PDA

Pogledaj cijelu verziju : FaRMA - tučnjava Stipe Vs Lupino



W1k1n6
05-04-2008, 00:52
Ne znam da li ste gledali Farmu večeras. Ukratko, nakon što je Lupino pobijedio Svisca u duelu, na njega je nasrnuo Stipe i počela je tučnjava koju je naravno nova tv prekinula emitirati bez ikakvog komentara. Navodno su na kraju zbog tog incidenta izbačeni Stipe i Lupino, a Svizac ostaje. Dakle, Lupino je izbačen zato jer se usudio braniti od profesionalnog boksača?! Kakva se to poruka šalje građanima ove zemlje?

King tiger
05-04-2008, 01:14
http://image.dnevnik.hr/media/images/// ... 115859.jpg (http://image.dnevnik.hr/media/images///farma_extra/Apr2008//115859.jpg)

meni lupino nekako lici na dobrog vojaka Svejka na ovoj slici.

inace mislim da je lupino pwno stipeTA

Sickmanno1
05-04-2008, 02:36
Kolko sam ja shvatio Lupino neide...

A covjek to fakat nije zasluzio...pa da nema njega ne bi ni imali tu farmu, sve im covjek napravio...

debeli1975
05-04-2008, 07:10
ma lupino je najbolji...

treba rec da se cijeli tjedan svadaju svi s lupinom i da im je razbil vec neka vrata i kajjaznam kog sve vrjedal
ja sam bas to gledal dok je bilo uzivo :|

Lord Jambrek
05-04-2008, 08:21
Inače imamo temu o farmi:
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=21965&start=30

No gazda je otvorio pa bolje ne dirat ovu, a osim tog ima boga na avataru :D

Clutch
05-04-2008, 09:50
Gledao sam I onak WTF kad sam skuzio, a baš sam krenuo gledat kad se to dogodilo kad je ona neka treba plakala a svizac /svicas štajaznam :D ) se grlio s njom I onda nešto onaj ludi stipe poludi i kreni se kačit s lupinom, ja onak pijem sok kad se nisam zagušio, daj nek mi netko pojasni malo kakav je dvoboj bio kak su se borili i zašt su se zakačili?

ono Mutava Nova sam zaklopi sliku ono sve je u redu to je zezncija svaka čast :)

Dreadlock
05-04-2008, 10:02
stavio sam ja filmic u temu,al nema veze.

bilo je ovo:lupino je lud vec neko vrijeme i drugi ga se uzasno boje,zatim su se dogovorili da ce ga izbaciti.Jucer je on pobjedio,znaci on ostaje.Drugi su bili tuzni zbog toga.Onda je on navodno komentirao njihove suze i cak sam cuo da ih je poslao u rodno mjesto.I onda je doso drvis i krenuli su...

inace,nisam znao da i lupino ima iskustva sa tucnjavom...bio je izbacivac u rimu,pise u novinama danas :D

King tiger
05-04-2008, 12:17
da , i ima crni pojas u karateu.

enivejz ocu da on ostane.pwna lik.
i ne zelim vise da gledam onog napaljenog krivozubog alena.

Ogg The Dogg
05-04-2008, 12:30
prema ovome lupino je varao :-S
http://www.net.hr/film-glazba/page/2008 ... 66006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2008/04/04/0766006.html)

flander
05-04-2008, 12:31
da , i ima crni pojas u karateu.

enivejz ocu da on ostane.pwna lik.
i ne zelim vise da gledam onog napaljenog krivozubog alena.


"krivozubi Alen" kako ga ti nazivaš je jedini lik koji bi mogao nekog tamo kresnut od cura :D tako da bi radije da on onstane nego neznam Lupino

Maja
05-04-2008, 13:47
kud se lupino protiv stipe iš'o potuć' majke ti!!! trebali su emitirat' tučnjavu :D

Clutch
05-04-2008, 14:25
šteta baš me zanima kak je završilo

@Flander se to meni čini ili je tebi bugan Rank piše ista stvar 2 puta :D

Constantine
05-04-2008, 17:27
Ako bolje pogledate video vidjet će te da je stipe prije nego što je nasrnuo na lupina slučajno ili ne udario stefani

lizard
05-04-2008, 17:46
prema ovome lupino je varao :-S
http://www.net.hr/film-glazba/page/2008 ... 66006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2008/04/04/0766006.html)

i svejedno pobijedio dok ovaj nije ni do pola prerezo... i nije varao par sec u zaru borbe nije varanje...

