PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi sa modovima



Aleman
07-04-2008, 19:53
Imam problema sa modovima za Richard Burns i Rome total war.. Za Rome u pc playu pise da moze i bez Alexander ekspanzije, ali tamo postoje samo upute za slucaj sa ekspanzijom; pa kaze da se stavi nastavak u properties ..\RomeTW-ALX.exe" -mod:alexander/lotrtw..to naravno ne funkcionira kada nema ekspanzije..jel itko uspio?
A kod Richard Burnsa ekstrahiram sve fino u pripadajuci folder, ali neznam kako pokrenuti taj mod..znaci pokrenem igru normalno ali neznam kako mod..
Molim pomoc

Lord Jambrek
08-04-2008, 02:08
Za Rome u pc playu pise da moze i bez Alexander ekspanzije, ali tamo postoje samo upute za slucaj sa ekspanzijom; pa kaze da se stavi nastavak u properties ..\RomeTW-ALX.exe" -mod:alexander/lotrtw..


Nisam imao total war instaliran na hdd-u, ali vidim li ja tu neku nelogičnost ili po toj komandi ili što već to je skraćenica znači Lord Of The Rings Total War? Da nije to zapravo greška u PCP-u?

Aleman
08-04-2008, 06:35
ah naravno da je nelogičnost..općenito, gledao sam po internetu,ljudi imaju dosta problema sa instalacijom modova,jer su njihove upute,u najmanju ruku, manjkave..i mislim da nigdje nisam vidio da se može ovaj mod igrati bez Alexander ekspanzije..pa me sad zanima da li je itko uspio?
A što se tiče Richard Burns,stanje je još gore..ovaj gore mod se lako briše pa nije prob..a ovdje ako napraviš neko sranje moraš ponovo instalirati igru pa ispočetka!! Pa nemam ja više vremena se zezati oko tih instalacija, prije sam znao instalirati igru po 2-3 puta nebi li uspio u nečemu..sada mi se fakat neda
Pomoć molim

Čux
09-04-2008, 07:33
mrdo sam ja oko RBR-a sa modovima neš, koji točno mod imaš ?

Aleman
09-04-2008, 14:31
to je ovaj mod što je došao sa PC Playem..inače ne kupujem časopis ali sam sada uzeo baš zbog ova dva moda..ovaj za Richard Burns je - RSRBR 4 mod..ma zeznuto do boli,čitao sam dosta i na stranim forumima, ljudi počesto imaju problema sa njim..već sam dva puta reinstalirao i ne ide,blizu sam odustajanja jer nemam baš vremena..
A ovaj LOTR sam u postupku nabavke "opreme"..Nabavio dodatak Alexander, da bi ispalo da moraš imati dva patcha prije instalacije dodatka..Pazi ti to - izdaju dodatak; za njegovu instalaciju su potrebni patchevi, a te patcheve ne stave na CD nego ih moraš skidati..

Čux
09-04-2008, 14:52
ja sam igro RSRBR08, taj ima poseban exe koji pokreće neki client u kojem onda izabereš aute i još par kerefeka koje nudi, inače imaš topic o tome u sportu

viewtopic.php?f=44&t=7360&st=0&sk=t&sd=a&start=45 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=44&t=7360&st=0&sk=t&sd=a&start=45)