PDA

Pogledaj cijelu verziju : ljubav i sve vezano uz tu temu =)



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7

Ivan_87
02-04-2008, 16:31
evo da nastavimo sa starom temom koja je bila u spam caffe-u
pišite sve kao i do sad ali molim bez sex-a , prostačenja i glupih komentara

by borlic5 & Dreadlock

Dreadlock
02-04-2008, 20:05
borlic5 :thumbs2: :thumbs2:

Maja
02-04-2008, 20:22
eo da započnem malo o ljubavi... što mislite... je li ljubav intelektualna ili tjelesna? kako znate jel vam se netko sviđa zbog fizičke privlačnosti ili psihičke? je li tjelesna ljubav preduvjet intelektualnoj i obrnuto? mišljenja, pls :D

medusa
02-04-2008, 20:23
imo:
ljubav je tjelesna, samo što različite osobe padaju na različite kvalitete, bilo fizičke bilo intelektualne

Maja
02-04-2008, 20:28
hmm... pa da, ali zašto je ljubav tjelesna? zar je ljepota preduvjet za ljubav? jer ljepota je genetska slučajnost, a oni koji "nemaju sreće" nemaju ni ljubavi, koliko god pametni bili?

Dreadlock
02-04-2008, 20:43
Gle,mozebit i je tjelesna...mora ti se svidjeti ta osoba i fizicki,al ak je glupa ko letva onda doviđenja...

Maja
02-04-2008, 20:55
tak i treba! :bravo:


al da moraš odabrat', s kojom bi radije bio: a) glupa ko...ne-znam-šta i zgodna, jako zgodna
b) inteligentna cura, jako pametna, al je... ružnija malo


???

B4j4
02-04-2008, 21:19
ovisi... prema kojoj osjecam nesto.. ako ne osjecam nista prema nijednoj
/wave
/bye
btw dokazano je da ljubav moze trajati najvise 4 godine... zato sto hormona koji je zasluzan za osjecaj ljubavi ima za 4 godine.. ostatak vremena postanes psihicki ili fizicki ovisan o toj osobi...

Ivan_87
02-04-2008, 21:37
aj da ima ono nešto,većinom su više manje sve žene ljepe...

Neven <R>
02-04-2008, 21:47
Ljubav je definitivno intelektualna pošto ti se fizički može svidjeti jako puno žena, fizička privlačnost i napaljenost nemaju veze s ljubavi. A ako je netko zaljubljen tada neće toliko mariti do fizičkog izgleda osobe, sad je li se moguće zaljubiti u nekoga tko ti je fizički totalno neprivlačan, to ne znam.

McPingvin_v2.0
02-04-2008, 21:50
eo da započnem malo o ljubavi... što mislite... je li ljubav intelektualna ili tjelesna?
Ljubav kao takva je čisto intelektualnog tipa, kad već to tako volite nazivati.

Čista tjelesna privlačnost se zove "napaljenost" i označava stanje visoke seksualne pripravnosti, bez ikakve namjere za ičim dubljim od ~20 centimetara.

Inače, zgodna usporedba koja mi je prije nekog vremena pala na pamet...

Brak je kao i roštilj. Ne radi se na vatri (zaljubljenost), nego na žaru (ljubav).



Da se razumijemo, to ne znači da ne možete voljeti fizički privlačnu osobu, no to nije nikakav uvjet, dok za snošaj uglavnom je. Ako nije to, onda je alkohol :)

Maja
02-04-2008, 21:54
hmm... i neven je u pravu i pingvin je u pravu... *clap clap*

dobih odgovor... :D

daklem, jel ima netko zanimljivo pitanje? :D

Sickmanno1
03-04-2008, 00:51
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)

McPingvin_v2.0
03-04-2008, 01:36
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)
... ili kada upravo dođeš doma nakon što si se išao odvesti do cure da joj pokažeš da ona može imati tvoju prisutnost, samo su tu neke stvari na koje ne možeš utjecati :)

Sva sreća pa me murja nije zaustavila, bilo bi veselo, ne smijem voziti poslije 23 :)

Sickmanno1
03-04-2008, 01:56
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)
... ili kada upravo dođeš doma nakon što si se išao odvesti do cure da joj pokažeš da ona može imati tvoju prisutnost, samo su tu neke stvari na koje ne možeš utjecati :)

Sva sreća pa me murja nije zaustavila, bilo bi veselo, ne smijem voziti poslije 23 :)

:bravo:

McPingvin_v2.0
03-04-2008, 07:20
Nekad se i isplati biti budala pod prozorom :)

bigdanger
03-04-2008, 10:30
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)
... ili kada upravo dođeš doma nakon što si se išao odvesti do cure da joj pokažeš da ona može imati tvoju prisutnost, samo su tu neke stvari na koje ne možeš utjecati :)

Sva sreća pa me murja nije zaustavila, bilo bi veselo, ne smijem voziti poslije 23 :)

:bravo:

i ja to mislim :oops: :bravo:

Empe Tri
03-04-2008, 11:32
ljubav je kao hrana....
dobra je dok ju jedes
a losa kad probavljas...

:D

Maja
03-04-2008, 11:39
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)

awww ovo je baš slatko :D

Ivan_87
03-04-2008, 13:16
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)

awww ovo je baš slatko :D

ako nisi u srodstvu sa tom osobom dobro bi došla još jedna mala pusa uz taj zagrljaj :P

Ivan_87
03-04-2008, 13:16
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)

awww ovo je baš slatko :D

Sickmanno1
03-04-2008, 13:21
ljubav je kad prodes 400km za zagrljaj a imas 50kn :)

awww ovo je baš slatko :D

ako nisi u srodstvu sa tom osobom dobro bi došla još jedna mala pusa uz taj zagrljaj :P

bilo je i vise od puse :oops:

McPingvin_v2.0
03-04-2008, 14:34
i ja to mislim :oops: :bravo:
Njen "aaaaaaw" mi je bio i više nego dovoljan, no hvala :)

Fenrir
03-04-2008, 15:17
Ljubav je životinjski nagon. Sve ostalo su obične gluposti.

B4j4
03-04-2008, 16:29
evo i majstor pseto se vratio :D
btw sickmanno jesi ti mozda igro ogame ?

Sickmanno1
03-04-2008, 17:21
evo i majstor pseto se vratio :D
btw sickmanno jesi ti mozda igro ogame ?

igro, bio u teamu bla bla...

Dreadlock
03-04-2008, 20:11
evo,da osvjezim malo....ispricajte neke svoje ljubavne price koje su ostavile dojma na vas...tj.iz vaseg zivota :D


meni osobno to je jedna koja se odvijala u Parizu...iako je ta tuzna :(

Dreadlock
03-04-2008, 20:15
ne prosli tjedan...prije par mjeseci...
zasto pitas?

Dreadlock
03-04-2008, 20:20
Frend koji je još uvijek nažalost u srednjoj je bio na maturalcu u Parizu prošli tjedan pa... Pitam samo!

ok ok nema problema :D

samo me zanimalo hehe :D

ma joj taj Pariz...svaki put kad cujem "Pariz" il "Eifelov toranj" mislim da cu se sjetiti...

Dreadlock
03-04-2008, 20:24
mah,klasicna nesretna ljubav,malo je poduza prica al uglavnom...ima decka,ja to nisam znao,saznao kasnije,vjerojatno nebi ni bila samnom,al sve se dogadalo u Parizu...

Dreadlock
03-04-2008, 20:30
nema puno zlatnih ribica


....

:D

KI KI
03-04-2008, 20:32
da nema ali ih ima par za tebe ^^

ja sam naletio na jednu od X? (matematicki 1/x) iliti 1 od jos neznam kolko...

Sickmanno1
03-04-2008, 20:33
u ljubavi i ratu sve je dopusteno :D

Dreadlock
03-04-2008, 20:34
ajd sutra cemo pricati :D

ak nis,saljem ti pp :D :D

B4j4
03-04-2008, 20:58
TO te ubija?!? Ja sam ti bio zaljubljen u jednu curu 2 godine a ona je imala non stop dečka! Tak da... znam kako ti je! Ne živciraj se previše! Po neznam koji put :D Ima još puno riba u moru!
zato i je onaj ulet: ''alo ribe.. ocemo na gradele ?'' :rotfl: :rotfl:

Ivan_87
03-04-2008, 21:22
al ja kažem SAMO jednom se ljubi
prvi put je ipak najbolje bilo i to prije nekih cca 6 godina :)

Sickmanno1
03-04-2008, 21:31
al ja kažem SAMO jednom se ljubi
prvi put je ipak najbolje bilo i to prije nekih cca 6 godina :)


a neznam bash borlic5, ja bi rekao samo prva se pamti ^^

B4j4
03-04-2008, 21:58
al ja kažem SAMO jednom se ljubi
prvi put je ipak najbolje bilo i to prije nekih cca 6 godina :)


a neznam bash borlic5, ja bi rekao samo prva se pamti ^^
nope... nije mi prva bas nes u sjecanju ostala...

Lord Jambrek
03-04-2008, 22:24
evo,da osvjezim malo....ispricajte neke svoje ljubavne price koje su ostavile dojma na vas...tj.iz vaseg zivota :D


meni osobno to je jedna koja se odvijala u Parizu...iako je ta tuzna :(

E sry kaj upadam ko padobranac usred orgija, ali bogte, kaj ti stalno negdje putuješ? Svako malo postavljaš na forumu pitanja "je tko bio u xy gradu". Čuj, ak je odgovor da, reci gdje živiš, ja ću te ubit, otić na plastičnu kirurgiju da me slože da izgledam ko ti i bit će sve u redu^^

Sova
03-04-2008, 23:27
Samo pijan mogu da prebolim ove noci duge i sudbinu zlu kradem dane Bogu a jos je volim svaka koju ljubim me podsica na nju.

Sickmanno1
03-04-2008, 23:37
Samo pijan mogu da prebolim ove noci duge i sudbinu zlu kradem dane Bogu a jos je volim svaka koju ljubim me podsica na nju.

ovo zvuci ko neka cajka :|

unknown
03-04-2008, 23:48
znate li onaj osjećaj koji dolazi poslje ljubomore ono olakšanje i uvjerenje.... meni je to jedan od najboljih osjećaja (poslje orgazma naravno ;) ), a vama ?

Sova
04-04-2008, 00:41
Samo pijan mogu da prebolim ove noci duge i sudbinu zlu kradem dane Bogu a jos je volim svaka koju ljubim me podsica na nju.I je cajka.

Sickmanno1
04-04-2008, 00:48
ok ljudi, jel ima neka stvar da vas zivcira u vezi...ono mene zivcira sto se svaki dan moramo cuti, mislim ak ne nazovem neda bog jedan dan, ziva panika :/

ono nekuzim hajp oko toga :S

KI KI
04-04-2008, 06:19
mene to baš neživcira^^ ipak idemo u isti razred tako da se vidimo a porukica navečer je obavezna i preko vikenda negdje poslije ručka!

Dreadlock
04-04-2008, 07:25
evo,da osvjezim malo....ispricajte neke svoje ljubavne price koje su ostavile dojma na vas...tj.iz vaseg zivota :D


meni osobno to je jedna koja se odvijala u Parizu...iako je ta tuzna :(

E sry kaj upadam ko padobranac usred orgija, ali bogte, kaj ti stalno negdje putuješ? Svako malo postavljaš na forumu pitanja "je tko bio u xy gradu". Čuj, ak je odgovor da, reci gdje živiš, ja ću te ubit, otić na plastičnu kirurgiju da me slože da izgledam ko ti i bit će sve u redu^^

ne putujem cesto...Za Pariz sam sam skupljao pare duze vrijeme.Kad malo razmislim jako dugo sam skupljao za to.Inace,nemam para za putovat toliko,ne nisam Paris Hilton :D
Sto se tice onog s gradom,ja se sjecam da sam samo jednom otvorio informativnu temu i pitao sam za London.Da...Pitao sam zato sto sam planirao pobjeci tamo,al nisam na kraju :D
Glupo ti je izgledat ko ja,nece ti biti tako super :D :D

Lord Jambrek
04-04-2008, 07:36
Glupo ti je izgledat ko ja,nece ti biti tako super :D :D

:p to isto mogu reći i za sebe


Samo pijan mogu da prebolim ove noci duge i sudbinu zlu kradem dane Bogu a jos je volim svaka koju ljubim me podsica na nju.

Nisi li rekao da ne slušaš cajke?

McPingvin_v2.0
04-04-2008, 08:40
ok ljudi, jel ima neka stvar da vas zivcira u vezi...ono mene zivcira sto se svaki dan moramo cuti, mislim ak ne nazovem neda bog jedan dan, ziva panika :/

ono nekuzim hajp oko toga :S
Mene samo to što se ne zna "otvoriti"... Ne fizički, psihički :)

Vidim da ju nešto muči (prirodna nadarenost za ps1hologiju :D) i onda moram pola sata ispitivati i pogađati što je... Ali dobro, ništa strašno :)

Dreadlock
04-04-2008, 08:43
vjerojatno samo zeli znati da ti je stalo do nje...

isto vrijedi i sto se poziva tice...

Sova
04-04-2008, 11:09
Samo pijan mogu da prebolim ove noci duge i sudbinu zlu kradem dane Bogu a jos je volim svaka koju ljubim me podsica na nju.

ovo zvuci ko neka cajka :|I je cajka.

Sickmanno1
04-04-2008, 13:55
vjerojatno samo zeli znati da ti je stalo do nje...

isto vrijedi i sto se poziva tice...

pa mislim da sam u vise navrata dokazao da mi znaci i da mi je stalo do nje...

Dreadlock
04-04-2008, 19:16
al to ona zeli znati stalno

Maloki
04-04-2008, 19:23
Najbolje je nosit majicu sa tekstom "Stalo mi je do tebe" kad si s njom i gg, znat će stalno.

