PDA

Pogledaj cijelu verziju : Virus - AAAAAAa



Kaje jaje
16-04-2008, 18:00
Zeza me virus, stalno refresha i zatvara my computer, sve foldere neda mi da udjem u taks manager, ako moze ko pomoc, samo da nije reinstalacija windowsa ili system restore jer mi system restore ne sljaka, hvala!

miska10
16-04-2008, 21:31
nemama pojma...... Ja imam problem, tak da svaki par sekunda cujem zvuk, kao da otvaram internet stranicu...ono skljocanje, makar nist ne radim........zna netko kaj je to?????

Haki
16-04-2008, 21:41
provaj uci preko safe moda i skinirat komp sa antivirusom

NoNCoNFoRMiST
16-04-2008, 22:03
Neće ti pomoći Safe Mode, ali bogami niti Hiren's BootCD i takve finte. Imaš Brontok virus, kojeg se jako teško riješiti, ali evo ja se ponosim sobom jer sam to osobno uspio :D.

Skini si ovaj AntiBrontok Pack Uploaded by me: Pack (http://rapidshare.com/files/108056558/Anti_Brontok_Pack.rar.html).

Ispokreći sve te programe RAR-u jedan po jedan, te skeniraj sistem i pobriši viruse. Neke programe nećeš moći pokrenuti odmah jer ti Brontok virus neće to dopustit, ali ako pobrišeš neke viruse drugim programima koje možeš pokrenut, ubrzo ćeš moći pokrenuti sve programe iz RAR-a bez problema i u potpunosti obrisati Brontok virus.

Sljedeći korak ti je instalacija Antivirusnog programa. I komp ti je siguran.

Ja sam uspio, nadam se da ćeš i ti.

EDIT: Ako se uopće radi o tom virusu :D (najbolje ćeš znati ako imaš neki sumnjivi .txt file u "C:\" sa nekim uskličnicima :D, al i ako nemaš svejedno skini taj pack unutra su anti-virusi općenito, koliko sam shvatio, ne samo brontok removeri)