PDA

Pogledaj cijelu verziju : MOLIM VAS POMOZITE, IRITIRAJUĆI problem



goGAMERo
14-04-2006, 21:10
Naime kada god uključim komp . . . i radim na njemu sve normalno . . ., ali kada na DESKTOPU, ALI SAMO NA DESKTPOU KLIKNEM DESNIM KLIKOM KOMP SE ZALEDI, samo se vrti onaj sat, i nikada kraja dok ne restartiram KOMP, i pokušavam se odviknuti od REFRESHA! :)

Daj pomozite, samo nemojte reći da su virusi . . . jer sam čist od toga! Ili jedino da mi nije zbog toga što imam samo 15 GB slobodno na hardu! :)

POMOZITE PLEASE!!!!!

dugi
14-04-2006, 21:31
A kada si zadnji puta napravio format c: i instalaciju na novo.Ako mislis da nije do windowsa jesi li probao neki memori test radi provjere stabilnosti.Nist drugo mi trenutno ne pada na pamet.

Sporbie
14-04-2006, 22:33
stvarno čudno....... mislim da su virusi :rotfl:

goGAMERo
15-04-2006, 09:53
LOL, fakat ne znam, zadnji put sam formatirao disk u 9 mjesecu :) ! Imam dosta sadržaja na disku . . ., ali ne znam fakat lud problem!

GrannyKiller
15-04-2006, 10:47
ako imaš samo 15 MB slobodnog prostora na sistemskoj particiji - to ti nije baš dobro. trebao bi imati barem 1 - 1.5 GB uvijek slobodno, da se Windowsi mogu "širit"....imao sam sličnih problema, već pri samo 100 MB slobodnog mjesta. :wink:

Blitz
15-04-2006, 10:48
ako imaš samo 15 MB slobodnog prostora na sistemskoj particiji - to ti nije baš dobro. trebao bi imati barem 1 - 1.5 GB uvijek slobodno, da se Windowsi mogu "širit"....imao sam sličnih problema, već pri samo 100 MB slobodnog mjesta. :wink:
Čovjek je reko 15 GB 8)

GrannyKiller
15-04-2006, 10:49
krivo sam pročito... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

GrannyKiller
15-04-2006, 10:50
jesi probao defragmentirat disk??

Prince-Artas
15-04-2006, 11:26
jesi probao defragmentirat disk??

nema to veze s ovim problem. nešto nije u redu s windowsima, formatiraj disk

goGAMERo
15-04-2006, 11:34
Evo riješio sam se problema, naime kada sam instalirao najnovije ForeWare drivere za grafu problem se riješio! :rotfl: ŽIVOTA MI, nisam mogao vjerovati!

AtOmIc
15-04-2006, 11:50
Evo riješio sam se problema, naime kada sam instalirao najnovije ForeWare drivere za grafu problem se riješio! :rotfl: ŽIVOTA MI, nisam mogao vjerovati!

kako loše LOL :rotfl: :rotfl: koji bizaran problem i jos gluplje rijesenje, ali zbog tebe mi je drago da si to rijesio...ja se nikad toga nebi sjetio :rotfl: :rotfl: :rotfl:

GrannyKiller
16-04-2006, 20:52
Evo riješio sam se problema, naime kada sam instalirao najnovije ForeWare drivere za grafu problem se riješio! :rotfl: ŽIVOTA MI, nisam mogao vjerovati!

kako loše LOL :rotfl: :rotfl: koji bizaran problem i jos gluplje rijesenje, ali zbog tebe mi je drago da si to rijesio...ja se nikad toga nebi sjetio :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ne, ti bi formatirao disk :rotfl:

Berax0r
16-04-2006, 21:44
1.Defgrementiraj disk
2.Provjeri od virusa
3.Skini najnovi driver za tvoju grafičku

Luka
16-04-2006, 22:07
Evo riješio sam se problema, naime kada sam instalirao najnovije ForeWare drivere za grafu problem se riješio! :rotfl: ŽIVOTA MI, nisam mogao vjerovati!

