PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hakuna matata klub



Stranica : [1] 2

Dreadlock
03-04-2008, 20:05
Nastavljamo s djelatnoscu!

Otvaram help line za ljude s problemima...osloboditi cemo ih problema :D :D

samo kazite sto vas muci!

Guber
03-04-2008, 21:55
danas me glava boli, i muka mi!!!!
grozno!!

P.S. No za PC Play forum uvijek snage :)

SkunK
04-04-2008, 08:18
Za šta se klub bori i odkud mu tako... inovativno ime?

Dreadlock
04-04-2008, 08:42
hehe,hakuna matata znaci nes u stilu "nema problema" na Swahiliju.
To je klub u kojem pomazemo ljudima s problemima i sami sebe oslobadamo problema

MasaKrisT
04-04-2008, 09:25
imam sidu

Dreadlock
04-04-2008, 09:32
imam sidu

aj pliz,nemoj shitat

SkunK
04-04-2008, 13:00
A kako ljude točno oslobađate problema?
Besplatne banane i vodoo doktori?

Lord Jambrek
04-04-2008, 13:09
A kako ljude točno oslobađate problema?
Besplatne banane i vodoo doktori?

Analnom terapijom odobrenom od strane Dr.Stjepana :wink:

Dreadlock
04-04-2008, 19:17
A kako ljude točno oslobađate problema?
Besplatne banane i vodoo doktori?

hahahaahhahahahahahaha

Jopax
04-04-2008, 19:20
Don't worry be happy man. :D
Počeo sam se manje brinuti, yay(nije da sam se prije brinuo ali sad je još manje :D )

Guber
04-04-2008, 19:42
Don't worry be happy man. :D
Počeo sam se manje brinuti, yay(nije da sam se prije brinuo ali sad je još manje :D )

nevalja se ni premalo brinuti :nonono:

SkunK
06-04-2008, 12:07
Nešto kaska klub vidim ja

flander
06-04-2008, 13:08
treba mi 10k kuna

Maja
06-04-2008, 13:33
treba mi 10k kuna

malo češće sjedi ispod tog hrasta pa zaradi :D

Dreadlock
06-04-2008, 14:30
Sto ce ti pare?


@Reiko
zasto ti non stop seruckas nesto?

SkunK
06-04-2008, 14:51
Sto ce ti pare?


@Reiko
zasto ti non stop seruckas nesto?

A šta točno to seruckam, pitam normalno pitanje samo... zanima me stanje kluba a ti tako ... no no :thumbs1:

MoNDi
10-04-2008, 12:40
Yey, a chillin' song just for YOU from Bobby -da Chillchick- McFerrin:

wVystSJQkDs

Don't worry, be happy

Here's a little song I wrote
You might want to sing it note for note
Don't worry, be happy.
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry, be happy.
Don't worry, be happy now.

Don't worry, be happy. Don't worry, be happy.
Don't worry, be happy. Don't worry, be happy.

Ain't got no place to lay your head
Somebody came and took your bed
Don't worry, be happy.
The landlord say your rent is late
He may have to litigate
Don't worry, be happy.

Look at me – I'm happy.
Don't worry, be happy.
(Here I give you my phone number.
When you worry, call me, I make you happy.)
Don't worry, be happy.

Ain't got no cash, ain't got no style
Ain't got no gal to make you smile
But don't worry, be happy.
'Cause when you worry your face will frown
And that will bring everybody down
So don't worry, be happy.
Don't worry, be happy now.

Don't worry, be happy. Don't worry, be happy.
Don't worry, be happy. Don't worry, be happy.

[jammin']


Don't worry, be happy. Don't worry, be happy.
Don't worry, be happy. Don't worry, be happy.

Don't worry, don't worry, don't do it.
Be happy. Put a smile on your face.
Don't bring everybody down.
Don't worry. It will soon pass, whatever it is.
Don't worry, be happy.
I'm not worried, I'm happy …

Jopax
11-04-2008, 11:19
Svega mi ovu pjesmu pjevušim zadnjih par dana, perem zube uz nju, doručkujem, hehe sve radim uz nju :D :D

flander
11-04-2008, 22:10
trebaju mi pare da preuredim sobu i za novi komp

tolko sam izračunao da mi je potrebno ove godine

Jopax
11-04-2008, 22:26
Ja imam kojih 60-70 kuna ak može pomoći :D
Ali bi i meni dobro došlo nešto love :D
Evo preporuka, baneš u banku sa ganom i pumba maskom, kažeš daj pare i kad iskeširaju sve, zadereš se HAKUNA MATATA SVIMA, DON'T WORRY BE HAPPY :D

SkunK
13-04-2008, 14:37
Imam potrebu da poubijam 88% svojih školskih kolega.
Ljut sam na svijet.

Ajde pomozi mi.

Dreadlock
13-04-2008, 16:36
ajde probat cu iako znam da me provociras i mrzis.


zasto ih ne volis?

MoNDi
13-04-2008, 23:04
Imam potrebu da poubijam 88% svojih školskih kolega.
Ljut sam na svijet.

Ajde pomozi mi.

A znas, postoji i zivot poslje skolske karijere. Ignoriraj jednostavno te ljude koji te zivciraju. Sta te briga za njih, glavno da vjerujes u sebe i volis sebe kakav jesi. Sve drugo nije bitno,pogotovo ti ljudi koji te ne vole takav kakav jesi.>> :toilet:

SkunK
14-04-2008, 22:15
@Dreadlock

Ne provociram te.


Stvar je u tome šta je moja okolina vrlo primitivna, nemogu s njima uopće izaći na kraj.
Ako nisam "dio njih" i njihovog ponašanja, vrlo lako me "izbace" a ako me izbace iz tog kruga ostavljen sam sam, a drugih ljudi atm. nema.

Iako se situacija poboljšava za jedno 3-4 mjeseca, do tada moram izdržat s njima.

Primitiva se svodi na to da se svaka priča svodi na glupo cerekanje (pokazes mu prst pocme se cerekat) pa do toga ako ne želiš ići u taj kafic onda počmu provocirat i srat, ako ne želiš jest određenu hranu (šta ja znam, on hoće na hamburger a ti želiš sendvič ili tako neš) - isto tako čim si bolji od njih odma to ne dopuštaju i žele te ili na njihovoj razini ili ispod.

Ljubomora, primitivnost, zaostalost, želja za kontroliranjem drugih, nekultura, niska inteligencija, licemjerje,bezobzirnost,posesivnost,provokatorska nastrojenost...


to su neki od epiteta koji krase moju at the moment okolinu i šta je najgore nemogu ih tek tako odbaciti pošto druge alternative nemam at the moment.

At the moment znači da se ide na faks, gdje ću vjerovatno upoznat ljude s kojima ću lakše pričat i družiti se, ovo je specifična situacija jer ovakve okoline nema nigdje nego samo ovdje i tesko je objasnit taj način ponašanja, vama to nebi bilo jasno-... svakom normalnom nebi, pa i meni je trebalo da shvatim takvu vrstu ponašanja koju nebi podržavao niti špiljski čovjek.

Šta se tiče premlaćivanja, mogao bi...ali nakon dužeg razmišljanja nebi ništa konkretno postigao s time.

Dreadlock
14-04-2008, 22:17
Nemas ama bas nikakve druge alternative?

Dreadlock
14-04-2008, 22:23
sorry na double postu al morao sam...

ovako reiko: budi ti lijepo sa njima jos ta 3-4 mjeseca.Ak je njihovo drustvo kakvo jest,nece izdrzat dulje od tog.Kasnije za par godina ce ti biti zao da nisi bio sa njima dulje.I siguran sam da imas jos dobrih frendova s kojima se mozes druziti.

Maja
14-04-2008, 22:29
mene moja okolina ponekad jaaako nervira!

primjer iz škole...
treba napisat sastavak iz hrvatskog na malo težu temu i onda, naravno, teško nešto napisat.
i onda se oko mene okupe 4 frendice jer ja znam pisat sastave pa dosađuju: "ajd mi započni, kak da započnem, ajd mi napiši..." i sl. ako kažem neću, napiši si sama, onda ću ja ispast kučka, jer one su meni jednom davno nešto tamo pomogle. a ako svima njima napišem barem neki uvod i to svaki različit, onda neću stići napisati sebi, kao što mi se jednom dogodilo samo pod engleskim. nadam se da to nije sebično od mene, jer volim pomagati frendicama, ali ne mogu zanemarit svoje! i onda ne znam šta da radim... to me užasno nervira! najčešće popustim pa ih navedem na pravi put idejama pa nek si pišu! al opet... nek si smisle!
najgore kad jednoj frendici pomognem matematiku i ona dobije 5 ja 4 na važnom testu... -.-
ah, bilo je tu i umiljavanja i ulizivanja, al mislim stvarno... šta sam im ja?!
ponekad imam filing da se druže sa mnom samo zbog toga da im budem džoker :(

ako netko ima ideju kak da se obranim od "zvijeri", tu sam :wink:

MoNDi
14-04-2008, 23:59
@ maja:

life is unfair... :(

ma kakve su to cure koje neznaju same razmisljati? Sta onda nose glavu sa sobom,za frizure?! :?
Pomoc je ok i super sto im volis pomoci. Ali i to ima granice. Jednostanvo im reci ne. Da neces vise razmisljati za njih i neka same dignu guzicu i pocnu uciti (naravno ne s tim rijecima,ipak su ti frendice.znas kako to mislim). Nitko ne kaze da je ucenje lako. Ucenje svakome ide na zivce, nije zabavno i iscrpljuje, ali mora se kroz to proci ako se hoce postici neki cilj! Ako bi mi mama bila popustila svaki put kada nisam htjela sama jesti ili hodati,onda bi jos dandanas lezila u kolicima i netko bi me hranio flasicom.

