PDA

Pogledaj cijelu verziju : krugovi u žitu



Stranica : [1] 2

fear
02-04-2008, 18:50
evo sjetio se ja jednog filma koji je nedavno prikazan na jednom od domaćih tv programa i baš sam se zamislio kako nastaju krugovi(i ostali g. oblici) pa bih vas molio da napišete svoju teoriju o tome.
ja mislim da se bića s drugog planeta dolaze razmnožavati na Zemlju i tako ostavljaju posjetnicu da se zna da su došli, ušli izašli (pare se telekinetički tako da alfa mužjak prodre u misli alfa ženke) i napravili nov naraštaj malih glavolikih aliena
navalite :P
http://img376.imageshack.us/img376/1403/kuz2gh5.jpg

Tuco [o]_[O]
02-04-2008, 18:52
Ma mora da im je dosadno pa onda zajebavaju Zemljane ovakvim krugovima ili su to možda koordinate gdje treba napast?

Blacky_123
02-04-2008, 19:10
Ma daaaa....:D:D:D:D:D:D
To su takve gluposti mislim stvarno, neko samo zna dobro delat u photoshopu :D
Dok ne vidim svojim ocima, ne vjerujem

Guber
02-04-2008, 19:11
..... i baš sam se zamislio kako nastaju krugovi(i ostali g. oblici) pa bih vas molio da napišete svoju teoriju o tome..........

nastajuuuuuuu......uuuuuuuuu...........Photoshopu :shock:
EDIT: joj sory dok sam posto Blacky već spomeno Photoshop

zoky
02-04-2008, 19:28
Kako nastaju neznam, al znam da pola tih krugova uopće nisu "pravi"(NLO) nego je to dijelo ljudskih ruku

RaptOR?
02-04-2008, 19:36
pravo il' krivo, izgleda predobro.

zoky
02-04-2008, 19:42
Istina! treba si dati i volje i truda da se tako nešto napravi

Mjutant
02-04-2008, 20:18
Zajebancija....a ko je vidio ''svemirce'' uopce. Gdje je dokaz da oni postoje...mogu i ja uzet kosilicu i tak travu pokosit

Lord Jambrek
02-04-2008, 20:22
Zajebancija....a ko je vidio ''svemirce'' uopce. Gdje je dokaz da oni postoje...mogu i ja uzet kosilicu i tak travu pokosit

Zašto ne bi postojali? Malo mi sumnjivo da u svim tim galaksijama da smo fkt jedini živi.

Maja
02-04-2008, 20:57
http://i127.photobucket.com/albums/p129/Dkrimm/crop-circles.jpg
:pray: :pray: :pray:

RaptOR?
02-04-2008, 21:42
tu se kuzi da je photoshop:

http://img217.imageshack.us/img217/3636/crop1990xyom9.jpg

Neven <R>
02-04-2008, 21:44
Neki dosjetljivi amerikanci su shvatili da umjesto da samo privuku turiste fejkanjem NLO-a, mogu napraviti labirint u polju i još naplaćivati ljudima ulaz.

http://www.area81cropmaze.com/homepage.htm

bigdanger
03-04-2008, 10:05
Nolmarno da je to ljudsko dijelo ali ja mislim da sigurno nismo jedini u galaksiji sigurno medu 1000000000000000 planeta ima barem jos jedna vrsta jer svemir je beskonaca ja sam na nationalu gegoficu sve fidio i siguran sam da nismo jedini je ima 1111111110000000000 toliko planeta ali usto nekazem da bi zato trebale one rupe biti svemirsko dijelo zato jer to ljudi radi 100%!

treba zaklat svemirce ovako: :twisted: :rambo: :kill: i :killyou: mislim ako postoje svemirci sigurno će imat bolju tehnolgiju od nas jer ako uspiju sa svojim brodovima doći nas onda imaju veliku tehnologiju jer mi to nebismo mogli!

Čux
03-04-2008, 10:30
naravno da postiji neš živo i van Zemlje, to je sigurno, ali NLO-i i sve slične kerefeke su obične idiotarije.

konkretno za krugove u žitu, ovi koji nisu u PS-u zmrljani, su načinjeni od strane entuzijasta koji ih rade prek noći sa običnom daskom, špagom i malo geometrije. iako neki primjerci izgledaju ultra nemoguće i jako komplicirano uz dobro razrađen plan i tehniku naprave ih za čas posla.

a što se NLO-a tiče, to je najbolja izmišljotina koji su ameri mogi smislit da opravdaju razvoj svojih nazovimo ih "aviona" (jer više nemaju veze s tim)

nije bilo ni govora o vanzemanjcima dok nakon nekoliko učestalih dojava o NLO-ima ljdi nisu na kraju pitali američku vojsku o čem se radi. oni naravno rekli da nemaju pojima sve dok neko nije pitao: Mislite li da bi to mogli bit vanzemaljci ?, Da Da Da Da to su bili oni. i od onda je sve krenulo da bi danas u svijetu bilo više poklonika alienima nego vjernika...

Wasteful
03-04-2008, 11:19
naravno da postoje joooj. :D
al ovo je napravljeno u photoshopu 99%

la50
03-04-2008, 11:57
ma oni neznaju šta da rade pa onda nama pokazuju svoja umjetnička djela

croat1gamer
03-04-2008, 14:03
oni nama to rade ko sale za prvi travnja samo sto njihovi kalendari nisu kao nasi

vkgamer17
03-04-2008, 15:43
to su koordinate gdje trebaju ispaliti nuklernu bombu kako bi nanijeli štetu ispod zemljine površine kako bi se najlakše uništilo zemljane(eksplozija od koje ne možeš pobjeći,ekslodira ti pod nogama)...the end is near,i tell you!!!
lol samo malo zajebancije...
EDIT:ja mislim da je to samo hrpa seljacina koji nemaju pametnijeg posla pa kad im je dosadno prave te krugove,alieni imaju bolju tehnologiju,oni ni ne moraju ostaviti znak na planeti,oni će uništiti čitav planet,ako ser to ikad dogodi

fear
03-04-2008, 18:24
http://www.cropcircleconnector.com/images/Slide232.JPG

kaj kažete na ovo

http://hostanje.net/~transfer/uforadio/2005/fotke/galaxy.jpg

Lord AngelRI
03-04-2008, 20:57
a šta reć ja osobno vjerujem u to i u život u svemiru...

a to sa krugovima mislim da žele komunicirat s nama ali mi očito na kužimo šta žele...

Maja
04-04-2008, 07:59
krugovi u žitu..hmm... vjerujem u izvanzemaljce, ali zašto bi sa svojim "brodovima" i "laserima" šta više govore, ostavljali te tragove? ako su se spustili na zemlju, onda bi mi svi već trebali bit doomed... al eto... i da je to sve lažno, meni su ti krugovi jako lijepi... eo malo slika
http://i238.photobucket.com/albums/ff144/ventouse/jigsaw2.jpg

Lord Jambrek
04-04-2008, 11:51
I zakaj to sam nastaje u žitu, zaš ne npr. na obližnjoj livadi gdje je malo veća trava.

croat1gamer
04-04-2008, 11:59
nesto ne kuzim kod toga, ako nam se zele javiti neka jednostavno dodu, a ne da rade "grafite" na poljima

Neven <R>
04-04-2008, 12:31
I zakaj to sam nastaje u žitu, zaš ne npr. na obližnjoj livadi gdje je malo veća trava.
Zato što je zabranjeno traktorima ići po javnim površinama.

Lord Jambrek
04-04-2008, 13:08
[quote="Lord Jambrek":27e9x7o6]I zakaj to sam nastaje u žitu, zaš ne npr. na obližnjoj livadi gdje je malo veća trava.
Zato što je zabranjeno traktorima ići po javnim površinama.[/quote:27e9x7o6]

odeš kosilicom?

Neven <R>
04-04-2008, 13:39
Nije dovoljno uvjerljivo. :(

Lord AngelRI
04-04-2008, 18:21
krugovi u žitu..hmm... vjerujem u izvanzemaljce, ali zašto bi sa svojim "brodovima" i "laserima" šta više govore, ostavljali te tragove? ako su se spustili na zemlju, onda bi mi svi već trebali bit doomed... al eto... i da je to sve lažno, meni su ti krugovi jako lijepi... eo malo slika

a zašto ja sam dao svoje obrazloženje možda nihova abeceda neznam...

Guber
04-04-2008, 19:14
ma kakvi izvanzemaljci :nonono:
nema smisla zašto bi Bog stvorio još jednu,da kažem,tako razvijenu vrstu

WoW Fan
04-04-2008, 19:49
e ovako sto se krugova tice vidio sam ljude na discov. chan. kako to rade imaju nekakve ko plugove koji ravnaju travu ali da je ne slomiju. Otprilike im treba 8 sati njih 20-30 da bi napravili kolosalne oblike kao ove na slikama. Pravilnost oblika je vec unaprijed odredjena snimcima iz zrakoplova ili helikoptera. E sada sto se tice svemira, on nije beskonacan. To je samo nagadjanje naucnika, a beskonacnost ne postoji. Mnogo pravilnija teorija po meni je da kada se dodje do odredjene tocke u svemiru, pocnemo se vrtiti u krug, jer svemir ima oblik lopte i kruga zato sto sve u svemiru funkcionise na nacin zatvorene pravilne figure. A da samo sami ja vjerujem da nismo, jer nasa istrazivnja sezu tek 100-200 galaksija oko nas a nisu ni mjerodavna zato sto su te slike stare milionima godina. Kako u svemiru ima nekoliko milijardi galaksija sa ko zna koliko zvijezda i planeta vjerujem da nismo sami.

King tiger
04-04-2008, 21:33
sasvim je logicno da alieni koji imaju stealth tehnologiju, uber giga brodove ostavljaju te krugove.
jer ipak dok mi sada imamo GPS, alieni koji mogu putovat brzinom svjetlosti oslanjaju se na krugove u zitu za navigaciju.
yeah baby.
e da
ima glup film sa stivom martinom na teveju

Guber
04-04-2008, 22:07
Svejedno nema smisla zašto bi Bog stvorio još nešto na našoj, ili višoj razini.
Sami nismo svakako, Bog je s nama. :D

bigdanger
05-04-2008, 12:00
ko zna ja mislim(znam)da je stvorio Bog josjednu rasu ma pogledajte samo koliko tih planeta imaa mi jedini...mora bit barem jos jedna rasa :D

Guber
05-04-2008, 13:43
ko zna ja mislim(znam)da je stvorio Bog josjednu rasu ma pogledajte samo koliko tih planeta imaa mi jedini...mora bit barem jos jedna rasa :D

Neshvaćaš, nema smisla zašto bi Bog stvorio još neku vrstu.

Jopax
05-04-2008, 14:01
Negdje u spam kafeju sam ostavio epski post o vjerovatnostima inteligentne rase u našoj galaksiji, bile su enormne zato što bog ne mora stvoriti ništa, ovaj svemir je nastao spontano, mi smo nastali spontano, zašto ne mogu i vanzemaljci :P

Guber
05-04-2008, 14:25
.......... zato što bog ne mora stvoriti ništa, ovaj svemir je nastao spontano, mi smo nastali spontano, zašto ne mogu i vanzemaljci :P

Pa Bog je sve stvorio. Ništa nije nastalo spontano.

Neven <R>
05-04-2008, 14:36
To je tvoj pogled, ne mora biti istinit. Ali recimo i da Bog postoji, opet ne vidim razloga zašto bi samo ljudska rasa postojala u cijelom svemiru za kojeg je dokazano da se sastoji od stotine milijardi zvijezda.

Guber
05-04-2008, 15:23
Uf, stvarno više neznam šta da mislim. Pa sam zato u vezi svega :| .

fear
05-04-2008, 19:34
Bog postoji ako ti želiš da postoji, i ako je tvoja vjera u njega čvrsta ko nešto čvrsto,
a kaj se tiče aliena znam da nismo sami jer mislim da sam ih vidio iako sumnjam u to zbog alkoholiziranog stanja te kobne večeri
http://img392.imageshack.us/img392/4120/hspacealienmom02kw0zh6.jpgS:friends:

Guber
05-04-2008, 19:43
Bog postoji ako ti želiš da postoji, i ako je tvoja vjera u njega čvrsta ko nešto čvrsto,...................
U postojanje Boga se ne dvoumim, već postojanje vanzemaljaca.

Edit:Kakva ti to slika?

fear
05-04-2008, 19:57
Bog postoji ako ti želiš da postoji, i ako je tvoja vjera u njega čvrsta ko nešto čvrsto,...................
U postojanje Boga se ne dvoumim, već postojanje vanzemaljaca.

