PDA

Pogledaj cijelu verziju : Terminator: The Sarah Connor Chronicles



Peyo
21-04-2008, 11:48
Brijem da nema ove teme, pa ću ju ja otvorit. Pošto sam veliki ljubitelj Terminatora i sve vezano uz njega, tako je došao taj dan dok sam saznao da dolazi Terminator serija na fox5, a za prijenos na RTL televiziji je nepoznat. Snimljena je nedugo prva sezona (do kraja, sa samo 9 epizoda). Evo da se previše ne mučim cititram sa wikipedie:

Genre Drama
Action
Sci-fi
Created by Josh Friedman
Starring Lena Headey
Thomas Dekker
Summer Glau
Richard T. Jones
Country of origin USA
Language(s) English
No. of seasons 1
No. of episodes 9 (List of episodes)
Production
Running time 43 min. (approx.)
Broadcast
Original channel Fox
Original run January 13, 2008 – present
Chronology
Preceded by Terminator 2: Judgment Day
External links
Official website
IMDb profile
TV.com summary

Back story

Main article: Terminator 2: Judgment Day

At the end of Terminator 2: Judgment Day, Sarah, John, and the Terminator successfully destroy the T-1000 and the arm and computer chip from the first Terminator. The Terminator, at its own request, is then destroyed in order to eliminate any future technology that could be used to create Skynet. Sarah and John, now wanted fugitives, must also face the reality that other enemies from the future could be after them. However, they were able to delay "Judgment Day" from 1997 to 2011.

[edit]SSummary

See also: List of Terminator: The Sarah Connor Chronicles episodes

Prompted by the return of Terminators into their lives, Sarah and John decide to stop running, and focus on stopping the creation of Skynet. They are aided by Cameron, a Terminator who poses as a female student at John's school, and whose mission is to protect John. Meanwhile, FBI Agent James Ellison pursues Sarah and John with the belief that Sarah is deranged.[23][24]

An advance script review by TV Squad revealed that time travel would play a major role in the series premiere, including a temporal leap for the main characters from 1999 to 2007.[25]SThe pilot episode as broadcast begins in August and September 1999 with a jump to September 2007. Three video clips from the series premiere published on the IGN website included Cromartie, the enemy Terminator, using Sarah's voice over the phone to find John, Sarah and John fighting over their current situation, and Cromartie looking for John, Sarah, and Cameron at the Dyson residence.[26]

Evo i trailer:

OjLne16FKmQ

P.S. Moje mišljenje od seriji je ta da nije ispao promašaj, pogotovo za fanove i osobno sam si nasladio oči sa zgodnom Terminatoricom. :D

Screenshots

Summer Glau as Terminator (http://monsterscifishow.files.wordpress.com/2007/12/61979_summer_glau_-_unknown_photoshoot0001_122_1140lo.jpg)

Summer Glau as Terminator (http://i232.photobucket.com/albums/ee120/TerminatorTV/ImageCampaignGlau1a.jpg)

Ogg The Dogg
03-05-2008, 18:56
pogeldo sam jednu epizodu. serija mi se ne čini loša ali malo je prenaivna i nije ni blizu terminatora 2

Windwalker
03-05-2008, 22:11
Nisam još gledao, ali trailer ne obećava, a i čini mi se da su tom serijom dosta upropastili Terminator serijal (OK, ni trojka nije nešto, ali je kraj priče. Barem se nadam.).

A još k tome dodati da glumica niti malo ne liči na Sarah Connor iz filmova (čak mi izgleda nekako mlađa). Mogli su barem sličnu glumicu uzeti.

W3DR4N
03-05-2008, 22:53
Ne, dvojka je kraj priče. Spriječili su sudnji dan i gotovo. Tako je rekao i Cameron.

Trojka je, kao i ova serija, tipično glupiranje i mužnja prastare krave.

Terminator je završio zajedno sa švarcijem u onoj talionici. I ostao kult.

olio
04-05-2008, 07:45
hmm gledao sam svih 9 epizoda i serija je odlična glupo je davati komentare dok ne pogledate
priča je odlična još se puno toga objasni i radi se o spriječavanju sudnjeg dana

kikl0p
04-05-2008, 09:25
jebes terminatora bez Schwarzeneggera

Ogg The Dogg
05-05-2008, 08:38
jeste gledali terminator 2 sa izbačenim scenama? film pokazuje totalni kraj postojanja terminatora, neke finte kako su omogučili švarciju da uči, kyleovo ukazanje sari u ludari i tako jš neke zanimljive stvari.

GrimReaper
05-05-2008, 09:10
ja sam gledao tu dvojku sa izbacenim,frend je narucio dvd preko amazona on je freak za terminator cak i knjige ima.

ugl pogledao sam 1. epizodu serije ono malo cudno gledat terminator sa tima glumcima al nije lose,filing se vratio,jos otkako sam ko klinac gledao terminator :D

Lord Jambrek
05-05-2008, 09:51
Evo ja pogledao prve dvije epizode.

Mogu reći da je čist ok, iako su glumce loše odabrali, bilo bi bolje da je onaj pandur s kojim je sarah bila zaručena terminator, nekako mi liči na T-1000.

Da su samo našli ulogu koja liči na staru Sarah Connor (Linda Hamilton), ali bolje je da nisu uzeli dotičnu Lindu jer na što sad žena liči, žali bože, čak ni na staru sebe ne liči

http://images.eonline.com/eol_images/Pr ... 100506.jpg (http://images.eonline.com/eol_images/Profiles/20061005/244.hamilton.linda.100506.jpg)

Uglavnom odvija se nakon Terminatora 2 i prije Terminatora 3. Popunjava rupu između ta 2 filma (koje btw. nije trebalo ni bit jer kako je w3ky rekao, T2 je kraj priče)

olio
05-05-2008, 19:33
Evo ja pogledao prve dvije epizode.