Maja
15-04-2008, 00:04
:rotfl: dobar primjer...
al ono, jednoj frendici sad to na hj-u ja joj kažem, sry ne mogu, ova druga cura me pitala za to nešt, ajd napiši sama nešt, ako trebaš neku fensi riječ, javi (nastavnica voli kad koristimo fensi riječi :rotfl: ) i ona se naljutila na mene!! kao, šta joj nisam pomogla itd.
ugl. pomirile smo se, al nije to bitno :D

ima da im oderem po majci, isus, bogu, ćevapima i kajmaku i po čemu sve ne pa me neće gnjavit do kraja godine :D :rotfl:

Maloki
15-04-2008, 00:09
Ak se inače ponašaju prema tebi kao prema govnu, napravi ko moj frend iz razreda svojima u razredu dok je išo u osnovnu - navedi ih na krivi trag, odnosno ako već znate pitanja koja će bit u testu, daj im krive odgovore i ode iz škole u stilu ^^

Maja
15-04-2008, 00:10
hmm... kewl
al ne bi im to napravila, inače su ovak ok, samo što su neke od njih užasno dvolične, al štaš... povampire se pod satom kad trebaju pomoć :( bičez :rotfl:

Dreadlock
15-04-2008, 09:12
neznam zasto,al ja volim pomagat drugima ma makar ja nahebo.Ionako sam propalitet pa nije bed ak pomognem drugima :rotfl:

SkunK
15-04-2008, 11:33
Ma moja okolina je u kurcu, trulo do kraja...to je vama nazalost nezamislivo.

Dreadlock
15-04-2008, 20:55
Ma moja okolina je u kurcu, trulo do kraja...to je vama nazalost nezamislivo.


zar nemas nijednog frenda koji ti odgovara?

SkunK
16-04-2008, 17:37
Ma ... i nema baš, atm je ovo jako mala sredina a za par mjeseci cu napokon biti u društvu ljudi koji mi odgovaraju u potpunosti(faks).

Dreadlock
16-04-2008, 21:08
Poslusao sam par stvari od hakuna matate.Carevi :pray:

SkunK
16-04-2008, 21:59
Nazalost, zivot je preokrutan da bi meni ili bilokome olaksale neke pjesmice primitivnih i zaostalih naroda.
Jebiga, volim i ja zivit u snovima ali to je realnost i treba je prihvatiti.

MoNDi
16-04-2008, 23:25
Nazalost, zivot je preokrutan da bi meni ili bilokome olaksale neke pjesmice primitivnih i zaostalih naroda.
Jebiga, volim i ja zivit u snovima ali to je realnost i treba je prihvatiti.
Don't take life too serious. ;)
Naravno da se stvari ne promjene kada gledas na njih optimisticki, ali je puno lakse. No nema svaki covijek te ambicije i to je dobro. Onda mi optimisti ne bih vise imali sta za raditi. ^^
Koliko ja razumijem ti tvoja skola i osobe oko tebe ne daju dovoljno materije za mozak i zato te sve dosadi. Ili si mozda izabrao krivu srednju. Ali sta se srditi sada? Za par mjeseci ce biti bolje i na to se treba veseliti.

Dreadlock
17-04-2008, 19:15
Reiko...ponasas se ko da nemas drugih frendova...
a sto se tice ovog da je zivot preokrutan...jbg jest,al cemu plakati nad prolivenim mlijekom?
jbg,napravio si neke greske...Zasto se sad opterecujes njima umjesto da kazes idemo dalje? :D
e da,nekima pomazu primitivne pjesmice...triput hura za primitivne pjesmice :pray:

Kenyi
17-04-2008, 19:38
reiko , prestani glumit drama queen, ono jebote, i ja sam neshvaceni umjetnik (neron jelte), i ono sa svima sam dobar, koliko god drustvo bilo.Da priznajem moje drustvo jeste primitivno, vecinom se prica svodi na to koliko je neko popio na nekom derneku, ko je kome dosao sa nozem da mu prijeti, ali jednostavno moras znati sa ljudima.Ljudi vole kada ih slusas, ako barem nista samo bulji u njega i smiji se.Prilagodi se .

Dreadlock
17-04-2008, 19:43
i ja sam neshvaceni umjetnik

ah ima nas :rotfl: :P :P

Zizzy
17-04-2008, 19:50
malen mi je kaj da radim :shock:

SkunK
17-04-2008, 20:05
reiko , prestani glumit drama queen, ono jebote, i ja sam neshvaceni umjetnik (neron jelte), i ono sa svima sam dobar, koliko god drustvo bilo.Da priznajem moje drustvo jeste primitivno, vecinom se prica svodi na to koliko je neko popio na nekom derneku, ko je kome dosao sa nozem da mu prijeti, ali jednostavno moras znati sa ljudima.Ljudi vole kada ih slusas, ako barem nista samo bulji u njega i smiji se.Prilagodi se .


Sorry, biti ću iskren prema tebi i svima drugima(kao šta sam i uvijek) : nemaš pojma o čemu govoriš, uostalom mislim da pošto si mlađi od mene ipak nisi kompetentan kod riješavanja ovakvog problema.

@ Dreadlock kakve greške?

Po treći put govorim, nemožete zamislit moju situaciju atm. jer je unique, al eto mislio sam barem da će bit zgodno share-at da vidite kakvog otpada ima na svijetu.

Dreadlock
17-04-2008, 20:07
ja te pitam po vec cetvrti put...to su ti jednini prijatelji koje imas?

SkunK
17-04-2008, 22:59
Nisu, al atm nemogu do "pravih priatelja".

K4ciga
17-04-2008, 23:08
malen mi je kaj da radim :shock:
Napiši 250 puta na papir Svakom će narasti,pa i pavijanu kao meni koji želi biti humorističan.

Maloki
17-04-2008, 23:11
Naravno da se stvari ne promjene kada gledas na njih optimisticki

Pa ustvari, stvari se na neki način i promjene jer na njih gledaš drugačije :P

MoNDi
18-04-2008, 00:44
@Reiko: Ah, tako unique kako ti mislis mozda i nije, znas. Samo sto nepoznajes drugog covjeka koji ne prolazi kroz istu situaciju ne znaci da ne postoji. I molim te: NE prilagodi se! Ostani takav kakav jesi. Prilagoditi se samo da te druge osobe vole nije dobro i neiskreno je prema tebi i prema drugima. Osim toga ima pre vise ljudi na ovom planetu koji zive kao da su svi ti klonirani u istoj tvornici.
btw: i like your sig.

Kenyi
18-04-2008, 12:49
reiko , prestani glumit drama queen, ono jebote, i ja sam neshvaceni umjetnik (neron jelte), i ono sa svima sam dobar, koliko god drustvo bilo.Da priznajem moje drustvo jeste primitivno, vecinom se prica svodi na to koliko je neko popio na nekom derneku, ko je kome dosao sa nozem da mu prijeti, ali jednostavno moras znati sa ljudima.Ljudi vole kada ih slusas, ako barem nista samo bulji u njega i smiji se.Prilagodi se .


Sorry, biti ću iskren prema tebi i svima drugima(kao šta sam i uvijek) : nemaš pojma o čemu govoriš, uostalom mislim da pošto si mlađi od mene ipak nisi kompetentan kod riješavanja ovakvog problema.

@ Dreadlock kakve greške?

Po treći put govorim, nemožete zamislit moju situaciju atm. jer je unique, al eto mislio sam barem da će bit zgodno share-at da vidite kakvog otpada ima na svijetu.

vrlo zrelo.

SkunK
18-04-2008, 18:53
Za par godina ces shvatit na šta sam mislio.
Molim te jos jednom, ako nisi kompetentan nemoj odgovarat na post - a nekompetentnost si dokazao nazivajuci me drama queenom što dokazuje da nemaš blage veze o čemu pričaš.

K4ciga
18-04-2008, 22:04
Reiko,preosjetljiv si...
Reiko nije preosjetljiv,već ima neki svoj ideal o prijateljima,o poštenju među istima,za koji je mislio da vrijedi svugdje,pa tako i kod njega.Međutim,prevario se,te ga je sada strah odbaciti te - nemogu naći bolju riječ za to,ali ajd' - prijatelje.Zašto? Naime,najgori čovjekov osjećaj je osjećaj "usamljenosti".Reiko se boji biti usamljen,jer nema nikakve kako je on rekao,alternative.Dakle,ako on odbaci ove prijatelje,to bi značilo par mjeseci samovanja,a to je - vjerujte mi - najgori osjećaj.Zato sada želi - ili barem želi misliti - da se uklopio s njima,kako bi imao osjećaj "ekipe".

da,dramis.
Ne drami,možda ti misliš da drami jer se nikada nisi našao u sličnoj situaciji.Sa pretpostavkom da nisi,ti vjerojatno misliš "da sam ja u toj situaciji,ja bih im svima to rekao u facu".E,pa,stvarnost je surovija.Vjeruj mi,nema goreg osjećaja u čovjeka od osjećaja usamljenosti,e.g da nemaš ni sa kim izaći na kavu,itd.On ne drami,već se jednostavno boji to reći svojim kolegama da ga nebi odbacili.

Kenyi je dosta puta pokazao zrelost i razum,stoga ne vjerujem da to ima ikakve veze sa njegovim godinama.
Tu se slažem,nebi trebalo biti nikakvih predrasuda prema godinama.Iako,fascinantna je činjenica da ljudi preko interneta sebi stvore zamišljenu sliku prema nekoj osobu koju su upoznali na chatu,forumu...primjerice,stvorite si sliku Jerrya kao 30-godišnjaka sa obitelji i poslom.Naravno,vi ćete odmah njegove postove gledati sa druge strane,a i naravno ponašati se prema njemu sa mnogo,mnogo više respekta.Međutim,kada vidite njegovu sliku i shvatite kako je on 13-godišnje dijete ( NHF Jerry ) , činjenica je da ćete njegove postove gledati na znatno drugačiji način.

Sta da ti kazem,promjeni se...prihvati okolinu
To je sirov i realan odgovor,a varira od osobe do osobe.One psihički "jače" osobe će odjebati sve ljude oko sebe,s kojima se ne slaže,i živjeti po svome,makar sam.One druge osobe će se naravno prilagođavati društvu.Sami prosudite koja je osoba sretnija.