Edit:Kakva ti to slika?

slika prikazuje kako izgleda potencijalni stanovnik divovskog plinovitog diva udaljenog od našeg planeta 436 godina pri brzini warp 12 :D

Lord AngelRI
05-04-2008, 20:07
Svejedno nema smisla zašto bi Bog stvorio još nešto na našoj, ili višoj razini.
Sami nismo svakako, Bog je s nama. :D

a zašto ne, svemir je velik i da smo mi ljudi jedini ma odbijam vjerovat u to...

ZorgTheBorg
05-04-2008, 21:30
Alienska tvorevina, s tim da su SAMO I JEDINO autentični oni s krugovima. Kvadratni su fake.

Kenyi
06-04-2008, 18:26
al ono, koji je smisao raditi krugove u zitu, kada eto mi primitivni ljudi imamo cak GPS, mislim ako alieni tako komuniciraju, idioti su.

Baxon
06-04-2008, 18:34
Ciste gluposti, napredne ekstraterestricke rase koje mogu putovati galaksijama ko zna kojim warpom da odaberu jedini oblik komunikacije ( zajedno sa anal probingom ) da bude ostavljanje krugova, u zhitu !
Da zele nesto reci odabrali bi nesto kompleksnije, lijepse i globalno ( tipa staklena kupola oko Euroazije )

ZorgTheBorg
06-04-2008, 22:01
Žele nam reći da će se 12.12.2012 u nas iz vedra neba zabit planet sa drugog kraja sustava.

Dreadlock
06-04-2008, 22:03
Žele nam reći da će se 12.12.2012 u nas iz vedra neba zabit planet sa drugog kraja sustava.

otkud ti to?

ZorgTheBorg
06-04-2008, 22:28
Piše svagdje....

flander
07-04-2008, 00:05
gledal sam dokumentarac o tome, kako to delaju,


dođe lik sa likom lol i crtaju to sa daskom, kao neka malo veča daska sa špagom zavezana na krajevima, i onda lik gazi tu biljad,pšenica/ječam kaj več je dok mu ovaj drugi govori kam da skreće i tak....to je kao neka umjetnost pitaj Boga, ko šta vole crtat po zidovima sa sprejevima, tak se isto nađe barga pa crta po pšeničnim poljima

Peyo
07-04-2008, 01:01
Žele nam reći da će se 12.12.2012 u nas iz vedra neba zabit planet sa drugog kraja sustava.
Već ste dosadni sa tim datumima o kraju svijeta i pesimističkim razmišljanjima ! :(

ZorgTheBorg
07-04-2008, 07:36
gledal sam dokumentarac o tome, kako to delaju,


dođe lik sa likom lol i crtaju to sa daskom, kao neka malo veča daska sa špagom zavezana na krajevima, i onda lik gazi tu biljad,pšenica/ječam kaj več je dok mu ovaj drugi govori kam da skreće i tak....to je kao neka umjetnost pitaj Boga, ko šta vole crtat po zidovima sa sprejevima, tak se isto nađe barga pa crta po pšeničnim poljima

I onda nađeš krugove gdje je svaka stabljika na podu, nije slomljena, nego je isprepletena s ostalima, što je ručno skoro nemoguće. I onda se tom tehnikom napravi ovo. (http://archiv.fgk.org/01/MilkHill-01/20010812MilkHill-1-desktop1.jpg)

Lord AngelRI
07-04-2008, 17:05
Žele nam reći da će se 12.12.2012 u nas iz vedra neba zabit planet sa drugog kraja sustava.

ma da moš mislit i u 12 sati 12 minuta i 12 sekundi :rotfl:

Jopax
07-04-2008, 20:26
Treba jedna izreka u vezi naše samoće u svemiru.
Kad bi ljudi bili jedina "inteligentna" bića u svemiru bio bi to veliko rasipanje prostora :D

@Zorg, i da se desi to taj planet će čak jednim polukružnim odbiti i dobit ćemo još jedan mjesec :D

ZorgTheBorg
07-04-2008, 22:06
S tim da će Žak posjesti prva 2, onda će se Zemlja malo okretat oko njega.

Lord Jambrek
08-04-2008, 00:18
znate kaj mi još nije jasno. Jeste primjetili ove crte koje idu kroz polja, uvijek su jedna pokraj druge i ima ih u više redova. Kako to da one nisu prekrivene, ako žito legne, a ono nije ni samo baš kratko trebalo bi prekrit te crte odozgo, ali te crte ostaju totalno netaknute.

croat1gamer
08-04-2008, 14:30
to je bilo vec prije napravljeno
to je kao "granica" izmedu djelova polja da se bolje orijentira onaj u kombajnu

Frozen
08-04-2008, 16:59
A da to nisu tragovi guma traktora koje ostavlja dok šprica otrov po zelenjavi?

Lord AngelRI
08-04-2008, 19:11
A da to nisu tragovi guma traktora koje ostavlja dok šprica otrov po zelenjavi?

ne to su već odavno skužili da traktor ni ništa slučno nije jer bi se vidjelo da je ušo u polje, jedino ako ga helihopter nije ispustio u polje pa poslije dignuo u zrak opet...

Frozen
08-04-2008, 21:05
To je komentar na crte kroz polja. :)
Ne krugove.

ZorgTheBorg
09-04-2008, 12:53
d trut iz aut der

Kenyi
09-04-2008, 15:24
svako ima pravo na svoje misljenje, i mislim da se treba uskratiti to pravo.Nego žorže, na taj datum , ja cu rado doci pravac u Hrvatsku, Zagreb, i rukovati se sa tobom,ako ne bude smaka svijeta.Bez zajebancije, ako se bude taj tvoj shit desio, ja cu svima izjavit koliki sam bio debil sto nisam prije vjerovao.

Lord AngelRI
09-04-2008, 17:37
d trut iz aut der

nekome fali x-files :)

fear
09-04-2008, 18:26
evo updejta, izgleda da su bića iz svemira upoznata jednom od svjetskih valuta ili se samo rugaju bušu kaj mu tečaj pada
http://images.jupiterimages.com/common/detail/74/72/22617274.jpg


sljedeći krug(ovi) šalju poruku da dolaze sa daleke zvijezde udaljene nekoliko desetaka mjernih jedinica kojom oni mjere udaljenost između galaksija
http://www.vimana.org/cropweb1.jpg



eh da kaj se tiče one teorije o 12.12.2012. neznam nekak mi ne drži vodu al dobro živi bili pa vidili :gitara:

ZorgTheBorg
09-04-2008, 20:30
Je rhats-khew... poruka je da će 12. planet sunčevog sustava tresnut u zemlju 12.12.2012 na svršeće kalendara Maya. :P


[quote="Zorg_The_Borg":3fwv7yds]d trut iz aut der

nekome fali x-files :)[/quote:3fwv7yds]

Indeed :D

Maja
09-04-2008, 21:11
ma dajte, baš će bit kraj svijeta!!! ljudi su i prije prognozirali ovakve gluposti i očito
nisu ni jedanput pogodili kak treba...!

ZorgTheBorg
09-04-2008, 21:14
No s.hit sherlock.... :)

Lord AngelRI
10-04-2008, 20:14
ma dajte, baš će bit kraj svijeta!!! ljudi su i prije prognozirali ovakve gluposti i očito
nisu ni jedanput pogodili kak treba...!

e nikad ne reci nikad... kada jednog dana se budeš probudila i vidiš kako ti komet pada točno na glavu sjetit ćeš se ti nas... :)

ZorgTheBorg
11-04-2008, 08:21
svako ima pravo na svoje misljenje, i mislim da se treba uskratiti to pravo.Nego žorže, na taj datum , ja cu rado doci pravac u Hrvatsku, Zagreb, i rukovati se sa tobom,ako ne bude smaka svijeta.Bez zajebancije, ako se bude taj tvoj sladoled desio, ja cu svima izjavit koliki sam bio debil sto nisam prije vjerovao.
Jesam li ikada rekao da vjerujem u to? Nisam... i sama ideja mi je donekle smiješna, stara "fora" u novom ruhu... kao, planet "kasni" i od zadnjeg smaka svijeta su ljudi i alieni fulali u računima i sad će doć 2012, ono, par god kasnije :) što ofc ne da ne drži vodu nego je total idiotski... ne možeš više ni istraživat paranormalno kak se spada

Kostolomac
11-04-2008, 21:07
imam jednog frenda koji skroz brije na iluminate i taj smak svijeta itd. ali moj drugi frend je napravio svoju teoriju kojom pobija te njegove. moja osobna istječe 2013. tako da nema šanse da se dogodi smak svijeta. ne pitajte kako je došao do tog zaključka :rotfl:

Jopax
11-04-2008, 22:29
Maja ti shvaćaš da se Zorg the "We have enterd a dangerous nebula" Borg zahebava, planet će udaritit dan ranije :D
I nema šanse da će se desiti smak svijeta tako rano, ipak moram živjet kojih 28 tisuća godina da ubijem boga(doslovno) u Horusu :rambo:

Maja
12-04-2008, 11:21
ma to su sve gluposti...
ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...

btw, ako bi mi komet padao na glavu, vi biste bili ZADNJE što bi se sjetila :D

ZorgTheBorg
12-04-2008, 21:58
ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...



Signed

Lord AngelRI
13-04-2008, 09:54
ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...

istina, ali možda se et infiltriraju u naše redove normalno preobraze se i izgledaju kao ljudi dođu na moćne položaje i naprave katastrofu pa će izgledat kao da smo se mi ljudi sami uništili a u stvari to su bili mali žuti il plavi...

Maja
13-04-2008, 10:22
pa ja se nadam da se to neće dogodit... a i teško... jer ljudski dnk je nešto jako komplicirano, ali ipak... tko zna koliko su izvanzemaljci komplicirani i složeni

peko
13-04-2008, 10:40
ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...

istina, ali možda se et infiltriraju u naše redove normalno preobraze se i izgledaju kao ljudi dođu na moćne položaje i naprave katastrofu pa će izgledat kao da smo se mi ljudi sami uništili a u stvari to su bili mali žuti il plavi...

Nekako sumnjam. Uzmimo premisu da nas je pronašla izvanzemaljska rasa s tehnologijom dovoljno naprednom da im omogući međugalaktička putovanja.

a) Ta rasa teško da bi smatrala naš planet lokacijom od interesa, s obzirom da su s tom naprednom tehnologijom odavno bili u prilici prikupljati resurse i s nenaseljivih planeta i drugih svemirskih tijela (mjeseci, asteroidi, umiruće zvijezde čak?), a pronašli su i druge naseljive planete na kojima ne moraju pogubiti domicilno stanovništvo da bi se proširili Svemirom. Jer, eto, imaju intergalaktički pogon i to mogu (kad su pronašli nas, zašto ne bi pronašli i druge?), a dovoljno su napredni da znaju da im se ne isplati gaziti po cijelom mravinjaku da bi došli do resursa koji su mnogo bogatiji na jednom običnom Jupiterovom mjesecu ili u bezopasnom asteroidnom pojasu. So... What's the point? Live and let live, velik je Svemir, "i mi smo nekad bili primitivni kao oni" i druge Star Trek filozofije dobrote.

b) Ako im baš i treba naš kamenčić i baš jesu agresivci, teško da bi gubili više desetljeća na infiltraciju i teorije zavjere, pritom u svojem strpljenju trošeći resurse zbog kojih nas trebaju prije i nego su ih dobili. Kad su već toliko napredni da mogu prevaliti milijune svjetlosnih godina i još čučati u našem solarnom sustavu bez da ih skužimo, za pretpostaviti je i da imaju BFG vrijedan spomena. Jednostavno bi nas smlavili i bok.

Zaključak: Ili su tu, pa nas eventualno promatraju iz sociološkog eksperimenta, gurnu anal probe pokojem homo sapiensu iz gušta, a zasjedanja hrvatskog Sabora smatraju dobrom jutarnjom zabavom... ili uopće nisu tu (glasam za potonje). Ali bilo kako bilo, budući da već desetljećima ljudska rasa ima vremena raspravljati o ovom pitanju i još nije uništena, sigurno nemaju neprijateljske namjere.

Ili sam ja u krivu, a najnaprednija rasa u svemiru je ganc nesposobna za smislenu invaziju.

ZorgTheBorg
13-04-2008, 16:23
...ili je svemir isto što i Zemlja danas. Postoje dobri alieni, invader alieni, renegade alieni, itd. Niti jedan "bliski susret" nije jednak drugome. U jednom očevici kažu da su dobili anal probe, u drugom duhovnu revoluciju, u trećem mutiranu mačku, kao što su ih oteli ogromni mravi s kosilicama ili gušteri u jeansima... nema pravila... dakle, sukob frakcija, dobri vs. zli, itd... tako je recimo u Mahabharati, staroindijskom epu, opisana makljaža 2 alien vrste i humanima kao bystanderima... navodno su imali nuke i slično... ugl. sve u fentazi štihu, "fajt bogova"...

