PDA

Pogledaj cijelu verziju : Monolozi :)



Dreadlock
15-04-2008, 09:26
Opet monolog kaze obi wan i pogladi se po bradi.bacanje misli na tipkovnicu ide mi bolje od pjesama,iako nisam bas dobar ni u tome.glavno da negdje napisem sve misli.Nemrem ih drzat u glavi.eto,prolazi jos jedan dan,ne zaboravljam je.nisu prosla dva vec tri mjeseca(zaebo prosli post).Cudno je kako to ide.Svasta.Neam srece.Uskoro dolazi jos jedan rodendan,dan na kojem se sjecam svih losih stvari koje sam napravio u protekloj godini.previse ih ima,necu se sjetiti svih.Ovaj emo talk mi je priglup pa cu stati ovdje...

Maja
15-04-2008, 09:29
Opet monolog kaze obi wan i pogladi se po bradi.bacanje misli na tipkovnicu ide mi bolje od pjesama,iako nisam bas dobar ni u tome.glavno da negdje napisem sve misli.Nemrem ih drzat u glavi.eto,prolazi jos jedan dan,ne zaboravljam je.nisu prosla dva vec tri mjeseca(zaebo prosli post).Cudno je kako to ide.Svasta.Neam srece.Uskoro dolazi jos jedan rodendan,dan na kojem se sjecam svih losih stvari koje sam napravio u protekloj godini.previse ih ima,necu se sjetiti svih.Ovaj emo talk mi je priglup pa cu stati ovdje...

:cry: tužno... nastavi, baš je kewl :)

Dreadlock
15-04-2008, 09:45
evo stari


Prosla su tri mjeseca otkad sam te zadnji put vidio.Jos sam tuzan i patim...Vidim tvoje lice svuda,par puta sam zabrijao da sam te vidio na ulici.Cak me proganjas i na forumu!Medu slikama cura sam vidio curu koja ti toliko slici da nisam mogao vjerovati.
Preko tebe sam zakljucio da sam "smile" tip osobe tj. da jako volim kada se cura smije.Nemrem ti opisivati oci kad ne ostave toliki dojam kao tvoje cijelokupno lice kad te nasmijem pa mi poklonis osmjeh.Iako sam te nasmijao tek par puta,pamtim tvoj osmjeh.
Al eto,nema te,valjda si sretna sa onim svojim,ko zna ko je taj.Ziher neki kuler koji rastura gitaru il skejt,il je mozda neki ludi grafiter?
U svakom slucaju vise je kul od mene.Svaki put kad vidim tvoju frendicu sjetim se cijelokupne price.

Al eto,pamtim te jos uvijek...

Maja
15-04-2008, 10:11
Ziher neki kuler koji rastura gitaru il skejt
um... ti rasturaš gitaru i skejt :rotfl:

Dreadlock
15-04-2008, 10:18
da,al on je kulniji

Maja
15-04-2008, 10:25
da,al on je kulniji

nije moguće

Dreadlock
15-04-2008, 10:34
odgovaram monologom :D


ok,ko zna jel je on kulniji.Fora je u tom da ni neznam ko je taj lik.Al ni u tom nije stos iako sam prije naveo da je fora u tom da neznam ko je taj lik.Neznam sto sam napisao u zadnjoj recenici,samo bacam misli kak dolaze.Gle,nisam joj se svidio,mozda jesam,al ko zna...ona je s deckom vec duze vrijeme i valjda nebih vise gurao nos u to.
sad,zasto je s njim?Neznam,mozebit je kulniji,mozebit je lijepsi,mozebit je simpaticniji...bilo kako bilo mora da ja radim nesto lose.Nezelim njenom decku nis lose.Nek mu bude lijepo s njom,barem je nekome ak nije meni.Sto se nje tice,ak je njoj super i meni je....Ok,nije,al nema veze...dok god ce se smijati neka se smije.


trebao bih prestati s ovim monolozima

Matilda Mother
15-04-2008, 18:25
samo nastavi..u tom segmentu te mogu potpuno razumijeti

ček, ak te dodam na msn onda nećeš moć pričat sa mnom? :D

Dreadlock
15-04-2008, 20:46
shvatio sam da sam jedina budala koja ima monologe.Sve se svodi na to da imam neku vrstu fakin bloga na kojem stavljam svoje misli.Trebao bih prestati s tim gofnima.
Previse je.Jbg,al sto je previse je previse.ne sam da mislim na nju,vec me hvata ljubomora sto se drugih ljudi tice.Ono,dok frendice raspravljaju o tome koja je poza najbolja,ja si mislim "sto bi bilo kad bi bilo".By the way,sto se te nevinosti tice...iskreno zaboli me.Mogu je izgubiti i u pedesetoj,briga me....Trebam drugu vrstu ljubavi.Ono,iam gejast stav o ljubavi?Briga me...
Nego...da...sto bi bilo kad bi bilo?Mozda bi bio s njom da je ta kava upalila.Al kad je zauzeta,nis od tog.I opet sam se zacudio koliko joj je matilda zapravo slicna :o

Matilda Mother
15-04-2008, 20:53
ok, sad se osjećam loše:|

da je bar više takvih dečkiju ko ti..takve je teško nać

Dreadlock
15-04-2008, 20:54
e da matilda imas pp...pogledaj ak hoces :D

Maloki
16-04-2008, 01:44
Gle, kad si u takvoj banani najbolje ti je razmišljati o tome kako ćeš jednog dana izvesti državni udar i preuzeti vlast, pa planirati kako ćeš vladati njome. Meni pomaže.
Ili otvori blog na kojem ćeš se sprdati sa svime. Također mi pomaže.
I slušaj Marleyja, al dobro, to je već povjereno i s moje i s tvoje strane da je zakon ^^

Dreadlock
16-04-2008, 08:47
Necu pisati blog jer ce se pretvoriti u emo blog :rotfl:

Dakle,sto me nervira?Pa evo,to da je ljubav losa.Ma zapravo,nije ljubav tako losa.NIje uopce.Vec je drustvo lose.Kakvo ti je to drustvo kada je mladima na pameti samo barenje i to kog ce zbarit za veceras.Prdnem ti u facu al to meni nije dovoljno.
Kako da covijek onda zna sto je dobro a sto nije,kad je svijet oko njega gofno od ovce.Sto je danas bitno?Danas je bitno to ko ce zaradit vise para,ko ce vozit brzi auto,ko ce cura vise (cenzura).Kakvo ti je to drustvo?Ma najrade bih sam pobjegao negdje.Al opet,takva situacija je svuda.Samoubojstvo je glupo.To je glupo da nemoze biti gluplje.Nebi ni razmisljao o tome.
Danasnji stavovi su drugaciji.Ljudi su se promjenili totalno.Pogotovo mladi.Ak na mladima svijet ostaje...Jadan svijet sa ovakvim ljudima.Jbg,zovite me kako hocete al mjenjao bih svijet.Mnogo toga bi bilo drugacije.Zasto je tako pitam se?Sto je krivo? Televizija,kompjutor?Neznam,iskreno me i zaboli.Znam da bih trebao biti hakuna matata...Takav i pokusavam bit.Al nemozes...Izbaci te sve iz fakin takta.Kakvo je to drustvo kad je bitno "koja djevojka je bolje obavila zadatak" iz top modela ili "koji farmer ce ispasti" iz farme.Kakvo je drustvo kada cure od 13 godina postavljaju pitanja na forum.hr-u od kojih bi se posramila i jenna jameson?Kakvo je to drustvo kada cure sto su mlade nose kracu suknju?Kakvo je to drustvo kada postoji velika skupina ljudi koja se reze jer im nije dobro?
Jadan svijet kad je tak.I sve ovo odrazava se na danasnje stavove o ljubavi...Sto cu,ja sam samo lik u ovom filmu koji se zove svijet. :)

Idem ucit.Trebao sam se negdje ispucati...Sto mi to vrijedi kada cu dobiti rank emera ili cu bit opisan kao lik koji ima gej stav o ljubavi.Eto ti danasnjeg drustva...

Maloki
16-04-2008, 10:28
Ne brini, sve bu dobro kad ja zavladam svijetom.

str33t6l0w
16-04-2008, 14:41
hmm.. ovdje bi onda kao trebao napisat neki monolog.. tj. reći sve što mi je trenutno na pameti? server bi se srušio..

živćan sam zbog toga što se dogodilo.. kako sam mogao tako laganu stvar zeznut... nekontam... jednostavno je prelagano ali ja sam i to uspio sjebat.... a fak... u 7 i ova dolazi do mene... baš sam hepi :? još će me gnjavit do 12 kako joj trebam i ovo i ono i pitajbogaštasvene napravit za prezentaciju... baš mi je dosadno... idem uzet žvakaću.. (nakon 10-ak min traženja orbita odlučio sam ih ipak otići kupiti u trgovinu do mene jer sam preljen za bilo šta trenutno).... fak.. još će me i stari zvat da idem prat aute i skutere dolje... a boookte.... joj fak.. kako me onaj peder ujutro naživcirao.. ok.. dobar sam s njim.. ali baš se ponašat ko emo svaki dan dok idem u školu.. pa nisam ti ja cura da mi moraš davati svoje osjećaje svako jutro.. već mi je dosta toga.. idi kupi žilet pa s njim pričaj u lokvi krvi.... bokte kako mi možeš srat o jednom te istom non stop kad sam ti sto puta rekao da me uopće nezanima... jesi više skužio? ne... sutra će sigurno opet podjeliti svoje osjećaje samnom.. a ja ću naravno opet živčanit cijelim putem do škole.. stjerat ću ga ukurac čim bude počeo pričat o tome kako je sigurno pogriješio u pristupu toj droljetini koju je pregazio cijeli osijek... onda će se on napizdit na mene i ja ću bit hepi... tak mi svejedno šta će se dogodit.. još moram ić ranijim vlakom.. uff.. a tako mi se neda... moram na vožnju sutra oko 15h.... i još ako kreten bude išao samnom popizdit ću.. opet će mi pričati o svojem "zanimljivom" životu.. a ja kao biljka pored njega opet samo zujim... aaa fak.. zaboravio sam spržit heroje jurbi.. idem to sad sredit...

streetrace777
16-04-2008, 14:50
ok, sad se osjećam loše:|

da je bar više takvih dečkiju ko ti..takve je teško nać

Hmm mene je lako naci, samo sto ja ne pisem monologe nemam vremena...

Tegla Ajvara
16-04-2008, 19:36
a sta je bit toga?

Dreadlock
16-04-2008, 19:38
malo se ispuses...ak imas previse misli u glavi neke zapises.

Tegla Ajvara
16-04-2008, 20:01
e kad bi ja pisao, vjerujte mi to su bolestine..
radje ne. :o
ovako me jos donekle ljudi smatraju normalnim, kad biznalikakavmi je um, bi me spakovali u ludnicu i spalili na lomaci.
:kill:

Matilda Mother
17-04-2008, 08:31
ne bi, mene još nisu^^ :D

Dreadlock
17-04-2008, 20:55
evo,kome se cita..nek cita :D

bas se pitam postoji li prava ljubav.Vjerojatno postoji.Samo se moraju naci te dvije osobe koje ce se zaljubit preko usiju jedno u drugo.No,gdje traziti...dal uopce ima potrebe traziti?Moje je misljenje da treba cekati.Zivot i jest jedno veliko cekanje.Kako za sve,tako trebamo cekati i na pravu ljubav,odnosno ljubav svog zivota i treba iskoristit svaku priliku koju mozemo.prije par godina dosao sam prerano u skolu.Nekih sat vremena ranije.Neznam koji je razlog mog ranog dolaska,al eto dosao sam ranije,i sjedio u predvorju.Odjednom,ugledao me moj profesor iz hrvatskog(legenda ziva).Prisao je k meni i pitao me kako to da sam dosao tako rano.Vise se nesjecam sto sam rekao.Rekao sam kako sam prerano dosao i da mi se ne isplati vise ici doma,jer cu opet morat krenuti ravno u skolu.On mi je rekao ovo...tih rijeci se sjecam dan danas: "pa mozes izici van,prosetati...Tko zna, mozda upoznas ljubav svog zivota".
Losa stvar jest ta da sam se na to ja samo nasmijao.Ostao sam sjediti u tom predvorju skole.Tu lezi moja prevelika greska.Zasto nisam izasao van??Mogao sam fakat upoznati ljubav mog zivota!sanse su vjerojatno jedan u milijardu,al nikad neznas.Stvarno sam mogao izici.Sto me kosta?NISTA!!
Ta epizoda je zavrsila tako kako jest.No sad sam pametniji(iako sam jos uvijek veeeliki smrkavac).Mislim da se pravu ljubav upoznaje jednom totalno prevelikom slucajnosti.Tako da ako vam se ukaze neka prilika za nesto,sjetite se ovih rijeci,te takoder to da vas nista ne kosta jedna setnja,a od nje mozete dobiti veoma veoma mnogo.