Mogu reći da je čist ok, iako su glumce loše odabrali, bilo bi bolje da je onaj pandur s kojim je sarah bila zaručena terminator, nekako mi liči na T-1000.

Da su samo našli ulogu koja liči na staru Sarah Connor (Linda Hamilton), ali bolje je da nisu uzeli dotičnu Lindu jer na što sad žena liči, žali bože, čak ni na staru sebe ne liči

http://images.eonline.com/eol_images/Pr ... 100506.jpg (http://images.eonline.com/eol_images/Profiles/20061005/244.hamilton.linda.100506.jpg)

Uglavnom odvija se nakon Terminatora 2 i prije Terminatora 3. Popunjava rupu između ta 2 filma (koje btw. nije trebalo ni bit jer kako je w3ky rekao, T2 je kraj priče)serija ne popunjava rupu nego otkriva totalno novu priču
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
iako su mislili da je stvaranje skyneta zaustavljeno ali ipak nije i putuju u budućnost da spriječe to
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Lord Jambrek
05-05-2008, 21:06
serija ne popunjava rupu nego otkriva totalno novu priču


Da imaš prav, zaboravio sam već kaj se desilo u T3.

Peyo
06-05-2008, 23:16
Neki dan sam malo bolje progooglao i pogledao izjave redatelja i scenarista zašto su napravili Terminator seriju. Kažu: Pošto u Terminatoru 3 nema Sare Connor, želimo prikazati što se ustvari dogodilo sa Sarah Connor (kažu da je to najveća svrha serije, a vjerojatno i da još zarade na starim idejama :evil: što i nisu naravno naveli).

Ja im vjerujem na riječ jer ima smisla, jer kada uzmemo u obzir da se radnja događa između T2 i T3 i još plus da se serija i prijevodu zove kronike Sare Connor, ima smisla itekako da ga ima. :thumbs2:

P.S. Ova ženska na mojem avataru je Terminatorica (Summer Glau as Cameron Phillips) koja sada štiti John Connor-a od drugih Terminatora, da nebih netko slučajno mislio da je ovo Lara Croft, jer iz profila tako djeluje. :P

EDIT: Evo ako nekoga zanima informacija o T4 http://www.ezadar.hr/clanak/terminator- ... e-u-kinima (http://www.ezadar.hr/clanak/terminator-4-iduce-godine-u-kinima)

...i da, kada su Švarcija pitali dali bi htio snimit T4 on je samo rekao "MOŽDA".

GrimReaper
07-05-2008, 19:57
svih 9 epizoda pogledao, svidja mi se makar nema onog pravog terminator filinga(nedostatak glazbe osjetan)

Lord Jambrek
07-05-2008, 20:23
svih 9 epizoda pogledao, svidja mi se makar nema onog pravog terminator filinga(nedostatak glazbe osjetan)


i nedostatak Schwarzeneggera je pre ogroman

GrimReaper
07-05-2008, 23:36
ma arniea jos mogu neak prozvakat,al mjuze da mi nema. shvatil sam da sam se zbog mjuze dosta uzivil u filmove,sto sa serijama nije slucaj.

u filmu se vise bojis onako kako prezivjeti,dok ovdje sve zgleda onako, jeftino.
i tu je terminator defender jednak sa neprijateljskim,dok u filmovima je uvijek manjkav(slabiji model), pa je borba za preživljavanje jos žešča

Peyo
08-05-2008, 10:50
Istina, to dvoje fali. Glazba i Švarci. :(

Aerial
08-05-2008, 21:31
Zašto mislite da je T3 nepotreban dodatak? Meni se čini kao logična žbuka na ionako paradoksalnu priču cijelokupnog Terminatora (ili bilo kojeg time-travel filma).
Treći dio zapravo opravdava prva dva, tj. čini priču logičnom cijelinom (jel netko gledao 12 Majmuna ilitiga "Twelve Monkeys"?). Prva dva djela nemaju smisla ako se Sudnji Dan uopće nije zbio. U biti, čak u drugom dijelu postoji očigledna naznaka da nešto baš i ne ide kako bi trebalo - konkretno, Dyson je navodno odgovoran za konstrukciju Skyneta (to joj kaže sam terminator koji dolazi iz frikkin budućnosti), ali čak i nakon što on pogine, 2 godine kasnije Skynet ipak biva konstruiran...

Ekipa se izvlači na to da svako putovanje u prošlost kreira alternativnu vremensku liniju, ali u tom slučaju postoji massive problem - otac Johna Connora je napravio svog sina tako što ga je njegov sin poslao u prošlost (!), pa je ovaj slučajno zbario njegovu majku... Ovaj predsudbinski paradoks bi trebala biti naznaka da se alternativne linije zapravo ni ne stvaraju, nego postoji konkretna uzročnost (12 majmuna, khm).

Sve u svemu, sva spletkarenja u prva dva djela vode do konačne nuklearne apokalipse ( War. War never changes. The end of the world occured pretty much as we have predicted.. brže Bethesda, brže! :) ) u trećem djelu, zbog čega počinje radnja prva dva djela :)

Sorry, zvuči glupo razglabanje, ali meni su baš fora te temporalne pizdarije :)

W3DR4N
09-05-2008, 20:11
MOGUĆI SPOILERI.
NIŠTA ŠTO BI VAM MOGLO POKVARITI TERMINATORA AKO STE GLEDALI FILMOVE.
(neću pisati malim slovima poradi dugog posta i rasprave)


Ovako, pogledao sam pilot Chroniclesa i opet zaključujem da je izmišljanje tople vode i smeće. Obrazložit ću.

