PDA

Pogledaj cijelu verziju : slika na kompu u sladoledu RJEŠENJE HITNO



grizli
21-04-2008, 15:14
dakle malo mi je pop*** monitor

probao sam restart i degaus ali nepali nista evo slike


http://img244.imageshack.us/img244/2885 ... ranmx0.png (http://img244.imageshack.us/img244/2885/sjebanekranmx0.png)


jel otiso monitor il grafa XD
ako ima tiskarskih grešaka sry-te nevidim bas sto pisem

bezimeni
21-04-2008, 15:16
Grafa je u banani.Ako si klokao vrati na difolt.Ako nisi klokao reklamiraj grafu.Ako nemaš garanciju :hangin: .

bezimeni
21-04-2008, 15:19
Grafa je u banani.Ako si klokao vrati na difolt.Ako nisi klokao reklamiraj grafu.Ako nemaš garanciju :hangin: .
edit: tek sam sada pogledao tvoj potpis,nema šanse da imaš garanciju ali za utjehu ta grafa danas vrijedi kikiriki.

greškom stisnuo citiraj umjesto uredi :bravo: .

DestructoCRO
21-04-2008, 15:25
Imaš problem sa memorijom na grafičkoj kartici.
Probaj nabaviti drugu grafičku i potvrditi dijagnozu.
Pozdrav!

grizli
21-04-2008, 15:25
XD nema veze sad cu ruknut istu grafu u komp, prodat ga i kupit novi ( fala bogu )

21-04-2008, 18:31
Inače se to tak ne radi.Vjerujem da imaš susjede i prijatelje koji ne žive daleko od tebe,pa doneseš monitor i isprobaš jel problem u njemu.Tek kad to napraviš tada idemo dalje.Jer mi nemožemo znati jel si ti kaj radio s monitorom il si klokao grafu il je to ošlo samo od sebe.

Ukoliko je do grafe,što vjerovatno je s atitoolom si smanji frekvenciju memorije.Za nekih 50%.Ako je tada normalno tada znaš da je memorija u deep shit.E onda ili stavi novu grafu ili budi na takvim sniženim frekvama meme.Odabir je na tebi. :wink:

Mjutant
07-05-2008, 08:22
Mom frendu su tak 2 graficke riknule...prvo je pocelo sa slikom isto kao i tebi i za par dana su mu obadvije graficke riknula,al uzmi u obzir da on kad malo zasteka rulji sa kombinirkama po njima :-S

Sickmanno1
07-05-2008, 12:08
Hmmm, da neotvaram novu temu, imam pitanje jedno....najme frendu mi rikla grafa...ono reinstalirali wine, ima crtice po ekranu i sad dok installiram drivere totalno se komp zblokira...a ako neinstalliram drivere nemogu smanjiti taktove memorije u atitoolu, jerbo neprepoznaje grafu :/

Ima ko kakvu ideju?

07-05-2008, 12:17
Hmmm, da neotvaram novu temu, imam pitanje jedno....najme frendu mi rikla grafa...ono reinstalirali wine, ima crtice po ekranu i sad dok installiram drivere totalno se komp zblokira...a ako neinstalliram drivere nemogu smanjiti taktove memorije u atitoolu, jerbo neprepoznaje grafu :/

Ima ko kakvu ideju?


skini bios za dotičnu karticu te ga modificiraj za manje taktove..

Sickmanno1
07-05-2008, 12:19
Dunndo :D

Bum bash probao ^^

:kiss: