PDA

Pogledaj cijelu verziju : Paypal-uplata novca?



MasaKrisT
17-04-2008, 09:26
Trenutno malo cackam po ebayu ima zanimljivih stvari,no svi traze uplatu preko paypala.
Sada,ja imam paypal racun ali nista na njemu,kako mogu uplatiti novce na taj racun i na koji nacin se prodavacu uplacuje?hvala:)

unknown
18-04-2008, 12:18
Trenutno malo cackam po ebayu ima zanimljivih stvari,no svi traze uplatu preko paypala.
Sada,ja imam paypal racun ali nista na njemu,kako mogu uplatiti novce na taj racun i na koji nacin se prodavacu uplacuje?hvala:)

izbjegavaj e-bay i amazon u širokom krugu mog prijatelja su već prevarili

pimp
18-04-2008, 12:47
Trenutno malo cackam po ebayu ima zanimljivih stvari,no svi traze uplatu preko paypala.
Sada,ja imam paypal racun ali nista na njemu,kako mogu uplatiti novce na taj racun i na koji nacin se prodavacu uplacuje?hvala:)

izbjegavaj e-bay i amazon u širokom krugu mog prijatelja su već prevarili


očito ti je prijatelj malo gluplji.....
e-bay je naspram broja korisnika koji ga koriste jedan od najsigurnijih stvarčica na netu za šoping.......

btw masakrist - pa pri registraciji paypala si morao dati podatke deviznog računa s kojeg ti uzima novce? tako je meni , imam devizni račun u pbz banci i na njega uplatim eure i s paypalom plačam stvarčice s ebaya

MasaKrisT
18-04-2008, 13:32
eh,vidis ja sam uzeo taj acc onaj neki premium ili sta vec(za bux.to i adsense mi je trebao) i nemam taj racun i to...zato sam pitao...
al ajd sad bar znam nekoga ko ima:))

pimp
18-04-2008, 14:02
eh,vidis ja sam uzeo taj acc onaj neki premium ili sta vec(za bux.to i adsense mi je trebao) i nemam taj racun i to...zato sam pitao...
al ajd sad bar znam nekoga ko ima:))


mogu reci da je pouzdanije nego da daješ brojeve kartica ili slično...

MasaKrisT
18-04-2008, 23:28
thx:)

AudioBoy
06-05-2008, 19:48
ja imam bux to :pray: :pray: samo sto ne znam dal se PAYPAL mora platiti?

Kenyi
07-05-2008, 11:03
ne, paypal je besplatan.