Prvo, vremenska linija:

1984. - Skynet šalje Terminatora u prošlost da ubije Saru Connor. Ako se dobro sjećam, iz 2027.
Priča je da će roditi Johna, vođu pokreta otpora. Sudnji dan je 1997., kako kaže Reese.
Cameron namjerno ostavlja ovaj vremenski paradoks s Kyleom kao ocem Johna.

1997. - John Connor ima 13 godina. Terminatori se vraćaju u prošlost da ga zaštite/ubiju. Oni ubijaju Dysona, uništavaju ruku, mikročip i Cybernešto i tako sprečavaju Sudnji dan.

Gluposti koje su donijeli Terminator 3 i Kronike:

T3:
U priči stoji da su događaji u T2 smješteni u 1995., a da je John imao 13 godina. Totalno kriva procjena.
Priča se odvija u 2003., pričem je sudnji dan samo odgođen 6 godina.

Kronike:
Kronike su, da se tako izrazim, pune govana. Pogledao sam samo pilot, no i to je čisto dovoljno.
Recimo, terminatorica nema smisla. Uvijek su se terminatori slali na lice mjesta i s konkretnom zadaćom. Ova ovjde je tako, otišla u prošlost i pazite sad. Upisala srednju školu! Citat: "Tražila sam vas 73 dana." FFS, oni su došli u taj grad, gdje si ti već bila ono, srednjoškolka. Tko tu koga?

Nadalje, ono, putovanje u prošlost nema smisla. Priča se da su slali ljude iz pokreta otpora da skupe oružje i ostale potrepštine.
Slali su znanstvenike da naprave vremensku mašinu da bi mogli natrag u budućnost.
Slali su hrpetinu terminatora s svakoraznim zadaćama.
Totalno su isfurali vremensku kapsulu da nema smisla.

Fanovi serije pričaju da su Kronike ono što je trojka trebala biti, ali kronike su toliko besmislene da je to strašno.
Tipa, Cameron je još u jedinici napomenuo da kroz kapsulu može proći jedinka, a njih je bilo troje.
Radnja se odvija u 99. kad John ima 15 godina, opet netočno s obzirom da se rodio 1985.
Putovanje u budućnost narušava ideju, i totalno kvari slijed događaja.

Serija nam jednostavno daje do znanja da su ih oni mogli slati kako im se poželi, koliko god treba, tako da ubijaju priču jedinice i dvojke.

Ma previše je sitnica u igri, a nemam toliko volje o njima razmišljati.
Ako ćemo raspravu, može, al da ne pričam sad u prazno.

Sickmanno1
09-05-2008, 20:17
Radnja se odvija u 99. kad John ima 15 godina, opet netočno s obzirom da se rodio 1985.

Sta se nije rodio 84?

W3DR4N
09-05-2008, 20:22
devet mjeseci sick, devet mjeseci ^^

Sickmanno1
09-05-2008, 20:27
devet mjeseci sick, devet mjeseci ^^

Ja zaboravio da roda nenosi djecu :(

Kenyi
09-05-2008, 20:28
zar ne nosi :((((((((((((((

Peyo
09-05-2008, 22:52
LOL Kenyi :rotfl:... nego, ja se sa Wekijem slažem. Sve je točno napisao onako kako je. I ja sam skužio da su neke stvari pobrkali, a najviše sa tim godinama radnje sadašnjost/prošlost/budućnost još od kako sam pogledao T3 vidio sam da nešto tu smrdi. Jonathan Mostow je uradio solidan posao, ali ipak se skuži da ovdje nije bio upleten um Jamesa Camerona što znači da nije rezultat filma ispao kako treba. A što se tiće Sarinih kronika, istina da nemože prismrdjeti T1. i T2., ali ja sam ipak veliki fan pa se mogu zadovoljit i sa ovime što danas proizvode. :D

VIC:

P: Sta kaze terminator kad sretne plavusu?

O: "U, usta ga vista , baby!"
:rotfl:

Lord Jambrek
10-05-2008, 01:02
Recimo, terminatorica nema smisla. Uvijek su se terminatori slali na lice mjesta i s konkretnom zadaćom. Ova ovjde je tako, otišla u prošlost i pazite sad. Upisala srednju školu! Citat: "Tražila sam vas 73 dana." FFS, oni su došli u taj grad, gdje si ti već bila ono, srednjoškolka. Tko tu koga?



Znaš kaj mi je još najžešći dio u svemu tome, da si gledao dalje TSCC skužio bi jedan veliki falus. Naime terminatorica se u prvoj epizodi prirodno ponašala, kao da je čovjek, ima emocije itd itd itd itd, a pazi ovo, 2-3 epizode kasnije ta dotična kao da to sve zaboravi, čak ni ne sjedne u školi, connor joj cijelo vrijeme govori da se ne ponaša kao nakaza, a kad ju je upoznao, ne bi ni isus skužio da je terminator.

W3DR4N
10-05-2008, 15:14
Pazi još jednu foru. Ako su terminatori, da citiram, "cybernetic organism, living tissue over metal exoskeleton", zašto su ga "zapakirali" u tijelo srednjoškolke.
Okej, kužim da trebaju biti različiti da se lakše infiltriraju u ljudske redove, no zar u manju organsku konstrukcije ne ide ujedno i manji terminator, timviše nekvalitetniji?


