PDA

Pogledaj cijelu verziju : ljubav i sve vezano uz tu temu =)



Stranica : 1 2 3 [4] 5 6 7

Empe Tri
06-05-2008, 16:07
wtf??? ovako,curi se gadi pusenje kite, a neznam zasto..

gledale su sigurno film KitaUBila pa zato nece,
ja sam zadovoljan sa svojom ma da mi ga nije nikad podudlala, al za sad u krevetu s njom imam nesto iskustva a nadam se vise stec i nebi se pozalio na to :oops: :D

Maja
06-05-2008, 16:12
dečki,dečki, o čemu vi tu raspravljate... ccc... tko bi rekao...

:rotfl:

Maja
06-05-2008, 16:14
Šta je tu smiješno! To su muške stvari! Ti to neznaš kaj je! :rotf:
NHF Maja!

nisam baš TAKO mlada i naivna da ne znam o čem vi. :rotfl: starija sam od ki ki-ja :yuck:

Empe Tri
06-05-2008, 16:15
@ Sex machine! Jesi li ju pito zašt neće?

nemoj je ni pitat ni tjerat na to doce dan kad ga bude sam htjela, ja svoju nisam ni pitao za keks bio strpljiv i eto desilo se prije nove i na novu i poslje i jos par puta 8) ... i onda pauza tj. prekid, pa evo opet zajedno nekih tjedan dana :P i super mi je xD

nikad nemoj tjerat trebu na nesto idi sve finjaka ili bacaj kontru al bolje je na finjaka tako ces prije dobit mada ce duze trajat al isplati se ;)
kontru bacaj samo ako si sa trebom radi keksa i niceg drugog onda ce i ona popustit :D

Sex-machine
06-05-2008, 16:31
gadi joj se ono ljigavo

Dreamer Deceiver
06-05-2008, 16:40
usput, pseto miči sig Za dom Spremni

Dreadlock
06-05-2008, 16:50
ekipa,sto sam rekao par postova iznad??
stvarno sorry,al molim da prekinete razgovor o tom.

@SM
Pingvin se salio kada je rekao slobodno :roll:

KI KI
06-05-2008, 18:58
Šta je tu smiješno! To su muške stvari! Ti to neznaš kaj je! :rotf:
NHF Maja!

nisam baš TAKO mlada i naivna da ne znam o čem vi. :rotfl: starija sam od ki ki-ja :yuck:
maja neznaš ti mene... vjeruj mi! mnogi mi kažu da izgledam par godina starije nego kaj jesam!

Bravo dread! :bravo:

srecom kaj me ni bio na forumu inače bi i ja bio u tih par postova... možda

Nitro3d
06-05-2008, 19:10
@ Sex machine! Jesi li ju pito zašt neće?

nemoj je ni pitat ni tjerat na to doce dan kad ga bude sam htjela, ja svoju nisam ni pitao za keks bio strpljiv i eto desilo se prije nove i na novu i poslje i jos par puta 8) ... i onda pauza tj. prekid, pa evo opet zajedno nekih tjedan dana :P i super mi je xD

nikad nemoj tjerat trebu na nesto idi sve finjaka ili bacaj kontru al bolje je na finjaka tako ces prije dobit mada ce duze trajat al isplati se ;)
kontru bacaj samo ako si sa trebom radi keksa i niceg drugog onda ce i ona popustit :D
Evo malo sam čačkao po forumu pa vidim zanimljivu raspravu,pa evo da se malo uključim,ujedno pozdravljam sve članove,stare i nove,koji me znaju i ne znaju.
@Empe Tri
Pametno je od tebe što nisi napastan kao neki dečki kad je ljubav u pitanju,jer nekima je u ljubavi(ako to tako možemo nazvat)samo na pameti da curu odvuku u krevet,dok cure uglavnom u vezi očekuju romantiku,takodjer u pravu si,za ono najvažnije ipak treba čekat i ne prisiljavat ju na to ako ona još nije spremna.I ovo što si rekao je očiti dokaz da prava ljubav sve prevlada,jer vi ste i unatoč prekidu ponovno zajedno.
Tako je bilo i u mom slučaju,predviđali su da će se veza između mene i moje cure raspast zbog toga što je ona starija 7 godina od mene,ali je između nas prava ljubav koja je sve tokoja je SVE prevladala.

Nitro3d
06-05-2008, 19:25
Tu več nastaje bitan problem u tome da bi se ona,kao što kažeš,mogla uvrijedit,zato joj možda treba predložit sljedeče:
Probaj ti radit tu Pizzu zajedno s njom.
A ako joj baš hočeš priznat da ti se ne dopada moraš to reči što nježnije,jer ukoliko joj kažeš nešto vrlo grubim izrazom,tipa:"Draga,Ona pizza je bila tako grozna"bude se možda uvrijedila,pa bi nakon toga možda sljedilo nešto drugo,poput šamarčine.
Dok,ako joj kažeš recimo:"DragaJel bi mogli mi iduči put zajedno ispeči pizzu,nekak mi je zadnji put bilo zlo,vjerojatno nije bio moj dan,pa da se to ne ponov"uglavnom nešto u tom stilu.

I inače,ako je pizza bila loša ne znači da će bit loše sve što skuha ili ispeče.

Nitro3d
06-05-2008, 19:31
A tako onda reci.
Ne znam onda što bi ti pomoglo,ali je to stvarno problem.
Buduči da ne znam kakvoga je karaktera tvoja cura ne mogu puno pomoči,u ovakvoj situaciji u kojoj ti je pomoč potrebna,istina je da tvojoj curi kuhanje nije jača strana,ali ako se gušiš ti,valjda se onda guši i ona.
I malo mi čudno da ništa ne valja što skuha,ako je tako onda bolje jedite gotovu hranu,zamrznutu ili nešto što je lako za napravit za jelo,nemojte nešto što se kuha.
I još nitko nije umro od hrane,jedino da ti zapne u grlu.

Nitro3d
06-05-2008, 19:34
Onda bolje ti uči kuhat od njene mame,kao fol da ju iznenadiš,pa napraviš neku večeru,i na kraju to sve može iči u tvoju korist.

Nitro3d
06-05-2008, 19:40
Nije loše,Ali bogami je sranje trebaš ju zaručit a ona loše kuha,pa onda cijeli svoj brak imaš bolove u trbuhu i obilni rigoletto svaki put kad ona nešto skuha.
Kolko je njoj godina,a koliko tebi?

Nitro3d
06-05-2008, 19:46
Imaš dosta ozbiljne postove tak da sam pomislio da imaš barem 25 godina.
Između vas je razlika godinu dana,to se još dade preživjet,a između mene i moje 7 godina.

B4j4
06-05-2008, 19:50
ae ljudi trebam pomoc...
svidam se jednoj curi ( osoba y )... i ona ''pati'' za mnom... i njena frendica ( recimo osoba x ), moja susjeda o kojoj ste puno culi, ona koja mi je slomila srce mi je to rekla... pitala me jel ja mislim imati kaj s njom. reko sam joj da ne, i onda se ona naljutila na mene jer sam ja kao zavadao njenu frendicu i sad ne zelim imati nista s njom, da ona place zbog mene....
a ja jos uvjek volim osobu x... sad osobi y treba sve to objasnit ju sto manje boli...

Nitro3d
06-05-2008, 19:55
Ako je došlo do nesporazuma ljepo joj sve objasni,nemoj preko drugih jer to obično ne pali,nego joj ti to u lice reci,što se tiče tvoje susjede popričaj nasamo s njom o vašem odnosu ako ti se ona još uvijek sviđa,jer na tebi je da povučeš prvi potez buduči da se ona tebi sviđa.

Nitro3d
06-05-2008, 20:21
Ne bi bilo loše,ali svakako bi valjalo da ideš s njom.Čisto da vidi da si uz nju a da i ti pritom naučiš nešto novo.
Ozbiljnost je vidljiva u tvojim postovima i stvarno sam pretpostavljao da si stariji od mene,jer tako su kao ti obično ozbiljni neki likovi koji su kao što sam rekao oko 25 godina.

Nitro3d
06-05-2008, 20:26
'Draga volim te, ali molim te, daj odi samnom na tečaj kuhanja, da si malo povečaš sposobnosti i vidike''
Taj ili ovaj prije njega su najbolji,ali ovaj preizravan i nije baš dobar.

Tvoja se cura zove Milka?

Dreadlock
06-05-2008, 20:27
@B4j4

slusaj...osoba x ti je slomila srce.znaci ti ces joj opet pokloniti to isto srce? :roll:
Jos te ona gnjavi oko osobe y...
Pitanje za tebe...sto mislis o osobi y?


@Pseto
Ti imas veliki problem.Ja na tvom mjestu definitivno nebi rekao svojoj curi da nezna kuhat.Zapamti da ona kuha za tebe i da bi trebao biti sretan sto netko kuha za tebe svaki dan!
Daj opisi na koje nacine ona eksperimentira?

Nitro3d
06-05-2008, 20:29
@B4j4

slusaj...osoba x ti je slomila srce.znaci ti ces joj opet pokloniti to isto srce? :roll:
Jos te ona gnjavi oko osobe y...
Pitanje za tebe...sto mislis o osobi y?


@Pseto
Ti imas veliki problem.Ja na tvom mjestu definitivno nebi rekao svojoj curi da nezna kuhat.Zapamti da ona kuha za tebe i da bi trebao biti sretan sto netko kuha za tebe svaki dan!
Daj opisi na koje nacine ona eksperimentira?

I ona to kuha iz ljubavi prema njemu.

KI KI
06-05-2008, 20:30
'Draga volim te, ali molim te, daj odi samnom na tečaj kuhanja, da si malo povečaš sposobnosti i vidike''
Taj ili ovaj prije njega su najbolji,ali ovaj preizravan i nije baš dobar.

Tvoja se cura zove Milka?

i meni se ovaj sviđe...
samo nebi to tako kao samo za nju rekao nego kao mi.. da si mi malo povečamo... ipak bi obadvoje bili na tečaju...

da tako mu se zove cura

Nitro3d
06-05-2008, 20:33
Sad ime nije bitno,nego ljubav između vas,i ne vjerujem da će jedan kuharski problem raskinut vašu vezu,svakako probaj tečaj kuhanja.

KI KI
06-05-2008, 20:35
vjerojatno i ona shvača da joj jela nisu bajna! nebi se čudio da ona isto jede vani prije nego tebi nešto skuha... pa lijepo idite zajedno na tečaj i onda svaki dan jedan nek kuha ^^ a jedan nek briše i pere suđe!

Nitro3d
06-05-2008, 20:36
Svakako dobar prijedlog.

Plexihack
06-05-2008, 20:37
ae ljudi trebam pomoc...
svidam se jednoj curi ( osoba y )... i ona ''pati'' za mnom... i njena frendica ( recimo osoba x ), moja susjeda o kojoj ste puno culi, ona koja mi je slomila srce mi je to rekla... pitala me jel ja mislim imati kaj s njom. reko sam joj da ne, i onda se ona naljutila na mene jer sam ja kao zavadao njenu frendicu i sad ne zelim imati nista s njom, da ona place zbog mene....
a ja jos uvjek volim osobu x... sad osobi y treba sve to objasnit ju sto manje boli...

Hmm...u sličnoj smo situaciji....

Frendica od te cure koju volim je već 3 godine zatelebana u mene i čak je prestala slušat britney spears i počela slušat gunz 'n' rozez,pistolse,deep purple ect.,nagovarala neke frendice da mi govore kako bismo bili dobar par...A meni se riga kad ju vidim ^^
Moj odgovor: Ako bi trebao bit sa njom jer imamo slične interese,onda znam jednu curu koja sluša punk i metal,igra košarku i rastura u CS-u...a usto je i dobra ^^


Ako nešto valja budi nekih tjedan dana s njom i probaj joj dati do znanja da je sve to "hladno",tj. da ništa ne osjećaš prema njoj...

Inače,moju ljubav trenutno razvlače po sudovima,borba za skrbništvo nad njom...njena stara je neki dan došla u školu i objasnila nam situaciju.Rekla je da je u petak suđenje kome će pripasti,da zna da bi ona željela se vratiti ovamo,da su tu svi dobri prema njoj,da je upoznala puno dobre djece i onda je krenula nabrajati neke koje joj je pričala...prvo ime koje je spomenula - moje...a žena me nikad nije vidjela u životu.

Stvarno se nadam da će se vratiti...samo mislim na nju...ne želim da bude u nekom selu u Slavoniji,kod oca alkoholičara...najgore šta neznam dali ona zna da ju volim...nikad joj nisam rekao,ali mislim da je shvatila...

@Pseto - "Ljubavi,pročitao sam nešto na netu,kažu da parovima koji zajednu kuhaju lakše iskazuju ljubav...a pošto ja neznam kuhati,šta kažeš da odemo na neki tečaj?"

Nešto u tom stilu...

Nitro3d
06-05-2008, 20:39
@ Nitro! Mnogo toga nije moglo prekinuti našu vezu! Moglo me samo bacit na fotelju! Ipak smo 2 god zajedno! Vjeruj mi radio sam sra*a a ona je ostal uz mene bez obzira na sve! Savršena je!

Eto ti,to dokazuje čvrstoču vaše ljubavi.
Inače poslovica kaže da"Ljubav prolazi kroz želudac"

KI KI
06-05-2008, 20:41
ma sigurno ima nešto bolje ali ovo je zasada perfektno! jel možda imate frendove koji su zajedno ko vi i da možda u četvero idete na taj tečaj?

@nitro: ona prolazi kroz želudac! a ne ostaje... to je dobro ali ne predugo! nije hrana sve u vezi!

Nitro3d
06-05-2008, 20:42
ma sigurno ima nešto bolje ali ovo je zasada perfektno! jel možda imate frendove koji su zajedno ko vi i da možda u četvero idete na taj tečaj?

@nitro: ona prolazi kroz želudac! a ne ostaje... to je dobro ali ne predugo! nije hrana sve u vezi!
Ma istina ljubav je bitnija a ne klopa.

Nitro3d
06-05-2008, 20:43
Dobra ti je poslovica! Stari moj da ti sam znaš kaj je ta ženska za mene sve napravila! Svađala se sa starim pa me lik nazvo poslije i ispričao mi se....imaš toga!

E onda te stvarno voli i cijeni kad je spremna da se kocka za tebe,a daj mi reci jesi li i ti takav prema njoj?

KI KI
06-05-2008, 20:45
Dobra ti je poslovica! Stari moj da ti sam znaš kaj je ta ženska za mene sve napravila! Svađala se sa starim pa me lik nazvo poslije i ispričao mi se....imaš toga!
u ima dosta vjeruj mi! inače pseto kaže da se njen stari jaaaaaaako rijetko ispričava! inače Milka ga podupire! kada je izgubilo posao ona se samo počela smijati a nije rekla da ako ne nađe posao da če ga napucati...


@ nitro: pa je... ipak sluša ju i udovoljava joj!

Sex-machine
06-05-2008, 20:46
onda jel ima pomoci za mene? oce kad propusit? :D:D

McPingvin_v2.0
06-05-2008, 20:46
Pseto, kupi faking kuharicu. Ako ne može naučiti kuhati pomoću kuharice, riješi je se.

KI KI
06-05-2008, 20:47
Pseto, kupi faking kuharicu. Ako ne može naučiti kuhati pomoću kuharice, riješi je se.
pingu odi lijepo kojih 20 stranica nazad i počni čitati odkada se pseto pojavio na forumu pa se onda javi...

KI KI
06-05-2008, 20:49
pa to sam i ja rekao...

Nitro3d
06-05-2008, 20:51
A vaša ljubav je prejaka da bi ju izgubio,nemoj si dopuštat takav rizik,jer je stvarno spremna sve učinit za tebe,i to sve iz ljubavi prema tebi,a ni 2 godine ipak nije malo.

Sex-machine
06-05-2008, 20:52
ja sam s mojom bio 2.6 god...

McPingvin_v2.0
06-05-2008, 20:52
Zašto moram pisati uputstva za čitanje svojih postova? :(

Je li itko od vas čuo za ironiju, cinizam, sarkazam, satiru i sve te stvari koje nam čine život ljepšim? :(

Dreadlock
06-05-2008, 20:54
pseto,pingu se zafrkava,on je televizijska zvijezda ovog foruma koja upotrebljava sarkazam :D

Sex-machine
06-05-2008, 20:54
al tvoja je vjerojatno bolja nego moja

Nitro3d
06-05-2008, 20:58
@pseto
Još ćeš nam se poslje pretpostavljam obratit za savjet kako izvest te "Zaruke"Tj.kako ju što originalnije zaprosit,da ona pristane,ali vjerujem da će pristat, zbog ljubavi,premda ste još vrlo mladi,imate vremena još.

Dreadlock
06-05-2008, 20:58
vec smo to rijesili :D

Sex-machine
06-05-2008, 20:59
mislim i ponasanje, al i izgled

B4j4
06-05-2008, 21:05
ae pseto ko bu bil kum za vjencanje ?

Dreadlock
06-05-2008, 21:08
haha :rotfl: :rotfl:

Nitro3d
06-05-2008, 21:09
Nije loš izbor.
Ali KI KI još nije položio vozački a opče je poznato da kumovi sa mladoženjine strane voze mladence.

Dreadlock
06-05-2008, 21:10
ja sam cuo da maloljetnik nemoze bit kum...

Nitro3d
06-05-2008, 21:14
U biti ne može.Mogao bi,ali da njegovi roditelji pristanu na to,bar mislim da je tak.
Pseto,zanimljivo štivo sam pročitao na str52 pa nadalje.
S time da će i meni za kojih pola godine također doči na red prošnja cure,pa se isto moram snač nekak.

Dreadlock
06-05-2008, 21:16
sto?? :shock:

sto nije ono s bendom?

Nitro3d
06-05-2008, 21:17
Čovječe! Pol mojih postova je na ovoj temi! :D
Si vidio šta kanim za prošenje? Hot-Line i to!
Hot-line?
To onaj bend koji pjeva narodne pjesme?

Dreadlock
06-05-2008, 21:17
a ups,o tom bendu se radi :D

Nitro3d
06-05-2008, 21:20
Joj,poznam ih,u jednim svatovima koje sam fotografirao su oni svirali,jer ja sam ti inače Fotograf.

Nitro3d
06-05-2008, 21:23
E puno si pitao.
Otprilike 4000-5000 kn,ali se u to računa i eventualno slavlje nakon toga,Većera,ili šta več.

Dreadlock
06-05-2008, 21:27
Dobro je! Mislio više! Ali kompletna prosidba će me koštat otprilike cca 15-16 soma!

cek...kako toliko puno?

