PDA

Pogledaj cijelu verziju : Achilles - Greek Hero



K4ciga
14-04-2008, 10:50
Našao sam na jednu,nebi mi vjerovali,vrlo dobru igru na *tamtamtam* Larinoj igraonici.
Vi ste Ahilej,i cilj vam je,ahem,ubijati Trojance.U igri se služite dvjema vrstama oružja - koplje te mač.Koplje imate odmah na početku,i jače je kada se baci.U svakom trenutku od neprijatelja možete pokupiti novo oružje.I da,možete se koristiti i - nogom,što može privremeno onesposobiti neprijatelja,što je korisno u >2:1 borbama.Igra je podjeljena na 5 levela,a svaki level na 3 "razine".Na kraju svake razine vas čeka boss.Ja sam zasada došao do 5 levela,1 razina,hehe.Kontrole su pomalo čudne - Gornja kursorska tipka je skok,lijeva je micanje nazad,desna je pomak naprijed,donja kursorska tipka je zaklon u štit.Y je udarac nogom,a T je udarac oružjem.Koplje se baca pritiskom na "T" i desnom / lijevom kursorskom tipkom - ovisno gdje je vaš protivnik.Eto,malo sam oduljio,svakako probajte pa mi javite dojmove =) Link na igru (http://www.gizdic.com/freegames/gamespages2/achilles.htm)

bigdanger
14-04-2008, 12:53
3. razina 2. level uf poslje nije lagana...jesteculi mozda za staranicu miniclip odite i viditesta tamo ima...svejdno bolje su browser igre.

K4ciga
14-04-2008, 20:04
3. razina 2. level uf poslje nije lagana...jesteculi mozda za staranicu miniclip odite i viditesta tamo ima...svejdno bolje su browser igre.

Grr,ja sam i dalje 5 level 3 razina -.- nemoguće poslije,1 život a 20 neprijatelja a dolaze u skupinama :D

Haki
14-04-2008, 22:30
igrao sam to prije 3 tjedna super je :)

K4ciga
15-04-2008, 18:07
Arght,nemogu ubit zadnjeg bossa...nije da mi je to prioritet u životu,ali već me živcira što nemogu preći igru u larinoj igraonici.Kako ubiti zadnjeg bossa?