Helena
04-04-2008, 21:51
Gle, ja i dečko idemo u istu školu, znači viđamo se po školi, svaki dan smo skupa, na msnu STALNO, al doslovno stalno se čujemo, a opet mi ga nije dosta... Ima dana kad mi tolko fali da ne znam šta bih sa sobom...

Helena
05-04-2008, 13:52
Bože mili... Nisam mislila ništa od toga u lošem smisli, ffs. Znam razliku između ljubavi i opsesije, a ovo definitivno nije opsesija niti je na putu da to postane.

Helena
05-04-2008, 14:18
Ma sve oke. Ovo moje je sve bilo rečeno u dobrom smislu, da ne bi bilo nismo znali. Nema to veze s opsesijom, samo ga jako volim. :D A i on mene, bome.

Sickmanno1
05-04-2008, 15:10
Onda sve super! Ali imam jedno pitanje! Pošto si ti ženska osoba! Moja cura mi ne dozvoljava da se družim sa svojim frendovima (pošto su dvije trećine kriminalci) i da se tučem (jako često to radim)! Problem je u tome da ja volim to raditi i volim se družit sa svojim frendovima! Znamo se često posvađat u vezi toga! Kako da ja njoj to objasnim? Rekao sam joj 100 puta a kao da sam rekao niti jedanput! Neče me slušat! Kako da dobijem njezinu pažnju i da me posluša?

fakat te nezelim uvrijediti, al moram to napraviti...ti i tvoji frendovi ste obicni debili...nekuzim koja vam je to fora otic u grad i tuci se...ako nemres bez toga odi treniraj neki k....i frustracije lijeci na treneru koji ce te zbombat uvijek..

Jos najgore od toga cudis se sto ti cura to neodobrava? Cek jel ti tu nekoga zahebavas?

Facelessone
05-04-2008, 15:26
Onda sve super! Ali imam jedno pitanje! Pošto si ti ženska osoba! Moja cura mi ne dozvoljava da se družim sa svojim frendovima (pošto su dvije trećine kriminalci) i da se tučem (jako često to radim)! Problem je u tome da ja volim to raditi i volim se družit sa svojim frendovima! Znamo se često posvađat u vezi toga! Kako da ja njoj to objasnim? Rekao sam joj 100 puta a kao da sam rekao niti jedanput! Neče me slušat! Kako da dobijem njezinu pažnju i da me posluša?

Možda ti želi dobro i ne želi da si u lošem društvu i tučeš se okolo ko *****???
Zapravo, pročitaj svoj post. I čitaj ga ponovo i ponovo dok ne skužiš.

Helena
05-04-2008, 17:16
Onda sve super! Ali imam jedno pitanje! Pošto si ti ženska osoba! Moja cura mi ne dozvoljava da se družim sa svojim frendovima (pošto su dvije trećine kriminalci)Si da se tučem (jako često to radim)! Problem je u tome da ja volim to raditi i volim se družit sa svojim frendovima! Znamo se često posvađat u vezi toga! Kako da ja njoj to objasnim? Rekao sam joj 100 puta a kao da sam rekao niti jedanput! Neče me slušat! Kako da dobijem njezinu pažnju i da me posluša?

Obrati pažnju na ovo boldano... Ono što je već rečeno, ne želi da si u lošem društvu i da se tučeš. Mislim, šta ti tu nije jasno? Prijateljski savjet: prekini s tučnjavama i pronađi si bolje društvo, koje se ne bavi kriminalom.

Frozen
05-04-2008, 18:28
Oh moj Bože, nema probat ću, ako ti je stalo do nje, ostavi se tog lošeg društva...

Maloki
05-04-2008, 18:32
Onda sve super! Ali imam jedno pitanje! Pošto si ti ženska osoba! Moja cura mi ne dozvoljava da se družim sa svojim frendovima (pošto su dvije trećine kriminalci) i da se tučem (jako često to radim)! Problem je u tome da ja volim to raditi i volim se družit sa svojim frendovima! Znamo se često posvađat u vezi toga! Kako da ja njoj to objasnim? Rekao sam joj 100 puta a kao da sam rekao niti jedanput! Neče me slušat! Kako da dobijem njezinu pažnju i da me posluša?

:pray:
Kaj sve pročitam u tjedan dana, to je nevjerojatno :rotfl:

Dreadlock
05-04-2008, 18:49
Oprosti Pseto al moze jedno pitanje...lagani offtopic al ok...

sto te to tako privlaci tucnjavama?

mene zna bit nekad jako trta da me ne dohvati netko pa se cudim kako se ljudima to moze svidati...

KI KI
05-04-2008, 18:52
ako ju voliš i stalo ti je do nje budi sa njom da nemaš vremena za loše društvo... ili budi doma i postaj po forumu i traži da te daju za uber moderatora pa cijeli forum nadgledaj umjesto svih njih...

@Dread: tako je i meni... ali moj najbolji frend op.zdi nekoga u glavu jer ga je ucjenjivao... to njemu zabavno( stim da su mu malo živci sjeb.ni(i to jako ne malo))

KI KI
05-04-2008, 19:52
Bit ću doma sa curom(živimo zajedno) i budem malo postao okolo po forumu! Neću se prijaviti za moderatora (bar još ne).
živite zajedno? pa u čemu je onda problem? budi doma i uživajte...

KI KI
05-04-2008, 19:59
znači u noći ste oboje doma pa se tada družite a dok nje nema ti spavaj i obrnuto...

Sickmanno1
05-04-2008, 20:07
Pseto

Location: U mračnoj ulici gdje mlatim radoznale bokserom!
Age: 19
Occupation: Lomim kosti za pare!
Interests: Oružje,Nasilje,Droga,Cajke,Ženske!

Ja se lomim od smjeha HAHAHAHAHA!

KI KI
05-04-2008, 20:14
Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!
:rotfl:

KI KI
05-04-2008, 20:20
ja još ne i nemislim! piti malo pušiti nikako!
Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!
ja samo ženske poštujem kao boginje! ovo ostalo ništa ^^ još

Plexihack
05-04-2008, 20:47
Oružje obožavam,nasilje volim,drogu neću,cajke mrzim,ženske poštujem!

Evo mojeg xD

Pseto,ako već živite zajedno mislim da bi se već trebao smiriti.
Prestani sa uličnom borbom,odjebi onog frenda,nabavi si vreću za boksanje,objesi je na zid i mlati svaki dan ^^

Pošto je moj stari pravi martial artist (xD),ja imam neku prostoriju punu takvih rekvizita uključujući jednog gumenog čovjeka na zidu koju svaki dan mlatim,dvije vreće,hrpu sprava i utega,i jednu malu vreću koja visi sa stropa za udarce nogom.
Nabavi si neku gumenu lutku i mlati nju,cura će ti biti zadvoljna a ti ćeš donekle zasititi tu želju za borbom.

Sickmanno1
05-04-2008, 20:54
Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!


hehe lol, de dude reci gdje zivis molim te, bash me zanima gdje ima takvih frajera :D

Dreadlock
05-04-2008, 23:22
ok,evo jedno pitanje...


iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane?? :thumbs1:

pod dojmom sam jos uvijek...

valjda je do alkohola :D
nije da mi se ijedna od njih svida,al evo to sam skuzio opet... :D

Helena
05-04-2008, 23:40
ok,evo jedno pitanje...
iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane?? :thumbs1:
Erm, ima... valjda... Danas idem doma i na prvoj stanici iz busa izlazi hrpa ljudi, najviše cura, svaka od njih isto obučena, naravno polugole sve, i idu u luxor na cajke... A polupijane... Nemam pojma, to je valjda moderno danas...

Kron
05-04-2008, 23:56
ok,evo jedno pitanje...
iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane?? :thumbs1:
Erm, ima... valjda... Danas idem doma i na prvoj stanici iz busa izlazi hrpa ljudi, najviše cura, svaka od njih isto obučena, naravno polugole sve, i idu u luxor na cajke... A polupijane... Nemam pojma, to je valjda moderno danas...


gledaj, usporedi to sa..........hmmmm, alkoholom?
dobro je kako kad, ali za stalno tj. svaki dan nije.


PS. piva je prehrambeni proizvod!!1

Helena
06-04-2008, 01:01
ok,evo jedno pitanje...
iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane?? :thumbs1:
Erm, ima... valjda... Danas idem doma i na prvoj stanici iz busa izlazi hrpa ljudi, najviše cura, svaka od njih isto obučena, naravno polugole sve, i idu u luxor na cajke... A polupijane... Nemam pojma, to je valjda moderno danas...


gledaj, usporedi to sa..........hmmmm, alkoholom?
dobro je kako kad, ali za stalno tj. svaki dan nije.


PS. piva je prehrambeni proizvod!!1

Dobro je kako kad? Znači dobro je da se svaki petak/subotu opijaju i kurvaju okolo? Oke, dobro, tebi je možda normalno. A i njima očito... Al meni to nije nikad bilo jasno i očito mi nikad neće bit jasno, jer ne vidim smisla u tome.

I vjeruj mi, nije to samo vikednom. Da vidiš cure po mojoj školi, ove frizerke ili ove neke iz gimnazije i ekonomske... Jel normalno da dođe u školu u crnoj minici, dekoltiranoj majci, mrežastim čarapama, štiklama, našminkama, s ogromnim naušnicama i da joj nitko ne prigovara od profesora oko toga? Jel normalno da čim malo zatopli vani, cure dolaze u školu u majicama da kad ju vidiš pitaš se na koju foru su joj sise još uvijek u majici, kolki joj je dekolte? Jel normalno da dolaze u školi u minicama, čizmama do koljena i golih kukova i trbuha dok je vani -10 stupnjeva? Ne znam za tebe i druge, al meni nije... Al velim, očito je to sad u modi...

Okej, dobro, i ja popijem tu i tamo (obožavam jeger kolu... i one voćne pive, ne pitajte zašto), al ne pijem tolko da se napijem ko životinja i onda se kurvam po svakom čošku na ulici... Koji je smisao provoda ako si pijan i drugog se dana ne sjećaš ničega? Neki dan mi je baš frendica iz razreda govorila kak se misli napit sljedeću subotu, jer joj je 18. rođendan. "Moram se napit, ipak mi je 18.-ti." - veli ona meni... Ja onak "okeeej..." Ne znam, meni je to bezveze... Kakav ti je to rođendan onda?

Maloki
06-04-2008, 01:10
traperice i obične majice über alles (valjda se tak kaže xD) ^^

Sickmanno1
06-04-2008, 02:00
@Helena

Opijanje nuzno nemora znaciti kurvanje, kak ti to kazes...pa sve cure iz mog drustva piju kao i decki, prakticki, e znaci dok se decko napije sve 5, mislim ono nije tako cudno, a kad se cure napiju odmah su kurve i kurvaju se <_<...Vjeruj mi da su decki vece kurve od cura...Uglavnom ovo sto ti govoris za cure kak se odjevaju u skoli, e to najvise mrzim kod ljudi...onak sta te boli ona stvar kak se netko odjeva...jel ti nosis haljinice? Rekao bi da ne....a zasto ne? Pa haljina je za cure, zar ne? Pa da ja imam cetvorku sise i 60-90-60 ili priblizno proporcije i da sam zensko ziher bi se oblacio izazovno...znas neki su ljudi dobro osjecaju u svojoj kozi, vole izgledati sexy, neznam sta ti je to tako cudno...i sta te to toliko boli...Pa ja sam se prije kuhao svako ljeto u martama, jel sam nesto brijao da ih moram nositi, zasto sam to radio, pa zbog ljepote...sebi sam tako bio najfancy...

I ono da svi izgledamo isto, ne bi bilo fora...neznam ja sam u srednjoj skoli imao gadnih problema, morao ici kod ravnatelja, kod psihologa, starci su morali dolaziti u skolu...znas zbog cega? Zbog toga sta sam bio drugaciji...sto sam furao rokezu, ima pirsing, tetovaze, lance, itd...koje kao nisu normalne...pa ja pitam ko si ti, ko su oni, da odlucuju sta je normalno...

Takoder ako se i kurvaju zenske, kurvaju se zato sto im se to svida, ja osobno ne bi imao nekih problema da mi dode neka pijana zenska i oce samnom provesti noc...sta niti cu se ja razboliti niti ona, niti cu se ja osjecati krivo iduci dan niti ona...alkohol nema takve posljedice, alkohol ti vise pumpa samopouzdanje, mozda se bez alkohola nemogu osloboditi, donajkasnije vjerovatno ne bi ni pile da ima vikend prije nije bilo dobro, kad su se zabavile sa nekim random tipom, bez brige i bez pameti...

I da...sta ti je toliko cudna reakcija frendice...pa zeli proslaviti rodendan na legalan nacin...ipak po prvi put pije legalno xD...A i da te odmah pitam, sta je po tebi rodendan? Puhanje svjecica na rodendanskoj torti uz coca colu, kolace i navecer pizzu? Pa nemamo 10 godina, onak...

Za kraj NHF, nisam te htio uvrijediti ako slucajno jesam, niti se svadati s tobom, jednostavno shvati ovo kao obicnu raspravu...

Pusa :*

Helena
06-04-2008, 03:04
Opijanje nuzno nemora znaciti kurvanje, kak ti to kazes...pa sve cure iz mog drustva piju kao i decki, prakticki, e znaci dok se decko napije sve 5, mislim ono nije tako cudno, a kad se cure napiju odmah su kurve i kurvaju se <_<
Ne, nije sve 5 ako se dečko napije. Ali u društvu je to bolje prihvaćeno, izgleda. Šta se tiče ovog da se cure kurvaju, govorim po onome što vidim u svojoj okolini i u društvu oko mene, a to su cure koje se i pijane i trijezne kurvaju okolo i mijenjaju dečka svakih tjedan dana. Po meni to nije normalno. Ako tebi je...