Nitro3d
06-05-2008, 21:27
To je samo prosidba.
A koliko će te tek svatovi koštat.
I još nešt:Nisam siguran je li tolika cijena,samo pretpostavljam da je tolika.

Dreadlock
06-05-2008, 21:30
hm...neznam...mozebit...onda je krajnje vrijeme da pocnes stediti :D

Nitro3d
06-05-2008, 21:31
A koliko ćeš ljudi zvat?

Nitro3d
06-05-2008, 21:33
To je,najosnovnija rodbine,naj frendovi,Kum...
Ionako ćeš ostatak zvat kad budu svatovi.

Nitro3d
06-05-2008, 21:36
A gle,ako te odbije sad,to je mali financijski problem,ali te barem neče otkantat.

Nitro3d
06-05-2008, 21:41
Je/eš lovu! Šta ako me odbije i otkanta zbog glupe pomisli da ćemo se vjenčat?
Čovječe,između vas je velika ljubav i vjerujem da će razumjet tvoju želju,ako joj to nije dobra ideja,reči će ti ali ne vjerujem da će te otkantat,ako te nije otkantala kad si ostao bez posla,i ako te nije otkantala zbog svog starog pa onda definitivno neče ni zbog ovog.
A ako ne uspiješ sad probaj za ne znam pola godine,godinu dana.

Nitro3d
06-05-2008, 21:44
U redu sad to,ali moraš s njom raspravit i o braku,a ne da sve organiziraš uzalud.

Nitro3d
06-05-2008, 21:46
Idem i ja polako,ajde pozz.

Dreadlock
06-05-2008, 21:51
aj bok svima

btw. ovo je postao chat topic :D :D

@B4j4
sto ces napraviti?

B4j4
06-05-2008, 22:18
aj bok svima

btw. ovo je postao chat topic :D :D

@B4j4
sto ces napraviti?
ne znam...
pece me savjest... zao mi je cure... ali kad znam da nece ici... dosta cura se zanima za mene.. i ja sam ih sve odbio... hodao sam s jednom curom par dana i kad smo prekinuli nisam bio niti tuzan ni nsita.... nije me uopce pogodilo... jer jos volim ovu drugu curu... ajd rekel bum da se zove Ana da vas ne motam...
ne zelim da cura pati... ali i ja sam patio pola godine i plako svaku vecer...
stvarno mi je tesko... :(

Jerry
06-05-2008, 22:25
nisi jedini koji pati...argh

Helena
06-05-2008, 23:04
Dobro je! Mislio više! Ali kompletna prosidba će me koštat otprilike cca 15-16 soma!

cek...kako toliko puno?
Samo prsten ti je oko 8 somova.

Lord Jambrek
07-05-2008, 00:59
Samo prsten ti je oko 8 somova.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nek mi još netko veli da sam glup i ubit ću ga, definitivno ne idem u brak, a, a, nema boga, nisam ja rockfeller

Neven <R>
07-05-2008, 01:22
Ane neću osnovat Rent - a - prsten firmu.

KI KI
07-05-2008, 06:03
Dobro je! Mislio više! Ali kompletna prosidba će me koštat otprilike cca 15-16 soma!

cek...kako toliko puno?
Samo prsten ti je oko 8 somova.

zapravo planira potrošiti oko 1som €! evo ja sada pročitao sve i kolko sam skužio ti bi rodbinu i frendove pozvao na prosidbu? ajde možda par ljudi ali cca50? pa kaj nebi bilo bolje liepo sve to kaj si ti isplanirao samo sa manje ljudi... i cijele zaruke bi koštale 2soma €... znam da imaš ušteđevinu ali ipak to je puno! i ako če sve cure takvu prošnju očekivati i još veće vjenčanje onda se slažem sa Jambrekom!

Ivan_87
07-05-2008, 09:26
ja nisam za brak prije 25-27 godine al do 30te sigurno se morate oženit jer će kasnije bit kasno :) imam ja još 5-6 godina SLOBODE :oops: :)

Matilda Mother
07-05-2008, 09:50
uzmite durex ring

Empe Tri
07-05-2008, 10:20
ja nisam za brak prije 25-27 godine al do 30te sigurno se morate oženit jer će kasnije bit kasno :) imam ja još 5-6 godina SLOBODE :oops: :)

istina isto razmisljamo ;) :D
provedi svoju mladost sto bolje mozes... ja planiram na zrce ici ovo ljeto ako dobijem 1 tjedan slobodnog :D

ujutro sta mi se odma desi :P
uzimam mob ono 3 poruke, jedna od bivse s kim si ti biou subotu navecer na klupici u parku.. druga : ej ides li veceras negdje da se najdemo da odemo na cugu bilo mi je super u subotu... treca : Frend, nisam ja nista rekao tvojoj azdaji znas da bi me ubila odma na mjestu...

eh sta sad napravit na ovom mjestu xD

Mjutant
07-05-2008, 10:43
Ajme a kakve ja gluposti doživim...bolje da nepricam :yuck:

Ivan_87
07-05-2008, 10:45
ja nisam za brak prije 25-27 godine al do 30te sigurno se morate oženit jer će kasnije bit kasno :) imam ja još 5-6 godina SLOBODE :oops: :)

istina isto razmisljamo ;) :D
provedi svoju mladost sto bolje mozes... ja planiram na zrce ici ovo ljeto ako dobijem 1 tjedan slobodnog :D

ujutro sta mi se odma desi :P
uzimam mob ono 3 poruke, jedna od bivse s kim si ti biou subotu navecer na klupici u parku.. druga : ej ides li veceras negdje da se najdemo da odemo na cugu bilo mi je super u subotu... treca : Frend, nisam ja nista rekao tvojoj azdaji znas da bi me ubila odma na mjestu...

eh sta sad napravit na ovom mjestu xD

aj super,ja sam na pagu isto preko ljeta sa curom pa se možda i vidimo na zrću hehe :)

Empe Tri
07-05-2008, 12:22
da bio sam 2 godine prije na baskoj i bilo mi je super, a kad sam vidio sta sam propustio na zrcu i kad sam gledao vido sta su ovi sve radili rekao sam moram ici tamo pa barem dobio otkaz :D

planiramo nas oko 15 ici tamo i iznajmit cijelu kucu bit ce ludnica... a da ne govorim za papaya parti kad bude dj tiesto =)
ici cemo najvjerovatnije tamo negdje kraj pocetkom 8. mj pa cemo biti 8-10 dana :D
valjda cu tamo ulovit nekoliko ribica, jer vidim da ce me ova moja odpilit :twisted: i lovit po gradu sa sjekirom :kill: :D

Sex-machine
07-05-2008, 14:44
sto sam ja danas imo dobar sex.. ajme majko

KI KI
07-05-2008, 14:46
lool... ajde malo tolerancije! ipak tu su i klinci od -14 godina...

Sex-machine
07-05-2008, 14:47
Ma da?? ok onda :D ehhe...

Maja
07-05-2008, 14:48
lool... ajde malo tolerancije! ipak tu su i klinci od -14 godina...

no comment :?

KI KI
07-05-2008, 14:50
a maja i ti isto ono... trebo sam reć -18 ali kaj se može... meni je svejedno jer onu govori jesuli se keksali kako i sve to...

KI KI
07-05-2008, 14:54
tnx pseto!

evo ih par!

ja, ti, jambrek, jerry, overdosed, ...

Dreadlock
07-05-2008, 15:04
jambrek nije klinac :roll:


@SM
Jesmo se dogovorili vec oko ovog?

Jerry
07-05-2008, 15:07
šta ti glupane kiki briješ za jamreka jambrek ima 17 ili 18 brijem...inače ja imam 13,i ne smetaju mi ova sranja,ionako ne čitam to...

KI KI
07-05-2008, 15:21
ok... ja sam mislio da on ima oko 14! a za tebe znam da si ko moje godine... i ja samo kažem da imaš 14 ili ispod... lol

Maja
07-05-2008, 15:22
pseto i ki ki, ja sam samo rekla no comment.

dkalem, back na topic

McPingvin_v2.0
07-05-2008, 16:07
Ono što MM (Mala Maja) pokušava reći je to da nema rasprava o seksu. Nikakvom.

Hvala.

Vaša sistem administracija po pitanju, u svezi, a glede raspačavanja humanoidnih fungicida za oralnu primjenu.

Sex-machine
07-05-2008, 16:26
Nist,ja se samo hvalim :D

Helena
07-05-2008, 22:03
lool... ajde malo tolerancije! ipak tu su i klinci od -14 godina...

no comment :?
Joj daj, ti imaš kolko? 14-15?

Ivan_87
07-05-2008, 22:21
da bio sam 2 godine prije na baskoj i bilo mi je super, a kad sam vidio sta sam propustio na zrcu i kad sam gledao vido sta su ovi sve radili rekao sam moram ici tamo pa barem dobio otkaz :D

planiramo nas oko 15 ici tamo i iznajmit cijelu kucu bit ce ludnica... a da ne govorim za papaya parti kad bude dj tiesto =)
ici cemo najvjerovatnije tamo negdje kraj pocetkom 8. mj pa cemo biti 8-10 dana :D
valjda cu tamo ulovit nekoliko ribica, jer vidim da ce me ova moja odpilit :twisted: i lovit po gradu sa sjekirom :kill: :D

HEHE samo nemoj ležat na cesti ujutro u 6 jer su počeli pljačkat onuda tako da ti preporučam da se ne zabijaš bzvz ako netreba :)

Empe Tri
07-05-2008, 22:42
hehe... ma danas me odpilila ova azdaja... ispo sam papak al nema veze reko sam joj da mi nije bitno ocemo li bit skupa ili ne, a frendovi uvjek mozemo bit... nekako cu ispravit da se pomirimo... valjda :|

uglavnom dans stize poruka i neka mala me vidjela u subotu i poslala mi par porukica da sam joj kexy i da bi bila samnom... a nece da se prestavi tko je...
poslao sam joj par poruka... i jos nije rekla kako se zove... sad neznm dal da ju odpilim ili ne posto znam da sa ovom azdajom necu bit vise 100%... ??

