PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tučnjava!



Maja
04-04-2008, 20:39
ja sam se tukla u petom razredu! potukla sam se s tipom koji je višlji, jači i deblji od mene i to dobrano i "iz ringa" izašla kao pobjednik. nakon toga mi nitko više nikad nije j*bo mater... hehe :P al i sad ako mi netko nešt tak govori i vrijeđa, razbit ću im nos, majke mi :rotfl:
i da, šamaram ljude kad me naživciraju :D

unknown
04-04-2008, 20:48
ja sam se tukla u petom razredu! potukla sam se s tipom koji je višlji, jači i deblji od mene i to dobrano i "iz ringa" izašla kao pobjednik. nakon toga mi nitko više nikad nije j*bo mater... hehe :P al i sad ako mi netko nešt tak govori i vrijeđa, razbit ću im nos, majke mi :rotfl:
i da, šamaram ljude kad me naživciraju :D


bwahahahahahahaha.... nema šanse da normalno ženko prebije muškog( normalnog, ne govorimo o muškarcima koji plaču kada ih se takne poput jednog retarda iz moje bivše srednje škole).... što se mene tiče davao sam batine ali i dobio sam po pički par puta, ali trudim se izbjegavati tuče)

Maja
04-04-2008, 20:50
ma taj tip je mamina maza, al je jak, al zato ja bolje šamaram! cijeli sljedeći sat je imao crveno lice XD

8)

streetrace777
04-04-2008, 20:51
ja sam se tukla u petom razredu! potukla sam se s tipom koji je višlji, jači i deblji od mene i to dobrano i "iz ringa" izašla kao pobjednik. nakon toga mi nitko više nikad nije j*bo mater... hehe :P al i sad ako mi netko nešt tak govori i vrijeđa, razbit ću im nos, majke mi :rotfl:
i da, šamaram ljude kad me naživciraju :D

Mozda tip nije htjeo ispast kreten koji tuce cure. Naravno da i ja uvijek popusitm njeznijem spolu i nebi ih nikad udario. Jer ipak ste vi za mene svetinja :)


@ unknow - jesi siguran da te ovo nebi prebilo :D

http://www.kate-jody.com/APT%20wrist%20wraps%2011-29-2006.jpg

unknown
04-04-2008, 20:54
rekao sam normalnoSžensko

Maja
04-04-2008, 20:55
tip je kreten kako god okreneš... :D

isse, ta ženska nije normalna! fuuuuj :yuck: :thumbs1: :yuck:

R@pt0r
04-04-2008, 20:56
ja sam se tukla u petom razredu! potukla sam se s tipom koji je višlji, jači i deblji od mene i to dobrano i "iz ringa" izašla kao pobjednik. nakon toga mi nitko više nikad nije j*bo mater... hehe :P al i sad ako mi netko nešt tak govori i vrijeđa, razbit ću im nos, majke mi :rotfl:
i da, šamaram ljude kad me naživciraju :D
Opasna si ti cura :D
Nebi ti volio bit dečko XD
Stalno bi me tukla :|

Potučem se s onim tko je baš zaslužio batine, tj. traži ih...
Inaće se nevolim tuč. Mrzim ljude koji se prgave i tuku radi sitnica, onak bezveze.
Ili kad baš namjerno idu tražit nevolje, nekoga s kim bi se potukli i to.

streetrace777
04-04-2008, 20:58
A ja volim te opasne cure :D

Maja
04-04-2008, 20:59
ne tučem ja dečka... s njim radim nešt drugo XD :rotfl:

R@pt0r
04-04-2008, 21:01
A ja volim te opasne cure :D
Misliš opasne kao na onoj slici gore ili kao Maja XD
Ili još "bolje", jedno i drugo (Maja i likica na slici) XD

ivesha
04-04-2008, 21:26
evo potukli se drviš i lupino na farmi!!!

Plexihack
04-04-2008, 21:30
Ma nek me neko naživcira...završit će krvav i u rupi sa nevenom ciganovićem,a jedino za jesti će biti kamenice ^^

@Maja - Moj frend je imao takvu curu,trenira kickboxing...zaboravio joj kupit dar za valentinovo...nosio je sunčane naočale sljedeći tjedan ^^

R@pt0r
04-04-2008, 21:41
Još jedno pitanje! Jeste li kad bili pretučeni?
Nisam. A ti?


@Maja - Moj frend je imao takvu curu,trenira kickboxing...zaboravio joj kupit dar za valentinovo...nosio je sunčane naočale sljedeći tjedan ^^
LOL al bi ga zahebavao :D

unknown
04-04-2008, 21:42
Još jedno pitanje! Jeste li kad bili pretučeni?
Nisam. A ti?


@Maja - Moj frend je imao takvu curu,trenira kickboxing...zaboravio joj kupit dar za valentinovo...nosio je sunčane naočale sljedeći tjedan ^^
LOL al bi ga zahebavao :D

same here.

:rotfl:

Guber
04-04-2008, 21:44
tučem se, tuko sam, pretučen sam, pretuko sam
sve je to svakodnevnica :thumbs2:

E a šta je bilo jedan dan u školi,
krenula četvorica,petorica kolega kao da će me pretući.I par ih skoči namene a neki me krenu nogatat.Ja one što su bili skočili na mene krenem udarat od zid,one ostale krenem ali baš ozbiljno jako šakat, i tako im se iskoprco i onda me igubili u mnoštvu . :rotfl:

Ili koja mi je fora kad me netko ganja po školi, ja odem do hola gdje se dječurlija obuvaju i sam se i ja sagnem da se kao obuvam i nitko me ne skuži. :rambo:

R@pt0r
04-04-2008, 21:47
tučem se, tuko sam, pretučen sam, pretuko sam
sve je to svakodnevnica :thumbs2:
Hehe, lud kvart u kojem živiš a ^^

Guber
04-04-2008, 21:53
tučem se, tuko sam, pretučen sam, pretuko sam
sve je to svakodnevnica :thumbs2:
Hehe, lud kvart u kojem živiš a ^^

ma to se mi u školi ubijamo ko konji

McPingvin_v2.0
04-04-2008, 22:36
ja sam se tukla u petom razredu! potukla sam se s tipom koji je višlji, jači i deblji od mene i to dobrano i "iz ringa" izašla kao pobjednik. nakon toga mi nitko više nikad nije j*bo mater... hehe :P al i sad ako mi netko nešt tak govori i vrijeđa, razbit ću im nos, majke mi :rotfl:
i da, šamaram ljude kad me naživciraju :D
Uf, prgava mala. Bit će nam veselo na "kavi".

