PDA

Pogledaj cijelu verziju : Glazba kod Gričkog topa...



str33t6l0w
04-04-2008, 10:19
tamo ima neki lik što svira na gitari lagano neke pjesme... e sad... ja sam jučer frendicu vodio kroz grad malo... da malo vidi Zagreb dok smo bili tamo.... uglavnom... ona je vidjela da taj lik ima neke cd-e koje prodaje... ja tamo nisam bio jer sam slikao neke stvari pa nisam ni gledao baš.....

ona kaže da je lik svirao Igra bez granica od Toše Proeskog.... i da misli da taj lik prodaje cd-e sa tim pjesmama koje on svira... njoj se to jaaako sviđa pa da joj probam nabavit ako mogu...

nažalost.. u Zagrebu više nisam... pa nemam mogućnost vidjet dali taj lik prodaje neke cd-e koje mogu i sam nabavit... ili su to neke stvari koje baš on svira...

pa ak netko može provjerit šta je to i kako šta zašto :D jer ja trenutno nemam mogućnost to provjerit.... pa i da kupi ako treba (ako su to baš njegove pjesme koje on svira kao što svira pored kule lotršćak) ja ću platit, nije bed... al da netko može provjerit bio bi zahvalan ;)

pozdrav

SkunK
04-04-2008, 11:58
Vjeruj mi, da je on svirao Igru bez granica nebi on po ulici svirao vjeruj mi.
Uostalom, kako ona zna da je on svirao baš to? Pa i moj frend isto može svirat igru bez granica ali zvuči kao da je netko na wc-u.
Normalno, takvi tipovi su spremni podvaliti sve da zarade za burek,pivu i kutiju cigara.

Kako bi Penn&Teller rekli :

Bullshit!