bi oca najviše zaboljelo kad biš ga uhvatio za vrat pribio za zid, i onda ga pustio i reka mu da nisi pičkica poput njega...
to bi bilo ravno da ga čak noris udari u mudatako bi svome ocu pokazao da si sličan njemu... a on vjerovatno nebi htjeo i skužio bi da je on tome kriv...

ja Psetu vjerujem... sve ovo kaj je dosada rekao ja mu vjerujem i neshvačam ga u potpunosti ali malo ga svačam i ako neželi sve reći ili je to sve sramotno previše ili misli da neželi pomoć! I njegov prolem je poznad u svijetu... česti je baš takav problem ali baš se ne priča o njima... jedino ako je gore od toga ili ako to napravi poznata osoba... nevjerujem da je on neki klinac ko ja koji se pravi na netu... moguče ali teško za vjerovat! barem meni!

SkunK
26-04-2008, 10:46
Doticni ti je jedno vrijeme imao u svom sigu ( nesto ala " Branim Milku od KI KI -a ) . Pa ga mozda poznas :)

KI KI
26-04-2008, 11:09
znam ^^ to sam se ja malo zajebavao sa njim... inače ne poznam ga ali možda upoznam!

SkunK
26-04-2008, 12:25
I think we got some fish over here :)

K4ciga
26-04-2008, 14:57
Veoma dirljiva priča.I,da imam pitanje,kada kažeš da si murjaku rekao da ima težak posao? Sve više i više mislim kako si ga to pitao onako kako to većina ljudi govori,sa opipljivim sarkazmom.I da,imam još jedno pitanje.Objasni zašto ti svaki post sadržava riječ prebiti,bokser,alkohol,droga,kokain,pice,mace,auti ,izlemati,izjebati,ujebati,pretuči,slomiti,...?

Maja
26-04-2008, 15:09
isse :o
ovo šta je pseto napis'o je tak tužno, barem po meni :cry:
i šta ako voli mlatit ljude? pa šta onda! neki vole hranu, neki filmove, a on voli mlatit! neka mlati ako hoće! ko da je nekog tu briga što on mlati ljude, priznajte

SkunK
26-04-2008, 15:19
@Pseto

Tebi svatko diže živac. Šta ćeš me prebit? Zapamti, pas koji laje ne grize i prestani više spominjat tučnjavu, dizanje živaca i izigravat bad ass-a jer to nisi.
Kakva god priča bila, i koliko god ja tebi htio pomoći neke stvari u tvojoj priči graniče sa znanstvenom fantastikom, i siguran sam 90 % da ako ti se dogodilo barem 45% dijela priče (od početka pa do 1/3 priče) već bi reagirale pravne službe, kakve god da jesu, reagirale bi.

Druga stvar,
nikad nisam branio murjake ali siguran sam 100% da te nitko nebi tukao niti da si mu rekao podrugljivo jel mu težak posao. Šta se tiče kokaina, sa svojih 19 godina nije mi jasno kako si već "ex".

Isto tako, nažalost bio sam upoznat s 4-5 istih situacija, realnih i gorih.
I zato kad sam ti rekao da nam detaljnije ispričaš, zapravo sam te postavio na mali test.
Ako nisi znao, 90% ljudi s takvim spektrom trauma koje su se dogodile nedavno ( recimo prije 7-8 godina) - se nikad ne otvore do takvih detalja, a kamoli na forumu.
Sumljam da bi se otvorio nekom oči u oči, a na forumu, i to gamerskom - nema šanse.

Kao i kako pričaš o događajima, zapravo ti nebi trebao biti živ, niti tvoja mama - ili bi obadvoje trebali biti invalidi.Stvarno. Fizički je nemoguće to izdržat a da ostaneš u normalnom fizičkom stanju.
Ako si dobivao takve batine 7 puta u tjedan dana kako naglašavaš, nema Boga koji bi te spasio.

Ima još rupa u priči ali stvarno nemam želje ulazit u diskusiju, ako želiš ti još možeš napisat šta te konkretno muči ali probaj bez puno spominanja tučnjave,rambo stila,Milke itd. itd.

pozdrav.

Gogolo
26-04-2008, 15:25
Ajmeeee,stari ti je volasti vol kakva nema!!!!!!!!!!