B4j4
04-04-2008, 22:49
danas sam se nasred skole ''potuko'' sa frendicom.. ono sakama u rame i ritanje nogama ^^
ugl cjela skola gleda, smiju se, mi se smijemo, roknem ju sakom ona padne na pod.. digne se i tako me nogom opali u guzicu :rotfl:
i onda sam si frenda skoro ubio XD
oubicajeno mi ga je primiti za noge i nositi onak prek ramena ( a ima tak oko 70 kila, mozda i vise ). al me u zadnje vrijeme noga boli. i veli on ''daj me nosi''
- ''daj nemoj, boli me noga.. nemrem te dr...''
i skoci on na mene... i nemrem ga drzat, prevagne me i padne mi sa druge strane i skoro preko ograde ( bili smo na katu ) ali fala bogu ( :rotfl: ) rokne malo nize glavom u ugradu.. :rotfl:

unknown
04-04-2008, 22:52
a jesi fajter.... udaraš žensko šakom(ako si muško), a ako si žesnko onda se to treba rješiti hrvanjem u blatu XD

Da_killah
04-04-2008, 23:05
ko je odgovorio da je bježao od toga?

Guber
05-04-2008, 08:23
Ja nikada ne bih mogao udariti manje od sebe ili žensku osobu. :nonono:

Lord Jambrek
05-04-2008, 08:52
Ja nikada ne bih mogao udariti manje od sebe ili žensku osobu. :nonono:


Nekad ti manji od tebe su upravo najgore živine. Imam jednog frenda u razredu i trenira ninjutsu, lik je za glavu niži od mene, mršav, ma nemaš ga kaj vidit. I tak se ja i on raspričali i počne on o ninjutsu. Nakon par minuta rekao da se ustanem i zamahnem šakom na njega, što sam i učinio, ali u istom trenutku i požalio. Bolje rečeno nisam stigao ni trepnut i već mi je desna ruka i kičma bila na milimetar da se slome :wink: Tak da nemoj da te veličina zavara.

unknown
05-04-2008, 09:13
Ja nikada ne bih mogao udariti manje od sebe ili žensku osobu. :nonono:


Nekad ti manji od tebe su upravo najgore živine. Imam jednog frenda u razredu i trenira ninjutsu, lik je za glavu niži od mene, mršav, ma nemaš ga kaj vidit. I tak se ja i on raspričali i počne on o ninjutsu. Nakon par minuta rekao da se ustanem i zamahnem šakom na njega, što sam i učinio, ali u istom trenutku i požalio. Bolje rečeno nisam stigao ni trepnut i već mi je desna ruka i kičma bila na milimetar da se slome :wink: Tak da nemoj da te veličina zavara.


ja sam razbio p.... jednom liku koji trenira ninjutsu

Jopax
05-04-2008, 10:27
Nisam se tukao previše, skoro nikako, obično lika odjebem ako mori.
Jučer je bila scena bitke pred školom, neka dva lika, i ovaj jedan što su ga dvojica bila se otrgne i zaleti na jednog od ove dvojice, ovaj se pomakne ustranu i uhvati ga za vrat, sruši na pod i počne po glavi bubat :rotfl:

Plexihack
05-04-2008, 10:43
Lol...ja sam pretukao i hrvatskog prvaka u Judu i svjetskog prvaka u Tae-kwon-dou...

Trenirao sam karate kad sam bio mali (moj stari je trener i sudac),oduvijek sam se tukao sa starim pa bi naučio neke dobre fore,a jak sam ko bik...

Ovaj u Judu mi je stalno neke fore prodavao,ali kad sam ga bacio na pod i nabio mu facu u zemlju,on se začudo predao ^^

A taj svjetski prvak Tae-Kwon-Doa je jako lako pao,dobio je nogom u facu,zakačio sam ga,bacio na pod i na podu mu raskrvario nos...rasplakao se kao bebaica... :rambo:

Matilda Mother
05-04-2008, 11:19
da, tukla sam se dosta u osnovnoj..i sad tučem dečka i on mi vraća jednako nazad; mrzim kad tipovi vele da ne bi lupili osobe "nježnijeg" spola; isto ko sto ima mimoza kod žena tako ima i kod muških, i obrnuto :roll:

unknown
05-04-2008, 12:16
Lol...ja sam pretukao i hrvatskog prvaka u Judu i svjetskog prvaka u Tae-kwon-dou...

Trenirao sam karate kad sam bio mali (moj stari je trener i sudac),oduvijek sam se tukao sa starim pa bi naučio neke dobre fore,a jak sam ko bik...

Ovaj u Judu mi je stalno neke fore prodavao,ali kad sam ga bacio na pod i nabio mu facu u zemlju,on se začudo predao ^^

A taj svjetski prvak Tae-Kwon-Doa je jako lako pao,dobio je nogom u facu,zakačio sam ga,bacio na pod i na podu mu raskrvario nos...rasplakao se kao bebaica... :rambo:


i što je bilo kada si se probudio.....

Ogg The Dogg
05-04-2008, 12:24
potuko sam se par puta zapravo prije jedno 2 godine i izašo ko pobjednik. a redovito se ovak peglam s frendovima, imamo jednog ludog u razredu,2 metra 110 kg tak da na njemu treniramo tuču sa jačima od sebe.
i da nikad nisam dobio po pički, imam par frendova koje se niko ne usudi dirat pa tak ni mene ne diraju kad sam s njima :)

Fenrir
05-04-2008, 12:25
Matilda, imaš sreće da ti Plexihack nije dečko. On bi te razbio e :(

Matilda Mother
05-04-2008, 12:54
mozda imam fetise na razbijanja :D :rotfl:

Guber
05-04-2008, 13:28
Ja se uvijek potučem onako iz zabave, ali nikada ozbiljno, to izbjegavam.

Svejedno Matilda mrzila ti one koji kažu da nebi udarili žensku ili ne, ja nebih mogao, ali nebi mogo ni nekog muškog slabića. Nije mi to nekak uredu.

Matilda Mother
05-04-2008, 13:30
da, ti odma na prvi pogleda znas kad je neko zensko slabo..izgled vara:))))))

i give up, ovo nema smisla:)

Guber
05-04-2008, 13:31
I see you'r dangerous. :oops: :thumbs2:

Maja
05-04-2008, 13:36
hmm nikad nisam bila pretučena...
8)


mozda imam fetise na razbijanja :D :rotfl:

adela, sado-mazo :rotfl:



Uf, prgava mala. Bit će nam veselo na "kavi".

hahaha khm khm khm da

B4j4
05-04-2008, 14:14
a jesi fajter.... udaraš žensko šakom(ako si muško), a ako si žesnko onda se to treba rješiti hrvanjem u blatu XD
ma ona je meni vise frend neg frendica :rotfl:
ona i ja ti se stalno pod satom tucemo :D

Matilda Mother
05-04-2008, 14:17
hmm nikad nisam bila pretučena...
8)


mozda imam fetise na razbijanja :D :rotfl:

adela, sado-mazo :rotfl:

zapravo, nisi ni daleko od istine

Sickmanno1
05-04-2008, 14:31
Vise sam puta pobro batine nego dao...pretezito mi dode kolega i kaze, jel idemo umrijet, ja ni 5 ni 6, velim da i nas 2 na njih 20...dvojicu poklopim pa onda na hitnu...