Nightyx
13-04-2008, 17:04
Mislim kako je krugove u zitu napravio unikom

SrgDark
14-04-2008, 21:41
Krugove u zitu prave stranke poput HSS-a. To je dovoljno kratko,zar ne?

fear
15-04-2008, 08:06
Mislim kako je krugove u zitu napravio unikom

:rotfl:

http://www.conceptart.org/artist/andrew-jones/images/MP2_BONUS/space_pirate.jpgS big ass mother fucker alien ovakav tip aliena čisti planete od slabije autohtone vrste

http://www.mnight.com/images/movies/signs/cropcircles.jpg
jučer nedaleko od moje kuće

Macolla
17-04-2008, 18:04
ama volim ove misterije kao i ove krugove....e ovako....prvi krug je nadjen 70 godina u engleskoj nedje...ima mnogo animalija pronadjenih na tom mjestu (razni poremecaji). to su ljudi istrazili i skontali su da nisu ljudi to uradili jer uzgledalo je kao da su sve stabljike rasle vodoravno i u odredjenom pravcu, znaci nisu slomljene ili savijene. ljudi su to poceli imitirat nakon 10 godina tako sta god danas nadjemo u polju nemozes znat jeli to djelo covjeka ili aliena.... 8)

Demon Hunter
22-04-2008, 02:51
Cista glupost...samo da se privuce paznja!

Lord AngelRI
01-05-2008, 21:14
Cista glupost...samo da se privuce paznja!

nebi se složio s tim nimalo...

majstoro
07-09-2008, 19:04
naravno da postoje joooj. :D
al ovo je napravljeno u photoshopu 99%
ovo nije u photoshopu

Mordor
08-09-2008, 18:02
to je dijelo ljudskih ruku ima na national geografic emisija o tome
to naprave 3-4 covjeka preko noci

fear
08-09-2008, 18:53
je bilo je nedavno i na hrt-u (1 ili 2) kak se skupe neki spaljeni likovi koji su kao umjetnici i onda se bacaju na posao preko noći

razočaran sam, a baš sam pomislio da su to poruke inteligentne vrste visoke metar i 20

Mordor
08-09-2008, 19:47
je bilo je nedavno i na hrt-u (1 ili 2) kak se skupe neki spaljeni likovi koji su kao umjetnici i onda se bacaju na posao preko noći

razočaran sam, a baš sam pomislio da su to poruke inteligentne vrste visoke metar i 20
a stas

jackob
09-09-2008, 21:24
Cista glupost...samo da se privuce paznja!

Silver_Wolf
10-09-2008, 12:31
Žito se može savršeno saviti uz pomoć štapa i užeta, istina je 3-4 čovjeka koji znaju to su dovoljna

Mordor
10-09-2008, 17:13
Mislim kako je krugove u zitu napravio unikom

:rotfl:



http://www.mnight.com/images/movies/signs/cropcircles.jpg
jučer nedaleko od moje kuće
ovu sliku znam to je iz filma Signs

angel eye
20-04-2009, 19:12
vezano uz one linije u krugovima u žitu: ako stvarno mislite da je to kombajn napravio-svaka vam cast! sta ce mu onda te "linije", kombajn krene i sve pomlati, ma kakva orjentacija?? a koji bi onda k**** radio savrsene polukruzne linije na kraju polja?? nebi bas rekla radi orjentacije...
obratite pozornost na te linije- (o tome nitko nije pricao, tj, negdje 80-ih je jednom "slucajno" pustena snimka o tim linijama- i nikad vise, imam taj snimak na vhs-u, moram ga preprzit da vidim o cemu je rijec..): savrseni paralelni razmak linija plus dvije koje su skoro jedna do druge-sta kombajn pusta dvije linije- -?? dajte... ocito je da je to rad neke vise sile. koja najprije "skenira" cijelo polje pa onda šara po žitu. kad budem znala koju inf. vise, javim se
pozz

angel eye
20-04-2009, 19:16
vezano uz one linije u krugovima u žitu: ako stvarno mislite da je to kombajn napravio-svaka vam cast! sta ce mu onda te "linije", kombajn krene i sve pomlati, ma kakva orjentacija?? a koji bi onda k**** radio savrsene polukruzne linije na kraju polja?? nebi bas rekla radi orjentacije...
obratite pozornost na te linije- (o tome nitko nije pricao, tj, negdje 80-ih je jednom "slucajno" pustena snimka o tim linijama- i nikad vise, imam taj snimak na vhs-u, moram ga preprzit da vidim o cemu je rijec..): savrseni paralelni razmak linija plus dvije koje su skoro jedna do druge-sta kombajn pusta dvije linije- -?? dajte... ocito je da je to rad neke vise sile. koja najprije "skenira" cijelo polje pa onda šara po žitu. kad budem znala koju inf. vise, javim se
pozz

Razzarach
20-04-2009, 19:18
da, to babić radi kad mu je dosadno

angel eye
20-04-2009, 19:31
vezano uz one linije u krugovima u žitu: ako stvarno mislite da je to kombajn napravio-svaka vam cast! sta ce mu onda te "linije", kombajn krene i sve pomlati, ma kakva orjentacija?? a koji bi onda k**** radio savrsene polukruzne linije na kraju polja?? nebi bas rekla radi orjentacije...
obratite pozornost na te linije-: savrseni paralelni razmak linija plus dvije koje su skoro jedna do druge-sta kombajn pusta dvije linije- -?? dajte... ocito je da je to rad neke vise sile. koja najprije "skenira" cijelo polje pa onda šara po žitu.
pozz

angel eye
20-04-2009, 19:33
by the way , neki postovi mi nestaju

angel eye
20-04-2009, 19:35
tj, napisala sam nesto sto nesmijem, jer imam informacije o krugovima u zitu sta nesmije procurit u javnost

angel eye
20-04-2009, 19:41
sve ok!!
sve pusteno, javim kad budem znala nesto vise!!
pozz

:rotfl:

Korpse
20-04-2009, 19:42
Jedva čekam.

Razzarach
20-04-2009, 19:48
vezano uz one linije u krugovima u žitu: ako stvarno mislite da je to kombajn napravio-svaka vam cast! sta ce mu onda te "linije", kombajn krene i sve pomlati, ma kakva orjentacija?? a koji bi onda k**** radio savrsene polukruzne linije na kraju polja?? nebi bas rekla radi orjentacije...
obratite pozornost na te linije-: savrseni paralelni razmak linija plus dvije koje su skoro jedna do druge-sta kombajn pusta dvije linije- -?? dajte... ocito je da je to rad neke vise sile. koja najprije "skenira" cijelo polje pa onda šara po žitu.
pozz
photoshop!

eddie2142
20-04-2009, 19:50
KAK NE KUITE! PA U PHOTOSHOP KODU ONDA SE NALAZE ALIENI!!!11ONEONEONE

WarWolf
20-04-2009, 19:58
Bas me zanima dali netko vjeruje da ovo postoji to je samo jedan od 100 priča koje su bile u novinama...napravljen je film prema tome...Prije dosta godina(oko godine 2000te) na zemlju se srušio jedan izvanzemaljski brod kod gradica ROSEVELT ili tako nekako to su ljudi dojavili vojsci i vojska je pokupila taj brod i znanstvenici su na njemu radili pokuse to nije trebalo doc u javnost ali je neki korumpirani znanstvenik sve rekao(iskreno ja bas nevjerujem da se srusio jer ako NLO postoji onda ima prepametnu tehnologiju da bi isli bacam brodove po zemlji :) ) sada da cujem vasa mišljena

Ghost_Rider
20-04-2009, 19:59
ovo mi izgleda eoma dobro.Al mislim da alieni ipak postoje,jer gdje moze biti ovoliki svemir sa obicnim ljudima koji nemogu napraviti das ima ADSL u planinam :yuck: .

WarWolf
20-04-2009, 20:01
vjerujem i ja da postoje al nisu bas tako glupi da nam bacaju brodove po zemlji

Electromaster
20-04-2009, 20:02
@angel eye
Revajvaš temu staru godinu dana i pritom napraviš quadruple post, te isti post ponoviš tri puta.
Divan početak.

EDIT: A ovo mi je legendarno.

tj, napisala sam nesto sto nesmijem, jer imam informacije o krugovima u zitu sta nesmije procurit u javnost

Ghost_Rider
20-04-2009, 20:10
tj, napisala sam nesto sto nesmijem, jer imam informacije o krugovima u zitu sta nesmije procurit u javnost[/quote]

Lol :pray: :pray: :pray:

Ja se param od smijeha :rotfl: :rotfl: .

Razzarach
20-04-2009, 20:14
BENAJMO JU
njušim sprdanciju

Electromaster
20-04-2009, 20:16
Sabbath, više si dozlaboga dosadan s tom forom.
Siluješ ju više nego što EA siluje NFS. :(

Hellboy
20-04-2009, 20:35
Bas me zanima dali netko vjeruje da ovo postoji to je samo jedan od 100 priča koje su bile u novinama...napravljen je film prema tome...Prije dosta godina(oko godine 2000te) na zemlju se srušio jedan izvanzemaljski brod kod gradica ROSEVELT ili tako nekako to su ljudi dojavili vojsci i vojska je pokupila taj brod i znanstvenici su na njemu radili pokuse to nije trebalo doc u javnost ali je neki korumpirani znanstvenik sve rekao(iskreno ja bas nevjerujem da se srusio jer ako NLO postoji onda ima prepametnu tehnologiju da bi isli bacam brodove po zemlji :) ) sada da cujem vasa mišljena
Wait, znači prije dosta godina (9 godina ako je oko 2000.) je pao NLO kod grada ROSEVELTA no ti sumnjaš u to jer je nemoguće da padne nekakvo umjetno letalo? I onda je korumpirani znanstvenik, koji bi po logici stvari trebao prikrivati sranja, izblebetao sve u javnost? I naravno iako je brod pao prije dosta godina (prije 9 godina, I just can't stress this enough), priča o brodu koji je pao kod Roswella kruži svijetom od 1947.

BTW koliko tiSimaš godina ako ti je 2000. davna prošlost?

fear
20-04-2009, 20:48
ideš đurđa,ja mislio da je tema mrtva kad ono..
eh da i da kažem, nismo sami, 38% svijetske populacije ima anal probe ali oni to neznaju,a krugove očito rade pijani alieni :rotfl:

K4ciga
21-04-2009, 00:25
Bas me zanima dali netko vjeruje da ovo postoji to je samo jedan od 100 priča koje su bile u novinama...napravljen je film prema tome...Prije dosta godina(oko godine 2000te) na zemlju se srušio jedan izvanzemaljski brod kod gradica ROSEVELT ili tako nekako to su ljudi dojavili vojsci i vojska je pokupila taj brod i znanstvenici su na njemu radili pokuse to nije trebalo doc u javnost ali je neki korumpirani znanstvenik sve rekao(iskreno ja bas nevjerujem da se srusio jer ako NLO postoji onda ima prepametnu tehnologiju da bi isli bacam brodove po zemlji :) ) sada da cujem vasa mišljena
To je rekao korumpirani znanstvenik,a ne stanovnici koji su javili vojsci da su vidjeli pad izvanzemaljskog broda?

str1k3r
21-04-2009, 00:43
u Rosveltu su nalšil UFO koji se srušio u polje, nakon što ga je vojska pokupil odnjeli su ga u laboratorij u vojnoj bazi u pustinji Mojave tj. Area51(u njoj se najvjerojatnije nisu izvodili pokusi na alienima, nego su testirali nove avione ali o tome....)
navodno postoji snimka operacije jednog Aliena, no stručnjaci vjeruju da je operacija lažirana (jer... pazite ... kirurg ne drži škare(forceps??) kako se inače uči na fakultetu, ali to nije jedini razlog, ima ih još samo ja se sada više niti jednog nemogu sjetiti pa da ga navedem), što se tiče krugova u žitu ja sam mislio da su otkrili skupinu koja ih je "proizvodila". No tu priča ne prestaje jer se na istim tim krugovima moglo nać' i ostataka mutacije i prevelika preciznost koju je nemogće postići onak' "od oka" ili čak metrom, možda alienskim spaceshipom...

Hellboy
21-04-2009, 07:23
So wait, snimka je lažna jer kirurg ne drži škare kod disekcije vanzemaljca jer svi znamo da se na faksu uči Vanzemaljska anatomija 101 by Henry Gray koja nam govori da se pri vanzemaljskim obdukcijama moraju držati škare? Sad sam uvjeren. I grad se zove Roswell.