Maloki
17-04-2008, 23:15
A gle, glupo ti je ustvari za bilo što što smatraš greškom pitati se "zašto sam to napravio tako, zašto nisam onako?". Odgovor je uvjek isti - ZATO. Jedino što možeš napraviti je paziti da se greška ne ponovi i to je to, ništa više.
Dread, znam da voliš bit anoniman i to, ali daj reci, koliko godina imaš ti uopće?

McPingvin_v2.0
17-04-2008, 23:18
Oko 17, išao je s jednim idiotom iz mojeg razreda u razred u osnovnoj :)

Dreadlock
18-04-2008, 14:39
the one and only sabati

@maloki
zasto pitas?

Maloki
18-04-2008, 19:36
Došlo mi da te pitam ^^

Dreadlock
18-04-2008, 23:30
Buduci da sam ja jednini idiot koji jos ovdje posta neke monologe,nastavljam s time :D

Uskoro mi je rodendan.Malo sam razmisljao o tome kako prolaze godine.Pa necu se ni okrenuti,a vec cu bit na faksu(ak cu doc do njega),polagati ispite...
Pa daj molim te...Jos sam beba iz vrtica.Danas je sve u stilu:"pa ti si vec odrastao","evo ti osobna iskaznica","ukida ti se djecja stednja"...primjeri su smjesni,al moze se zakljuciti sto sam htio reci.Vec sam "odrastao".Donekle "odrastao" i trebam se nositi s time.
al nemogu...jbg,nezelim odrasti.znam da je to totalno u michael jackson stilu,al istina je.Upotrijebio bih citat parnog valjka:"ja nisam kao ti,ja se bojim odrasti".
Nemogu se nositi s time.Tesko mi to pada.Stvarno tesko.Znam da me puno toga ceka u zivotu,al osjecam se kao da sam trebao toliko toga napraviti.Zelim ostat klinac.al jbg,nemrem...
Ne svida mi se ovo odrastanje...

peko
19-04-2008, 12:10
Drž' se škole što duže možeš. Upiši faks, nemoj odustati ni ako teže ide. Studiraj 6-7 godina, boli te džon. Al' ta vremena ništa neće nadmašit.

Babitz
19-04-2008, 16:33
ah, imam i ja dosta svojih monologa, al manje-više sve to držim za sebe. grozi me sama pomisao da bi netko znao kaj mislim, za moje slabosti, čežnje, strahove, etc.. nema teorije da bih na nekom forumu se ispovjedo

iako, ovo kaj ti radiš nije niš loše. keep up the good work.

Dreadlock
19-04-2008, 18:11
mah,nisu ove tajne nis posebno :D
cak nisu ni tajne.
mozda cak nisu ni monolozi :| ?
al neznam...

Rang€r
02-05-2008, 20:33
pitajte halfa za razgovore na xfire između mene i njega koji su to monolzi(by me ofc) :D

Jopax
25-05-2008, 00:02
Uf gg Dread, mogao bih i ja nešto napisati ali neam nikakve pare da ispustim, drugi put možda kad se naživčanim

_ZlayA_
25-05-2008, 20:46
Kontam sad jbt, koji se kur4c dešava sa svijetom oko nas? Ili bar oko mene... Zbodu momka ni krivog ni dužnog u tramvaju, sutradan on umre. Neki cigoši zapale staricu benzinom ispred zgrade, eno ih neki dan pustili i dva dana poslije toga ponovo priveli jer su ucinili jos neki rsuzluk. Prije jedno pola godine se popucali ispred jedne gimnazije. Jbt hodaš gradom i sve gledaš oko sebe oće li štagod nasrnuti na tebe, oćel nešto da te ščoli iz vedra neba. Danas sam se baš iznervirao i sa ovim nogometnim savezom bih. Likovi su smjenili selektora Mehu Kodru, on je igrao u barci, po njemackim ligama, profesionalac svoje vrste. Trebao je dovesti u štab jednog veterana domaćeg nogometa Sergeja Barbareza i + iz nekog razloga nije htio da se igra prijateljska utkamica u iranu. I uglavnom oni njega smijene, a tek je vodio repku 2 puta i to oa puta na prijateljskim utakmicama. To još u svijetu nema nigdje osim kod nas. I Laka sinoc na evroviziji podvio fino repinu. Jedino sto me danas obradovalo je to što je jedan naš bokser pobjedio na nekom turniru negdje u evropi protivn nekog minande/mirande koji je kao neki badass lik. Puno me stvari nervira a ovo su samo one trenutne i nekako politckog karaktera, znam i to me nervira, nekad samo iz vedra neba pocnem pricati/pisati o politici i pametovati, nekoga to nervira a neko to sa razumjevanjem cita i slusa.
Iskreno... zavidim sentimentalnim osobama. Kada treba nesto emotivno pisati na pismenoj, ja uvijek >bukvalno< prepricam neku balaševićevu pjesmu. I evo, sad bookmarkam ovaj thread, pa cu sutra poceti citati vase monologe...
over and out...

flander
25-05-2008, 23:57
aj da se i ja okušam u ovoj vrsti izražavanja :D

Dakle, evo nedelja već prošla, cijeli hebeni tjedan preležao, ali doslovce preležao. Od 7 dana u tjednu ja sam bar odležal 5. Prva tri dana me neš temperatura neka uvatila, pitaj Boga koji virus mi se motal po glavu, četvrtak i petak dan je bio za klinac,padala kiša nikud mi se nije dalo ić, em nisam imao volje , ajoš manje novaca,a i opet da sam imao novaca i volje nebi nikud išal jer štedim pare za komp ^^ . Došla subota, dan ko svaki drugi, mada sam imao cijeli dan filing da je nedelja i da se sutra ide na faks, ali ajd to sam prespaval. Danas isto tako, zbudio se u 9 ali, mi bilo to nekak kasno pa sam zakrmeljo do 12 sve dok mi nebi stari upo u sobu i počeo kopat po netu, ali njegova vještina baratanja netom je ko moja heklanja, tako da me probudil, a baš sam imal neki super-udoban san ^^

Naravno jutro mi shebe stara jel mi nema goreg kad se onak probudim i sve super idem popit kavu i tak to kad ono "Aj u Billu po faking pivu", živci odma na 2000. Nisam se ni probudil već moram trčat, ali bitno da sestra spava. To sam nekak obavil i onda je bil ručak, stari roštilj okrenul, bilo je dobro. Do nekih 4 popodne sam zasviral malo gitaru i naravno opet na spavanac, sve do 7 sati. Povečeral i dok sam se dobio bilo već 9 sati. U među vremenu sam MSN-al sa hebeno dobrom curom, em je zgodna do boli, em je osoba koju rijetko susrećeš, upoznal sam je preko famoznog Facebooka, bed je kaj je cura iz Kolumbije ( ja isto znam pogodit) ali ajt nagovoril sam je da dojde u Hrvatsku slijdeće godine ^^ Tak da mi je to sad priority No.1 ^^ Dolazi sigurno yuhuu :D Znamo se već 3 mjeseca i ono svaki hebeni dan na MSN-u lol, 24/7 :P jest da me malo jebe vremenska razlika ali zato se nadoknadi popodnevni spavanasc.

Na probleme ne pokušavam mislit jel mi je muka, a i neam nekih problema, faks teče svojim tokom, bit će dobro.

Slijdeće čemu se radujem je Europsko 2008. Jedva čekam ^^

eto toliko od mene za sad *hearthstone to bed*

Dreadlock
30-05-2008, 08:48
evo,vracam se malo ovom pisanju...
vracam se.pogoden hladnom krpom nasred lica,opet sam na pocetku.Nisam puno napravio.Jos me muce neke gluposti koje su se dogadale prije pola godine.Zar vec ima pola godine?
tu negdje 12. i 1. mjesec?
pa da,skoro je pola godine.Ali ne razumijem da se nisam jos "skulirao".Pa sto se dogada samnom?
Nije moguce da nisam zaboravio.Ili vrijeme prolazi veoma brzo,ili sam ja ostario pa govorim da vrijeme brzo prolazi.

I sto da covjek radi?
Da se nada? Heh...nada...Sto se nade tice ovako je tekao jedan razgovor...
Ja:"Gle...Kaze se da nada umire posljednja"
Frend:"Da...Al nada je kurva".

Dakle,nada nije rjesenje.Nema teoretske sanse da cu ja sjedenjem i nadanjem postici nesto.Sto se svih planova tice.
Ali kako?? Kako je jos samnom?? Ne vjerujem da sam je tako zapamtio.
Dali se isplati boriti i mozes li postici nemoguce?
Upravo ovo pitanje treba odgovor.
Tom Cruise je uspio izvrsiti nemogucu misiju,al isti taj Tom danas nije bas bistar koliko se suska.
Sad je pitanje...Jesam li ja osoba koja moze ostvariti nemogucu misiju?
Dal je moja pojava dovoljna?
Dal ce me se sjetiti,il ostajem samo sebi u sjecanju?
Hoce li se sjetiti te proklete veceri ove zime?
Hoce li joj biti drago?

il sam jednostavno skrenuo

Bice da sam skrenuo.Onak bas sam oso po tangenti...

Jopax
02-06-2008, 11:01
Iako bih trebao pisat lektiru imam nešto na pameti, jučer dok sam bio na blagoslovu polja fratar(ili je bio pop) je pričao o onoj kući koja je izgrađena na kamenu ako čovjek vjeruje u boga i onoj koja je izgrađena na pijesku ako ne vjeruje, naravno ova na pijesku biva uništena, to me je navelo da se prisjetim još par tih pričica i shvatio sam da je kršćanstvo religija koja se zasniva na strahu, ako ne vjeruješ u Boga loše ti se piše, mislim zar to nije sloboda izbora a ne zastrašivanje ljudi da bi vjerovali, to mi nekako ne ide u glavu, religija koja se pokazuje dobrom se zasniva na lošim stvarima, još da podsjetim na post, mislim da je bio Armachusov o broju ljudi koje je ubio Bog i koje je ubio Lucifer, nekako nije ispravno da najveći dobročinitelj u svemiru ubija toliko svojih "podanika" i "vjernika". Ugl ova cijela vjera polako propada, sve više je otkrića koja joj izmiču temelje i samo je pitanje vremena kada će pasti. To bi bilo to sad odoh pisat lektiru već je podne a trebam imat dvije priče i esej o Kanconjeru i Petrarki :(

Joco
12-06-2008, 06:44
Studiraj 6-7 godina, boli te džon. Al' ta vremena ništa neće nadmašit.
Nadam se da nije tako kao sto si napisao. :(

Jopax
19-08-2008, 22:43
Ne znam zašro, možda zbog alkohola u krvi, možda zbog glazbe, možda zbog boli u srcu, možda zbog neba, ne znam zašto ali mislim da sam shbatio značenje života, svemira, postojanja, mislim da sam iskusio istinsku sreću, ali to je samo trajalo trenutak, dok nije nestalo u veliko ništavilo beskrajnog svemira, ležeći na travi, polupijan dok su se prijatelji u daljini smijali, slušajući neku pjesmu, mislim da je bio Vangelis-Ask the mountains, gledajući mjesec i zvjezdano nebo, shvatio sam zašto sam ovdje, shvatio sam zašto je sve tako, mislim da mi je duša postala jedno sa svemirom, mislim da sam iskusio istinsku sreću, koja je trajala samo trenutak, samo sekundu, ali sam je iskusio, i dok sam se slušajući glazbu vraćao kući osjećao sam se sretno, osjećao sam se važno, osjećao sam kao da postoji smisao svakodnevnog mučenja i preživljavanja, ali onda sam shvatio da sam ja taj trenutak doživio da sam osjetio sreću, da je to vrhunac života i postojanja, da nema ništa bolje od toga, i da se to desi jednom u životu, da se neće ponoviti, da mi je postojanje od tog trenutka isprazno, neispunjeno, da mi fali pola duše, pola srca, da je dio mene nestao u tome trenutku shvaćanja i sreće, da sam shbatio postojanje, postojimo da bismo doživjeli sreću, da bi smo bili istinski sretni, nema nitšta drugo, nema boga, nema života poslije smrti, samo jedan cilj, jedno istinsko ostvarenje, da budemo sretni iz srca, da budemo živi i da se tako osjećamo, to sam doživio i sada to shvaćam, i shvaćam da se taj trenutak neće ponoviti, da je to jednom u životu, ja sam to iskoristio i sada mi ostaje isprazno sivilo svakodnevnice, ne znam što ću dalje, preživljavati iz dana u dan nadajući se da sam bio u krivu, da ono nije bila prava sreća., ili da bar nije jednom u ćivotu kada se tako osjećamo, izlgeda da me početna euforija prošla, sada sam prazan, osjećam se kao prazna čahura bez osjećaja, svrhe postojanja, ne znam zašto ali mislim da je to to, da nema više od toga, nemože bolje, sada idem ležati na krevetu , buljiti u strop i razmišljati što mi se desilo i što me nagnalo da ispraznim sve što mi je bilo na duši baš ovdije.......

