PDA

Pogledaj cijelu verziju : Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje



Gogolo
12-04-2008, 17:58
Na ovoj temi napišite svoje susrete sa igraćima koji su se nezrelo ponašali u multiplayeru.

flander
12-04-2008, 19:47
jest da su klinci i da se neznaju ponašat ali nisu zato kreteni.

Post i naslov teme editan

KI KI
12-04-2008, 20:35
kaj nije ova tema bila? neko slično ime i sa istom temom? neki jesu kreteni a isu klinci i obrnuto

flander
12-04-2008, 21:13
ja nisam našal, ako nađe netko neka da link pa bum lokal temu, ima slična u WoW podforumu, ali samo o WoW-u

Kron
12-04-2008, 21:43
jedan lik se rinejmao u moje ime, i cijelo vrijeme me teamkillao i onda je votao kao da se kicka teamkiller i kickali mene :(

ZorgTheBorg
12-04-2008, 22:44
Najbolji su mi 12-godišnji klinci koji idu flejmat po cod2 i cod4 serverima i onda im se pridruži netko stariji jednake inteligencije.... nezerlo i idiotski

flander
12-04-2008, 22:52
mene jedino smeta kod tog CoD4 kad se netko žali da netko stalno igra sa GL-om, pa hebemu kaj te briga ko sa čime igra, ako neš igrat nemoj


inače razgovore sa dječurlijom ignoriram

Maja
13-04-2008, 01:07
ut. ctf. tip okolo pametuje i svima majku dere i takve stvari
i na kraju nakon nagovaranja nam kaže da je upola mlađi od mene... 7,8 godina tj. :o
mali kreten :rotfl:

Kron
13-04-2008, 11:20
nevjerujem da ima tolko godina, moj brat ima 9 i uopce ne gleda chat, a kamoli tipka :)

Maja
13-04-2008, 11:23
nevjerujem da ima tolko godina, moj brat ima 9 i uopce ne gleda chat, a kamoli tipka :)

ah, šta ja znam, možda je BAŠ TOLIKI degen da kaže svima da ima 7,8 godina... najvjerojatnije...

Phronesis
13-04-2008, 21:11
iznenadil bi se kolko klinaca 12- ima po serverima. Štoviše ja ne mogu sebi doći kad ispadne da sam 8 godina stariji od ostatka teama. A najgore je kad ti takvi dođu na Ghost Recon i slične servere. Ma kakav ratni gušt, samo gluposti gledaš.

prasinar
14-04-2008, 15:50
ja imam 12 godina i nikad nisam ulazio u nikakve sukobe..
ak bi bilo nekakve svadje, samo bi se disconnecto i gotovo
i zato nemojte govoriti da se svi 12-godisnjaci nesto prave pametni :nonono:

Phronesis
14-04-2008, 18:41
Ma ustvari uvijek ima i normalnih i malo blesavih bez obzira na godine, samo je prosjek negdje možda malo veći. Mislim, poznajem tipa koji igra Travian i koji se ne želi razgovarati/Družiti s dva prijatelja zato jer nisu u njegovom gildu. Tak da, ono...ima nas od 7 do 37..

Jerry
16-04-2008, 10:27
iznenadil bi se kolko klinaca 12- ima po serverima. Štoviše ja ne mogu sebi doći kad ispadne da sam 8 godina stariji od ostatka teama. A najgore je kad ti takvi dođu na Ghost Recon i slične servere. Ma kakav ratni gušt, samo gluposti gledaš.
dobro ja imam 13,al sam podosta ozbiljan u igrama,odnosno nema nikakvog wanaja,zajebancija na tsu i deri :)
mislim ima ono izuzetaka , naučio sam,ipak sam 3 godine na netu,znaju se pravila ponašanja =)

grizli
19-04-2008, 22:28
ja imam 13 god i znam nekad otic na [uan]Shardcore server pa se zajeb** sa ekipom puno starijom od mene, lider [UAN]a ima 3+ god i kad se nađemo na serveru zajebavamo se vise nego sto igramo, na serverima se znam ponasat, jedino sto me hebe su klanovi...

dobro igram, al kad se prijavim u klan i kazem da imam 13 god odma me izbace a mozda igram bolje nego neki njihov igrac, trenutno sam u klanu sa frendom, ali to se neoze nazvat klanom posto nemamo niti jedan klan war a vec smo 1 mj zajedno, tako da cu izaci

la50
19-04-2008, 23:14
jest da su klinci i da se neznaju ponašat ali nisu zato kreteni.