Master_of_Soup
05-04-2008, 14:48
Potukao bih se samo kad bi to bilo krajnje potrebno i kad ne bi imao drugog izbora.

Apacer
05-04-2008, 18:44
Plexihack....kako seres jebo ti sebe..HAHAHAHAH...daj brisi acc i odi u Japan i napravi 1k zdralova i pozeli da dobijes nesto pameti..kako si glup,ala,ala,ala...

Ala,ovo je stvarno nesto najsmijesnije sto sam procitao u zadnjih par dana..HAHAHAHAHA...koji jebeni car..HAHAHAHAHAHAHA

A moje tuce..u osnovnoj onako bezveze...

A u srednju dok sam isao..jednom sam samo dobio batine..od njih 13 (ako se dobro sjecam)..uglavnom jednog sam i ja zakacio tako da mi je dusa na mjestu sto se tice toga..al bar sam bio u centru paznju u bircu XD

Guber
05-04-2008, 18:47
http://www.cartoonstock.com/lowres/sha0204l.jpg

Ovo su naše forumašice.(Extremly dangerous.)

R@pt0r
05-04-2008, 19:28
U Rebru i KBC Dubravi sam mjesečno najmanje 3 puta! Ja ti se tučem za pare! A zna se desit da se mlatim sa ''malo'' većim od sebe pa na*ebem! Ali inače se tučem negdje 10-15 puta na mjesec (ovisi o želji mog frenda). U posljednje vrijeme sve manje (ženska me je ugrabila za ja*a u vezi toga!). Ako bi me netko tražio da prebijem nekog lika i dao mi pare za to bez po' frke bi prihvatio!
Sa mnom ti inače nema za*ebancije! Sve dok ne završim u ćuzi! :D
Kako to misliš? lol
Stvarno si pseto :D
Šta si ti netko kao Danny the dog (B7QpvtXBMQQ)S
Btw film je *ebeno dobar :D

Guber
05-04-2008, 19:38
Jedan ti moj frend organizira tučnjave i turnire u tučnjavi!


:nonono:

R@pt0r
05-04-2008, 19:38
Jedan ti moj frend organizira tučnjave i turnire u tučnjavi!
Šta misliš kako sam dobio nadimak! :D
Slušam naredbe!
Ne šoram se ja kao Jet Li! Ja ti se fajtam onak ''kečerski'' (mlati se kak znaš,sve je dozvoljeno,svaki objekt je moguče koristi kao oružje!)!
Kužim, neš kao organizirani ulični fight LOL
Pa daj sredi mi neš da malo zaradim... :D

Guber
05-04-2008, 19:46
Vi stvaro niste normalni !? :shock:

R@pt0r
05-04-2008, 19:47
ZG ti je lokacija! Dubrava,Maksimir,Draškovićeva ulica,Zaprešić... Si u blizini?

Edit: Koliko si jak?
Nisam baš blizu, vidiš i sam =)
Location: Rijeka

Nije bitno koliko sam jak jer ako mi prekipi ću i protiv Stipe Drviša :rotfl:

Edit: @Guber
Ma ja sam se samo malo šalio :D

Fenrir
05-04-2008, 19:59
Jedan ti moj frend organizira tučnjave i turnire u tučnjavi!
Šta misliš kako sam dobio nadimak! :D
Slušam naredbe!
Ne šoram se ja kao Jet Li! Ja ti se fajtam onak ''kečerski'' (mlati se kak znaš,sve je dozvoljeno,svaki objekt je moguče koristi kao oružje!)!

Ovo je tako preloše da sam se dvoumio jel da uopće komentiram.
Prvo, vidim da fakat ima ekipe koja mu vjeruje :/ Daj jebote, turniri u tučnjavi i pseto je glavni razbijač, kaj da uopće velim na to :(
Slušaš naredbe? Kaj, tvoj frend "organizator" ti veli da mu zavežeš tenisice jer on još nije naučio, pa ti to napraviš i mašeš repom?
Stvarno, suzdržite se općenito takvih debilnosti jer se svako malo pojavi neko ko popuši ta sranja i onda ja moram pisat, a lijen sam. Plz, nemoj opet.
Sada budi dobro pseto i poslušaj.

Fenrir
05-04-2008, 20:12
Pročitaj nekoliko postova prije! Nisam glavni ''razbijač''! Često naje*bem! Ne slušam takve naredbe kao što ti misliš! Frend kaže prebij ja prebijem! Frend kaže zaveži ja zašutim! A slušam samo njega i svoju curu! Daj malo izlazi češče van oko 3 po gradu pa gledaj okolo!
Ti kužiš da ti njemu nisi frend, nego kuja? Ja kužim.
I kaj kad sam u 3 po gradu i gledam okolo, kaj ću vidjet, tebe kako šutiš kad ti frend kaže?

Fenrir
05-04-2008, 20:19
Kuja nisam! Pseto jesam! Velika razlika! Kuja se *ebe! Pseto samo radi ono što mu se kaže! :D
Znam ja razliku, ali ti ne znaš. To ti je frend, nije nadređeni u vojsci. Kad ti nešto veli, ti to ne moraš napravit, jel :(

Plexihack
05-04-2008, 20:29
Plexihack....kako seres jebo ti sebe..HAHAHAHAH...daj brisi acc i odi u Japan i napravi 1k zdralova i pozeli da dobijes nesto pameti..kako si glup,ala,ala,ala...

Ala,ovo je stvarno nesto najsmijesnije sto sam procitao u zadnjih par dana..HAHAHAHAHA...koji jebeni car..HAHAHAHAHAHAHA



Buahahaha...ajde ih dođi vidit...

Znaš ti da ima par tisuća liga u tae-kwon-dou?
A shvaćaš da je ovaj postao prvak tako da se tukao sa dječicom mlađom od njega?
Informiraj se malo,tae kwon do ti ima liga koliko i nogomet puta 50...ovaj je prvak u 4 lige...a sport niti nije full kontakt.

Većina tih likova koji su tinejđeri,a prvaci su u nekom sportu se lako premlate...lige su užas,vjerujte mi,probao sam više borilačkih sportova,a dobrih protivnika premalo.
Čak sam s tim likom u klubu trenirao bio tae-kwon-do par mjeseci.Treninti se sastoje od borbe bez kontakta i igranja nogometa...zaključite sami.

Nego,je probao netko trenirati Ultimate Fight?
Sport mi se čini odličan,čista borba.