Vjeruj mi da su decki vece kurve od cura...
Znam ja to jako dobro, bez brige.


Uglavnom ovo sto ti govoris za cure kak se odjevaju u skoli, e to najvise mrzim kod ljudi...onak sta te boli ona stvar kak se netko odjeva...jel ti nosis haljinice? Rekao bi da ne....a zasto ne? Pa haljina je za cure, zar ne? Pa da ja imam cetvorku sise i 60-90-60 ili priblizno proporcije i da sam zensko ziher bi se oblacio izazovno...znas neki su ljudi dobro osjecaju u svojoj kozi, vole izgledati sexy, neznam sta ti je to tako cudno...i sta te to toliko boli...
Pa i nije me briga, neka se oblače kako hoće. Ali jednostavno mislim da je neukusno da cura od nekih 14, 15, 16, 17 godina dolazi u školu u tolikoj minici da joj se dupe vidi. I da, nosim haljine, ali ne u školu. I da, volim se osjećato dobro u tome što nosim, ali svejedno mislim da je neukusno i degutantno da se curice već u osnovnoj školi tako oblače. Koliko god je vama dečkima to sexy...


Pa ja sam se prije kuhao svako ljeto u martama, jel sam nesto brijao da ih moram nositi, zasto sam to radio, pa zbog ljepote...sebi sam tako bio najfancy...
Ako zbog toga da bi dobro izgledao voliš nosit odjeću u kojoj se ne osjećaš dobro i kuhaš se ili smrzavaš u njoj, dobro, tvoj izbor. Ja takvih problema nemam. Ako mi je zimi hladno, nosim debelu majicu, ne šećem gradom s golim kukovima i trbuhom, kao neke cure koje viđam. I opet ponavaljam, ne osuđujem ih zbog toga, samo iznosim svoje mišljenje.


I ono da svi izgledamo isto, ne bi bilo fora...neznam ja sam u srednjoj skoli imao gadnih problema, morao ici kod ravnatelja, kod psihologa, starci su morali dolaziti u skolu...znas zbog cega? Zbog toga sta sam bio drugaciji...sto sam furao rokezu, ima pirsing, tetovaze, lance, itd...koje kao nisu normalne...pa ja pitam ko si ti, ko su oni, da odlucuju sta je normalno...
E jebiga, njima to nije normalno. Ja ne odlučujem o tome što je ili nije normalno, jer svatko ima svoje poimanje normalnoga. A ti lanci, irokeze i šta ja znam su danas već tolko isfurane, da su postale normalne.


Takoder ako se i kurvaju zenske, kurvaju se zato sto im se to svida, ja osobno ne bi imao nekih problema da mi dode neka pijana zenska i oce samnom provesti noc...sta niti cu se ja razboliti niti ona, niti cu se ja osjecati krivo iduci dan niti ona...
Dobro, nemam ništa protiv toga, ako im se to sviđa, nek to rade. I ako se tebi sviđa, radi to, tko ti brani. Spavaj svaku večer s drugom. I kad pokupiš kakvu boleštinu, nemoj plakat oko toga.


alkohol nema takve posljedice, alkohol ti vise pumpa samopouzdanje, mozda se bez alkohola nemogu osloboditi, donajkasnije vjerovatno ne bi ni pile da ima vikend prije nije bilo dobro, kad su se zabavile sa nekim random tipom, bez brige i bez pameti...
Da, također ima i jako dobre posljedice na jetru, znaš?


I da...sta ti je toliko cudna reakcija frendice...pa zeli proslaviti rodendan na legalan nacin...ipak po prvi put pije legalno
Nije mi nimalo čudno da to čujem od cure koja je pijana gotovo svaku subotu. Ali ja sam očito nenormalna ako mislim da grljenje WC školjke drugi dan ujutro i mamuruk, te ne sjećanje ničega od prethodne noći nisu znakovi dobrog provoda. Pogotovo me zanima kakav ti je gušt u rođendanu, pogotovo 18.-om ako ga provedeš mrtav pijan ko životinja. Po meni tu nema nikvog gušta. Ali opet, ja se znam jednako dobro zabaviti i bez alkohola, što neki očito ne znaju.


A i da te odmah pitam, sta je po tebi rodendan? Puhanje svjecica na rodendanskoj torti uz coca colu, kolace i navecer pizzu? Pa nemamo 10 godina, onak...
Šta, imaš nešto protiv torte, kole, kolača ili pizze?
Ne, nije to moje poimanje rođendana, jer ni klinci od pet godina više tako ne slave rođendane. Očito je postalo moderno da se za svaki rođendan, ko što sam već rekla, napiješ ko svinja, te drugo jutro provedeš mamuran i grleći školjku. Ali dobro, ja sam luda, pa ne mislim da je tako nešto normalno. Nekima je, al meni nije. Jebiga...


I još jednom napominjem da ja samo iznosim SVOJE mišljenje i stavove o određenim stvarima. Nemam namjeru nikome soliti pamet, Bog zna da imam i pametnijg posla od toga. I da se razumijemo, nemam ništa protiv alkohola, volim jeger-kolu i one voćne pive, ko što sam već rekla. Zašto su mi te voćne pive tolko fine, nemam pojma. :s Jednostavno nisam osoba koja voli puno piti, jer se znam dobro zabaviti i bez toga, ko što sam već napomenula. Šta se tiče ovog o oblačenju, sve što sam ovdje napomenula govorim prema onome što viđam po gradu i oko sebe. Ne osuđujem nikoga na osnovu izgleda.

I da, Sickmanno1, NHF ako sam te slučajno uvrijedila, nemoj ovo shvatit kao svađu nego kao normalnu raspravu. Pusa :-*

Sickmanno1
06-04-2008, 03:40
E Helena ajd sad procitaj ovaj zadnji post i post prije onog mog...i reci da nikog nisi osudivala...jer ja sam upravo dobio takav dojam...

Takoder se ogradujes stalno sa "to je moje misljenje" pa naravno da je tvoje ako ga ti pises, znaci kao takvog ga i dozivljavas...

Rokeza isfurana? Neznam prije 6 godina i nije bash bila isfurana posto sam jedini u Bjelovaru imao rokezu, a da nepricam o skoli...dobro sad Bjelovar je ko manji kvart Zagreba pa je drugacije pojimanje normalnog i za mene i za tebe, sto me opet cudi, jer ti kao Zagrepcanka (ustvari neznam da li jesi, al eto dobio sam takav dojam) bi trebala imati vecu toleranciju prema takvim stvarima....

Moja prababa je dozivjela 104 godine, na selu, a svaki dan je obavezno popila 2dcl rakije, a posljepodne gustala u vinu...tak da posljedica alkohola na jetru nemora znaciti nuzno zlo...pa kvragu ni masno nije zdravo, ni secer, ni sol, pa nista nije zdravo, sta bi trebao jesti mandarine i piti vodu cijeli zivot?

Question? Jesi se ti ikada ono ne napila, vec ubila? Stalno pricas o tome kak se niceg nece sjecati, grljenje skoljke, mamurluk...wtf, ko da citam prirucnik zasto ne piti alkohol...U svojem stazu od nemalo 10 godina kvalitetnog alkoholiziranja, 2 puta mi se svega desilo da se nisam sjecao sta sam radio u periodu od 3 sata i svaki put se ispostavilo da sam spavao, lol...tak da to o nesjecanju dok se napijes je takva lame teorija, to ti se moze desiti ako mjesas malo sa nekim drogicama...Mamurluk isto, zamisli problema...bljuvanje? To rade samo ljudi koji neznaju piti...Da se zbljujem nakon sto sam 200kn zdrobio na alkohol? No fucking way....

Eh da umalo zaboravio...da mi koji pijemo neznamo se drugacije zabaviti :rollfuckingeyes:

Pusa :*

Mafioz0r
06-04-2008, 10:05
Šta se tiče opijanja polugolih cajkašica, meni je to retardirano. Npr moja škola je puna cajkašica koje ljeti ne nose skoro niš na sebi, a to što nose je skoro prozirno. Ako one to hoće, tko im brani, ali ja definitivno ne namjeravam nać curu koja se oblači ko lokalna prostitutka i na sebi 2 tone šminke, bez koje izgleda ko da si je plugom brijala brkove. Takve cure su za ljude poput Pseta/Sove/Sickmanna koji ne gledaju cure s manje od 3 promila u krvi.

A šta se tiče ovog da je alkohol potreban za zabavu - nije. Ja imam 16 godina, ne pijem i ne pušim, pa si mislite o meni šta hoćete.



Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!
hehe lol, de dude reci gdje zivis molim te, bash me zanima gdje ima takvih frajera :DSŠta je, Sickmanno, želiš jednog takvog za sebe?

Dreadlock
06-04-2008, 10:22
Kao prvo Sickmanno1,dal je nuzno da cura u skolu/odgojno-obrazovnu ustanovu nosi robu tak da joj se vidi vise koze neg robe??Jos k tomu ak je to neka klinka od 14 godina koja se hvali koga je sve sladoled i ko je nju sladoled.Mislim da to bas i nije nuzno.Nije da me boli stvar za njih,vec samo kazem da se nije nuzno forsat toliko.
Ja osobno ne volim kurve.zar ti to nije isprazno?Ono,bit s nekom curom jednu noc i onda je ne vidjeti sljedecih 9 mjeseci?
I da,ja se isto kao Helena cudim tome da se oni "hoce ubit" za svoj rodendan.Da to je fakat suuuuuuper i guuuba...

Mafioso,bio si lagano preostar :D

Mafioz0r
06-04-2008, 10:34
Mafioso,bio si lagano preostar :DSImaš sreće šta nisam pozvao Zorga i počeo s predavanjem o životinjskim osjećajima.

Dreadlock
06-04-2008, 10:35
Mafioso,bio si lagano preostar :DSImaš sreće šta nisam pozvao Zorga i počeo s predavanjem o životinjskim osjećajima.

sam probaj :roll:

Kron
06-04-2008, 11:06
gle ovih dvoje, skoro sam umro dok sam sve procitao :)

@helena

ja sam htio reci (na svoj, mutav i nerazumljiv način) da se ne bi mogao vidjeti sa takvom zenskom u nekoj ozbiljnijoj vezi. dobro je tu i tamo mozda ako koja naleti, al da ce to trajati i preci u nesto ozbiljnije-nevjerujem.

a ti si to malo drukcije ubrala :)

Sova
06-04-2008, 11:51
@Helena

Opijanje nuzno nemora znaciti kurvanje, kak ti to kazes...pa sve cure iz mog drustva piju kao i decki, prakticki, e znaci dok se decko napije sve 5, mislim ono nije tako cudno, a kad se cure napiju odmah su kurve i kurvaju se <_<...Vjeruj mi da su decki vece kurve od cura...Uglavnom ovo sto ti govoris za cure kak se odjevaju u skoli, e to najvise mrzim kod ljudi...onak sta te boli ona stvar kak se netko odjeva...jel ti nosis haljinice? Rekao bi da ne....a zasto ne? Pa haljina je za cure, zar ne? Pa da ja imam cetvorku sise i 60-90-60 ili priblizno proporcije i da sam zensko ziher bi se oblacio izazovno...znas neki su ljudi dobro osjecaju u svojoj kozi, vole izgledati sexy, neznam sta ti je to tako cudno...i sta te to toliko boli...Pa ja sam se prije kuhao svako ljeto u martama, jel sam nesto brijao da ih moram nositi, zasto sam to radio, pa zbog ljepote...sebi sam tako bio najfancy...

I ono da svi izgledamo isto, ne bi bilo fora...neznam ja sam u srednjoj skoli imao gadnih problema, morao ici kod ravnatelja, kod psihologa, starci su morali dolaziti u skolu...znas zbog cega? Zbog toga sta sam bio drugaciji...sto sam furao rokezu, ima pirsing, tetovaze, lance, itd...koje kao nisu normalne...pa ja pitam ko si ti, ko su oni, da odlucuju sta je normalno...

Takoder ako se i kurvaju zenske, kurvaju se zato sto im se to svida, ja osobno ne bi imao nekih problema da mi dode neka pijana zenska i oce samnom provesti noc...sta niti cu se ja razboliti niti ona, niti cu se ja osjecati krivo iduci dan niti ona...alkohol nema takve posljedice, alkohol ti vise pumpa samopouzdanje, mozda se bez alkohola nemogu osloboditi, donajkasnije vjerovatno ne bi ni pile da ima vikend prije nije bilo dobro, kad su se zabavile sa nekim random tipom, bez brige i bez pameti...

I da...sta ti je toliko cudna reakcija frendice...pa zeli proslaviti rodendan na legalan nacin...ipak po prvi put pije legalno xD...A i da te odmah pitam, sta je po tebi rodendan? Puhanje svjecica na rodendanskoj torti uz coca colu, kolace i navecer pizzu? Pa nemamo 10 godina, onak...

Za kraj NHF, nisam te htio uvrijediti ako slucajno jesam, niti se svadati s tobom, jednostavno shvati ovo kao obicnu raspravu...

Pusa :*Apsolutno se slazem s tobom. :bravo:

B4j4
06-04-2008, 12:01
kako niko nije primjetio sickov typo... napiso je mjere 60-90-60 umjesto 90-60-90..
ccc :nonono:

Sova
06-04-2008, 12:12
Ljudi ja ne gledam stalno pijane zenske.Kad se dogodilo ono ja sam najvise patija a nju je bolija ku*ac za mene.Kad idem u grad znam popit malu pivu i to je to.Inace ne pusim i ne opijam se.

Plexihack
06-04-2008, 12:26
kako niko nije primjetio sickov typo... napiso je mjere 60-90-60 umjesto 90-60-90..
ccc :nonono:

Pali se na takve ^^

Govorite vi što želite o pijanim curama od 14-15 godina i o tome kako se kurvaju,ali ja znam curu od 15 i po godina,otišla je u disko,napila se i dva lika su je na autu hebala i snimala to sa mobitelom.Najgore šta je jedan od tih bio njen dečko,a ovaj drugi njegov frend.

Mislim da se ne isplati biti pijan,iako,najviše šta sam u životu popio je bilo čaša whiskeya na eks,ali prema meni je dosadno biti na tulumu na kojem pola ekipe spava,a ostatak nezna šta radi ili sjedi na kauču i puše cigare, pa zaspiju s cigarom u ustima.
Jedan frend je bio žešće pijan i počeo je lizati facu nekoj "curi"...samo šta to nije bila cura nego neki half-emo lik s dugom kosom iz našeg razreda :P

B4j4
06-04-2008, 12:32
kako niko nije primjetio sickov typo... napiso je mjere 60-90-60 umjesto 90-60-90..
ccc :nonono:

Pali se na takve ^^

Govorite vi što želite o pijanim curama od 14-15 godina i o tome kako se kurvaju,ali ja znam curu od 15 i po godina,otišla je u disko,napila se i dva lika su je na autu hebala i snimala to sa mobitelom.Najgore šta je jedan od tih bio njen dečko,a ovaj drugi njegov frend.

Mislim da se ne isplati biti pijan,iako,najviše šta sam u životu popio je bilo čaša whiskeya na eks,ali prema meni je dosadno biti na tulumu na kojem pola ekipe spava,a ostatak nezna šta radi ili sjedi na kauču i puše cigare, pa zaspiju s cigarom u ustima.
Jedan frend je bio žešće pijan i počeo je lizati facu nekoj "curi"...samo šta to nije bila cura nego neki half-emo lik s dugom kosom iz našeg razreda :P
:rotfl: :rotfl: :rotfl: omg koji debil jebote...
nije da ne pijem, i ja se katkad napijem i zrigam se ak previse popijem al mi pjevamo, zaebavamo se n stuff...

Sickmanno1
06-04-2008, 13:46
Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!


hehe lol, de dude reci gdje zivis molim te, bash me zanima gdje ima takvih frajera :D

Zagreb. Ni bjelovar mi nije stran! Borik,omladinac,tam dole kod kolodvora... tamo sam se isto znao mlatit! Jel ima koje normalne osobe u bj? Tam su svi koliko sam vidio nadr*ani do bola! Bircevi su vam jedino dobri (Viktorija,Sedmica,Piramida,Tarkus...)!

Ajd dok budes u Bjelovaru javi se da nabacimo jedan prijateljski 1vs1 sparing, naravno ako si za, pa poslje odemo na pivu :D

Naravno bez ljutnje ko god da popusio batina...prijateljski sparing, ako si to ikad radio...

Facelessone
06-04-2008, 13:52
Ajd dok budes u Bjelovaru javi se da nabacimo jedan prijateljski 1vs1 sparing, naravno ako si za, pa poslje odemo na pivu :D

Naravno bez ljutnje ko god da popusio batina...prijateljski sparing, ako si to ikad radio...

Kakve veze ovo ima s ljubavi??? Imaš PP za to.

Helena
06-04-2008, 14:07
E Helena ajd sad procitaj ovaj zadnji post i post prije onog mog...i reci da nikog nisi osudivala...jer ja sam upravo dobio takav dojam...
Ne, ne osuđujem nikog zbog njihovog ponašanja, izgleda ili bilo čega, pogotovo ako tu osobu ne poznajem. Nisam licemjer.


Takoder se ogradujes stalno sa "to je moje misljenje" pa naravno da je tvoje ako ga ti pises, znaci kao takvog ga i dozivljavas...
Normalno da se stalno ograđujem s tim da je to moje mišljenje, jer se većini na ovom forumu to treba posebno naglasiti. U suprotnom, redovito ispadne da se drugima soli pamet.


Rokeza isfurana? Neznam prije 6 godina i nije bash bila isfurana posto sam jedini u Bjelovaru imao rokezu, a da nepricam o skoli...dobro sad Bjelovar je ko manji kvart Zagreba pa je drugacije pojimanje normalnog i za mene i za tebe, sto me opet cudi, jer ti kao Zagrepcanka (ustvari neznam da li jesi, al eto dobio sam takav dojam) bi trebala imati vecu toleranciju prema takvim stvarima....
Sami si rekao, prije 6 godina. Puno se promijenilo otad, pogotovo ovdje gdje ja živim, a već sam sto puta rekla da govorim prema onome što vidim u svojoj okolini. Ne, nisam zagrepčanka i iskreno rečeno, drago mi je šta nisam. Imam veliku toleranciju prema većini stvari, bez brige, a iskreno rečeno, draži su mi punkeri i darkeri od polugolih praznoglavih curica koje takve hodaju gradom i po školi.


Moja prababa je dozivjela 104 godine, na selu, a svaki dan je obavezno popila 2dcl rakije, a posljepodne gustala u vinu...tak da posljedica alkohola na jetru nemora znaciti nuzno zlo...pa kvragu ni masno nije zdravo, ni secer, ni sol, pa nista nije zdravo, sta bi trebao jesti mandarine i piti vodu cijeli zivot?
Da, u malim količinama. Najbolji prijatelj, koji mi je poput brata, bio je prije pijan svaki petak/subotu, za rođendane i slične stvari da ne pričam. I nakon 3 godine, gdje je? Bez pola jetre. Ali on barem prizna da si je sam kriv.


Question? Jesi se ti ikada ono ne napila, vec ubila?
Ne, jer nemam potrebu.


wtf, ko da citam prirucnik zasto ne piti alkohol
Ako ti se ne sviđa, nemoj čitat, tko te tjera?


U svojem stazu od nemalo 10 godina kvalitetnog alkoholiziranja, 2 puta mi se svega desilo da se nisam sjecao sta sam radio u periodu od 3 sata i svaki put se ispostavilo da sam spavao, lol...tak da to o nesjecanju dok se napijes je takva lame teorija, to ti se moze desiti ako mjesas malo sa nekim drogicama...Mamurluk isto, zamisli problema...bljuvanje? To rade samo ljudi koji neznaju piti...Da se zbljujem nakon sto sam 200kn zdrobio na alkohol? No fucking way....
Oke, dobro, očito onda znaš pit. Opet ponavljam da govorim prema onome što vidim oko sebe, a to hrpa frendova koji su redovito pijani svaki vikend, a drugi dan bljuju i pola se toga ne sjećaju. Kad se samo sjetim koliko puta sam frendicama znala držat glave dok su povraćale vani u grmlju subotom navečer...


Eh da umalo zaboravio...da mi koji pijemo neznamo se drugacije zabaviti :rollfuckingeyes:
Nisam to tako rekla, izvlačiš iz konteksta. Nisam mislila na sve, niti poglavito na tebe. Ali nažalost ima ljudi koji se bez alkohola ne znaju zabaviti, a njih žalim.


Ja imam 16 godina, ne pijem i ne pušim, pa si mislite o meni šta hoćete.
Također. Popit znam, ali u umjerenim količinama, znam si granicu. Cigaretu nikad nisam probala, niti namjeravam.


Kao prvo Sickmanno1,dal je nuzno da cura u skolu/odgojno-obrazovnu ustanovu nosi robu tak da joj se vidi vise koze neg robe??Jos k tomu ak je to neka klinka od 14 godina koja se hvali koga je sve sladoled i ko je nju sladoled.Mislim da to bas i nije nuzno.Nije da me boli stvar za njih,vec samo kazem da se nije nuzno forsat toliko.
Ja osobno ne volim kurve.zar ti to nije isprazno?Ono,bit s nekom curom jednu noc i onda je ne vidjeti sljedecih 9 mjeseci?
I da,ja se isto kao Helena cudim tome da se oni "hoce ubit" za svoj rodendan.Da to je fakat suuuuuuper i guuuba...
Tko bi drugi imao isto mišljenje kao i ja nego Dred. :D


gle ovih dvoje, skoro sam umro dok sam sve procitao :)

@helena

ja sam htio reci (na svoj, mutav i nerazumljiv način) da se ne bi mogao vidjeti sa takvom zenskom u nekoj ozbiljnijoj vezi. dobro je tu i tamo mozda ako koja naleti, al da ce to trajati i preci u nesto ozbiljnije-nevjerujem.

a ti si to malo drukcije ubrala :)
Erm, zapravo nemam pojma na čiji sam prvi post odgovarala. :D Ali kako bilo, slažem se s ovim što si rekao. U većini, barem...


I prije nego netko uleti s onim "kak vam se da svađat", ne svađamo se...

McPingvin_v2.0
06-04-2008, 14:20
Pošto je moj stari pravi martial artist
Moj je marital artist.

@Helena - Koja si ti seksistica. Smeta ti kod žena da su seksi. Mislim stvarnoooo...

Sickmanno1
06-04-2008, 14:21
Eh da Helena, zato imas i takvo misljenje. Kad te tvoje prijateljice neznaju piti, neznam zasto onda to i rade, da budu cool, valjda...to i sam nekuzim...Nemoj piti ako ti skodi...meni neskodi i ja pijem...makar izgleda da se dosta promijenilo u 6 godina od kada sam ja isao u srednju i opijao se subotama, nemres vjerovat ko da je razlika od 20 godina...

Ja cu vam samo reci da se bolje izludirati sada, probati sve i svasta, nego da vas to kasnije uhvati...kao sto je mog prijatelja, koji je upravo zbog alkohola droge rukno 2 puta prvu godinu na faksu...veli on meni, necu nikad...da mi ga nije bilo zao, smijao bi mu se...upirao prstom u njega i govorio:"Hahaha, bio sam u pravu"...

Ako ne osjecate potrebu za alkoholom, tj. neosjecate potrebu za tim da probate stvari koje rade vasi vrsnjaci, a vidim i razlog zasto neosjecate, tim bolje...makar pijem i pusim skoro 2 kutije dnevno, svjestan sam da je to lose, sto za mene i sto za moju okolinu...al obozavam prvenstveno pusiti i uzivam u svakoj cigareti ko da mi je zadnja, prakticki jace od droge...mogao bi ja prestati pusiti da zelim, mislim da imam jak karakter...al nezelim...pogotovo zato sto donekle vjerujem u sudbinu, jer sta, mogu ja zdravo zivjeti, bavit se sportom, trcat svaki dan...i sta onda me zgazi yugo...i umres najsramotnijom smrci i zavrsis na naslovnici 24 sata...UBIO GA YUGO 45...ajd da je neki BMW ne bi se zalio xD...

Helena
06-04-2008, 14:24
@Helena - Koja si ti seksistica. Smeta ti kod žena da su seksi. Mislim stvarnoooo...

Užasna sam, jel da?

@Sickmanno1 - oke, dobro, radi šta hoćeš, kad hoćeš, koliko hoćeš. Tvoje pravo. I ne osuđujem te radi toga. Mišljenja se razlikuju, kao i načini života.

Sickmanno1
06-04-2008, 14:38
Tako je Helena...da svi isto razmisljamo i da svi isto zivimo, zivot bi bio jaaakooo dosadan...

Sova
06-04-2008, 14:59
Ja osobno pusenje smatram dokazivanjem toga da si slabic jer najgori su mi oni koji idu pusit da se smire al dosta o tome i vratimo se na temu.

Sickmanno1
06-04-2008, 15:02
Ja osobno pusenje smatram dokazivanjem toga da si slabic jer najgori su mi oni koji idu pusit da se smire al dosta o tome i vratimo se na temu.

Ccc, nemres dati takvu izjavu i onda ocekivati da ja necu replayat...

Cekaj, cekaj...ti mislis da je pusenje dokazivanje toga da si slabic, zato sto ljudi puse da se smire?

WTF? Nekontam :S

Fenrir
06-04-2008, 15:53
Trebali bi ovo preimenovati u ljubav prema drogama ^^

Eda, sick, jugića se i trebaš bojat, vlasnici bmwa paze da im netko ne zaglavi na haubi, servis je skup.

Sickmanno1
06-04-2008, 16:30
Da al Fenrir, ko ima za BMW-a, ima i za servis...xD

Fenrir
06-04-2008, 21:56
Da al Fenrir, ko ima za BMW-a, ima i za servis...xD
U Hrvatskoj? Moš mislit :P
Tu ide pravilo, ko ima za BMW-a nema za struju. Kolko ima forsera koji imaju šatlove u dvorištu i baraku bez grijanja.

KI KI
07-04-2008, 06:16
o bože šta vi sve pišete... jeste vi svi tada bili pod utjecajem vikenda?
ali izvukao sam nešto...

NE piti
NE pušiti
NE se opijati
NE se kurvati
NE govoriti gluposti kao Sova
nikada to nisam ni mislio raditi osim ovoga zadnjeg...

Helena
07-04-2008, 20:29
Vidiš, još će ljudi nešto i naučit od nas. :rotfl:

Ivan_87
07-04-2008, 22:17
Vidiš, još će ljudi nešto i naučit od nas. :rotfl:

ja ču vam reć što radim vikendom obično kao inače,popušim kutiju dvije cigara,popijem par kavica,i ako je baš super popijem malo ako sam u mogućnosti zbog cure jer ona nevoli kad sam ja pijan a ja mogu voljet kad ona malo popije i onda bude super ... :oops: :P al ustvari ko obično,ništa pretjerano,a opijate ne uzimam jednom sam probo i sam sebi reko koji veliki šit nikad više :thumbs1:

Sickmanno1
07-04-2008, 22:48
onda su ti prodali smece :P

Ivan_87
07-04-2008, 22:53
onda su ti prodali smece :P

nisu mi čaj prodali pa znam kako izgleda .... :P

Lord Jambrek
07-04-2008, 22:54
Vidiš, još će ljudi nešto i naučit od nas. :rotfl:

ja ču vam reć što radim vikendom obično kao inače,popušim kutiju dvije cigara,popijem par kavica,i ako je baš super popijem malo ako sam u mogućnosti zbog cure jer ona nevoli kad sam ja pijan a ja mogu voljet kad ona malo popije i onda bude super ... :oops: :P al ustvari ko obično,ništa pretjerano,a opijate ne uzimam jednom sam probo i sam sebi reko koji veliki šit nikad više :thumbs1:


Ti ne buš još dugo, velim ti, 2 kutije pljugi na dan. uf.

