PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wimax



IgGy
16-04-2006, 11:50
http://www.novi-net.hr/

Za one koji nisu upuceni:


Novosti za kućne korisnike
Osim novosti za poslovne korisnike, konačno možemo obradovati i kućne korisnike koji su nestrpljivo čekali. Čekanje se isplatilo i stoga trenutno možemo ponuditi WiMAX priključak za kučanstva u paketima od 1024kbit/s, te 2048 kbit/s. Naravno, FLAT RATE!

Zasad nazalost raspolozivo iskljucivo u međimurskoj zupaniji, no...


Na natječaju za dodjelu koncesija širokopojasnog bežičnog pristupa putem nepokretne telekomunikacijske mreže (WiMAX frekvencijskog područja) Agencija za telekomunikacije koncesije je dodijelila sljedećim tvrtkama: na području grada Zagreba koncesije su dobili VIPnet i Odašiljači i veze, dok su na području Splitsko-dalmatinske i Primorsko-goranske županije koncesije dobili Portus, Optima, Wimax Telecom te Odašiljači i veze.

Osiru$
16-04-2006, 12:23
mi iz manjih gradova ćemo se načekati, tako da me ovo uopće ne uzbuđuje :)

Wizard
16-04-2006, 12:29
Taman kad mi istekne adsl kod tcoma dojde mi ovo, tj za 1god :cry:

goGAMERo
16-04-2006, 12:32
mi iz manjih gradova ćemo se načekati, tako da me ovo uopće ne uzbuđuje :)


Hebote nedavno sam bio u Kninu, onaj me grad totalno fascinira, nije mi jasno zar ondje uopšte postoji TV priključak, a ne INTERNET! :)


A što se tiče toga kada će doći tako nešto u MOstar, ali sa flatom, nikada!

tomifish2002
16-04-2006, 12:47
a što se tiče zagrabačke županije iz vipnet-a nemaju nikakve novosti dok odašiljači i veze imaju tehnički pregled opreme oko 1.8.06 . za poslovne korisnike mreža će biti dostupna najvjerojatnije 1.10.06 a za sitnu raju nakon 1.1.2007

znači još više od pola godine ove proklete dial-up patnje na 30,200kbps ljudi izfrustriran sam do bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemogu više :cry:

17-04-2006, 11:34
pratim novi net već dva mjeseca
samo su cijene previsoke za veće brzine, ali zato čekam 256/128 kbit/s za 100 kn mjesečno uz flat rate