PDA

Pogledaj cijelu verziju : HITNO TREAM POMOC - AUDIO PLAYERI[REŠENO]



Karlo_from_Bjelovar
03-04-2008, 13:58
ovako... danas ja fino upalim komp, malo prosurfam tube stranice, itd sve normalno sve 5... upalim wmp9 ( :pray: ) i opet me po XXX put pita dali zeilm updateati na noviju verziju... ja pop****o, i idem ja sad updateat... zatvorim wmp, ie ostavim upaljen, otvorim gom player i idem pogledat epizodu shaman kinga koja mi se u medu vremenu skinula... pogledam epizodu, gasim gom, vidim update zavrsen, trazi me da restartam komp... ja velim ok, restartam komp, vratim se za 5 min, upalim wmp11, sve sexy izgled, updateam library, searcham guns n roses i pokrenem welcom to the jungle, kad ono WTF???1, nema glasa... ja priblizim uho zvucniku kad ono cujem jako tiho... gasim wmp11, palim winamp5.5, searcham metallica master of puppets, krecem, ista stvar... searcham party za ekipu (sajetina pjesma), dio gdje pjeva sajeta je jako tih, dok onaj dio gdje pjevaju pomocni vokali je sve 5, a "pozadinska" melodija ide na svim pjesmama "kako bi trebala"... ok, mozda je u kodeksima problem... skinem ja k lite codes pack (basic) 3.8.0, installam, kad ono ista stvar...

evo sad skinuo foobar2000, s ofišl stranice... 0.9.xxxx verzija... ista stvar... "glavni" vokal je jako tih, osim na nekim djelovima gdje je "normalan", instrumenti se cuju, pomocni vokali isto sve 5...

pls help...

Karlo_from_Bjelovar
03-04-2008, 20:16
mnogo hvala, rijesio sam problem...
trebao sam samo u drajverima iskljucit pod karaoke voice cancaletion opciju... ;)