BTW stipe je kreten.. ko ga hebe ... covjeku od 58 god nemoze nista... steta sto ga lupino nije jace zakacio a za to je kriv ZUBALO alen koji ga je uhvatio za noge kad je ovaj nasrno na stipu.. .i BTW hana mrs u pi. mater. jebo te stipe za kojeg si dusno pocela navijat.....a aleks place ko da joj je cijela rodbina umrla ....

Jack5
05-04-2008, 18:05
lupino rula,stipe se pravi neka faca,sad bi se tu tukao a u ringu nije htio
Kukavički je boksao i zadnju borbu kad je branio naslov-govno

debeli1975
05-04-2008, 18:38
šteta baš me zanima kak je završilo

@Flander se to meni čini ili je tebi bugan Rank piše ista stvar 2 puta :D
danas u 21.30 na novoj bude emisija pa bude bilo sve o fajtu

lizard
05-04-2008, 18:56
da i obadva ce bit u studiju posto su oboje diskvalificirani mada neznam zasto jer je Stipe zapoceo svojim poznatim kroseom koji je pogodio sve osim metu (lupina) sve = i alena i stefany

Lord AngelRI
05-04-2008, 20:55
lupino je izbačen jer se nije pridržavo pravila dvoboja tj. tijekom dvogoja se je pomagao pridržavanjem nogom za gredu nekoliko puta...

Jack5
05-04-2008, 21:18
Lupino svaka čast :pray: pobijedio si p.čke uključujući i najveću p.čku stipu
Zaslužuju sve uvrede

lizard
05-04-2008, 21:25
tako je ... i nije izbacen jer se drzo za gredu nego jer je sudjelovao u fizickom okrsaju....STIPICE P.ICKO

Jack5
05-04-2008, 21:32
lupino im je sve radio i onda ga još jebu i zajebavaju

RIPtheREAPER
06-04-2008, 00:36
Ček, nitko od vas nije skuzio da je Stefani dobila u vilicu od stipe????
XD

RIDER32
06-04-2008, 01:38
Cuo sam za to i bas sam tio to nac na youtubu. :pray:

RIDER32
06-04-2008, 02:00
Evo ovo je najbolje sto sam naso.
1CVImSLcTJo

debeli1975
06-04-2008, 08:08
Evo ovo je najbolje sto sam naso.
1CVImSLcTJo
haha meni je smijesno kad lupino krene na ovog kak se drele odmakne u stranu odma :)
lol a i ona zenska neka skace iza i navija: ''stipe stipe..'' :D

poglečte krave:
prvi dio (aUNZbFYK_bk&feature=related)
drugi dio (LEHfbvn5eQs&feature=related)
treci dio (MJ_hu6HaKiE&feature=related)
cetvrti dio (O2g03Pu-eS8&feature=related)

http://www.net.hr/film-glazba/page/2008 ... 01006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2008/04/05/0201006.html)

kak se drvis hvali da ga je srusil sam tak a ustvari ga je ovaj škrbavi srusil

Lord AngelRI
06-04-2008, 09:38
Ček, nitko od vas nije skuzio da je Stefani dobila u vilicu od stipe????
XD

drugi put neka pazi di se gura...

ste gledali jučer farmu pita ona voditeljica stipu da forumaši osuđuju takav čin da neka im (nama) poruči nešto, a on nešto u stilu neka gledaju svoja posla, svoj život itd... definitivno nisam mislio da je takva budala...

lizard
06-04-2008, 10:17
ma stipe sere govna.... jebote svi ga brane i lizu mu su.pak ko daj e nacionalni heroj.... one cure male droljice se uzivile on je nesto kao fol jak tip ima 3 kile svaki majmun malo ludji (ovako ko lupino ) ga moze izmlatit. Stipe je kao ''stitio'' zenski rod ??? od cega ga je stitio?? Lupino jednom popizdi jer nemoze vise trpit ljencarenje razbije vrata zenske odma : '' STIPE!!!!!!!!!!! BRANI NAS POKLAT CE NAS SJEKIROM?!?!?

McPingvin_v2.0
06-04-2008, 14:12
Ja sam se poveselio da će Stipu šutnut van s Farme jer je najveća pizdetina hrvatskog sporta nakon... Nema nakon, najveća je pizdetina hrvatskog sporta IKADA.