SkunK
26-04-2008, 21:50
Eh, pa ne zanima mene "jel tebi puca kurac" , mene ne zanima tvoja životna priča nego ti želim pomoć ako ti to naravno hoćeš a izgleda da ne želiš.
Nisi shvatio bit mog posta.
Ja sam rekao da se ljudi teško otvaraju oči u oči a kamoli preko foruma, tih 90% nažalost shvaćaju realnost pa su i zato takvi - ponašaju se kao ljudska bića.
Pod "Bad-Ass" sam mislio tvoj pristup postanju, to "Pušenje" batina i ostalo je jedno veliko sranje.
Izigravanje huliganizma je jako nezrelo i glupo, manio sam se toga ima već 4-5 godina. Obrazuj se, postani nešto, tuci se jedino u najkrajnijem slučaju kad moraš obranit sebe,obitelj,domovinu ili nešto takvo.

Droga ista stvar. Pusti ju, to je sranje jer to zapravo nisi ti, pod utjecajem si drugog sredstva...
ona je rezervirana za propalice,neradnike,mamine sinčiće s puno love, i nacionalne manjine.

SkunK
26-04-2008, 22:30
Otvorio bi se na forumu - ljudima koji tebe neznaju, niti ti njih? Dobar si. Takve situacije su tako delikatne i teške da više ne vjeruješ niti rođenoj materi a kamoli netkom drugom.

Šta se tiče premlaćivanja od batina, dotični je rekao da je svih 7 dana u tjednu dobivao batine, dolazio plav u školu konstantno itd itd. šta je sigurno netko morao primjetit i prijavit.

SkunK
26-04-2008, 22:52
A šta ako te te osobe povrijede baš zato jer nemaš pojma s kim imaš posla? Šta ako ta osoba ismijava tvoju situaciju? Ti ne razmišljaš kao žrtva, jer u tim trenucima ona je vrlo labilna i osjetljiva, pa makar se činlo sigurnim otvoriti se na forumu, ona je pesimistična prema svemu i vrlo paranoidna.

K4ciga
26-04-2008, 23:10
@LL21,
Istina,nismo u Americi.Ali,zar misliš da je moguće da nitko nebi prijavio teško psihičko i fizičko zlostavljanje majke i maloljetnog sina od strane pijanog oca od prvenstveno majke,pa do susjeda,prijatelja,nastavnika,...?

B4j4
26-04-2008, 23:21
@LL21,
Istina,nismo u Americi.Ali,zar misliš da je moguće da nitko nebi prijavio teško psihičko i fizičko zlostavljanje majke i maloljetnog sina od strane pijanog oca od prvenstveno majke,pa do susjeda,prijatelja,nastavnika,...?
gle... stara mi se doborvoljno bavi zastitom zena sto se tice nasilja u obitelji.. zacudio bi se kakvih stvari ima a da niko ne prijavljuje i niko ne zna kaj se dogada sve dok zrtva ne nazove moju staru ili ko je vec dezuran iz udruge

Dreadlock
27-04-2008, 09:47
hah,pala mi je na pamet cudna misao o tome da je pseto nix4 :rotfl:

KI KI
27-04-2008, 11:18
hah,pala mi je na pamet cudna misao o tome da je pseto nix4 :rotfl:

lol nije! nebi reko.. jučer poslije 3h na msn-u sa tim tipom nebi reko da je nixa!

Gogolo
27-04-2008, 13:37
Who the FU*K is Ni4a?

Nikša je bio najveći non-spam-bot spammer na forumu, bijaše benan,kad je nastao SPAM TEH BOARDZ on se ponovno registriro, al se ponašo ko obićni forumaš(i pomagao je u pitanjima vezanim uz hardware)kasnije je poćeo psovati druge spammere,postao mod,razbahatijo se,što je smetalo škodi i Hellboyu(zbog ćega im je oduzeta pozicija moda),i sad ne znam di je.

Ofkors ajm đast parafrejzing.

Dreadlock
27-04-2008, 15:09
google (tak mi je vise kul :P ) nije daleko od istine,sam nije napomenuo da nix4 ima milijun acc-ova.

vkgamer17
28-04-2008, 14:17
Da,Nix4 je uvijek tu...posmatra...kad tad,kralj spama ce se vratiti na svoj oduzeti tron...
ja dijelim isto mišljenje kao i ti...he is watching us!!!

Mjutant
28-04-2008, 14:47
Svaka cast za temu!
ja bih prijavio zlostavljača...jucer sam citao da je otac kceri napravio sedmero djece
Iskreno..ja bi njih na elektricnu stolicu, i pun napon elektrane Krsko njemu u dupe nabio,pa nek si misli. :twisted:

Kenyi
28-04-2008, 15:29
ali kako ne kontas, svijet je nastao incestom.