Ivan_87
07-04-2008, 22:56
Vidiš, još će ljudi nešto i naučit od nas. :rotfl:

ja ču vam reć što radim vikendom obično kao inače,popušim kutiju dvije cigara,popijem par kavica,i ako je baš super popijem malo ako sam u mogućnosti zbog cure jer ona nevoli kad sam ja pijan a ja mogu voljet kad ona malo popije i onda bude super ... :oops: :P al ustvari ko obično,ništa pretjerano,a opijate ne uzimam jednom sam probo i sam sebi reko koji veliki šit nikad više :thumbs1:


Ti ne buš još dugo, velim ti, 2 kutije pljugi na dan. uf.

i tako 3 godine :D a nikako da se ostavim :(

Sickmanno1
07-04-2008, 23:10
onda su ti prodali smece :P

nisu mi čaj prodali pa znam kako izgleda .... :P

lol, pa nije grass, grass...ne bi vjerovao koja je razlika izmedu prave stvari i shita koji se radi kod nas...

Lord Jambrek
08-04-2008, 02:36
o bože šta vi sve pišete... jeste vi svi tada bili pod utjecajem vikenda?
ali izvukao sam nešto...

NE piti
NE pušiti
NE se opijati
NE se kurvati
NE govoriti gluposti kao Sova
nikada to nisam ni mislio raditi osim ovoga zadnjeg...

Zašto ne, tvoj izbor želiš li piti ili ne.
Zašto ne, opet tvoji izbor, osim toga, mene u životu nikad nisu zanimale cure koje ne puše (molim NE IZVLAČIT IZ KONTEKSTA) :D
Pametno, mene to isto više ne privlači kad se ide van, ali kad se dogovori kolektivna pijanka, to se ne propušta
Također pametno, em ne znaš kaj ćeš pokupit, em je to sam ona potreba da se isprazniš
Nemoguće je govoriti gluposti kao Sova

KI KI
08-04-2008, 06:05
[quote="KI KI":3gqexiis]/cut

Zašto ne, tvoj izbor želiš li piti ili ne.
Zašto ne, opet tvoji izbor, osim toga, mene u životu nikad nisu zanimale cure koje ne puše (molim NE IZVLAČIT IZ KONTEKSTA) :D
Pametno, mene to isto više ne privlači kad se ide van, ali kad se dogovori kolektivna pijanka, to se ne propušta
Također pametno, em ne znaš kaj ćeš pokupit, em je to sam ona potreba da se isprazniš
Nemoguće je govoriti gluposti kao Sova[/quote:3gqexiis]
pa znam ja što je od tuda pametno a šta ne... nisam klinac od 8-9 godina koji nezna kaj je cigareta i jel ona zdrava... makar to već i ti klinci znaju.
u zadnjem se slažemo...

Sova
08-04-2008, 15:30
Zasto su svi nabrijani protiv mene? :-x

KI KI
08-04-2008, 18:00
A zašto je sve otišlo u Off-Topic? :?

@Sova - Pitaj ih!

EDIT: Lets get back on track! Jeli se itko ikada zaljubio u curu najboljeg prijatelja? A za cure pitanje - Jeste li se ikada zaljubili u dečka od najbolje prijateljice?
evo sada ja i moja cura mislimo da se naš najbolji frend zaljubio u nju...

Dreadlock
08-04-2008, 18:02
nes slicno,zaljubio sam se u curu koja je nedugo nakon mog zaljubljivanja zavrsila s mojim najboljim frendom.

Dreadlock
08-04-2008, 18:05
Nis,pustio ih,trebalo malo da se ohladim,al sam se ohladio...

Maja
08-04-2008, 18:07
nes slicno,zaljubio sam se u curu koja je nedugo nakon mog zaljubljivanja zavrsila s mojim najboljim frendom.

a jadan ti...
ma to sigurno neka kretenuša :wink: :D

Dreadlock
08-04-2008, 18:09
Maja je u pravu.Na kraju je ispalo da je cura malo nenormalna...

Maja
08-04-2008, 18:15
pa eto, znam ja da ženska nije kewl... :D

a da si prošetao pored nje sa nekom drugom ženskom, boljom, zgodnijom,
pala bi na dupe (i tebi u zagrljaj, ofc) :D

Dreadlock
08-04-2008, 18:16
pa eto, znam ja da ženska nije kewl... :D

a da si prošetao pored nje sa nekom drugom ženskom, boljom, zgodnijom,
pala bi na dupe (i tebi u zagrljaj, ofc) :D

da,to sam cuo vec,sam neznam kako se uvijek to dogodi :D

Maja
08-04-2008, 18:20
pa zbog ženske ljubomore, naravno :rotfl:

gledaj malo nisko-budžetne filmove :D

Dreadlock
08-04-2008, 18:22
ma trebas gledati O.C i tree hill :D

Maja
08-04-2008, 18:34
sapunice?! "alehandro, jo so embarasada" 'n' shit?! nooo way, to saksa
najbolje je gledat jadne romantične komedije gdje na kraju
tip uvijek zbari žensku i svi budu sretni i zadovoljni! nešto kao
"ljubav je slijepa"... :rotfl:

Dreadlock
08-04-2008, 18:42
To je fora film! :D
Dozvola za brak i dozvola za fockere mi je isto fora! :D


ajme kroz sto sve taj jadnik prolazi...tak mi ga je zao nekad :D

Maja
08-04-2008, 18:43
-.-

ma neki ljubavni filmovi su okke, al neki... ubi bože

Dreadlock
08-04-2008, 18:44
meni je bio dobar O.C

to mi je bilo kul jer sam se poistovjecivao sa onim streberom sethom :D
nisam toliki streber,al sam mu slican :D

Dreadlock
08-04-2008, 18:48
Od serija mi je jedino dobar Rat u kući! Kako mi je onaj malac zakon (svi misle da je peder) ! :rotfl:

e ta serija je prepredobra!!

Maja
08-04-2008, 18:50
meni je bio dobar O.C

to mi je bilo kul jer sam se poistovjecivao sa onim streberom sethom :D
nisam toliki streber,al sam mu slican :D

pušio si travu i imaš svoj strip? XD


Od serija mi je jedino dobar Rat u kući! Kako mi je onaj malac zakon (svi misle da je peder) ! :rotfl:

rat u kući owna! zaaakon je serija! onaj larry je kewl :D

Dreadlock
08-04-2008, 18:52
neee :D

volim stripove,skejtam ko i on,znamo si bit ful slicni po ponasanju :D

Maja
08-04-2008, 19:02
neee :D

volim stripove,skejtam ko i on,znamo si bit ful slicni po ponasanju :D

pa to ti je gg
seth cohen/adam brody je jaaako zgodan XD

Maja
08-04-2008, 19:07
to ti je gg :bravo:

Dreadlock
08-04-2008, 19:14
@Pseto
to je moralno,al prvo trebas verbalno,ak ne ide...onda tvojim nacinom :D

@Maja
ne necu ti pokazati sliku :P

Maloki
08-04-2008, 19:16
Pitanje! Jeli moralno i etički da frenda zašamaraš zato što izrabljuje cure ili je to nemoralno i neetički?

Sry al :rotfl:
NHF, al nemrem se NE smijati na ovakve stvari :pray:

Dreadlock
08-04-2008, 19:18
nemoj se svadat s njim,sam mu reci da je to jaaako glupo

Ivan_87
08-04-2008, 20:13
nemoj se svadat s njim,sam mu reci da je to jaaako glupo

dreadlock imaš odlična sig :rotfl: :)

Dreadlock
08-04-2008, 20:42
nemoj se svadat s njim,sam mu reci da je to jaaako glupo

dreadlock imaš odlična sig :rotfl: :)

maja ga je radila :D
userbarovi su kul :D

Mafioz0r
08-04-2008, 22:40
Pitanje! Jeli moralno i etički da frenda zašamaraš zato što izrabljuje cure ili je to nemoralno i neetički?
Borba oko ženki = životinjski instinkt.
Nhf Dreadlock, ali morao sam.

McPingvin_v2.0
08-04-2008, 22:52
Pitanje! Jeli moralno i etički da frenda zašamaraš zato što izrabljuje cure ili je to nemoralno i neetički?
Nemoralno i neetički je bilo koga zašamarati.

Dreadlock
08-04-2008, 22:52
nhf mafioso al on nije govorio o borbi oko zenki

Maloki
08-04-2008, 23:22
Borba oko ženki = životinjski instinkt.

Borba = banana

KI KI
09-04-2008, 06:11
nhf mafioso al on nije govorio o borbi oko zenki
da on je govori o izrabljivanju ženkE ne ženkI...nemoj ga išamarat pseto... kaj nisi ti ulični borac? pa šakom u nos jednom i nek se smiri... tako bum ja mog frenda moro... tako mi je već na vrh glave sa tim svojim sranjima... sa još jednim frendom koji je bio kod raske i rasplako se zato, zaj.bava i onda meni je to smješno ali moju curu to tako jako smeta i nakon par puta tak ona "otrći" za njim... i ide ga maznut ali joj se dogodilo par puta da ne da ona njega mazne nego on nju primi... i to uvijek kada odu sa moga " range"-a ^^ i zato ona sumlja da je u nju, ali ima još nekih stvari koje nisu za publiku... Kako ga ja mrzim ali ipak... uskoro ce mi puknuti film pa cu mu sve rec u nos i nece biti dobro... 1. pofajtat cemo se 2. on zna skoro sve nase tajne ali za pola njih se je zakuno majkom... 3. on je kao jaći od mene ali ja znam sve njegove "ahilove" točke... i kaj s tim slučajem? ta ga ubim ili da sretno živimo do kraja života?

medusa
09-04-2008, 07:49
Pitanje! Jeli moralno i etički da frenda zašamaraš zato što izrabljuje cure ili je to nemoralno i neetički?
neetički, zašto naturati svoje vrijednosti drugima? pusti druge da žive kako žele
a ki ki, sredi to preko boce pive uz razgovor.

Plexihack
09-04-2008, 11:12
nemoj se svadat s njim,sam mu reci da je to jaaako glupo

dreadlock imaš odlična sig :rotfl: :)

Upravo gledam taj userbar i 90% stvari bi išlo u moj (Marley ne...mislim,dobar je on,ali se palim na metal ^^ )

@Pseto - Ja ću svoga išamarat...lik ima curu,uokolo brije sa drugima (breaker,pa dobiva sve brojeve koje poželi),a onda ide i dirat curu za koju zna da se meni sviđa (jel se sjećaš kad je tema bila u Spam Kafeu?Ona za koju sam ono rekao,ali dobra je stvar šta ga on odjebava :P)...namlatit ću ga ako se ne smiri i mislim da on to shvaća..

btw,ta ženska me sad počela grliti,cijeli dan se "mazimo",govori mi "ljubavi","dragi",pita me dali mi je nedostajala (a nisam ju vidio 1 dan xD)...a ima dečka :?

KI KI
09-04-2008, 12:42
Pitanje! Jeli moralno i etički da frenda zašamaraš zato što izrabljuje cure ili je to nemoralno i neetički?
neetički, zašto naturati svoje vrijednosti drugima? pusti druge da žive kako žele
a ki ki, sredi to preko boce pive uz razgovor.

ni ja ni on nepijemo pivu... možda bi se uz vino ili gemišt dalo ali to ne... bum ga ja pitao! bu mi reko... mora!

Kron
09-04-2008, 13:22
in vino veritas! (i antifriz)

medusa
09-04-2008, 13:28
btw,ta ženska me sad počela grliti,cijeli dan se "mazimo",govori mi "ljubavi","dragi",pita me dali mi je nedostajala (a nisam ju vidio 1 dan xD)...a ima dečka :?
hmmm nisi mi zvučao kao tip koji se mota oko ženskih koje imaju dečka...

Jerry
09-04-2008, 13:29
ping,ekipa,može kakav tut kak osvojit curu ? :D

Maja
09-04-2008, 13:47
pa svaki baš SVAKI tip može osvojit curu ako zna šta ona voli i ako se ne ponaša prema njoj kao prema nekom jaranu :D


btw, ako netko traži userbar-sig tu sam! :rotfl:

Jerry
09-04-2008, 13:59
mah,ponašam se prema njoj bolje neg prema bilo kome...radim sve šta voli al opet brb :D

Maja
09-04-2008, 14:13
hmm... onda ili te totalno ne podnosi ili joj se sviđaš a ona se pravi fina... ima i takvih :rotfl:

Maloki
09-04-2008, 15:32
ping,ekipa,može kakav tut kak osvojit curu ? :D

Moli se da će biti ZbariTeam podforuma.

McPingvin_v2.0
09-04-2008, 17:53
ping,ekipa,može kakav tut kak osvojit curu ? :D
A vidiš, nisam dugo pisao tutove, ali imam već dva tuta...

Prva faza: priprema.
Saznaj što voli.
Koristi njene frendice, frendove, familiju, kućne ljubimce. No, najviše od svega žene vole mačo tipove koji odišu buntovništvom.