Maja
20-08-2008, 01:54
zašto mi je dosadno? :(

i'm the queen of boredom :(

Jopax
20-08-2008, 08:16
Ok molio bih da se ignorira moj gronji post, shvatio sam da sam bio pijan, ne skroz ali toliko da sam brbljao gluposti XD

m777
20-08-2008, 10:22
Jučer sam se jedva sudržavao da ne stavim ovu sliku.


http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/01/2001819576783355739_rs.jpg


Pokušavam biti dobar. :.(

Jopax
20-08-2008, 13:49
:rotfl: :pray:

Maja
21-08-2008, 01:24
budi zao, modlice, slobodno :(

Dreadlock
30-08-2008, 22:46
Toliko stvari bi sad ukljucio u ono sto bih pisao,pa necu sada pisati

nosferatu25
01-09-2008, 22:49
Evo da se i ja okušam:

U dvanaest i deset sam se probudio. A u pola jedan sam ustao, oprao zube, umio se i seo da doručkujem. Ceo svet mi se srušio pred očima. Jeo sam i seo za komp. Plakalo mi se. Pojeo sam čokoladu. Svi su protiv mene. Upalio sam Crysis i stonu lampu jer je u sobi bilo izuzetno mračno, kao i u mojoj duši, jer je svet okrutno mesto gde nema svetlosti na kraju tunela. Frend me zove napolje: "Hajde majmune na fudbal!" Pogledam ga ja duboko u oči shvatim da mi on govori reči mnogo dublje nego one iskazane; osetih tugu u njegovim očima i rekoh mu: "Biće sve u redu." "Ma popušiš ti meni qratz", reče on i ode. Ja se obukoh, nazuh nove bele čarape i teniske patike (jer nemam fudbalske), izađoh iz kuće i dok sam silazio sapletoh se i padoh niz stepenice. Deda me čuo kako urlam, izleteo je napolje i počeo da jeca: "Zašto si tako okrutan, Bože!" Ja osetih njegovu tugu i rekoh mu: "Biće sve u redu." Izađoh na ulicu i potrčah ka terenu. Male devojčice su igrale odbojku na ulici. Koliko samo u svetu ima nesrećne dece koje ne znaju za igru! Koliko tek nasilja ima u svetu...! I stigoh ja na teren i taman prvi put šutnuo loptu kad pogodih jednog dečaka u glavu i razbih mu naočare. Mojim drugovima je to bilo smešno jer je bez njih bio slep kao pas, pa je počeo da ih traži po zemlji. Ja se zamislih i rekoh: E, moji drugovi, život brzo prolazi! Zato živite punim plućima, smejte se i igrajte!" Posle sam otišao kući i upalio Crysis. Posle dva sata, majka mi kaže: "Idi da poprskaš dvorište." Odoh ja, i dok sam prskao, zamislih svu tu sirotu decu u Africi kako žive sa jednom čašom vode dnevno! Ah, kako su samo nesrećni! I tu se ja zamislih nad životom i sudbinom i nagazih na crevo, okliznuh se i udarih glavom o beton. Urlao sam tu dva minuta dok deda nije istrčao i pomogao mi. Za to vreme voda je poplavela baštu i ja sam samo čekao tatu da dođe i opali mi šamar. Batina je iz raja izašla. Ali ogreja suce radosti, osuši baštu i ja se vratih u kuću i upalih Crysis. Niko se naučen nije rodio; i ne kiti se tuđim perjem.
Ja sam danas naučio dve stvari: da sam drugu razbio naočare i da je deda uvek tu.
"Ha!", rekoh. "Konačno kući".

THE END

Cthulhu
17-10-2008, 10:12
ajde,da i ja nešto probam...

ustao sam se oko pola 8 i krenuo u šetnju po gradu.jebote,kiša će nas sve podaviti.vrijeme je bilo odvratno,ali u isto vrijeme i prelijepo,pogotovo pogled na Bosut,koji je imao hipnotizirajući efekt na mene.vidim,ide se u školu,ljudi idu na posao,svi imaju nešto za raditi,a ja ništa,jebiga.problemi sa srcem mi zagorčavaju život već duže vrijeme,ali ne ovako intenzivno.valjda mi nije ništa.kad sam došao kući,mokar kao pas,skinuo sam sve sa sebe i preobukao se.umirem od gladi već jendo sat vremena ali,previše sam lijen da bih se protegnuo do hladnjaka i napravio si sendvič.nekako se loše osjećam ovaj tjedan,ništa me ne zanima,samo svako malo osjetim probadanje u trbuhu.na netu ništa zanimljivo,po običaju.danas je petak.peeetak.da.početak vikenda.obično se veselim vikendu,ali sad ne.sad me boli briga,svejedno mi je da li je petak ili srijeda.stvarno sam u k**cu u zadnje vrijeme,ali ni sam sebi to ne želim priznati.nemam pretjerane želje za igranjem neke igre,jedino mi san pomaže da pobjegnem od samog sebe.počeo sam slušati black metal.o da...sviđa mi se,i to poprilično.ali u isto vrijeme me i deprimira.jebeni flight simulator x...instalirao sam ga,igru veliku 16 gigabajta,da bi ju igrao 3 minute i skužio da me pretjerano ne privlači...
izbrisao sam ga.vjerovatno ga neću ponovo instalirati.vrijeme je odvratno,a u isto vrijeme i prelijepo...kao i naši životi...

phantom_fuxor
19-10-2008, 10:56
evo i moj dan neki dan...

buđenje u 8, žderem musli od grožđica vitalis s nesquickom, oblačim se crna majica, crne hlače, hydrafort jakna jer je kiša lijevala ko iz kabla, crne šuze, stavljam player, puštam odma disturbed - believe, letim kroz prozor dole do pekare preko puta ceste, kupujem smrdljivu hladnu pizzu za 8kn, mislim si kako je odvratna dok je žderem. krećem prema tramvaju, tamo dolazim na stanicu mokar ko krpa po hlačama, svi me gledaju, ja bez kišobrana oni svi sa kišobranom. sjedam na 14 i vozim se do učiteljskog faksa. tamo sam stao ispod drva jer ne pada kiša ispod njega, dolazi 5ica, u međuvremenu gledam neku curu, ima dobru guzu, sjedam na 5icu, 3 stanice poslije letim van i kroz kafić ulećem na faks. pičim do centra informacijske potpore, letim na neke stranice, malo tu na forum, pročitam koju lijevu desnu napišem neš, odletim dalje na ispit u 11. ispit je bio gadan, rijesio 3 zadatka i s jednim se mucio masnih 30min i onda skuzio da se glupiram previse xD da je prelako, rjesim i skuzim da sam krivo uvjet napisao jej. ode 1.5bod ili kolko već. i tako ja pičim dalje u menzu poslije ispita, nažderem se, oslića i nekog prozora, pozdravim se s kolegicom s kojom sam ručao, neš vamo tamo, odem u cip, pogledam kad imam vlak i pičim do kolodvora. dolazim tamo u 13.35 kupujem kartu, u vlaku sam u 13.45 vlak već pun. sjednem na jedno mjesto di nema nikoga, dodje neka pička i pita dal može sjest. velim da može. maknem torbu gore, ona sjedne. ja slušam player, ona pokušava dić torbu, ja je gledam i oću da prasnem u smijeh, a mislim si dal da je pitam dal treba pomoć. ne pitam ništa. kao ugasim player i onda me pita dal joj torbu mogu stavit gore. kažem nema beda. dignem neku masivnu torbu, koja nije ni 2 kg imala lol, al je bila veeeeeeeelka i stavim gore, i mislim si dal da pričam s njom ili ne, odlučim ne i nastavim slušat player i buljit kroz prozor. ova me gleda tu i tamo. ode spavat. vidm poslije čita ona neki deutsch, studira ff njemački rekoh gr8. dodje neka baba, a kako imam 1,9m i moram se ispružit pita ona dal može sjest, onak imaš mjesto pored mene i nasuprot cure i mjesto nasuprot mene a pored cure. i onda normalno tam sjedne, neka baba u 40tim, naorana sa velikim sisama i biznismenka. i rekoh oke. počne ona čitat gloriju, meni zlo oće. pored mene doleti još neka mlada pica sjedne i gleda me, gledam ja nju i pita me šta je... gleedam ja i mislim si wtf... pa rekoh niš... a ima zelene oči, lijepe. i tako vlak krene. i nakon zaprešića ova nije izašla (bussinessmanka) tek u zaboku se pobrala. fala kurcu. osto sam sa onom zgodnom visokom :)
i stalno je gledam i ona se smjeska nes, ja cutim, ne znam šta bi. jeb ga papak sam ispo. i tako...
fino došo ja doma, ona išla još dalje od mog mjesta. i fino po kišici prošetah doma :) i eto... došo doma počela stara kuhat šta ima di si kako si... a meni glava puca, rekoh pitaj me sutra sve, bacio se spavat i crko....
eh da i u međuvremenu piso po forumu i tako to...
end sceeeneeee

Dreadlock
07-11-2008, 20:15
Opet na pocetku.Startao je,iako sa zaostatkom ali otisnuo se,no opet je pao na prvoj prepreci.Znao je koliko je sati...ali cini se da mu nista ne znaci to vrijeme,jer uostalom nema utjecaja na njega.On je tu i dalje gubitnik.
Vrijeme mu prolazi.Izmice mu kroz prste,kao pjesak koji sakupis u saku.Jednostavno ga gubi.Sav taj pjesak.Curi polagano van.Curi u nepovrat.
Jos je sagnut,posrnuo,u nemogucnosti ustati se i krenuti dalje.Jos je mali.Shvatio je da jos nije dorastao igri velikih...vecih od njega.
To sto je napravio do sada...nije dovoljno.Nema vise vremena kako bi rekao vrijeme ce pokazati.Vrijeme ga je pregazilo.
Gazi ga i gazi...
vec je starac

Dreadlock
24-11-2008, 09:58
Tek dan prije sjetio se koji je dan.Shvatio je da je prije godinu dana bio na istom mjestu,ali sa jednim snom.Jedan san,jedan trenutak da potraje vjecno-to je sve sto je htio.
Prije godinu dana u isto vrijeme,isti dan,imao je san.Slusao je svoju pjesmu.Pozivala ga je u boj.Bio je spreman.Znao je da on to moze,iako je na trenutke posustao.
Prije godinu dana u isto vrijeme znao je sto zeli.Ispunio je san.Dozivio je trenutak.Sve sto je htio dogodilo se.Pokazao si je da moze i da zeli.No nije bio sretan,htio je vise i vise,dok ga to nije srusilo.Previse je htio.Nada ga je ugusila bas u onom trenu kada se ponadao da su saveznici.Samim uspjehom poceo je njegov pad.Padao je lagano i polako i na kraju bez ikakva uspjeha zavrsio je pricu.Dani su ostale tek stranice.Stranice koje samo podsjecaju na njegov manjak pameti.Nije si mogao pomoci.Jednostavno je bio spreman na sve padove koji su mu se dogodili.Jednostavno je postao bezveznjak.
Nista od onoga sto je napravio mu se nije vratilo nazad.Vratile su mu se lose stvari.Stvari koje nije ocekivao,za koje se nadao da ce drugacije ispast.Sve sto je radio,radio je zabadava,nije zelio vjerovati tako,no tako je bilo.I tako nakon tog vremena,jednostavno ostaje samo mrlja na papiru.Ostaje samo jedan u nizu,iako je bio prvi.Nezna vise dal mu je vazno.Niti nije,ali svejedno ocekivao je nesto.Definitnvno je.No,nije se dogodilo nista.
Prije godinu dana,razdoblje je pocelo....

Dreamer Deceiver
10-12-2008, 19:39
e kad se ja sjetim svoje teme Muke Jadnog Morgotha od pred dve godina :(
se sjeća još ko toga ? :(

Dreadlock
13-12-2008, 23:19
padala je kisa,a ne snijeg.bio je nadobudan.u tom zadanom trenu,nije znao sto osjeca.Znao je to prosle godine u to vrijeme.tada je padao i snijeg.nekoliko dana poslje.
hodao je po putu slusajuci glazbu.koju je sam izabrao.koja je trebala nesto promjeniti.ali svih godina nije nista.
nadobudno,i ocekivano,dosao je prvi.bio je promatrac,ne akter.pomogao je nekim prolaznicima i smjestio se na neko mjesto kako bi promatrao rulju oko sebe.prosao je sat,poceo je teci drugi.
i onda se dogodilo.jednostavno je dosla do njega i krenula pricati sa njim.poznao ju je.jedva jedvice.no na neki nacin osjetio je da mu se otvara,da prica o sebi.muzika je i dalje tekla.ona ista koja je trebala nesto promjeniti.mozda samo u njegovoj glavi,al cinilo se kao da je i ona cuje.

samo na nekoliko sekundi gledali su se bez rijeci.gledao je u njene oci,pricale su pricu o njoj.nije mogao skinuti pogled sa njih.

i onda je netko poceo ponovnu konverzaciju.carolija je nestala.ali nije bed.polako je poceo shvacati da to nebi bilo ono sto ocekuje.bar je tako sam sebi govorio.zapravo nije znao.prolazili su sati,a on se pitao sto osjeca.
i tako,dan danas misli o tome.sto je moglo biti,sto ce biti,hoce li ista biti.

tipicno



coece...ostao sam jedini koji posta ovdje :D

josip_kraš
21-12-2008, 17:30
škola je završila, teškom mukom ocjene su ispravljene, samo jedan predmet je pao; fiziku kletu,
ostale ocjene ispravio je on, 5 mogao je pasti predmeta.
ali ne dopusti da ga ta sudba snađe već, hrabro u učenje krene i ispravi zemljopis pa kemiju i crtanje na kraju jer konac djelo krasi.
ne pisaše on test iz mehanike i matematike, jer bolestan u postelji ležaše tad, jer da pisao je, on bi te predemete pao.
fizika osta 1, jer aždaja ne daše da ispravi je on, no u duši svojoj bitku on je dobio.

m777
23-12-2008, 20:08
Kakvi su vam to monolozi u trećem licu?