Mogu zamisliti tvoju situaciju,bio sam u njoj.Ono,kao,svi su losi,ulizivaci,glupe/primitivne teme razgovora,nisu dorasli meni.
Nemoguće je da se u jednom društvu nađu - svi odreda - ovakvi kakve si ti opisao.Ulizice ne idu sa lošima.U svakom društvu sastav je otprilike ovakav - Imate jednog "autoritetnog" čovjeka,oko njega se okuplja uska zajednica prijatelja koji se s njim druže zbog njega.Oko njih idu ulizice,koji žele zaštitu,ugled,watevah.Oko njih idu potrkušci,kako ih ja nazivam.Zaključak : od 25 ljudi u društvu,nađi si dvoje - troje koji su dobri.Nemoraš se s njima družiti,ali neće te ubiti jedna cuga s njima.


Sad sam u srednjoj shvatio da je problem u meni,a ne u drustvu u kojem sam
Hpa,ne poznajem te pa ti nebi ni mogao dati pravi odgovor.Problem u "tebi" može biti ako su svi dobre redovnice,a ti si badguy? Problem u tebi može biti obrnuti? No,pod pretpostavkom da si mi točno,ili barem približno točno,opisao svoje društvo,problem bi trebao biti u društvu,a ne u tebi.To si utuvi u glavu,i bit će sve dobro.


Nisam promjenio misljenje o vecini njih,naprotiv,shvatio sam sve,ali zasto se nervirati?Ukoliko mi ne odgovaraju,jednostavno se ne druzim mnogo s njima.
"...jednostavno se ne družim mnogo s njima." To je ključna rečenica,i tako bi trebalo biti.Okružiš se ljudima koji ti odgovaraju,jer je po svim "socijalnim" zakonima nemoguće da su svi odreda glupi,primitivni i ulizice.Odi na kavu,kako si,zapalite,ajd' bok.Ne moraš se sa svima njima družiti.

Vjerovatno i ja njima ne odgovaram,ko zna zasto?
Hja,vjerojatno zato što tvoje karakteristike nisu da si loš čovjek,ulizica ili primitivac.
Svaka ptica svom jatu leti.


Nemoj biti kukavica,reci im svima u lice sto mislis,barem onima koji ti najvise smetaju.
Tako bi,opet,trebalo biti.Ali nije,opet iz onog problema usamljenosti.Jer,ako im ti sve otvoreno kažeš,nije da ćete postati najbolji prijatelji,zar ne?


Otpada ima svugdje,suprostavi mu se...
Naprotiv.Ako se želiš nekome "suprotstaviti" onda bi ga trebao,woila,ignorirati.Ignorirajne je vjerojatno najsuroviji oblik antipatije.Svađa je super,mržnja je super osjećaj,ali potpuna i bezrezevna ravnodušnost prema "smećima" od ljudi...vjeruj mi,ako im se želiš suprotstaviti,ignoriraj ih.


mozda nisu svi za koje mislis da su otpad losi,mozda jednostvano nemaju snage i volje da se suprostave "vodjama",da ih tako nazovem...nemos ih kriviti,takvi su prirodno,odnosno takvo je vecina ljudi.Strah ih sputava.
Točno,nisu svi takvi.Okruži se takvim ljudima.

I
Sneka te neki vole neiskreno,uostalom,takva je vecina ljubavi u drustvu,njihova "ljubav" ti ionako nista nece znaciti...makar ti oni nece smetati.Prihvati,zivot je takav,za idealiste kao ti nema mjesta,prilagodi se ili umri...
Prilagodi se ili neka se tebi prilagođavaju,da.

SkunK
19-04-2008, 14:44
Kaciga :pray:

Kenyi
19-04-2008, 14:50
kaciga, sta ono ti studiras?

Maloki
19-04-2008, 15:13
Bolje mu je 2-3 mjeseca samovanja,nego cjeli zivot u takvom/takvim drustvu/drustvima...

Pa tko kaže da će cijeli život biti u takvome društvu ako proba još 2-3 mjeseca izdržati? Izmjeni si malo ovu rečenicu koju si napiso -> "zivot je surov,kao i drustvo" u "život je prolazan, kao i društvo". Sve nas čeka još toliko toga i zasigurno će se 90% svega toga i promjeniti.

K4ciga
19-04-2008, 15:37
kaciga, sta ono ti studiras?
Studiram srednju školu =) , nisam ja to na avataru,iako si ličimo =) ( i ja sam ćelav )

MoNDi
21-04-2008, 01:52
E dragi ReiKo ja sam imala takvu situaciju 4 GODINA... i evo, I'm still alive!!! Nasla sam super ljude s kojima sam si jako dobra.
Taj razred u kojemu sam bila, koma... sto da ti pricam, znas sto mislim. Jedino me moja super razrednica malo podigla i san da konacno dodem u novi krug u kojemu su ljudi oko mene malo zreliji i pametniji, s kojima se moze sasvim normalno razgovarati.

_ZlayA_
21-04-2008, 10:32
imam situejšn i hakuna matata mi je ugrozena... kraj se priblizava godine, i nije da trebam nesto od ocjena ispravljati ali moram proci odlicnim starci mi obecali kupiti bass gitaru... a zadace se gomilaju a ja ljencarim... ma gg...

Dreadlock
21-04-2008, 14:10
kao prvo,da slozio bih se za LL21 (naravno,uletit ce pingvin koji ce zestoko proturijecit :P )

nemas ocjene za ispravljat?
koga ti onda zafrkavas? ja bih mognuo roknut par stvari i drzim se.

I da,stedi sam za gitaru...vise ces je cijenit :D

Constantine
22-04-2008, 22:39
Muči me to što moram napravit web stranicu do 6 ujutro,a sumnjam da ću uspjet. :(

Babitz
23-04-2008, 08:56
@slucaj reiko
Svi koji bi se mijenjali i odbacili dio sebe radi uklapanja negdje su idioti. Ne daj se reiko.

Enivet, imam i ja par problema.
-nezaposlen sam i nemam nikakve prihode
-starci ce me iz stana izbacit
-ocu da mi starci krepaju
-ima jos

K4ciga
23-04-2008, 17:47
Koju si srednju završio?

Dreadlock
23-04-2008, 19:59
zasto ce te izbacit?

Dreadlock
23-04-2008, 20:02
Obitelj ti želi samo najbolje! Nema tog razloga da im poželiš smrt! Ipak su ti starci.

ma mislim da nije bas mislio doslovno.

SkunK
23-04-2008, 21:25
@slucaj reiko
Svi koji bi se mijenjali i odbacili dio sebe radi uklapanja negdje su idioti. Ne daj se reiko.

Enivet, imam i ja par problema.
-nezaposlen sam i nemam nikakve prihode
-starci ce me iz stana izbacit
-ocu da mi starci krepaju
-ima jos


Ye, jak sam ja karakter ali sam isto tako socijološko biće koliko god je to moguće... 2 mača s 2 oštrice.

Babitz
24-04-2008, 06:27
Kad sam reko da ih mrzim, bio sam doslovan. Za smrt sam bio djelomicno doslovan. Da ih nikad vise ne vidim bi bilo oke, ne moraju krepat.
Prica je duga, a ja sam na mobu prek neta pa mi se ne da o tom. Ispricam drugi put.

Matilda Mother
24-04-2008, 07:53
ble, i ja mrzim svoje starce, ponajprije jer misle da novcima mogu kupit moju ljubav(nije da mi smeta dok mi ispunjavaju prohtjeve, koliko god licimjerno zvučalo); tek su se sad sjetili bit roditelji kad je prekasno..

dunno, ja sam u zadnjih nekoliko godina poprilično depresivna osoba, letargična,koja je izgubila svaku ambicioznost koju je imala; posve sam svjesna svojih problema i toga da se vjerojatno nikad neću potrudit ih riješit :D

al ajd, bar uvijek imam osmijeh na licu, valjda se uskoro bum trgnula.. :P

mislim da je ovo prigodno:

Smile, though your heart is aching
Smile, even though it's breaking
When there are clouds in the sky
You'll get by...
If you smile
With your fear and sorrow
Smile and maybe tomorrow
You'll find that life is still worthwhile
If you just...

Lord Jambrek
24-04-2008, 08:40
Zasto zelis bass?To nemozes sam svirati...
Mislim mozes,ali nije zabavno

ne bljezgaraj gluposti, bass može bit 30000x zabavniji od gitare, to kaj većina misli da je bass samo davanje i održavanje ritma griješe, ček dis aut

4dWb-aCWR8U


I samo slušaj sviranje kroz cijelu pjesmu.
1HZtcW3MP1s

bass dosadan? Mislim da ne.

Dreadlock
24-04-2008, 13:49
bar je ovo prava tema za to :P

CRO.Monster
24-04-2008, 14:13
meni je bas draži. Jest da se gitara više čuje ali bas je kul ^^

MoNDi
24-04-2008, 21:07
glava me boli... =__=
ali ne volim tablete.

Gogolo
27-04-2008, 13:03
Downloadam free trial World of Warcrafta (oni koji su isprobali trial znaju o čemu prićam, a za one koji ne znaju, downloadanje triala traje skoro jedan cijeli dan!)

Dreadlock
27-04-2008, 13:08
i hoces pomoc oko toga?

evo je...nemoj downloadati,privatni zivot vise vrijedi od wow-a.

Gogolo
27-04-2008, 13:20
i hoces pomoc oko toga?

evo je...nemoj downloadati,privatni zivot vise vrijedi od wow-a.

Već sam igrao na informatici, i nisam dobio WoW ludilo.

S frendom sam šerao account na informatici i nije dobio ludilo.

Gogolo
27-04-2008, 13:30
Mene je zdrmao hype kad sam prvi put zaigrao WoW, ali jedan-dva dana kasnije sve je bilo normalno i nisam bio zaluđen.

@pseto al ja nisam hehe :D

EDIT: Hehe imaš sreće što nisam napisao: @pudlica :rotfl:

Lord Jambrek
30-04-2008, 12:18
Moze biti bolji,ako si izvrstan basista...u suprotnom je gitara bolja
Bas je nezamjenljiv u bendu,ali cinjenica je da ga uopste ne primjetis,osim ako nije bas izrazeno(kao u ovom drugom videu)...
Naravno,ja ne govorim nikome da ne svira bas,samo mislim da ga nije zabavno svirati...to je samo moje misljenje

vjeruj mi, zamjetan je, kad bi ga maknuo, skužio bi da jako fali

Neven <R>
30-04-2008, 12:41
A ti jambrek isto daješ linkove na wootena. Ak imaš skill ko on na trianglu i on će ti biti zabavan.