Druga faza: pristup.
Kao prvo, da pi pristupio curi, moraš se i za to pripremiti. Operi se i obrij se bez obzira imaš li dlaka. Nakon brijanja moraš dezinficirati područje da nebi došlo do neugodnog crvenila, svraba i šuge. Ne koristi aftershave i balzame, nego kumovicu ili slične preparate sa većinskim udjelom alkohola. Nakon toga odi do prve čevapare i naruči velike čevape sa extra luka i kajmaka te se zdrobi u tome i zalij ih sa dvije pive kako bi podigao samopouzdanje. Sada, svježe obrijan, čist i sit spreman si doći i popričati sa curom.

Treća faza: razgovor.
Jedan od većih problema nastaje tu, kako započeti razgovor. Moraš imati ulet. Iako sve cure tvrde da ulet nije bitan, to je laž, i nema šanse da ne nastavite daljnju konverzaciju ako uletiš sa provjerenim stvarima koje će ih nasmijati, tipa: "Alo mala, imaš šta sitno osim sisa?", "Đesi ribo ajde da se mrijestimo." i "Moj djed uzgaja lubenice. No dosta o njegovim lubenicama, pričajmo malo o tvojima."
Naravno, to moraš izgovoriti sa potpunom sigurnošću u sebe, po mogućnosti sa povišenim glasom kako bi ostali muškarci u krugu shvatili da je ta ženska tvoja lovina.

Četvrta faza: nakon razgovora.
Nakon što si s njom trakeljao o potpuno nebitnim stvarima i govorio ono što želi čuti, vrijeme je za daljnji korak. Kod mene je četvrta faza poziv u šetnju na mjesečini. Preporučam ti da to i ti napraviš. Kako se šećeš sa njom zašlataj ju tako da joj daš do znanja da joj se sviđaš. Bez brige, njoj će se to svidjeti jer, ako se sjećaš, žene vole mačo muškarce koji su sigurni u sebe. Dok se šećete i dalje joj govori sva ona romantičarska sranja koje niti jedan muškarac koji drži do sebe ne može misliti, a kamoli misliti i izgovoriti na glas.

Peta faza: poziv na intimnije druženje.
Ponudi se da ju otpratiš do doma, ali usput prođi kraj trafike i reci da ideš kupiti žvake. Kada kupuješ glasno reci "DAJTE MI NAJVEĆE DUREX KONDOME" tako da se ona može pirpremiti na tvoju sljedeću fazu, jer žene ne vole voditi igru nego ju vole pratiti. Zapamti, žena je objekt, nema nikakvu moć. Kada dođete do tvog ulaza pozovi ju na čašicu pića. Kako se penjeta opet ju zašlataj da se napali.

Šesta faza: the sexual intercourse.
DISKLEJMER: ako ste mlađi od 18 ili imate slabo srce preskočite ovo.
No, kada dođete gore, zgrabi prvi alkohol koji ti padne u ruke i odvedi ju u svoju sobu. Ako se bude opirala, samo glumi jer želi ispasti svetica, no vjeruj mi, svaka žena voli dobru batinu. U oba smisla. Kada ženi opališ šamar ona se osjeća podređeno, a to voli. No, kada uđeš u sobu doslovno strgni odjeću s nje, a tako i sa sebe. Baci ju na krevet i metni ga koliko je dug i širok. Ako bude malo krvi, ne brini, uskoro će prestati. Ako kaže da ju boli, laže, jer time samo želi reći "JAČE". Ako kaže kriva rupa kresni ju po gubici i reci "Da je kriva ne bi bila na tom mjestu di je."

Sedma faza: after the sexual intercourse.
Okreni se i zaspi ko foka nakon rovanja po madagaskarskim planinama. Ako je ujutro još kraj tebe ponovi šestu fazu.



Već vam je dosadilo slušati majčino tupljenje: "Odi van i nađi curu."? Rodbina vas je prestala pitati imate li curu jer već znaju odgovor? Ne očajavajte, điđi McPingvin ima formulu za sve vas, a čak ni ne morate izaći iz svoje fotelje, a kamo li doma ili ustanove.

Korak prvi: Gdje naći buduću bolju polovicu ili nešto za pod jaje?
To ovisi o vašim afinitetima. Želite li sado- mazo darkerišu koja doma glumi anđelka (moja omiljena vrsta) najbolje vam je klikati na one "Find Sex Partner Near You Tonight!!!" reklame po opskurnim porno stranicama (worked for me). Ukoliko tražite šminkerice i sponzoruše, preporučam Facebook, NetLog i slične stranice, dok wannabee metalke možete naći na myspaceu. Prednost potonjih je lako održavanje, jedna piva im je dosta da se napiju, a onda počinje zabava.

Korak drugi: Saznati izgled
Naravno, moje čitateljstvo ne želi gabora da im glumi luku za njihov brodić. Shodno tome, morate saznati kako izgleda potencijalna kurtizana. Preporučam da čim prije izmjenite ICQ/ MSN/ AIM/ WAT adrese/ brojeve/ wat i započnete casual razgovor. No, važno je da ne uletite sa spikom "E bok mala vidjo sam ti oglas daj sliku oćemo se jebat?", jer koliko god to bilo iskreno i iz dubine duše, cure to neće cijeniti. Da, znam, nema logike, no tako je. Pričajte s njom o stvarima o kojima bi pričali s curom koja vas uopće ne zanima, no morate provesti par sati s njom jer vas je njen brat zamolio da ju "pričuvate.", dakle od kuda je, koliko godina ima, u koju školu/ faks ide, što sluša, omiljena klopa, omiljena poza itd. Improvizirajte. Nakon dužeg chattanja od, recimo, dva ili čak tri sata ju možete zamoliti da vam pošalje svoju sliku. Ukoliko vam je ne želi pokazati znači da je debela, prištava kuja koja bi se plodila, ali se srami. S pravom.

Korak treći: Broj mobitela
OK, ovdje već postaje gusto. Ipak, osnovne stvari s dobivanjem slike vrijede i za broj mobitela; ne nagliti. Pošto ipak ovdje govorimo o lakim ženama sumnjivog ili bez morala, za broj mobitela možete pitati već drugi dan, samo probajte to uklopiti u neki kontekst. Recimo; prodajte spiku da ne možete naći mobitel i da vas nazove kako biste ga našli. Ako vas odbije ili zove sa skrivenog broja odjebite je. Glumi nedostižnu, a stavlja oglas na dating stranice. Licemjerna kuja. Ukoliko vas nazove i dobijete njen broj, spremni ste za sljedeći korak.

Korak četvrti: Prvi sastanak
Prvi sastanak isto mora biti uklopljen u kontekst, uglavnom kroz neku zajebanciju. Nešto tipa: "Joj, sutra moram na plac..." "Da, zbilja? I ja isto, a na koji to?" prolazi bez problema. Napominjem, improvizacija je majka znanja. Kada idete na prvi spoj, važno je ostaviti dobar prvi dojam. Pošto mi se to ne da opet pisati, samo ću kopirati iz službenog Zbari Team™ vodiča:

"Operi se i obrij se bez obzira imaš li dlaka. Nakon brijanja moraš dezinficirati područje kako ne bi došlo do neugodnog crvenila, svraba i šuge. Ne koristi aftershaveove i balzame, nego kumovicu ili slične preparate s većinskim udjelom alkohola. Nakon toga odi do prve ćevapare i naruči velike ćevape s ekstra luka i kajmaka te se zdrobi u tome i zalij ih s dvije pive kako bi podigao samopouzdanje. Sada, svježe obrijan, čist i sit spreman si doći i popričati sa curom."

Nakon što se sretnete, ponudi ju s kavom. No, kavu nećete vi platiti, nego ona. Ako se pitate zašto, samo se prisjetite ženskog trakeljanja o emancipaciji. Dobro, ako baš želite biti ravnopravne, same si platite cugu i mijenjajte gume na autu. Što, ne možete promijeniti gumu jer ste preslabe? E, pa onda ne možete ni biti ravnopravne. Ionako živite duže jer vam Bog vraća vrijeme utrošeno na bočno parkiranje.
Nakon što vas je počastila kavom, pivom, pelinom, pivom, pelinom, pivom, pelinom, pivom, pelinom, kavom i burekom iz netom otvorene pekare zahvalite joj se na ugodnome društvu, uštipnite ju za gluteus maximus i namignite joj. Nakon toga se udaljite pjevušeći "Suffragette City".

Korak peti: Sažimanje dojmova
Ovo morate odraditi sami sa sobom. Je li dovoljno zgodna? Koliko je zahtjevna? Ima li sestru i, ako ima, valja li joj sestra? U svakom slučaju, odredite valja li za upuštanje u fuk- romansu.

Korak šesti
if (korak peti== 1)
{
do {Pozvat k sebi doma.}
while (Kondomi na ormariću.)
}
else {Dobro jutro sifilise.}

Naime, sva ta odmorišta za jaja su vjerojatno već prešla podosta kilometara, neovisno o godinama. Jedanaest ili trinaest, sve je to imalo više k u sebi od Ku Klux Klana. Možda čak i odjednom.

Korak sedmi:
Što bi vi, da vam okopam voćnjak?! Pa jebali ste pomoću mog vodiča, vi ste ti koji bi trebali okopavati.

Jerry
09-04-2008, 18:05
hmm... onda ili te totalno ne podnosi ili joj se sviđaš a ona se pravi fina... ima i takvih :rotfl:
podnosi me,druži se samnom,al ja nikak da pokažem ljubav :(

edit:
ty pingvin,idem do sveg osim onog s sexom :D

Sickmanno1
09-04-2008, 18:42
McPingvin_v2.0 citajuci ovaj tut, ne bi se cudio da si virgin...nhf xD

Neven <R>
09-04-2008, 19:06
Vi ste taj tekst shvatili ozbiljno? O_o

Jerry
09-04-2008, 19:07
full :D

McPingvin_v2.0
09-04-2008, 19:23
McPingvin_v2.0 citajuci ovaj tut, ne bi se cudio da si virgin...nhf xD
Sickmanno1 citajuci ovaj post. ne bi se cudio da si mentalno retardiran...nhf xD





Daj, kako možete ovo uopće probati ozbiljno shvatiti :))))))))))))))))))))))

Neven <R>
09-04-2008, 19:31
Ono smisao je u tome da se napravi tutorial o tako nečemu ravno tome da napraviš tutorial o tome kako živjeti život. To je nemoguće jer je svaki čovjek zaseban za sebe i ne postoji neka univerzalna fora koja će raditi na svakoj osobi, niti bi svaki savjet pomogao svakoj osobi.

Ivan_87
09-04-2008, 19:32
:rotfl: :rotfl:

vi majke mi niste normalni :D

odlično,mc pingvin

još trebi daš pol litre pive i 2 cigare i bit će gotova :D

Sickmanno1
09-04-2008, 19:45
McPingvin_v2.0 citajuci ovaj tut, ne bi se cudio da si virgin...nhf xD
Sickmanno1 citajuci ovaj post. ne bi se cudio da si mentalno retardiran...nhf xD

Daj, kako možete ovo uopće probati ozbiljno shvatiti :))))))))))))))))))))))


Nisam metalno reterdiran :(

Ko kaze da sam tekst ozbiljno shvatio xD?

Meni se cini da si ti moj odgovor ozbiljno shvatio :P...sto znaci da se mozda nisam prevario T_T

McPingvin_v2.0
09-04-2008, 20:22
Ne ipslati ti se izvlačiti :)

Sickmanno1
09-04-2008, 21:01
daj zar mislis da sam toliko glup da nisam to skuzio? ^^

ustvari, nemoj odgovarati na ovo pitanje lol

Maja
09-04-2008, 21:09
onaj pingvinov tutorial sam pročitala još prije, al ono... samo bi budala povjerovala
u takvo što...

a jerry... hmm... smislite mu vi, veliki ljubavnici, nešto kako da jadan osvoji žensku :rotfl:

Maja
09-04-2008, 21:15
Jerry samo ti radi kako god misliš da je dobro. Ako budeš imao problema znaš gdje možeš pitat!
Nemaš frke s tim! Tu smo da pomažemo! :D

koji savjet!!!
:rotfl: :pray: :rotfl:

Maja
09-04-2008, 21:21
Bolje to nego - zavedi ju,po*ebi ju i odbaci ju! :D

pu čuj... nije to tako ni daleko od istine...
gg, pseto :rotfl:

Dreadlock
09-04-2008, 21:22
evo ja imam jedno zanimljivo pitanje...

kako iz zone prijateljstva preci u ljubavni par?

Maja
09-04-2008, 21:24
evo ja imam jedno zanimljivo pitanje...

kako iz zone prijateljstva preci u ljubavni par?

hmm... to je čudno pitanje... možda kad skužiš da
prijateljstvo više nije ono što želiš, mislim ono, želiš više,
i onda se počneš drugačije ponašat, teme za razgovor su drugačije...
kod mene je barem tako išlo :D

Dreadlock
09-04-2008, 21:26
ma ne,krivo sam se valjda izrazio...

kako osvojiti osobu koja ti je frendica?
kako da ti pokusas preci iz zone prijateljstva u ljubavnu zonu?

edit:objasnjavao sam pitanje i onda vidio tvoj post pseto :D

donekle.Cesta je ta pojava...