Dreadlock
23-12-2008, 21:27
Kakvi su vam to monolozi u trećem licu?

prica se o nekom liku :)

m777
24-12-2008, 00:15
Kakvi su vam to monolozi u trećem licu?
prica se o nekom liku :)
Mm... ok? To još uvijek nije monolog.

Dreadlock
27-12-2008, 11:58
Kakvi su vam to monolozi u trećem licu?
prica se o nekom liku :)
Mm... ok? To još uvijek nije monolog.

ispricavam se na tome...duboko

m777
27-12-2008, 15:30
Da, ignorance and sarcasm go hand in hand.

Dreadlock
30-12-2008, 01:07
@m777
aj ok,oprosti ak sam te uvrijedio,al fkt nije vazno ko je u pravu...vazno je da se pise :D
a u trecem licu mi nekak lezi bolje :(



jutro,iza zore.krece.vozi se u starom tramvaju.vani pada lagani snijeg.opet razmislja.i to opet o najgoroj mogucoj stvari-proslosti.radi sumu protekle godine.zbraja uspone i padove,nalazi se u minusu kada se sve zbroji.isao je na meeting place,ali pazi ironije;nova godina poceti ce kao i ona prije nje.sa jednim danom razmaka.opet ce vidjeti to lice kraj autobusnog kolodvora,opet ce zaboraviti sve.opet ce ga osvojiti.opet ce pokusavati imati njenu paznju.opet ce ga rastuziti.
nova godina opet dolazi kao i prosla.sve je isto,cak i njen pocetak.samo sa jednim danom razmaka.i da stvar bude gora,ovaj put se celici kako spada.ovaj put ce to biti brutalno.jos tjedan dana,i opet ce se dogoditi jedan deja vu.deja vu koji ima cijelu godinu,svaku godinu.deja vu koji nije dobar.jednostavno ima takav predosjecaj.sve se lagano ponavlja.
kockice opet padaju slicno,slagalica se opet slaze.opet ima nove cipele,takoder.
no,ovaj put zna sto moze ocekivati.ovaj put je spreman.za susret.za novu godinu nije spreman,nezeli je,a opet njene plodove zeli.
vraca se doma.novi tramvaj.nema snjega,al je predvecerje.slusa istu pjesmu,i ponovno razmislja.i opet ga nece nikuda dovesti,kao ni dosada.

Sonic_Moronic
30-12-2008, 20:06
@m777
aj ok,oprosti ak sam te uvrijedio,al fkt nije vazno ko je u pravu...vazno je da se pise :D
a u trecem licu mi nekak lezi bolje :(


Da, tu se zbilja može raspravljati satima o tome tko je u pravu. :D

Dreadlock
03-01-2009, 00:40
padao je snjeg.jace.mnogo.crni kos je hodao na bijelom snjegu.imao sam glavu naslonjenu na staklo dok me stari tramvaj vozio doma.dan je svanuo.vec duze.razmisljao sam opet.ne vrijedi mi posao.dozivio sam novi poraz,a nisam ni krenuo u bitku.ona nije moja,niti nece bit.ja sam kao stvoren za samocu.kao stvoren za to se pitam sto prokleto ne valja samnom dok mi je glava naslonjena na staklo i dok zamisljeno gledam van.ona se nece voziti samnom.ona nece bit na stolcu ispred i zaljubljeno gledati u moje oci i ja u njene dok se vozimo bilogdje.nece nasloniti svoju glavu na moje rame.necu joj biti oslonac.ona je njegova.opet sam sam i tuzan,jadan.opet nema srece.cemu prokleti trud,cemu prokleta nada.
mozda ni nisam dovoljan.stol ne pali.

i opet tramvaj vozi.sve je propalo.a ja prepusten tramvaju.

_ZlayA_
04-01-2009, 11:40
dredloče jesi li ti moja fotokopija :( ili sam ja tvoja :(

Dreadlock
04-01-2009, 18:22
dredloče jesi li ti moja fotokopija :( ili sam ja tvoja :(

mozda smo dva originala :)

_ZlayA_
04-01-2009, 21:03
ma zadnji me je tvoj post natjerao da se stresem i najezim zbog slicnosti sa vlastitim zivotom...

Sonic_Moronic
05-01-2009, 00:23
Dying... Need more space... NEED MORE SPACE!1!1!

Dreadlock
05-01-2009, 20:29
Dosla si.Samo si se usetala kao da se nista nije dogodilo.Samo si se pojavila."bok bok" to je bilo sve.I sjela si.
Pa dobro,tko ti daje pravo da nakon svega opet dolazis? da nakon godinu dana dodes i opet mi se prosetas po glavi.
pa ja ne vjerujem.usudujes se doci nakon svega.nakon svega sto sam proso.nakon svih govna koja sam progutao jer te nisam mogao zaboraviti.koliko puta sam mislio...sto bi bilo kad bi bilo? koliko sam sugavih monologa napisao iza ove faking maske dreadlocka.koliko puta sam veceri proveo misleci o tebi?
ali ne...imala si decka.imala si ozbiljnu vezu.I ja sam prokleto zvisio.i sad opet sutra ista prica.opet se sve ponavlja.opet ces mi uc u misli.opet te necu moc izbacit.opet cu se pitat sto bi bilo kad bi bilo.pa jel je to moguce? jel je to u redu?
kad bi ti samo znala koliko si mi znacila...kad bi samo znala.kad bi znala da bi uvijek bio tu za tebe....zasto mi to radis? ne vjerujem...jednostavno ne vjerujem...mrzim te.mrzim sto mi toliko znacis.i polako dovrsavam ovaj faking monolog.i sutra je opet repriza prosle godine.opet ces biti di god bum iso.....
a ako te netko ukrade....neznam stvarno...onda me netko zesce prca u mozak....fakat zesce

Dreadlock
11-01-2009, 01:09
Sjeta.Htio bih se vratiti tamo.Neznam jel je to samo zbog nje.Ali i ona je vazna.Bila je onakva kakve sam je se sjecao.Ista takva.Nespretna,nasmijana,pomalo nervozna.Bila je to ta cura.Patnja od godine dana za njom.Takva.
Kako bi se osjecao prijatelju na mojem mjestu? Mozda si vec bio?
O curi za kojom si patio,koju si tako dugo zelio,bez ikakve mogucnosti da je imas veliki momci bacaju komentare u stilu:"Nju bi potrosio", "Njoj bi umocio" ,"Ja cu nju izjebat".I isto tako promatras kako se motaju oko nje,glumeci velike frajere.Cak i ona izgleda kao da to zeli.Ona, jedna i jedina koju si svim svojim srcem zelio imati.Kojoj i dan danas pripada djelic tvoga srca.I taj djelic raste.I opet se sve ponavlja,kao jedan masivni deja vu u kojem nitko ne pobjeduje.Isto se sve ponavlja.Samo smo stariji jednu godinu i jos par detalja koji nisu bitni.Uspomene me polako guse.Prosla godina ti stoji kao teret na ledima.I jos ti se baca nova.Znas vec ishod.Znas vec rezultat.Znas vec koliko je sati.Znas vec da nista nece biti.Znas vec da je sve propalo.Znas vec da nemas sanse.
Sve znas,i ko budala se nadas.I iako sve znas,potajice nesto prizeljkujes.A znas da nece biti nista.Mozda samo repriza prosle godine.
Gubitnik si.Izgubio si vec u startu imajuci veliki zaostatak buduci da prva voznja nije dobro prosla.
Jos se nadas.Luzeru

josip_kraš
12-01-2009, 13:16
kriza je.plina nema, ali ga baš i nije briga jer se ne grije na plin.no ljut je jer svevišnji ne otkazaše početak škole.
jutros se probudio znavši da počinje škola znao je da nemože ostati igrati gta4 popodne jer škola u 14:00 počinje.kleo je primorca i vladu, iako je znao da od toga koristi nema.pošao se šišati jer je već cijeli bio obrastao dlakama.nije volio šišanje.no treba izgledati uredno kad ideš u školu jer kad te profesor vidi obraslog mislit će "pogledaj ga kakav je očito ne drži do sebe nije ga briga kako izgleda sigurno neće imati problema da jednog dana bude lučki radnik ili čistač"
zato treba biti uredan.
došao je doma oko podne i uhavtio ga je onaj osjećaj lagane treme pred školu.

....nastavak slijedi....

nosferatu25
12-01-2009, 15:35
samo polako.

Dreadlock
28-01-2009, 16:45
chill.cekam kebap.opet chill.nis se ne radi cijele dane.
zagrebi ispod povrsine.
patnja,bol.ne zbog tog sto sam se ogrebo,vec je to od prije.nastavlja se.na kraju svake epizode je to be continued.iste greske,ista sudbina,isti problemi,isti ja.
problem stoji,ja sam tu.ocekivo je ljubav svog zivota,umjesto toga dobio je osjecaj pripadanja medu jadnicima kao sto sam sam.
kratko slatko i sve receno

Dreadlock
14-02-2009, 00:29
Valentinovo.Dan kada je sve skupo.
Ruza-bar 25-30 kuna jer ipak znaju cvjecari zaraditit na taj dan
Bombonjera-ajd negdje dvadesetak kuna,ak uzmes veliko pakiranje raffaela onda je 33.
Plisani medo-negdje 40-50.
Fino se sredis,obrijes,skockas.Obuces majicu koja nije zadnja klosarija,vec predzadnja.Kosu ostavis kako je,nemres je ukrotit ni da si profesionalni krotitelj kose.Krenes na tramvaj i nadas se najboljem.Hodas do birca gdje se trebate naci.Dolazis do nje,dajes joj poklone i ona te poljubi.Nakon sto pricate u bircu i do nekoilko sati,platis si cedevitu-10 kuna.
Vec je predvecerje.Hodate skupa,drzi ruzu.rafaelo ste pojeli zajedno u bircu.Hodate i hodate.Sjedite na klupu.Gledas je u oci.Neprocjenjivo.Dao bi sve novce na svijetu da to imas.Tu osobu koja ti znaci vise od svega,koju gledas u oci.Ides na novi poljubac.

I budis se.Upravo si se vratio u stvarnost.Dobrodosao.Nadam se da ste uzivali letjeti sa "snovi" airlinesom.Dodite nam opet.
Nista nije onako kao u snu.Nece ni biti.Tj.njoj hoce,ona ce srecu imati.No,ti si taj koji nece.Ti si taj koji ce gledati iz daljine.Nju,tvoju jedinu,i njega.Njega niti neznas.Tko je uopce taj lik koji se mota oko tvoje jedine?
I prosla ti je jos jedna godina.Vrijeme ide,godine prolaze...And you are not her valentine....

Dreadlock
21-03-2009, 23:55
Sjeta.Prokleta.
Proslo polugodiste,snijeg.Sajam.Sajam zavrsen tako da se uskoro saznaje najveci luzer.ja.Gotova skola.Nova godina,najbolja do sad.Tamna soba,putovanje satima do brda.
Pripreme za put.Nezaboravno putovanje prozeto raznim salama,sto slanim sto neslanim.Jedna ljubav.Shvacanje da je ta ljubav bila puka glupost.Shvacanje da ne zelim provratak.
Drustvo za bijeg u dalek svijet se raspalo.Djelovi su se pokusali skupiti,no u rodnom gradu nema bijega.Dok smo salabajzali po metropoli,nismo se ni okrenuli,a vec smo bili brutalno razdvojeni.Nista nije moglo sprijeciti raspadanje.
Prezaljene stare ljubavi,dolazak novih jos neprezaljenih.Vrijeme ide,starim,gluplji sam.
Sjeta me prozdire iznutra.Hocu reprizu cijele godine,a znam da bi bio samo na gubitku.