WarWolf
21-04-2009, 09:16
Bas me zanima dali netko vjeruje da ovo postoji to je samo jedan od 100 priča koje su bile u novinama...napravljen je film prema tome...Prije dosta godina(oko godine 2000te) na zemlju se srušio jedan izvanzemaljski brod kod gradica ROSEVELT ili tako nekako to su ljudi dojavili vojsci i vojska je pokupila taj brod i znanstvenici su na njemu radili pokuse to nije trebalo doc u javnost ali je neki korumpirani znanstvenik sve rekao(iskreno ja bas nevjerujem da se srusio jer ako NLO postoji onda ima prepametnu tehnologiju da bi isli bacam brodove po zemlji :) ) sada da cujem vasa mišljena
To je rekao korumpirani znanstvenik,a ne stanovnici koji su javili vojsci da su vidjeli pad izvanzemaljskog broda?

ne prica die drugacije ljudi su javili vojsci a znanstevnik je sve rekao u javnost al koliko je to istina nezna se

str1k3r
21-04-2009, 11:34
So wait, snimka je lažna jer kirurg ne drži škare kod disekcije vanzemaljca jer svi znamo da se na faksu uči Vanzemaljska anatomija 101 by Henry Gray koja nam govori da se pri vanzemaljskim obdukcijama moraju držati škare? Sad sam uvjeren. I grad se zove Roswell.

Ne da ne drži škare, već ne drži škare kako se inače uči na faksu. Svi držimo škare ko' "krojači" dakle između kažiprsta i palca ,
na med. faksu kirurge uče držati škare između palca i srednjeg prsta tako da ih kažiprstom pridržava.To im govori da osoba koja je izvodila tu operaciju valjda nije kirurg.
Istina, ni ja nisam nešto uvjeren, ali "stručnjaci" kažu da je lažna
BTW.
Znao sam da je Roswell, samo sam krivo upisao "Rosvelt" ,hvala što si mi rekao

Lord Ragnarok
21-04-2009, 11:40
to su sigurno napravili bozanski gusteri kako bi se sprdali sa nama. jedina je druga opcija da su radili svoje gnijezdo za polaganje svojih NEVIDLJIVIH* jaja.

* to sam naglasio jer da me ne pitate kako nitko nije niakda nasao jaja

cham3leon
21-04-2009, 12:00
Treba istaknuti kako se za većinu viđenih UFOa zapravo dokazalo da se radi o avionima. Osim toga postoje neka viđanja neobičnih objekata koja se jednostavno ne mogu objasniti. Raznorazne kugle svjetla i slični objekti koji navodno ponekad pokazuju naznake nečeg što bi mogla biti inteligencija.

Što se tiče samih krugova, neki zahtjevniji oblici su vrlo teški za napraviti, bar preko noći. Jedan svjedok u Engleskoj je izjavio da je vidio krugove u žitu u jednom polju iako je pred pet minuta prelijetao preko tog istog polja koje je bilo sasvim normalno. Ovo (6M6vP8-SbU0)Sje najpoznatija snimka čija autentičnost nije 100% dokazana, ali je dosta interesantna. Uslijed češćih pojavljivanja krugova, vrlo često ljudi vide i te kugle svjetlosti, a ovo bi navodno trebao biti dokaz da te kugle prave krugove u žitu.

Što je to, nemam pojma. Budući da se taj fenomen popularizirao u zlatno doba znanstvene fantastike, mislilo se da su elijeni. Danas bi možda netko rekao da su Nightelfovi :D

Neven <R>
21-04-2009, 12:09
Ovo (6M6vP8-SbU0)Sje najpoznatija snimka čija autentičnost nije 100% dokazana, ali je dosta interesantna.

Za tebe "nije 100% dokazana" znači da je autor priznao kako je fejkao snimku i pokazao softverski kako je to napravio?

cham3leon
21-04-2009, 14:06
?

Gledao sam dokumentarac o tome, nekoliko znanstvenika je pričalo o tom videu, nisu zaključili da je sigurno autentičan. Misli se da ga se moglo fejkati.

Hoćeš reći da sam ja conspiracy theory bitch?

Feanor
21-04-2009, 14:09
Navodno ima jednostavan nacin za rađenje krugova u zitu, sad neznam jeli to tocno ali... na jedan kraj konopa vezes dvostruku ostricu i vrtis se na mjestu u krug, zito kroz koje prolazi konop se savija i vraća u prvobitan polozaj, a zito zahvaćeno nozem se odsječe...Voila savršeni krug heh..

Aerial
21-04-2009, 14:22
Jeste sigurni da se dotično mjesto zove Rosevelt?

str1k3r
21-04-2009, 14:27
ne, mjesto se zove Roswell

angel eye
21-04-2009, 14:30
pr3dator, sta ljudi ne grijese??
prvi post- poslan prvi puta u zivotu, i jos me silujes? daj :thumbs1:
vjerojatno cu opet zaj****, bas me briga..

a ljudi kakav photoshop?? sve se moze napraviti, ali ako ti prošećeš kroz to polje u žitu, gdje su stabljike savijene- u zglobu,(+cudna modifikacija biljke) tj, nisu slomljene , ocito je doslo do kratkotrajnog visokog zagrijavanja nekakve energije, usmjerene na objekt...
mislim da je sebicno misliti da smo sami u svemiru...

ali ima onih koji su vjecni skeptici, i nevjeruju u nista- VJEROVAT CU DOK VIDIM..= ma daj, i onda cete traziti odgovore koji su znanstveno potkrijepljeni i nesuvislo logicni - nema logike, samo gledaj, i malo istrazi..

Feanor
21-04-2009, 14:32
Znaci tebi je savijeno zito SAVRŠEN dokaz da nismo sami u svemiru, najs!!!11

Hellboy
21-04-2009, 14:34
Energija usmjerena na neki objekt se može zagrijati i pritom napraviti zglob? U jebote, odoh si ja zagrijati potkoljenice i napraviti zglob suprotan koljenu. Izgledat ću kao velociraptor kada budem trčao.

Feanor
21-04-2009, 14:35
Nemoj, nezgodno je pri doskakivanju na pod...Prvih tjedan dana cesto lupnes bradom o isti!!1 Ja probo :oops:

angel eye
21-04-2009, 15:02
najnapredna ultra savrsena tehnologija!!,
vasi pileci mozgovi to nemogu shvatiti (ni moj)
s vama je nemoguce pricat,
_________________
idem zbogom odlazim

Hellboy
21-04-2009, 15:11
I beg to differ, samo zato što ti teorije drže vodu kao kineski bazeni, ne znači da mi ostali koji ih osporavamo imamo pileće mozgove.

angel eye
21-04-2009, 15:32
nista osobno hellboy, i ostali, samo želim reći da je njihova tehnologija toliko napredna da bi u sekundi mogli uništiti zemlju, a zašto to rade? zašto nam se javljaju? vrlo jednostavno- kada dode do kontakta- da znamo na čemu smo- s kakvim superiornim bićima imamo posla... i jos svašta znam o tome, kada budem raspoložena cu vam pričat, trenutno proučavam krugove u žitu, jer mi je to tema za diplomski...
:P

cham3leon
21-04-2009, 15:35
Ajde, dobro, imali smo tu i teorije o porijeklu čovjeka od svemirskih guštera, ovo nije ni toliko loše.

Ali čuj, malo pretjeruješ. Otkud ti pa činjenica da oni imaju tako naprednu tehnologiju? I tko su uopće oni? Što ako ja kažem da su to napravili patuljci?

Hellboy
21-04-2009, 15:44
nista osobno hellboy, i ostali, samo želim reći da je njihova tehnologija toliko napredna da bi u sekundi mogli uništiti zemlju, a zašto to rade? zašto nam se javljaju? vrlo jednostavno- kada dode do kontakta- da znamo na čemu smo- s kakvim superiornim bićima imamo posla... i jos svašta znam o tome, kada budem raspoložena cu vam pričat, trenutno proučavam krugove u žitu, jer mi je to tema za diplomski...
:P
Eh, nisam to ni shvatio osobno.
Anycase, uzevši u obzir da ti je to tema za diplomski, možeš li podijeliti neke izvore informacija s nama? Rado bih saznao više o tome ako nisu svi krugovi u žitu djelo isusa sa konpcima i daskama.

Razzarach
21-04-2009, 16:34
i da ima elijena... mislim da bi bili glupi ko kurac [markecgrad]
zašto? pa da ih ima i da imaju tak uber tehnologiju oni bi nas već samljeli

Hellboy
21-04-2009, 16:41
Zašto? Civilizacija koja je toliko naprednija od nas je u isto vrijeme i ujedinjena i to vjerojatno u miru jer bi u protivnom sama sebe slistila. A civilizacija koja se u miru ujedini bi po logici imala i prijateljski odnos prema ostalim civilizacijama koje joj ne žele zlo jer bi joj to pružilo šansu za širenje svoje kulture nenasilnim putem u kojem ne bi riskirali gubitke bilo pripadnika svoje vrste, bilo tehnologije. A sumnjam da bi ljudi pokušali neku glupost napraviti ako bi ovi i došli, iz straha da će biti samljeveni, oteti ili teleportirani na set na kojem se snima nekakva meksička sapunjara. Samim time nas ne bi shvatili kao prijetnju. No opet, ljudi su primitivna i glupa bića koji su prijetnja samima sebi i dok se to ne riješi, nitko razuman ne bi trebao dolaziti ovamo osim da napravi novu trasu svemirskog autoputa. A čak i ako dođe ekipa nasilju sklonih ejlijena, morali bi ubiti apsolutno sve osobe na planetu ako ga misle koristiti za nešto poput rudarenja jer ljudi imaju neugodnu tendenciju da sklapaju pokrete otpora kad su potlačeni, čak i ako je riječ o Francuzima. :D

Korpse
21-04-2009, 16:42
Meni nije jasno, zašto baš žito? :(

Neven <R>
21-04-2009, 16:43
ali ima onih koji su vjecni skeptici, i nevjeruju u nista- VJEROVAT CU DOK VIDIM..= ma daj, i onda cete traziti odgovore koji su znanstveno potkrijepljeni i nesuvislo logicni - nema logike, samo gledaj, i malo istrazi..
T69TOuqaqXI

cham3leon
21-04-2009, 16:48
Ako imaju uber tehnologiju i mogu doći do nas znači da bi trebali biti dosta inteligentni.
Ako su dosta inteligentni, znaju da imaju pun racku planeta koji su im i bliže za rudarenje i te gluposti, te ne vide razlog da nas unište.

Kao klinac sam jako volio proučavati UFOe i čitao sam apsolutno svaki članak o njima, sad sam postao nešto skeptičniji.
Ljudi koji su bili "oteti" su mi najmanje vjerodostojni. Svi odreda su opisivali elijene kao humanoidna bića, što je glupost, jer koja je šansa da na drugom kraju galaksije život evoluira u isti oblik kao i kod nas? Osim ako se ne radi o zajedničkim precima, staroj civilizaciji koja je na Zemlji živjela prije nas i otišla u svemir.

str1k3r
21-04-2009, 16:50
baš, svi su bili ili zeleni ili sivi i imali su velike oči

Electromaster
21-04-2009, 16:59
[quote="angel eye":2f0newk4]
ali ima onih koji su vjecni skeptici, i nevjeruju u nista- VJEROVAT CU DOK VIDIM..= ma daj, i onda cete traziti odgovore koji su znanstveno potkrijepljeni i nesuvislo logicni - nema logike, samo gledaj, i malo istrazi..
T69TOuqaqXI[/quote:2f0newk4]
:pray:
No further comment needed.

Grim
21-04-2009, 17:13
Ako imaju uber tehnologiju i mogu doći do nas znači da bi trebali biti dosta inteligentni.
Ako su dosta inteligentni, znaju da imaju pun racku planeta koji su im i bliže za rudarenje i te gluposti, te ne vide razlog da nas unište.

Kao klinac sam jako volio proučavati UFOe i čitao sam apsolutno svaki članak o njima, sad sam postao nešto skeptičniji.
Ljudi koji su bili "oteti" su mi najmanje vjerodostojni. Svi odreda su opisivali elijene kao humanoidna bića, što je glupost, jer koja je šansa da na drugom kraju galaksije život evoluira u isti oblik kao i kod nas? Osim ako se ne radi o zajedničkim precima, staroj civilizaciji koja je na Zemlji živjela prije nas i otišla u svemir.
S obzirom da se jos tocno ne moze dokazati podrijetlo zivota na Zemlji i covjeka imaju neke teorije da je zivot na Zemlji nastao kada se kada se neki meteroid srusio na Zemlju koji je moguce sadrzavao naznake nekakvog zivota koji se razvio na nasoj Zemlji pa je tako mora biti da je odnekud dosao taj meteorit sto naznacuje da vjerojatno negdje u svemiru postoji neki planet slican nama s bicima slicnim nama koja mogu i ne moraju biti razvijenija.

Ipak svemir je beskonacan ko i ljudska glupost (a i sami znamo kakva je xD) te je dosta velika vjerojatnost da se negdje u svemiru razvio oblik zivota slican nama na Zemlji ali ipak da taj isti oblik zivota je toliko napredan da je proputovao kroz galaksije da dode do Zemlje i onda radi kurgove u zitu je nemoguce...