Lupino mi inače nije simpa, ali sad mi se malo digao u očima. Inače mi se od njegovih fotki nešto drugo digne.

Sickmanno1
06-04-2008, 14:34
Mislio sam da mi se Stipe zgadio najvise poslje zadnjeg meca, koji je predao zbog para, al ovo je jos vise potvrdilo moje gadenje prema njemu...seljacina jedna...

RIDER32
06-04-2008, 14:45
A seljacina.
Bas me zanima koliko se o tome culo u svijetu :rotfl:

lizard
06-04-2008, 15:28
ma nikoga ne bilo uvo za takvog seljaka...

debeli1975
06-04-2008, 19:44
...
ste gledali jučer farmu pita ona voditeljica stipu da forumaši osuđuju takav čin da neka im (nama) poruči nešto, a on nešto u stilu neka gledaju svoja posla, svoj život itd... definitivno nisam mislio da je takva budala...
''Manite se čorava posla''




ma stipe sere sladoled.... jebote svi ga brane i lizu mu su.pak ko daj e nacionalni heroj.... one cure male droljice se uzivile on je nesto kao fol jak tip ima 3 kile svaki majmun malo ludji (ovako ko lupino ) ga moze izmlatit. Stipe je kao ''stitio'' zenski rod ??? od cega ga je stitio?? Lupino jednom popizdi jer nemoze vise trpit ljencarenje razbije vrata zenske odma : '' STIPE!!!!!!!!!!! BRANI NAS POKLAT CE NAS SJEKIROM?!?!?
ne nego nozicem... ima ga ispod jastuka i spava s njim :D da ziher

Dreadlock
06-04-2008, 20:23
ja sam za stipu...neznam,nekak mi je ta strana logicnija...pa nisu slucajno svi bili protiv lupina,morao je postojati razlog...
Non stop ih je vrijedao,nije se htio pozdravljati s njima,razbijao je po kuci...
K tome,vidio sam snimku sto on misli o farmerima...stvarno sam mislio da je bolji,kako ih je iskomentirao,uzas :thumbs1:


Lupino jednom popizdi jer nemoze vise trpit ljencarenje razbije vrata
to je normalno da netko u izljevu bjesa razbije vrata?

flander
06-04-2008, 20:36
Lupino jednom popizdi jer nemoze vise trpit ljencarenje razbije vrata
to je normalno da netko u izljevu bjesa razbije vrata?



hmmm pa zar to nije isto kao kod nas gamera kad neš nemožemo prijeći u igri pa počnemo bacat,lupat,psovat sve što nam se nađe na putu ili u dohvatu ruke? Isti klinac, ja bi isto popizdio da svi samo sjede, a ja delam.

tak da ga potpuno razumijem.

Dreadlock
06-04-2008, 20:39
ne,ni kod gamera to nije normalno...ja to ne radim,jesam li ja nenormalan?

flander
06-04-2008, 20:42
ne,ni kod gamera to nije normalno...ja to ne radim,jesam li ja nenormalan?


ti si normalan ako tvrdiš da to ne radiš.

Samo kažem da Lupina razumijem, i ja bi to napravio, dobro nebi razbio vrata :D ali popizdio bi sigurno :D

Maja
06-04-2008, 20:57
trebali bi oni u ring, ne, u KAVEZ i nek se bore...
i bilo bi lijepo kad nova tv ne bi prekinula na najboljem dijelu :(

Jerry
06-04-2008, 21:52
oboje su seljaci,svizac ftw ^^

Dreadlock
06-04-2008, 21:55
vidio sam ja cijelu snimku na dnevnik.hr....kamera ih uopce nije snimila...taman su izasli iza kamere i nis se ne vidi...

MTF*
06-04-2008, 22:05
dajte o cem mi tu pricamo, lupino je duplo stariji od njih (od nekih i vise) i on je jedini tamo radio, ko neki konj je bio,a ostali hladili jaja i bilo im je lijepo!
nije on nis krivo napravio, on je bio direktan i reko im je kakvi su, ja sam na njegovoj strani, sto ocekujete vi od covjeka u toj situaciji?

Dreadlock
06-04-2008, 22:08
ok,al komentari u stilu "vi ste kreteni","fali vam droga" su ok?

RIPtheREAPER
06-04-2008, 22:28
Mislim da nije fulao kod toga.