Usput, kako je maloljetna djevojka sama upisala srednju, koju potpisuju roditelji/staratelji?
^^





Usput, u Terminatoru 2, Sara nekoliko puta napominje kako se konstantno skrivala po meksiku i raznim vukojebinama te obučavala Johna baratanjem raznim oružjem, poznavanjem vojnih taktika i sličnome.
Zašto onda u kronikama svi forsiraju da frajer ide u srednju školu, gdje je maksimalno izložen prijetnjama, prije svega zbog registracije imena. Zar su toliko nepromišljeni? Fatalne greške njega i srednje se vide u prvih deset minuta pilota.
Također, šta frajer misli na fakultet? Prodavati će osiguranje nakon sudnjeg dana? Gledati burzu i skynetove dionice? Tragikomična serija, tj. totalni promašaj.

Dreamer Deceiver
10-05-2008, 15:24
hebi se veki, uništio si mi nadu da ikad pogledam tu seriju :(

bezimeni
10-05-2008, 16:19
Veki skidam kapu.Po meni je sve nakon prvog Terminatora nepotrebno.Bio je to kultni film koji je osakaćen nepotrebnim nastavcima.2. dio je odličan film ali nikako mi nije sjela priča i preobrazba termija u dobrog lika.Film je izgubio na atmosferi.3. dio je bio potreban poput prišta na vrhu nosa.Seriju nisam ni planirao gledati.

W3DR4N
10-05-2008, 16:41
Ma imam ja još toga u rukavu. Samo mi ne pada sve napamet u šusu.

Recimo još jedan detalj. Iznimno bitan kod razvoja radnje i atmosfere.

Sarah Connor je kroz prvi terminator na koži osjetila kako je to kad te proganja nezaustavljiva mašina i prema Johnu je postala perverzno zaštitnički nastrojena. Osim toga, žena je totalno skrenula s uma i postala maksimalno paranoična, što je sasvim prihvatljivo za situaciju.

Kronike u potpunosti ubijaju taj mentalitet i karakterne osobine, gdje je Sara, pazite ovo, prema terminatorima sarkastična. Situacija u kojoj pričaju što se Johnu može dogoditi, i stvaraju li prijetnju terminatori neprogramirani za uklanjanje Johna, nakon potvrde, Sara kao reakciju, uz onaj priglupi podsmjeh izbaci sarkastičan komentar "Great!". Sarkazam je u survival priči potreban koliko ptičje govno na šoferšajbi. Cijanidna injekcija atmosferi.

Peyo
12-05-2008, 15:17
Dajte nemojte toliko pljuvat, jer će tema završit u pljuvačnici. :(

Pošto sam Terminator freak, ja sam zadovoljan i sa ovime kako je ispala serija.

W3DR4N
13-05-2008, 06:30
Još dva priglupa detalja serije.

Zašto terminatori imaju imena? Kakva Cameron, jesu ti to dali mater i otac? Tvoje ime je: "Cyberdyne Systems, Model 101" i nema drugoga.

Također, Terminatorica kaže da ne sluša Johna jer to nije onaj pravi John, bar ne još. Sjećate se scene iz terminatora 2 na pakriralištu, kad je John shvatio da će ga terminator sve posluštati? E to je to. Kao da ja vama kažem da za deset godina nećete biti ista persona. Guranje kontre na serijal.

Aerial
13-05-2008, 11:36
Teoretsko pitanje - zašto terminatori ne nose nuklearne naprave na sebi koje onda aktiviraju čim vide osobu koju trebaju eliminirati? Čini mi se brže, praktičnije i temeljitije od gankanja...

olio
13-05-2008, 12:39
Još dva priglupa detalja serije.

Zašto terminatori imaju imena? Kakva Cameron, jesu ti to dali mater i otac? Tvoje ime je: "Cyberdyne Systems, Model 101" i nema drugoga.

Također, Terminatorica kaže da ne sluša Johna jer to nije onaj pravi John, bar ne još. Sjećate se scene iz terminatora 2 na pakriralištu, kad je John shvatio da će ga terminator sve posluštati? E to je to. Kao da ja vama kažem da za deset godina nećete biti ista persona. Guranje kontre na serijal.valjda ju je john nazvao Cameron u budućnosti

GrimReaper
13-05-2008, 16:01
ma john u buducnosti zna da ga je palila cameron ko klinca i zato je jednostavno mora poslat =)

W3DR4N
13-05-2008, 16:08
Teoretsko pitanje - zašto terminatori ne nose nuklearne naprave na sebi koje onda aktiviraju čim vide osobu koju trebaju eliminirati? Čini mi se brže, praktičnije i temeljitije od gankanja...


zato što se kroz vremensku kapsulu ne mogu poslati složene naprave poput vatrenog oružja ili bombi

ova glupost od terminatorice u t3 je skroz nelogična i nepotrebna

Aerial
14-05-2008, 11:31
Kao, mogu poslati ultra naprednog robota, ali ne mogu AK-47 :)

Babitz
14-05-2008, 12:37
mogu poslat nešto živo
a terminator je imao pravu kožu, tako neš

Lord Jambrek
28-05-2008, 16:09
Još jedna glupost koju sam primjetio.

U svim nastavcima terminatora do sada terminatori su uvijek bili shoot and ask questions later, a u SCC ova blentava cameron ide više na nekakav covert ops, skrpava se i presvlači u razna odijela da bi upala među određene skupine da sazna neke informacije.

neox99buleseye
03-10-2008, 20:40
Još jedna glupost koju sam primjetio.

U svim nastavcima terminatora do sada terminatori su uvijek bili shoot and ask questions later, a u SCC ova blentava cameron ide više na nekakav covert ops, skrpava se i presvlači u razna odijela da bi upala među određene skupine da sazna neke informacije.