Trebam nastaviti.A uskoro je kraj.Epoha zavrsava

josip_kraš
03-04-2009, 11:19
engleski.
profesorica iz engleskog je slaba. slaba kad treba kazniti problematične, ali kad treba lagati i kažnjavati one koji rade najmanje problema onda demonstrira svoju "silu".
ja sam jedan od takvih. onih koji najmanje rade sranja, a najebu najviše. ironično zar ne?
kako pratiti kad cijeli razred urla? pitao sam nju. nije mi ništa odgovorila jer valjda nije imala odgovore, ali zato je imala kemijsku da mi upiše 1.
danas, opet pozvala je ravnatelja. razred je bio katastrofa. optužila me je ni krivog ni dužnog da sam se gađao lopticama. imao sam lopticu i pepao sam je od pod ali se gađao nisam.
to ravnatelju očito nije bilo bitno, jer mi je pozvao roditelje.
ali, što je s onima koji se zaista jesu gađali? zašto nije prozvala one koji su nju gađali lopticama u glavu? zašto njih na prozove jer ne prate nastavu? jer je slaba. boji se. pitam se čega se boji?
ali zato sam ja i još 2 koje je prozvala (ni krive ni dužne) na ravnateljev zahtjev napisali na papir tko pravi probleme.
hoće li sada biti pravde?
zar smo mi trebali reći zbog kojih ona suzdržava suze na satu?
zašto ona, koja zna tko ju je gađao lopticama iz zadnjih klupa to ne kaže?
žalosno ali istinito.

Cthulhu
12-04-2009, 19:10
Ne znam di ću, pa ću ovdje. :D
Provedoh dosta vremena na ovom forumu. Napisah dosta postova na ovom forumu. Mahom su bili retardirani, djetinjasti, nepotrebni i glupi, generalno beskorisni. Odsad ću se potruditi da svaki post koji napišem ima nekakvu svrhu i nije samo glupi spam, jerbo nije bit u kvantiteti postova, već kvaliteti istih. Uglavnom, I'm back. :D

Dreadlock
02-05-2009, 23:00
to je njena pjesma.
jutro,suncani dan,livada.na distanci je.ali me gleda...gledam i ja nju.potez nemogu napravit.on je stalno zove na mobitel,provjerava.ispred mene je prepreka.
zatim zagrljaj...najvise sto cu ikada dobiti od nje.mirisi cvijetno.osmjeh joj je na licu.tako par minuta.gleda me u oci.

odlazi.zbog njega.ostajem sam na jednom mjestu.pocinje oluja.kisa lijeva,vjetar ubrzava.
jesam li sretan?
neznam.vrijeme me pregazilo.isplati li se cekati...cekati onu za koju mislis da je preposebna,ili nastaviti dalje,traziti novo sunce?

trebao bih biti pametniji,ja sam gluplji

Dreadlock
22-06-2009, 09:37
Upoznao sam te prvi puta jucer,nedaleko od sredista grada.Upoznao sam tvoj blistavi osmjeh,upoznao sam tvoje predivne oci,upoznao sam se sa tvojom simpaticnom pojavom.Dala si mi neku vrstu nade.Nekako sam mogao vidjeti nadu.No kad sam shvatio da danas odlazis,lade su mi potonule.
Dal da odem na kolodvor,da ti kazem koliko mi znacis,ili da propustim tu sansu.Tko sam ja nego samo prolaznik u tvom zivotu.Random lik,koji je samo nakratko dosao u ubrzao ti dosadnu svakodnevicu.Nemogu napraviti bas nista.Jednostavno nemam tu auru.Auru nekog junaka u cijeloj prici.
Ali,kad bi mi rekla neke pozitivne rijeci,na rukama bih te vratio kuci.

Kolodvor ili ne,pitanje je sad?

Dreadlock
24-09-2009, 18:12
htio sam napisat nes i postao sam al mi je bezveze,sorry :D

Dreadlock
29-12-2009, 23:52
sve gubim.
znas ono kad toliko gubis da ti se cini da zapravo dobijas.da.dobijas gubitke.nema vise niceg.prije mjesec dana tehnicki si nesto i imao.
gotov si.
nemas.gubitak imas.zgubired takozvani.

i sutra je opet stara godina.zacarani krug se nastavlja

Dreadlock
19-01-2010, 12:04
Novi pocetak sa starim krajem.Kako je simpaticno to da zapravo sve gubimo.Sve se izgubi.Sto ostaje?Sve gubis,dobitak je trenutno stanje stvari.
Vrijeme nam neide na ruku.Meni pogotovo.
cak sam i zakasnio 2 minute nakon 5 minuta.Predobro...Nebih se ni samom sebi vise javio

Dreadlock
21-01-2010, 22:25
Musko zenski odnosi mogu se strpati u svakojake usporedbe.Neke bolje,neke losije,no sve u svemu moze se reci kako one postoje.
Promatram posebno ovu,smisljenu nedavno od strane moje malenkosti: imamo takozvane "plejere".da,glavni frajer koji glumi mangupa i koji na sve ima neku simpaticnu doskocicu.obicno sam sebe predstavlja kao frajera i tako se ponasa i prema zenskom spolu.briga njega za osjecaje,briga njega za curu.Njemu je bitno da on obavi s njom sve radnje i da ostane zadovoljan i zadovoljen.Slama srca,bezobrazan je i bitna mu je samo njegova guzica.Plejeri su govna.Slazete se s usporedbom?

S druge strane,imamo cure.Cure koje kakve god bile,duboko unutra imaju u sebi ukorjenjenu pricu o princezi i princu koji dode na bijelom konju.reci cete-ne sve ali svaka cura je bar jednom u svom zivotu pozeljela da joj dode Mr.Right i da je izvuce iz svega i da skupa zive sretno zauvijek.Da ju spasi od zmaja i da pokaze svoju hrabrost.
I tako,cure idu po svijetu i zapravo traze svog gospodina savrsenog.Zuje uokolo.Cure(zene) su muhe.

Imamo takoder i normalne frajere.To su svi oni koji nisu plejeri i koji ne spadaju u gornji opis.Nemoraju nuzno biti toliko osjecajni,ali veliki dio ih je osjecajan.Zapravo na neki nacin kuze cure.Mogu ih procitati.Istina,nekad znaju pretjerati u osjecajnosti.Znaju sami sebe uvaliti zbog svoje osjecajnosti.Znaju biti pomalo odbojni,nazvani curicama i jadnicima jer pokazuju osjecaje za razliku od plejera.Na neki nacin ih se diskriminira.Kao da smrde.Oni su luk.

zamislite situaciju:Mali ivo je kupio kebap i sece,odjednom od jacine zagriza i pohlepnosti,izleti mu komad luka i padne na pod.Komad luka je pao pokraj govna koje je frisko na ulici od jednog psa.
Odjednom dolaze muhe.Lete iznad govna i luka.Muhe sljecu na govno.Ne kaze se bezveze "idu kao muhe na govna".Tako je,sve muhe ce prvo sletiti na govno.Istina je,nije mit da muhe vole govna.Muhe ga obozavaju.
Rijetko koja muha ce sletjeti na luk.Na prvi pogled,luk nije toliko interesantan muhama.Muhe ce izmedu govna i luka radije odabrati govno,koliko god gadno nama to zvucalo.Govno je magnet za muhe,i sto je najgore ono to zna i to iskoristava.

Istina boli,jelda?

_ZlayA_
05-02-2010, 10:19
dredloče, lurkam po forumu mjesecima, nijedam post da me natjera da ostavim iole trag svog zapazanja, ali tebi ovdje sada moram reci SVAKA CAST i to sa capsom hebenim...

Dreadlock
11-02-2010, 21:10
ajde hvala,sad znam da bar netko cita ove gluposti :D

Jopax
11-02-2010, 22:30
Jedna od boljih usporedbi koje sam pročitao, dosta interesantno , svaka čast

hacker
11-02-2010, 22:37
Svaka čast, uživam čitajući, ali ti opet želim malo više sreće u životu tako da više nemaš potrebe da pišeš... ako shvaćaš kaj oću reći :D

:bravo:

Nemesis
15-02-2010, 19:46
To je ta subota.
Svi su sretni,svi piju,svi se zabavljaju.
Sjedim za šankom,pivo mi hladi ruku.Gutljaj,dva i tako stalno.No misli mi ne izlaze iz glave.
To su moji prijatelji kojima sam dobar kad treba reći nešto što žele čuti.Istina je da me gledaju nekako s visoka.Ipak,oni svi studiraju,imaju cure i imaju para.Iako su to pare koje su im tata i mama dali.Ali oni imaju para.I smiju se podrugljivo.
A te cure,popularno zvane navlakuše,navlačit će te i davati ti dojam kako će večer završiti u njenom krevetu,kako ležite i pušite after-sex pljugu.No,ona je tu da joj platiš piće i pokažeš joj da je lijepa i poželjna.Ipak,nekako treba uštediti za one cipele koje gleda svaki dan na putu prema fakultetu.A ni šminka za stvaranje iluzije o ljepoti nije jeftina.
I nekako si mislim kako je svijet bez obzira na sva svjetla zapravo jedna crna rupa koja proždire ljudskost.
Jedna velika iluzija koju svi gledamo kao neku stvarnost.Mislim,zašto bi itko mario za tipom koji za šankom sam sjedi s pivom u ruci i gleda okolo sve te pohotne maloljetnice koje izvana izgledaju tako nevino.
Kasno je.
Idem tamo gdje je moje mišljenje shvatljivo.To je moj svijet.Ja sam kralj svoga svijeta.

Dreadlock
17-02-2010, 09:48
prokleta nostalgija.nostalgija prokleta.imam osjecaj kao da sam nostalgican za sadasnjim trenucima,buduci da cu znati da cu za 3-4 mjeseca biti nostalgican za njima.prejako me sve to hvata.
i onda kako da me ne uhvati nostalgija za one PRAVE stvari za koje bi me trebala.ubija me...mrzim kako se mjenjaju ljudi.mrzim kako sa sjevernog odu na juzni pol u tako kratko vrijeme.zele da budes uz njih,a onda te odjednom odbace kao staru slapu.
mrzim tu prokletu nostalgiju.
s druge strane,mrzim faking bro code.to prezirem.jednostavno ta neka pravila uzasno ne podnosim.
al poglavito nostalgiju...biti sam,to znam.naucio sam to davno.
sto napraviti u situaciji,zenska koja ti je kao sestra,promjenila je pol,otisla po tangenti ne razumijes ju vise opce.ode sa tipom kojeg zaboli za nju.
sjajno...vise mi sve zivo ide na prozor.

prazan prostor,trenutno neam nis mudro.





@Nemesis
znam kako je,skola mi je puna takvih ljudi...

Jopax
17-02-2010, 18:54
Škola nije ništa kada je čitav grad takav, al jebiga, kao što Nemesis reče još sam kralj u svome svijetu :D

Nemesis
17-02-2010, 20:14
Uvijek si kralj svoga svijeta ;)
U biti,svatko od nas je jedan cijeli svijet,samo je teško za shvatiti.

Dreadlock
21-03-2010, 01:28
u jednoj veceri sam izgubio vjeru u tebe.u jednoj veceri sam shvatio da sve ono za sto si se borila,zapravo nisi htjela.dali te on promjenio? ajd me pogledaj u oci i reci da nije.
zapravo,nemoj me gledati.kada te vidim ovakvu,dode mi da zaplacem.ne zelim da budes sretna na ovaj nacin,jer ovo sto si radis-to nije sreca.nisi sretna.mozes imati koga god hoces,a ti ides putem koji je jedan od najgorih...

a jucer sam te grlio.moju malenu sestricu,moje sunce koje je bilo najvaznije sto sam ikada imao.kada si me ostavila dvadesetpetog prosinca dveidevete,uzela si i jedan dio mog srca.otrgnula si ga i odsetala.taj dio koji drzis,gazis ga.skaces po njemu i unistavas ga.ali taj dio kuca za tebe.taj dio ce uvijek kucati za tebe.jer te volim kao i prije...iako si se pretvorila u kucku.iako si postala gadura...jos si mi najbolja.zamjene ti nema...zamjene ti nema...