Sickmanno1
06-04-2008, 23:39
@Dreadlock

A ko si ti da ces odrediti sta je normalno a sta nije?

Ajd prestani filozofirati...i prodavati katolicku crkvu i njezine stavove....bash sam te vec zapamtio po postovima: ovo je normalno ovo nije, alkohol je los, droga je losa, sve je lose, ajmo samo jesti burek i piti jogurt...

Dok budes gledao farmu ko moja stara (24/7 prakticki na MAX TV) onda ces znati tko je u pravu, Lupino ili Stipe...a i procitaj malo novine prije lupanja...

flander
06-04-2008, 23:47
jesti burek i piti jogurt...



nesmijem jesti burek, jer je slan :( zbog nalaza nesmijem niš slanog jest

tata dofural šunku sa sela od ujaka, a ja nemsijm to jest, ništa što je suhomesnato :(

aaaaaaaaaaaa :cry:

emoooo agaaainnn :(

Jack5
07-04-2008, 07:44
http://www.net.hr/sport/page/2008/04/06/0096006.html

W1k1n6
07-04-2008, 08:07
ja sam za stipu...neznam,nekak mi je ta strana logicnija...pa nisu slucajno svi bili protiv lupina,morao je postojati razlog...
Non stop ih je vrijedao,nije se htio pozdravljati s njima,razbijao je po kuci...
K tome,vidio sam snimku sto on misli o farmerima...stvarno sam mislio da je bolji,kako ih je iskomentirao,uzas :thumbs1:


Lupino jednom popizdi jer nemoze vise trpit ljencarenje razbije vrata
to je normalno da netko u izljevu bjesa razbije vrata?
Slažem se s tobom da je Lupino dosta opičen, nije baš jako čist, ali tko je uopće normalan od onih tamo? Također, postavlja se pitanje zbog čega uopće postoji live show ovog tipa. Ne želimo gledati složnu ekipu koja vegetira i svira onom instrumentu. Želimo da se svi muče, da se ustaju u 5, rade ko konji, misle za dobrobit svoje farme i da idu spavati navečer mrtvi umorni. Ono što je čitava nacija očekivala je da Lupino postane jednom gazda pa da ih natjera na posao, a ne da stalno gledamo izležavanje na suncu i čohanje jajca, dok se jedan čovjek sam trudi nešto napraviti. Za to je bio Big Brother, koji je i propao zbog takvog pristupa. Na kraju, kakav god munjoz bio Lupino, Stipe kao boksač koji je do prije par mjeseci držao titulu profesionalnog svjetskog prvaka nikako si ne smije dopustiti fizički napad na bilo koga osim ako se radi o krajnjem slučaju nužne obrane. Što se showa tiče, najbolje bi bilo da su izbacili Svisca, posjeli Stipu i Lupina kod nekog psihologa na razgovore i pomirenje, te obojici omogućili dalje sudjelovanje. Ovako su poslali totalno krive poruke, riješili stvar pranjem ruku i vjerojatno si totalno srezali gledanost, jer, budimo realni, ono što je tamo ostalo više nije za gledat.

Jack5
07-04-2008, 08:19
slažem se W1k1n6,to je farma i zadatak im je bio da rade sve zajedno,a ne da lupino postane tema njihovih razgovora i tračeva samo zato što se njima neda radit
Nadam se da će im biti gore,jer ja bih im sada sve otežao pa da vidimo onda

Lord AngelRI
07-04-2008, 08:40
ma dobro svi su bili protiv njega ali nije uvijek većina u pravu tako da... mi sada ne možemo sa sigurnošću reć tko je uparvu a tko nije možemo samo nagađat...

flander
07-04-2008, 11:17
ban ti ne gine :(

Dreadlock
07-04-2008, 13:41
@Sikmanno1
e presmjesan si...samo zato sto sam ja rekao da su alkohol i droga losi ti me usporedujes sa crkvom...

stvarno :rotfl: :rotfl: :rotfl:

e da,i oprosti sto dajem svoje misljenje o tome sto je lose a sto dobro...

@W1k1n6
da,zelimo da nesto rade,al iovako-ionakok ne dobiju puno zadataka tokom tjedna...
oboji stalu,hranite zivotinje,napravi tor za psa :|

Sickmanno1
07-04-2008, 13:43
Nekuzis Dreadlock, svi mi znamo sta je lose, a sta je dobro...pa i najveci ljubitelj droge i alkohola, zna da je to lose...nije da si nesto novo otkrio...