E to ti se dragi moj prijatelju zove " kada ju john connor isprogramira " , a nijke samo ona takva, nego i drugi terminatori- vise ne ubijaju sve sta vide- iako su poceli ( samo onaj zlocko )
E da i jos 1 pitanje - kako se mogla metalna glava transportira ti u buducnost, kroz koji stroj moze samo zivoStkivo ??? Isto jedan mali detalj koji sam primjetio sada su terminatori vise slicni ljudima ( dok je caameron upoznavala johna u skoli) bila tak ljudski, a i ono zlocko od terminatora je donio iz buducnosti glock... pa jebote zakaj nije donio ono sta je arnold donio, ono sto explodira ( izrezo si je to iz trbuha i s time ubio zlocestu terminatoricu u 3. dijelu)?

Windwalker
03-10-2008, 22:28
Serija je veliko smeće i stvarno nije potrebna.
Pogledao sam epizodu i pol i neću više gubiti niti sekundu života na to.
Na koji način upropaste tako dobar svijet, tim ljudima bi trebalo zabranit pisati scenarije.

Najgora činjenica je ta što je glumica koja glumi Sarah prezgodna, dok je u dvojci bila nabildana, histerična luđakinja, kakva i treba biti.
A o terminatorici da ne govorim.
Ako čak i ima neki napredniji program, zašto su im sada poslali nju, a kasnije, u trećem filmu, opet starog Arnija???

Hellboy
03-10-2008, 23:40
možda je ova bila fail pa su se odlučili na provjerenu metodu :D

neox99buleseye
04-10-2008, 11:17
Serija je veliko smeće i stvarno nije potrebna.
Pogledao sam epizodu i pol i neću više gubiti niti sekundu života na to.
Na koji način upropaste tako dobar svijet, tim ljudima bi trebalo zabranit pisati scenarije.

Najgora činjenica je ta što je glumica koja glumi Sarah prezgodna, dok je u dvojci bila nabildana, histerična luđakinja, kakva i treba biti.
A o terminatorici da ne govorim.
Ako čak i ima neki napredniji program, zašto su im sada poslali nju, a kasnije, u trećem filmu, opet starog Arnija???

Ma ponestalo im modela... LOL , a jdeno ne kontam sta se tice bas filmova, a ne serije je to- kak je u 2. i 3. filmu mogo onaj terminator( tekuci metal) proci kroz vremenplov i kak je ona zenskla mogla proci kroz to kada su joj koza- nanoboti??? to mi objasnite!!

Hellboy
04-10-2008, 11:40
novi film (http://en.wikipedia.org/wiki/Terminator_Salvation)

The Boz
04-10-2008, 11:43
Christian Bale? Yep, the movie's gonna rock.

Cthulhu
04-10-2008, 11:43
nema više arnolda? :(

Lord AngelRI
04-10-2008, 13:09
ma super serija, gledam je svaki put!!! :D

###DK###
04-10-2008, 13:46
nema više arnolda? :(

Pročitao sam negdje da će ga na kraju filma prikazati. Ali nisam siguran.

Hellboy
04-10-2008, 15:18
nema više arnolda? :(
ono, guverner je...
ali će navodno njegovu facu namontirati na terminatora...

Lord AngelRI
05-10-2008, 11:28
ma i bolje da nema arnolda (a u stvari on je prvi dobio ponudi za ulogu u filmu to što mu je politika očito važnije njegova stvar mada osobno bi ga htio opet vidjet u nekom filmu) no neka i drugi glumci pokažu što znaju, Bale će bit super!!!

Dreamer Deceiver
05-10-2008, 11:35
nakon viteza tame... bale mi je postao jedan od boljih glumaca

Lord AngelRI
05-10-2008, 11:39
nakon viteza tame... bale mi je postao jedan od boljih glumaca

slažem se... mada je on meni već nakon batman : početka ušao u moje favorite...

THUNDER_DINIX
05-10-2008, 13:31
nema više arnolda? :(
ono, guverner je...
ali će navodno njegovu facu namontirati na terminatora...
steta je sto nema Arnya i to velika, iako su rekli da ce se ipak pojaviti u filmu

Cthulhu
05-10-2008, 14:38
pih,neću ni gledati film ako nema arnolda...

Electromaster
05-10-2008, 15:08
Hm, vidim da puno pljujete po ovoj seriji...Pa, da, istina je da se nemože uspoređivati s orginalnim Terminatorom, i glupo je uopće pokušavati... Film i serija su dva različita svijeta i tu se nemože ništa...

...Ipak, ne mislim da je serija smeće, dapače, zabavna je za pogledati, ako je ne uzimate kao nastavak Terminatora... Ako je gledate kao stand-alone proizvod, ostavit će vam puno bolji dojam...

Death By Sexy
05-10-2008, 15:11
tak niš posebno.. al pratit ću.. terminatori su kolko tolko dobro napravljeni

Ogg The Dogg
06-10-2008, 20:39
joj sad sam svaš pročito pa ću probat nekim ljudima pojasnit neke stvari... kao prvo, mislim da je weki napiso da su sad teleportirali hrpu strojeva, koji su totalno isfurali koncept vremenskog stroja. u prvom dijelu reese kaže da je vrmenski stroj uništen nakon što su njega poslali u prošlaost, dakle arnie i onaj čelik ne bi smjeli ni bit tamo osimako nisu posalni PRIJE reesea tak da i dvojka nosi neke nelogicnosti. i da sto se tice one glave sto je prosla kroz vrijeme... ta glava nije prosla kroz vrijeme nego se samo nasla tamo u rusevini i neki ju je radink pokupio i odno kuc.

Hellboy
06-10-2008, 20:45
paradoks je sribana stvar...besides, kao da bi tako naprednom stroju poput skyneta bio neki problem popraviti vremenski stroj...kad već slaže limene ljudove koji se skrivaju u obližnjoj vazi u obliku te iste vaze, može popraviti i tako banalan problem i poslati nekog veseljaka da ukloni mladog Johna...
ono što meni nije jasno je, zašto nisu odmah poslali legiju terminatora i zbrisali sve što mogu...