Post i naslov teme editan

e kad smo kod toga da se klinjarija danas nezna ponašat,jeote kad sam ja išo u osnovnu i kad bi te neko stariji zaebavo(mislim na starije učenike) onda mu nisi smio niš reć niti ga pogledat,a danas bok*e zezaš klinju i klinjo ti počne psovat mater i najrađe bi ga luppio al ipak mislim u sebi(pa ona je još klonac),ušto se ovaj svijet pretvori,katastrofa

flander
19-04-2008, 23:22
jest da su klinci i da se neznaju ponašat ali nisu zato kreteni.

Post i naslov teme editan

e kad smo kod toga da se klinjarija danas nezna ponašat,jeote kad sam ja išo u osnovnu i kad bi te neko stariji zaebavo(mislim na starije učenike) onda mu nisi smio niš reć niti ga pogledat,a danas bok*e zezaš klinju i klinjo ti počne psovat mater i najrađe bi ga luppio al ipak mislim u sebi(pa ona je još klonac),ušto se ovaj svijet pretvori,katastrofa


nažalost istina

Jerry
20-04-2008, 18:42
jep,nekidan na igralištu klinac 2 razred počeo vikat meni i frendovima da sm ogovnima,klepio ga i malac se zatrčči na mene i ktom me još udari,ma bravo

Ogg The Dogg
22-04-2008, 22:18
znam ja jednog lika... svima viče da su noobovi kad ga ubiju( :rotfl: ) i ima 14 godina a okolo se dere na ljude(koje ne pozna) da su klinci :rotfl: :rotfl:
a najjače mi je kad ga neko ubije a on počne vikat: ne, ovo nisu jebene istine!

Mafioz0r
22-04-2008, 22:50
ne, ovo nisu jebene istine!
http://www.greensmilies.com/wp-includes/images/smilies/smiley_emoticons_rofl3.gif

Karlo_from_Bjelovar
19-05-2008, 22:40
jest da su klinci i da se neznaju ponašat ali nisu zato kreteni.

Post i naslov teme editan

e kad smo kod toga da se klinjarija danas nezna ponašat,jeote kad sam ja išo u osnovnu i kad bi te neko stariji zaebavo(mislim na starije učenike) onda mu nisi smio niš reć niti ga pogledat,a danas bok*e zezaš klinju i klinjo ti počne psovat mater i najrađe bi ga luppio al ipak mislim u sebi(pa ona je još klonac),ušto se ovaj svijet pretvori,katastrofa


hebote, istina... doduse, ja sam sada sedmi razred, ali kada sam bio u treci nije mi bilo na pameti nekom starijem proturjecit, a danas ti klinci psuju stvari kakve cuo jos nisi... :hangin:

ScorpiuS
20-05-2008, 05:46
jest da su klinci i da se neznaju ponašat ali nisu zato kreteni.

Post i naslov teme editan

e kad smo kod toga da se klinjarija danas nezna ponašat,jeote kad sam ja išo u osnovnu i kad bi te neko stariji zaebavo(mislim na starije učenike) onda mu nisi smio niš reć niti ga pogledat,a danas bok*e zezaš klinju i klinjo ti počne psovat mater i najrađe bi ga luppio al ipak mislim u sebi(pa ona je još klonac),ušto se ovaj svijet pretvori,katastrofa


hebote, istina... doduse, ja sam sada sedmi razred, ali kada sam bio u treci nije mi bilo na pameti nekom starijem proturjecit, a danas ti klinci psuju stvari kakve cuo jos nisi... :hangin:

Nije niti ovdje drugačije, djeca samo pokušavaju imitirat straije a misle da će to postić psovanjem.

ZorgTheBorg
05-06-2008, 07:30
Nije niti ovdje drugačije, djeca samo pokušavaju imitirat straije a misle da će to postić psovanjem.

Tužna istina, vidljiva naročito u sigurnosti iza ekrana i tipkovnice.

tantak
05-06-2008, 10:37
eto sad znate kao gameri kad djecu budete imali odgajate ih da se ponasaju pristojno irl i online :D

make the world a better place ^^

Bara
05-06-2008, 14:10
Na forumu ima preumišljenih likova. A ja imam 14 godina. I ne usudim se proturiječiti starijem zato što sam se opametio.

