PDA

Pogledaj cijelu verziju : nova tema : heroes of might and magic



dabl eM
16-04-2006, 17:51
ajd malo razmislite, igra ima 5 nastavaka i kolko podnastavaka...

svi su je igrali....

dolazi i novi nastavak...

mislim da je zaslužila vlastiti podforum na forumu...

W3DR4N
16-04-2006, 18:17
Napravi anketu

Glass
16-04-2006, 19:41
Valjda misliš podforum :?

CTDP_Marko
16-04-2006, 23:29
Valjda misliš podforum :?

Sigurno jer tema već postoji. :o

dabl eM
17-04-2006, 07:43
Valjda misliš podforum :?

DAAAA,TOOOO

dabl eM
17-04-2006, 08:03
ajd, ja se javljam za moderatora,ima jos ko zainteresiran,kulamasta???

toncha
17-04-2006, 11:13
Gle ak neko nece napravit podforum za TES igre ili Star Wars igre onda nece ni za ovo! :yuck:

Glass
17-04-2006, 11:14
Ja mislim uzeti HoMM V(ako nebude imao Star Force zaštitu :? ) tako da mislim da podforum i nije loša ideja, ali samo ako ga se stavi umjesto Star Trek Online podforuma(mislim podforum je star koliko i cijeli PCP forum a još nije prešao 200 postova :wink: )

dabl eM
17-04-2006, 11:40
Gle ak neko nece napravit podforum za TES igre ili Star Wars igre onda nece ni za ovo! :yuck:

oblivion ti ga ima,a ti predlozi za SW igre,not bad idea.... :D

str33t6l0w
17-04-2006, 12:16
ja sam gloso za da... jer je homm super serijal i zaista zasluzuju da se napravi podforum..... i prijavljujem se za moderatora... odmah uz put..... znate moj moderatorski rad i kako radim na ogame podforumu :D ......igram homm jos od 2. nastavka i imam ih sve doma.... orginale naravno jer takve igru zasluzuju da se igraju......

dabl eM
17-04-2006, 12:23
ja sam gloso za da... jer je homm super serijal i zaista zasluzuju da se napravi podforum..... i prijavljujem se za moderatora... odmah uz put..... znate moj moderatorski rad i kako radim na ogame podforumu :D ......igram homm jos od 2. nastavka i imam ih sve doma.... orginale naravno jer takve igru zasluzuju da se igraju......

:D

Glass
17-04-2006, 13:53
Ja ću uzeti HoMM V samo zato jer ga radi Nival, a posao koji su napravili s Etherlords 2 je odličan i čuo sam da će sustav borbe u HoMM V biti sličan onome u Etherlords

goGAMERo
17-04-2006, 13:54
Neeee, netreba nam PODforum za ovu igru, dovoljno je otvoriti topic i raspravljati! :)

Prince-Artas
17-04-2006, 13:58
ne! 8)

kulamasta
17-04-2006, 20:17
ako moze jedan Oblivioncic imati svoj podforum, tada jedan HOMM mora imati! U njemu se osim o HOMM serijalu moze raspravljat i o cijelome Might & Magic svijetu, koji broji pun kufer kvalitetnih naslova... A mogu se unutar jednoga takvoga podforuma pokrenut topici o srodnim igrama, kave su Disciples i Age of Wonders, pa raspravljat, kritizirat, usporedjivat...

A mozda i najbitnija dimenzija toga podforuma bilo bi priblizavanje Might & Magic svjeta mladjima gamerima kojih ima dovoljno na ovome forumu a mozda nisu upoznati u dovoljnoj mjeri sa dubinom i kompleksnoscu Might & Magic svjeta!

...tako je govorio Kulamasta

Glass
17-04-2006, 22:48
ako moze jedan Oblivioncic imati svoj podforum, tada jedan HOMM mora imati! U njemu se osim o HOMM serijalu moze raspravljat i o cijelome Might & Magic svijetu, koji broji pun kufer kvalitetnih naslova... A mogu se unutar jednoga takvoga podforuma pokrenut topici o srodnim igrama, kave su Disciples i Age of Wonders, pa raspravljat, kritizirat, usporedjivat...