B4j4
28-04-2008, 15:33
ali kako ne kontas, svijet je nastao incestom.
receno je da su Adam i Eva prvi ljudi.. ali niko nije reko da su i jedini :P

Mjutant
07-05-2008, 10:49
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=23289


Daj nemoj spamat s tim...stavi u sig :D

Matilda Mother
07-05-2008, 11:12
Ovo nije normalno!

Nasilnik iz Granešine
Petak, 25.04.2008.
Image U četvrtak, 24. travnja, oko 23,40 sati na području Dubrave, Granešina, policijski službenici su u obiteljskoj kući pružili intervenciju zbog nasilja u obitelji. Dolaskom na mjesto događaja u vidno alkoholiziranom stanju(3,22 g/kg) zatekli su hrvatskog državljanina (1966.), koji je verbalno napadao suprugu i sina. Kada su mu zapovjedili da pođe s njima, on je to odbio i počeo pružati otpor. Nakon toga su policijski službenici uporabili sredstva prisile (tjelesnu snagu i sredstva za vezivanje) kako bi navedenog odveli u Jedinicu za zadržavanje i prepratu do otrežnjenja. Nakon otrežnjenja biti će odveden na Prekršajni sud Zagreb.


onak, to je nista..ostao je na verbalnom=)

Babitz
07-05-2008, 11:17
to opet ne znači da je dobro...

Matilda Mother
07-05-2008, 11:21
niko to nigdje nije rekao

Babitz
07-05-2008, 11:28
al tvoj smajlić je impliciro da to i nije takav big dil.

il s druge strane, možda je implicor "srećom nije prešo na niš gore"


zašto ja vidim četrdeset smisla u jednom smajliću :(

Cthulhu
15-05-2008, 13:53
to se mene ne tice,a iskreno me bas briga.

Mordor
17-07-2008, 19:07
:pray: :twisted: :-x

Nodakim
17-07-2008, 23:50
ubi se kisikom...

D.E.M.O.
18-07-2008, 06:43
prijavio i otisao u zatvor.

josip_kraš
18-07-2008, 12:03
prijavio i otisao u zatvor.

ti ili zlostavljač?
:kill:

D.E.M.O.
18-07-2008, 13:16
ja, zlostavljac

CHOLIK
18-07-2008, 13:55
Vidi ovo. (M6otGMJQv5k)HEHEHE

NoNCoNFoRMiST
19-07-2008, 00:21
prijavit al iz nekog razloga ne mogu glasat

Human m0nst3r
20-07-2008, 10:28
Prijaviti definitivno. To se nikako nesmije presucivati.

Flippy
21-07-2008, 19:36
prijavit al iz nekog razloga ne mogu glasat


Zato što je misteriozno nestao autor teme : Pseto. Deletan je.

Nitro3d
25-07-2008, 11:43
Ako je baš jako nasilje,prijavio ga,baš me briga što mi je nešto u rodu,treba da se nauči pameti.

Psetov nestanak je stvarno misterij :D :D

Zwer
27-07-2008, 22:27
prijavitiSPRIJAVITI!

Flippy
27-07-2008, 22:34
Molim da se doda sljedeća anketa:


Prijaviti odmah
Pokušati riješiti sam problem
Šutiti
Nešto četvrto? Napišite što

Death By Sexy
27-07-2008, 22:37
pa editaj temu..aa.. fak

Flippy
27-07-2008, 22:39
Pošto je originalni autor deletan nemože se editirat anketa jer nema prvog posta :(

Fenrir
27-07-2008, 23:15
Ček, zake te niko neće deletat sad? :(

Flippy
27-07-2008, 23:18
Ispričao sam se i još neke stvari sam napravio ali nije tvoja stvar. Ontopic

Death By Sexy
27-07-2008, 23:26
OT: kak razlikuješ kad je ON TOPIC a kad je OFF TOPIC

OT: da li je kad sam sebe tučeš i trenutno si u obitelji.. nasilje u obitelji?

Flippy
27-07-2008, 23:36
To se nebi moglo svrstat u nesilje u obitelji. To je self hurt.

Arbiter of Change
27-07-2008, 23:38
To se nebi moglo svrstat u nesilje u obitelji. To je self hurt.
Ovisi - šizofreničar se može izvući na to da je "druga" osoba vršila agresiju nad njim, premda bi tu presuda bila jako... zanimljiva. Srećom, postoje institucije.

Nitro3d
28-07-2008, 10:36
Koje lječe takve ljude,kojima nisu svi kod kuće...