Dreadlock
25-03-2010, 23:05
bila si ona kojoj nisam znao ime.saznao sam ga.premali je ovaj grad da ga ne saznam.toliko znam o tebi,a ti me niti ne primjecujes.a tramvaj se vozi i vozi i vozi...gledas me,skuzio sam krajicem oka.gledam te i nemogu se nagledati.

izlazim van.ja sam samo sjena.ovo je sve prolazno.ovo je iluzija...sve je to moj perfekcionizam.moja razmisljanja.moje zelje.pusti snovi.sanjam da si savrsena.sanjam klupu gdje smo urezani.sanjam da si tu.
no,da je to sudbina,spojiti ce nas jednom

Dreadlock
28-03-2010, 23:17
oh kako ga zoves imenom mojim.zvonko zvuci.
kako si mu legla.stisnula se uz njega.ja sam njegova losa kopija.neznam niti sto mi je,hvata me umor.nadam se da je samo to.koja piva previse? nemoguce.takvo nesto neide od same pive.
cudi me kak ja nisam pijan.propio bih se,cijeli zivot bih zapio da zaboravim sve.da sve prode kao neki san.u samo 7 minuta.sve bi bilo bolje.da sve samo san.bih li krenuo istim putem,ili bih poplocio neke staze bolje nego sam to radio prije?

nema nazad.to je mozda i vema dobro.ljudi mogu iskoristiti to nazad za gluposti.kako mozemo znati da ce nazad nuzno donjeti bolje naprijed?

zatvorite balkon malo mi je hladno.zabriji da sam ja tamo gdje je on.nema svijeta.samo nas dvoje.

zivot je san

Dreadlock
09-04-2010, 03:56
fakat je rano/kasno.
mjesec je narancast dok ptice pjevaju.pospane price dok se ceka nocni tramvaj su spore...simpaticno spore.s moje strane pomjesane sa tugom i zaludnoscu.
opet sam zabrijo.koji mi je? zena ima predivan glas,to je sve sto ces ikada cuti.od sve te silne skupine,ko da meni pjeva.a pjeva svima.opet sam zabrijo.
a ova druga guja...spazi ti to.jediga,ona kad te jednom obuzme,ne pusta te lako...jadan s. sad to osjeca na svojoj kozi...znam kako mu je,ipak sam napisao toliko monologa o njoj.
tramvanjka je samo slag na torti.

pun mi je prozor vise ovih granja...

spes,spei....

toliko od mene

Dreadlock
25-04-2010, 00:13
kako da ostanem normalan?
kako da se othrvam emocijama?
kako da se sredim? da izadem iz cijele price hladne glave? kako da odsecem mirno kad sve moze biti moje?

proklet sam...prokletstvo mi je na glavi...prati me,snovi ne proganjaju...
i jedina veza je brza veza...zakon,jelda? mrzim sarkazam

smede je...tko je on?
i ja tebe...
takoder....
kad bih bar mogao,dao bi sve...
jesam li?
kad bi to bar sve bila istina...
huh,mozda?

stvari su bile tako ciste kada je samo jedan i jedini ovaj dan bio vazan.

Dreadlock
27-04-2010, 08:45
jutarnja jadikovka

kako volim kad se zenske vataju sa seljacine. Ne, ozbiljno. Fakat ne kuzim u cemu je fora da moraju ic kao muhe na govno na tipa koji ce ih povrijediti. Jos gora stvar je kad one znaju da ce ih povrijediti a svejedno idu biti sa njim. Zene su cudna bica, kad bi ih oteli vanzemaljici, trebali bi otvoriti jednu frakciju samo za proucavanje zena. hah mozda i postoji?
uglavnom, samo bacanje finti, jos mi nije jasno.... Nema veze.
Btw. nedostizna ljubav and stuff like that... Uzivam u ovom govnu.

Korpse
28-04-2010, 10:13
Kako si Holden Caulfielde? :D

bruno123
29-04-2010, 21:26
Evo mene napornoga :P ponekad se razgovaram sam sa sobom kad mi je dosadno i ja sebi pravim društvo i počnem se igrati monopoly sam sa sobom :P

Dreadlock
30-05-2010, 20:55
bogme...cudan osjecaj.takav mi se nije javio dulje vrijeme.neka nostalgija pomjesana sa nekim osjecajima o nekakvoj nemogucnosti izrazavanja svoga identiteta.bolest.
a sjedim u j*benoj sobi i razmisljam o svemu tome. mojih 5 minuta ce doci.mora doci.svijet je vani-sve sto treba je izaci i osvojiti ga.nema sile koja me moze zaustaviti.
i zasto pobogu me odjednom privlaci zabranjeno voce,izludit ce me.nije to ta sezona.

Dreadlock
07-06-2010, 23:23
ispunjava li se sudbina?
jel se ovo netko za*ebava samnom ili sto?
dobar je osjecaj.zasad.predivno je. ne vjerujem ocima,usima...NE VJERUJEM
rekao sam sam da ako bude tako nesto to ce biti genijalno.
dogada se. jel moguce??
necu skakati pred rudo...zasada cu se malkice primiriti.probati cu nesto,iako sam kukavica...

a onda cu nabaviti kanistar zelene boje

Dreadlock
04-07-2010, 00:21
vrijeme je.
sve ide prema tome...nemoze se ovako vise.nemogu to kontrolirati.nemogu protiv toga.vrijeme je da sve stavim na kocku,iako to ne zelim...zasto nesto tako savrseno mora nestati na ovakav nacin?
nezelim ovo.zelim.lazem da nezelim.ali...ove nuspojave nemogu podnjeti.ovo sto mi se dogada nemogu izdrzati.tebe vole frajeri,ja nisam frajer.ja nisam oni...ja sam ja.los i prosjecan.nista posebnoga nema u meni.samo to da cu ti dati sve ono sto oni nisu...kada bih samo znao sto da radim.nista ne ide kako bi trebalo...moram napraviti nesto uskoro...cekanje me ubija.

Dreadlock
16-09-2010, 00:53
mnogo sjecanja.uglavnom carobne noci.opojne...
carolija prosla? sto se dogada? al dogodilo se,jos mi nije jasno,jel moguce da to ipak nije to iako je sudeno? "da si je trebao upoznati,upoznao bi je"
"znaci...to jest sudbina?"
"da.to je sudbina" -pukne ona i ostane ziva.a stvari su iste

to sam dobio,no uvjeren nisam.nista neide kako treba...a lice sa reklame mi otima sve sto ikad imam.ironicno,cesto koristim taj proizvod.
sto bi bilo kad bi bilo? pitanje je genijalno al ne razbijam glavu s time...ozujak,cetvrtak,to je bio taj dan.sada je isto cetvrtak...
cetvtak je genijalan dan zar ne? stvarno je.sve dobre i lose stvari se dogadaju u cetvrtak.cetvrtak je neka vrsta rupe koja te usisa i izbaci u neki prostor-bio dobar ili los,o tome cetvrtak odlucuje.

ja sam ostvario dio svog sna.tehnicki gledano,i ovo sto sam do sada ostvario je tako veliki korak za mene da i dalje ne vjerujem da koracam.zadnja 7. minuta mog sna jos nije tu.biti niti nece...jer to je zivot.
i onda kada shvatis da je slika izvana ruzicasta iznutra crna,zapitas se no duboko unutra znas da ces ostati isti retaj.
"odustani"-nemogu.jednostavno nemogu.nemogu radi sudbine.nemogu.ako sam vec dobio sansu,moram pricekati.nemogu odustajati,to nebih bio ja....
jednom je jedan mudrac rekao: nije ljubav ako ne patis.

to cu zapamtiti

CrazySmurf
24-09-2010, 21:00
Eto, nakon ove naše nezaboravne ekskurzije, ja sam se, umjesto s manje briga, vratio s još više njih. Kao prva je to da sam večinu noći provoio sam u svojoj sobi jer mi je cimer uvjek bio negdje. Samo sam se zadnju noć i ja uspio ugurati u nekog na zapovijed razrednice. Drugi, malo veći problem, je ona. U autobusu smo sjedili praktički jedno kraj drugoga, jedino što nas je djelilo je red, ali kao da ga nije bilo. Razgovor s njom je opušte, pun zezancija. Ali ona mene vidi samo kao prijatelja. Ona voli drugog, a nema pojma kako meni srce zastane kad je vidim, kako mi se muti pred očima kad mi se obrati. Nema pojma da ja žudim za njezinim dodirom, kao što tijelo žudi za hranom i vodom. Ona je svoje srce dala drugom, a u mojem je ostavila zbrku i oluju.

Interceptor
24-09-2010, 21:01
Moja razrednica je ružna :(

CrazySmurf
24-09-2010, 21:06
Okeeee... lets ignore this

Chupacabra
24-09-2010, 23:55
jedva cekam ponedjeljak da mi Alen vrati moj stick, nadam se da ce odrzat obecanje i stavit prvu sezonu hausa na njega. Dobar e on frend, jedini gejmer u krugu od pet sela, nastavnik Nenad Solic se ne racuna, on vise nije gejmer, posao ga je unistio, nazalost. Kad se samo sjetim kako je derao UT '99, nas petorica protiv njega samog, masakr na obje strane. Nema smisla, al svejedno.
Moram se sjetit da dovrsim na kompu tekst za The Nameless topic, stickom cu ga prenijet na imformatiku i tamo copypasteati i napraviti vrazji topic da ja i SharpCevap vise ne spamamo, i da se boz, kroati, dajana i ostali olade do izlaska trojke.

Korpse
25-09-2010, 14:35
Eto, nakon ove naše nezaboravne ekskurzije, ja sam se, umjesto s manje briga, vratio s još više njih. Kao prva je to da sam večinu noći provoio sam u svojoj sobi jer mi je cimer uvjek bio negdje. Samo sam se zadnju noć i ja uspio ugurati u nekog na zapovijed razrednice. Drugi, malo veći problem, je ona. U autobusu smo sjedili praktički jedno kraj drugoga, jedino što nas je djelilo je red, ali kao da ga nije bilo. Razgovor s njom je opušte, pun zezancija. Ali ona mene vidi samo kao prijatelja. Ona voli drugog, a nema pojma kako meni srce zastane kad je vidim, kako mi se muti pred očima kad mi se obrati. Nema pojma da ja žudim za njezinim dodirom, kao što tijelo žudi za hranom i vodom. Ona je svoje srce dala drugom, a u mojem je ostavila zbrku i oluju.
Rješenje za tvoj problem je sljedeće, prestani glumit geeka, stinsi muda i reci joj šta misliš i pozovi je van, ako neće, ko je jebe, ima još cura. ;)

Interceptor
25-09-2010, 14:45
Eto, nakon ove naše nezaboravne ekskurzije, ja sam se, umjesto s manje briga, vratio s još više njih. Kao prva je to da sam večinu noći provoio sam u svojoj sobi jer mi je cimer uvjek bio negdje. Samo sam se zadnju noć i ja uspio ugurati u nekog na zapovijed razrednice. Drugi, malo veći problem, je ona. U autobusu smo sjedili praktički jedno kraj drugoga, jedino što nas je djelilo je red, ali kao da ga nije bilo. Razgovor s njom je opušte, pun zezancija. Ali ona mene vidi samo kao prijatelja. Ona voli drugog, a nema pojma kako meni srce zastane kad je vidim, kako mi se muti pred očima kad mi se obrati. Nema pojma da ja žudim za njezinim dodirom, kao što tijelo žudi za hranom i vodom. Ona je svoje srce dala drugom, a u mojem je ostavila zbrku i oluju.

Hahahahahahahahaha ja sam mislio da ti pričaš o razrednici :rotfl: :rotfl:

CrazySmurf
25-09-2010, 16:29
A vidi stvarno ispalo tako

Chupacabra
25-09-2010, 21:29
Eto, nakon ove naše nezaboravne ekskurzije, ja sam se, umjesto s manje briga, vratio s još više njih. Kao prva je to da sam večinu noći provoio sam u svojoj sobi jer mi je cimer uvjek bio negdje. Samo sam se zadnju noć i ja uspio ugurati u nekogSna zapovijed razrednice. Drugi, malo veći problem, je ona. U autobusu smo sjedili praktički jedno kraj drugoga, jedino što nas je djelilo je red, ali kao da ga nije bilo. Razgovor s njom je opušte, pun zezancija. Ali ona mene vidi samo kao prijatelja. Ona voli drugog, a nema pojma kako meni srce zastane kad je vidim, kako mi se muti pred očima kad mi se obrati. Nema pojma da ja žudim za njezinim dodirom, kao što tijelo žudi za hranom i vodom. Ona je svoje srce dala drugom, a u mojem je ostavila zbrku i oluju.
:D

CrazySmurf
26-09-2010, 08:31
SAmo da znate ne govorim o razrednici

Dreadlock
29-09-2010, 22:47
Ljudi su cudni.Svi idemo negdje.Recimo tramvaj: sacinjen od toliko sarolikog drustva.ucenici,studenti,biznismeni,umirovljenici. ..svi idu negdje.neki na posao,neki doma,neki na trening.neki su sretni,neki tuzni,neki pospani,drugi zamisljeni. takva je i sudbina,za svakog je drugacija,maglovita. i svi idu negdje-kao i u tramvaju. ovo ljeto mi je bilo takvo-sudbinski? sad mi je zao sto nisam vodio dnevnik,da zapisem stvari koje su se dogodile.da se uvjerim da sam bio budan.Zasto me to toliko muci? mozda je to razlog-neki unutarnji glas koji mi je rekao da sam je upoznao sa razlogom. i kad je pred mojim ocima barila one likove,koliko god sam umirao iznutra,izvana sam bio isti,nepromjenjen i spreman pokloniti joj osmjeh.i dalje svakim novim danom slazem puzzle.svaki dan trazim i stavljam novi dio u njih.jednog dana ce to formirati sliku.sve ce biti jasno.

jel dosla jesen? toliko je mogucnosti.isplati li se zivjeti u ljetu koje je proslo? u ljetu koje je potvrilo moje teorije.jeli ovo kraj? sa liscem koje pada,pocinjem se pitati-mjenjamo li se kao i godisnja doba? jedno je sigurno,zivoti nam se ispreplicu,zivot drugih mjenja nas,nas zivot mjenja druge. jest,jesen je. jasno se vidi.
jasno se vidi- na licu jednog mene,jos jedne osobe u onom tramvaju sa pocetka price.