Al ajd, drago mi je da sam te nasmijao xD

Dreadlock
07-04-2008, 13:44
Nekuzis Dreadlock

daj objasni mi...fakat ne kuzim XD

Sickmanno1
07-04-2008, 13:45
Odustajem...lol

Dreadlock
07-04-2008, 14:08
pa gle,ak sam vec tak glup i ne kuzim,daj objasni meni kretenu...

Sickmanno1
07-04-2008, 14:09
Ja nigdje nisam rekao da si glup, ni da si kreten, to si sam rekao...

Dreadlock
07-04-2008, 14:11
ok,to sam ja kriv...al ja sam rekao sto sam rekao i onda si odgovorio "nekuzis dreadlock"

sto to?

Sickmanno1
07-04-2008, 14:17
c/p

Nekuzis Dreadlock, svi mi znamo sta je lose, a sta je dobro...pa i najveci ljubitelj droge i alkohola, zna da je to lose...nije da si nesto novo otkrio...

MTF*
07-04-2008, 14:21
opis vase svadje:
iz supljeg u prazno...
-.-

Dreadlock
07-04-2008, 14:27
Zasto si onda rekaod a se ponasam kao crkva kad si se slozio sanom? :roll:

Sickmanno1
07-04-2008, 15:01
Pa zato sto crkva to svaki dan govori, i svi to znamo, kvragu jel trebam crtat <_>

pimp
07-04-2008, 15:24
uglavnom iz ovoga smo izvukli poduku da je stipe drviš pičkica umišljena pederska....
a onaj ženski retardirani abortirani kokošinjac što se kurva po farmi treba sve ubiti , meni koji sam tolerantan dođe mi da im pobacam bombe po toj farmi , jer biti tako retardiran , umišljen i glup kao ona hana , grdička pi*ka i sve ostale nije lako

nije ni lud onaj bivši decko od aleksandre grdovic koji joj je htio cijelu obitelj pretuci palicom , to treba za dobrobit nacije i ljudskog roda istrijebiti

medusa
07-04-2008, 15:30
drviš je car :pray: :pray:

LD
07-04-2008, 15:35
Stipe je jednostavno kreten mutavi,glupa picka... Mislim uvuko se u supak svima na farmi tako duboko da se i ne vidi vise. Tip me ful nervira, ne pratim farmu bas cesto, ali primjetio sam da se cesto hvali kako je nesto napravio ili slicno. Ma mislim, da si to nes sam napravio i jos da nije bio zadatak ono ajde;ali samo se hvali sa kolektivnim radom, mislim svaka ti cast sto nisi u zivotu vidio dasku ili blato ili sta ja znam koji kurac ili...
Ni Lupino nije svetac ali ono covjek se trudi dok ovi ostali smrde okolo... A zensku populaciju da ne spominjem, posebno onu Bosanku jednu, "fuj","bljak","bljjljlj", a treba se nije oprala mjesec dana. E majke ti ako nekoga treba koknut nju prvu, a onda bacit nuklearku na tu farmu, jer to je sotonin rasadnik idiotizma.

W1k1n6
07-04-2008, 16:20
@Sikmanno1
e presmjesan si...samo zato sto sam ja rekao da su alkohol i droga losi ti me usporedujes sa crkvom...

stvarno :rotfl: :rotfl: :rotfl:

e da,i oprosti sto dajem svoje misljenje o tome sto je lose a sto dobro...

@W1k1n6
da,zelimo da nesto rade,al iovako-ionakok ne dobiju puno zadataka tokom tjedna...
oboji stalu,hranite zivotinje,napravi tor za psa :|
Istina, malo inertno sve to skupa ide, no na farmi ima jako puno stvari koje bi mogli napraviti da im svima bude ljepše i da se prikažu naciji u puno pozitivnijem svjetlu. Recimo mogli su svaki dan jesti ribu da su se malo potrudili oko križaka, zatim mogli su srediti kućicu za sluge, ogradu za psa, iskopati septičku za zahod da ne moraju svaki dan nositi kante pune govana, itd. itd... Kad bi nacija vidjela kako među celebrićima vlada red, rad i disciplina, možda bi se još netko uhvatio posla :)

*Fila*
07-04-2008, 20:22
lupino pure power! :twisted: :kill:
dal ima gdje filmić od fajta?ono baš kad su se počeli šorat zapravo ne ono sam farmi što su pokazali*?

pimp
07-04-2008, 20:44
lupino pure power! :twisted: :kill:
dal ima gdje filmić od fajta?ono baš kad su se počeli šorat zapravo ne ono sam farmi što su pokazali*?

ma nije bilo šoranja , vidiš da je drviš utekao kad je skužio da je ovaj starkelja nabrijan i da bi mogao dobiti po pičci

Lord Jambrek
07-04-2008, 20:49
Sad kak se razvikalo ovo ne bi se čudio novom showu.

