PDA

Pogledaj cijelu verziju : ljubav i sve vezano uz tu temu =)



Stranica : 1 2 [3] 4 5 6 7

KI KI
30-04-2008, 21:07
podriguju prde? grozno! ajde još piju pivu ali ovo! fuuuj

Dreadlock
30-04-2008, 21:24
Da! Gdje si vidio muškarca da radi kućanske poslove? On je tu da uzdržava obitelj,a cura da održava kuću.I,da,ti trebaš nositi curi kruh,ipak bi trebao biti dominantan.

ovo je 21. stoljece...zasto zena nebi mogla uzdrzavati familiju a da muskarac radi kucanske poslove?

K4ciga
30-04-2008, 21:43
Da! Gdje si vidio muškarca da radi kućanske poslove? On je tu da uzdržava obitelj,a cura da održava kuću.I,da,ti trebaš nositi curi kruh,ipak bi trebao biti dominantan.

ovo je 21. stoljece...zasto zena nebi mogla uzdrzavati familiju a da muskarac radi kucanske poslove?
Zato što je to tako,žena radi kućanske poslove i točka,gotovo,finito,the end.
A i preponosni smo za to,da :)

Ivan_87
30-04-2008, 22:14
ja si još uvjek sam pripremam hranu pošto živim sam,al kad cura dođe naravno ona nabaci nešto za pojest,pas je nasretniji kad vidi curu jer mu uvjek donese sve i svašta a kod mene mora jest kruh i konzervu a ona mu da čistu konzervu ili mu čak meso skuha hehe

naravno žene su za u kuhinju bar to nije teško :oops: :)

Dreadlock
30-04-2008, 22:23
Zato što je to tako,žena radi kućanske poslove i točka,gotovo,finito,the end.

nije li to malo....seksisticki?

Maja
30-04-2008, 22:29
Zato što je to tako,žena radi kućanske poslove i točka,gotovo,finito,the end.

nije li to malo....seksisticki?

malo više, zapravo :killyou:

Fenrir
30-04-2008, 22:30
TO K4CIGA POGAĐAŠ U SRŽ
nego, treba ju i prebit tu i tamo, obrisat malo pod sa ženicom, da zna di joj je mjesto. pogotovo kad se vratiš s bauštele a ona ti donese toplu pivu.

:(

Ivan_87
30-04-2008, 22:31
TO K4CIGA POGAĐAŠ U SRŽ
nego, treba ju i prebit tu i tamo, obrisat malo pod sa ženicom, da zna di joj je mjesto. pogotovo kad se vratiš s bauštele a ona ti donese toplu pivu.

:(

:rotfl: :rotfl:
zanimljivo da je uvjek topla piva za sve kriva ...

Maja
30-04-2008, 22:32
TO K4CIGA POGAĐAŠ U SRŽ
nego, treba ju i prebit tu i tamo, obrisat malo pod sa ženicom, da zna di joj je mjesto. pogotovo kad se vratiš s bauštele a ona ti donese toplu pivu.

:(

:rotfl: :rotfl:
zanimljivo da je uvjek topla piva za sve kriva ...

pa nije valjda ženica jadna :rotfl:

Helena
01-05-2008, 09:02
-.-

Lord Jambrek
01-05-2008, 09:10
TO K4CIGA POGAĐAŠ U SRŽ
nego, treba ju i prebit tu i tamo, obrisat malo pod sa ženicom, da zna di joj je mjesto. pogotovo kad se vratiš s bauštele a ona ti donese toplu pivu.

:(

:rotfl: :rotfl:
zanimljivo da je uvjek topla piva za sve kriva ...

pa nije valjda ženica jadna :rotfl:


žena je za sve kriva, uvijek, to budete i u autoškoli naučili kad ćete gledat spotove o nesrećama i na svakom tom spotu je muškarac koji vozi i žena pokraj koja se stalno nabacuje pa ga ova počne barit pa odlete u kamion :D

Helena
01-05-2008, 11:48
To je samo dokaz koliko ste vi muškarci slabi.

KI KI
01-05-2008, 12:25
To je samo dokaz koliko ste vi muškarci slabi.

Not true! :nonono:

Žene su većinom krive za sva sranja koja muškarac napravi! :D
to kod tebe nije istina! tebe tvoja cura (možda uskoro žena) IZVLAČI iz svega i jako ti pomaže i zalaže se za tebe!