Korpse
05-06-2008, 17:14
zbog toga sam i prestao igrati...:(

Edi Sm187
06-06-2008, 21:37
Gotovo svi klinci danas psuju i previše se uzdižu iznad svog nivoa. Uopće mi nije žao toga.

Žao mi je da će netko tog klinju jednog dana skratiti za glavu.

Jerry
07-06-2008, 12:06
@mr.ante
pa prekini igrat pub i igraj cw

cropir
07-06-2008, 12:31
bili smo na igralistu jednom sa frendicama i neki mali (5 godina recimo) vuce neku granu po podu i hoda, gleda u nas, pa se usredotoci na jednu frendicu i govori "kurvo, picka ti materina" i te stvari. :pray:


ono mali car, mislim da meni nis nije rekao. :pray:

Cthulhu
07-06-2008, 22:58
Najbolje mi je kad se idioti od 10-12 godina logiraju na ozbiljne online pucacine(graw2,r6v2,tf2)i onda glume ramba.dajte,drzite se noob friendly igara,drzite se dalje od svake igre u kojoj je potrebno koristiti mozak.

tantak
15-06-2008, 22:37
ma to se pušu preko neta jer im ne moze niko nista, a onda se zajebu pa se nekom pocnu puhat irl pa nauce jednu veoma vaznu lekciju, a to je: postoji zona u koju ne ulazis i granica koju ne prelazis

eddie2142
16-06-2008, 21:24
nisu svi 13godisnjaci njubine-iako ih je velka vecina

MoNDi
17-06-2008, 00:03
Ma uzas kad neko dode i skuzi da si cura odmah si misle kak su si nasli curu. :rotfl:
Ili pk bez razloga. Mrzim. To su sve njuubovi za mene koji to rade.

pimp
17-06-2008, 09:25
cuj mala , jel bi htjela da te odvedem u vecernji obilazak carentana i pokazem ti se tac nejdove? :D :)

Jerry
17-06-2008, 11:02
nisu svi 13godisnjaci njubine-iako ih je velka vecina
Istina,dosta igrača mojeg godišta su neodgojeni debili,koji kad ih ubiješ na nekakav drukčiji način (recimo brzi lean i tako to..) odma optužuju da haxaš etc...
al naravno,uvijek ima i izuzetaka ;)

eddie2142
17-06-2008, 11:05
najmocnije, u cs-u ja porokao kroz zid 3 i saznao sam da me je 14 god admin banao

Jerry
17-06-2008, 11:06
ofkors :D

MoNDi
17-06-2008, 12:22
cuj mala , jel bi htjela da te odvedem u vecernji obilazak carentana i pokazem ti se tac nejdove? :D :)
Ajme sad me je strah. :o

CRO.Monster
17-06-2008, 21:02
ja imam 13 god i znam nekad otic na [uan]Shardcore server pa se zajeb** sa ekipom puno starijom od mene, lider [UAN]a ima 3+ god i kad se nađemo na serveru zajebavamo se vise nego sto igramo, na serverima se znam ponasat, jedino sto me hebe su klanovi...

dobro igram, al kad se prijavim u klan i kazem da imam 13 god odma me izbace a mozda igram bolje nego neki njihov igrac, trenutno sam u klanu sa frendom, ali to se neoze nazvat klanom posto nemamo niti jedan klan war a vec smo 1 mj zajedno, tako da cu izaci
Odi u 50klicks.com. Tamo sam ja ima vec 2 godine. Samo ako se ponasas zrelo (svejedno se mozes zajeb. malo). Al ajmo bek na topic. Imam 13 godine (uskoro 14) i ne svadam se bas previse. Osim ako netko stvarno ne prede granicu. Al inace kazem da zacepe, zaborave na sve ovo, i nastave igrat... Najgore mi je bilo kad je neki lik pitao koju vrstu muzike slusamo (ja i drugi igraci na serveru) ja kazem Heavy Metal, Black Metal, Gothic Metal, i sve vrste metala. Onda jedan lik kaze da ja nisam normalan. 13 godina a slusam takve stvari. Da bi ja trebao ic psihijatru. Pitam ja sta bi onda ja trebao slusat, kaze on Funk, Pop, rock te pizdarije. I onda me poceo vrijedat kad me ubije. I onda je na kraju napravio kick vote protiv mene. Pitam ja njega koliko on godina ima, on kaze 11. Onda netko napravio kick vote protiv njega i kickali smo ga sa servera.

keko
17-06-2008, 23:17
znam da je ovo malo glupo pitanje,ali meni nije jasno koji je smisao svađati se s nekim na serveru

LD
18-06-2008, 15:10
nevjerujem da ima tolko godina, moj brat ima 9 i uopce ne gleda chat, a kamoli tipka :)

Moj brat je sa 9 godina preso Diablo 2 na Hell ili kkao se vec kaze najteza razina. A sa 10 naguro u WoWu lika na 70 (orc huntera). -.-

Nije wunderkid nego je zalijepljen za ekran, sroljo mali neda meni da igram..


