PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kewl shady - kill@lot software - LOL



Ementaler
13-12-2005, 18:02
Evo prije dvije godine sam napravio lame igru u game makeru( čak ima i onaj simpatični logo pri pokretanju igre :thumbs2: )... nikad nije završena tako da je ovo alpha verzija..i evo sad ju odlučio postat ovdje da vidim mišljenja... možda dobijem i kakvu kritiku pcplayevih recenzenata :friends:

radi se o platformeru.... vi ste tip u ghettu i pucate :o .. imate gun i kasnije bazooku ... ma napravio iz zajebancije... glavni lik komentira svoj radnje, muzika je mp3 kavlitete, AI je ponekad (prečesto) zblesiran pa ima bugova tu...ako ništa igra će vas nasmijat...

nek skinu barem oni sa dsl-om pa da malo prokomentirate :wink: ...

evo link za skinut:
http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=1LFX ... 65CFXPSPQZ (http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=1LFXR0US1JT6J2WI65CFXPSPQZ)

btw ovo su neki od vas već vidjeli... oni koji nisu..... nisu :friends:

Rocchiro
13-12-2005, 18:15
igrica ti je zakon

a sad mi fino objasni kak si krv napravil :D :D :D

Ementaler
13-12-2005, 18:25
nacrtao u paintu :rotfl:

ozbiljno :o ... obradio ju u ugrađenom image editoru u gamemakeru :o ...

EDIT: meso ( kad nekog raznese bomba ili ga propucate bazookom ) sam uzeo iz UT-a :D ..

btw.. kad pokupite bazooku izaberete je sa tipkom " 2 " :wink:

Rocchiro
13-12-2005, 18:30
ahaaaa,sad sam skuzil

change sprite

Swink
13-12-2005, 18:31
evo njega opet sa Kewl Shadyem :rotfl:
inače GG S][R :)

Ementaler
13-12-2005, 18:33
sad je i ovaj forum službeno kršten :rotfl: ...

Imothep
13-12-2005, 18:37
[R]sad je i ovaj forum službeno kršten :rotfl: ...

kao i svi ostali :rotfl:

enivej, VGG sirko :)

str33t6l0w
13-12-2005, 20:07
jooooj opet kewl shady....
ma igra je luda..... svi moji frendovi su je prešli....
svaka ti ćast po 100. put sire ;)

miro u sutonu tihom
14-12-2005, 22:19
Čim skinem slijedi moj komentar,modemaš sam,pa će mi trebati :D !
A koliko je duga!?

W3DR4N
14-12-2005, 23:04
S][R, jel ti još uvijek ideš u srednju školu?

Ako si elektrotehničar, takvo nešto možeš predati kao izvanredni maturalni rad, a pošto si ga sam načinio, ne vjerujem da će ti biti teško obraniti. Uzmi ovo kao konstruktivni prijedlog.

Rocchiro
15-12-2005, 07:33
samo jos jedno pitanje:raketa i dim su jedan object,odnosno sprite?

W1k1n6
15-12-2005, 09:23
"S][R"]Evo prije dvije godine sam napravio lame igru u game makeru( čak ima i onaj simpatični logo pri pokretanju igre :thumbs2: )... nikad nije završena tako da je ovo alpha verzija..i evo sad ju odlučio postat ovdje da vidim mišljenja... možda dobijem i kakvu kritiku pcplayevih recenzenata :friends:
Evo info boxa:
Trud: 90%
Volja 95%
Igrivost 100%
Ukupno: 95%
Za: dobar funk, duhovit ugođaj, efektna bazooka
Protiv: kratko i nedovršeno
Zaključak: to svakako treba dovršiti, ili napraviti novu bolju inačicu, jer autor očito ima potencijala. :thumbs2:

mrs.croft
15-12-2005, 11:10
super igra,vrlo kratka.
no možeš ti i bolje

Sickmanno1
15-12-2005, 12:04
Za igru: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Za trud: :bravo:
Za ideju: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ementaler
15-12-2005, 22:45
samo jos jedno pitanje:raketa i dim su jedan object,odnosno sprite?

ne... dva svaki posebno objekt... da vidiš koliko ima objekata smračilo bi ti se :D .. ima ih 200-tinjak garant .... a koliko tek glavni lik ima event-a, kad sad geldam neznam kako mi se dalo :D ...

hvala svima na komentarima..

posebno W1k1n6 na info box-u;-)... nažalost nove i bolje inačice neće biti jer autor skromno smatra da bolje od ovoga ne ide... ma savrshenstvo živo! :boohoo: ..
:-)
Sad je kasno da ju nastavljam radit..već sam skoro pa zaboravio radit u gm... nebi se više snašao u onom "kodu" kad bi ju išao editirat... a i koliko se sjećam igru sma prestao radit jer sam napisao neke bolesne skripte za AI, koje gm shvati jednom.. pa kad se objekt ponovo stvori( nakon što se spljošti).. nekad shvati što mora radit .. nekad ne :| ...

Rocchiro
16-12-2005, 16:46
[R]
samo jos jedno pitanje:raketa i dim su jedan object,odnosno sprite?

ne... dva svaki posebno objekt... da vidiš koliko ima objekata smračilo bi ti se :D .. ima ih 200-tinjak garant .... a koliko tek glavni lik ima event-a, kad sad geldam neznam kako mi se dalo :D ...

hvala svima na komentarima..

posebno W1k1n6 na info box-u;-)... nažalost nove i bolje inačice neće biti jer autor skromno smatra da bolje od ovoga ne ide... ma savrshenstvo živo! :boohoo: ..
:-)
Sad je kasno da ju nastavljam radit..već sam skoro pa zaboravio radit u gm... nebi se više snašao u onom "kodu" kad bi ju išao editirat... a i koliko se sjećam igru sma prestao radit jer sam napisao neke bolesne skripte za AI, koje gm shvati jednom.. pa kad se objekt ponovo stvori( nakon što se spljošti).. nekad shvati što mora radit .. nekad ne :| ...

da,na žalost :wink:

v4MP1r3
16-12-2005, 16:53
samo jedno

nice nice

miro u sutonu tihom
16-12-2005, 21:52
Stvarno zanimljiva igrica,malo kratka ali odlična!
Daj probaj napraviti nešto više,stvarno bi bilo zanimljivo igrati tako jebe... igru u pauzu između Call of Duty 2 i XYX!
Stvarno svaka čast!

noda
16-12-2005, 22:26
Sir, kaj baš moraš na svakom forumu reklamirat svoj software? :)
Već sam ti reko, muzika rula, popravi AI,dodaj par oružja, nove nivoe i to je to. Ja ću bit prvi koji će kupit origigi.