KI KI
08-05-2008, 06:05
pa ako si 100% siguran da je među vama gotovo onda ovu probaj zbarit i saznati ime! sigurno neko ima njezin broj ko ima tvoj... inače tebi nepiše na čelu broj?

Empe Tri
08-05-2008, 09:17
ma da ova stara mi dala nogu rdi subote, a ja joj rekao Frendovi ? i odgovorila mi da i da dojdem na kavu..i jutros smo sve popricali i za sad samo frendovi, reko sam joj da ni ne zelim nista drugo... :P
za onu malu se i ja pitam odkud njen moj broj.... znam da od frendova niko nije dao a kad odem u petak van malo cu se raspitat ciji je to br. jer kaze da ide van u onaj kafic di me je vidjela tek u subotu i da je tamo redovito subotom :P ....ja cu otic u petak i raspitat se malo, nisam siguran ko je to al misilm da je jedna mala, a predobra mi je jedino nju neznam tj. nikad s njom nisam ni bio, ni popricao jer je uvjek dosla kad se zaroljam od cuge :| al zato ove sve ostale znam i imat ce neka treba valjda njezin broj :D

al nekontam ako joj se svidjam i ako cu je vidjet u subotu zasto mi nekaze kako se zove ili barem nesto o sebi, neznam sta se boji da cu je odpilit ili sta ? u svom zivotu nijednu curu nisam odbacio, a da se nismo bolje upoznali i popricali, jer mi izgled i nije toliko bitan :D

idem joj poslat poruku, da vidim oce li mi sad rec ko je xD
a ovo mi je najgore neka curka se zanima za mene a neznam ko je i jos mi salje poruke i dopisuje se samnom nadam se da nije uzalud trosenje para :P

Matilda Mother
08-05-2008, 09:20
koja ispovijed :rotfl:

Empe Tri
08-05-2008, 09:29
uz kavu ujutro volim barem s nekim popricat, neda mi se sam pit tako da sam dosao nest i napisat da vidim odgovore i dal ima neko ideju sta da napravim uvezi toga :P :D

Sex-machine
08-05-2008, 09:32
Nadam se da cu danas/sutra opet imat onakav dobar sex

Empe Tri
08-05-2008, 09:38
ja ga necu imat jedno duze vrijeme dok ne nadjem novu zrtvu :D

D4MB4
08-05-2008, 10:15
ja sam 2 godine već sretan u vezi,u početku nije bilo bajno jel je bilo"de prestani igrat igrice ko dijete si"a razlog zašt je sad bolje je"super su ovi simsi!,vao super je AC"naravno sad sam je i ja naučio šta znači zaraza al jedino loša stvar je nikad da ja dodjem na red za kompom,al bolje to neg da sam prigovara nešt :D

Empe Tri
08-05-2008, 13:27
hehehe.... mozda mi se i posreci u petak ili u subotu. Napokon sam saznao s kim se dopisujem... mogu vam rec da se nisam nadao da ce ta mala bit.... al mi je ona skoro naj cura u rijeci :oops: :D

Dreadlock
08-05-2008, 14:27
jbt,tema ljubav se pretvorila u temu galebarstvo i kako galebariti

Ivan_87
08-05-2008, 14:30
jbt,tema ljubav se pretvorila u temu galebarstvo i kako galebariti

morat ću se prijavit za moda i počet ovo sređivat polako jer ako se ovako nastavi za 6mj ćemo imat 500 i više stranica :D :) :D

Empe Tri
08-05-2008, 14:47
ma sve je to povezano uz ljubav... :D ljbav nema granice pa tako nebi trebala imat ni ova tema :D

Maja
08-05-2008, 16:30
ma sve je to povezano uz ljubav... :D ljbav nema granice pa tako nebi trebala imat ni ova tema :D

nema ni spam :?

po ovom topiku se vidi ga je zbari podforum nekima potreban :rotfl:

Dreadlock
08-05-2008, 19:10
iako to nije bio plan ove teme...

Ivan_87
08-05-2008, 21:08
iako to nije bio plan ove teme...

maja pazi što pričaš dat ću ti opomenu :P :) :oops:

Helena
08-05-2008, 21:23
iako to nije bio plan ove teme...
Onda neka pseto i KIKI otvore temu "kako zbariti curu" ili neku tome sličnu, vidim da njima to ide. A ovo je ionak spamm caffe...

Helena
08-05-2008, 21:25
Joj, kakav pp, otvaraj si temu i gotovo. Tamo raspravljajte o galebarenju, a tu o ljubavi. I svi sretni i veseli.

KI KI
09-05-2008, 06:03
mene nemojte mješati u ovo! samo Pseto je otvorio tu temu ja nema nikakve veze sa tim...!



Onda neka pseto i KIKI otvore temu "kako zbariti curu" ili neku tome sličnu, vidim da njima to ide. A ovo je ionak spamm caffe...
meni nejde i nepokušavam a ni pseto ih ne bari već dosta dugo kolko ja znam! tako da... samo Pseto je otvorio tu temu a ne ja...

Matilda Mother
09-05-2008, 15:27
ane :pray:

K4ciga
09-05-2008, 15:31
Ja danas cijeli dan u svađi s Milkom! Dogodilo se sljedeće:
Jučer smo bili na tulumu. Malo si popili i bilo je sve super. Ona mi kaže da iz fore poljubim jednu curu. Ja rekao da budem! Nađem ja neku zgodnu i popričamo i nakon 10-ak minuta smo se već barili. Milka je naravno popizdila! Makar mi je rekla da to napravim ona se ljuti na to što sam napravio! Nije mi jasno kako to da je htijela da to napravim a kada sam napravio ona sva luda. WTF? To je bio nekakav test da vidi koliko sam joj vjeran ili? Koji joj je ku/ac?!?
I sad smo prekinuli! :cry:

Kako popraviti ovu situaciju? Ako je to ikako moguće popraviti?
Pošalji je u pi*ku materinu,koji joj je,traži te nešto pa te onda odjebe zbog toga?!

S druge strane,vjerojatno je gledala hoćeš li to stvarno napraviti ako ti da "dopuštenje".

K4ciga
09-05-2008, 15:37
Ma ona tebi treba oprostiti.Gdje ti je ponos?

Maja
09-05-2008, 15:38
Ma ona tebi treba oprostiti.Gdje ti je ponos?

kod milke u džepu :P

Maja
09-05-2008, 15:44
Negdje sam izgubio! Ipak je bila moja greška što sam uopće išao tao napraviti! Ipak to nije bilo fer prema Milki!

al nije ni ona bila fer prema tebi! traži da se hvataš sa ženskom, a onda te zamrzi zbog toga! mislim da te htjela testirat... ccc.. pao si, jbg :|

K4ciga
09-05-2008, 15:45
Negdje sam izgubio! Ipak je bila moja greška što sam uopće išao tao napraviti! Ipak to nije bilo fer prema Milki!
Nemaš sreće.Nađi si drugu.

Maja
09-05-2008, 15:46
Negdje sam izgubio! Ipak je bila moja greška što sam uopće išao tao napraviti! Ipak to nije bilo fer prema Milki!
Nemaš sreće.Nađi si drugu.

pa on voli milku, ffs, ne može nać neku 15u

Maja
09-05-2008, 15:55
Nema druge! Ova je bila savršena! Ova je fakat dosta stvari trpila što inače nebi ni jedna! Ako mi ništa ne uspije.....onda se vraćam igri. Moram povećat rekord!

čuj, pojavi joj se na vratima sa nekim ružama 'n' shit i reci joj da ti je žao zbog svega što se dogodilo sa tom ženskom i reci joj da si to napravio samo zato što slušaš nju jer ona je tvoja boginja itd. reci joj da ni jednu drugu žensku više ne želiš jer ni jedna nije tvoja milka i još ubaci neka sranja iz niskobudžetnih ljubića i mir

Maja
09-05-2008, 16:05
Will Try! Ali problem je to što smo živjeli dosad zajedno! A nemam pojma kud je otišla!
ajoooj :(

možda kod svojih...

Maja
09-05-2008, 16:07
a jaaadna. :(

eeee ček! ona se zove milka? pa onda joj kupiš onu čokoladu I LOVE MILKA, to bi bilo simpatično :D

Maja
09-05-2008, 16:12
pa onda joj daj kutiju na kojoj piše i love milka :rotfl:

Maja
09-05-2008, 16:18
pa znaš onako u filmovima kak bude kao žele se pomirit i onda tip kaže
"znaš, prije nego što smo prekinuli, htio sam ti dati ovo"
*tip otvori malu kutiju i žensku zaslijepi sjaj dijamanta na prstenu*
*tip pada na koljena*
"udaj se za mene"
*ženska skiči*
"hoću"
*zažvale se*

probaj tako i ti :)

Maja
09-05-2008, 16:21
E ovo je već ideja!

hehe
pa ono, probaj nešt, jer ako je voliš, nemoj nać neku drugu!