Lord AngelRI
06-10-2008, 21:51
...Ipak, ne mislim da je serija smeće, dapače, zabavna je za pogledati, ako je ne uzimate kao nastavak Terminatora... Ako je gledate kao stand-alone proizvod, ostavit će vam puno bolji dojam...

upravo to... tako da ja gledam i meni je super... :yuck:

edit: serija je ukinuta nakon 1 sezone jel??

olio
06-10-2008, 22:45
izlazi trenutno 2 sezona pogledao sam prve 4 epizode 2 sezone

Ogg The Dogg
07-10-2008, 08:28
paradoks je sribana stvar...besides, kao da bi tako naprednom stroju poput skyneta bio neki problem popraviti vremenski stroj...kad već slaže limene ljudove koji se skrivaju u obližnjoj vazi u obliku te iste vaze, može popraviti i tako banalan problem i poslati nekog veseljaka da ukloni mladog Johna...
ono što meni nije jasno je, zašto nisu odmah poslali legiju terminatora i zbrisali sve što mogu...

hehe... pogledaj prvi dio i poslusaj sta reese prica kad ga uvati policija: kaze da je skynet porazen i da su u posljednjem prodoru do njegova sjedista nasl ivremenski stroj kojim je neko bio poslan u prošlost. i nakon što su njega poslali, stroj je bio uništen. dake, skynet ga nije mogo poprvavit kad je bio poražen\uništen.. right?
@ olio
ja sam ih pogledo 5 :)

Hellboy
07-10-2008, 13:09
well...zato je i paradoks u prvom dijelu mog posta...zbog promjene u prošlosti budućnost je mogla biti drukčija i tako omogućiti drugi dio :D

Aerial
07-10-2008, 16:24
Evo što se dogodi kad štreber pokuša svijetu dokazati da ima logičnosti u radnji Terminatora :) :

"There is no paradox in the Terminator movies. The creation of one or multiple paradoxes assumes a linear construction of time. Instead, think of Past, Present and Future as components of time that, like wavelengths of light, exist both independently and interdependently. Or, think of three spinning plates, all atop one another. Plate A and Plate C spin in a clockwise direction on the Y axis. Plate B in between them spins counter-clockwise on the Y axis. Simple enough. Given that all plates spin at the same RPM, any point on any plate will co-exist on its nascent plate at a rate of 1/(x-3)^3 Now, there is some added complexity, because the plates also spin on the X axis, and cannot touch, though they are an infinitesmally small distance apart, but that requires a heavy amount of non-linear calculus to define.

The example of The Terminator "paradox" is that John Conner cannot be born because his father, Kyle Reece dies before he is born. This is nonsense. Kyle was sent back in the past by a John Conner completely unaware that Kyle was, in fact, his father. Instances of "Kyle," "John," "Sarah," and all the terminator machines exist on all three plates simultaneously. Because there are three plates and instances can and do move from one plate to another constantly, there is no violation of the laws of thermodynamics, principally, that no matter or energy can be created or destroyed. You might also think of it as instances having their origins in the future, passing through the present, and flowing into the past all through a closed medium, that is: time."

? :pray:

Lord AngelRI
07-10-2008, 16:47
izlazi trenutno 2 sezona pogledao sam prve 4 epizode 2 sezone

aha znači nije ukinuta... a super... :D

Hellboy
07-10-2008, 19:23
S/crap
onak...to je film...

Outmind
07-10-2008, 20:18
Zakaj su sad stavili tu glupu seriju umjesto putnika? Mislim ono, taman se čovjek zagrije za novu seiju kad ono BAM, Sarrah Connor. WTF?

Ogg The Dogg
08-10-2008, 14:05
da... vrlo je zanimljivo to pitanje jel akd bi osli u proslost\buducnost jel bi tamo mogli sret same sebe...

Lord AngelRI
08-10-2008, 17:42
hm da to i mene zanima šta se desilo sa putnikom?? također zašto danas nema serija na rasporedu??

Windwalker
10-10-2008, 20:29
hm da to i mene zanima šta se desilo sa putnikom?? također zašto danas nema serija na rasporedu??

Trebao si već davno shvatiti da RTL nije ozbiljna televizija.

Lord AngelRI
11-10-2008, 10:46
^^ a znam da... al eto uvijek se nadam... mah još malo pa više niti jednu seriju neću gledat na tv-u jer nema smisla ufuraš se i onda je najednom prekinu wtf...

Da_killah
11-10-2008, 11:25
kao strasti :(

Dreamer Deceiver
11-10-2008, 13:17
timmy :(

mortician
12-10-2008, 15:03
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

cemu to? ko snima takva sranja? mislim film je klasik, al ovo...ccc :thumbs1:

Ogg The Dogg
12-10-2008, 19:41
pa serija uopce nije losa. meni je u rangu roosvelta, buffy i svih onih nekih gluposti sto su bili na TVu

Da_killah
12-10-2008, 22:36
ma je da :rotfl:

Lord AngelRI
13-10-2008, 12:09
cemu to? ko snima takva sranja? mislim film je klasik, al ovo...ccc :thumbs1:

serija je skroz na mjestu... mene samo muči taj RTL joj koji krelci tamo rade maknut seriju a nije ni počela, ko i putnika!!!! :twisted:

neox99buleseye
16-10-2008, 18:41
serija je skroz na mjestu... mene samo muči taj RTL joj koji krelci tamo rade maknut seriju a nije ni počela, ko i putnika!!!! :twisted:


Da, putnika nisam gledo, ali ovo je bezobrazno... nije 1. puta da RTL pokrene nekakvu seriju, a onda na pocetku,2-3 epizoda izbace iz programa, kolko pratim "Urotu" su isto izbacili iz programa, vjerojatno zato jer nije bilo drasticnog porasta gledanosti...