Ja nemogu tuči ženske,tako da bi matilda više mene tukla...
Osim u slučaju da se pali na s'n'm,onda bi ju zadovoljio xD

Sickmanno1
05-04-2008, 20:58
Lol...ja sam pretukao i hrvatskog prvaka u Judu i svjetskog prvaka u Tae-kwon-dou...

Trenirao sam karate kad sam bio mali (moj stari je trener i sudac),oduvijek sam se tukao sa starim pa bi naučio neke dobre fore,a jak sam ko bik...

Ovaj u Judu mi je stalno neke fore prodavao,ali kad sam ga bacio na pod i nabio mu facu u zemlju,on se začudo predao ^^

A taj svjetski prvak Tae-Kwon-Doa je jako lako pao,dobio je nogom u facu,zakačio sam ga,bacio na pod i na podu mu raskrvario nos...rasplakao se kao bebaica... :rambo:


HAHAHAHAHAHAHAHA, e majke mi skoro sam se upisao od smjeha :pray: :pray: :pray:

B4j4
05-04-2008, 21:04
oduvjek ja govorim da ti niti jedna borilacka vjestina ne koristi ako ju vjezbas samo na treningu i ne tuces se po cesti... nije ti isto kad ti treniras s partnerom i kad te neko na cesti zakaci... do sad sam upoznao samo njih par koji znaju koristit tu borilacku vjestinu koju treniraju ( ugl je tekvando ) i svi se tuku po cesti i tak.. onak, malo su hoolsi :D

Plexihack
05-04-2008, 21:08
Sick...


Buahahaha...ajde ih dođi vidit...

Znaš ti da ima par tisuća liga u tae-kwon-dou?
A shvaćaš da je ovaj postao prvak tako da se tukao sa dječicom mlađom od njega?
Informiraj se malo,tae kwon do ti ima liga koliko i nogomet puta 50...ovaj je prvak u 4 lige...a sport niti nije full kontakt.

Tae-kwon-do nije full kontakt sport,oni se neznaju boriti,mlate se sa nekom djecom na natjecanjima,a ta djeca treniraju jer misle da će biti neke ninja kornjače...

A i zamisli kako je meni,kad mi stari ima crni pojas 3. dan u karateu,sudac je i trener,imao je vlastiti kickboxing klub,imam teretanu u kući,cijelu biblioteku o borilačkim vještinama i odmalena sam trenirao karate,negdje od 4. do 10. godine...neznaš kako je odrastati u takvom okružju,a grad je pun cigića koji se žele mlatit,pa bi se odmalena tukao sa njima na ulici,čak više njih se bacalo na mene pa bi bilo 1 na x,onda u školi je dosta njih koji misle da su face...
Fizički sam jači od njih,mogu podnijeti hrpu udarca,a moji udarci su veoma,veoma jaki,znam dosta načina kako nekoga premlatit,dosta poteza iz karatea,juda,tae-kwon doa i još mase borilačkih vještina...

R@pt0r
05-04-2008, 21:29
@Plexihack
A da se prestaneš hvalit... :D
Aj skužili smo, ti si najjači :P

Sickmanno1
05-04-2008, 21:31
Ma ok dude...sve 5, vjerujem ja tebi...samo za tvoje dobro se nadam da neces nikada naletiti na neku budalu, koja koristi pepeljare a ne tekvando ninja poteze koji ustvari uopce nefunkcijoniraju u street fightu...

Samo smjesno mi stivo kao stivo bilo...a i smijesan mi taj tvoj karate, to je isto goli k...

Jedino sto ti moze pomoci u streetfightu je evenutalno boks i ostale srodne discipline...

No opet, nemres nikako protiv iskustva...dok se ti desetak godina peres po ulicama, gdje nema pravila, moze ti doci i onaj njub stipe drvis po batine, pivska boca FWT!

Maja
05-04-2008, 22:01
http://www.cartoonstock.com/lowres/sha0204l.jpg

Ovo su naše forumašice.(Extremly dangerous.)

http://i247.photobucket.com/albums/gg143/DraculVaDomni/Sniper_Emoticon_by_Pitchit.gifS
*headshot*

:rotfl:

Guber
06-04-2008, 08:19
http://artfiles.art.com/images/-/Timothy-Dalton---James-Bond-007-Photograph-C12149916.jpeg

I always strike back.

Maja
06-04-2008, 13:30
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

bravo za tebe :bravo:

McPingvin_v2.0
06-04-2008, 14:09
hahaha khm khm khm da
A dobro, samo će meni biti veselo, ali nije bitno.

@ Fajteri - dosta s lovačkima da ne moram lockati. Ako nisu o spolnom općenju - ne zanima nas.

blackman
06-04-2008, 17:56
ma taj tip je mamina maza, al je jak, al zato ja bolje šamaram! cijeli sljedeći sat je imao crveno lice XD

8)


:D carice, svaka ti cast

Maja
06-04-2008, 18:01
ma taj tip je mamina maza, al je jak, al zato ja bolje šamaram! cijeli sljedeći sat je imao crveno lice XD

8)


:D carice, svaka ti cast

rekoh... 8) 8) 8) 8) 8)

Fenrir
06-04-2008, 18:39
http://www.imagesforme.com/show.php/46681_cuntpunt.jpg

King tiger
06-04-2008, 18:46
staro strajderu, staro.

Fenrir
06-04-2008, 19:20
Ali uvijek pali :*

Jerry
06-04-2008, 19:35
potučem se kad budem izazvan,trudim se da ignoriram osobu al kad presjedne presjedne,ovisi,nekad dobijem batina,a nekad i ne ^^ .

Maja
06-04-2008, 20:58
http://www.imagesforme.com/show.php/46681_cuntpunt.jpg

XD
koja glupa a u isto vrijeme funny slika

LD
07-04-2008, 15:45
Sick...


Buahahaha...ajde ih dođi vidit...

Znaš ti da ima par tisuća liga u tae-kwon-dou?
A shvaćaš da je ovaj postao prvak tako da se tukao sa dječicom mlađom od njega?
Informiraj se malo,tae kwon do ti ima liga koliko i nogomet puta 50...ovaj je prvak u 4 lige...a sport niti nije full kontakt.

Tae-kwon-do nije full kontakt sport,oni se neznaju boriti,mlate se sa nekom djecom na natjecanjima,a ta djeca treniraju jer misle da će biti neke ninja kornjače...

A i zamisli kako je meni,kad mi stari ima crni pojas 3. dan u karateu,sudac je i trener,imao je vlastiti kickboxing klub,imam teretanu u kući,cijelu biblioteku o borilačkim vještinama i odmalena sam trenirao karate,negdje od 4. do 10. godine...neznaš kako je odrastati u takvom okružju,a grad je pun cigića koji se žele mlatit,pa bi se odmalena tukao sa njima na ulici,čak više njih se bacalo na mene pa bi bilo 1 na x,onda u školi je dosta njih koji misle da su face...
Fizički sam jači od njih,mogu podnijeti hrpu udarca,a moji udarci su veoma,veoma jaki,znam dosta načina kako nekoga premlatit,dosta poteza iz karatea,juda,tae-kwon doa i još mase borilačkih vještina...


