PDA

Pogledaj cijelu verziju : HAWX



bezimeni
03-04-2008, 20:28
KLIK (http://pc.ign.com/articles/864/864062p1.html)

Ideš beba,napokon igra takvog tipa...50-setak modernih letjelica u dogfajtovima...napooookon.Gdje su do sada bili.totalna suša u tom žanru.Pošto izlazi i za konzole nadam se više arkadno orjentiranoj igri sa naglaskom na zabavu i akciju.Dolazi ovu jesen.

W3DR4N
03-04-2008, 20:33
Bilo je pitanje vremena kad će neki europski ili američki proizvođač htjeti dio Ace Combatovog kolača. Bilo bi ograničeno razmišljanje od Ubisofta da nije iskoristio Blazing Angelsov engine i za moderne avione. Jedino što mi se ne dopada od njih je forsiranje imena tom clancy u nedogled. Sad su tu već tri serijala (SC, R6 i GR), a stižu EndWar i sada ovaj. Kao da ne mogu napraviti setting i igru modernog ratovanja bez prefixa u imenu.

Raziel
03-04-2008, 20:43
Bilo je pitanje vremena kad će neki europski ili američki proizvođač htjeti dio Ace Combatovog kolača. Bilo bi ograničeno razmišljanje od Ubisofta da nije iskoristio Blazing Angelsov engine i za moderne avione. Jedino što mi se ne dopada od njih je forsiranje imena tom clancy u nedogled. Sad su tu već tri serijala (SC, R6 i GR), a stižu EndWar i sada ovaj. Kao da ne mogu napraviti setting i igru modernog ratovanja bez prefixa u imenu.
To ti se zove marketiška strategija.

Kron
03-04-2008, 21:25
son of a :o

điz jedva cekam, sick and tired of zelene mrlje kao povrsina zemlje

Jopax
04-04-2008, 19:41
Ne znam zašto ali ja nekako ne mogu zamisliti dogfajt sa modernim avionima jer su prenapredni i previše se oslanjaju na dalekometnu borbu, stisneš dugme i nema ga više, nije to dogfajt, prvi i drugi svjetski rat su najbolja podloga za takve scene, gdje je trebalo sjesti na rep neprijatelju da bi ga se uništilo, a ne sad kad se neprijatelj ubije a da on i ne zna da si tu XP

W3DR4N
04-04-2008, 20:04
To ti se zove marketiška strategija.

Zapravo ne. U mojim očima to izgleda kao gomilanje jedno te iste moderno-političke (čitaj: toliko dosadne da ću prekidati međusekvence) radnje. Ne znam baš da itko kupuje igre isključivo jer imaju Tom Clancy prefix.

Ono, totalno bih radije neki Top Gun naslov, malo štimunga osamdesetih, loših pilotskih nadimaka, hladni rat ovo ono, puno sintisajzera i potrošenog rocka.

snowblind
04-04-2008, 22:39
ako me sjećanje dobro služi mislim da je ubisoft platio dobre pare za korištenje klansijevog imena u igrama pa sada valjda to koriste koliko god se može, no opet postoji mogućnost da sam ja sasvim nešto krivio bio vidio

Durin
27-04-2008, 09:44
Bilo je pitanje vremena kad će neki europski ili američki proizvođač htjeti dio Ace Combatovog kolača. Bilo bi ograničeno razmišljanje od Ubisofta da nije iskoristio Blazing Angelsov engine i za moderne avione. Jedino što mi se ne dopada od njih je forsiranje imena tom clancy u nedogled. Sad su tu već tri serijala (SC, R6 i GR), a stižu EndWar i sada ovaj. Kao da ne mogu napraviti setting i igru modernog ratovanja bez prefixa u imenu.

Tom Clancy's Dark Messiah?Tom Clancy's Assassin's Creed?Tom Clancy's Far Cry 3?Možda krenu i u one gdje se radnja događa daleko u povijesti, samo zbog marketinga. :rotfl:
Inače, ovu ću igru definitivno igrati, baš sam čekao jednu takvu arkadnu igru.Simulacije sa avionima mi nikako ne leže.

Rang€r
27-04-2008, 09:53
zanimljiva igra, zakon mi kad kaže "You nail'd them!"

streetrace777
27-04-2008, 10:54
Joj sa nekom boljom palicom ovo ce ibti fenomenalno

HalF-DeaD
27-04-2008, 18:42
50-setak
pedesetsetak