EDIT: skoro zaboravih: kada me u HL2: DM neko proziva cheaterom jer ga 5 puta za redom koknem sipkom.. I onda kada mu kazes da neigra bas najbolje on pocne spiku o tome kako igra tu igru vec 2 godine.

tantak
18-06-2008, 15:45
a nije svrha se nekom svidjat nego to da takvi ljudi (ne samo djeca), cast iznimkama, sramote sve ostale kao cjelinu... uzmite za primjer kako optuzuju igre za nasilje samo zato sto je neki idiot to povezo s nekim sranje koje je vidio na igri (ili nije) i napravio to sranje irl, i odjednom smo svi na black listi... i onda kazu nama da odrastemo kad neko dozna za da igramo igre... takvi se trebaju zapitat iako i da se zapitaju ne bi im puno pomoglo jer da imaju imalo mozga ne bi bilo te rasprave uopce...

hvala i dovidjenja... nastupam svake veceri ^^

gamer and proud of it :D

D.E.M.O.
10-07-2008, 08:17
joj kad se sjetim kako je meni neki defektni klinjo prijetio kako ce me on doc neznam odakle istuc sa nekom ekipom, jos on tekvando trenira i tak neke sheme, pa jos hoce biti pametan.. onda se hvali kolko on igara zna, i prodaje mi pricu kak ja neznam sta je cod2, ja njemu kazem, ja sam keca preso cim je izaso a tis onda tekvando treniro. u pizdu kako mrzim takve ljude, jeboih ja.
edit. radi se o SAMP-u

seahawk37
10-07-2008, 08:23
kad pwnam sve s helicem u BF2 i budem bez ijednog deatha, ne gine mi kick, a naravno ima i budala koji ak oni ne voze helic onda nitko nece jer rokaju po njemu.. takvih je pun server a nemres ih sve kikat..

Ogg The Dogg
30-07-2008, 22:30
ja imam 13 god i znam nekad otic na [uan]Shardcore server pa se zajeb** sa ekipom puno starijom od mene, lider [UAN]a ima 3+ god i kad se nađemo na serveru zajebavamo se vise nego sto igramo, na serverima se znam ponasat, jedino sto me hebe su klanovi...

dobro igram, al kad se prijavim u klan i kazem da imam 13 god odma me izbace a mozda igram bolje nego neki njihov igrac, trenutno sam u klanu sa frendom, ali to se neoze nazvat klanom posto nemamo niti jedan klan war a vec smo 1 mj zajedno, tako da cu izaci
Odi u 50klicks.com. Tamo sam ja ima vec 2 godine. Samo ako se ponasas zrelo (svejedno se mozes zajeb. malo). Al ajmo bek na topic. Imam 13 godine (uskoro 14) i ne svadam se bas previse. Osim ako netko stvarno ne prede granicu. Al inace kazem da zacepe, zaborave na sve ovo, i nastave igrat... Najgore mi je bilo kad je neki lik pitao koju vrstu muzike slusamo (ja i drugi igraci na serveru) ja kazem Heavy Metal, Black Metal, Gothic Metal, i sve vrste metala. Onda jedan lik kaze da ja nisam normalan. 13 godina a slusam takve stvari. Da bi ja trebao ic psihijatru. Pitam ja sta bi onda ja trebao slusat, kaze on Funk, Pop, rock te pizdarije. I onda me poceo vrijedat kad me ubije. I onda je na kraju napravio kick vote protiv mene. Pitam ja njega koliko on godina ima, on kaze 11. Onda netko napravio kick vote protiv njega i kickali smo ga sa servera.
pa čuj prijatelju i ja mislim da slušaš malo preozbiljnu glazbu za svoje godine... nemoj sad mislit da hja tebe smatram luđakom il nešt slično ali ta glazba mi djeluje nekako...kao da ju više slušaš iz fore nego zato što ti se sviđa