PDA

Pogledaj cijelu verziju : 160 gigabajtni problem!!!



captain gamer
17-04-2008, 15:25
imam problem.Kad sam si klokao proc do nebesa nije mi se više komp palio,restartao sam postavke na matičnoj,i sve je dobro radilo dok se nije pojavio blue screen.Saznao sam di je problem kad sam izvukao 160GB HDD sve je normalno išlo.Probao sam ga opet stavit da vidim je li uistinu u tome problem i je!!! gdje je problem kako da popravim to ? POMOĆ!!!

nick praskaton
17-04-2008, 16:39
baci koji memtest, moze bit i do memorije !

btw. kolki je to klok do nebesa ?? : )

captain gamer
17-04-2008, 18:07
nije baš veliki oko 3.3 GHz

NITROS
18-04-2008, 00:59
E za koga sam ja pisal ona pravila. Ajde mi molim te reci??

Pa sto vi mislite da smo mi neki freaky vulkanci sa telepatskim mogucnostima koji vam citaju misli.

Reci konfu koju imas, sto si tocno radio, koje si postavke primjenio, kako je doslo do toga, da li je bilo rusenja sistema nakon logina ili prije, da li je bilo dumpinga physical memory i slicno.

JA FAKAT NEMOGU VJEROVAT

Gwin
18-04-2008, 07:59
a gle.. treba bit pismen neki put.. nismo svi naučili slova u školi da bi znali pročitat upute, pravila i FAQ..

NITROS
18-04-2008, 09:27
Al kuzis gwin to su osnove, ja bi kickal svakog za kojeg skuzim da nije procital FAQ, a i poznam jedan forum koji radi na tom principu.

Sickmanno1
18-04-2008, 11:52
Nitos, dude, totalno si u pravu...i meni je vec muka kad vidim ovakve topice, al posto ja nisam u stanju da bannam, vec samo u stanju da lockam, to cu i napraviti, dok se doticni autor ove teme ne odluci javit meni na pp i neobjasni zasto ne bi trazio ban za njega...