kako loše LOL :rotfl: :rotfl: koji bizaran problem i jos gluplje rijesenje, ali zbog tebe mi je drago da si to rijesio...ja se nikad toga nebi sjetio :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ne, ti bi formatirao disk :rotfl:
:rotfl:



1.Defgrementiraj disk
2.Provjeri od virusa
3.Skini najnovi driver za tvoju grafičku

problem je riješen :|

Berax0r
16-04-2006, 22:40
ok samo pomažem :) :) :rotfl: :rotfl:

AtOmIc
16-04-2006, 22:40
Evo riješio sam se problema, naime kada sam instalirao najnovije ForeWare drivere za grafu problem se riješio! :rotfl: ŽIVOTA MI, nisam mogao vjerovati!

kako loše LOL :rotfl: :rotfl: koji bizaran problem i jos gluplje rijesenje, ali zbog tebe mi je drago da si to rijesio...ja se nikad toga nebi sjetio :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ne, ti bi formatirao disk :rotfl:

ne, prvo bi probao sve i svasta, kad to nebi uspjelo onda bi se nazivcirao i razbio tipkovnicu, poslje toga bi isao u trgovinu po novu tipkovnicu i onda bi tek isao formatirat hard :yuck: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

P.S. tipkovnice naravno imam one jeftinjare po 50 ili manje kn, jer sve iznad toga je jednostavno ne isplativo LOL P.S.2 nebi vjerovali koliko je zabavno kad si zivcan uzet i rasturit tipkovnicu, jednostavno se osjecas bolje poslje toga LOL samo nemojte to radit nedjeljom....bed je...trgovine su zatvorene LOL LOL LOL :rotfl:

Wizard
16-04-2006, 22:47
Evo riješio sam se problema, naime kada sam instalirao najnovije ForeWare drivere za grafu problem se riješio! :rotfl: ŽIVOTA MI, nisam mogao vjerovati!

kako loše LOL :rotfl: :rotfl: koji bizaran problem i jos gluplje rijesenje, ali zbog tebe mi je drago da si to rijesio...ja se nikad toga nebi sjetio :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ne, ti bi formatirao disk :rotfl:

ne, prvo bi probao sve i svasta, kad to nebi uspjelo onda bi se nazivcirao i razbio tipkovnicu, poslje toga bi isao u trgovinu po novu tipkovnicu i onda bi tek isao formatirat hard :yuck: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

P.S. tipkovnice naravno imam one jeftinjare po 50 ili manje kn, jer sve iznad toga je jednostavno ne isplativo LOL P.S.2 nebi vjerovali koliko je zabavno kad si zivcan uzet i rasturit tipkovnicu, jednostavno se osjecas bolje poslje toga LOL samo nemojte to radit nedjeljom....bed je...trgovine su zatvorene LOL LOL LOL :rotfl:SJa svoju tipkovnicu nebi nikad razbia, predobra je platia sam je 200kn i nije mi za, ali mis je druga prica

AtOmIc
16-04-2006, 22:52
[/quote]SJa svoju tipkovnicu nebi nikad razbia, predobra je platia sam je 200kn i nije mi za, ali mis je druga prica[/quote]

neko nesto voli ;) , ali mislim da je tipkovnica prava stvar za razbijanje, dodje max 50 kn, i dok se na njoj iživljavaš tipke lete po cijeloj sobi LOL :) , a da ne pričam da ak se ispraksiras to mozes izvesti i vise puta na 1 tipkovnici LOL :) :)

Wizard
16-04-2006, 22:54
SJa svoju tipkovnicu nebi nikad razbia, predobra je platia sam je 200kn i nije mi za, ali mis je druga prica[/quote]

neko nesto voli ;) , ali mislim da je tipkovnica prava stvar za razbijanje, dodje max 50 kn, i dok se na njoj iživljavaš tipke lete po cijeloj sobi LOL :) , a da ne pričam da ak se ispraksiras to mozes izvesti i vise puta na 1 tipkovnici LOL :) :)[/quote]Sprobat cu sa svojom starom tipkovnicom :wink: