PDA

Pogledaj cijelu verziju : Final Fantasy 7



Worthaur
11-04-2008, 10:52
Dakle, doso na disc 3, oso ubit Ultimate Weapon, ubio ga, vratim se do Northern Cave Crater i skuzim da ljestve na Highwindu nisu spustene tak da nemogu uc u final dungeon... Kak da spustim ljestve?

C
13-04-2008, 22:47
Trabunjaj sa svima koji su dostupni, ne znam sada šta si sve odradio.
Ako imaš neki tako problem, možeš se meni javiti, ja sam FF7 cijeli prešao 3 puta, ali ne bilo kako, već sve odradio, doslovno sve. Najviše volim Emeralda i Diamond Weapona. :pray:
I, čuo sam od ljudi, kada se srede svih 4 Weapona, dobija se mogućnost borbe protiv "Beast Weapon"-a, koji se nalazi skroz na istoku, ali ga nisam uspio naći.
To je jedino što nisam prešao, drugo sam sve riješio. 8)
Ako netko zna gdje ga mogu naći, neka progovori. :)

Worthaur
14-04-2008, 16:08
Pa nak, doso sam na 3. cd, pocinjem iznad kratera u koji trebam uci da dodjem do final bossa u igri, sephirotha... I ljestve su tu spustene, ali ja sam odletio s highwindom i lovio ultimate weapon, ubio ga, dobio weapon za clouda i gg. Vratim se do kratera i nemogu sici s highwinda, ljestve su nestale i neznam kak da ih vratim... Pricao sam sa svima u highwindu i nista...

Bio sam slucajno naiso na Ruby Weapon, vidim nes viri iz pustinje, zaletim se do tam i mrtav u 3 poteza... A neda mi se lvlat do 90+ da bi ga mogo pobjedit -.-

C
14-04-2008, 21:30
OK, zapeo si na jednostavnim mjestima.
Jednostavno ručno spusti highwind u kreater, i stvar riješena.

Ako ti bude zatrebalo sređivanje Ruby Weapona i ostalih, javi mi se. Jest da sam ja to davno igrao, ali nisam još senilan. :D

Worthaur
15-04-2008, 18:27
Nejde ni rucno, spustim ga kolko mogu al se nis ne događa...

C
15-04-2008, 18:56
A, čuj, u taj kreater se spustiš runo ili preko gumba za silaženje.
A ako ne radi, možeš pokušati uokolo još malo riješavati što šta, ili imaš piratski CD.