PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa routerom



Peyo
02-04-2008, 19:46
Imam D-Link ADSL+ Router DSL-584T i kada nešto skidam sa rapidshare-a ili bilo ćega drugog, često mi se događa da tijekom skidanja mi se router reconnecta, a zna se događati i dok surfam i ne smeta mi to kod surfanja, nego kod skidanja, jer je to dovoljno da pukne veza i prekine mi skidanje i onda trebam sve ponovo. To mi se događa već nekoliko mjeseci. Pomagajte !!!

str33t6l0w
02-04-2008, 20:03
nije to samo do routera.... mnogima veza non stop puca.... ako si na t-comu onda je ovo čest slučaj..

Peyo
02-04-2008, 20:07
nije to samo do routera.... mnogima veza non stop puca.... ako si na t-comu onda je ovo čest slučaj..

Na T - comu sam. Ako je do njih, onda ih ja hebem u bulju munjenu. :twisted: i slično mi se događa sa MaxTV-om. :cry:

streetrace777
02-04-2008, 21:26
Problem je u T-Comovom firmwareu :)

Imao sam prije jedan G684T koji je sa originlanim firmwareom radio savrseno a eto kad je rikno kupio novi isti takav stavim novi firmware i kurac, izgleda da je skrsen. a sa onim T-Comovim je isto tako radio DC stalno

Blek_Stena
02-04-2008, 22:17
Jucer su izgorjele tu neke instalacije i zice popucale tcomu u drzicevoj pa je sve oslo u kranis.. Slagali su to pa se nemojte cudit sto tcom ne sljaka dobro!

Lord Jambrek
03-04-2008, 07:36
Imam D-Link ADSL+ Router DSL-584T i kada nešto skidam sa rapidshare-a ili bilo ćega drugog, često mi se događa da tijekom skidanja mi se router reconnecta, a zna se događati i dok surfam i ne smeta mi to kod surfanja, nego kod skidanja, jer je to dovoljno da pukne veza i prekine mi skidanje i onda trebam sve ponovo. To mi se događa već nekoliko mjeseci. Pomagajte !!!

Uf taj router je zajebano čudo, imam ga također, ali meni radi stabilno i ok, tu i tam se zna desit koja čudna pojava, ali sve ok. Probaj novi firmware stavit. Ak odgonetneš kak se to radi, samo napiši jer ja već 2 dana nemrem skužit kak to izvest.

Blacky_123
03-04-2008, 19:48
Ja imam d-link i prije me zajebavo e onda sam procacko po ruteru i sad mi jos nikad nije pukla veza
Prvo kaj moras ucinit je gore u browser napisat 192.168.1.1 i user i pass brijem da je admin
Kad udes malo procackas, ak si vec imo iskustva onda ce ti biti jednostavno ak nisi, e onda nek ti bog pomogne jer fkt je to dugi postupak

streetrace777
03-04-2008, 21:14
hmm samo pazi sa firmwareom ja sam neki dan stavio jedan na 684 i riknul je ruper sva sreca da je tcomovac brz pa je isti dan donio novi :)

Berax0r
03-04-2008, 23:23
Problem je u centrali. Nazovi T-Com. Nemožeš sam ništa napraviti.