PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grafa ne dobiva dovoljno struje?



cropir
15-04-2008, 14:48
trebao sam nesto vadit i stavljat rame, a da dođem do njih moram micat graficku. i maknuo sam je, sredio te rame i sve vratio na mjesto. kad sam serafio kabel od monitora na kuciste (grafu) dosta mi je trebalo (to bi valjda imalo veze s tim da sam vrtio dosta vremena u pogresnom smjeru) i pri tome sam otrgnuo jedan komadic u koji idu ti serafi na kablu. znaci zenski utor sa kucista je pao ali rupe prema grafickoj su jos tamo. i nekako sam sve sredio, upalio, rami su ok ali veli da graficka ne dobiva dovoljno struje i da ce se prilagoditi tome da se dogodi nes. to nije prije bilo, te nije stvar u napajanju. dali da pokusam opet sve sastaviti ili?

Blacky_123
18-04-2008, 18:10
Pogledaj na kablu od monitora jel su se mozda spigali one male zice i pogledaj na graficki jesi li uopce spojio ventilator

Jack5
18-04-2008, 21:10
odkud znaš da nije napajanje ako si stavljao ram i još javlja da snizuje taktove,? esi li upiknuo molex na grafu u slučaju ako se grafa dodatno napaja?
I šta ti je točno puklo?

bad0me
21-04-2008, 16:45
odkud znaš da nije napajanje ako si stavljao ram i još javlja da snizuje taktove,? esi li upiknuo molex na grafu u slučaju ako se grafa dodatno napaja?
I šta ti je točno puklo?

I meni je to isto javljalo, pa se ispostavilo da nisam uključio kabel u grafu....

cropir
22-04-2008, 08:16
malo sam gurnuo kabel natrag u grafu i nema poruke te, sad jel radi neznam jer nemam zahtjevnih igara trenutacno na kompu. al rekao bi da je ovo rješeno. :D

Lord Jambrek
22-04-2008, 08:30
to bi trebalo bit to, ja isto kad sam jednom čistio komponente sam zaboravio upiknut molex u grafičku, upalim wow i ne bi igru natjerao preko 1FPS da si isus.