PDA

Pogledaj cijelu verziju : glupaca retardirana[REŠENO]



Haki
14-04-2008, 17:08
jedna prijateljica moje sestre KURV4 TESKA koliko sam cuo je udrila u kuciste nogom "slucajno" kaze i sada igram cod2 i restartao mi se komp,sada pisem post i opet mi se rastarta molim hitnu pomoc !!!! restarta mi se komp svako nekoliko !!!

flander
14-04-2008, 17:14
prvo smiri frustracije,
drugo ne psuj,
treće ne divljaj svatko može pogriješit
četvrto ne deri se na cure, one su blago ovog svijeta :P

a sad, što se tiče problema, pogledaj da možda prilikom udarca nisu kablovi olabavili,pa serka, znaći kablovi od napajanja prema grafi,matičnoj, itd itd...

Haki
14-04-2008, 17:17
sve sam pričvrstio i ista stvar sad cu prvi put otvoriti i pogledati unutar kucista a sto cu raditi unutra neznam ni sam,jos nesto da ti vidis tu malu predomislio bi se....

R@pt0r
14-04-2008, 17:22
Haki lagano lupkaj po tipkama RESET i POWER. I pomalo onako prodrmaj nekako tipke i vidi dali će ti se onda restartat. Pa javi...

EditSi onako ih lagano pritišći al ne skroz...

Haki
14-04-2008, 17:24
Haki lagano lupkaj po tipkama RESET i POWER. I pomalo onako prodrmaj nekako tipke i vidi dali će ti se onda restartat. Pa javi...

znas onaj zvuk kada palis komp ili ga restartas e pa ja sam se igrao tim tipkama i taj zvuk je bio 10 puta zaredom,malo sag ga udario pa evo ga sada radi neznam do kada ce.....ako se jos 1 put restarta ubit cu je

Filip_k
14-04-2008, 19:00
sve sam pričvrstio i ista stvar sad cu prvi put otvoriti i pogledati unutar kucista a sto cu raditi unutra neznam ni sam,jos nesto da ti vidis tu malu predomislio bi se....
:D
flander je mislio na kablove unutar kučišta, a ne ove izvana. :D

Haki
14-04-2008, 19:50
sve sam pričvrstio i ista stvar sad cu prvi put otvoriti i pogledati unutar kucista a sto cu raditi unutra neznam ni sam,jos nesto da ti vidis tu malu predomislio bi se....
:D
flander je mislio na kablove unutar kučišta, a ne ove izvana. :D
ali postoje kabeli unutar kucista? :D zasada nista nediram jer se dosada nije restartao od kad sam ga malo udario

Kenyi
14-04-2008, 19:54
moze bit da ti se malo zaglavio button.Drz ga u stanju mirovanja, ne mici kuciste nikako.