Mordor
06-09-2008, 11:31
imam ja jednog prijatelja u razredu.
Njegov rodak koji ide sa menom u razred govori caca tuce mater
tako sam jednu vecer kad sam isa kuci od prijatelja slucajno prosa kraj njegove kuce i kako nemaju dobra vrata od kuce pa sama su se otvorila i zadnje sto sam vidio njegovu mater kako lezi na podu i kako je otac od mog prijatelja cipelari nogama a taj vale moj prijatelj zna za to nasilje nad njegovom majkom al nije to nikom prijavija ma sad neznam ocu li ja prijavit jel mrzin kad neko drugog udara

Cthulhu
06-09-2008, 11:32
anonimna prijava.

majstoro
06-09-2008, 11:35
prijavit

Mordor
06-09-2008, 11:37
i taj otac od tog vale svaku drugu noc spava u zatvoru vec je dolazila socijalna radnica da vide sto ce s njihovim sinom

Cthulhu
06-09-2008, 11:39
prijavi ga.

Mordor
06-09-2008, 11:46
ocu jel nema se pravo izivljavat na neduznin osobama i to cu svakako ucinit
i on to radi jel svaki put dode doma pijan

wiseguy
06-09-2008, 11:53
prijavi ga.

također mislim da ga trebaš prijavit,jednostavno je to pravo

Jerry
06-09-2008, 11:54
slazem se sa svima prijavi ga....,ovako ce taj tvoj prijatelj isto mozda dobit batina u izljevu bijesa od njegovog oca,najbolje bi ti bilo da prijavis jer to nije normalno ...

Mordor
06-09-2008, 13:07
onda cu napravit anonimnu prijavu

Sickmanno1
06-09-2008, 13:11
[Razmisljanje 15 stoljeca]
Tak i treba...nek se zna tko je glava obitelji...zene se mora tuc ^^
[/Razmisljanje 15 stoljeca]

Enivej...prijavi ga, najvise zbog frenda...njegove stare mi uopce nije zao...sama si je kriva za to, a strah me za decka jer bi mogao puknut jedan dan i na starog sa nozem, pa si shebat zivot...

Death By Sexy
06-09-2008, 13:17
sama si je kriva za to

:|

ok sama si je kriva da to trpi.. da ga nije sama prijavila.. jer ga još voli
ali da je kriva da je on tuče i opija se.. nau dets harš

wiseguy
06-09-2008, 14:21
[Razmisljanje 15 stoljeca]
Tak i treba...nek se zna tko je glava obitelji...zene se mora tuc ^^
[/Razmisljanje 15 stoljeca]

Enivej...prijavi ga, najvise zbog frenda...njegove stare mi uopce nije zao...sama si je kriva za to, a strah me za decka jer bi mogao puknut jedan dan i na starog sa nozem, pa si shebat zivot...

da kriva je što ga nije izbola nožem majkumu luđačku

Cthulhu
06-09-2008, 14:27
al kad se vrati iz zatvora bit će još gori...

06-09-2008, 14:31
Ja bi njih sve u lepoglavu da kad im padne sapun da im se neko odostraga konektuje mislim da nakon tog iskustva bili bi ko bebe :D

Cthulhu
06-09-2008, 14:35
heh,kad se tip vrati iz zatvora biti će bijesan ko pas,i to bi vjerovatno rezultiralo ubojstvom...vuk dlaku mijenja alu ćud nikada.

06-09-2008, 14:36
heh,kad se tip vrati iz zatvora biti će bijesan ko pas,i to bi vjerovatno rezultiralo ubojstvom...vuk dlaku mijenja alu ćud nikada.
mislis samoubojstvom? :rotfl: jel kad bi mu se konektovo neki s karom od dva metra nebiimo volju za zivotom :nonono: :rotfl: :rotfl:

Mirko L
09-09-2009, 14:32
Ja bi njih sve u lepoglavu da kad im padne sapun da im se neko odostraga konektuje mislim da nakon tog iskustva bili bi ko bebe :D
:pray: :pray: :rotfl: :rotfl:

INače, nisam sve čitao, ali vidim po čemu je Pseto tako nasilan i voli se tuč.

Dreamer Deceiver
09-09-2009, 14:56
[Razmisljanje 15 stoljeca]
Tak i treba...nek se zna tko je glava obitelji...zene se mora tuc ^^
[/Razmisljanje 15 stoljeca]

Enivej...prijavi ga, najvise zbog frenda...njegove stare mi uopce nije zao...sama si je kriva za to, a strah me za decka jer bi mogao puknut jedan dan i na starog sa nozem, pa si shebat zivot...

da kriva je što ga nije izbola nožem majkumu luđačku

:pray: :pray:

The Great Duck
09-09-2009, 19:46
Otiša i Mirko u spamere...