A mozda i najbitnija dimenzija toga podforuma bilo bi priblizavanje Might & Magic svjeta mladjima gamerima kojih ima dovoljno na ovome forumu a mozda nisu upoznati u dovoljnoj mjeri sa dubinom i kompleksnoscu Might & Magic svjeta!

...tako je govorio Kulamasta

...i njie rekao ništa pametno :D .
No šalu na stranu HoMM, Etherlords,Disciples...itd. su igre koje spadaju u jedan podžanr strategija ali su u isto vrijeme toliko različite da jednostavno odudaraju od svakog oblika "klasične" strategije, ali njihov je problem što ih "vikend" igrači nevole jer zahtijevaju PUNO vremena i razmišljanja tako nisam siguran koliko će igrača na ovome forumu igrati HoMM V(ipak se za njega traži podforum) tako da podforum za HoMM V možda i nije baš najbolja ideja jer će vjerovatno biti u većini slučajeva prazan.

dabl eM
17-04-2006, 22:54
ako moze jedan Oblivioncic imati svoj podforum, tada jedan HOMM mora imati! U njemu se osim o HOMM serijalu moze raspravljat i o cijelome Might & Magic svijetu, koji broji pun kufer kvalitetnih naslova... A mogu se unutar jednoga takvoga podforuma pokrenut topici o srodnim igrama, kave su Disciples i Age of Wonders, pa raspravljat, kritizirat, usporedjivat...

A mozda i najbitnija dimenzija toga podforuma bilo bi priblizavanje Might & Magic svjeta mladjima gamerima kojih ima dovoljno na ovome forumu a mozda nisu upoznati u dovoljnoj mjeri sa dubinom i kompleksnoscu Might & Magic svjeta!

...tako je govorio Kulamasta

imam 14 i odigro sa cijeli III serijal ,IV i sad ocekujem V....
podupirem kulamastu!!!! :bravo:
PSoSTSpSISs

dabl eM
17-04-2006, 22:56
vjerovatno biti u većini slučajeva prazan.

a star drek online??
said enough

GrannyKiller
17-04-2006, 23:15
Ja mislim uzeti HoMM V(ako nebude imao Star Force zaštitu :? )

neće - UbiSoft je obajvio da odustaje od te zaštite...

kulamasta
17-04-2006, 23:23
ako moze jedan Oblivioncic imati svoj podforum, tada jedan HOMM mora imati! U njemu se osim o HOMM serijalu moze raspravljat i o cijelome Might & Magic svijetu, koji broji pun kufer kvalitetnih naslova... A mogu se unutar jednoga takvoga podforuma pokrenut topici o srodnim igrama, kave su Disciples i Age of Wonders, pa raspravljat, kritizirat, usporedjivat...

A mozda i najbitnija dimenzija toga podforuma bilo bi priblizavanje Might & Magic svjeta mladjima gamerima kojih ima dovoljno na ovome forumu a mozda nisu upoznati u dovoljnoj mjeri sa dubinom i kompleksnoscu Might & Magic svjeta!

...tako je govorio Kulamasta

imam 14 i odigro sa cijeli III serijal ,IV i sad ocekujem V....
podupirem kulamastu!!!! :bravo:
PSoSTSpSISs

Svaka cast! Zato nam treba podforum da zaigraju i drugi... !

kulamasta
17-04-2006, 23:29
ako moze jedan Oblivioncic imati svoj podforum, tada jedan HOMM mora imati! U njemu se osim o HOMM serijalu moze raspravljat i o cijelome Might & Magic svijetu, koji broji pun kufer kvalitetnih naslova... A mogu se unutar jednoga takvoga podforuma pokrenut topici o srodnim igrama, kave su Disciples i Age of Wonders, pa raspravljat, kritizirat, usporedjivat...

A mozda i najbitnija dimenzija toga podforuma bilo bi priblizavanje Might & Magic svjeta mladjima gamerima kojih ima dovoljno na ovome forumu a mozda nisu upoznati u dovoljnoj mjeri sa dubinom i kompleksnoscu Might & Magic svjeta!