Ono svaka ti cast ako si to sto jesi, ali takve kao ti vidam svake subote kako idu uplakani doma, tako da imas iljadu medalja i picki materini, na ulici mozes samo bjezat ako naletis na "domaceg". Ima takvih ludaka za nepovjerovat. Znam lika od 70 kila koji je rijetko kada dobio batina, a izgleda ko neki tudum..

EDIT: i ja mislim da seres kvake, jer sve tipove koje znam da su fizicki jaci, ne preseravaju se kao ti u ovoj temi...

Lord Jambrek
07-04-2008, 16:38
Ono svaka ti cast ako si to sto jesi, ali takve kao ti vidam svake subote kako idu uplakani doma, tako da imas iljadu medalja i picki materini, na ulici mozes samo bjezat ako naletis na "domaceg". Ima takvih ludaka za nepovjerovat. Znam lika od 70 kila koji je rijetko kada dobio batina, a izgleda ko neki tudum..

EDIT: i ja mislim da seres kvake, jer sve tipove koje znam da su fizicki jaci, ne preseravaju se kao ti u ovoj temi...


Jedino gdje sam ja vidio da karate ima učinka je u crtićima. Ak oćeš pravu samoobranu onda je tu Jiu Jitsu i Ninjutsu. Gledam te karate likove, sve kaj vidim je dernjava i blesave poze. Ak se znaš tuć u ringu ne znači da se znaš tuć na ulici.

B4j4
07-04-2008, 19:55
Ono svaka ti cast ako si to sto jesi, ali takve kao ti vidam svake subote kako idu uplakani doma, tako da imas iljadu medalja i picki materini, na ulici mozes samo bjezat ako naletis na "domaceg". Ima takvih ludaka za nepovjerovat. Znam lika od 70 kila koji je rijetko kada dobio batina, a izgleda ko neki tudum..

EDIT: i ja mislim da seres kvake, jer sve tipove koje znam da su fizicki jaci, ne preseravaju se kao ti u ovoj temi...


Jedino gdje sam ja vidio da karate ima učinka je u crtićima. Ak oćeš pravu samoobranu onda je tu Jiu Jitsu i Ninjutsu. Gledam te karate likove, sve kaj vidim je dernjava i blesave poze. Ak se znaš tuć u ringu ne znači da se znaš tuć na ulici.
niti diu dicu ni nindicu ne pomazu protiv street fight prljave tehnike.. nema tu dide mide.. udri i u jaja ak treba i cipelom po bulji dok je na podu... :pray:

Fenrir
07-04-2008, 20:08
A zake ne bi mogel implementirati prljave udarce u jiujutsu? Nijedna vještina ti nemre škodit.
Al ta karate ekipa je najžešća, naravno, koje sam ja vidio. Znam par koji fakat mogu razbacat 5 likova bez beda, al uglavnom su tak pizduni koji se deru kiai i luduju u gardovima i onda ga lupit u grlo ili u jaja i evogac, odma je bijeli pojas opet i plače ko i svako drugi. Al ak si dobar u bilo kojoj vještini, onda posjeduješ sve.

pimp
07-04-2008, 21:07
ni jedan karate potez nemoze spriječiti flašu u glavu , nož pod rebro i pepeljarom u oko , mozete imate sve medlaje i picke materine ali u uličnim tučnjavama snalažljivost i koliko si lud u glavi ti pomaže jedino , ima likova koji su ludi do bola a nisu nikakve posebne građe i razbacuju hrvače i ostale trenirane borce...

nisam se nikad potukao niti sam ikad dobio batina , jednostavno svi me sse boje :D

R@pt0r
07-04-2008, 21:30
Pa šta stvarno mislite da jedan karate borac ili bilo koj điđa miđa borac nezna držat nož ili bocu u rukama.
Pa i oni se mogu borit na prljav način tako da su u plusu. Recimo dobiješ bocu u glavu i još ti kao šećer na kraju zašlojdra nogu preko face pa si ti misli frende. :D

Sova
07-04-2008, 21:55
Pa šta stvarno mislite da jedan karate borac ili bilo koj điđa miđa borac nezna držat nož ili bocu u rukama.
Pa i oni se mogu borit na prljav način tako da su u plusu. Recimo dobiješ bocu u glavu i još ti kao šećer na kraju zašlojdra nogu preko face pa si ti misli frende. :DSlazem se.Kad hrvac s tobom tresne od pod i jos te prokine nogom... :hangin:

McPingvin_v2.0
08-04-2008, 06:54
ima likova koji su ludi do bola a nisu nikakve posebne građe i razbacuju hrvače i ostale trenirane borce...
Pokaži mi lika koji može razbacati hrvača i pit ćeš cijelu noć na moj račun :)

Plexihack
08-04-2008, 10:39
ni jedan karate potez nemoze spriječiti flašu u glavu , nož pod rebro i pepeljarom u oko , mozete imate sve medlaje i picke materine ali u uličnim tučnjavama snalažljivost i koliko si lud u glavi ti pomaže jedino , ima likova koji su ludi do bola a nisu nikakve posebne građe i razbacuju hrvače i ostale trenirane borce...

nisam se nikad potukao niti sam ikad dobio batina , jednostavno svi me sse boje :D

Jesi siguran?

Ja odkad znam za sebe se mlatim sa starim (nije nikakvo nasilje nad djecom,zajebancija),a čak ni sad ga nemogu poštenu udariti,refleksi su mu odlični,sve brani...

Nemam nijednu medalju,nisam išao na turnire,ali u glavi sam i prelud,jučer sam lika skoro bacio na pod sa nekih 5-6 metara visine jer mi je dirao frenda.Ne da se usrao,moglo bi se reći da je imao proljev...bila još 4 njegova frenda uokolo,a nas samo dvojica...ništa nisu poduzeli :P

Guber
08-04-2008, 12:19
niti diu dicu ni nindicu ne pomazu protiv street fight prljave tehnike.. nema tu dide mide.. udri i u jaja ak treba i cipelom po bulji dok je na podu... :pray:

Najgore mi je kad se netko udara u "međunožje" , to mi je baš glupo i uopće nije u redu.