Kid A
09-09-2009, 19:48
A ti se unormalio.Eto nama smaka svijeta 2012-te.

Rang€r
09-09-2009, 21:09
:pray: :rotfl: :pray: :rotfl:

jebote na ovom forumu što je tema ozbiljnija više češ se nasmijat i više češ provala pročitat :pray:

inače, ak taj lik završi u zatvoru bit će mu super, jer sva ta standardizacija, sranja oko ulaska u EU, njemu će tamo bit ko u hotelu jbte >.<

tako isto onaj lik što je ivanu hodak ubio pa se prijavio, pa to mu je najbolja stvar koja mu se dogodila u životu

Kid A
09-09-2009, 21:12
Skontaj tek onih Haskih optuzenika...jesi im vidio celije,jbt :(

Dreamer Deceiver
10-09-2009, 10:43
što više ljudi ubiješ, to će ti bolje bit u zatvoru :D

Niko Bellic
10-09-2009, 15:52
Evo tek sam sada procitao temu i slazem se s ReiKom u potpunosti. Kuzi se u tu problematiku skoro pa kao i ja. Pseto je zapalo u jedan fazon iz kojeg se moze trgnuti samo sam i svojevoljno, a nakon tog si treba preokrenuti zivot za 180 stupnjeva i potruditi se oko tog da sto bolje upozna i spozna sebe, jer to je ocito ono sto njemu fali. Sve te spike su samo rezultat tog sto je nesiguran u sebe i ide linijom manjeg otpora kroz zivot. U danasnje je vrijeme prava faca netko tko uz sve krive vrijednosti koje se danas serviraju kao kulne ostane čovjek sa velikim Č, a ne nekakvi gengbengeri koji nakon sto izadju iz puberteta i svrse faksove shvate da ne znaju sto je to oko njih zbiva i kako to funkcionira. Takvi kad im roditelji sklope oci zavrse na cesti skupljajuci boce ili ako medju nogama imaju cupi postanu lake zene i jeftine droce...

Pseto frende dok ne dotaknes samo dno neces znati o cemu pricam, ali jebiga tako je to. U takvim slucajevima poput tvog teorija je racku bez prakse. Jedini i najbolji pomocnik si ti sam sebi i hoces li se dici iz blata ovisi jedino o tebi...

Chappi
10-09-2009, 16:05
Evo baš danas jedan primjer ispred moje škole...Mislim da su to brat ili sestra oko 25-30 godina koji su se svađali nešto oko auta i sad brat počne davit i tuć svom silom svoju sestru i tako se onda zaključa u auto i zove policiju.Došla policija nije ni min bila i ošla(idioti).Kasnije su dosli starci i kad je ona izašla on ju je još više počeo mlatit i davit.Još ono mi iz razreda se dogovaramo da idemo van smirit ga ali nismo išli pošto je ona opet u auto pobjegla i upalila ga i zamlo ga zgazila i pobjegla.Stvarno ima glupih ljudi,tuć sestru u toj dobi.Ja imam mlađu sestru pa joj onako malo poglavi dam ali nije to ništa jer je to zapavo normalno dok smo mulci još.

Niko Bellic
10-09-2009, 16:10
O kakvom autu se radi?

Chappi
10-09-2009, 16:28
Kakve to ima veze?Nemam pojma valjda o novome i ko će ga vozit.

Niko Bellic
10-09-2009, 16:36
Ako je to bila tako glupa i banalna svadja onda ste ih vi trebali oboje isprebijat i zahrackat im glupe glave umobolne pa nek grcaju u krvi i misle na auto i na to koliko su jadni...

Mirko L
12-09-2009, 15:37
Lol, nikad ne znaš jeli headhunter ozbiljan ili ne :)

U jednom postu je vrlo ozbiljan, a već u sljedećem se pretvara u spamera. :)

Niko Bellic
12-09-2009, 15:41
Otkrio si sto me veseli mirkec. Volim zbunjivati ljude... :D

Mirko L
13-09-2009, 13:46
Otkrio si sto me veseli mirkec. Volim zbunjivati ljude... :D

Nemoj mi davati ideje :)

Niko Bellic
13-09-2009, 14:03
[quote="h3@dhunt3r":oz0h9rp9]Otkrio si sto me veseli mirkec. Volim zbunjivati ljude... :D

Nemoj mi davati ideje :)[/quote:oz0h9rp9]
Zar iti sine... :rotfl:

Razzarach
02-01-2010, 15:36
pseto stajl =>