To je glupa teorija i ja se nevjerujem u to ali da alieni pokusavaju kontaktirat ljude preko kurgova u zitu to je ogromna glupost... po tome mogu vjerovati i teoriji svećenika u Salezijanskoj gimnaziji koji tvrdi da je Isus bio reterdiran te je mislio da je Bog :|

Electromaster
21-04-2009, 17:17
@GrimTheReaper
Dokazano je da se aminokiseline potrebne za nastanak života mogu razviti unutar samih kometa, to jest, život, ako je tako došao na zemlju, nije došao ''od negdje'', s nekog drugog planeta.

po tome mogu vjerovati i teoriji svećenika u Salezijanskoj gimnaziji koji tvrdi da je Isus bio reterdiran te je mislio da je Bog :|
Vidi vidi, I think he might be on to something...

Grim
21-04-2009, 17:19
@GrimTheReaper
Dokazano je da se aminokiseline potrebne za nastanak života mogu razviti unutar samih kometa, to jest, život, ako je tako došao na zemlju, nije došao ''od negdje'', s nekog drugog planeta.

po tome mogu vjerovati i teoriji svećenika u Salezijanskoj gimnaziji koji tvrdi da je Isus bio reterdiran te je mislio da je Bog :|
Vidi vidi, I think he might be on to something...
Eh ali je moguce da je taj meteroid malo puko na dva dijela ili pak vise i neki zavrsili na vise planeta... sve je moguce...

Electromaster
21-04-2009, 17:24
Ne meteroid, nego komet. Imaju različita svojstva i različito se ponašaju. Komet bi se raspao na više djelova samo pod utjecajem gravitacijskog polja nekog jako velikog tijela, ali tad bi ionako već bio osuđen da se strmoglavi na njegovu površinu....

Za više informacija, pročitaj o sudaru kometa Comet Shoemaker-Levy 9 s Jupiterom.

Aerial
21-04-2009, 17:34
Nema aliena.
Ne shvaćate kako je super kad se jednog dana probudite i shvatite da NEMA APOSLUTNO NIKAKVOG dokaza za postojanje života izvan Zemlje, i da ste sasvim zadovoljni tim zaključkom.
Jedna briga manje...

Nodakim
21-04-2009, 17:35
Na Marsu se mogu uzgajati biljke.
Dovoljan dokaz?

Electromaster
21-04-2009, 17:36
Meh, ja uvijek kažem; da su bili na Zemlji- teško. Ali s druge strane, Svemir je velik...

McPingvin_v2.0
21-04-2009, 17:37
nista osobno hellboy, i ostali, samo želim reći da je njihova tehnologija toliko napredna da bi u sekundi mogli uništiti zemlju, a zašto to rade? zašto nam se javljaju? vrlo jednostavno- kada dode do kontakta- da znamo na čemu smo- s kakvim superiornim bićima imamo posla... i jos svašta znam o tome, kada budem raspoložena cu vam pričat, trenutno proučavam krugove u žitu, jer mi je to tema za diplomski...
:P
Da, zvuči logično da bi tako napredna civilizacija koja je sposobna putovati neslućenim brzinama i neslućenim razdaljinama bila u nemogućnosti napraviti prokleti radio primopredajnik, nego idu poravnavati usjeve.

U, vidi, Isus se ukazao na sendviču...

Feanor
21-04-2009, 17:48
najnapredna ultra savrsena tehnologija!!,
vasi pileci mozgovi to nemogu shvatiti (ni moj)
s vama je nemoguce pricat,
_________________
idem zbogom odlazim

Sva sreća da imaju pametnije nacine za koristenje uberextragigakenj tehnologije od pravljenja krugova u jebenom zitu...
Pa to nisu svemirci, jednako su besciljni i retardirani kao i ljudska rasa, da dođem do zakljucka da su to u biti ljudi koji su izbjegli u svemir prije proslog smaka svijeta????

cham3leon
21-04-2009, 17:52
Nema aliena.
Ne shvaćate kako je super kad se jednog dana probudite i shvatite da NEMA APOSLUTNO NIKAKVOG dokaza za postojanje života izvan Zemlje, i da ste sasvim zadovoljni tim zaključkom.
Jedna briga manje...

Pa razmišljao sam i o tome.Zašto ne bi bilo moguće da se na Zemlji tako nešto slučajno potrefilo da je samo tu nastao fenomen koji zovemo život?

McPingvin_v2.0
21-04-2009, 17:55
Kameleone, je, moguće je, ali ljudima je uvijek potrebno objašnjenje... Jednostavno: "ne znam(o)" nije dosta :)

cham3leon
21-04-2009, 18:05
Pa istina, tako je. Na sreću ili na žalost :D
Stvar je u tome da je život samo jedno kompleksno obličje materije, znanstveno gledano, što znači da su šanse da se pronađe život negdje drugdje mnogo manje. Ako je moguće da postoje trilijuni drugih obličja materije koji nisu nalik ovom našem životu, i koje ne bismo nipošto prepoznali kao život, šansa da život postioji još negdje je sićušna, pa čak ubrojimo li veličinu samog svemira.

Feanor
21-04-2009, 18:08
Šansa da postoji bakterijski zivot na Europi, Jupiterovom mjesecu su 80%....A bakterijski zivot je zivot koliko sam ja ucio na biologiji... Toliko o tvojoj teoriji.Enjoy xD

Electromaster
21-04-2009, 18:10
Pa istina, tako je. Na sreću ili na žalost :D
Stvar je u tome da je život samo jedno kompleksno obličje materije, znanstveno gledano, što znači da su šanse da se pronađe život negdje drugdje mnogo manje. Ako je moguće da postoje trilijuni drugih obličja materije koji nisu nalik ovom našem životu, i koje ne bismo nipošto prepoznali kao život, šansa da život postioji još negdje je sićušna, pa čak ubrojimo li veličinu samog svemira.
Postoji jednadžba za to, koju je izmislio astronom Frank Drake. Da ne pišem sad puno pogledaj Wikipediju... Ukratko, rezultat jednadžbe kaže: 100 do 100 milijuna civilizacija moglo bi postojati negdje.
Jako precizno.S:(

cham3leon
21-04-2009, 18:16
Pa? Čuo sam još davno za Drakeovu jednadžbu, ali to je samo matematička jednadžba. Mi, kao prvo niti ne znamo ŠTO je život, a kamoli da procjenjujemo njegovo postojanje u svemiru.

@Feanor: Nisam to znao. Ne znam zaista otkud im ta vjerojatnost, ali ako je to udžbenik iz biologije vjerovat ću jer su to napisali ljudi n puta stručniji od mene. No sarcasm included.

Feanor
21-04-2009, 18:19
Kazu astronomi, ovaj link(http://www.astronomija.net/print.php?sid=68) i moj profesor iz Astronomske Navigacije(on je rekao za postotak)

Hellboy
21-04-2009, 19:23
Astronomska Navigacija?
Koja je to prokleto epic škola sa predmetom koji ima najkulnije ime u povijesti školovanja?

Electromaster
21-04-2009, 19:24
Neka pomorska?

Feanor
21-04-2009, 20:13
Pomorska skola u Zadru(imo sam Astronomsku navigaciju 2 godine) i sad na drugoj godini faksa imam isto Astronomsku navigaciju...

Oprostite na offtopicarenju ali ako itko zna sinusova, kosinusova i tnagensova pravila za nepravokutni trokut ili neku stranicu gdje je to ljepo objašnjeno na hrvatskom po mogucnosti(iako nije nuzno) imam u cetvrtak ispit iz Astronomske pa....

BTW-proffesor nam je na Wiki hhehe http://hr.wikipedia.org/wiki/Maksim_Klarin

Aerial
21-04-2009, 23:14
Na Marsu se mogu uzgajati biljke.
Dovoljan dokaz?

*Uzgajati*
Ne narasti same od sebe, nego uzgajati zbog uvjeta koje su *ljudi* omogućili.

Sami smo :(

Neven <R>
21-04-2009, 23:36
Tko kaže da je voda uopće potrebna za život i da je sav život u svemiru baziran na ugljiku. Možda smo baš mi iznimka i druga bića misle kako je nemoguće imati život baziran na vodi, jer je za njih ona otrov. Zapravo ne znamo uopće na kojim je sve razinama život moguć. Zato mi je presmješno uopće raditi bilo kakve formule o tome koliko života može imati u svemiru kad su naše spoznaje o životu izvan zemlje i općenito porijeklu života vrlo, vrlo ograničene.

cham3leon
22-04-2009, 08:49
U tome je i problem, jer postoji jako mala šansa da se život negdje drugdje također bazira na ugljiku. "Život" baziran na nekom drugom elementu mi ne bismo mogli ni opaziti, vjerojatno ga ne bismo ni definirali kao život, a kamoli komunicirati s time ako to pokaže ikakvu inteligenciju, koja bi se opet razlikovala od naše...

Ghost_Rider
23-04-2009, 12:54
Bacite oko na ovo.


Area 51
Riječ je o Američkoj tajnoj bazi koja je bila posebno aktivna za vrijeme hladnog rata.Iz nje su izašli gotovo svi tajni i stelth avioni.Također se vjeruje da su tu ostaci NLO-a koji se srušio u Roswellu.Često je bilo i priča da su djelatnici te baze oboljevali od mističnih bolesti uzrokovanih raznim pokusima i otrovima.Vjeruje da se tu kriju i tjela izvanzemaljaca(ako su ikad postojala).

BTW ovo je prestrasno gledati: wmjJhKzf_9w&feature=related

Sta mislite jel ovo istina,ili je neka sprdnja. :o

Grim
23-04-2009, 13:57
Bacite oko na ovo.


Area 51
Riječ je o Američkoj tajnoj bazi koja je bila posebno aktivna za vrijeme hladnog rata.Iz nje su izašli gotovo svi tajni i stelth avioni.Također se vjeruje da su tu ostaci NLO-a koji se srušio u Roswellu.Često je bilo i priča da su djelatnici te baze oboljevali od mističnih bolesti uzrokovanih raznim pokusima i otrovima.Vjeruje da se tu kriju i tjela izvanzemaljaca(ako su ikad postojala).

BTW ovo je prestrasno gledati: wmjJhKzf_9w&feature=related

Sta mislite jel ovo istina,ili je neka sprdnja. :o
Da je istina nevjerujem da bis na youtube gledao taj video nego bis bio u nekoj tajnoj americkoj bazi gdje te ispituje nepostojeca agencija otkud ti to znas(normalno stakor ti gricka odredene dijelove tijela da od boli priznas)....

Razzarach
23-04-2009, 14:05
i da tako izgledaju... pogle kolki su
ja bih mogo potamanit na tisuće samo s katanom il nekim drugim ninja oružjem 8)

Hellboy
23-04-2009, 14:10
Samuraji su koristili Katane.
I da vidiš samo jednog, srce bi ti se usralo od straha. Odmah potom i ti.

Ghost_Rider
23-04-2009, 14:19
Samuraji su koristili Katane.
I da vidiš samo jednog, srce bi ti se usralo od straha. Odmah potom i ti.

:rotfl: :rotfl:

Razzarach
23-04-2009, 14:22
haha elijenida ima 2 metra bi se usro
da imam gun u ruci i patulak-elijen ispred mene... bang i gotov je
osim ak nema neke super powerse

cham3leon
23-04-2009, 14:33
Ti sinko, bojim se nisi držao ništa veće od kuhinjskog noža u ruci, di ćeš ti sa katanom da mi je znat... Da je to bezimeni i njegov nožić od skoro pola metra, pa bi reko.
O pištolju da i ne govorim. Osim ako nije onaj plastični na kuglice.

Ghost_Rider
23-04-2009, 14:51
haha elijenida ima 2 metra bi se usro
da imam gun u ruci i patulak-elijen ispred mene... bang i gotov je
osim ak nema neke super powerse

Svako se pravi heroj kao iz igara,a kada se to desi prave,onda se taj heroj zavlaci ispod auta da ga nebi alien vidio :yuck: .Glupa derista.

angel eye
23-04-2009, 18:01
[quote="angel eye":3oge7831]nista osobno hellboy, i ostali, samo želim reći da je njihova tehnologija toliko napredna da bi u sekundi mogli uništiti zemlju, a zašto to rade? zašto nam se javljaju? vrlo jednostavno- kada dode do kontakta- da znamo na čemu smo- s kakvim superiornim bićima imamo posla... i jos svašta znam o tome, kada budem raspoložena cu vam pričat, trenutno proučavam krugove u žitu, jer mi je to tema za diplomski...
:P
Da, zvuči logično da bi tako napredna civilizacija koja je sposobna putovati neslućenim brzinama i neslućenim razdaljinama bila u nemogućnosti napraviti prokleti radio primopredajnik, nego idu poravnavati usjeve.

