PDA

Pogledaj cijelu verziju : THE GOLDEN COMPASS - Pazi Spojler!



Sickmanno1
02-04-2008, 23:02
Isuse dragi Boze, kako ovaj film suxxa...neznam ljudi al ja u zivotu nisam gledao gluplji, dosadniji i jadniji film. O kraju necu ni da pricam. A tek rase u filmu? Cigani, Ljudi koji imaju neke zivotinje koje nazivaju demonima, onak vjeverica je demon, zec isto, lol, pa onda imamo medvjede kojima je deamon oklop :O...OMFG! I da secer na kraju vjestice :/

Ja neznam koji vrag je bio Kidmanici i Cragu da su prihvatili uloge za taj film...mislim oni i jesu bili jedini razlog zasto sam pogledao film, a bogami i jedina svijetla tocka filma je gluma Nicole Kidman...

Ne, ne, e najrade bi tuzio nekoga da mi vrati 2 sata zivota za ovo...rade bi trcao gol po cesti nego pogledao ovaj film ponovno. Rade bi popio svoju pisalinu nego savijetovao nekome da pogleda ovaj film. Rade bi pojeo govno nego ikad dotakno taj film..

IMDB:

User Rating: 6.5/10 (26,663 votes)

NE, NE, fakat nevjerujem :o

W3DR4N
02-04-2008, 23:14
onak vjeverica je demon, zec isto, lol


hommage pythonima?


ipak ne :)

Maloki
02-04-2008, 23:17
Film nisam pogledao, ali sam zato pročitao knjige, koje su mi super.

Dreamer Deceiver
21-04-2008, 15:50
zar je gore od kronika iz narnija koje, su iako do zlaboga plagijatizirane ( mislim na film ), zabavne ?

Sickmanno1
22-04-2008, 01:18
zar je gore od kronika iz narnija koje, su iako do zlaboga plagijatizirane ( mislim na film ), zabavne ?

jako jako gore od narnije...

Joco
24-04-2008, 03:32
zar je gore od kronika iz narnija koje, su iako do zlaboga plagijatizirane ( mislim na film ), zabavne ?

jako jako gore od narnije...


Daleko bolje od Narnije
Narnija je smece nevidjeno :twisted:

ps. GC uopste nije losh, samo sto ima nastavaka pa kraj nije nesto...nesto tipa Gospodari 1, vidi se da ima nastavaka... :)

Maloki
29-04-2008, 10:46
Daleko bolje od Narnije
Narnija je smece nevidjeno :twisted:

ps. GC uopste nije losh, samo sto ima nastavaka pa kraj nije nesto...nesto tipa Gospodari 1, vidi se da ima nastavaka... :)

Još 2 nastavka. Pročitaj si knjige ^^

Matilda Mother
10-05-2008, 11:35
knjige su odlične, film je gg(moglo je to i bolje)

Babitz
10-05-2008, 19:09
hvala, sickmanno1. da nije tebe, možda bih bacio pare.

i nisam sarkastičan :(

kikl0p
14-05-2008, 19:43
gledo sam film i cjelo vrjeme brijem kak ce se radnja odvijat u tom nekom drugom svjeru i ona kad dodu na sjeverni pol film zavrsi, lol wtf!?!?