PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem s sony ericssonom p1



dugis_warrior
12-04-2008, 01:57
nije pravi forum za postavljat ovakva pitanja ali ocajan sam i ovo mi je zadnja sansa da saznam sta mi je radit

naime problem je sljedeci:

telefon se nakon 10min do 1h nakon sto se ne koristi jednostavno postane "odsutan"

nije zaledjen ali ja nemogu nikoga da nazovem niti da primim poziv od ikoga tako je isto i sa porukama. kada sa olovkicom tapnem po ekranu nema onoga zvuka... pritiskom na dugme za gasenje telefon se nece da ugasi jedini nacin da ga ugasim je da izvadim bateriju te da je ponovo vratim nazad i ponovo upalim telefon...


unaprijed hvala

RIDER32
12-04-2008, 03:06
To ti je najbolje odnjet ga na servis.
I da znas sta mu je nevjerujem bas da ces moc to rjesit... osim ako si ...

streetrace777
12-04-2008, 06:53
Jedino probat flashat novim softwerom ali to ti ne preporucam, em gubis garanciju em ti mob moze otici u vjecna lovista :)

dugis_warrior
12-04-2008, 07:35
hehe garanciju mos jebat jer ga nisam kupio u trgovini... inace bih ga vec odnio na servis to mi je zadnja opcija u ovom slucaju... :(
a i pored toga sto je situacija takva sta da im kazem kad ga odnesem u servis... moj mob radi al neradi... hoceli oni isprobati moj mob.. nekad mu se to tek desi nakon sat vremena rada

streetrace777
12-04-2008, 08:31
Pa naravno da ce ga testirat

grizli
12-04-2008, 08:58
Jedino probat flashat novim softwerom ali to ti ne preporucam, em gubis garancijuSem ti mob moze otici u vjecna lovista :)tu se varas, ako ga flashas sa SE upade service-om onda negubis nista

streetrace777
12-04-2008, 09:24
Neznam nisma upucen bas u flashanje SE mobitela, hvala na ispravku :)

dugis_warrior
12-04-2008, 09:31
da moze otici na vjecna lovista ako se sjebes pa iskljucis komp iz struje bas onda kada ti bude receno da to neradis :D
e da to sam vec napravio updejtao sam softwer i ne pomaga :-x