U, vidi, Isus se ukazao na sendviču...[/quote:3oge7831]



oni drugacije komuniciraju od nas, imaju visu svijest, tako i drugaciji oblik komunikacije.
a sta oni rade tu?zasto ih uopce interesira zemlja? mislim da imamo nesto sta oni nemaju- čovjek je nedostatno biće-i ima svojih nedostataka, mana, uspona, padova,a osnovni problem nam je hrana i stambena sigurnost,ako imamo to, mozemo se razvijati- u obliku više svijesti itd... blabla
a ono sto oni nemaju- nemogu vam reci jer cete me opet sprdat,a jednom prilikom hocu , jer sam cula nesto od covjeka koji proucava više godina našu trenutno-aktualnu temu... tako kada budem vise toga znala , javit cu vam
:thumbs2:

angel eye
23-04-2009, 18:05
saljem puse svima, vraćam se za mjesec dana sa svjezim informacijama o krugovima u zitu i ostalim bićima, nadam se _kad diplomiram.. sveee cu podjeliti s vama!

pozz :D

Raz
23-04-2009, 18:11
Eto ja ću bit korektan pa te neću sprdat, pozz.

Grim
23-04-2009, 19:10
saljem puse svima, vraćam se za mjesec dana sa svjezim informacijama o krugovima u zitu i ostalim bićima, nadam se _kad diplomiram.. sveee cu podjeliti s vama!

pozz :D
Pusica :*

cham3leon
23-04-2009, 20:47
[quote="McPingvin_v2.0":3fquoxu4][quote="angel eye":3fquoxu4]nista osobno hellboy, i ostali, samo želim reći da je njihova tehnologija toliko napredna da bi u sekundi mogli uništiti zemlju, a zašto to rade? zašto nam se javljaju? vrlo jednostavno- kada dode do kontakta- da znamo na čemu smo- s kakvim superiornim bićima imamo posla... i jos svašta znam o tome, kada budem raspoložena cu vam pričat, trenutno proučavam krugove u žitu, jer mi je to tema za diplomski...
:P
Da, zvuči logično da bi tako napredna civilizacija koja je sposobna putovati neslućenim brzinama i neslućenim razdaljinama bila u nemogućnosti napraviti prokleti radio primopredajnik, nego idu poravnavati usjeve.

U, vidi, Isus se ukazao na sendviču...[/quote:3fquoxu4]



oni drugacije komuniciraju od nas, imaju visu svijest, tako i drugaciji oblik komunikacije.
a sta oni rade tu?zasto ih uopce interesira zemlja? mislim da imamo nesto sta oni nemaju- čovjek je nedostatno biće-i ima svojih nedostataka, mana, uspona, padova,a osnovni problem nam je hrana i stambena sigurnost,ako imamo to, mozemo se razvijati- u obliku više svijesti itd... blabla
a ono sto oni nemaju- nemogu vam reci jer cete me opet sprdat,a jednom prilikom hocu , jer sam cula nesto od covjeka koji proucava više godina našu trenutno-aktualnu temu... tako kada budem vise toga znala , javit cu vam
:thumbs2:[/quote:3fquoxu4]

Proof or gtfo! Sretno na obrani rada!!

McPingvin_v2.0
24-04-2009, 06:56
oni drugacije komuniciraju od nas, imaju visu svijest, tako i drugaciji oblik komunikacije.
OK, ajmo biti realni:
zašto bi biće više razine svijesti komuniciralo s nama na način koji ne razumijemo, umijesto da nam uđe u glavu i kaže: "Bok!" na svih 200 tinjak jezika koji se danas govore?


a ono sto oni nemaju- nemogu vam reci jer cete me opet sprdat,a jednom prilikom hocu , jer sam cula nesto od covjeka koji proucava više godina našu trenutno-aktualnu temu... tako kada budem vise toga znala , javit cu vam
:thumbs2:
Poprilično sam siguran da nemaju neke stvari kao i mi. Odma im dam Mamića, Pseta, Vedranu Rudan i Hellboya. Uf, ček, trebalo bi im dati i nešto žensko... Evo, budeš ti, bit ćeš glasnogovornica građana Zemlje. Bit ćeš dobro plaćena, kao i ambasadori dobre volje pri UNICEF-u

cham3leon
24-04-2009, 11:54
Uz to im daj Bandića, Thompsona i Josu Mraovića pa im više ništa ne fali.

Chappi
24-04-2009, 15:53
I Jadranku Kosor nemojte zaboravit dat

Ghost_Rider
24-04-2009, 16:01
oni drugacije komuniciraju od nas, imaju visu svijest, tako i drugaciji oblik komunikacije.
Sigurno si nekada sa njima pricala pa zato znas kako komuniciraju :yuck:


a sta oni rade tu?zasto ih uopce interesira zemlja? mislim da imamo nesto sta oni nemaju

sta to mi hljebati imamo sto oni nemaju.Sigrno nemaju retardiranih i glupih ljudi kao sto imamo mi na ovim groznim svijetu.


čovjek je nedostatno biće-i ima svojih nedostataka, mana, uspona, padova

Covjek je jedno najgluplje bici sto je bog ikada stvorio.Mos samo zamisliti kako su jednom najavili da krugove u zitu pravi oluja :pray: :pray: ,to ti je najveca glupot ikada objavljena.


a ono sto oni nemaju- nemogu vam reci jer cete me opet sprdat,a jednom prilikom hocu

Nasprdamo te mi koleginice vec ti se sprdas sama.Pricas tolike gluposti da se covjek lomi od smijeha dok cita tvoje gluposti.


jer sam cula nesto od covjeka koji proucava više godina našu trenutno-aktualnu temu...

Ko je on? jel on neka uber thnologija koja provaljuje vise gluposti nego ti?

Ghost_Rider
24-04-2009, 16:46
Ovo je realno,ne izgleda kao da je napravljeno: 61WJqfyW_u4&feature=relatedS :o :pray: :pray: :pray:

angel eye
24-04-2009, 17:08
mc pingvin:
Poprilično sam siguran da nemaju neke stvari kao i mi. Odma im dam Mamića, Pseta, Vedranu Rudan i Hellboya. Uf, ček, trebalo bi im dati i nešto žensko... Evo, budeš ti, bit ćeš glasnogovornica građana Zemlje. Bit ćeš dobro plaćena, kao i ambasadori dobre volje pri UNICEF-u[/quote]




:rotfl: :rotfl: :rotfl:

angel eye
24-04-2009, 17:10
[quote]oni drugacije komuniciraju od nas, imaju visu svijest, tako i drugaciji oblik komunikacije.
Sigurno si nekada sa njima pricala pa zato znas kako komuniciraju :yuck:


a sta oni rade tu?zasto ih uopce interesira zemlja? mislim da imamo nesto sta oni nemaju

sta to mi hljebati imamo sto oni nemaju.Sigrno nemaju retardiranih i glupih ljudi kao sto imamo mi na ovim groznim svijetu.


čovjek je nedostatno biće-i ima svojih nedostataka, mana, uspona, padova

Covjek je jedno najgluplje bici sto je bog ikada stvorio.Mos samo zamisliti kako su jednom najavili da krugove u zitu pravi oluja :pray: :pray: ,to ti je najveca glupot ikada objavljena.


a ono sto oni nemaju- nemogu vam reci jer cete me opet sprdat,a jednom prilikom hocu

Nasprdamo te mi koleginice vec ti se sprdas sama.Pricas tolike gluposti da se covjek lomi od smijeha dok cita tvoje gluposti.


jer sam cula nesto od covjeka koji proucava više godina našu trenutno-aktualnu temu...

Ko je on? jel on neka uber thnologija koja provaljuje vise gluposti nego ti?[/quote:26denbn5]







Mr. ghost_rider,
Ako stvarno mislis da sebe sprdam, i da valjam gluposti od kojih se svi «lome od smjeha», onda zaista nemam o cemu pricati ,pogotovo s tobom, osobno, mislim da nisi sazreo za ovu temu, pogotovo ako mislis da je sve sprdnja i da valjam glupost kako stignem. Ako mi je cilj da sa blamiram, pokazala bi dupe na javnoj TV. Dragi moj, bez uvrede, ali problem je u tvojoj nezrelosti i nepromišljanju; najlakse je nekom reći da je glup, to moze SVATKO …

Feanor
24-04-2009, 17:42
Ponavljam se ali sve ovo mi je predobro. Znači da vidim koliko sam pohvatao ovo, uber napredna tehnologija, mogu s nama komunicirati, a neće. Mogu nas poubijati samo da pomisle na to, ali nezele jer mi nesto imamo, mogu prelaziti međuzvjezdane, ma kurac među glaktičke udaljenosti, od svih mjesta u svemiru(galaksiji) su došli na zemlju i onda jedino sto rade su krugovi u žitu...
Hmmmm definitivno zanimljiva teorija morat cu to proučit...

fear
26-05-2009, 12:08
SPoprilično sam siguran da nemaju neke stvari kao i mi. Odma im dam Mamića, Pseta, Vedranu Rudan i Hellboya. Uf, ček, trebalo bi im dati i nešto žensko... Evo, budeš ti, bit ćeš glasnogovornica građana Zemlje. Bit ćeš dobro plaćena, kao i ambasadori dobre volje pri UNICEF-u


Uz to im daj Bandića, Thompsona i Josu Mraovića pa im više ništa ne fali.
I Jadranku Kosor nemojte zaboravit dat

zato da vide kako smo primitivni i jadni oblici života,i da vide kako svemir ili neka veća sila ima smisao za humor ili je to trampa za Elvisa?

cham3leon
26-05-2009, 14:29
Za Elvisa im dam još i Matu Bulića.

Delirium
26-05-2009, 18:25
sagledajmo ovo ovako ostavljaju krugove u žitu i komuniciraju tako jer su oni viša svije i inteligencija kakve nema? e pa ako jeso zast onda ne nauce engleski nego se pate uništavanjem usjeva... nadalje zašto baš žito jel mislite da se kod njih prvo pisano pismo razvilo u nekoj sličnoj svemirskoj biljci? , zašto baš mi? postoje mnogi drugi planeti s mogučnošću života. neki su sigurnop napredniji od nas. iz kojeg razloga da nam hoće reč neš konkretno rekli bi to odavno...

i zato ja mislim da je to glupost...

mislim krugovi u žitu...ajd da nazovu bjelu kuću možda al ovako...

fear
26-05-2009, 19:06
možda su već ostavili poruke na ostalim planetima. zašto žito, ja kažem a zašto ne,
polja uglavnom obrađuje vrsta s kojom žele stupiti u kontakt,a i jednostavnije je ostaviti poruku u polju žita nego u šumi,urednije je

Delirium
26-05-2009, 19:19
vako, mali...

a zašto onda ne napisu nesto na metalnu ploču koju bi samo ostavili da mi pročitamo...

i to što ti živiš u 50-ima ne znači da ostatak svijeta prihvaća zastarjelu dogmu u koju ti očito sljepo vjeruješ


sta oni rade tu?zasto ih uopce interesira zemlja? mislim da imamo nesto sta oni nemaju- čovjek je nedostatno biće-i ima svojih nedostataka, mana, uspona, padova,a osnovni problem nam je hrana i stambena sigurnost,ako imamo to, mozemo se razvijati- u obliku više svijesti itd... blabla

i ponovo citiram: Proof or GTFO kid...

Delirium
26-05-2009, 19:20
CROP CIRCLES = MAN MADE

fear
26-05-2009, 19:31
kom ti mali
vako bebač,
zašto bi ostavili metalne ploče,nema tajne u tome kak su uspjeli nešto napisati na istu,a ovako je veća fora kao ajmo one male crve na zemlji promatrati kako pokušavaju odgonetnuti nastanak poruke,a možda ne kužimo njihov smisao za humor

cham3leon
26-05-2009, 20:22
sta oni rade tu?zasto ih uopce interesira zemlja? mislim da imamo nesto sta oni nemaju- čovjek je nedostatno biće-i ima svojih nedostataka, mana, uspona, padova,a osnovni problem nam je hrana i stambena sigurnost,ako imamo to, mozemo se razvijati- u obliku više svijesti itd... blabla

i ponovo citiram: Proof or GTFO kid...

Dajem desnu šaku u vatru i pojedem obje svoje tenisice ako sam ja to rekao.

Delirium
27-05-2009, 06:14
@Fear: sorry ak sam te uvrijedio malo mi je post ispo iz konteksta, no hard feelings eh man? al ja jednostavno ne vjerujem u crop circles prihvaćam postojanje aliena al ovo...previše "manlike"

@cham3leon: primjećeno je da se quote system na ovom forumu čudno ponaša

Saint Jimmy
27-05-2009, 09:00
Osobno ne vjerujem baš da su ejlijeni izradili krugove u žitu. I to SAMO u žitu. Kao što je netko ovdje rekao, zašto nebi krugovi bili na livadi? Bilo kojoj površini? Šta su tako izbirljivi da žele samo žito? I, ako su stvarno izradili te krugove, šta ih nitko, NIKAD nije vidio na djelu? I čime su oni radili, laz0rzima? Giant wannabe kosilicom?