Ivan_87
09-04-2008, 21:28
@Dreadlock Teško brate,teško! Why? Si ti u toj sitauciji?


ja sam sa svakom počeo kao jako dobar frend i išli prošetat i završili uvjek na nekom zidiću ili klupici u pozi da ona sjedi na meni :)

a sve počelo i dugo se dopisivali i išli na pića ...

i nakraju ti se meni jako sviđašmi kaže :D :rambo:

Dreadlock
09-04-2008, 21:29
e da,a sto kad ona drzi da ste sam frendovi?
jel imas sanse?

hehe,zatekao sam vas :D

Maja
09-04-2008, 21:30
ja sam sa svakom počeo kao jako dobar frend i išli prošetat i završili uvjek na nekom zidiću ili klupici u pozi da ona sjedi na meni :)



naaaaaaajs :pray: :pray:

Maja
09-04-2008, 21:33
Very Nice! :D

ane


nego dreadlock, samo malo kreneš u akciju i to ti je to!
(kako je seth osvojio summer, a on je štreberast, a ona fensi :rotfl: )

Maja
09-04-2008, 21:36
Samo pazi da ne pokupiš šamar! :D
vidiš,vidiš, mudro je ovo kerče :rotfl:
kužiš, ne treba pretjerat, ono doć curi "e mala, ajmo se mi... "
to nije kewl :-x

Maja
09-04-2008, 21:38
XD

imam kveščn, ono, ako se dread slaže da krenemo na novu temu... :D

Dreadlock
09-04-2008, 21:39
nema beda,samo daj majo :D

e da i bas sam se ugodno nasmijao na seth i summer dio :D :thumbs2:

Maja
09-04-2008, 21:41
XD

nego, ono, kužim da su tu dečki/muškarci u većini pa me zanima...
šta dečki/muškarci ne vole kod cura? mislim ono, u ponašanju :D

Dreadlock
09-04-2008, 21:42
kad glumi nedostiznu,kad se opije ko deva...ak se sjetim jos javim ti :D

Maja
09-04-2008, 21:44
kad glumi nedostiznu,kad se opije ko deva...ak se sjetim jos javim ti :D

hmm... 'fala... hmm...
"kad glumi nedostižnu"... valjda zato moja frendica nikak ne završi
sa mojim frendom a sigurno se pale jedno na drugo :D

edit:kerče, to je isto istina, to SVI MRZE :rotfl:

Kron
09-04-2008, 21:47
was ist kerče?

Dreadlock
09-04-2008, 21:47
ker=pas

:D

McPingvin_v2.0
09-04-2008, 21:48
šta dečki/muškarci ne vole kod cura? mislim ono, u ponašanju :D
Umišljenost na prvom mjestu, nedostatak inteligencije na vrlo dobrom drugom. Zajedno u kombinaciji haraju kao Hitler '39.

Maja
09-04-2008, 21:54
pingvin... (i ostali)

koju biste radije curu/ženu odabrali?

lijepa i glupa
ili
relativno lijepa (čitaj:malo ružna) i pametna?

Dreadlock
09-04-2008, 21:58
pod lijepa i glupa dolazi i umisljeva tak da ovo drugo...

McPingvin_v2.0
09-04-2008, 22:00
pingvin... (i ostali)

koju biste radije curu/ženu odabrali?

lijepa i glupa
ili
relativno lijepa (čitaj:malo ružna) i pametna?
Da ti iskreno kažem, nevažno. Cijenim pamet ispred ljepote, no ako cura ima "ono nešto", ostalo mi ne igra ulogu. No, kada bi vrebao sljedeću metu za sebe, bila bi pametna i "malo ružna" :), a za Zbari Team... Zna se.

Lijepa, pametna i umišljejna. Takve je najslađe izbaciti iz stana u 3 ujutro. Bez pola obleke.

Maja
09-04-2008, 22:10
čudo, ja mislila da će bit odgovora kao PA ONU LJEPŠU, NARAVNO al eto... :rotfl:

gg :)

Dreadlock
09-04-2008, 22:15
mislim gle ak je panj drva pametniji od nje,onda je glupo i uvidis da to ne vodi nikuda :)

McPingvin_v2.0
09-04-2008, 22:16
čudo, ja mislila da će bit odgovora kao PA ONU LJEPŠU, NARAVNO al eto... :rotfl:

gg :)
Ne znaš me :)




np: Dežurna ekipa Dr. Schwanza - Krampus vs. Nikola

"... ti ćeš me bolje upoznati, normalno prvo, pa onda u pičku..."

Maja
09-04-2008, 22:54
hahaha :killyou: :thumbs1: :nonono:


:rotfl:

Sickmanno1
09-04-2008, 23:02
Sto ruzniju ozenis to bolje....barem si siguran da te nece varat lol xD

Ivan_87
10-04-2008, 08:14
e da,a sto kad ona drzi da ste sam frendovi?
jel imas sanse?

hehe,zatekao sam vas :D



pa u tom slučaju neznam ja curu sa kojom sam sad u vezi znam već nekih cca 15 godina onako iz viđenja a zadnje 2 godine onako malo bolje,kad bi ona išla na kavu sa frendicom vidjeo bi i nju,i pitala me mala br tek tako

nakon par dana mi poslala poruku uvezi te frendice i sve je tako počelo,dopisivaqli smo se svaki dan pomalo,onda mi rekla da sam joj ful ok frend...
i te neke fore,našli se desetak puta i ništa i kasnije ja nju onako lagano zagrlim i sve počme,uživila se mala :rambo:

hehe sad kad mi cura bude ovo pročitala bit će :hangin: :oops: :scared:

al super sam zadovoljan,nije glumica,sluša,voli me,radišna za razliku od mene ... :)

@Dreadlock probaj ju pitat ( ako već imaš neku takvu frendicu ) kad skupiš malo snage AKO ONA osjeća nešto više prema tebi ili da ste samo dobri frendovi,al kad bude takva situacija pogodna za takvo pitanjce pa ćeš vidjet :wink:

Kron
10-04-2008, 08:56
Na koju foru reći zenskoj da mi se ne sviđa, al da bude što bezbolnije, jer ide s menom u razred. Nije mi još ništa rekla, al preočito je, vec vise od godinu dana stalno gleda u mene, smjeska se ´n´ shit, zabacuje kosu itd...

Plexihack
10-04-2008, 09:21
Na koju foru reći zenskoj da mi se ne sviđa, al da bude što bezbolnije, jer ide s menom u razred. Nije mi još ništa rekla, al preočito je, vec vise od godinu dana stalno gleda u mene, smjeska se ´n´ sladoled, zabacuje kosu itd...

Ništa,ignoriraj ju i kad se počme lijepit za tebe ti počni govorit nešto o CS-u,kompovima,C++-u (ovo uvijek pali) ^^



btw,ta ženska me sad počela grliti,cijeli dan se "mazimo",govori mi "ljubavi","dragi",pita me dali mi je nedostajala (a nisam ju vidio 1 dan xD)...a ima dečka :?
hmmm nisi mi zvučao kao tip koji se mota oko ženskih koje imaju dečka...

Ni nisam takav tip,ona je došla nama u 6. razredu,ostalo je još par mjeseci do srednje,a u zadnje vrijeme se intenzivno družimo...više se ona baca na mene nego ja na nju,stalno doletava do mene,govori mi "zagrli me ljubavi"...u sličnoj sam situaciji kao Dread (spolno općio pas s tobom,jesi ti moja replika u reptilu iz 4. dimenzije?),dosta smo dobri frendovi...A skoro svaki put kad se vidimo ili završimo zagrljeni,ili mi ona sjedi u krilu,stalno hoće biti samnom...osim njenog dečka,jedina prepreka je njena snobovska frendica koja je u oblacima i koju treba spustit na zemlju,a i moji frendovi koji joj stalno uletavaju (ona ih uporno odhebava).

btw,kaže da će biti "pakleno" na ekskurziji ^^

Čudno za mene...prvi put sam odkad se družim s njom osjetio ljubav.
Prije sam uvijek gledao na to kao na nešto za budale i neki glupi,nadasve "životinjski" osjećaj.Cure su mi bile lijepe tjelesno,ali ništa me nije "vuklo" prema nijednoj...ali sada je situacija drukčija,cijele dane mi je samo ona u mislima.

B4j4
10-04-2008, 10:49
pingvin... (i ostali)

koju biste radije curu/ženu odabrali?

lijepa i glupa
ili
relativno lijepa (čitaj:malo ružna) i pametna?
ja bi uzo onu trecu... onu s velkim sisama :D
@ plexi
si siguran da ona u tebi ne vidi samo dobrog prijatelja ? ja imam takav odnos sa svojom najboljom frendicom... a ima decka..

Ivan_87
10-04-2008, 11:05
pingvin... (i ostali)

koju biste radije curu/ženu odabrali?

lijepa i glupa
ili
relativno lijepa (čitaj:malo ružna) i pametna?
ja bi uzo onu trecu... onu s velkim sisama :D
@ plexi
si siguran da ona u tebi ne vidi samo dobrog prijatelja ? ja imam takav odnos sa svojom najboljom frendicom... a ima decka..

sve to debelo ovisi od osobe do osobe,a sad svakom je situacija i okolina 100 puta drukčija,tako da najviše vi znate kakav je ko i kako snjim al mali savjet dobro dođe,kužite :wink:

Maloki
10-04-2008, 14:27
Ono smisao je u tome da se napravi tutorial o tako nečemu ravno tome da napraviš tutorial o tome kako živjeti život.
Ili o tome kako izbacivati izmet i to napisano na blogu o sarmi, jel tak?


Lijepa, pametna i umišljejna. Takve je najslađe izbaciti iz stana u 3 ujutro. Bez pola obleke.
I onda lijepo obleku prodat na placu i gg, u svakom slučaju imaš profita.

Maja
10-04-2008, 15:18
pseto jel može pitanje?

medusa
10-04-2008, 15:31
pingvin... (i ostali)

koju biste radije curu/ženu odabrali?

lijepa i glupa
ili
relativno lijepa (čitaj:malo ružna) i pametna?
koliko ružna i koliko glupa?
makar bih prije uzeo 2. opciju ako je gabor da je ne mogu ni pogledati u facu onda je ni sva pamet svijeta neće učiniti privlačnom

Maja
10-04-2008, 16:00
Može! Pucaj! :D

jel istina sve ovo što piše na userbaru u tvom sigu?

Maja
10-04-2008, 16:06
hmm...
cocain addict?

Maja
10-04-2008, 16:09
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

dobro, ako ti kažeš da nisi drogeraš, onda nisi
gg 4 u :pray:

Sickmanno1
10-04-2008, 16:17
Wuhu, sad znam koga cu zvati dok dodem u ZG, da nesto spoji xD

Dreadlock
10-04-2008, 16:37
nisam bas bio u pravoj vezi pa nis...


plexi mi u sigu :D

KI KI
11-04-2008, 06:08
NP! :D
Ej, ljudi. Šta najviše mrzite kad ste u vezi sa nekom curom? (Ima toga, vjerujte.)
Ja mrzim to što se znamo jako često posvađat (najviše sam kriv ja(šta ja mogu kad volim radit sra*a)) ali iskupim se jednom lijepom večerom!

tako je i meni... ona se zna posvađati oko nečega kaj nisam ja ni napravio ni niš nego je saznala od frendice

Mafioz0r
11-04-2008, 08:35
Čudno za mene...prvi put sam odkad se družim s njom osjetio ljubav.
Prije sam uvijek gledao na to kao na nešto za budale i neki glupi,nadasve "životinjski" osjećaj.Cure su mi bile lijepe tjelesno,ali ništa me nije "vuklo" prema nijednoj...ali sada je situacija drukčija,cijele dane mi je samo ona u mislima.
Upravo o tome sam ja cijelo vrijeme govorio u onim raspravama o životinjskim osjećajima. Ljubav je skup kemijskih procesa u mozgu koji ti oduzimaju objektivnost. Jedini savjet koji ti ja mogu dati je da ne dopuštaš da ti ona stalno bude u mislima. Glupo je da ti ljubav, ili u ovom slučaju zaljubljenost, oduzima objektivnost i zdrav razum.

Plexihack
11-04-2008, 09:13
Čudno za mene...prvi put sam odkad se družim s njom osjetio ljubav.
Prije sam uvijek gledao na to kao na nešto za budale i neki glupi,nadasve "životinjski" osjećaj.Cure su mi bile lijepe tjelesno,ali ništa me nije "vuklo" prema nijednoj...ali sada je situacija drukčija,cijele dane mi je samo ona u mislima.
Upravo o tome sam ja cijelo vrijeme govorio u onim raspravama o životinjskim osjećajima. Ljubav je skup kemijskih procesa u mozgu koji ti oduzimaju objektivnost. Jedini savjet koji ti ja mogu dati je da ne dopuštaš da ti ona stalno bude u mislima. Glupo je da ti ljubav, ili u ovom slučaju zaljubljenost, oduzima objektivnost i zdrav razum.


Ajde,nije mi "cijele" dane u mislima,zaboravim na nju dok sviram gitaru,igram basket ili programiram...

Ali prvi put sam spoznao taj osjećaj,inače sam osoba koja je hladnokrvna do kosti i nezanimaju me ni drugi ljudi ni njihovi osjećaji,brige,problemi,osim sa psihološkog stajališta...

@Dread - ^^


btw,reply ide za nekih par dana,crkla mi graf. pa moram dobavit novu ^^

RayDX
11-04-2008, 09:42
Svaki kemijski proces, kao i ljubav može se kontrolirati... I što je najbitnije, može se manipulirati. :thumbs2:

ZorgTheBorg
11-04-2008, 11:05
Svaki kemijski proces, kao i ljubav može se kontrolirati... I što je najbitnije, može se manipulirati. :thumbs2:
Hell yea :thumbs2:

Helena
11-04-2008, 18:02
Jebali vas životinjski osjećaji. Nešto tako lijepo poput ljubavi ne može biti životinjski osjećaj. To što vas muči kronični problem nejebice, to je druga stvar. -.-

Empe Tri
11-04-2008, 19:03
hahaha pusti ih vidis da su majmuni... bez uvrede i majmuni imaju osjecaj za ljubav xD sala ;)

medusa
11-04-2008, 19:07
Nešto tako lijepo poput ljubavi ne može biti životinjski osjećaj.
bog mora postojati inače svijet nema smisao
ista linija razmišljanja

Empe Tri
11-04-2008, 19:15
bog mora postojati inače svijet nema smisao
ista linija razmišljanja

svijet nema smisao jer ljudi traze smisao u zivotu... vjecna pitanja.... sta je ljubav, koji je smisao zivota i dali bog postoji...
na koje ntko ne moze odgovorit jer sam moras nac odgocvor na ta pitanje... npr da ti neko kaze smisao zivota je da si odrezes prst u 25 godini zivota... dali bi ti povjerovao ili bi trazio drugi odgovor ???

btw. ja nevjerujem u boga, jer ga nikad nisam vidio... to sto ljudi pricaju nek zadrze za sebe ;) :P

Helena
11-04-2008, 19:31
Nešto tako lijepo poput ljubavi ne može biti životinjski osjećaj.
bog mora postojati inače svijet nema smisao
ista linija razmišljanja
Ne mora. Moj život ima savršeno dobrog smisla i bez njega.