Prvo je bio ples sa zvijezdama, onda je zvijezde pjevaju, sad će bit Zvjezde u ringu :roll:

*Fila*
07-04-2008, 21:40
sšćepan je izjavio da ga je krno šakom i sjeo na njega ali ga nije htio strat do kraja
a lupino mamojebač je reko da ga je krno u stilu čaka norisa nogom te se ovaj složio
a zaštitari su izjavili da bi sšćepan dobio po wagini da ih nisu rastavili
lupino oće u kavez sa sšćepanom ali da pobjednik dobije 200k eura a igra se na nokaut
neznam što reć ali reć ću čak norisu da našamara malo ekipicu da se sve to smiri nema druge

ZorgTheBorg
07-04-2008, 22:10
Hm, Farma je u redu ideja, čak i edukativna, ali dodaj malo Big Brother i televizijskog brainwasha i eto ti.

flander
07-04-2008, 22:21
ma oboje se ponašaku ko mala dica i amen

debosi

Aerial
08-04-2008, 09:32
"Dobri" su mi kad ih se pita tko je prvi udario...

- Ne, on je, on je prvi! On je mene prvi!
- Ne, ne, ja sam se branio, on je MENE prvi!
- Nisam ja! On je!

:bravo: Zrelost ftw

flander
08-04-2008, 10:51
da se mene pita obojcu bi kaznio sa 200k kuna kazne zbog takvog ispadaja, A Drvišu bi uzeo svijetsku titulu zbog takvog ponašanja, profesionalni boksač i ide se tuč, mislim budale...

radeoN
08-04-2008, 11:13
nisu trebali izbaciti Lupina ipak se samo branio
a osim toga jedini on je nesto radio na farmi ,mozda je malo zadnji tjedan popi**** ali imao je pravo jer ogovaranja i zabušavanja je bilo previše

Sickmanno1
08-04-2008, 13:12
da se mene pita obojcu bi kaznio sa 200k kuna kazne zbog takvog ispadaja, A Drvišu bi uzeo svijetsku titulu zbog takvog ponašanja, profesionalni boksač i ide se tuč, mislim budale...

vidi se da pratis sport, posto Stipe nema nikakvu titulu, a i u mirovini je...

flander
08-04-2008, 13:34
da se mene pita obojcu bi kaznio sa 200k kuna kazne zbog takvog ispadaja, A Drvišu bi uzeo svijetsku titulu zbog takvog ponašanja, profesionalni boksač i ide se tuč, mislim budale...

vidi se da pratis sport, posto Stipe nema nikakvu titulu, a i u mirovini je...


nema veze, svejedno bi ga kaznio...

Sickmanno1
08-04-2008, 13:50
tu se slazem s tobom...makar citao sam u 24 sata da je WBA federacija jako razocarana s njim i da bi mogao dobiti neku kaznu...

flander
08-04-2008, 15:28
e pa baš zbog toga,to kaj si ona zabrijava da je treniral boks da se sad može tuč sa kim oče, hebote pa daj si zamisli da je Mirko na farmi i da se neko pokaći sa njim, bilo bi mrtvih, samo haj kik i amen

LD
08-04-2008, 15:39
e pa baš zbog toga,to kaj si ona zabrijava da je treniral boks da se sad može tuč sa kim oče, hebote pa daj si zamisli da je Mirko na farmi i da se neko pokaći sa njim, bilo bi mrtvih, samo haj kik i amen

hehe :)

btw. ima mozda netko filmic gdje Mirko snima neke scene sa dva kaskadera. I sada snimaju oni i ide jedan kaskader na Mirka, ovaj ga skuca nogom u glavu :) i ovaj ostane na podu 20 min u nesvijesti :D . Ako netko ima bio bi zahvalan.