Maja
09-05-2008, 16:24
Ako ne upali! Vraćam se prijašnjem poslu! Your current score is 127061. Want to improve?

lol
ccc, da te sad milka čuje... :rotfl:

Maja
09-05-2008, 16:34
Nema je doma pa nemože!
Trebao bih požuriti jer neki lik mi se bliži rekordu!
tko, sex-machine aka SM? :rotfl:

K4ciga
09-05-2008, 16:36
Ako ne upali! Vraćam se prijašnjem poslu! Your current score is 127061. Want to improve?
Ej,a zašto ne slažeš? Nije vrag da te on gleda dok karaš?

Maloki
09-05-2008, 17:02
E Pseto, kolko si ono reko da imaš godina? I aj daj sliku, čist da vidimo kako nam izgleda najveći jebach na forumu, skoro pa si u istom rangu ko Dart Wader i Valnješ

Maloki
09-05-2008, 17:16
Siguran si da imaš 19? =)

Maloki
09-05-2008, 17:21
Tak, zanima me =)

Dreadlock
09-05-2008, 17:22
vidio sam sliku maloki...dosta je star ak je to on,a vjerujem da je :roll:

Pseto,jesi poludio?
Pa kakav povratak igri?
Pusti tog daria nek te stigne,pokusaj vratiti milku!PA TO I TREBALA BITI TVOJA BUDUCA ZENA!!!!!!

nemoj je jos izgubiti!!

Dreadlock
09-05-2008, 17:29
a zasto mislis da se ona odjednom odljubila od tebe?

Dreadlock
09-05-2008, 17:34
hm,ak sam dobro shvatio...njenom starom se nikad nisi svidio...pitaj njenu mamu...

Dreadlock
09-05-2008, 17:39
hm...mozes li mozda onda njenu mamu pitati dal zna gdje je ona?

ili znas li gdje zivi neka njena frendica?

Maja
09-05-2008, 17:51
pretpostavljam da si je probao zvat na mob... a možda da joj pošalješ neki dirljivi sms da se negdje nađete, možda na nekom vama posebnom mjestu?















gledam previše ljubavnih filmova :(

Maja
09-05-2008, 17:54
:(

e pa kerče, sretno onda sutra, nadam se da će se milka opametit! :D

Babitz
09-05-2008, 18:03
ljubav tvog života bježi ti iz ruku, a tebi je skor u igri bitan...

a isuse...

Frozen
09-05-2008, 18:35
Pseto, jadan si...onak, iskreno, da si imalo razmišljao, nebi se to desilo...VGG

KI KI
09-05-2008, 18:36
Pseto, jadan si...onak, iskreno, da si imalo razmišljao, nebi se to desilo...VGG

to ja i on sada mozgamo na msnu kaj je ona točno mislila pod tim! došli smo do par rješenja...

KI KI
09-05-2008, 20:33
Riješili smo neke stvari ja i KI KI! Zasad je dobro!

da zasada...dok on ne popizdi! i dok ja n odem spat...

pimp
09-05-2008, 20:39
čuj jebote mogli bi sapunicu snimiti prema ovim postovima ovdi...

Sickmanno1
09-05-2008, 20:45
Ma ja bi je odjebao....mislim koja joj je to fora bila....ajd onak da si trijezan bio, al pijan...mislim meni dok sam pijan nemoras 2 puta nesto reci da napravim, a vjerujem da je tak i sa tobom...

pimp
09-05-2008, 20:47
a zaš te odjebala , neda mi se tražiti u ovih 80 stanica

Frozen
09-05-2008, 20:53
viewtopic.php?p=672480#p672480 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=672480#p672480)

^----

pimp
09-05-2008, 20:55
e moj pseto , ja sam stekao dojam da si ti prava muškarčina ala rambo , i sad te neka milka voza oko malog prsta , jesi papak....

Helena
09-05-2008, 21:20
Ja danas cijeli dan u svađi s Milkom! Dogodilo se sljedeće:
Jučer smo bili na tulumu. Malo si popili i bilo je sve super. Ona mi kaže da iz fore poljubim jednu curu. Ja rekao da budem! Nađem ja neku zgodnu i popričamo i nakon 10-ak minuta smo se već barili. Milka je naravno popizdila! Makar mi je rekla da to napravim ona se ljuti na to što sam napravio! Nije mi jasno kako to da je htijela da to napravim a kada sam napravio ona sva luda. WTF? To je bio nekakav test da vidi koliko sam joj vjeran ili? Koji joj je ku/ac?!?
I sad smo prekinuli! :cry:

Kako popraviti ovu situaciju? Ako je to ikako moguće popraviti?

Ali glavno da si se čudio ko pura dreku kad sam ti rekla da pričekaš s brakom.... Ali neeeee, kod vas je sve u redu, ovo, ono. Ako si ju već naumio zaprositi, napravi to čim prije, nemoj čekat. I da, idiot si. Kad ti cura kaže napravi nešto, to nije dopuštenje, već izazov. Normalno, muškarci uvijek popuše foru. :roll:

Sickmanno1
09-05-2008, 21:30
Ali glavno da si se čudio ko pura dreku kad sam ti rekla da pričekaš s brakom.... Ali neeeee, kod vas je sve u redu, ovo, ono. Ako si ju već naumio zaprositi, napravi to čim prije, nemoj čekat. I da, idiot si. Kad ti cura kaže napravi nešto, to nije dopuštenje, već izazov. Normalno, muškarci uvijek popuše foru. :roll:

Da precool je to pijanom covjeku reci...i onda se cudit ko pura glisti...

Frozen
09-05-2008, 21:30
A koja je fora napit se pred curom?

Babitz
09-05-2008, 21:31
to, helena.
ajmo sve svest na "muškarci su retaji" psihologiju!

Helena
09-05-2008, 21:35
to, helena.
ajmo sve svest na "muškarci su retaji" psihologiju!
Nisam to rekla. Ali većina vas je takva i ostat ćete takvi sve dok ne naučite lekciju konačno. On ju je naučio. I to na teži način. Mislim, jebemu mater, ako voliš curu tolko da ju misliš zaprosit, onda nećeš poljubit drugu, čak ni ako ti ona sam kaže da to napraviš. Ono što je ona htjela čut od njega u tom trenutku je "volim tebe, neću ljubit druge, nemam potrebu za tim". Ali on je bio idiot. Testirala ga je, pao je na testu. Da, retaj je. Činjenica da je pijan bio nije tu igrala nikakvu ulogu. Da si ne znam kolko pijan, ne zaboraviš onog koga voliš i nejdeš okolko ljubit druge cure. eod -.-

Sickmanno1
09-05-2008, 21:38
A koja je fora napit se pred curom?

Khm, bili su na zabavi...oba dvoje popili...

Ma uglavnom ja idem nekom objasnjavati koji nepije...pfff

Helena
09-05-2008, 21:39
Činjenica da ti piješ nije nešto čime bi se trebao hvaliti, vjeruj mi.

Facelessone
09-05-2008, 21:41
I ja pijem, i ja pijem :D :D :D

Sickmanno1
09-05-2008, 21:41
Činjenica da ti piješ nije nešto čime bi se trebao hvaliti, vjeruj mi.

Pa jel vidis gdje da se hvalim? Al iskreno ni nesramim se...da se sramim ne bi to radio...

Babitz
09-05-2008, 21:42
@helena
meni samo ide na jetru generaliziranje cijelog roda.
to se zove šovinizam.

al inače, to stoji da ma kolko si pijan il ne znam kaj, ak nekog voliš, ne moš ga ić varat il neki anus. za to nikad ne postoji valjana isprika. retaj je radi tog, jebi ga.

Helena
09-05-2008, 21:44
Činjenica da ti piješ nije nešto čime bi se trebao hvaliti, vjeruj mi.

Pa jel vidis gdje da se hvalim? Al iskreno ni nesramim se...da se sramim ne bi to radio...
Dobro, tvoja stvar. Kad ostaneš bez jetre...

Sickmanno1
09-05-2008, 21:47
Činjenica da ti piješ nije nešto čime bi se trebao hvaliti, vjeruj mi.

Pa jel vidis gdje da se hvalim? Al iskreno ni nesramim se...da se sramim ne bi to radio...
Dobro, tvoja stvar. Kad ostaneš bez jetre...

lol, da ostat cu bez jetre jel se napijem 3-4 puta mjesecno...

Babitz
09-05-2008, 21:51
dani su ti odbrojeni, sickmanno1 :(

Helena
09-05-2008, 21:53
lol, da ostat cu bez jetre jel se napijem 3-4 puta mjesecno...
Gle, najboljem frendu mi se to desilo. Onak, da par puta mjesečno, nikom ništa... I eto ti ga sad, svaki čas u bolnici na pretragama. A ima 19 godina. Al dobro... Tvoja stvar.

lizard
09-05-2008, 22:05
lol, da ostat cu bez jetre jel se napijem 3-4 puta mjesecno...
Gle, najboljem frendu mi se to desilo. Onak, da par puta mjesečno, nikom ništa... I eto ti ga sad, svaki čas u bolnici na pretragama. A ima 19 godina. Al dobro... Tvoja stvar.

jebiga kad je osjetljivi emo specijalac....

pimp
09-05-2008, 22:08
sickmao , helena je žena , ne slušaj je , alkohol je spas od žena ,

imam ja frenda koji je bio oženjen , evo ga sad želi da je umro od alkohola a ne da ga stalno hebeju u mozak


te spike o alkoholu helena su malo low
mogu ti ja reci da isto nije u redu da stalno budeš ispred računala jer trgaš kičmu i kvariš oci .....