Maja
30-04-2008, 21:39
hakuna matata mi je ugrožena. imamo kao ono neko vrednovanje i pišem geografiju i povijest od 5. razreda. nemam pojma. moja dva najgora predmeta. mislim ono. di me nađe. idem se polit benzinom i zapalit, tenk ju veri mač.

Constantine
30-04-2008, 21:45
hakuna matata mi je ugrožena. imamo kao ono neko vrednovanje i pišem geografiju i povijest od 5. razreda. nemam pojma. moja dva najgora predmeta. mislim ono. di me nađe. idem se polit benzinom i zapalit, tenk ju veri mač.
Da bar ja imam geografiju i povijest,a ne biologiju,kemiju,fiziku i hrvatski.Hvala bogu da je to vrednovanje eksperimentalno.

Dreadlock
30-04-2008, 22:24
hakuna matata mi je ugrožena. imamo kao ono neko vrednovanje i pišem geografiju i povijest od 5. razreda. nemam pojma. moja dva najgora predmeta. mislim ono. di me nađe. idem se polit benzinom i zapalit, tenk ju veri mač.

bar nemas 4 dana za nauciti...

majo,javi ti meni koje je to gradivo pa cemo viditi sto ti je najvaznije :D

Maja
30-04-2008, 22:27
od petog do osmog gradivo iz geografije i povijesti + hrvatski jezik (al za to ne brinem)

:(

Dreadlock
30-04-2008, 22:29
ukljucujuci i osmi?


jel to za ocjenu?

Maja
30-04-2008, 22:30
ma nije, ne utječe mi na ništ, al moram imat najmanje 20% testa riješeno :?

Dreadlock
30-04-2008, 22:33
gle jednostavno...

pod broj jedan: gradivo sedmog ces lagano usavrsit jer ga se vjerojatno pol sjecas....vidjet ces da se sjecas
pod broj dva: u mobitel stane dosta teksta za salabahtere
pod broj tri: nades nekog tko ti moze slati odgovore

al najvaznije je da se podsjetis svog gradiva jednostavnim cituckanjem.

Maja
30-04-2008, 22:39
pod broj jedan: ne znam ništ iz petog i šestog
pod broj dva: mobitel ne smijemo imat ni u džepu
pod broj tri: ma tko? nemam nikog tako korisnog :(

Neven <R>
30-04-2008, 22:43
Ovo za mobitel ti ne valja. Frend je na ispitu imao cijelog Haralambosa (knjižurina od 1300 str.) u mobitelu pa se sad ti snađi u tome. :D

Dreadlock
30-04-2008, 22:47
majo,sjedni i procitaj jedanput...nauciti je nemoguce.

Maja
30-04-2008, 22:51
uff, budem ako nađem knjige od petog razreda, ja to sve odma pobacam!
:(

Jopax
01-05-2008, 00:40
Ako imaš mlađe rodbine klepi im knjige na neodređeno vrijeme, i ako sjediš do zida probaj napisat šverc na njeg ali sitno i da možeš bez nekog micanja da čitaš.
Frend je iščekivao kontrolni iz OET-a da popravi jedinicu i svaki dan je pisao šverceve na klupu, toliko ih je pisao da mu na kraju nisu trebali jer je upamtio sve :D
Pouka, piši u kratkim crtama što god pročitaš, tako najbolje pamtiš ;D

MoNDi
02-05-2008, 22:15
Trebam pospremiti stan a neda mi se i umorna sam. :thumbs1:

Dreadlock
02-05-2008, 22:57
Trebam pospremiti stan a neda mi se i umorna sam. :thumbs1:

pospremi ujutro :D

SkunK
03-05-2008, 22:53
Natjeraj se.

Maja
03-05-2008, 22:57
imam krize. rofl. krize ozbiljne dosade. majke mi. ne znam šta bi sa sobom. :(

Dreadlock
03-05-2008, 23:05
uci za vrednovanje :P

Maja
03-05-2008, 23:08
mdaaaaaaaaa









ček, ne šališ se? :o

Dreadlock
03-05-2008, 23:09
mozda da mozda ne :D

Maja
03-05-2008, 23:11
hmm... u svakom slučaju...



mdaaaaaaaaaa



:rotfl:

MoNDi
04-05-2008, 13:46
imam krize. rofl. krize ozbiljne dosade. majke mi. ne znam šta bi sa sobom. :(
Kandidiraj za predsjednicu hrvatske.

Maja
04-05-2008, 14:08
imam krize. rofl. krize ozbiljne dosade. majke mi. ne znam šta bi sa sobom. :(
Kandidiraj za predsjednicu hrvatske.

-.-'

može, ako se to ostvari, ti si nova ministrica... obrane? :rotfl:

Silver_Wolf
12-08-2008, 19:21
meni svaki hebeni dan traje prekratko

Electromaster
12-08-2008, 22:36
Ispiši se iz škole/daj otkaz, nemoj spavat, nemoj jest, time ćeš dobit više vremena i problem riješen... 8)
SLJEDEĆI!

Electromaster
12-08-2008, 22:48
Prodaj stolno, kupi laptop. Ako nemaš za laptop, kupi bar PSP. Uživaj u Gamingu (veliko slovo iz poštovanja). :P

Ja sam početkom sedmog mjeseca bio 10 dana bez kompa, pa sam preživo...Pripisujem to prisustvu jedne ženske osobe koja je bila jednako toliko zabavna :oops: :oops:
SLJEDEĆI!

Electromaster
12-08-2008, 22:50
Hehe...šta nesmijem imat malu ljetnu avanturu? :)

Nisam ja kriv što sam bio bez gaminga...splet okolnosti...a nisam ni očekivao da ću upoznat navedenu žensku osobu...

K4ciga
12-08-2008, 23:03
Ajme majko,nadam se da se šalite :o

Electromaster
12-08-2008, 23:04
Što i zašto? Ja se nisam šalio...tih 10 dana je baš zabavno bilo :oops:

Jedna riječ u gornjoj rečenici ima prikriveno značenje, pogodite koja :rotfl:

K4ciga
12-08-2008, 23:12
Kažem,nadam se da se šalite kada govorite te sheme "Nisam ja kriv što nisam gejmao","gaming>cura" itd itd.

Bleh,znam da se zajebavate :P

Maloki
12-08-2008, 23:17
Ja se nadam da se šalite kad kažete da 10+ dana ne možete izdržati bez gaminga :(

Electromaster
12-08-2008, 23:20
Heh, šalim se, šalim se (ma kog ja za*ebavam, vidi ko mi je avatar :rotfl: )

Ali sad se ''ženska osoba'' vratila kući s ljetovanja na korčuli pa se više nevidimo ni nečujemo...Što je i očito, jer inače nebi sad ode visio...10 dana zabave i to je to...

nosferatu25
12-08-2008, 23:32
nemojte da zaserete temu a onda da idete u pljuvačnicu da se žalite na Mravlju Kiselinu... :(

Electromaster
12-08-2008, 23:34
Dobro, dobro...SLJEDEĆI! :)

nosferatu25
12-08-2008, 23:54
bump, ipak je privatno. :cry: :nonono:

Sonic_Moronic
13-08-2008, 07:04
Ja nisam siguran u svoju seksualnost. Pomozite mi. :(

Electromaster
13-08-2008, 08:57
U kojem smislu? Nema toga što par terapija elektrošokovima nemože riješit... :D

nosferatu25
13-08-2008, 09:54
U kojem smislu? Nema toga što par terapija elektrošokovima nemože riješit... :D
:rotfl:
ne znam šta da ti kažem... probaj i sa jednima i sa drugijma pa odluči šta ti više leži...

Electromaster
13-08-2008, 10:10
Ništa ne može žensku osobu, žensko tijelo nadmašit, ne terba nikakvo ''probavanje''... nađi si jednu :P ...SLJEDEĆI!

smartass
13-08-2008, 10:19
odakle da počnem, nemam šta za radit, ljubavni problemi, prijatelji mi nisu tu .. aj aj mogu ovako do božića pričat :rotfl:

Electromaster
13-08-2008, 11:00
odakle da počnem, nemam šta za radit, ljubavni problemi, prijatelji mi nisu tu .. aj aj mogu ovako do božića pričat :rotfl:

Nemaš što za radit> Slušaj mjuzu (hehe, tog bar imaš :wink: )& fragaj online
Ljubavni problemi>trebam detaljniji opis problema?
Prijatelji ti nisu tu>Evo doć ću ti ja prvom prilikom :wink:

Jopax
13-08-2008, 11:03
Sonic, jedna poslovica:
Nije peder onaj koji daje nego onaj koji prima.
:wink:

Constantine
13-08-2008, 11:03
odakle da počnem, nemam šta za radit, ljubavni problemi, prijatelji mi nisu tu .. aj aj mogu ovako do božića pričat :rotfl:
1.Kako nemaš,imaš PCPLAY forum na kojem možeš spamat koliko hoćeš
2.Pojasni
3.Ja sam tu,svrati do mene ako hoćeš

Nodakim
13-08-2008, 12:54
imam probavne smetnje!pomagajte!11!!1

Constantine
13-08-2008, 17:21
Pojasni detaljnije(ne baš pre detaljno),možda ti mogu preporučit neki čaj.

iznogud1515
13-08-2008, 17:35
imam probavne smetnje!pomagajte!11!!1

jel ide previše ili uopće ne ide?

Electromaster
13-08-2008, 17:52
imam probavne smetnje!pomagajte!11!!1

Ako ide previše, nađi poveći čep i zatvori rupu...jedi juhe i riže :)

Ako ne ide uopće, uzmi laksative u ljekarni, ili nađi nekog da te zguza, to bi ti trebalo riješit problem...ja ipak preferiram ovo prvo... :rotfl:

Sonic_Moronic
13-08-2008, 20:58
Ja ne volim laksative...

Nodakim
13-08-2008, 21:25
ja sam vjerovatno koji slučajno uzeo....
:(

iznogud1515
13-08-2008, 21:27
probaj s čokoladom za kuhanje.
ili limunom (gurneš ga tamo di curi i problem riješen)

Nodakim
13-08-2008, 21:31
stick your dick and double click!for alternatives!