R@pt0r
08-04-2008, 12:38
Najgore mi je kad se netko udara u "međunožje" , to mi je baš glupo i uopće nije u redu.
Ako je protivnik PUNO jači onda bolje i to nego da te prebije ko stoku, zar ne. :D
Inaće da, uopće nije uredu.

streetrace777
08-04-2008, 13:56
Hmm kak ti se zove stari, mozda ga znam :)

LD
08-04-2008, 15:12
ima likova koji su ludi do bola a nisu nikakve posebne građe i razbacuju hrvače i ostale trenirane borce...
Pokaži mi lika koji može razbacati hrvača i pit ćeš cijelu noć na moj račun :)


Ima ih, vjeruj mi. Jedan park u centru RI, pored Bonavie; dva tipa, jedan bas hrvac i ono izgleda "jace" a drugi onako sminker-hooligan. Uglavnom nakon sto su se izredale šake hrvac je uhvatio ovoga drugog (bili su na podu), hool se okrene nekako (fora izgledalo), digne ovome tipu nogu i razvali mu rebra sakom. Tako da ja nevjerujem bas u medalje...

Uglavnom, u "fajtu" najnajvaznije su stvari snaga, snalazljivost i ludost.

Apacer
08-04-2008, 15:24
Jos samo da docekam post od Plexihacka kako je zaustavio bus pun hrvaca i sve ih izredao vani i sve ih polomio po podu..i ja mogu umrijeti sretan :D

McPingvin_v2.0
08-04-2008, 16:02
Ima ih, vjeruj mi.
To sam napisao baš zato jer je većina hrvača "luda", u pozitivnom smislu, naravno :)

pimp
08-04-2008, 19:26
nisu ludi
neznam jeste li vi hrvaci culi za tomislava lavrica ( trenutno 3 u rvata grcko rimski, seniori ja mislim, 17god.) ide samnom u razred... ono mrcina od 96kn mišica , miran je ko bubica , ja ga svaki dan redovno prcam , šamaram i hebem u mozak , miran je ko bubica i tako vec 3 godine , nekad popizdi i onda me backa po svlačionici , ali to onako rekreativno



a ja se ne tucem ako je u mom drustvu vise ljudi , ako sam sam i napadne me 5 ljudi onda se tucem i prebijem ih :D :D :D

btw. ja mislim da se svaki nesporazum riješi 1 pivicom :friends:

B4j4
08-04-2008, 20:30
niti diu dicu ni nindicu ne pomazu protiv street fight prljave tehnike.. nema tu dide mide.. udri i u jaja ak treba i cipelom po bulji dok je na podu... :pray:

Najgore mi je kad se netko udara u "međunožje" , to mi je baš glupo i uopće nije u redu.
znaci da te napadne lik od kojih 30-ak kila vise od tebe i razbija te ko picku nebi ga pukno u jaja ? e ja bome bi...

McPingvin_v2.0
08-04-2008, 23:00
nisu ludi
U brobi kolega, u borbi :)

Većina hrvača se nikada ne kači po vani jer ih većina svoj sport shvaća ozbiljno i ne žele se ozljediti i sjebati si mjesece treninga :)

Aerial
09-04-2008, 10:19
Maltio sam se uglavnom s djevojčicama u osnovnoj školi.

Ownale me...

Lord Jambrek
09-04-2008, 10:30
Maltio sam se uglavnom s djevojčicama u osnovnoj školi.

Ownale me...

:( zvuči poznato.

Biješe to u 8. razredu, nekaj se ja i frend naguravali po razredu, ovaj mene primi i hiti prema frendici, ja kak sam letil ispružim ruke da se dočekam ak padnem, ali moje ruke nisu vidle poda nego samo njezine sise. Tu je slijedila takva šljaga prek lica da sam izgubio vid na sekudnu i dočekao se na podu. Inače ženska je bila jedna od najzgodnijih u razredu, ali je imala prokleto kratke živce i prokleto jak udarac.

Maja
09-04-2008, 13:39
Maltio sam se uglavnom s djevojčicama u osnovnoj školi.

Ownale me...

hahahaha :rotfl:
jadan... :(

ludkopuska
09-04-2008, 22:41
Najgore mi je kad se netko udara u "međunožje" , to mi je baš glupo i uopće nije u redu.

Exactly! Svi koji to rade dokazuju da su prave pi*ke!


Siguran sam da mi je najbolja prijetaljica oduzela potomke :( Toliko mi ga je puta koljenizirala da jedva pišam :oops:

Ne, nikada nisam bio u nekom ozbiljnom fajtu i nadam se da i neću, jer sam stvarno najslabiji u razredu >.<

Nije da nemam muda, ono šta je ostalo nakon frendičinog koljena je ipak tu, al stvarno ne mogu čovjeka udarit pošteno :(

Babitz
10-04-2008, 09:26
učio sam curu neki dan kako udarat, čime udarat, gdje udarat.
bili smo plavi oboje pomalo, al oke
kupit ću joj bokser i ugravirat ime još. znam da se raduje. i znam da ću požalit, al oke. sado - mazo ftw.

Lord Jambrek
10-04-2008, 10:56
učio sam curu neki dan kako udarat, čime udarat, gdje udarat.
bili smo plavi oboje pomalo, al oke
kupit ću joj bokser i ugravirat ime još. znam da se raduje. i znam da ću požalit, al oke. sado - mazo ftw.

Da čuo sam od dotične da imaš masnice^^

Matilda Mother
10-04-2008, 12:14
tek se zagrijavam^^ :rotfl:

pimp
11-04-2008, 21:23
neki dan sam s frendom imao smack fest :) , zacrvenili se ko pičke :)
naravno iz zajebancije...

Lord Jambrek
11-04-2008, 21:53
tek se zagrijavam^^ :rotfl:

Ti buš nas pijane tukla 1.5. ja to već znam.

Matilda Mother
12-04-2008, 10:38
jučer sam naučila bolne točke na tijelu di ti isus bog ne može pomoć da te ne boli, isprobano na meni^^

jambrek, prvi si :D

12-04-2008, 10:44
jučer sam naučila bolne točke na tijelu di ti isus bog ne može pomoć da te ne boli, isprobano na meni^^

jambrek, prvi si :D

Ja ih znam barem 20 komada.Učio sam to u srednjoj iz masaže.he he

Najlakše za nać vam je između palca i kažiprsta,gurajte prst druge ruke u suprotnu stranu tog dijela prema unutra.I osjetit čete bol :)

Al Bundy
12-04-2008, 13:49
ima jos koja
ova izmedu palca i kaziprsta je dobra jos me boli ruka

_ZlayA_
12-04-2008, 14:29
vrh brade i sredina opružene šake (naravno sa gornjeg dijela), kada se udari vecom silom na jedno od ta dva može uslijediti nokaut... za ostale dijelove da ne pricam..

King tiger
12-04-2008, 14:44
zlatane poduci nas kako da postanemo martial artisti.