Sickmanno1
09-05-2008, 22:08
lol, da ostat cu bez jetre jel se napijem 3-4 puta mjesecno...
Gle, najboljem frendu mi se to desilo. Onak, da par puta mjesečno, nikom ništa... I eto ti ga sad, svaki čas u bolnici na pretragama. A ima 19 godina. Al dobro... Tvoja stvar.

I zato imas takvo misljenje o alkoholu? Ocito je da nesto s njegovim jetrima nije bilo u redu, jer je to NEMOGUCE....ja se opijam od 12 godine skoro svaki vikend i gle jos sam ziv, da nepricam da vec 8 godina i pusim, od cega 5 godina 2 kutije i vise dnevno...nehvalim se samo kazem da nije svaciji organizam isti...npr moj pradjed dozivio 92 godine, a svaki dan bio majka...nije prosao dan a da nije strusio barem litru rakije...i nakraju covjeka drapi mozdani udar i umre...a on nema veze sa alkoholom...svi mi znamo sta je zdravo sta nije...al opet koja je car zivljenja ako nemozes se jednom napit (naravno ako to volis) tjedno, ako nemozes pusit, ako nemozes pojest cokoladu jednu dnevno (da nije ni to zdravo, previse secera je cccc)....bezveze je o ovome uopce rasravljati...

EDIT: true pimp, true...

Helena
09-05-2008, 22:12
Da, oke... Štagod. Ja sam glupa, vi ste pametni. -.-

Sickmanno1
09-05-2008, 22:18
Da, oke... Štagod. Ja sam glupa, vi ste pametni. -.-

Isuse nitko ti nije to rekao T_T, samo seruckas bezveze ^^

Helena
09-05-2008, 22:20
To je bio sarkazam. -.-

Sickmanno1
09-05-2008, 22:21
To je bio sarkazam. -.-

:?

Helena
09-05-2008, 22:24
I rest my case.





A sad natrag na temu. -.-

McPingvin_v2.0
09-05-2008, 23:07
Ja danas cijeli dan u svađi s Milkom! Dogodilo se sljedeće:
Jučer smo bili na tulumu. Malo si popili i bilo je sve super. Ona mi kaže da iz fore poljubim jednu curu. Ja rekao da budem! Nađem ja neku zgodnu i popričamo i nakon 10-ak minuta smo se već barili. Milka je naravno popizdila! Makar mi je rekla da to napravim ona se ljuti na to što sam napravio! Nije mi jasno kako to da je htijela da to napravim a kada sam napravio ona sva luda. WTF? To je bio nekakav test da vidi koliko sam joj vjeran ili? Koji joj je ku/ac?!?
I sad smo prekinuli! :cry:

Kako popraviti ovu situaciju? Ako je to ikako moguće popraviti?
OK, za početak samo kratka objava koju nećeš vidjetu neko vrijeme (pobrao je ban zbog toga što je pravi BHK, alias: Bijeli Hrvat Katolik): glup si.

Znaš, postoje neke stvari koje se rade, a isto tako postoje i neke stvari koje se NE rade kada je u pitanju bolja polovica.

1. Ne spominji bivšu curu/ljubav/maserku koja je za 50kn davala i happy ending.

Cura se u tom slučaju jednostavno osjeća kao da je niže kategorije, jer samim time što ti pričaš o bivšoj/ nesretnoj ljubavi/ skupoj maserci znači da o njoj trenutno i razmišljaš. Sve cure, podsvjesno, žele da razmišljamo samo o njima.

2. Kada cura kaže "Ma ne, sve je u redu." ništa nije u redu i moraš s njom pričati.

Vjerovao ili ne, žene su kompleksna bića. Koliko god im se u seksističkim vicevima spoticao manjak sivih stanica u odnosu na jači spol, one su daleko kompliciranije od nas. Uzmi samo za primjer Valentinovo: svijeće, cvijeće, bombonjere, bomboni... A pogledaj dan pušenja i odrezaka (14.3., ako netko nije znao): blowjob i masna šnicla. Jednostavno, ne?
Kada ti cura kaže da je sve OK i skrene pogled, šmrcne, jecne se, zakašlje... Nije OK. Želi pričati, ali više od svega želi tvoju pažnju, uglavnom kroz oblik verbalne komunikacije.

3. Kada ti cura kaže "Ne, ne moraš u dućan po pelene, može nam dijete i srati po kući." ona misli suprotno.

OK, ovaj je specijalan iz više razloga. Korsti običnu logiku i može se poistovijetiti s Psetovim slučajem.
Ajmo biti realni: zašto bi tvoja cura htjela da zažvališ neku drugu curu? OK, priznajem, može biti "iz fore", kako je i ona rekla, ali ti to nisi radio "kao iz fore".
Kao iz fore žvaljenje je ovako nekako izvedeno: "E, bok, cura mi je rekla da uvalim jezik nekoj curi, hoćeš li mi učiniti tu čast?"
Cijela filozofija.

Iako, najbolja opcija je odgovor u ovakovom obliku: "Ljubavi, nema smisla ljubiti druge kada su tvoje usne tako savršene ;)", možda 15. ožujka urani.




Pisao bi dalje ali mi se spava. Možda tokom dana.

Dreadlock
09-05-2008, 23:18
da...zakljucak je da su muskarci opcenito debili.

McPingvin_v2.0
09-05-2008, 23:23
Ne, zaključak je da se u vezi veza (IKS DE) mora i razmišljati.

Babitz
09-05-2008, 23:30
da...zakljucak je da su muskarci opcenito debili.
kako mi ide na kurac generaliziranje cijelog roda

Dreadlock
09-05-2008, 23:31
ok zakljucak je da su svi muskarci debili





osim kingmortala :D

Helena
09-05-2008, 23:32
da...zakljucak je da su muskarci opcenito debili.
kako mi ide na prozor generaliziranje cijelog roda
Čuli smo i prvi put, hvala. -.-

Babitz
09-05-2008, 23:35
e, ono, odjebite sa svim tim generaliziranjem

da netko napiše "sve su žene kurve", odma bi se skakalo da je šovinist i retaj
al ej, svi su muškarci glupi

to nije niš bolja izjava od nekog razizma il ostalog oblika predrasude i retajluka
idete mi na jetru

Maloki
09-05-2008, 23:36
Jebiga kad smo šovinisti i svinje.

K4ciga
09-05-2008, 23:36
da...zakljucak je da su muskarci opcenito debili.
Da te nešto pitam,dali ti doista tako misliš ili si samo prikrivena cura?

Dreadlock
09-05-2008, 23:42
zapravo kacigo ono sto sam gore napisao je...tocno.

mozes li ti prepoznati sve sto zene misle i razmisljaju?
vidis,njima puno bolje ide "ulazenje" u mozak drugoga.To je cak i znanstveno dokazano.

e da,sto se tice cura djela....fof

Maloki
09-05-2008, 23:48
zapravo kacigo ono sto sam gore napisao je...tocno.
To, super, ja sam debil jer sam muško, kako zakon!

Dreadlock
09-05-2008, 23:49
dobro da sve shvacate ozbiljno

Babitz
09-05-2008, 23:52
mozes li ti prepoznati sve sto zene misle i razmisljaju?
ne čitam misli, jebga, glupo sam muško :((((

Dreadlock
09-05-2008, 23:55
gle,kad sam rekao da smo glupi,nisam mislio glupi glupi vec glupi u stilu...blesavi...ne kuzimo te neke stvari...ok neki od nas...al siguran sam da vas cure bolje kuze neg vi njih

McPingvin_v2.0
10-05-2008, 08:40
gle,kad sam rekao da smo glupi,nisam mislio glupi glupi vec glupi u stilu...blesavi...ne kuzimo te neke stvari...ok neki od nas...al siguran sam da vas cure bolje kuze neg vi njih
Provtno sam napisao post o licemjerju u današnjem društvu, ali nije imao smisla. Previše filozofije za ovako rano jutro.

Dread, ako si ti glup napiš: "Glup sam." Ja nisam glup, razumijem žene koliko je god to moguće, obziran sam, znam da se cura neće diviti mom prdcu koji je poderao plahtu ispod mene i znam da kad na pitanje: "Što je?" odgovori s: "Ništa." da je smo u nekoj žešćoj banani, jer uvijek ne nešto.

Kao što je mortal rekao, ne generaliziraj.

KI KI
10-05-2008, 08:41
gle,kad sam rekao da smo glupi,nisam mislio glupi glupi vec glupi u stilu...blesavi...ne kuzimo te neke stvari...ok neki od nas...al siguran sam da vas cure bolje kuze neg vi njih
true! inače ste čuli da ju je pseto bario prvo 10 min? pa ja sam mu rekao da je to baš krvio i naj gore od svega... i bravo Helena!

Bravo Pingu! ja jesam glup! ali cure kolko tolko razumijem...

Frozen
10-05-2008, 08:47
Ovo je ljubav....