Electromaster
23-08-2008, 22:27
...Dooobro...Sljedeći?

nosferatu25
23-08-2008, 22:33
žena me je ostavila.

Electromaster
23-08-2008, 22:35
Nađi drugu, na Zemlji ih ima u izobilju. :rotfl:

Ako baš hoćeš ovu natrag, plati nekom da je kidnapira, pa je drži doma u kavezu. :rotfl:

RayDX
23-08-2008, 22:36
žena me je ostavila.

I mene moja.


S sha jeee? reko si svoje. okej. rossella je ljepsa. uzivajte.

:cry: :D

Zajebava se samo... Nadam se. :cry:

nosferatu25
23-08-2008, 22:37
I mene moja.

Da se nađemo da popijemo po piće a?

RayDX
23-08-2008, 23:00
I mene moja.

Da se nađemo da popijemo po piće a?

Mogli bi :D

Electromaster
24-08-2008, 10:39
...Eto, super, vas dvoje imate jedan drugog :rotfl: :rotfl:
...Sljedeći?

nosferatu25
24-08-2008, 11:33
završio sam posao sa ženom. moje pitanje je: hoće li biti istrage?

iznogud1515
24-08-2008, 12:20
normalno da hoće, moraš samo dobro prikriti tragove i praviti se mutav :D

Electromaster
28-08-2008, 10:59
OK, izgleda da je i to riješeno...slijedeći?

CHOLIK
28-08-2008, 11:02
Muči me kola u kolijenu.Ne mogu niti trenirati niti trčati.Help needed.

nosferatu25
28-08-2008, 14:18
treba ti amputirati nogu.

Flippy
28-08-2008, 14:19
I glavu usput. :D

CHOLIK
28-08-2008, 14:44
kad bi se sve to uradilo,bi li bilo šanse da ponovno ikad zaigram košarku?

K4ciga
28-08-2008, 17:14
Ne.


Next!

Flippy
28-08-2008, 17:21
Imam multyple personality disorder HELP! :D

Ryd3R
28-08-2008, 17:28
Jačom osobnošću ubij drugu, tijelo umire, oboje ostajete bez utočišta, te vas više nema, a s time nema ni problema.

K4ciga
28-08-2008, 17:36
Imam multyple personality disorder HELP! :D
Neka mafijaš ubije gangstera,desničar mafijaša,ljubavnik neka ubije desničara,i Flippy neka ubije ljubavnika.Ostaje Flippy,jedan jedini,neponovljivi.

LorlonWarrior
28-08-2008, 17:41
Hakuna Matata? Eh, kad sam ja gledo Kralja Lavova piiii...
Čekaj, pa to je bilo prije par tjedana :oops:

Death By Sexy
28-08-2008, 17:47
Imam multyple personality disorder HELP! :D
Neka mafijaš ubije gangstera,desničar mafijaša,ljubavnik neka ubije desničara,i Flippy neka ubije ljubavnika.Ostaje Flippy,jedan jedini,neponovljivi.
:pray: samo je kraj loš.. ja bi to više šejkspirijanski rješio :D

Ryd3R
28-08-2008, 17:51
ok, riješeno.

Next

Jopax
28-08-2008, 18:02
Hanuta is the answer my children...

Flippy
28-08-2008, 18:07
Hanuta is the answer my children...
Napolitanke>hanuta!!! bwahahaha

Domaćice>Napolitanke>Hanuta! BWAHAHAHAHA!

Jopax
28-08-2008, 18:09
HERETICS!!!!!!!!
Upravo šaljem vjeverice sa čejnsovima na vas, bwahahahahhahaha

Kenyi
28-08-2008, 18:09
Krašuljci su bljuvotina.
domacice su keks za sirotinju.
Napolitanke su tu ako se nema sta drugo jest.
Hanuta je bogovsko u poredjenju sa ovim shitovima.
Ontopic please.

Maja
28-08-2008, 18:18
Umm... Ubila bih brata ali ne znam kako. Mislila sam nekako bolno i sporo, al ništa mi ne pada na pamet :(

Flippy
28-08-2008, 18:19
Umm... Ubila bih brata ali ne znam kako. Mislila sam nekako bolno i sporo, al ništa mi ne pada na pamet :(

Gušenje jastukom, Vezanje te lagano rezanje tupim žiletom?

Ako trebaš još javi mi.

EDIT: Škare za vrt i lijepo prst po prst sjeci....

Maja
28-08-2008, 18:23
Gušenje jastukom, Vezanje te lagano rezanje tupim žiletom?

Ako trebaš još javi mi.

Gušenje jastukom-preslaba sam za to :(
Tupi žileti-um... Previše krvi :(

Anything else?

iznogud1515
28-08-2008, 18:23
kad ga zoveš, zovi ga u vokativu i uvijek koristi prezime. to lagano ubija. :D

Kenyi
28-08-2008, 18:26
siluj ga hrđavim plugom.

Flippy
28-08-2008, 18:26
Gušenje jastukom, Vezanje te lagano rezanje tupim žiletom?

Ako trebaš još javi mi.

Gušenje jastukom-preslaba sam za to :(
Tupi žileti-um... Previše krvi :(

Anything else?

Ovako....

Vezanje...
Veži i oči.
Palica (može biti drvena. Netreba biti metalna)
Kreneš od nožnih prstiju.
Najbolnija točka na putu do gore su prvo koljena :pray:
Lagano ga mlatiš i ideš još gore.
Dođeš do *gulp* dijela tijela i tu udariš što žešče!
I nastaviš dalje. Sve dok ne dođeš do glave.
Prvo ga našopaj steroidima da ostane što duže pri svijesti. :D

Btw. Ne pitajte odkud mi ove bolesne ideje.

iznogud1515
28-08-2008, 18:27
bolje da mu onda dok spava lagano pali pramen po pramen kose, a na posljetku će te molit da ga ubiješ.

Maja
28-08-2008, 18:28
Rider on the Storm: Uuuu, sviđa mi se kako razmišljaš ^^

Nego, kuda s tijelom? :(

iznogud1515
28-08-2008, 18:29
ako ga dobro zapalis neće ni bit tijela.

Arbiter of Change
28-08-2008, 18:30
Vjerovanje da kosti u potpunosti izgore je mit - treba ih zdrobiti da bi ih se u potpunosti uništilo, tj. obična vatra je preslaba i na kraju će ti ostati izgoreni kostur.

Flippy
28-08-2008, 18:30
OK, so you have a body for whatever reason and you want to get rid of it, with no chance that it can be identified or traced back to you. Here are 16 steps that should ensure that this happens. Be aware that transporting a body is VERY OBVIOUS and should be done with discretion; this file discuses how to dispose of the body, not on how to do it without being seen, so be aware that you MUST be subtle or you will be seen and caught - dragging a body through the streets is kinda obvious so please, for you own sakes, be cautious and use you discretion.

1. Wear gloves + hat + disposable clothing
2. Get the body to a safe location
3. Burn the body
4. Cut off: hands + feet + head
5. Cut off: Legs + Arms
6. File off: pads of fingers
7. Knock in: teeth
8. Leave all parts in an acid bath
9. Burn parts again
10. Put each part in a separate bag: hands (separately); feet (separately); legs (separately); arms (separately); head; torso.
11. Put acid and bleach into each bag
12. Put 5 bricks into each bag
13. Seal the bags
14. Bury hands + feet + head at least 6 feet under the earth in an unpopulated area off + away from all paths at least 5 miles apart.
15. Sink torso + arms + legs into lakes in an unpopulated area off + away from all paths at least 5 miles apart.
16. Burn gloves + clothes + hat + dispose of the ashes (bury them or throw them into a lake ? away from the body parts)

Note that these steps are for ideal situations: they take time and can be shortened if time is a problem: burning the body once is probably enough and the acid bath is not truly necessary. However, if you do want to do a thorough job, I'd recommend that you do them all - just to be sure.

Hopefully this will be helpful in your attempts to dispose of any hypothetical bodies in the future :) Have fun and don't get caught.

EDIT: DON'T ASK!!!

Maja
28-08-2008, 18:31
Ovako....

Vezanje...
Veži i oči.
Palica (može biti drvena. Netreba biti metalna)
Kreneš od nožnih prstiju.
Najbolnija točka na putu do gore su prvo koljena :pray:
Lagano ga mlatiš i ideš još gore.
Dođeš do *gulp* dijela tijela i tu udariš što žešče!
I nastaviš dalje. Sve dok ne dođeš do glave.
Prvo ga našopaj steroidima da ostane što duže pri svijesti. :D

Btw. Ne pitajte odkud mi ove bolesne ideje.

U majke ti... Me likes...

Flippy
28-08-2008, 18:32
Pročitaj i kako se riješiti trupla. Written by: Icroatus davnooooooo

Flippy
28-08-2008, 18:33
OK, so you have a body for whatever reason and you want to get rid of it, with no chance that it can be identified or traced back to you. Here are 16 steps that should ensure that this happens. Be aware that transporting a body is VERY OBVIOUS and should be done with discretion; this file discuses how to dispose of the body, not on how to do it without being seen, so be aware that you MUST be subtle or you will be seen and caught - dragging a body through the streets is kinda obvious so please, for you own sakes, be cautious and use you discretion.

1. Wear gloves + hat + disposable clothing
2. Get the body to a safe location
3. Burn the body
4. Cut off: hands + feet + head
5. Cut off: Legs + Arms
6. File off: pads of fingers
7. Knock in: teeth
8. Leave all parts in an acid bath
9. Burn parts again
10. Put each part in a separate bag: hands (separately); feet (separately); legs (separately); arms (separately); head; torso.
11. Put acid and bleach into each bag
12. Put 5 bricks into each bag
13. Seal the bags
14. Bury hands + feet + head at least 6 feet under the earth in an unpopulated area off + away from all paths at least 5 miles apart.
15. Sink torso + arms + legs into lakes in an unpopulated area off + away from all paths at least 5 miles apart.
16. Burn gloves + clothes + hat + dispose of the ashes (bury them or throw them into a lake ? away from the body parts)

Note that these steps are for ideal situations: they take time and can be shortened if time is a problem: burning the body once is probably enough and the acid bath is not truly necessary. However, if you do want to do a thorough job, I'd recommend that you do them all - just to be sure.