...tako je govorio Kulamasta

...i nije rekao ništa pametno :D .
No šalu na stranu HoMM, Etherlords,Disciples...itd. su igre koje spadaju u jedan podžanr strategija ali su u isto vrijeme toliko različite da jednostavno odudaraju od svakog oblika "klasične" strategije, ali njihov je problem što ih "vikend" igrači nevole jer zahtijevaju PUNO vremena i razmišljanja tako nisam siguran koliko će igrača na ovome forumu igrati HoMM V(ipak se za njega traži podforum) tako da podforum za HoMM V možda i nije baš najbolja ideja jer će vjerovatno biti u većini slučajeva prazan.

Zaboravih Etherlordse... da...
Pa ja se nadam da razmisljanje nije mrsko igracima sa ovoga foruma... ako i je, opet nam treba podforum da ih malo natjeramo na razmisljanje...

No nevezano uz to, nije najbitnija brojnost vec kvaliteta... tako mislim da je bitno da se na tome forumu nadje ekipa ljubitelja doticnih naslova a oni ce sebe kuzit i mislim da na podforumu nece biti nimalo dosadno. Naposijetku, na svim podforumima je aktivno svega par clanova...

CTDP_Marko
17-04-2006, 23:47
Mislim da bi trebali napravit podforum za sve HoMM, a ne samo za peticu. Ista stvar je i s Oblivionom. Bolje da su stavili podforum za sve TES naslove.

toncha
18-04-2006, 00:00
Gle ak neko nece napravit podforum za TES igre ili Star Wars igre onda nece ni za ovo! :yuck:

oblivion ti ga ima,a ti predlozi za SW igre,not bad idea.... :D
Ja sam vec pokusao za Morowind pa se nije dovoljno ljudi odazvalo :(
Ajde ti probaj ili neko drugi za Star Wars naslove!

kulamasta
18-04-2006, 00:03
Mislim da bi trebali napravit podforum za sve HoMM, a ne samo za peticu. Ista stvar je i s Oblivionom. Bolje da su stavili podforum za sve TES naslove.

Ma nije bitno kak se zove podforum bitno da mi tamo mozemo raspraljat o svim might & magic naslovima... i o svih pet heroes, i o svih 9 might & magic i o crusaders of might & magic i buducem dark mesiahu i ostalima... bitno je da sve to imamo negdje na hrpici :D

dabl eM
19-04-2006, 12:31
Mislim da bi trebali napravit podforum za sve HoMM, a ne samo za peticu. Ista stvar je i s Oblivionom. Bolje da su stavili podforum za sve TES naslove.

Ma nije bitno kak se zove podforum bitno da mi tamo mozemo raspraljat o svim might & magic naslovima... i o svih pet heroes, i o svih 9 might & magic i o crusaders of might & magic i buducem dark mesiahu i ostalima... bitno je da sve to imamo negdje na hrpici :D

mećem svoj autogram i na to i NAPOMINJEM da sam se zahebo sto na anketi nisam metnio SVEJEDNO MI JE jer je mnogima svejedno dal ce tam bit ili nece.....

dabl eM
19-04-2006, 12:33
iggi, evo ti uzitka -SLOCK

pa ja pokrecem novu anketu

kulamasta
19-04-2006, 19:41
jos da ja napomenem... nove ankete ce se pokretat sve dok ne dobijemo pdforum... to kuzite, jelda? :D

str33t6l0w
19-04-2006, 21:25
Mislim da bi trebali napravit podforum za sve HoMM, a ne samo za peticu. Ista stvar je i s Oblivionom. Bolje da su stavili podforum za sve TES naslove.

Ma nije bitno kak se zove podforum bitno da mi tamo mozemo raspraljat o svim might & magic naslovima... i o svih pet heroes, i o svih 9 might & magic i o crusaders of might & magic i buducem dark mesiahu i ostalima... bitno je da sve to imamo negdje na hrpici :D

dovoljno receno :pray: :pray: svaka cast.... i ovo zadnje sto je kulamasta reko... otvarat ce se stalno novi dok ne dobijemo podforum....