Kostolomac
11-04-2008, 20:59
ajde vi ateisti odite lijepo čitat svog nietzschea i njegovog antikrista a ovdje pustite ljude da šprehaju o najdivnijoj stvari na svijetu, ljubavi. dobro, za neke je to čokolada :P

Facelessone
11-04-2008, 21:34
kakve veze ateisti imaju s ljubavi ?

Maja
11-04-2008, 21:37
kakve veze ateisti imaju s ljubavi ?

osim što i ateisti imaju ljubavi, ama baš nikakve :D

RayDX
11-04-2008, 22:01
Jebali vas životinjski osjećaji. Nešto tako lijepo poput ljubavi ne može biti životinjski osjećaj. To što vas muči kronični problem nejebice, to je druga stvar. -.-

Tak' je. Ali ipak, bolje nejebica nego grižnja savjesti zbog previše ljubovanja. 8)

Mafioz0r
11-04-2008, 22:20
btw,ta ženska me sad počela grliti,cijeli dan se "mazimo",govori mi "ljubavi","dragi",pita me dali mi je nedostajala (a nisam ju vidio 1 dan xD)...a ima dečka :?
hmmm nisi mi zvučao kao tip koji se mota oko ženskih koje imaju dečka...

Ni nisam takav tip,ona je došla nama u 6. razredu,ostalo je još par mjeseci do srednje,a u zadnje vrijeme se intenzivno družimo...više se ona baca na mene nego ja na nju,stalno doletava do mene,govori mi "zagrli me ljubavi"...u sličnoj sam situaciji kao Dread (spolno općio pas s tobom,jesi ti moja replika u reptilu iz 4. dimenzije?),dosta smo dobri frendovi...A skoro svaki put kad se vidimo ili završimo zagrljeni,ili mi ona sjedi u krilu,stalno hoće biti samnom...osim njenog dečka,jedina prepreka je njena snobovska frendica koja je u oblacima i koju treba spustit na zemlju,a i moji frendovi koji joj stalno uletavaju (ona ih uporno odhebava).
Ja se ne kužim u upucavanje, cure i slične stvari, ali mogu ti dat 1 savjet : reci joj da odj3be. Ako ima 14 godina i upucava se tebi iako ima dečka, očito je da je laka kurva (a ti joj još dopuštaš da te vrti oko malog prsta). To me ne čudi, jer kao što si i sam rekao, nikad prije nisi osjetio osjećaj zaljubljenosti, pa sad ne znaš šta poduzeti oko toga. Ne znam za tebe, ali mene živciraju takve cure i ljudi koji se pale na njih.

Maloki
11-04-2008, 22:49
Ljubav je skup kemijskih procesa u mozgu.
Sve u nama je skup kemijskih procesa, zapamti to.


Glupo je da ti ljubav, ili u ovom slučaju zaljubljenost, oduzima objektivnost i zdrav razum.
Upravo su osjećaji ti koji nam daju neki "razum", pogled na svijet i slično. Bez osjećaja nisi ništa, samo prazna ljuska.
I definiraj mi "zdrav razum".

I da, životinjama se ne može dati cijeli spektar osjećaja koji se daju i ljudima.

Neven <R>
11-04-2008, 22:57
Da to mi je najjače zdrav razum i objektivnost? To ne postoji, sve je subjektivna procjena oblikovana našim emocijama, mislima, stavovima itd. To što vi kvazi filozofi govorite je totalno suludo, to je kao da kažeš da ne tuguješ i neplačeš kad ti netko blizak umre, kao da se ne veseliš kada ti se dogodi nešto dobro itd. Sve to oduzima tzv. objektivnost koja zapravo niti ne postoji.

RayDX
11-04-2008, 23:10
L'amour est une belle chose.

Nakon 3 godine učenja i nije baš nešto impresivno... :rotfl:

medusa
12-04-2008, 09:04
Nešto tako lijepo poput ljubavi ne može biti životinjski osjećaj.
bog mora postojati inače svijet nema smisao
ista linija razmišljanja
Ne mora. Moj život ima savršeno dobrog smisla i bez njega.
tvoj život da, ali svijet je druga priča... ;)
inače, nisam mislio potaknuti teološke rasprave nego pokazati da onaj argument nije ispravan.
a što se tiče mafiosova savjeta plexiju- mafioso ima pravo, ako ona ima dečka i to joj ne smeta, šta ako bude s tobom pa se napali na nekog drugog lika i na njega se počne bacati?

Helena
12-04-2008, 15:22
ajde vi ateisti odite lijepo čitat svog nietzschea i njegovog antikrista a ovdje pustite ljude da šprehaju o najdivnijoj stvari na svijetu, ljubavi. dobro, za neke je to čokolada :P
Ajde odjebi lagano.


Ne mora. Moj život ima savršeno dobrog smisla i bez njega.
tvoj život da, ali svijet je druga priča... ;)
inače, nisam mislio potaknuti teološke rasprave nego pokazati da onaj argument nije ispravan.[/quote]
Komentar ti ne stoji, jer ti ni usporedba nije baš na mjestu. Al dobro... Svejedno...

Maja
12-04-2008, 15:29
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D

Ivan_87
12-04-2008, 16:28
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D


ajde ne komplicirajte :pray:

McPingvin_v2.0
12-04-2008, 16:30
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D
Aha, ovako: "odjebi*"?

Maja
12-04-2008, 17:06
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D
Aha, ovako: "odjebi*"?

-.-
pa ono mogla je i to :D

Plexihack
12-04-2008, 19:56
/cut and out!

očito je da je laka kurva...

Nije,koliko znam imala je tri dečka do sad ^^
Nije tip koji voli brijat (kao ostatak cura u ovom prokletom gradu...),ne mijenja često dečke i ne pada na upade ostatka ekipe...

Mah,šta bude bude,otarasio sam se tog osjećaja (control FTW!),a ionako imam još dva mjeseca osmog razreda pa će se to brzo zaboravit...ali ono najgore je da nemogu ništa probat jer idemo skupa u razred,pa ako se samo zeza onda bi bilo nekako neugodno da se svaki dan vidimo...

B4j4
12-04-2008, 21:03
/cut and out!

očito je da je laka kurva...

Nije,koliko znam imala je tri dečka do sad ^^
Nije tip koji voli brijat (kao ostatak cura u ovom prokletom gradu...),ne mijenja često dečke i ne pada na upade ostatka ekipe...

Mah,šta bude bude,otarasio sam se tog osjećaja (control FTW!),a ionako imam još dva mjeseca osmog razreda pa će se to brzo zaboravit...ali ono najgore je da nemogu ništa probat jer idemo skupa u razred,pa ako se samo zeza onda bi bilo nekako neugodno da se svaki dan vidimo...
eh.. bar ti nije susjeda :(

Plexihack
12-04-2008, 21:15
Jadan ti...

Meni je slično,živi 3 ulice dalje,u ulici kroz koju ja često prolazim,a moja ulica je na putu do škole tako da ju vidim često...

btw,nađoh na vikipediji nešto zanimljivo...izgleda da je ljubav bolest ^^

http://en.wikipedia.org/wiki/Limerence

Dreadlock
12-04-2008, 22:16
sad ce opet doci protivnici ljubavi i sloziti se... :roll:

Plexihack
12-04-2008, 22:22
Zanimljivo...

Upravo slušam mjuzu na mobu (ne rade mi sluše na kompu) i stiže mi poruka:
"Volim te jubavi moja"...broj mi je nepoznat...idem sad to provjerit ^^

McPingvin_v2.0
12-04-2008, 22:27
Jadan ti...

Meni je slično,živi 3 ulice dalje,u ulici kroz koju ja često prolazim,a moja ulica je na putu do škole tako da ju vidim često...

btw,nađoh na vikipediji nešto zanimljivo...izgleda da je ljubav bolest ^^

http://en.wikipedia.org/wiki/Limerence
"having a crush" =/= ljubav

crush= zacopanost

Kron
12-04-2008, 23:07
tako je, onaj sprž što te drži par dana, koji put prođe, koji put ti krf siše malo duže

Helena
13-04-2008, 16:46
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D
Hoćeš? Oke... Odjebi. :-*
Kad prestaneš spammat i pisat imalo konstruktiven postove, onda mi možeš takve savjete davat. A to će bit nikad...

Matilda Mother
13-04-2008, 16:49
bad to the bone

peko
13-04-2008, 16:53
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D
Hoćeš? Oke... Odjebi. :-*
Kad prestaneš spammat i pisat imalo konstruktiven postove, onda mi možeš takve savjete davat. A to će bit nikad...

Moje dame, molim vas... ne može to tako.

Nije primjereno, niti na vašoj razini...

Pričekajte da dopremimo ring s blatom.

Maja
13-04-2008, 16:58
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D
Hoćeš? Oke... Odjebi. :-*
Kad prestaneš spammat i pisat imalo konstruktiven postove, onda mi možeš takve savjete davat. A to će bit nikad...

sad smo se počeli i šamarat', jelda?
ako imaš nešto protiv mene, ne zanima me, pa onda ovakve komentare zadrži za sebe, jer
ako ti smeta sugestija bezopasna poput ove onda stvarno. hvala.

Matilda Mother
13-04-2008, 17:00
oy, ne smiješ tako s njom... :rotfl:

Nightyx
13-04-2008, 17:01
uuu ko se to drogira

Helena
13-04-2008, 17:05
helena, mogla bi barem stavit zvjezdicu ili tako nešto...
ponašaj se moderatorski :D
Hoćeš? Oke... Odjebi. :-*
Kad prestaneš spammat i pisat imalo konstruktiven postove, onda mi možeš takve savjete davat. A to će bit nikad...

sad smo se počeli i šamarat', jelda?
ako imaš nešto protiv mene, ne zanima me, pa onda ovakve komentare zadrži za sebe, jer
ako ti smeta sugestija bezopasna poput ove onda stvarno. hvala.
Nemam ništa protiv tebe. Ali smeta me činjenica da svakom loncu moraš bit poklopac, i to s bezveznim komentarima. I vjeruj mi, ovo nije ni blizu šamaranju.

Nightyx
13-04-2008, 17:06
Nemam ništa protiv tebe. Ali smeta me činjenica da svakom loncu moraš bit poklopac, i to s bezveznim komentarima. I vjeruj mi, ovo nije ni blizu šamaranju.

stara narodna

Maja
13-04-2008, 17:08
1. nisam svakom loncu poklopac
2. mislim da ima bezveznijih komentara od mojih, a i da su bezvezni, to je moje
mišljenje i moje je pravo da ga izrazim na bilo koji način
3. i da je šamaranje, uopće me nije briga


a sad, moja moderatorska strana, ontopic, molim :D

Matilda Mother
13-04-2008, 17:09
Nemam ništa protiv tebe. Ali smeta me činjenica da svakom loncu moraš bit poklopac, i to s bezveznim komentarima.

ko da si ti išta bolja..općenito, čitav forum je takav

Nightyx
13-04-2008, 17:10
Nemam ništa protiv tebe. Ali smeta me činjenica da svakom loncu moraš bit poklopac, i to s bezveznim komentarima.

ko da si ti išta bolja..općenito, čitav forum je takav

u suprotnom, ne bi bio forum.

Matilda Mother
13-04-2008, 17:14
Nemam ništa protiv tebe. Ali smeta me činjenica da svakom loncu moraš bit poklopac, i to s bezveznim komentarima.

ko da si ti išta bolja..općenito, čitav forum je takav

u suprotnom, ne bi bio forum.

exactly :D

Neven <R>
13-04-2008, 17:23
Pričekajte da dopremimo ring s blatom.
Ja mislim da je ovo najbolja ideja za razrješit situaciju.

Matilda Mother
13-04-2008, 17:25
dofuramo maju na roštilj, natopimo nikolinu livadu i voila! problem riješen :D

Helena
13-04-2008, 17:28
Be my guest...

Neven <R>
13-04-2008, 17:37
Ok onda dogovoreno, valjda se ne bude pingvin ljutio kaj ćete mu livadu uništiti. :D

Maja
13-04-2008, 18:11
ja mislim da to nije ništa... samo onak... kao i sve druge žene, ona mašta o svom vjenčanju iz snova, vjerojatno samo to :D

Nightyx
13-04-2008, 18:15
STOP WITH THE OFF TOPIC FOR GODS SAKE!! :-x

Eh sad! Imam problem! Kad idem u šetnju sa curom ona svaki put kaže kad prođemo pokraj neke trgovine sa vjenčanicama - ''Kako bi mi ova stajala'', ''Šta misliš o ovoj'', ''Jedva čekam svoje vjenčanje da vidim samu sebe u ovoj vjenčanici''... :shock:

Jeli to znači da bi se ova željela udati za mene???????
Please HELP!!
:|

da, to znaći da se želi udati za tebe.

peko
13-04-2008, 18:27
Fu*k! Ali još smo premladi! Imamo samo 19 godina a ona bi se udala! Ima ko kakav lijepi savjet kako da izbjegnem taj događaj barem do 25 godine? Je se neželim udati sad! :(

Ummm... dobra metodologija u toj situaciji je jednostavno... ne oženit ju?