Hopefully this will be helpful in your attempts to dispose of any hypothetical bodies in the future :) Have fun and don't get caught.

EDIT: DON'T ASK!!!

EVO VAM ZA RIJEŠAVANJE TRUPLA!!!

Maja
28-08-2008, 18:37
Hmmm... Hvala svima, ali ipak, ako ga bude, ubila (nadam se uskoro :() onda ću ga zapalit *bwaha* :D

Flippy
28-08-2008, 18:38
Yayz, i win :)

I hope u rot in hell!!!!!!!

Maja
28-08-2008, 18:38
LoL

aj, next : )

Flippy
28-08-2008, 18:41
Imam pitanje. Trebam pomoć. Kaj od ovoga je najbolje?

Sometimes when you are threatened with physical violence, a weapon to defend yourself with is not always available. Your hands, however, are always with you, and can be as lethal as any weapon. Below are a list of attacks that police are instructed not employ, as they may prove deadly.


1. TEMPLE - A very susceptibile vital spot. If struck with sufficient force, may cause unconsciousness or death.
2. NASION - This is the summit of the nose. If struck with sufficient force may cause death.
3. PHILTRUM - This is the area between the upper lip and the bottom of the nose. Attack to this area may also cause unconsciousness or death.
4. HOOK TO JAW - A powerful hook punch to the front side of jaw may snap an enemy's neck. Fatal.
5. ADAM'S APPLE - A sharp blow here may cause enemy to asphyxiate.
6. SOLAR PLEXUS - The small of back. May cause death.
7. TESTICLES - The strong, focused pain of a vicious low blow may cause shock, resulting in death.
8. BASE OF CEREBELLUM - A powerful blow to the nape of the neck, causing mortal damage.
9. COCCYX - A powerful blow to the tail bone. Fatal.
10. FULL NELSON - Stand behind the enemy, put your arms under his, and lock your hands behind his head. Bending the neck forward may either break neck, asphyxiate enemy, or cut of supply of spinal fluid to brain, causing brain damage or death.
11. HALF NELSON - Again, standing behind enemy, but one arm is used to pin one of enemy's arms.
12. BRAIN BUSTER - Bend enemy over towards you, placing him in a headlock. Grab the back of his belt, and haul him into the air, vertical, upside-down. Allow yourself to fall backward, landing on your enemy's head, which will absorb your combined weight. Most effective on concrete or gravel.
13. RUSSIAN OMELET - Cross enemy's legs. Fold enemy by pinning his shoulders to ground upside-down and placing his legs above him. Sit on his legs, folding the bass of the spine. Fatal.
14. HEART PUNCH - A strongman's attack, it is simply a powerful blow to the heart. (Many years ago, the wrestler Ox killed an opposing wrestler with this attack.)
15. UPPERCUT - An upward strike to the bottom of the jaw with the heel of the hand, causing the enemy's head to snap backward. May shatter vertabrae. Fatal.
16. ABDOMEN - A substantial blow to this area may rupture a vital organ, causing death.
17. RIB CAGE - A vicious shattering of the rib cage may cause grave internal bleeding.
18. HEAD-TO-WALL PUNCH - A swift, hard, cold-cock punch to an enemy's face while he is standing near a wall may drive his head into it, causing the back of the skull to shatter fatally.
19. PINNED DROP KICK - Standing behind enemy, holding his arms straight back. A drop kick to the back without releasing arms may severe spine, causing death.
20. HEAD WRENCH - Grabbing an enemy's head by the mouth and the back of the skull, then twisting with a sudden, violent jerk to rend vertabrae, may easily cause death.
21. CHOKE HOLD - Once a favorite of law enforcement officials, has often proved deadly. The right arm goes over the enemy's right shoulder, and grips the back of the head. The left arm comes over his left shoulder, reaches across neck, and grabs own right forearm. With enough pressure applied, causes brain damage or death.
22. HEAD YANK - Bend enemy forward, grab head, and pull back with convincing force. May seperate delicate vertebrae, causing death.

iznogud1515
28-08-2008, 18:42
ovako, krećem u srednju i od svih nas koji su krenuli u gimnaziju iz bivše škole jedino sam ja završio s jedim likom koji me ljuti i koji je dosadan, dok su drugi (iz bivše škole) u drugom razredu. dakle, da ga odma istućem il da pričekam pa da vidim oće bit dobar? :D

Flippy
28-08-2008, 18:45
ovako, krećem u srednju i od svih nas koji su krenuli u gimnaziju iz bivše škole jedino sam ja završio s jedim likom koji me ljuti i koji je dosadan, dok su drugi (iz bivše škole) u drugom razredu. dakle, da ga odma istućem il da pričekam pa da vidim oće bit dobar? :D

Pogledaj gore moj post i izaberi si jedan udarac. :D :D

Flippy
28-08-2008, 18:46
4. HOOK TO JAW - A powerful hook punch to the front side of jaw may snap an enemy's neck. Fatal.

Meni se više sviđa


13. RUSSIAN OMELET - Cross enemy's legs. Fold enemy by pinning his shoulders to ground upside-down and placing his legs above him. Sit on his legs, folding the bass of the spine. Fatal.

iznogud1515
28-08-2008, 18:47
on je čudan. prvo sere, nekaj pljuje po meni, a onda se ulizuje. pod svakim testom me trka da bi prepisivo i to svakih par sekundi. stalno o školi priča i 20 puta ponavlja istu stvar.

EDIT: Rider, glupo mi ga je odma, svi bi mislili da sam nasilan, a s druge strane kao što kažeš, on bi se smirio. moram razmislit.

Flippy
28-08-2008, 18:50
Sila is not the answer.

Iznogud....


Here.

Kako biti veći asshole od njega :rotfl: :rotfl:

1. Argue with everybody.
2. Touch the paintings at the museum.
3. Get hysterical.
4. Threaten law suits.
5. Insinuate, implicate and insist.
6. If you got it, flaunt it.
7. Eat produce at the grocery store and don't pay for it.
8. Gamble with the rent money.
9. Record over a borrowed vcr tape
10. Tell people that they are in your will, even if they aren't.
11. Don't get caught.
12. Stay directly in front or behine fire trucks and ambulances.
13. When giving out directions, leave out a turn or two.
14. Don't make up your mind.
15. Improve your posture by walking with your nose in the air.
16. Remind people who lose their job that they should work harder.
17. Talk with your mouth full.
18. Accuse, confuse and refuse.
19. Comment on the weight gain of others.
20. Adjust your nuts (boob) whenever you want.
21. Keep a pile of wisecracks for tense and serious situations.
22. Answer a question with a question.
23. See what it takes for the lifeguard to blow the whistle.
24. Don't give to charities unless you get something back.
25. Add the straw that breaks the camels back.
26. Clean your finger nails at the dinner table.
27. Tell people what they think they wanna hear.
28. Notice good ideas and pass them on as your own.
29. Put a title like Senator or Doctor before your name when making dinner or hotel reservations.
30. Don't volunteer for the back seat and never take the middle one.
31. Before exiting the elevator, push all the buttons.
32. Never do anything until you have been asked twice.
33. Put off until tomorrow whatever you can do the day after tomorrow.
34. Spot test "Wet Paint" signs.
35. Go up on the down escalator and vice versa.
36. Dont shower after a hard workout.
37. Lie about your age.
38. Change channels every two seconds
39. Develop at least 3 strategies for cutting if front of a
40. Underline in other peoples books.
41. Slurp your soup.
42. If you can't think of something nice, say something nasty.
43. Be judgmental.
44. Announce when your going to the bathroom.
45. Read over peoples shoulders on the bus.
46. Ignore deadlines.
47. Revenge is sweet... so get some.
48. Squeeze the toothpaste from the top, and while your at it, leave the cap off.
49. Curse the umpire at a Little League game.
50. When it says "Reserved Parking" that means you.
51. Take the labels off of unopened cans.
52. Cover up your mistakes and pass the blame.
53. Pinch all the chocolate candies until you find the one that you want.
54. Borrow handkerchiefs to blow your nose.
55. When your done with your gum, stick it under the chair.
56. If you do something nice, make sure everyone knows about it.
57. Bribe little kids... cause they're easy!
58. Put a rude message on someone elses answering machine.
59. Measure people by their money and the clothes they wear.
60. Be ambiguous, it lets you work both sides of the issue.
61. Leave your underwear in the sink.
62. Chew other peoples pencils.
63. Support the death penalty for parking tickets.
64. Get a backseat drivers license.
65. Dish it out, but don't take it.
66. Be a perfectionist in absolutely everything.
67. Apologize a lot, but don't change.
68. Change the rules to suit your needs.
69. Put your cigarette out in planters.
70. Wear a shirt thats says 'Fuck You' or to that affect.
71. Pull the covers over to your side.
72. Eat cookies or crackers in bed.
73. Let doors slam behind you ? in people's faces.
74. Repeat yourself.
75. Repeat yourself.
76. Tell your kids 'How it was..' back when you were a kid.
77. Vividly describe a hysterectomy to your date before ordering dinner.
78. Scribble your signature on important documents.
79. Use the whole can of starter fluid on the charcoal.
80. Put things back where they don't belong.
81. Take a colicky baby to the movies.
82. Have belching contests in restaurants.
83. Make the same mistake twice.
84. Pee in the swimming pool.
85. Ride on the shoulder un you pass all the jammed traffic, and then cut in.
86. Wear a large hat to the movies.
87. Always have an ulterior motive.
88. Always take the biggest piece.
89. Forget the pooper scooper when walking your dog.
90. Take cheap shots.
91. Take forever to find a word in Scrabble.
92. Cause gridlock.
93. Get up on the wrong side of bed.
94. Change your mind.
95. Glue a chip on your shoulder.
96. Put salt in sugar containers.
97. Blow out other peoples birthday candles.
98. Don't refill the ice cube tray.
99. Ask people what they paid for their clothes.
100. Cut off people in the middle of their sentences.
101. Practice pulling the wool over people's faces.

iznogud1515
28-08-2008, 18:52
kaj mi to pomaže?
odlučio sam, pričekat ću par dana, pa ću onda vidit


NEXT

nosferatu25
28-08-2008, 19:08
ovako, krećem u srednju i od svih nas koji su krenuli u gimnaziju iz bivše škole jedino sam ja završio s jedim likom koji me ljuti i koji je dosadan, dok su drugi (iz bivše škole) u drugom razredu. dakle, da ga odma istućem il da pričekam pa da vidim oće bit dobar? :D
pričekaj sine, ako ga u gimnaziji budeš istukao sledeći put ćeš je videti tek na roditeljskom sastanku svoga sina.