Gogolo
12-04-2008, 16:38
U početku sam ih ownao! A sad oni ownaju mene! :cry:

B4j4
12-04-2008, 20:48
vrh brade i sredina opružene šake (naravno sa gornjeg dijela), kada se udari vecom silom na jedno od ta dva može uslijediti nokaut... za ostale dijelove da ne pricam..
moze a i nemora... ja sam dobio zadnji kruzni u taj dio brade... jebote kako sam odletio :rotfl: :rotfl:
digo se, nekak se provuko kroz njegove udarce, uhvatio ga oko pasa, prebacio preko sebe i udri... :rotfl:

Lord Jambrek
13-04-2008, 16:08
Najlakše za nać vam je između palca i kažiprsta,gurajte prst druge ruke u suprotnu stranu tog dijela prema unutra.I osjetit čete bol :)


Ma hebale vas te šeng long fore pogađanja vitalnih točaka. U borbi zajebi ti tu neku ninja preciznot, rađe ja uzmem čavle na štapu pa ću onda znat gdje god lupim da bu ga bolilo

R@pt0r
13-04-2008, 16:18
[quote="amd freak":12arf4lq]Najlakše za nać vam je između palca i kažiprsta,gurajte prst druge ruke u suprotnu stranu tog dijela prema unutra.I osjetit čete bol :)


Ma hebale vas te šeng long fore pogađanja vitalnih točaka. U borbi zajebi ti tu neku ninja preciznot, rađe ja uzmem čavle na štapu pa ću onda znat gdje god lupim da bu ga bolilo[/quote:12arf4lq]
Da, ako želiš ubit čovjeka, onda da :D

Matilda Mother
13-04-2008, 16:45
[quote="amd freak":2cogcc5c]Najlakše za nać vam je između palca i kažiprsta,gurajte prst druge ruke u suprotnu stranu tog dijela prema unutra.I osjetit čete bol :)


Ma hebale vas te šeng long fore pogađanja vitalnih točaka. U borbi zajebi ti tu neku ninja preciznot, rađe ja uzmem čavle na štapu pa ću onda znat gdje god lupim da bu ga bolilo[/quote:2cogcc5c]


dobra ideja^^

Sickmanno1
14-04-2008, 01:28
Ja sam imao bokser od aluminija...i sluzio je svrsi...

Al prelud mi je bio frend dok si je radio svoj bokser od olova, lol i onda je lupio u zid i pricepili mu se prsti hahaha, pa je bilo borbe sa skidanjem xD

Sickmanno1
14-04-2008, 12:40
Da lol, al kontaj ideje, topit olovo i to jos utege od ribolova valjda lol, i napraviti kalup i napravit bokser, pa jaoo, ja sam krepavao....

Al dobro sta ocekivati od covjeka koji je u osnovnoj pisao u skoli sa zidarskom olovkom lol....

pimp
14-04-2008, 16:42
Ja ih znam barem 20 komada.Učio sam to u srednjoj iz masaže.he he

Najlakše za nać vam je između palca i kažiprsta,gurajte prst druge ruke u suprotnu stranu tog dijela prema unutra.I osjetit čete bol :)


ja znam isto jednu točku , između lijevog i desnog jajeta , samo nabij šaku/nogu/lakat/koljeno i boli jako...

Guber
14-04-2008, 19:25
Ja ih znam barem 20 komada.Učio sam to u srednjoj iz masaže.he he

Najlakše za nać vam je između palca i kažiprsta,gurajte prst druge ruke u suprotnu stranu tog dijela prema unutra.I osjetit čete bol :)


ja znam isto jednu točku , između lijevog i desnog jajeta , samo nabij šaku/nogu/lakat/koljeno i boli jako...

de nemoj tu takve priče

Guber
14-04-2008, 20:47
Treba oprostiti. :bravo:
(Ako to itko može)

pimp
15-04-2008, 15:01
ako su se tukli 1vs1 nebi mu nista napravio....

King tiger
15-04-2008, 15:47
Ajmo ljudi pitanje! Da vam neki lik prebije naj frenda ili nekog bliskog šta biste tom liku napravili?
Ja bi ga lijepo zavezao u podrumu. Onda bi ga na dan 12-15 puta mlatio sa bokserom ili čistim šakama. Zatim bi ga liječio da što duže ostane živ i onda drugi dan ponovio sve ispočetka! Ako bi to sve preživio onda bi ga pustio! ALI tko bi to preživio? :D

e molim te
prekini u svakom jebenom postu pisati nesto sto ima veze s :
a) udaranjem
b) sakama
c) bokserima

znamo da si opasan , zajeban , street fighter, tekken character.
prekini majke ti.

Kostolomac
15-04-2008, 21:54
ako su se tukli 1vs1 nebi mu nista napravio....
slažem se

K4ciga
16-04-2008, 10:01
e molim te
prekini u svakom jebenom postu pisati nesto sto ima veze s :
a) udaranjem
b) sakama
c) bokserima

znamo da si opasan , zajeban , street fighter, tekken character.
prekini majke ti.
Amen! Već sam rekao da mi to smeta,ali ono...kada vidim

Interesi: Oruzje,Nasilje,Droga,Zenske


...

Guber
16-04-2008, 12:29
E a šta nije već bila tema Tučnjave?

Fenrir
02-05-2008, 13:06
E mora da si ekstra pametan kad si išao tražit njegovo ime u imeniku. Samo pogađam, al briješ da mu je kuća naslovljena na starog ili staru? Genije :(
I nemoj glumit, ček, nemoj bit tolko retardiran da uopće pomišljaš da ćeš nekog preko neta nać da ga prebiješ, to nije kul i opasno, nisi razbijač kaj tražiš gikove da bi imal koga tuć jebote, odi radi neš korisno u životu.

Fenrir
02-05-2008, 14:53
O superiorna logiko. Nije Gradiška selo jebote od 100 stanovnika da baš svako zna svakog, da ne spominjem da inače ak nekog tražiš bez razloga ljudi će ti odma reć, pogotovo ako ga poznaju, hm da :(
Daj prestani fejkat nekog frajera i shvati da nisi opasan, neg samo tu izigravaš, e jebi me u guzicu sa trometarskim željeznim kolcem ako ga nađeš i razbiješ, prepisat ću svoj komp na tebe. Odma.

_ZlayA_
02-05-2008, 16:35
nemojte ga izazivati doce vam sa bokserom... kad vaas pukne štooocom, ima da vam izbije zuuubee, jebooo maaajku, da ti izvadi utoku, da te uroka, nemoj sudbinu izazivat' fenrir baa...
fakat ce te jebat sa trometarskim zeljeznim kolcem ( :pray: )

Guber
03-05-2008, 07:51
...Nije Gradiška selo jebote od 100 stanovnika da baš svako zna svakog,....

~15 000 st zapravo.