Da_killah
16-10-2008, 18:56
točnije jer nitko tu glupost nije gledao :)

hrčak
16-10-2008, 21:45
serija je skroz na mjestu... mene samo muči taj RTL joj koji krelci tamo rade maknut seriju a nije ni počela, ko i putnika!!!! :twisted:


Da, putnika nisam gledo, ali ovo je bezobrazno... nije 1. puta da RTL pokrene nekakvu seriju, a onda na pocetku,2-3 epizoda izbace iz programa, kolko pratim "Urotu" su isto izbacili iz programa, vjerojatno zato jer nije bilo drasticnog porasta gledanosti...



RTL JE BIO IZBACIO I BRAČNE VODE I SVE DOBRO KAJ SE NA NJEMU MOGLO NAĆ!!!
SAD NAM PREOSTAJE JEDINO SMEĆE KOJE DOVODE ZA JEFTINE PARE!!!!!!
DALI SE ITKO SLAŽE???????????????
:| :| :|

THUNDER_DINIX
16-10-2008, 22:22
bracne vode su pobacali nakon 5 repriziranja svih zivih epizoda i tu ih ne krivim, jer je ljudima vec dojadilo to svo silno repriziranje. na rtl sam od serija jedino gledao prison break i tu na svu srecu nisu zakazali s emitiranjem tako da opcenito nemam nista protiv njihovog otkazivanja jer sadasnje serije ne gledam.

ugl, ovaj topic nije rasprava o rtl-u nego u Terminatoru :thumbs2:

Lord AngelRI
17-10-2008, 09:26
ugl, ovaj topic nije rasprava o rtl-u nego u Terminatoru :thumbs2:

ah sve ima to veze sa terminatorom tj. izbacivanjem serija sa programa...

@neox99buleseye istina da i Urotu su izbacili, mah neznam ja šta oni rade...

THUNDER_DINIX
17-10-2008, 12:06
aha ok onda :)
pa mozda misle da je gledanost losa pa onda ubace npr neko smece poput BB-a

Lord AngelRI
17-10-2008, 20:21
aha ok onda :)
pa mozda misle da je gledanost losa pa onda ubace npr neko smece poput BB-a

ah neznam šta više mislit, al sam došo do zaključka da je najbolje cijelu sezonu nabit i pogledat na miru...

THUNDER_DINIX
18-10-2008, 13:41
je da, tak i treba napravit

neox99buleseye
22-10-2008, 11:17
ah neznam šta više mislit, al sam došo do zaključka da je najbolje cijelu sezonu nabit i pogledat na miru...

Sing, ali to necemo dozivjeti na RTL-u!!!

Electromaster
23-10-2008, 18:30
ah neznam šta više mislit, al sam došo do zaključka da je najbolje cijelu sezonu nabit i pogledat na miru...

Sing, ali to necemo dozivjeti na RTL-u!!!

Sing? :rotfl:

THUNDER_DINIX
23-10-2008, 21:05
malo je isprepleo slova :)

neox99buleseye
25-10-2008, 13:46
LOL, isprepleo se, pisem stalno nekaj krivo, nemojte zajmeriti...

Lord AngelRI
25-10-2008, 13:58
poslo sam čak upit RTL-u za seriju (te i za seriju Putnik) i naravno nisu odgovorili; jer vjerojatno nemaju neki pametni argument...

THUNDER_DINIX
25-10-2008, 14:31
... ili nisu ni vidjeli taj upit.

hrčak
25-10-2008, 22:34
Ili ih boli ona stvar za taj upit.

Ogg The Dogg
26-10-2008, 13:48
ćek, skinuli su seriju s programa?! :shock: koji debili.... :thumbs1:

Lord AngelRI
26-10-2008, 20:42
Ili ih boli ona stvar za taj upit.

a da bit će da je to...

THUNDER_DINIX
29-11-2008, 12:05
odgledao sam 1. sezonu, super mi je serija. kakva je 2. jel zna netko?

THUNDER_DINIX
02-12-2008, 07:22
jel prati ko 2. sezonu uopce? ja cu je odgledat pod praznicima

olio
02-12-2008, 20:49
ja sam pratia 2. sezonu do prije 2 epizode i odlučia odustat od serije
jednostavno rastežu sve

THUNDER_DINIX
02-12-2008, 23:28
kao i u svim ostalim serijama, nista cudno

Lord AngelRI
04-12-2008, 19:24
hm moram je nabavit jer ovaj rtl mah bolje da ne počnem... preko Božića bi se moglo nec skemijat...

THUNDER_DINIX
04-12-2008, 23:03
ma koji rtl, kucna kolekcija ftw

Hellboy
05-12-2008, 10:40
BTW što se tiče novog filma, Bale je rekao producentima da odjebu (doslovno) i time odbio ulogu gosn. Connora...

olio
05-12-2008, 11:30
odakle je vijest ? nisam primjetia nigdje

THUNDER_DINIX
05-12-2008, 11:50
malo se umislio taj Bale

Hellboy
05-12-2008, 13:38
odakle je vijest ? nisam primjetia nigdje
vidio prije par dana na teletextu

THUNDER_DINIX
06-12-2008, 00:38
meni je isto promakla ^^. ne kuzim zasto je odbio ulogu, sta si on umislja da je ispod njegove casti?

W3DR4N
06-12-2008, 00:44
Sasvim je normalno da glumac odbije ulogu. To se u holywoodu stalno događa.
Recimo, Will Smith je odbio ulogu Nea u Matrixu, koja je prvenstveno bila namjenjena njemu, bez Reevesa u planu.