Dreadlock
28-08-2008, 19:21
ono,ne zelim ispast neki hippie il nesto,al zar vi sve morate nasiljem rjesavat?
u tri mizde paterine,stalno vidam savjete tipa:ubi ga,zatuci ga,prebij ga,sredi ga...
daj malo chillajte.

a ti izgnud,nemoras ga tuc,pricekaj,upoznat ces puno ljudi u gimnaziji...pricekaj malo,nemoras se druzit sa njim stalno.

iznogud1515
28-08-2008, 19:22
Dreadlock: i o tome sam isto razmišljao, samo se bojim da on neće upoznat nove ljude, pa da se neću moć maknut od njega. budem vidio, u ponedjeljak počinje nastava :D

Electromaster
28-08-2008, 19:23
@Dreadlock
Yeeey, konačno se Dreadlock vratio na ovaj topic! :pray: :pray:

Vidiš i sam što se dogodilo dok si bio odsutan :(

iznogud1515
28-08-2008, 19:23
moj problem je riješen, već sam reko.


NEXT!!

Dreadlock
28-08-2008, 19:26
@PR3DATOR
a vidim sto se dogodilo,a stas...dolaze neki novi klinci :D

smartass
28-08-2008, 21:38
dread, bog te blagoslovio, vrato si se, inače je dosadno bez tebe :D

Cthulhu
28-08-2008, 22:22
sere mi se,a ne mogu.pomoć!!!

iznogud1515
28-08-2008, 22:22
popi jogurt.

Dreadlock
28-08-2008, 22:24
e spameri,aj lagano fofajte s ove teme...bez uvrede

iznogud1515
28-08-2008, 22:25
ko je tu spamer, onaj koji je postavio pitanje ili mi koji odgovaramo?
mislim da nije spam napisat čovjeku da popije jogurt, zato kaj on pomaže.

Cthulhu
28-08-2008, 22:26
popi jogurt.
jesam,sad čekam da proradi.

Dreadlock
28-08-2008, 22:29
ok,sad cu ti ja objasniti zasto je to spam...

sto covjek radi kad mora njatke...ode na wc bez da obavjesti siru naciju te pita za savjet sto da radi.Sad,ima jedan prijedlog koji ukljucuje jogurt.
"popi jogurt"...pa ono,super,nek se sece do frizidera po jogurt...zasto se nebi prosetao do wc-a i obavio sto treba?

sad reci da nije spam

(tocno znam kako ce ti ici sljedeci post)

iznogud1515
28-08-2008, 22:33
dobro, nek znaš, vjerojatno si znao i da ću sad ja postat.

čovjek je reko da nemre, ne da mu se ne da prošetat do WC-a, i kolko sam ja skužio, ova je tema više zezancija nego ozbiljna.

Dreadlock
28-08-2008, 22:36
ok,nisam mod...al pise da treba bit ogranicena doza spama...al ok,zapravo bmk kako bi se reklo

Jopax
28-08-2008, 22:47
Lol pustite čovjeka na miru, ako ste zaspamali ostatak kiseline ne morate i ovdje srati, ovo je jedna od normalnijih tema, zato molim maju da pazi na ovu iskru inteligencije i da je čisti od spama :D

LorlonWarrior
28-08-2008, 22:54
Evo vam svima spam

SPAM

iznogud1515
28-08-2008, 23:14
Lol pustite čovjeka na miru, ako ste zaspamali ostatak kiseline ne morate i ovdje srati, ovo je jedna od normalnijih tema, zato molim maju da pazi na ovu iskru inteligencije i da je čisti od spama :D


ne, upravu je on, da se ne spama bezveze. ja sam samo reko da ovo nije ozbiljna tema, zato što, kad bi bila ozbiljna, ne bi išla u mravlju kiselinu, nego u pomagaj brate.

EDIT: lorlon, ti si baš morao, jelda.

LorlonWarrior
28-08-2008, 23:16
EDIT: lorlon, ti si baš morao, jelda.

Haha, a moro sam :D
A baš sam đubre :cry:

nosferatu25
28-08-2008, 23:28
Evo vam svima spam

SPAM
wow brate, kul si.

LorlonWarrior
28-08-2008, 23:33
E pa da. To je spam. Kad neko napiše SPAM, onda je to SPAM lol
Ma ode ja sad popit litru jogurta pa da vidim dal ću se ići osrat :D

PS: gospodinee Dread nemojte mene sad samo prijavit zbog spamanja! :?

Dreadlock
29-08-2008, 08:54
necu te prijavit...


ak me jos jednom prozoves "gospodin",onda cu te prijavit :D

LorlonWarrior
29-08-2008, 09:01
Hehe, dobro gosp... Mislim, samo Dread :D

Flippy
29-08-2008, 13:26
Evo vam svima spam

SPAM

Nebi znao kaj je spam i da te udari u glavu. :rotfl: :rotfl:

Sova
29-08-2008, 13:39
Daj pomozite u ponedjeljak pocinje skola.

Nodakim
29-08-2008, 13:45
Nemoj spavati pa ce biti kao da je cetvrtak...

Flippy
29-08-2008, 13:48
Daj pomozite u ponedjeljak pocinje skola.

Suicide ti nije suđen... :(

iznogud1515
29-08-2008, 14:06
tu nema pomoći :( . možda da slomiš nogu.

TeraBajt
29-08-2008, 14:10
ruku.

onu s kojom pišeš.

LorlonWarrior
29-08-2008, 16:30
Daj pomozite u ponedjeljak pocinje skola.

Ma pričaj mi :?

Maja
29-08-2008, 16:31
Nama škola počinje u utorak, u ponedjeljak je dan grada (već 2. put ove godine) :rotfl:

Kenyi
29-08-2008, 16:32
Škola pwna, narocito ako ste ja i imate nekog lika s kojim stalno uvaljujete druge likove u probleme i tako to.Inace nedostajat ce vam skola a i meni ce nedostajat kad je zavrsim.

Flippy
29-08-2008, 16:32
U need some serious help...

Kenyi
29-08-2008, 16:34
kad mi ti to kazes, onda se zapitam zasto prirodna selekcija nije uvjek u pravu.

LorlonWarrior
29-08-2008, 16:36
Meni već nedostaje izležavanje do 6 naveče, i onda u teretanu... Pa budan do 9 ujutro, i onda opet spavnje do 6, i onda opet u teretanu... Zašto su izmislili školu? Jer nismo mogli jednostavno bit svi glupi? Mislim ionako bi bili tolko glupi da se nebi zamarali koj je glup a ko pametan :?

LorlonWarrior
29-08-2008, 16:43
Eh, vidiš da, kak mi to nije palo na pamet! :D
E jesam neobrazovan :wink:

LorlonWarrior
30-10-2008, 10:28
E ljudi ja imam problema... Kuiš očajan sam, neda mi se u školu, samo mislim o nekim stvarima, ne učim... Ima nade za mene? :cry:

bornathepicek
30-10-2008, 10:44
E ljudi ja imam problema... Kuiš očajan sam, neda mi se u školu, samo mislim o nekim stvarima, ne učim... Ima nade za mene? :cry:
Radi nes(bar malo) prek tjedna, izlezavaj se prek vikenda... Moj moto :D

LorlonWarrior
30-10-2008, 10:57
E ljudi ja imam problema... Kuiš očajan sam, neda mi se u školu, samo mislim o nekim stvarima, ne učim... Ima nade za mene? :cry:
Radi nes(bar malo) prek tjedna, izlezavaj se prek vikenda... Moj moto :D

Ma evo skonto sam koji je lijek :D
Joj ovo zvuči tako emo i gej al evo sad me malo frend nazvo, malo sprdo ja njega, malo on mene i odma raspoloženje naraslo :D

I još sam dogovoraio jedan lijepi MSN chat večeras, znači do naveće ću biti sretan i onda poslje tog chata... Znači danas sam si sredio sretan dan :D

Sickmanno1
30-10-2008, 11:32
Pregay....

Sta bi tek bilo da sam ja bio na MSN-u :P

Babitz
30-10-2008, 13:18
Pregay....

Sta bi tek bilo da sam ja bio na MSN-u :PNešto kao http://www.bloodninja.org

Dreadlock
31-10-2008, 08:47
gle...jedna od glavnijih pouka hakuna matate,jos ona koju je timon rekao jest:
kada ti svijet okrene leda,ti okreni leda svijetu :D

gle,jednostavno je...uhvatila te neka granjska faza...proc ce,nece trajat beskonacno

Babitz
31-10-2008, 11:23
kada ti svijet okrene leda,ti okreni guzu svijetu :D
Ovako nekako sam ja shvatio. :(

LorlonWarrior
31-10-2008, 18:07
gle...jedna od glavnijih pouka hakuna matate,jos ona koju je timon rekao jest:
kada ti svijet okrene leda,ti okreni leda svijetu :D

gle,jednostavno je...uhvatila te neka granjska faza...proc ce,nece trajat beskonacno

Ma daj već je prošlo, to je vjerojatno bilo od mamurluka kuiš zabrijo sam neke stavri ovo ono i malo poludio... Sad je sve fajn, malo zajebancije to sve riješi :D

Dreadlock
01-11-2008, 13:04
kada ti svijet okrene leda,ti okreni guzu svijetu :D
Ovako nekako sam ja shvatio. :(

ak te to veseli,mozes i tako :P

LorlonWarrior
04-12-2008, 16:30
gle...jedna od glavnijih pouka hakuna matate,jos ona koju je timon rekao jest:
kada ti svijet okrene leda,ti okreni leda svijetu :D

gle,jednostavno je...uhvatila te neka granjska faza...proc ce,nece trajat beskonacno

Ma daj već je prošlo, to je vjerojatno bilo od mamurluka kuiš zabrijo sam neke stavri ovo ono i malo poludio... Sad je sve fajn, malo zajebancije to sve riješi :D

Ljudi pomoć... Opet ista stvar :?

