PDA

Pogledaj cijelu verziju : IL-2 Sturmovik



Kron
12-04-2008, 00:01
evo nabavio igru, pokrenem, sve kul, idem na trening i gledam wtf?
Sve teško, ništa ne razumijem.
Kako ste vi to čudo igrali, mislim da ce trebati vise vremena da se upraksiram

str33t6l0w
12-04-2008, 11:20
hmm... neznam.. meni nije bilo tak teško... malo sam letio sa joystickom al mi brzo dosadilo..

W3DR4N
12-04-2008, 23:12
Pa trebao bi imati poprilično kvalitetan trening, ako ga igraš po redu. Također, uzmi si onu frendly kameru. Control+F1 koliko mi se čini.

Kron
12-04-2008, 23:33
hmm, pa ja sam pogledao trening i krenem probati a on me baci na carriera i sad ti uzleti s toga...
ništa, opet install i deri ^^

wiseguy
25-05-2008, 16:28
Igra jeste teška no za početnike najbolje da igraju na easy jer poslije je sve lako.To je jedina simulacija koju mogu i uživam igrat :roll:

Arbiter of Change
09-03-2012, 21:17
MEGA REVIVE

Jefmajor je nedavno počeo Let's Play igre sa HeadTrackerom i full realizmom. Just saying, možda nekome bude zanimljivo i potakne ga na igranje.

oWsrd8PC4Rc

Tegla Ajvara
12-03-2012, 19:53
zajebana je to simulacija
nijednu misiju nisam obavio od pocetka dokraja bez da nes neuserem
obicno uspijem rjesit sve i onda nakraju il nesletim kak spada il neka glupost bude tipa avion mi se raspadne :o
al ko nema neki dobar joystik nek nenabavlja igru jer nemoguce je igrat sa misom i tastaturom

Markecgrad
12-03-2012, 20:25
zajebana je to simulacija
nijednu misiju nisam obavio od pocetka dokraja bez da nes neuserem
obicno uspijem rjesit sve i onda nakraju il nesletim kak spada il neka glupost bude tipa avion mi se raspadne :o
al ko nema neki dobar joystik nek nenabavlja igru jer nemoguce je igrat sa misom i tastaturom

*pauses download*

:'(

Arbiter of Change
12-03-2012, 20:30
Dobar je Sturmovik, ali je hardcore do jaja i samo za žestoko predano ekipu. I da, joystick ti je više manje obavezna za manevriranje. Posebno mi je kul ovaj Head Tracker što ga lik koristi za slobodan pogled bez ikakvoga inputa rukama.

Tegla Ajvara
12-03-2012, 20:38
moj docimer je pilot i on mi je te stvari objasnio i puno je lakse kad ti neko objasni stvari uzivo i kad kaze kad sta zasto i kako.
a bilo bi imba kad bi se moglo ko u battlefieldu misem i tastaturom igrat
inace sve sam postavke stavljao na realno jedino sam stavio municiju na beskonacno

Sonic_Moronic
12-03-2012, 22:18
MEGA REVIVE

Jefmajor je nedavno počeo Let's Play igre sa HeadTrackerom i full realizmom. Just saying, možda nekome bude zanimljivo i potakne ga na igranje.

oWsrd8PC4Rc

nnnghhhhh nemam vremena za to sad nnnghhhh

Sonic_Moronic
25-03-2012, 23:46
Gledam, lik je bog.

We're really close to Henderson FUUUUCKKKKKK FIELD