Armachus
08-04-2008, 15:40
http://image.dnevnik.hr/media/images///farma_extra/Apr2008//115859.jpg

meni lupino nekako lici na dobrog vojaka Svejka na ovoj slici.

inace mislim da je lupino pwno stipeTA

Meni slici na R de Nira


Ne znam da li ste gledali Farmu večeras. Ukratko, nakon što je Lupino pobijedio Svisca u duelu, na njega je nasrnuo Stipe i počela je tučnjava koju je naravno nova tv prekinula emitirati bez ikakvog komentara. Navodno su na kraju zbog tog incidenta izbačeni Stipe i Lupino, a Svizac ostaje. Dakle, Lupino je izbačen zato jer se usudio braniti od profesionalnog boksača?! Kakva se to poruka šalje građanima ove zemlje?

Ako u pravilniku stoji da osobe koje udu u fizicki dvoboj ispadaju, onda ce tako i da bude. Opravdano su isali obadvojica...

lizard
08-04-2008, 15:56
sšćepan je izjavio da ga je krno šakom i sjeo na njega ali ga nije htio strat do kraja
a lupino mamojebač je reko da ga je krno u stilu čaka norisa nogom te se ovaj složio
a zaštitari su izjavili da bi sšćepan dobio po wagini da ih nisu rastavili
lupino oće u kavez sa sšćepanom ali da pobjednik dobije 200k eura a igra se na nokaut
neznam što reć ali reć ću čak norisu da našamara malo ekipicu da se sve to smiri nema druge

di to pise?

W1k1n6
08-04-2008, 16:24
sšćepan je izjavio da ga je krno šakom i sjeo na njega ali ga nije htio strat do kraja
a lupino mamojebač je reko da ga je krno u stilu čaka norisa nogom te se ovaj složio
a zaštitari su izjavili da bi sšćepan dobio po wagini da ih nisu rastavili
lupino oće u kavez sa sšćepanom ali da pobjednik dobije 200k eura a igra se na nokaut
neznam što reć ali reć ću čak norisu da našamara malo ekipicu da se sve to smiri nema druge

di to pise?
U 24 sata, inače najiskrenijoj i najpouzdanijoj novini u rvackoj :)
Edit: pardon, to pisalo u onom besplatnom podlistku 24 sata što se dijeli po cesti.

Clutch
08-04-2008, 17:27
Zaštitari Klemm Securityja kažu da je Stipe Drviš (35) prvi nasrnuo na Lupina (57), koji ga je nakon toga oborio na pod. U tome ga je pokušao spriječiti Svizac vukući ga za noge. Čak tri zaštitara skidala su Lupina sa Stipe i iznijeli ga iz arene. Stipe tvrdi da je on bio na Lupinu i da su njega zaštitari pokušavali maknuti, kako kaže, s propalog fotografa. Boksaču je dosta prepucavanja i poziva ga u šumu da riješe to nasamo.

Lord AngelRI
08-04-2008, 18:53
Hm, Farma je u redu ideja, čak i edukativna, ali dodaj malo Big Brother i televizijskog brainwasha i eto ti.

da ali da su normalniji ljudi u njoj a ne neki slavni... stavi obične ok ljude i to je to...

pimp
08-04-2008, 19:21
jel tko gledao čirin show u kojemu je ugostio lupina :)
sine pravo si ga prebio , tako mu je i trebalo -

ciro blazevic ftw

W1k1n6
09-04-2008, 02:53
Evo i snimke live video chata s Lupinom:
http://farma.dnevnik.hr/farm_video_show ... _id=116842 (http://farma.dnevnik.hr/farm_video_show.php?subtype=farma&media_id=116842)

Dreadlock
09-04-2008, 08:19
malo sam pogledao...nemozete reci da on nije nimalo pun gofana...

Aerial
09-04-2008, 09:43
Ma to treba sve palicama izbubati, one ženske silovati i poslati doma :)

Iznimka Rafo i Davorin. Možda, ajde, i Svizac.

Dakle, zapravo, treba samo silovati ženske.

Lord AngelRI
09-04-2008, 17:46
^^ :rotfl:

ma svizac i rafo su the best svi ostali crta doma!!!

Jack5
10-04-2008, 11:53
ženske ne dobivaju pa su sve nadrkane

Čuo sam da je Mirko izjavio da bi lupino razbio stipu