CHOLIK
03-05-2008, 13:03
Neki dan sam ubio Boga u ocu jer mi nije dao lovu za PC play casopis.Jucer sam ga skoro ubi jer mi je odbio dati kljuceve od auta da idem pokupiti PCPlay.A danas jer mi nije dao da citam PCPlay casopis.Ravnatelj lezi u bolnici jer me prekinuo tijekom sata u citanju PCPlay casopisa.

Kenyi
03-05-2008, 13:05
ja mislim da si ti kul.

Dreamer Deceiver
03-05-2008, 14:24
Neki dan sam ubio Boga u ocu jer mi nije dao lovu za PC play casopis.Jucer sam ga skoro ubi jer mi je odbio dati kljuceve od auta da idem pokupiti PCPlay.A danas jer mi nije dao da citam PCPlay casopis.Ravnatelj lezi u bolnici jer me prekinuo tijekom sata u citanju PCPlay casopisa.

:pray: :pray:
no comment :pray:
jebote dugo nisam vidio nekoga s takvim smislom za humor :rotfl:

_ZlayA_
04-05-2008, 14:09
prebio sam psa machetom, onda sam ubio jednog lika sto mi se kurcio, eno bila mu dzenaza jucer...

Cthulhu
06-05-2008, 16:08
jednom sam zatuko jednog pedera iz razreda,idući dan me dočekao njegov brat da me istuče i onda sam i njega razbio btw lik je bio nekih 10 cm viši od mene.valjda je čitava njegova familija puna slabića

Cthulhu
06-05-2008, 16:17
prebio sam psa machetom, onda sam ubio jednog lika sto mi se kurcio, eno bila mu dzenaza jucer...
na zivotinjama se izivljavas?ccc...jednom je neki lik pred nasom skolom slomio vrat psu.10-15 likova iz mog razreda se sletilo na njega i pretuklo ga do krvi.

Babitz
06-05-2008, 16:58
:bravo:
Tako treba!

Pedere treba mlatit! NHF bilo kome!
nemam komentara

Maja
06-05-2008, 17:01
:bravo:
Tako treba!

Pedere treba mlatit! NHF bilo kome!
nemam komentara

pedere treba mlatit, al kad se mlati pseto (a neka kerčeta mogu i čovjeka ubit) NEEE, PSETA SU KUL. you should be ashame of yourself, pseto :nonono:

Maja
06-05-2008, 17:08
Pseta su very cool! A što se tiče pseta i ubijanja VERY COOL!!!! A što se tiče pedera! Ne moram vam objašnjavat!

BTW I'm never ashamed of myself! I'm just me! I don't change!

ker? cool? hm, kako kome. :?

al ono, ti bi radije ubio boga u pederu (btw, čovjek) nego u
običnom kerčetu. not so cool.

Babitz
06-05-2008, 17:23
mislim da su homofobični postovi zabranjeni na ovom forumu pa se suzdržite.
ty.

Dreamer Deceiver
06-05-2008, 17:30
ma to je sve šit, izbjegavam tučnjave nisam primitivan da se mlatim

Babitz
06-05-2008, 17:34
al, e, morgot
ako ti neki tamo lik dođe i pita "šta je", pa ne moš ga samo tak pustit na miru
udri ga i pokaži mu "šta je"!

[/retaj]

Guber
06-05-2008, 18:07
Pa kad sutradan navrati sa ekipom....

Svaku "ozbiljnu" tučnjavu teba izbjegavati jer nema svrhe se svađati s ljudima, al ono ja se katkad tučem s frendovima tek iz fore, ono zezamo se.

_ZlayA_
06-05-2008, 18:51
tuku se samo primitivci, osim ako je iz odbrane... ljude koji ti se kurce ignoriras i maknes se od njih, ljude koje ne podnosis izoliras iz svog zivota, i sve to AKO si pametan, sve ostalo je cisto prepucavanje i dokazivanje ''HAA JA SAM VEČI KAJMAČAR OD TEBE!!!''... mislim ono, djeca se tuku, odrasli konflikte rješavaju razumom koliko je to moguće... ove vaše priče su pravo djetinjaste i -iskreno- šuplja priča... mogu i ja doći i svaki put napisat u postu 'joj maloprije sam prebio lika u tramvaju, joj jes bio ružan, ufatio me gledan nešto ovo ono ja ga PUF štocom razvalim', time ne samo da dokazuješ da si primitivan i inferiorno inteligentan nego i da si (ako je kojim slučajem i istina) obična kočijaška seljačina. nuff said..
ja bih zamolio nekog od modova da loka ovu temu jer mi ide na živce i okuplja dosadne ljude koji prosipaju dosadne i nerealne priče...

Da_killah
06-05-2008, 19:16
hm, zajebancija i samoironija možda?

v4MP1r3
07-05-2008, 00:02
sve dodje s godinama

ScorpiuS
07-05-2008, 05:09
Uvjek pokušavam izbjeć tuču jer ne vidim nikakvog razloga za nj.

_ZlayA_
07-05-2008, 07:23
hm, zajebancija i samoironija možda?

ni jedno ni drugo, ja fakat ne znam jeste li vi ovaj moj post shvatili zaozbiljno:

prebio sam psa machetom, onda sam ubio jednog lika sto mi se kurcio, eno bila mu dzenaza jucer...
ako jeste molim vas udaljite se od foruma i zapalite se naftalinom, hvala...

Babitz
07-05-2008, 10:48
kako ti nije bilo žao psa :((((

Kenyi
07-05-2008, 11:06
jesi onom liku barem proucio fatihu :(((((?

Fenrir
07-05-2008, 13:09
kajmačar :pray:

Inače, kad vam dođe neki seronja i oče se tući, lagano se bacite na pod u fetalni položaj i glumite grčeve dok ne ode. Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes, staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela. oi

Maja
07-05-2008, 14:51
kajmačar :pray:

Inače, kad vam dođe neki seronja i oče se tući, lagano se bacite na pod u fetalni položaj i glumite grčeve dok ne ode. Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes, staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela. oi

looool :rotfl:
:pray:

ovo bi mi bio sig da ga nemam :rotfl:

_ZlayA_
07-05-2008, 18:53
kako ti nije bilo žao psa :((((
helpless... so sad.. :D :P


jesi onom liku barem proucio fatihu :(((((?
nisam proucio fatihu... proucio sam mu iznutricu... :D :D :D

Babitz
07-05-2008, 20:13
moram stavljat tag kad se zajebavam i glumim da ne kužim očito?

_ZlayA_
07-05-2008, 22:05
moram stavljat tag kad se zajebavam i glumim da ne kužim očito?
erm sto se mene tice, ja obicno prepoznajem sarkazam i ironiju tako da zbog mene ne moras :D :P

inače nadam se da razumijes da je moj kvout bio isto sarkazam na sarkazam... ma mi se pucamo sakazmizmom xD