Napravio sam ono što ste rekli, "okrenio leđa svijetu" al kad se ipak nadaš da će svijet onda trčat za tobom a to se ne dogodi, ehhh onda... :?

Eto opet ista stvar :?
Jebo ti to, na kraju ću još ko emo završit i sjeckat si vene s žiletom :cry:

Al ozbiljno, jel ima neko neki pametan savjet kako se otarasit bediranja? :(

serijski samoubojica
04-12-2008, 16:34
gle...jedna od glavnijih pouka hakuna matate,jos ona koju je timon rekao jest:
kada ti svijet okrene leda,ti okreni leda svijetu :D

gle,jednostavno je...uhvatila te neka granjska faza...proc ce,nece trajat beskonacno

Ma daj već je prošlo, to je vjerojatno bilo od mamurluka kuiš zabrijo sam neke stavri ovo ono i malo poludio... Sad je sve fajn, malo zajebancije to sve riješi :D

Ljudi pomoć... Opet ista stvar :?

Napravio sam ono što ste rekli, "okrenio leđa svijetu" al kad se ipak nadaš da će svijet onda trčat za tobom a to se ne dogodi, ehhh onda... :?

Eto opet ista stvar :?
Jebo ti to, na kraju ću još ko emo završit i sjeckat si vene s žiletom :cry:

Al ozbiljno, jel ima neko neki pametan savjet kako se otarasit bediranja? :(

Izađi vani s prijateljima. Zabavaljajte se, opijte se, zajebavajte ljude oko i nestat će :D

LorlonWarrior
04-12-2008, 17:15
Znam... Al to je samo privremeno, kad se vratim kući opet kad se misli saberu onak u krevetu prije spavanja, jaoooo majko...

Dreadlock
04-12-2008, 17:40
ok,onda dosta gluposti. ak ti nije bed napisi sto ti to tocno neide u zivotu pa cemo pomagati :D

bornathepicek
05-12-2008, 17:38
Znam... Al to je samo privremeno, kad se vratim kući opet kad se misli saberu onak u krevetu prije spavanja, jaoooo majko...
Predpostavit cu...
Izabro krivu skolu ili posvado se s frendom i nezelis ic van sa cijelom ekipom samo zato kaj je on tam

LorlonWarrior
06-12-2008, 03:21
Daleko xD

Žene...

EDIT: Al ovo za školu si pogodio :D

Electromaster
03-05-2009, 22:02
Revajvam temu!

Trenutačno imam problem s činjenicom da mi je pun kufer retardiranih Homo Sapiensa oko mene, a zbog škole se moram svaki tjedan bar pet puta pojaviti u javnosti. :(
Što mi predlažete kao rješenje?

Raz
03-05-2009, 22:33
Pjevaj Hakuna Matata, dokazano od strane... mene, da pomaže od stresa :)

Hakuna Matata! What a wonderful phrase

Hakuna Matata! Ain't no passing craze

It means no worries for the rest of your days

It's our problem-free philosophy

Hakuna Matata!


http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/eusa_dance.gif

Norther
04-05-2009, 10:07
hrvacki prijevod toga owna sve.

LorlonWarrior
04-05-2009, 16:30
Eo za sve one koji imaju problema

http://www.shavecon.com/img/Core_Duo.jpg

:D

Kid A
25-06-2009, 20:15
Imam ja jedan problem.....toliko dobrih igara a komp mi je slab za danasnje standarde,igrao bih Prototype ili A.Creed a ne mogu :( I vazda nemam para za uzeti novi.I da,PSP je jos uvijek j****o preskup.Eto,pa pomozi....udijeli neku dobru rijec suosjecanja...

Arbiter of Change
25-06-2009, 20:16
Bar nemaš Virtual Boy konzolu.

http://www.imagesforme.com/out.php/i560485_virtualboy.jpg

Raz
25-06-2009, 20:18
Lol, a baš htio oživit temu malo :D

Igraj stare NES i SNES klasike i prisjeti se starih dana... đizs sad zvučim ko penzić xD

Kid A
25-06-2009, 20:24
Malo pomoglo ali nastavite.Kad god vidim ss-ove iz Prototype ili A.Creed ili Mass Effect dodje mi da :cry:

Raz
25-06-2009, 20:27
Pročitaj OVAJ (http://www.examiner.com/x-6902-Phoenix-Classic-Game-Examiner~y2009m4d3-10-reason-why-classic-video-games-are-better-than-new--part-1)Sčlanak :D

Uz to si još pustiš Hakuna Matata (ejEVczA8PLU)S :)

Kid A
25-06-2009, 20:42
A nije lose....smetnut ce mi misli na dan-dva.Hvala ljudi...

K4ciga
25-06-2009, 23:48
Imam ja jedan problem.....toliko dobrih igara a komp mi je slab za danasnje standarde,igrao bih Prototype ili A.Creed a ne mogu :( I vazda nemam para za uzeti novi.I da,PSP je jos uvijek j****o preskup.Eto,pa pomozi....udijeli neku dobru rijec suosjecanja...

Ljeto,metlice*,lova,komp.

* Bilo koji drugi ljetni posao u kojemu radiš kao crnac cijelo ljeto i na kraju dobiješ lovu koju spiskaš u roku sex.

Medolina
26-06-2009, 06:46
Ja za probleme imam blog, ali da velim kaj me muči... Stalno sam u depresiji.... I to mi je super...S:D

Kid A
26-06-2009, 15:13
Imam ja jedan problem.....toliko dobrih igara a komp mi je slab za danasnje standarde,igrao bih Prototype ili A.Creed a ne mogu :( I vazda nemam para za uzeti novi.I da,PSP je jos uvijek j****o preskup.Eto,pa pomozi....udijeli neku dobru rijec suosjecanja...

Ljeto,metlice*,lova,komp.

* Bilo koji drugi ljetni posao u kojemu radiš kao crnac cijelo ljeto i na kraju dobiješ lovu koju spiskaš u roku sex.
Ma imam stalan posao ali jbg...uvijek nesto iskrsne....koncerti tj karte,hrpa nekih neplaniranih troskova i tako u krug...

Dreadlock
27-06-2009, 00:24
Imam ja jedan problem.....toliko dobrih igara a komp mi je slab za danasnje standarde,igrao bih Prototype ili A.Creed a ne mogu :( I vazda nemam para za uzeti novi.I da,PSP je jos uvijek j****o preskup.Eto,pa pomozi....udijeli neku dobru rijec suosjecanja...

ok,ovako...prvo odi u temu "najljepse zene svijeta" a zatim se vrati ovdje i pocrni ova dolje bijela slova

Jesi slinio za onim curama? Naravno da jesi. Pogodi sto,mozes upoznati takve cure.ne samo upoznati vec imati razno-razne odnose sa istima. No,ima jedna caka...ukoliko ces doma sjediti i plakati jer nemozes pokrenuti igricu NECES ponavljam NECES upoznat tako dobre cure.Zato,fuckas igricu,odi van s ekipom,upoznaj neke zgodne cure i za cas ces zaboravit a.creed

The Jackal
27-06-2009, 00:30
Dreadlock se vratio :pray:

(:

Grim
27-06-2009, 08:50
Dreadlock is back? :D

Morph_OS
27-06-2009, 10:23
Imam ja jedan problem.....toliko dobrih igara a komp mi je slab za danasnje standarde,igrao bih Prototype ili A.Creed a ne mogu :( I vazda nemam para za uzeti novi.I da,PSP je jos uvijek j****o preskup.Eto,pa pomozi....udijeli neku dobru rijec suosjecanja...

ok,ovako...prvo odi u temu "najljepse zene svijeta" a zatim se vrati ovdje i pocrni ova dolje bijela slova

Jesi slinio za onim curama? Naravno da jesi. Pogodi sto,mozes upoznati takve cure.ne samo upoznati vec imati razno-razne odnose sa istima. No,ima jedna caka...ukoliko ces doma sjediti i plakati jer nemozes pokrenuti igru NECES ponavljam NECES upoznat tako dobre cure.Zato,fuckas igru,odi van s ekipom,upoznaj neke zgodne cure i za cas ces zaboravit a.creed

Isto tako, da bi imao vece sanse dovezi se u BMW-u X6 i same cu uskakati u auto. :rotfl:

Dreadlock
29-06-2009, 00:13
ma tehnicki sam ja uvijek tu...samo uletavam kada osjetim potrebu neku :D

@Morph_OS

iznenadio bi se koliko ima predivnih a u isto vrijeme zgodnih cura :wink:

bornathepicek
30-06-2009, 13:43
ma tehnicki sam ja uvijek tu...samo uletavam kada osjetim potrebu neku :D

@Morph_OS

iznenadio bi se koliko ima predivnih a u isto vrijeme zgodnih cura :wink:
Negdje se sakrivaju :(
Sto se tice komada ja sam u totalnom kur** ove godine.

Markecgrad
02-07-2009, 16:58
Hakuna Matata je riječ iz svahili jezika, a označava život bez pravila, odgovornosti i briga, jednostavno afričko hedonističko načelo.
Po tom motu žive (ili barem tvrde da žive) kenijski i tanzanski pripadnici Masai plemena.

Mr Vercetti
28-07-2009, 12:51
Imam problem, blizu mog sela nema odašiljača za MaxAdsl, a želim to...

r0rschach
28-07-2009, 20:29
Imam problem, blizu mog sela nema odašiljača za MaxAdsl, a želim to...
Vaše selo boluje od kroničnog zaostatkusa tehnologikusa. To je tipično za većinu hrvatskih sela, vidio sam puno takvih slučajeva u svoje vrijeme.
Preporuke: Preselite se ili pričekajte još kojih par mjeseci da se T-Scum uozbilji i cijepi vaše selo.

Arkannen
28-07-2009, 20:34
Ja preporučujem Konjščinu.

Kid A
28-07-2009, 20:35
Danas su na poslu obznanili da cemo biti samo jednu sedmicu na kolektivnom godisnjem odmoru,umjesto dve :cry: