PDA

Pogledaj cijelu verziju : Commandos



Lord Jambrek
04-04-2008, 23:15
Ok, otvaram novu temu pošto pretražnik apsolutno ništa ne izbacuje, a meni to osobno smrdi i brijem da je pretražnik u banani, no nema veze.


Dakle ko od vas obožava ovaj serijal prokleto teških strategija? Evo ja igram opet commandos 2: men of courage i za 2. misiju mi trebalo dobrih 11h i 39min :pray: no igra mi je ostala kojih 2h upaljena tak da sam zapravo igrao oko 9h. Kad pogledamo tu duljinu to je gotovo nevjerojatno uzevši u obzir da današnje igre pređeš za svega 6-7h, ako i toliko, a ovdje ti za jednu misiju treba gotovo pol dana.

Pišite sve što volite i što mrzite kod commandosa.

W3DR4N
04-04-2008, 23:57
A sad Jambrek prestani igrati običan commandos 2 i instaliraj Destination Paris koji od igre radi ZVER.

Inače, jedan od najjačih nekad, i uz broken sword najupropaštenijih serijala sada.

http://www.gamershell.com/download_9639.shtml


Commandos 2 Destination Paris Mod description
Commandos 2: Destination Paris, is a modification (mod) of the game Commandos 2.
Commandos 2: Destination Paris, is a modification (mod) of the game Commandos 2: Men Of Courage, originally made by Pyro Studios.

Most of the original game has been changed, to give the player a new and exciting Commandos experience. Pyro Studios are no longer making Commandos games in the style of Commandos 2, which many people (including myself) are fans of.

This mod gives people almost a new game, without having to spend a penny. The mod has been made more challenging, to stop you completing it too quickly, so you will get a long game. It will test even the best Commandos players.

Features:

· New abilities for the Commandos
· Alot more enemies than before, now you will truly be behind enemy lines
· New enemies
· The existing enemies, including the new ones, have been made alot more dangerous than in the past
· As a counter-force, now your commandos have a bigger potential in fighting the terrible Nazis

· Commandos will appear in missions in which they weren't before
· The starting equipment of each Commando has changed
· The items have been rebalanced throughout the missions
· No more exceeding equipment, you will have to sweat for a grenade
· All the weapons now have limited ammo (no more infinite Pistol, Harpoon, etc.)
· The weapons characteristics have been altered (be careful with the molotov's burnout)
· The patrols will not attack you, if your non-threatening
· New objectives
· The scenarios will include an infinite quantity of variations and surprises, do not fall unprepared
· Each place, if visited, will have a reward; no more empty areas without a heck of a reason to visit
· New sounds, some taken from the old but never passed Commandos BEL and BTCOD, others new and waiting to be heard
· Some snipers now will leave their position to investigate (not all), you'd better watch out and...take it to your advantage
· Ammo has been rebalanced, no more easy filling weapons ready to kill
· The enemy is more resistant (especially at high difficulty level)
· New background music in main menu
· New graphics, with edited names and Words Of Wisdom
· Vehicles have been rebalanced (now they will be really useful)
· Missions have taken life with alot of people, each doing his work. Trying to give you the feeling to be fighting against the past, and not gaming around
· Levels design has been changed, doors that were easy before, now require your complete attention
· Windows aren't secure anymore, when you least expect it, an enemy could watch through a window and...
· Levels intractability has increased, your Sniper can climb on some trees now, and your men can hide in new unsuspectable places
· The Atmospherical agents (rain, snow) have been reproduced in more missions
· The mod's difficulty has been well calibrated, as much as for Pro's like for Newcomers, everyone will have fun
· Note: At easiest difficulty level, you can cure fallen Commandos by medicating them or by making them eat some food (or medicate themselves by pressing the "use button" in the inventory on a medikit)

Lord Jambrek
05-04-2008, 00:06
:O Downloadam. Uf uf uf. Sutra ujutro moram na autoshow, a izgleda da se ne bum baš pokrenuo.

Sickmanno1
05-04-2008, 01:29
Meni su u najboljem sjecanju ostali Commandos 1A i 1B, makar je i dvojka perfektna igra...sa tricom su po meni sve ukakali...

Al igra rastura...sad kad si je spomenuto mogoa bi je i zagrati...cim precem glupi WarCraft 3 po sedamsto trideset i peti put...

SkunK
05-04-2008, 08:52
Commandos : BEL mi je bio legendaran, poslje su mi igre sve više i više skretale od onog šta su uvijek trebale biti.

Teon
05-04-2008, 10:32
Jao predobrih li igri (racunam samo Commandos 1 i 2)

Ovo moram definitvno nabavit i prec C2 po 5674573-ti put

Iako mi je C1 mozda mrvicu drazi i bolji od C2 sa raznim dodatnim stvarima koje su popravile zanr C2 je uz bok C1.
Ma legende! Pogotovo njihovi komentari: Already done! Leave it to me! Hokey Dokey! a kad pogine Son of a b..! :rotfl:

Ma skoro od svakog lika znam sta kaze

Guber
05-04-2008, 11:42
Commandos 4 je neuspjeli pokušaj kopiranja Hidden And Dangerousa.

Ogg The Dogg
05-04-2008, 16:35
commandos 2 mi je najbolji dio serijala. likovi su prejebeni, pogotovo onaj mali lopov, green beret i onaj splajeni sniper, valjda britanac, i spy... ma svi su zakon!

Rang€r
05-04-2008, 16:54
igro sam to s nekih 8 godina, mos mislit kolko mi se svidjela(al barem sam dobro poceo :)) bila mi je zanimacija 2 sata... sad bi ju mogo opet probat

Unnamed
06-04-2008, 15:13
Ja igro prvi commandos, par misija mozes prec, a dalje nemoguce.

IGoR_2803
07-04-2008, 09:08
Ja igro prvi commandos, par misija mozes prec, a dalje nemoguce.

o moguće je, ali je zahtjeva da svaku taktiku 5 puta promislis, da ako treba uzmes papir i crtas po njemu kud ćeš se kretati i sve zivo... 8)

Gothmog
07-04-2008, 09:52
Koliko su mi samo puta Švabe digli zivac sa onim svojim "ALAAARM!!!",pasmater,dok pisem o tome mi zivac laganno titra...


Preteska je to strategija za mene,i za moje tanane zivce...

Jerry
07-04-2008, 15:02
da i ono crveno sranje zavitla :DD
ma commandos ftw,to je strategija ^^ prvi commandos mi je odličan,ali drugi ipak je bolji zbog novina,destination of berlin mi se nije dopao zbog grafiek (3d mix i tako to ) ni ovaj fps,old school commandos ftw :)

dado_runner
07-04-2008, 18:23
Predobra igra...davno sam ju igrao, i destinaciju Paris-preso naravno...mozda bi mogli napisat neke podatke za koliko je tko koju misiju preso...? Sta kazete?

Ogg The Dogg
07-04-2008, 20:09
ja sam to sve prelazio po par sati. baš asm ono sa guštom igro, sejvo svako malo, nijedan alarm po mapi nisam aktiviro, tražio one skrivene dijelove one karte(za bonus misiju) itd... prejebeno

Unnamed
08-04-2008, 18:27
Noviji commandosi su laganiji za igrat, prvi je pretežak.

Raoul Duke
12-04-2008, 05:40
E commandos 1 je meni naaajboljiPorvodio san dane uz tu igru spijunom koji sa strika uzima robu ....aaa predobra,ja bi jos jedan commandos ;(

programer1994
08-06-2008, 08:12
E commandos 1 je meni naaajboljiPorvodio san dane uz tu igru spijunom koji sa strika uzima robu ....aaa predobra,ja bi jos jedan commandos ;((
nečeš više vidjet takve
Ja sam prošao sve komandose po ko zna koliko puta,ali ipak hoču još :D :D

bezimeni
08-06-2008, 09:05
dvojku odigrao i bila mi vrhunska,trojka je jednostavno preteška i meni neigriva.

programer1994
08-06-2008, 10:09
trojka strike force?

Teon
08-06-2008, 10:35
Trojka je destination berlin kaj ne, a cetvorka je strike force, no to nisu commandosi ...

programer1994
08-06-2008, 12:12
da ali trica uopče nije teža od dvice,meni su jednake

Kobasic
04-09-2008, 13:21
U jedinici mi je najbolja ona zadnja misija s onim dvorcem nekim.. jebena misija..

Constantine
04-09-2008, 22:00
Nikad nisam igrao niti jednu igru tog serijala,o čemu se to radi u toj igri i koja je to vrsta?

SkunK
04-09-2008, 22:12
Real time "strategija", 4-5 "komandosa" vodiš koji u svakoj misiju moraju pobit minimalno 1-2 divizije Njemaca + obavljati razne svakodnevne dužnosti tipa : digni u zrak kamp, cisternu , HQ itd.

IGoR_2803
04-09-2008, 22:17
Nikad nisam igrao niti jednu igru tog serijala,o čemu se to radi u toj igri i koja je to vrsta?

e, ako nisi igrao commandos puno si fakat propustio... ta igra, barem prva dva nastavka su must... rts ali sa puno, puno, puno mozganja...

Srle
05-09-2008, 07:10
Commandos 1 i 2 su mi bili u redu (kad kazem u redu, u stvari mislim da sam ih igrao do besvijesti), ali sam ekspanziju prvog dijela mrzio... Po meni najteza igra svih vremena... Nakon 2-ce odigrao sam demo trojke i mogu reci da mi se nije dopala,dok na Strike force nisam ni reagovao.
Najbolja misija mi je iz 2-ce u Burmi,pored onog budistickog hrama...zakon

wiseguy
12-09-2008, 09:41
obožavam comandose 1. i 2. dio

Arbiter of Change
28-10-2009, 00:24
Rez time zbog Commandos CompleteSkolekcije koja je dostupna preko CroVortexa za 150kn.
Ovdje ima gomila sati zabave i sam bi ubo da ih već sve nemam. :)

http://www.crovortex.com/webshop/igra-4 ... plete.html (http://www.crovortex.com/webshop/igra-4615-Commandos_Complete.html)