THUNDER_DINIX
06-12-2008, 00:45
nemoj zezat... nisam za to znao. nego, ne kontam zasto odbijaju kad dobiju masne pare i postaju jos "poznatiji"

Lord AngelRI
06-12-2008, 12:50
BTW što se tiče novog filma, Bale je rekao producentima da odjebu (doslovno) i time odbio ulogu gosn. Connora...

ah steta...

Ogg The Dogg
06-12-2008, 14:21
http://www.femalefirst.co.uk/entertainm ... 60203.html (http://www.femalefirst.co.uk/entertainment/Christian+Bale-60203.html)
prema ovom linku, on je producentima reko da odjebu al se kasnije predomislio kad je pročito scenarij

Hellboy
06-12-2008, 14:25
odd...ovo sam vidio prije par dana na teletextu...

Dreamer Deceiver
06-12-2008, 15:07
nemoj zezat... nisam za to znao. nego, ne kontam zasto odbijaju kad dobiju masne pare i postaju jos "poznatiji"

možda jer im se ne sviđa scenarij ?
šta prema tome oni trebaju glumiti u svakom filmu kojeg im ponude ?

THUNDER_DINIX
07-12-2008, 01:27
pa ne trebaju, ali mislim da sami naziv Terminator zahtjeva prihvacanje uloge. i za dobre pare ne kontam zasto uopce odbijaju ulogu? ne svidja im se scenarij? mos si mislit, ko da je to njima uopce i bitno

Dreamer Deceiver
09-12-2008, 21:11
pa čuj, ja prvi nebi prihvatio scenarij terminatora bez camerona i švarcenegera ( možda bi iz ove moje pozicije, no dam sam malo poznatiji glumac ) jer je film praktički osuđen na propast i rijetko koji scenarij bi mogao biti onaj "pravi". jedino da ga režira neki odličan redatelj koji stvarno može od smeća napraviti remedijelo

THUNDER_DINIX
09-12-2008, 23:21
a ko je uopce redatelj?

Lord AngelRI
11-12-2008, 20:29
evo ga nova vijest... hehe :D :D http://www.hrt.hr/index.php?id=94&tx_ttnews[tt_news]=23486&tx_ttnews[backPid]=93&cHash=b52f969f72

ja happy....

THUNDER_DINIX
11-12-2008, 22:52
Prema pisanju američkih medija, njegovo će tumačenje uloge zasjeniti čak i samoga Arnolda Scwarzeneggera.
u ovo bas nevjerujem :?

Ogg The Dogg
12-12-2008, 14:26
ma svi se mogu sakrit pred robertom patrickom koji je onak mrtvo ladno odglumio onog t1000. najjebeniji lik ikad.

olio
12-12-2008, 15:42
ma svi se mogu sakrit pred robertom patrickom koji je onak mrtvo ladno odglumio onog t1000. najjebeniji lik ikad.
slažem se

naravno da će Bale zasjeniti arnolda

THUNDER_DINIX
12-12-2008, 17:53
da, stvarno je to predobro odglumio

THUNDER_DINIX
15-12-2008, 10:45
poceo sam pratiti 2. sezonu. odgledao 1. epizodu. sta su uveli jos 1 terminatora? onu zensku sto izgleda kao T-1000?

Ogg The Dogg
15-12-2008, 22:05
da... i ja ne mog skontat sta ona izvodi... pokusava napravit skynet al opet ponekad pomogne ovima....

THUNDER_DINIX
15-12-2008, 22:52
ne znam to, nisam jos dotle stigao :)

THUNDER_DINIX
16-12-2008, 12:36
kako mi je dobra serija, sve bolja i bolja je. odgledao sam 4 epizode 2. sezone, predobro je. sad cu gledat 5. epizodu :)

vrhunski :pray:

Lord AngelRI
17-12-2008, 23:04
Prema pisanju američkih medija, njegovo će tumačenje uloge zasjeniti čak i samoga Arnolda Scwarzeneggera.
u ovo bas nevjerujem :?

ja vjerujem, tj. nadam se da ce tako bit....

THUNDER_DINIX
17-12-2008, 23:44
nadas se?
sta ste se svi urotili protiv Arnya? :(

THUNDER_DINIX
22-12-2008, 13:01
pogledao 13. epizodu. sad sam vidio da ce ih bit 22, bas sam happy. ja konto nekih 16. jel pratite vi to? ne znam di je Derek zadnje 2 epizode?!?

Lord AngelRI
26-12-2008, 12:50
nadas se?
sta ste se svi urotili protiv Arnya? :(

ma ne nitko se nije urotio, dobio je ponudu prvi odbi ju je i sta sad...

Ogg The Dogg
04-01-2009, 03:36
a dobro, ipak je to uredu. on je sad političar i ne bi baš bilo lijepo da ljudi gledaju tam nekog guvernera kak se razbaciva u nekom akcijskom filmu i pokazuje svoje raskošno tijelo a istovremeno mu s metalnog kostura vise komadi mesa.....
mora čovjek brinut za svoj ugled

Lord AngelRI
04-01-2009, 12:53
a dobro, ipak je to uredu. on je sad političar i ne bi baš bilo lijepo da ljudi gledaju tam nekog guvernera kak se razbaciva u nekom akcijskom filmu i pokazuje svoje raskošno tijelo a istovremeno mu s metalnog kostura vise komadi mesa.....
mora čovjek brinut za svoj ugled

nebi se složio jer mu je bas taj ugled glumca po meni donio i titulu guvernera....

Ogg The Dogg
06-01-2009, 20:49
a da... istina... al sad on vise nije glumac nego guverner i valjda smatra da se tako treba i ponasat