Dreadlock
26-10-2010, 22:16
uvijek je zeleno.
smijes se.oci su ti se skupile.tako je iskreno.
da sam mogao nebih te probudio.napravili bi jos jedan krug.vozili bi se cijele noci. al me opali kao samar da bi to sve moglo uskoro biti samo uspomena. i jos jedna rana koja ce peci i dalje,i dalje,i dalje.uskoro je pola godine? kako vrijeme leti.lose.i onda se sjetis da ponavljas greske.al zapitas se oko postojanja sudbine koja ce zapravo biti od pomoci.
a onda se razocaras jer shvacas da sve prepustas njoj.
onda shvacas da opet moras dalje.
onda shvacas da ce jednog dana tu dobrotu imati netko drugi.netko,tko ako se prema tome nebude odnosio bolje nego sto bi se ti ikada odnosio,ce bivat izsamaran.

Dreadlock
04-03-2011, 04:46
a bio sam spreman uciniti sve.skinuti zvijezde,obojati nebo,prodati dusu.svaki pocetak nosi uspone.previsoko sam se uzdigao,previsoko iznad gdje sam zaboravio letjeti.zaboravio zivjeti.moja dusa postala je mrak.mrak tako taman da se ne nadzire svijetlo.u meni vise nema nista.nema sunca sto na nebu sja,nema mjeseca da pokazuje mi put.u mojoj dusi je mrak.moje srce postalo je trulo. a bio sam spreman uciniti sve. prosuti suze,preplivati oceane, razoriti zlo. ti dani su gotovi.srecu je prekrila tuga.tuga toliko gusta,da i kada vidis srecu nje nema.i dok sam polako gubio sve,zapravo sam mislio da imam jos vise.nisam imao.nikada nisam imao vise.uvijek sam imao manje,sve manje i manje dok i to sto imam nije postalo jednako nuli.sada nemam nista. sada sam samo jos jedan u nizu. samo jos jedan koji ce biti predmet nekih drugih prica koje ce se pricati uz smijeh. uz radost novih pocetaka. hocu li biti dobro,to ce samo vrijeme pokazati. proboden sam duboko ko i mnogi prije mene. sto je bilo,bilo je...moram smoci snage nastaviti,krenuti dalje,shvatiti da se daljnjim forsiranjem biocega samo mucim.ako sam uspio svih ovih godina,moram tako i dalje.njoj je svejedno.ima li to smisla? nema. ima li smisla biti spreman uciniti za nekoga sve,a znas da ti se to nesto nece vratiti nikada? ima li smisla voljeti bez granica i bez razmisljanja?
romjenio sam se. promjenio sam se do te mjere da vidim da nema smisla u tome.djelici moje duse polako su bili rastrgnuti kada je moja dusa postala samo mali dio.moje srce kuca za neke ideale,za nesto sto je nemoguce postici.moje srce,ili ono sto je ostalo od njega,sada pumpa hladnu krv.sada pumpa krv koja nije kao prije.to nije krv ljubavi.poznam li ja uopce vise ljubav? jesam li ja izgubio osjecaj za ljubav? gledam li sada zivot kroz oci slucajnog prolaznika koji vise ne vjeruje u pravu ljubav ili sam zadrzao osjecaj? hocu li u svakoj vidjeti nju? toliko muke,toliko suza,toliko brige...za mene nema svijetla.bar nema vise svijetla. sto bi bilo da sam bio na drugom mjestu? zivot stvarno pise romane. nije nam bilo sudeno ocigledno. ocigledno je to samo bila muka. nemogu s tobom,no nemogu ni bez tebe...to je takva istina. i ono malo prividne srece vise nemam.

a bio sam spreman uciniti sve

Totoro
04-03-2011, 14:23
Kakva je ovo tema XD?

Maja
19-03-2011, 12:27
Awwh, Dreadlock... :(

CrazySmurf
20-05-2011, 21:11
Ovaj monolog ću pisat na engleskom, čisto tako.

A nother rejection. More redicule. This has gone on for as long as I can remember. I never had the life that others had. I was allways the strange kid. Allways left out of the group. It's not all that diferent now. To some this may not seem serious, but you can't understand until you felt the same way.

Beacuse of those things, I get depressed often. I know I'm not the only one with the same problem, but I just feel so alone at those times. Sometimes it feels good. I don't know why, maybe it allready got to me.

I allways thought that I am not as good as the others, that I worth less, but I started to realise beacuse of my solitude, I got to see life i na diferent way. I learned some values that others neglect. I guess my pain made me what I am today. Sure, it's not much, but it's something.

Korpse
21-05-2011, 14:13
Treba li ti lijek za to CrazySmurf?
Odjebi nerdy stvari i odi vani, živi, skupi muda i pitaj cure da izađu, nema ničega od toga da čekaš da tebe neka pita, to je vrlo vrlo vrlo teško, ima slučajeva al to je 1 u 100000.

CrazySmurf
21-05-2011, 20:44
MA sve sam ja to probao, ali ne vrijedi.

Kid A
21-05-2011, 21:22
lol imas koliko......17-20 godina max. "Sve" je jos dalek pojam za tebe

Chupacabra
21-05-2011, 22:02
Na profilu mu piše da ima 14.

CrazySmurf
22-05-2011, 08:15
Ma ne mislim ja na ljubav. Daleko je to :P
Mislim na činjenicu izopčavanja iz društva

Sonic_Moronic
22-05-2011, 09:06
Budi ti izopćen, samo nemoj pisati na engleskom molim te.

croat1gamer
22-05-2011, 11:04
Budi ti izopćen, samo nemoj pisati na engleskom molim te.
Ovo.

Also, par jednostavnih stvari koje bi ti mogle pomoci u zivotu:[right:224tjzun]Ili odmoci.[/right:224tjzun]
Bit ces onoliko izopcen koliko ti dopustas; cure su kurve s manjkom empatije u 95% slucajeva; ako nastavis trenutnim putem ces postati jebeni elitist kojem niti jedno drustvo nece biti dovoljno; cesto ces se razocarati zbog razlicitih stvari; postat ces egomanijak jer mislis da su tvoji problemi najvazniji.
In case of any: alkohol.


ot:
Obozavam ovu kovanicu od 2 CHF; osim sto jebeno izgleda, odlicno mi pomaze u donosenju bitnih odluka u zivotu. Niti jednu odluku donesenu na taj nacin nisam pozalio, niti sumnjam da cu ikada. Skuzio sam da sebi bitnije stvari uvjek stavljam na glavu (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/74/2_CHF_1987_h.png), a skoro pa uvjek mi ispada glava. Sreca, a i uvjek se nekako nadam da ce mi to ispasti tako; uvjeravam se barem. Mozda bi mi i pogled na samu kovanicu ukazao ono zeljeno, ali nestala bi mi nekako ta draz dok je kovanica u zraku, a neznam ako ce mi jos jednom ispasti glava ili mozda nece. Tada se vjerovatno uvjerim cemu pridajem vecu vaznost u tom trenutku.
Incrsting staff. :)

CrazySmurf
22-05-2011, 13:25
A što da kažem. Uvjek sam se pokušavao uklopit. Ali sada sam jednostavno odustao od svega

Kenyi
22-05-2011, 17:06
Ako si odustao onda se nemoj žaliti.

Sonic_Moronic
22-05-2011, 17:14
Biće bolje, mene su tukli cijelu osnovnu pa se više ni nesjećam tog :D

Kid A
22-05-2011, 17:19
sad ti lezbe cuvaju ledja :rambo:

CrazySmurf
23-05-2011, 10:28
What would I give to have lesbians watching my back

croat1gamer
23-05-2011, 18:48
Budi ti izopćen, samo nemoj pisati na engleskom molim te.
Ovo.
Moram naglasavati.

Korpse
23-05-2011, 20:04
A što da kažem. Uvjek sam se pokušavao uklopit. Ali sada sam jednostavno odustao od svega
O isusati... tužno. Manly tears were shed.

Dreadlock
20-07-2011, 13:16
bivati izopcen iz drustva nista ne znaci.siguran sam da imas bar 1-2 osobesa kojima si si dobar. ak nemas niti to,onda cekaj da odes iz sredine u kojoj se nalazis (osnovna,srednja) i pricekaj malo. ekipa ce ti doci sama od sebe,al ak ces cijele dane sjedit za kompom i nista ne radit,ne pomaknut se nigdje,nece ti nista doci samo od sebe. izadi van medu ljude,popij pivu dvije i bit ce bolje.

CrazySmurf
20-07-2011, 20:24
Priznajem, udrila me depresija. Ali sad je bolje, posebno zato što mi je (napokon) ozdravilo oko :D

Dreadlock
25-09-2011, 00:06
mislim da je stvarno vrijeme za jedan monolog. onak,taman sam pijan da bi vama,a i sam sebi rekao neke stvari a opet dovoljno trijezan da iste te stvari kolko toliko mogu napisat bez nekih prevelikih gresaka u tipkanju.
znaci zakljucio sam-zenski rod je nenormalno cudan. koji vam je prozor zene moje drage? previse estrogena? ne razumijem.
pred jedno pola sata sam se uistinu razocarao u zenski rod. vidio sam svasta; od kurvi,do raznih zenskih pickica,do wannabe kurvi,do zenski koje se samo trude bit atraktivno jer im je jebena shema odjebavat bilokojeg frajera koji im pride.
imam pitanjce na koje stvarno trebam odgovor: koliko treba da se ne preboli prekid? u how i met your mother jedan od lijekova (sto se vremena tice) jest: pola trajanja veze. al opet brijem da su u toj epizodi nes i spominjali o tome koje je pravo preboljenje,a ako nisu onda cu ja reci: bivsu ljubav prebolite tek u trenutku kada vam doleti nova. i za ovog mog zivota sam to stvarno fino iskusio na svojoj kozi.pa bar ako ja nisam to napravio...to je napravila ona. stvarno svaka ti cast draga moja; sa konja na magarca. dam se kladit da ces opet plakat onako kako si plakala onda kada sam te ja tjesio i kada si plakala na mojim rukama.a onda necu bit tamo da te tjesim. jer mi se neda. da,dreadlock...veliki jebeni romanticar je rekao da nece bezuvjetno voljeti neku curu. jebiga :S mislim,kome ja zapravo pricam nebuloze. da mi nije stalo do tebe,pa gluaco jedna brijem da niti nebi pisao svoju glupu sifru od forauma i isao pisat ovako nesto sto vec,budimo realni,izgleda dosta opsezno.
dobro,stvarno...kad pogledam dosta duboko u sebe; znao sam da ces opet biti s njim. cak i nakon mene. sve u redu,dam se kladit da cete se danas sutra zarucit,ozenit i imat puno plave djece koja ce biti veoma nabrijana na mamu i jako glupa na tatu. nema veze...nismo bili dobar par,moram zivjeti s tim. momentalno nemogu,naucit cu. mozda ne sutra,niti preksutra...al naucit cu. je jbg,to je zivot...znao sam.rekao sam ti da ces opet bit s njim.cekat ga.znao sam da ti vazan nisam bi u ovih 3/4 godine...al ajd,ak si bar na temelju mog slomljenog srca morala shvatit tko je ljubav tvog zivota...onda nek i dalje on bude ljubav za cijeli zivot.pa cete mozda jednog dana kad cete slavit faking 50 godisnjicu braka sjetit se mene koji je bio samo prokleti pijun u vasim zivotima i poveznica koja vam je omogucila da se "malo odmorite" jedan od drugog kako bi opet mogli bit zajedno...

Dreadlock
07-02-2012, 01:57
Dosao sam do stola. Nisam mogao ne primjetiti da sjedis s njim. Prvi put ga vidim. Napetost sam mogao rezati nozem. Sjeo sam i pokusao te pogledati u oci. Vidio sam samo u nekoliko trenutaka,gledao sam tvoje smede oci pitajuci se vide li one mene na nacin na koji ja vidim njih. Nisam mogao ne primjetiti da me pogledavas,ili si to umisljam. Jesi li ti to sad gledala moj odraz u staklu? Moguce.
Kad je ustao od stola si pocela cesce dizati pogled sa knjige. Pocela si slusati lupanje vrata,vjerojatno osluskujuci kada ce se vratiti. Kada si cula lupanje vrata prvi put,spustila si glavu u potpuno podcrtanu knjigu. Nakon sto si shvatila da on nije jos izasao,pogledavajuci tko je izasao,okrenula si se prema meni i obratila si mi se.
U nasem kratkom razgovoru pokusao sam reci sto vise stvari,pitajuci se smijemo li razgovarati nakon sto se on vrati. Imala si milozvucan glas,iako je tisina a tvoje oci razgovarale su s mojima iako su u nekim trenutcima bile sramezljive. Oprosti na buljenju.
Kad je izasao i dosao do stola,pretali smo razgovarati zakljucavajuci nasu ogrmonu tajnu da smo ostvarili kontakt. Ubrzo potom otisao sam,pitajuci se hoces li imati problema jer si pricala samnom.
Vratio sam se.
Sve je bilo isto i ponovno sam ti osjetio miris.Iako si bila s druge strane stola osjetio sam ga kao da stojis jako blizu mene. Bilo je drugacije,napetije. razmisljao sam o trenutcima kada cu gledati u materijale a kad u tebe pitajuci se hoce li te smetati ako mi uhvatis pogled. Nekada sam ti nabzinu uhvatio odraz u staklu praveci se da gledam kako pada snijeg.
Odjednom si legla i okrenula glavu prema staklu.Dignuvsi pogled prema tebi,praveci se da opusteno promatram sto radis,uocio sam kako zapravo ne spavas nego gledas kroz prozor van. Pitao sam se dal gledanjem van zapravo preko stakla gledas u mene. To me uznemrilo jer sam znao da imas bolji pregled situacije i mozes primjetiti da te gledam. U ruci sam stiskao olovku,pazeci da je drzim ispod stola da je on ne vidi. Gorio sam od zelje da opet pogledam van ali sam se suzdrzao. Kad mu je zvonio telefon,morao je nestati nakratko. Iznenadio sam se sto si nakon njegova odlaska opet dignula glavu promatrajuci situaciju uokolo,kao da opet imas dopustenje za daljnju konverzaciju. Razmisljao sam o procesu upoznavanja kao bi u ovom trenutku to bilo sasvim logicno,ali opet uzasno neugodno. Takoder bi tada znala da sam iskoristavao situaciju kada njega nije bilo, kao da nesto skrivam. Tako da sam sutio. Kao i ti.
Ubrzo potom ste odlazili. Nisam znao koji je pravi tren za pozdrav,ali u jednom trenutku sam neugodno mahnuo. Srecom, niste vidjeli. Ni ti, a ni on. Pogledali smo se malo kasnije, klimnuli si i osmjehnuli.