Again... human mind blew up the teory...

Dabro
27-05-2009, 12:37
Gledao sam na discoveryu o krugovima u žitu. Alien made circles, sve gluposti. Neki likovi u Engleskoj su napravili tako svoje krugove preko par noći ono abstraktnog dizajna baš da vide reakciju ljudi. Svi su odmah OMG OMG ALIENS!!!1 Poslije su sve priznali i cak su pokazali kako su to radili. Uzmu svako po kosu i stave je neopacke i gnjece žito pred sobom i to sve mjere s necim da bude precizno. A neki kažu da je u nekim krugovima cudno polomljeno žito, da to covjek nemre napravit. Ja svejedno mislim da to nisu alieni napravili jer bi alieni valjda našli neki jednostavniji način slanja poruke. Mislim ono ako bi htjeli ostavit poruku, nebi je stavljali tam negdje u pm nego negdje gdje ima civilizacije...

fear
27-05-2009, 18:59
a možda to uopće nisu poruke,nego nešto deseto

Delirium
28-05-2009, 11:01
nije isključeno da je zemlja samo vanzemaljski fotoalbum

Dabro
28-05-2009, 11:49
a možda im je dosadno pa malo grafite rade :)

Ajemric
04-06-2009, 09:10
Znam da nije baš tema o tome, ali čak i da alijeni postoje, zašto svi misle da su razvijeniji od nas. Možda su baš oni razvijeni kak mi u srednjem vijeku

Lord Ragnarok
04-06-2009, 09:15
onda nas bas i nije briga za njih jer ni nemogu do nas te bi mi njima predstavljali aliene kakve mi zamisljamo (naprednije i pametnije)

Ajemric
04-06-2009, 09:33
upravo tako, možda su alijeni idioti

Luka
04-06-2009, 12:09
Gledao sam na discoveryu o krugovima u žitu. Alien made circles, sve gluposti. Neki likovi u Engleskoj su napravili tako svoje krugove preko par noći ono abstraktnog dizajna baš da vide reakciju ljudi. Svi su odmah OMG OMG ALIENS!!!1 Poslije su sve priznali i cak su pokazali kako su to radili. Uzmu svako po kosu i stave je neopacke i gnjece žito pred sobom i to sve mjere s necim da bude precizno. A neki kažu da je u nekim krugovima cudno polomljeno žito, da to covjek nemre napravit. Ja svejedno mislim da to nisu alieni napravili jer bi alieni valjda našli neki jednostavniji način slanja poruke. Mislim ono ako bi htjeli ostavit poruku, nebi je stavljali tam negdje u pm nego negdje gdje ima civilizacije...

Da.

Ali hej, vijest da su krugove "nacrtali" 2 čovjeka nije senzacionalna, zašto ju onda objavljivati - to je mišljenje naše javnosti. -.-

E i da, bića koji posjeduju znanje o načinu putovanja koje ih može odvesti tako daleko sigurno nisu j****i idioti. Ako se želi javiti postoje drugi načini.

Ajemric
21-06-2009, 11:32
E i da, bića koji posjeduju znanje o načinu putovanja koje ih može odvesti tako daleko sigurno nisu j****i idioti. Ako se želi javiti postoje drugi načini.

Mi smo rekli da su vjerojatno te krugove ljudi napravili i da ako čak ako alijeni postoje mužda su slabije razvijeni od nas i mi smo njima napredna bića iz dalekog svemira

R@pt0r
21-06-2009, 16:38
E i da, bića koji posjeduju znanje o načinu putovanja koje ih može odvesti tako daleko sigurno nisu j****i idioti. Ako se želi javiti postoje drugi načini.
Da su j****i idioti bi nam ravno pokucali na vrata. A tek posljedice nakon toga nisu ni sami svijesni. ;D

Ajemric
21-06-2009, 19:24
http://www.imagesforme.com/out.php/i553015_alianti.jpg

Anti-alien Hat
Sprječava da vas alijeni otmu

croat1gamer
21-06-2009, 21:19
:pray:
10 ways to *topic*

Sjecam se te epizode, bogovska.

angel eye
06-10-2009, 00:20
bok društvo!!
evo opet ja, uspješno sam diplomirala na temu krugovi u žitu
:friends:
tako da ako ima tko kakvo pitanje, pucajte! preeedobrih stvari sam saznala, tako da ću vam obrazložiti ono što znam. ajmo pitanja šta vas zanima...

Luka
06-10-2009, 08:59
bok društvo!!
evo opet ja, uspješno sam diplomirala na temu krugovi u žitu
:friends:
tako da ako ima tko kakvo pitanje, pucajte! preeedobrih stvari sam saznala, tako da ću vam obrazložiti ono što znam. ajmo pitanja šta vas zanima...

Pa sve je jasno, nije li? Objašnjenja su dana, dokazano je da se ne radi o izvanzemaljskoj inteligenciji.

fear
06-10-2009, 09:48
ak misliš da si saznala nešto stvarno zanimljivo,a nije već napisano u temi bring it on

McPingvin_v2.0
06-10-2009, 10:32
bok društvo!!
evo opet ja, uspješno sam diplomirala na temu krugovi u žitu
:friends:
tako da ako ima tko kakvo pitanje, pucajte! preeedobrih stvari sam saznala, tako da ću vam obrazložiti ono što znam. ajmo pitanja šta vas zanima...
Skeniraj diplomu. I na dnu napiši: "Pusa, Pingvy :*"

angel eye
07-10-2009, 23:26
od kuda da počnem, šta sam sve otkrila, nisam imala pojma da tako nešto postoji...
vrlo kratko:
-ljudi ne radeSautentične formacije u žitu- postoji razlika; (ljudi samo savijaju žito u formi krugova i uništavaju ga), a originalne/autentične forme u žitu nastaju preko noći, vrlo brzo oko 3-7 sekundi, tradicionalno kada su najkraće noći u Engleskoj (od 2-4 ujutro).Zašto Engleska? jer 90% krugova u žitu nastaje baš tamo, Tj. u krugu od 50 km oko Stonehengea
-pojavljuju se u "ljetnoj sezoni", tj. od 4-9mj, prosjek oko 200 kom. svake godine
-do sada je evidentirano više od 10 000 formacija
-unutar Krugova pronađene biljke imaju genetske anomalije, savijene su (nisu slomljene) pod kutom od 90stupnjeva, uglavnom 2,5cm iznad tla
-oblik varira- od jednostavnog kruga do složenih inteligentnih poruka, koje su se dešifrirane u ASCII kodu i binarnim kodovima...
.......
- previše ima toga, mogla bih do sutra

Raz
07-10-2009, 23:33
Ja još uvijek mislim da je to sve učinjeno zbog medijske popularnosti :)
Da, to sam sve nabrojano čuo na nekom dokumentarcu samo sam zaboravio dali su dali neko logično objašnjenje ili ne.

angel eye
07-10-2009, 23:38
pošto nema nikakvih knjiga o Krugovima u žitu prevedeno na naš jezik (sva Engleska literatura), odlučila sam da svoj diplomski tiskam u knjigu, jer bi stvarno šteta bilo da propadne, i vi, forumaši biste mogli saznati nešto više od samozaključivanja stvari u kojem niste detaljno upoznati.

...svima ću pokušavati odgovoriti na sva pitanja
8)

angel eye
07-10-2009, 23:45
Ja još uvijek mislim da je to sve učinjeno zbog medijske popularnosti :)
Da, to sam sve nabrojano čuo na nekom dokumentarcu samo sam zaboravio dali su dali neko logično objašnjenje ili ne.



koja medijska popularnost? pa mediji su to zataškivali koliko su mogli, danas hrpa ljudi nemaju pojma što su to krugovi u žitu.
mediji su 90-ih god. objavili da to rade ljudi (tzv. dvojica srednjovječnih ljudi Doug&Dave), tako da je interes splasnuo za autentični fenomen.
a logičnog objašnjenja-nema =)
krugove ne radi ništa fizičko, nego neka vrsta (ili više) energije

Electromaster
07-10-2009, 23:51
Nego, um... Gdje si ti to točno diplomirala?

Luka
08-10-2009, 09:09
koja medijska popularnost? pa mediji su to zataškivali koliko su mogli, danas hrpa ljudi nemaju pojma što su to krugovi u žitu.


looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooool.

mediji su "zataškavali" kad je objašnjeno kako su nastajali



danas hrpa ljudi nemaju pojma što su to krugovi u žitu.


s ovime se slažem, neki još uvjek vjeruju kako se ne radi o ljudskoj šali

Wishmaster
08-10-2009, 12:26
Jel iko ikad vidio nastajanje tih tvorevina u žitu?

McPingvin_v2.0
08-10-2009, 12:27
/apsolutno sve
Curo, phail. (http://lug.oregonstate.edu/gallery2/d/161-2/mg_5560.jpg)

Assasin`s
08-10-2009, 13:00
Evo pjesme od edo maajke da dođu kod nas ja bi ih isto to ispitivo I8571qCkhWI
Inače ja mislim da nisu tolko razvijeni ko mi nego da su neki tip neadertalaca

Electromaster
08-10-2009, 13:23
Inače ja mislim da nisu tolko razvijeni ko mi nego da su neki tip neadertalaca
Ovisi. Vanzemaljski oblici života mogu biti na raznim razinama tehnološkog razvoja. Ali evo, neka osnovna logika bi bila: Galaksije udaljenije od središta Svemira su starije, te su samim time eventualni oblici života u njima stariji, to jest razvijeniji [iako ne mora značiti]... Za galaksije bliže središtu Svemira vrijedi obrnuto...

Luka
08-10-2009, 14:00
Pa središte svemira je u svim točkama svemira...

croat1gamer
08-10-2009, 14:16
Vjerovatno se misli na galaksije.

Electromaster
08-10-2009, 14:19
@Luka
Eh? Misliš, kao, pošto je sva materija došla iz iste točke? Da, ali ta točka je jednom bila na nekoj lokaciji u današnjem Svemiru, te se on iz nje krenuo širiti. Hence, prvotna lokacija te točke bi bila nekakvo središte Svemira... Well, ako pretpostavimo da se Svemir širi relativno jednako u svim smjerovima, that is. :/

@schro
Ne, u galaksijama je obično obrnuto, stariji sustavi zvijezde i planeti se nalaze bliže supervelikoj crnoj rupi u središtu, gdje ih ona polako guta, dok se mlađi nalaze na krakovima/ rubovima galaksija... Tamo se u biti formiraju nove zvijezde.

Luka
08-10-2009, 14:52
Eh, ali širenje svemira je ustvari širenje prostora, ne putovanje materije kroz prostor. (to je onaj primjer sa balonom - balon je prostor, točke na njemu će se uvijek sve više odvajati jedna u odnosu na drugu kako se balon napuhuje... no one ustvari stoje "na mjestu" - prostor je taj koji se širi). Ta početna točka je širenjem postala trenutni prostor - no niti jedan dio te točke se ne može uzeti kao "početna točka". Cijeli sadašnji svemir je ta točka.

Electromaster
08-10-2009, 15:01
Da, ali kao što rekoh, uzmimo da se ta materija širi jednako u svim smjerovima. I ima svoj kraj, nekakav ''rub'' svemira, barijeru iza koje materija ne postoji. Samim time, možemo [ Dobro, mi sad ne možemo, ali govorim teoretski. ]Sizračunati i lokaciju točke koja se nalazi u sredštu te formacije, to jest nekakvo ''središte Svemira''.

Luka
08-10-2009, 15:05
Pa sad, to ovisi o obliku svemira... materija se ne širi sama od sebe, širi se njezina "pozornica". Ako se uzme da je svemir površina balona, sve točke su ravnopravne.

Electromaster
08-10-2009, 15:13
Teško da je Svemir samo površina balona, jer to bi značilo da, dok se s jedne strane ta ''pozornica'' materije širi, s druge strane nestaje... Prije će biti da je Svemir sav onaj zrak unutar balona, koji je na početku bio zarobljen u jednoj točci, koju u ovom slučaju može predstavljati pumpa kojom smo balon napuhali... Sama površina balona bi pak bila taj ''rub'' svemira kojeg sam gore spomenuo...