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/stik.jpg

KI KI
10-05-2008, 10:47
Pseto danas prosi Milku! bio jučer do nje i razgovarali su 4h! i sve riješili i danas u 5 dolazi doma(kod njega) i onda bu ju zaprosio. ovako bu nekak išlo sa malim preinakama i vašim savjetima: "gle znam da sam radio sranja i to sve,ali je te stvarno volim i da ti dokažem da te volim (vadim prsrten i kleknem na koljena)
želiš li se udati za mene"
I kaj kažete?
dajte možda koju ideju za ugođaj i možda da promjeni koju riječ!


to mi je on sada javio na msn-u!

Matilda Mother
10-05-2008, 10:50
znam da se cura neće diviti mom prdcu koji je poderao plahtu ispod mene

ja bi se divila :D i onda bi tražila da to ponoviš opet i opet i opet..


zapravo kacigo ono sto sam gore napisao je...tocno.

mozes li ti prepoznati sve sto zene misle i razmisljaju?
vidis,njima puno bolje ide "ulazenje" u mozak drugoga.To je cak i znanstveno dokazano.

jednostavno zboriš dobro :|

K4ciga
10-05-2008, 10:59
@Dreadlock,takve drekove da su muškarci svinje,kreteni,debili sam čuo jedino iz usta frendova koji se žele ulizat nekoj pi*ki.

Dreadlock
10-05-2008, 11:02
e presmjesni ste...dobro da ste me napali.

e da,i gg ovdje:

"Što je?" odgovori s: "Ništa." da je smo u nekoj žešćoj banani, jer uvijek ne nešto.
to sam i ja znao...to u principu zna svatko.

Fora je u tome da znaju govoriti sifrirano,sto ne kuzis uvijek...zato sam u tom smislu upotrijebio ovo "glupi" pod krinkom "blesavi" kod nekih stvari.vjeruj mi,ne kuzis sve sto ona misli.

i super,ajmo se sad posvadat...stvarno... :o

@K4ciga
jbg,sto da ti kazem?
zelis reci da se ja upucavam nekom prek foruma?

KI KI
10-05-2008, 11:03
Pseto danas prosi Milku! bio jučer do nje i razgovarali su 4h! i sve riješili i danas u 5 dolazi doma(kod njega) i onda bu ju zaprosio. ovako bu nekak išlo sa malim preinakama i vašim savjetima: "gle znam da sam radio sranja i to sve,ali je te stvarno volim i da ti dokažem da te volim (vadim prsrten i kleknem na koljena)
želiš li se udati za mene"
I kaj kažete?
dajte možda koju ideju za ugođaj i možda da promjeni koju riječ!


to mi je on sada javio na msn-u!

kaj nikoga ne zanima?

i da ovaj gost kaj se tu muva je Pseto glavom i bradom...

Dreadlock
10-05-2008, 11:06
zasto ne pise postove?

KI KI
10-05-2008, 11:07
zasto ne pise postove?
banan je...

Dreadlock
10-05-2008, 11:09
zasto je banan?

K4ciga
10-05-2008, 11:10
Valjda zato što je stavio Thompsona u avatar,sramota.

KI KI
10-05-2008, 11:12
/cut
OK, za početak samo kratka objava koju nećeš vidjetu neko vrijeme (pobrao je ban zbog toga što je pravi BHK, alias: Bijeli Hrvat Katolik): glup si.

/cut

i to ...

Empe Tri
10-05-2008, 11:15
neznam ali svako jutro zadnjih 5-6 dana pomislim samo na malu morenu... ono ne razmisljam ni na jednu drugu trebu osim nje... dali je to ljubav ili prolazna kriza :| :oops:

@dred
sta mislis ?
malo je previse spamo :P

hebiga... bit ce na banu jedno 2-3-4 dana sigurno dok se ne smiri malo ;)

McPingvin_v2.0
10-05-2008, 11:17
Valjda zato što je stavio Thompsona u avatar,sramota.
Ne, nego zbog promicanja ustaštva. Nakon toga je došao Tonson. Uz sve to, još je rekao da je Jasenovac ünt Gradiška Stara njegova najbolja pjesma.




Enivejz... Ovo s prosidbom mi se ne čini dobro. Djeluje kao iskupljenje, a ne zato što ju voli.

Empe Tri
10-05-2008, 11:19
a onda je uredu ako je zbog toga dobio ban... sam si je kriv

KI KI
10-05-2008, 11:20
[quote="KI KI":1fteyt2p]Pseto danas prosi Milku! bio jučer do nje i razgovarali su 4h! i sve riješili i danas u 5 dolazi doma(kod njega) i onda bu ju zaprosio. ovako bu nekak išlo sa malim preinakama i vašim savjetima: "gle znam da sam radio sranja i to sve,ali je te stvarno volim i da ti dokažem da te volim (vadim prsrten i kleknem na koljena)
želiš li se udati za mene"
I kaj kažete?
dajte možda koju ideju za ugođaj i možda da promjeni koju riječ!


to mi je on sada javio na msn-u!

kaj nikoga ne zanima?

i da ovaj gost kaj se tu muva je Pseto glavom i bradom...[/quote:1fteyt2p]
samo vas podsječam na ovo...

pa to ja mislim da je ljubav...

pa neznam kolko če biti na banani... pito sam w1ka

evo prvi odgovor na glavno pitanje... a neznam...
Pseto kaže da nije tako!

Helena
10-05-2008, 12:18
gle,kad sam rekao da smo glupi,nisam mislio glupi glupi vec glupi u stilu...blesavi...ne kuzimo te neke stvari...ok neki od nas...al siguran sam da vas cure bolje kuze neg vi njih
Provtno sam napisao post o licemjerju u današnjem društvu, ali nije imao smisla. Previše filozofije za ovako rano jutro.

Dread, ako si ti glup napiš: "Glup sam." Ja nisam glup, razumijem žene koliko je god to moguće, obziran sam, znam da se cura neće diviti mom prdcu koji je poderao plahtu ispod mene i znam da kad na pitanje: "Što je?" odgovori s: "Ništa." da je smo u nekoj žešćoj banani, jer uvijek ne nešto.

Kao što je mortal rekao, ne generaliziraj.
Gle, to je ono što većina muških ne kuži i samo će okrenut glavu na tako nešto. Normalno, čast tebi i iznimkama pput tebe, kojih je nažalost malo. Ja sam imala sreće velike da sam naišla na jednog takvog. I oke, sry, neću generalizirat više. -.-

Nodakim
10-05-2008, 15:55
Valjda zato što je stavio Thompsona u avatar,sramota.
Ne, nego zbog promicanja ustaštva. Nakon toga je došao Tonson. Uz sve to, još je rekao da je Jasenovac ünt Gradiška Stara njegova najbolja pjesma.




ja htio početi flejm s njime i izvrijedati ga,ali sam si mislio,hej neda mi se raditi novi account!

edit.općenito ne podnosim takve stvari sa preseravanjem oko toga,pa mislim ako te nešto muči reci,ili zauvijek šuti,ono

KI KI
10-05-2008, 19:32
LJUDI! Pseto je zaručen! to se desilo prije 2 i pol sata! ¸Milka sretna i sada se hvali i k*rči prstenom!!!

Frozen
10-05-2008, 19:33
Jej...congratz.

Dreadlock
10-05-2008, 19:54
jeeeeeeeeeej cestitke cestitke jeeeej :D

Babitz
10-05-2008, 20:29
aj...
nek im je sretno.

Plexihack
10-05-2008, 20:33
Gratz doggy!

KI KI
10-05-2008, 20:36
===> "Pseto" <=== Fala Fala!

i btw imate temu u alt + f4

EDIT:
reci im da ne spamaju! Ne želim lockanu temu kad se vratim! :D

Maloki
10-05-2008, 20:39
Za par dana će već bit vjenčani, a za 2 tjedna će se rastat.
Pazite kaj sam vam reko.

KI KI
10-05-2008, 20:41
Za par dana će već bit vjenčani, a za 2 tjedna će se rastat.
Pazite kaj sam vam reko.


za par mjeseci možda više če biti vjenčani! a nevjerujem za rastaju... jedino ako pukne!

Dreadlock
10-05-2008, 22:29
sto pukne?veza?

Babitz
10-05-2008, 22:39
kondom?

Lord Jambrek
10-05-2008, 22:54
kondom?

ili mišići za uzdizanje :D

Kron
10-05-2008, 23:46
Pseto bježi dok možeš!!1

Maja
11-05-2008, 01:57
ajd napokon da i to prošlo. fala bogu. čestitam, pseto, sretno ti bilo. :friends:

btw, mislim da će sad ovaj topik sporije punit stranice kad nema kerčeta :rotfl:

Dreamer Deceiver
11-05-2008, 09:32
sve je ok s ženama..sve...sve dok ne stupiš s njima u brak... i onda skužiš da si se zapravo oženio zmajem a ne ljudskim bićem...

Maloki
11-05-2008, 12:37
Morgoth ima iskustva, a? :)))

Ivan_87
11-05-2008, 12:39
Morgoth ima iskustva, a? :)))

a da pitamo malo Gwina kako je to biti oženjen i imat dječicu :) :P

Babitz
11-05-2008, 12:40
kolko sam skužio, gwin se ne žali

Helena
11-05-2008, 13:42
sve je ok s ženama..sve...sve dok ne stupiš s njima u brak... i onda skužiš da si se zapravo oženio zmajem a ne ljudskim bićem...
Aždajom, jel... :( :(


Ajde, pseto, sve najbolje... Valjda će tak i ostat. Jer ako će im brak bit kakva im je bila veza... Ajme majko...

pimp
11-05-2008, 13:48
jel ima taj pseto kakvih prijatelja? brijem da lik na svadbu bude zvao ljude s pcplaya....

