PDA

Pogledaj cijelu verziju : Counter strike podforum! Dead or what?



KingTomy
21-04-2008, 19:11
Nisam ni znao da postoji CS podforum, toliko o popularnosti podforuma. Ali igra je odlična :D

Wasteful
21-04-2008, 20:19
Nisam ni znao da postoji CS podforum, toliko o popularnosti podforumaSlol. takodjer
umejsto njega UT/Quake :D

W1k1n6
21-04-2008, 20:26
C-S odbrojava zadnje sate ukoliko se nešto drastično ne promijeni. Još nekoliko podforuma je u crvenoj zoni zbog neaktivnosti pa pozivam modove da se malo trgnu ili da mi jave i olakšaju gašenje ako im se više ne da animirati ih.

Systematic Reverse
21-04-2008, 22:55
Nije da se neda, nego tu nazalost nema ekipe koja bi postala, bez uvrijede ali na cijelom forumu neznam nikog da je iznad low skilla osim Mahadeve (makar ga nikad nisam vidio da igra nego nagadjam) tako da je tu glavni bed... Nema se o chemu raspravljat... Jbg pokushao sam neke ljude dovuch ali ostave par postova pa se vishe nikad nepojave...

.. ..



umejsto njega UT/Quake :D

Neznam koliko bolje bi proshli od ovog podforuma...

Sickmanno1
21-04-2008, 23:15
Ja imam normal skill rekao bi...samo neda mi se raspravljati o CS...jer sta se tu uopce i ima raspravljati...jer ima CS pricu nekakvu? NE...jer ima 1000 itema? NE, jer ima svaki mjesec nova mapa koju svi rado igraju? NE, svi i dalje samo mazu po 10 mapa konstantno...

Systematic Reverse
22-04-2008, 02:24
Ja imam normal skill rekao bi...samo neda mi se raspravljati o CS...jer sta se tu uopce i ima raspravljati...jer ima CS pricu nekakvu? NE...jer ima 1000 itema? NE, jer ima svaki mjesec nova mapa koju svi rado igraju? NE, svi i dalje samo mazu po 10 mapa konstantno...

Jel uvijek ima nekih taktika za raspravit? IMA
CS ima dosta tema za poprichat da si normalan skill znao bi
Ima skoro svaki mjesec nova mapa koja se rado igra da
Kao shto rekoh, ima se dosta za prichat, ali nema ljudi sa kojima bi se to moglo izvest, nebudem prichao sam sa sobom

Sickmanno1
22-04-2008, 03:51
Taktika? Dobro da tu se slazem...moze se pricat o taktici...

CS igram vec skoro 10 godina i u zadnjih 5 godina nisam niti jednu novu mapu igrao...jednostavno nemam potrebe za tim, kad su orginal + neki nastavci, tipa dust2, sasvim zanimljivi konstantno...

Al evo slobodno kreni o necemu...drage volje cu se prikljuciti raspravi xD

W1k1n6
22-04-2008, 08:05
Nije uopće stvar u tome tko kakav skill ima. Takav podforum ima smisla ako u njemu djeluje zajednica ekipe koja se dobro kuži pa se dogovaraju mečevi, susreti, LAN-ovi, raspravlja o nekim glupostima sa servera, daju linkovi na zanimljive stranice, razmjenjuju trikovi, confizi, priča o klanskim mečevima, uspjesima i neuspjesima... uglavnom jako puno tema za aktivnu zajednicu, no očito takva kod nas baš i nije, ljudi se zasitili.

Systematic Reverse
22-04-2008, 09:52
Taktika? Dobro da tu se slazem...moze se pricat o taktici...

CS igram vec skoro 10 godina i u zadnjih 5 godina nisam niti jednu novu mapu igrao...jednostavno nemam potrebe za tim, kad su orginal + neki nastavci, tipa dust2, sasvim zanimljivi konstantno...

Al evo slobodno kreni o necemu...drage volje cu se prikljuciti raspravi xD

Istina, nisam ni ja. Nema tih mapa koje che nadmashiti dust, dust2, nuke, inferno, train, aztec, chak i italy, militia, prodigy [koje se nazalost neigraju toliko puno, a shta im fali za pub]

Budem danas kad dodjem sa posla neshto iskemijao pa da vidimo shta che biti ^^

@Wiking - Da stavim ko kakav cfg ima troje ljudi bi znalo shta je to, a od ta tri max 2 bi postali, vidish shta je problem nedostatka skilla...

K4ciga
22-04-2008, 13:31
C-S odbrojava zadnje sate ukoliko se nešto drastično ne promijeni. Još nekoliko podforuma je u crvenoj zoni zbog neaktivnosti pa pozivam modove da se malo trgnu ili da mi jave i olakšaju gašenje ako im se više ne da animirati ih.

Koji su još podforumi neaktivni? Znam da je C-S,Sport,a pomalo i Oldies but goldies...

Maja
22-04-2008, 16:25
ah, nažalost je i sport u krizi :(
kad je samo jedan topic gdje ljudi stvarno postaju, a ja ne znam tu igru :(

ja bi ut podforum! ono, ut, quake, wsw... šta sve ide u to! :D

Systematic Reverse
22-04-2008, 16:58
Dugo smo se borili za njega bogme, skoro 2 godine, shteta shto je ispalo tako ...

Nodakim
23-04-2008, 22:32
C-S odbrojava zadnje sate ukoliko se nešto drastično ne promijeni. Još nekoliko podforuma je u crvenoj zoni zbog neaktivnosti pa pozivam modove da se malo trgnu ili da mi jave i olakšaju gašenje ako im se više ne da animirati ih.



nadam se da tu ne spada guild wars podforum(btw.jedino mafioso radi svoj posao a nekada i gaas,vampira nisam vidio stoljecima)

Guber
24-04-2008, 14:19
Pa što nebi stavili podforume u žanrovima?
Btw., pleez samo ne Oldies but goldies, samo ne to! :cry:

Systematic Reverse
24-04-2008, 14:51
Pa što nebi stavili podforume u žanrovima?


Nadam se da neche

Guber
24-04-2008, 17:58
A da tu je problem, neki bi, neki nebi.

streetrace777
26-04-2008, 22:06
Hmm kaj ti smeta ?

Systematic Reverse
28-04-2008, 01:51
fu -_-

Gravestone_bluz
28-04-2008, 16:26
predlazem aoc podforum za zamjenu :D

Norther
02-05-2009, 13:27
ma nista od cs podforuma (nazalost) cak i da ima brdo cs igraca, taj bi se podforum pretvorio u css vs 1.6 flejm :(

mronki
02-05-2009, 13:39
viewforum.php?f=60 (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=60)

RIDER32
03-05-2009, 17:20
Nisi skuzio sta je pisac tio reci. :)