I dalje ne vjerujem situaciji

Dania
07-02-2012, 02:10
Dreadlock, znam da ovaj moj post apsolutno nema veze sa vezom al' ja baš volim ovaj tvoj forumski dnevnik, ful je iskren (pretpostavljam) i nekak' je primjeren ovom crappy danu. Et'.

hansi
07-02-2012, 02:30
jede mi se burek od mesa
nema ga niđe
jad
tuga
plač

Dreadlock
08-02-2012, 01:10
hvala dania,mislio sam da nitko ne cita ove moje jadikovke :)

Dania
08-02-2012, 01:53
^^

Delirium
10-03-2012, 21:22
Evo, i ja bi probo :oops:




Toliko ideja mi se vrzma po glavi... što ako su glavni likovi gangsteri... to je to... gangsteri koji pljačkaju banku, prolaze kroz pakao dok drže taoce i onda jedan ubije drugoga jer se polakomio za novcem...

Hm, ne. Ne sviđa mi se.

A ako su glavni likovi zapravo zastupnici u parlamentu, i mi promatramo jedno njihovo zasjedanje i zakulisne igre...

Ne, ne, ne.

Nije to. Nešto mi stalno klizi kroz ruke... Obećao sam da ću imati nove materijale do ponedjeljka, a sad se ne mogu natjerati da napišem niti slova. Možda bi trebao pokušati pisati olovkom... Ne znam gdje je. Negdje pod svim ovim smećem pretpostavljam.


Toliko ideja u glavi, a ja se ne mogu natjerati da zapišem išta...

Život je teži otkada moja muza ne razgovara samnom. Odnosno, otkad ja ne razgovaram s njom. Potpuna viskoznost vremena je prisutna, otkako nema više naših razgovora...
Još ih se uvijek sjećam, opijajući, intoksificirajući, opuštajući. Istina, bila je prekrasna, ali iza ekrana računala to više nije bilo bitno, samo su riječi bile bitne. Samo su riječi bile izmjenjivane. Uvijek me znala iznenaditi, ozlojediti, rastužiti, usrećiti na tisuće načina. Riječ za riječi, rečenica za rečenicom, sati su tako prolazili, a ja sam plutao pokraj ružičastih oblaka blaženstva pišući svoja najbolja djela. Platonska ljubav 21. stoljeća... Koliko mi je ljudi reklo kako izgledamo stvoreno jedno za drugo, koliko smo to puta odbacili sa smijehom... Istina je iako će je možda jednog dana netko više voljeti, nitko ju nikad neće trebati kao što sam ju ja trebao, kao što je još uvijek trebam.

Vrijeme više skoro i ne dodiruje moje postojanje, nestalo je one energije koja ga je tjerala da prolazi, svaka sekunda se razvlači sve više i više. A ja sve više i više razmišljam. Što duže razmišljam, svjestniji sam činjenice da sam bio ovisnik. O njoj, njenoj pažnji, njenom pogledu, svemu.

A onda sam odlučio da je dosta, nisam mogao dopustiti da provedem više vremena u tom opijenom neznanju. Primjetio sam da su godine prošle dok sam ja sanjario snove koje je ona stvarala.

I što sada? Ništa, lošiji sam pisac, moje umijeće vene iz dana u dan, no ne žalim. Barem, sam slobodan.

Dania
11-03-2012, 00:12
Eh......

accursed
11-03-2012, 11:16
hvala dania,mislio sam da nitko ne cita ove moje jadikovke :)

čita se čita :) baš s guštom..zato što se nađeš u situaciji kao i svi mi i imaš slične poglede na to..popizdiš, umireš iznutra a izvana si "cool"..jbg ima nas

accursed
12-03-2012, 00:32
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako samo znam zakomplicirati, zajebati stvari to je preeeestrašno jbt -.-

Dreadlock
01-04-2012, 00:06
Vjerovao sam u sudbinu jedno vrijeme. Sjecam se tog vremena; sreca,veselje,plesanje po ulicama,skakutanje uokolo i apsolutna zaludenost tim prekrasnim osmjehom kada ti se priblizava u tramvaju na kojeg si trcao kako bi stigao.
Sve je bilo apsolutno sudbinski, totalno si uvjeren da ce se nesto dogoditi i da ce ti ta ista sudbina omoguciti da se to ostvari.

a onda se razocaras...bari uokolo, bari pred tobom iako radis toliko stvari da bi bio sto blize njoj. ispitujes sam sebe jesi li normalan pogotovo u trenutku dok se vozis u katamaranu kako bi proveo bar malo vremena s njom dok ste bili odvojeni. nemozes podnjeti odvojenost i pokusavas doci do nje. razocaravas se isti taj dan, ali znas da ti to nije toliko bitno jer se stvarno dogodila nemoguca situacija- da ti je netko rekao prije godinu dana da ces biti s njom na klupi na rivi i gledati izlazak sunca, rekao bi mu da je idiot. ali to se dogodilo...kako smjesna situacija.

no nema veze, ljeto zavrsi- ona se nastavi ponasati na razne nacine koje ne odobravas, na nacine koji te udaljavaju od pomisli da bi to moglo biti to. stalno si tuzan i potisten.
a onda jednom imate razgovor koji nikada neces prezaliti. sto se moglo dogoditi da si joj rekao da ti se svida? mogao si to reci. ali ne, lagao si i usrao sve... mozda si upravo od tog trenutka mogao poceti zivjeti u bajci, a mozda je upravo taj dogadaj promjenio ostatak tvog zivota tako da on bude bolji?

mjesec dana kasnije- ona se zaljubi vise nego ikad, pocne hodat sa frajerom koji je,budimo realni, pravi za nju.
hoda s njim vec godinu i pol, a ti jos nekako patis za njom iako si u meduvremenu bio u vezi s njenom frendicom...presmjesno.

sto je to sudbina? nekad se pitam postoji li...mozda mi jednostavno nije bila sudena,iako je cijela prica oko naseg upoznavanja bila i vise nego sudbinska. vjerovao sam da sam ispao iz nekog filma, iz nekog paralelnog svijeta...nisam vjerovao da se to sve dogada.
mozda je upravo to kada ti nisam priznao koliko sam zatreskan u tebe- tebi promjenilo sve. da si slucajno, cudnim cudom, htjela biti samnom...vjerojatno sada nebi bila sa svojim sadasnjim deckom, koji ce vrlo vjerojatno biti i tvoj buduci suprug. sto mi uopce nebi bilo toliko zao jer ste savrseni. iako priznajem, nije mi lako to gledati. sto sam pricao...da, mozda je to sudbina- to sto si ti onda zavrsila s njim. tko zna bili mi bili savrseni, mozda bi mi bilo jos gore nego je sada. no nemogu pobjeci od toga da u svakoj trazim tebe. nemogu pobjeci od toga da, od prvog trenutka kada sam te vidio, ostajes moja tiha patnja koja kuca svako malo i vraca se.

neznam kako da zavrsim

Dreadlock
03-06-2012, 23:16
jednom dotaknes dno. znas ono; nista neide kako spada. sranja posvuda- sranja doma, sranja medu prijateljima, sranja na faksu da ne spominjem sranja u ljubavi i medu zenama. sto je njima? zasto ima toliko zena koje su tako lake i koje jednostavno nemaju morala?
zasto takve zene postoje? zasto postoje takvi muskarci?
zasto nemozemo zivjeti u svijetu gdje bi se placalo s ljubavi, gdje bi si ljudi medusobno pomagali i medusobno gradili nesto bolje?
siguran sam da bi tako bilo ljepse. muskarci bi znali cijeniti ono sto imaju a ne uzimati te stvari zdravo za gotovo.
sto se dogada sa ovim svijetom? svakim danom sve vise shvacam kako se zivot svodi na to kako nekoga sjebati i na koji nacin. ljudska priroda je tako prokleto pokvarena da je to neistina.
takvi ljudi nemogu osjetiti ljubav, nemogu vidjeti ono sto bi im promjenilo zivote. covijeku koji je svoj zivot promjenio i zivi po iskvarenim vrijednostima nemozes objasniti da to sto radi nema smisla i nije ono sto bi ga moglo ispuniti. vjerujte, probao sam.

zasto pisem ova sranja? zasto sam sebi utuvljujem u glavu kako ce stvari biti bolje. realno, gore od ovog na neki nacin nemoze. kad padnes na dno, mozes se samo penjati gore. ali jebiga, jos nisam siguran koliko duboko sam pao i hocu li nastaviti padati.

stvarno nemam vise inspiracije. nema vise sile. covijek sam stvara svoju srecu i sam oblikuje zivot. nazalost u takvom svijetu zivimo

Dreadlock
09-10-2012, 00:09
kazu mi da sam vjecito nostalgican. cudna je to situacija. da, u nekim trenucima bas znam biti vjecito nostalgican. odjelio sam svoj zivot na neke etape. znate ono, kao dijelovi u povijesti; kameno doba, srednji vijek, najnovije doba... tako je i kod mene. moj zivot ima djelove koji imaju svoja imena. obicno imena doba nose neki dogadaji al obicno su to djelovi posveceni djevojkama s kojima nikada nisam bio.
smjesno je doduse kako sa svojih 21 godinu mogu nabrojati samo dvije cure u koje sam bas bio istinski zaljubljen. a niti jedna od njih nije moja bivsa djevojka. od kad sam bio sa svojom prvom curom (sa nekih 19 godina recimo), pocinju moji pravi problemi. tad zapravo dozivljavam neki twist koji mi zadaje samarcinu svakog jutra kad se probudim. dan danas, vise od godinu dana nakon prekida upravo razmisljam o tome kako sam prije toga bio bezbrizan. i zato vjerojatno nije bas za pamcenje.

bas tako, razmisljam o jednoj djevojci u koju sam bio zaljubljen pred par godina. posvetio sam joj i brojne monologe upravo i u ovoj temi. glupo je kad mlada osoba bas zapne za neku curu/decka i nemoze preboliti neke stvari koje su se dogadale u proslosti. nemogu ni ja, jesam li mogao postici puno vise nego sto imam sada? sto se moglo dogoditi? to su neka pitanja koja me cesto muce, kojih se cesto sjetim.
vjecno sam nostalgican upravo zbog tih stvari. opcenito te spike "joj ima decka bu hu" i takva sranja me podsjecaju na srednju skolu kad je izlika "ona ima decka" bila zapravo znak u glavi "ima decka, jebeno, sad cu bit tuzan i jadan tako da nemoram skupit muda da joj pridem". no jebiga, situacija je takva.

kad nemam vise ideje, prestajem pisat. trenutno nisam preponesen emocijama, ali eto, bacam stvari iz glave. no moram shvatiti da zivjeti u nostalgiji znaci ne zivjeti. nema smisla ako cu stalno bit nostalgican za nekim dalekim vremenom koje se nece vratiti. ziviti u nostalgiji znaci propustati nove stvari. jednu od ove dvije djevojke upoznao sam pred 2 godine i za tim razdobljem sam i dalje nostalgican. ona sad, naravno, ima decka. iako me zivciraju srednjoskolske spike, nebi imao dovoljno muda da razaram veze. takav nisam. sve sto mi preostaje je nostalgija. a nostalgija preostaje upravo iz razloga sto mi od nje nista drugo ne ostaje. i dok mogu upoznavati i najbolje cure koje hodaju planetom, ona ce uvijek za mene biti "pravija" od ostalih. tako to ide nazalost. to je los nacin razmisljanja, ali opet toliko ispravan.

ovo zaista nema smisla al kad sam vec toliko napisao evo