Luka
08-10-2009, 15:32
Kako nestaje? Pa sama površina se povećava, a površina predstavlja svemir (ne mislim izravno na površinu balona, nego na 3D oblik koji bi matematičkim svojstvima bio nalik tome... kao hiperkocka i kocka)

Electromaster
08-10-2009, 15:44
Ukratko, ti zamišljaš Svemir kao shockwave koji nastaje pri eksploziji bombe, i onda njegova početna nakupina doslovno rasteže naokolo, ostavljajući početnu točku/lokaciju iza sebe, dok ga ja zamišljam kao izgarajući eksplozivni materijal koji se širi iz početne točke, ali tako da tijekom tog širenja pokriva sve točke koje je dotad prešao, kao i onu početnu... Koja je definicija točnija, neznam, ali nekako mislim da materija nije shockwave. :P

Luka
08-10-2009, 15:57
Pa materija nije isto što i prostor. Širenjem prostora, i materija se naizgled kreće, no ustvari stoji na mjestu - prostor je taj koji ju rasteže svojim vlastitim rastezanjem. Gravitacija je dovoljno jaka da drži nas na okupu, ali na razini galaksije sila je toliko mala da prostor jednostavno odvozi materiju.

Svaka se točka ravnomjerno udaljuje u odnosu na druge... tj. mi se, npr., ne krećemo prema nekoj galaksiji (za razliku od onoga što bi bilo u običnoj eksploziji), nego se udaljavamo od svih. Kao točke na balonu...

Inače, ovo što govorim prenosim iz knjige koju sam polovično pročitao, Tkivo Svemira, od jednog poznatog astrofizičara (razina Hawkinga) :D

Electromaster
08-10-2009, 17:10
Ni prostor nije prava riječ, jer mi neznamo za sigurno da se oko našeg Svemira ništa ne nalazi- recimo, ako je oko njega antimaterija, tehnički, to je isto prostor, samo ne u onom smislu u kojm ga mi poimamo. Dakle, materija je nositelj onoga što mi smatramo prostorom, a Svemir je nastao Big Bangom, koji je ''eksplozija'' u početku nedefinirane kaše energije i materije, iz koje su se kasnije tokom početnog širenja, i hlađenja oblikovale osnovne čestice...

A što se tiče kretanja galaksija, istina, one se međusobno udaljuju, i tu dolazimo do onog što sam na početku rekao. Ako zamislimo tu početnu točku iz koje je nastao Svemir kao kuglu, možemo ju podijeliti na slojeve, koji se razlikuju po tome koliko su udaljeni od središta iste. I sad, pri Big Bangu, slojevi ostaju na svojim pozicijama, ali se rastežu, s time da se površinski sloj rasteže, a time i razvija najbrže, dok se onaj središnji rasteže i razvija najsporije, te tako dođemo do one situacije da su galaksije najudaljenije od početne točke najrazvijenije, a one koje su joj najbliže- su još u povojima.
Izuzev toga. zaboravio si napomenuti da tu dolaze i lokalna kretanja galaksija uzrokovana njihovom međusobnom gravitacijom, pa se tako recimo galaksija Andromeda kreće prema našoj... :P

Neznam, rado bi sad tu još trabunjao, ali ne da mi se trenutno dovoljno pažnje posvetiti ovome da se prisjećam svih informacija iz raznih dokumentaraca o Svemiru, ili da pak idem kopati po enciklopedijama... A uostalom, čemu uopće trud, za jednu GMK temu? :/

croat1gamer
08-10-2009, 17:26
Dal da uvedem dimenzije u pitanje?

Luka
08-10-2009, 17:28
Eh, to je nedostatak balona - trebao bi gledati samo na 2D koru. Svemir bi (po jednom od mogućih oblika) imao oblik sa više dimenzija koji se ponaša nalik 2D površini balona (sve se rasteže u odnosu na sve, nema središnje točke odnosno sve točke su središte). Što se tiće unutrašnjosti balona, ona ne postoji već je nedostatak primjera. Dakle nema slojeva.

Ne mora niti biti zakrivljen balon, ali je teže demonstrirati jednoliko udaljavanje svega na ravnoj plohi... no to je također moguć oblik.

Inače, materija nije bit prostora... to je inače bio predmet rasprava u povijesti, a Einstein je pokazao kako doista postoji nezavisni entitet - prostor. On postoji i bez nečega u njemu (vidi "eksperiment" Newtonovo vijedro)

edit:

SA uostalom, čemu uopće trud, za jednu GMK temu? :/

Neznam, meni je svemir zanimljiva tema... iako smo debelo u offtopicu u ovoj temi :D

croat1gamer
08-10-2009, 17:41
Sada si me podsjetio na nesto, sto ako zapravo nema pocetka i kraja kao takvih, jer su oni u istoj tocki?
Malo zbunjen opis, mozda ovo bude olaksalo- osi x, y i z nisu ravni pravci, vec kruznice, ali samo sto te kruznice su ravne. Razumljivije prikazano na brojevnome pravcu, ides od 0 prema 1, i tako dalje i kada napokon dodes do +∞, ako nastavis zavsiti ces na -∞ i poceti se kretati prema -1 i zavrsiti opet na 0, sto bi zapravo ispalo da je svaka tocka u svemiru pocetak i kraj. (eh, iza kraja je pocetak, a iza pocetka kraj)

edit:
Eh, sjetio se najlakseg primjera- Trcanje u krug, gdje pocinjes na kraju, a istovremeno je na kraju pocetak.

Hah, Schrodingerova macka.

Luka
08-10-2009, 17:48
Zanimljiva teorija, podsjeća me opis na jedan argument zašto bi x/0 bilo ∞ (suprotni krajevi na nekoj vrsti kružnice)...

Cthulhu
08-10-2009, 17:50
Woop woop. (http://cropcircles.ytmnd.com/)

Electromaster
08-10-2009, 17:57
SA uostalom, čemu uopće trud, za jednu GMK temu? :/

Neznam, meni je svemir zanimljiva tema... iako smo debelo u offtopicu u ovoj temi :D
The right thread:
Alt-F4: SVEMIR (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=27296)

croat1gamer
08-10-2009, 18:00
Zanimljiva teorija, podsjeća me opis na jedan argument zašto bi x/0 bilo ∞ (suprotni krajevi na nekoj vrsti kružnice)...
Da, ali to bi znacilo da ∞ moze biti bilo koji broj, sto znaci da je beskonacnost bilo koji broj.
Sada, to bi predstavljalo da je -∞ = +∞, a posto ∞ moze biti bilo koji broj, tako se dolazi da -x = +x.
Sada, to predstavlja da je - = +, sto dovodi do problema sa trenutnom postavom matematike.


Eh, i sjetio se sada, posto rjesavam zadatke sa razlomicima svo vrijeme, sljedece stvari:

x/0 = (x/1)/(x/0) = (x/1)*(0/x) = 0/1

Sto dovodi do:
x/0 = 0 jer je 0/1 = 0

A sada, brix will be shat:

a/b=c /*b
c*b=a

x/0 = 0 /*0
0*0 = x

Sto znaci da je svaki broj = 0^2, a posto je po "x/0 = ∞" bi znacilo da je beskonacnost nula na kvadrat, sto zapravo ispada da onaj moj primjer od maloprije je po tome tocan.
To gledajuci na svemir, znaci da je sve nista, a nista je sve.

Eh, i spominjajuci djeljenje sa nulom, 0/0=0, i u pravu je sa svim pravilima matematike.
Zanemarite, zajeb.

Wishmaster
08-10-2009, 18:03
S nulom se nesmije/ne može dijeliti.

Luka
08-10-2009, 18:04
Zanimljiva teorija, podsjeća me opis na jedan argument zašto bi x/0 bilo ∞ (suprotni krajevi na nekoj vrsti kružnice)...

x/0 = (x/1)/(x/0) = (x/1)*(0/x) = 0/1


Kako si došao do x/0 = (x/1)/(x/0) ?

Inače, djeljenje s nulom ovisi o situaciji. Rješenje može biti besmislenost, beskonačnost, neki broj, bilo koji broj, element određenog skupa, nula...

croat1gamer
08-10-2009, 18:10
edit: fak, dablpost.

croat1gamer
08-10-2009, 18:13
===Eh, vidim da sam se zajebo, nije trebalo biti x/0 nego 0/1, a ako se uvecaju nazivnik i brojnik za isti koeficijent, nista se ne mijenja, te time se moze dobiti 0/x (jer je 0*x = 0, a 1*x = x), ispravak:

x/0 = (x/1)/(0/1) = (x/1)/(0/x) = (x/1)*(x/0) = (x^2)/0

Eh, sada ovo moram protumaciti.

Luka
08-10-2009, 18:19
Eh, ima i u tome djeljenja s nulom.

(x/1) / (0/x) = p // * (0/x)
(x/1) * ( 0/x / 0/x ) = p * (0/x)
(x/1) * (x/0) = p

U drugom redu, kad se pokrate 0/x i 0/x - ustvari djeliš s nulom (0/x == 0). Ovo bi se moglo napisati i bez p-a, samo mi je jednostavnije demonstrirati pretvaranje dvojnog u jednostruki (?) razlomak na ovaj način...

edit:
ah, nije samo to, i u trećem redu također djeliš s nulom, kad sve djeliš s nulom kako bi se riješio faktora nule na desnoj strani

GeraltofSmeg
08-10-2009, 18:24
Previse brojeva i nepoznanica i znakova i postova i slova i dosadni ste i dosta.

croat1gamer
08-10-2009, 18:27
Kod mene zapravo dolazi na kraju sljedece: x/0 = (x^2)/0

Eh, zar nebi trebalo doci:
(x/1) / (0/x) = p // * (0/x)
(x/1) / (0/x)* (0/x) = p * (0/x)
(x/1) = p * (0/x)
(x/1) = p * 0
(x/1) = 0

edit:

x/1 = x

x/1 = 0
x = 0


Uracunato u pocetni dio:
(0/1) / (0/0) = p // * (0/0)
(0/1) / (0/0)* (0/0) = p * (0/0)
(0/1) = p * (0/0)
(0/1) = p * 0
(0/1) = 0
0 = 0

p = (0/1) / (0/0)
p = 0/0
p = 0

Poprilicno sam siguran da sam se negdje zajebao.




Eh, i kod mene dolazi zapravo da je bilo koji broj podijeljen sa 0 jednak kvadratu istoga broja podijeljenog sa 0, sto oped dovodi ∞

Luka
08-10-2009, 18:29
edit:

(0/1) / (0/0)* (0/0) = p * (0/0)
(0/1) = p * (0/0)

tu ispada da je 0/0 == 1 a to je također djeljenje s nulom...

croat1gamer
08-10-2009, 18:36
Eh, vidim, ali stvar je u tome da ja iskoristim 0/0=0, jer ne vidim zasto to nije i ne moze biti tocno.

Luka
08-10-2009, 18:39
Pa to ovisi o situaciji, baš zato ne postoji djeljenje s nulom.

Recimo, imaš sljedeći problem: Tijelo na koje ne djeluju sile brzine 0 m/s je prešlo 0 metara. Koliko vremena je "u tom stanju"?

Rješenje je nepoznato - jer nemamo dovoljno informacija. Moglo je tako stajati danima, moglo je 0 sekundi. (t = v / s, t = 0 / 0, rj. : t e R)

croat1gamer
08-10-2009, 18:56
Fak.
Ajde, imam dobar brain damage pitanje za sljedeci sat fizike. :D

Onda idemo natrag na teoriju ravne kruznice.
∞ = 0

Ostaviti cu ovako za sada, jer uvijek cu naletjeti na neku teoriju koja ce to uspjesno opovrgnuti, a i dosta mi je 0 za danas.

Eh, i spominjajuci -∞ i +∞, cini se da ima ista svojstva kao i 0.

Luka
08-10-2009, 19:01
Eh, ne volim petljati s ∞, a i neznam baš puno o skupovima izvan kompleksnih brojeva XD

*jedvačekafaks*

angel eye
08-10-2009, 20:32
Nego, um... Gdje si ti to točno diplomirala?

Rijeka, Akademija

Electromaster
08-10-2009, 20:33
A što točno?

angel eye
08-10-2009, 20:40
Jel iko ikad vidio nastajanje tih tvorevina u žitu?

Postoji amaterski snimak jednog studenta koji je uspio snimiti nastajanje, dvije svjetlosne kugle kruže iznad polja i žito se savija kroz 3-5 sekunda, međutim kasnije su to vješto pobili da je fake, ali to vrijeme se poklapa sa tvrdnjama biofizičara dr. Levengooda da je na biljke utjecalo vrlo kratko toplinsko zračenje u trajanju od mikrosekunde. tako da vjerujem da je lik to uspio snimiti.

u5x9v1A2 ... re=related (u5x9v1A2g6Y&feature=related)

angel eye
08-10-2009, 20:41
A što točno?

akademija primijenjenih umjetnosti -slikarstvo

Electromaster
08-10-2009, 20:45
Hahah, koji selfown. :rotfl:

angel eye
08-10-2009, 20:50
koja medijska popularnost? pa mediji su to zataškivali koliko su mogli, danas hrpa ljudi nemaju pojma što su to krugovi u žitu.


looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooool.

mediji su "zataškavali" kad je objašnjeno kako su nastajali
[/quote][/quote]

ae:
A po tebi kako su nastali Krugovi u žitu?