Jerry
11-05-2008, 14:06
zvati će KI KI - ja

Frozen
11-05-2008, 14:23
Kiki će mu bit kum.

Dreamer Deceiver
11-05-2008, 14:41
a koliko ta milka ima godina ?
i koliko su oni u vezi ?

Frozen
11-05-2008, 14:43
Zadnja info koju sam zapamtio je da Milka ima 20god, i da su u vezi oko 2 god.

Dreamer Deceiver
11-05-2008, 14:44
starija ženska od njega ? šta nije to nešto šta se kosi s njegovim egom ?

medusa
11-05-2008, 19:00
congratz pseto

Jerry
11-05-2008, 19:43
želim da umrem:(

Dreadlock
11-05-2008, 20:07
želim da umrem:(

ok,emo alert

sto je bilo?

Jerry
11-05-2008, 20:26
jaja,emo
http://www.drawings.gr/emo-boys-1.jpg
želim da ovako izgledam:D
ma duga prića,u kurac i ona i sve...a volim ju i sam bzvz patim..puj

Dreadlock
11-05-2008, 20:28
aj pricaj...

Jerry
11-05-2008, 20:32
ma šta ću prićat kad nemrem niš promjenit,kad ona gleda pederasti izgled i ostalo...

Jerry
11-05-2008, 20:51
btw pozdravlja vas pseto sve,i pimp,veli ti pseto da ne sereš,ima puno frendova:D

Maja
11-05-2008, 21:24
ma šta ću prićat kad nemrem niš promjenit,kad ona gleda pederasti izgled i ostalo...

možda će zvučat ofucano, ali ako se misliš totalno mijenjat zbog ženske... ono ubi se bez j. ak joj se ne sviđaš ovak, ne sviđaš i mir.
to je barem moje mišljenje... :roll:

Jerry
11-05-2008, 21:28
ma ne mislim se mjenjat nema šanse,jebote kakav sam takav sam neam ja šta mjejnat:D

Maja
11-05-2008, 21:31
ma ne mislim se mjenjat nema šanse,jebote kakav sam takav sam neam ja šta mjejnat:D
:thumbs2:
tak i treba!

al ono, gledaj na pozitivnu stranu, koji će ti racKu ženska koja se pali na tipove koji se šminkaju, režu, žvale međusobno i šta sve ne?! :D

pimp
11-05-2008, 21:53
btw pozdravlja vas pseto sve,i pimp,veli ti pseto da ne sereš,ima puno frendova:D


ja ne serem nego iznosim činjenice , pseto mora da je emać cim iznosi svoj privatni zivot ovako na forum , lik malo previše overreacta....

Maloki
11-05-2008, 22:22
I još ima 12 godina :). Strpi se još malo ^^

Sex-machine
12-05-2008, 00:34
E moram se pohvalit.al juce su mi se ispunile sve moje fantazije.. stvarno.. nemam rijeci

Empe Tri
12-05-2008, 01:14
dali se mogu dvije osobe volit u isto vrijeme
nemogu prestat mislit na njih dvije
ej moja luda glavo neznam sta ti je
kako mozes volit obadvije


eto pitanje i moj problem :oops:

KI KI
12-05-2008, 06:12
ok ok... dosta o tome! posto vidim da serete bum ja tu postao imformacije koje smijete znati!

Pseto: 19- u 8mj 20
Milka: 20
Veza traje 2 godine, ja mislim da pretkraj ove 3 ali nisam siguran!
Ponovo se skockao sa svojom ekipom, ali ne radi sranja! tako da ima koga za pozvati!
Milka ima puuuuno frendica kojima je pokazivala prsten!
Prsten==) 2k € neko čisto bijelo zlato xD tak neš...
svadba sa oko 500 ljudi... (they are insane!) svi njihovi frendovi i običan puk...
ako je točno još ima 8k € ušteđevine... stim da mu je auto neš srao... možda če novi trebati...
on neradi već 1 tjedan, i vjenčanja neče biti dok se to sve ne riješi! e da onda poslje vjenčanja idu na medeni ali ja još neznam di i kolko če to otprilike koštati... po njima ja mislim dosta :rotfl:

empetri@pa po meni to nije čudno... moj frend se odlučivao oko 3 iz razreda... govorio je kako je u sve tri i kako su mu sve jednako vrijedne...

Dreamer Deceiver
12-05-2008, 06:14
brzo če oni na prosjački štap...
njihov brak ce biti pcplay epic fail 2008.
Ma šta samo 2008, to ce bit fail desetlječa

KI KI
12-05-2008, 06:44
ajde nemoj tako... ubit češ mu vjeru pa če biti još gore nek kaj če biti...

Dreamer Deceiver
12-05-2008, 13:50
ma nek im je sa srećom, ne želim ja njima ništa loše, ali mislim da su malo previše ubrzali tu stvar, to nije neka igra, da te pukne ja nju volim idem je ženit, nikad je neću varat, voljet cu je bla bla bla i dan kasnije guziš neku drugu

pimp
12-05-2008, 13:53
dali se mogu dvije osobe volit u isto vrijeme
nemogu prestat mislit na njih dvije
ej moja luda glavo neznam sta ti je
kako mozes volit obadvije


eto pitanje i moj problem :oops:

sad ako imaš srece kao ja pa ti jedna živi na moru a jedna blizu tebe , onda je to lako ,

btw. ako vec trebas birati , uzmi ljepšu i bogatiju , isplatit ce ti se kasnije...

Empe Tri
12-05-2008, 14:26
nije sve u lovi i ljepoti, ludi kazu. Ovaj Ljudi :D

ne znam, s anjom sam svakih par danan na cugi znamo se vec mac godina i treba mi je zakon ono za zajebanciju je naj. A sa ovom malom morenom se vidim 1 tjedno, jer se doslovno izgubim pred njom neznam sta mi bude pocnem, grist nokte, trcim okolo trazim cigaru iako ne pusim (iznimka nekim situacijama) porumenim ko tresnja, zelena :D
a kod bilo koje druge trebe da dodjem sve normalno skulirano, ono bez problema zajebancija...

a od ove male sam dobio broj na foru :
ja: ej cao mala, kako ti se zove frendica..
Ona: mia, zasto ?
ja: ajde daj mi od mie broj, pa da ona meni da tvoj :D

neznam nekako mi je anja vise frendica, nebi to pokvario nikad. A ako udjemo u vezu bog zna ocemo li se ikad vidjet ako kasnije prekinemo... :friends:

Ivan_87
12-05-2008, 14:58
dali se mogu dvije osobe volit u isto vrijeme
nemogu prestat mislit na njih dvije
ej moja luda glavo neznam sta ti je
kako mozes volit obadvije


eto pitanje i moj problem :oops:

sad ako imaš srece kao ja pa ti jedna živi na moru a jedna blizu tebe , onda je to lako ,

btw. ako vec trebas birati , uzmi ljepšu i bogatiju , isplatit ce ti se kasnije...

:? :-x nije zlato sve što sja :wink:

Dreamer Deceiver
12-05-2008, 18:15
želiš reč da i govna sjaje ?

pimp
12-05-2008, 18:56
al kad vec oba dvije voli , i one vole njega , pa nek izabere bogatiju...

Empe Tri
12-05-2008, 23:12
eh sad bi bilo lako da je tako...
s jednom sam dobar frend, moglo bi se rec i najbolji
a drugu za drugu procitaj gore u postu, i to mala je mladja od mene a ja ono ko iskusniji tj. zreliji bi trebo bit pokraj nje i skulirano doc popricat i sve to, al nemogu jednostavno se izgubim neznam di mi ode ova glava luda :D

KI KI
13-05-2008, 05:50
gl ako ju voliš tu drugu i slatka ti i sve to onda lijepo skupi muda i odi lijepo popričati sa njom! ako te odbije onda ti uvijek ostaje rame za plakanja odnosno prva frendica... a kolko si ti stariji od te druge? nemoj samo reć kojih onak par godina... ti 19 ona 14 :rotfl:

Empe Tri
13-05-2008, 06:14
ne ja 20 jos malo 21 ona 17 skoro 18 :|
znam mogu joj prodat stvari na koje nebi ni mrtav konj pao na to, al opet nesto mi neda...
ma da imas pravo, ovu subotu cu znat ocel bit sta oko toga :D nece svijet propast ako me odhebe nebi bila prva ^^

KI KI
13-05-2008, 06:50
pa ajde to su još ok godine! ali recimo moja frendica ima 13 a njezin dečko 16! i ako izdrže 2 godine vidit če se razlika! 18 15... on punoljetan ona još u pelenama ! :rotfl:
ma skupi mu da i odi do nje!ako ju voliš znat češ kaj češ trebati reći! i ako ne padne na to odi do frendice i rasplači joj se u krilu!

Jerry
13-05-2008, 10:02
moj bratić,16 god isto,ženska mu neki dan napunila 14 god ^^

medusa
13-05-2008, 10:36
pa šta, kod mene u razredu jedna 16 a dečko 21. druga isto tako bila s tipom, sad je prekinula s njim. to postaje sve normalnije

Maloki
13-05-2008, 10:43
moj bratić,16 god isto,ženska mu neki dan napunila 14 god ^^
Ne kužim, kaj tu ne valja? :S

Empe Tri
13-05-2008, 11:03
@KI KI
u redu je barem meni sve do 2-3 god al preko vec... me zabrinjava da nemam sklonosti ko đekson :| :D