KI KI
01-05-2008, 12:32
Rekao sam za općenito!Nisam mislio na sebe! :rotfl:
ali ti si primjer suprotnog! kako možeš govoriti o nečemu što neznaš! ili znaš možda... ali meni nisi reko ... ali nema veze

Sex-machine
01-05-2008, 12:43
imam neku na msnu se dop s njom ja i trebao se sutra nac .. ono. i sta da ja radim sad? da je zbarim il ne ? mislim vec je napola zbarena, osjacam ja to. i ona tak pise... kupit cu joj i cokoladu koju voli.. ono... osjecam ja da ona zeli, iako smo se samo preko slika vidili . sad ,da ja navalim na to il ne? a ?

Sex-machine
01-05-2008, 12:50
ja 21 ona 20..al ja vec imam curu 2.5 god :))) u tom je problem. al dosadila mi vec... pa bi malo... :P

a dobra je ...znam kako izugleda ja njoj slao ona meni slike.. i kak pise , vidi se da nesto zeli isto.. samo znas kakve su cure, nece bas tako rec otvoreno..al znam ja ... :P

KI KI
01-05-2008, 12:56
ako tolko imaš curu sa tolko godina nemoj se zajebavati! rađe svojoj curi predloži nešto novo nešto divlje!

Sex-machine
01-05-2008, 13:00
ma sve je to ok. al sam ja ovoj prvi decko u zivotu... kuzis? ono, nije iskusna stvarnooo.... svaki cas se naljuti i svadja itd...... i zamislio ovo...preko nekog sms flerta upozna nekog lika i on dodje vec 3 puta tamo kod nje u selo. i ona meni kaze to... kao samo su pricali,sto vejrujem ja, jer znam da nebi to. al jbg nije ok to.... zar ne?

KI KI
01-05-2008, 13:01
pa je u kušnju i mi smo mu pomogli i sam si je pomogao i cura mu je pomogla i sve to...

@machine... pa neznam... nevjerujem da su samo pričali

KI KI
01-05-2008, 13:03
@ sex machine Auuuu! To fakat nije u redu! Neznam šta da ti kažem! Varat curu nije moralno ni etički. Tak da neznam! Probaj popričat malo sa svojom curom! Možda se otvori. Ako otkriješ da te vara spucaj ju i nađi se s ovom!
koja taktika! kaj se ne sječaš pseto prije kojih 5 stranica? ti si mislio da te Milka vara! i ti je se nisi usudio to pitat ni ništa! tako će biti i sa machinom vjerovatno!

Sex-machine
01-05-2008, 13:05
Vidi.. sama mi je priznala da se s njim nasla. i prekjucer je bio zadnji put... mislim, ja joj nisam nista reko. al to nije u redu stvarno. sta bi ja trebo rec na to. a ona se naljuti kad kasnim pola sata kod nje... il kad joj nesto kazem krivo. a ona se nalazi s drugima. a da se ja tako nadjem s nekom i da joj kazem, tko zna sta bi bilo... ona se na mene naljiti kad dobijem poruku od neke cure.... pa makar mi to bila i sestricna...

KI KI
01-05-2008, 13:06
tvoja cura se našla sa tim likom!? ja mislio da ova skojom se ti misliš naći! pa lijepo pitaj nemoj se bojat i reci da tražiš iskren odgovor i tako neš

Sex-machine
01-05-2008, 13:08
da, moja cura. i to 3 puta..!!! pa ako imas decka, nemas se sta nalazit s nekim koji dolazi kod tebe 50 km dalje.. mislim.... Neznam sta si ona umislja. da moze radit sta zeli, a ja nista?

KI KI
01-05-2008, 13:10
@ Sex machine! Koliko vam je uopće zdrava ta veza? Vidim da je ona ljubomorna na svaki mali ku/ac. Bez uvrede ali zašt mi se čini da je možda malo umišljena? Ako te cura živcira i ako vam je veza u komi onda je se riješi i kraj!
da

možda ovaj dolazi fakat samo na razgovor ako ti je cura psihijatrica ako nije nogu u dume i ćao ako misliš da je to ispravno! i onda se naći s ovom i sve to! samo prvo razmisli kaj sa tvojom curom!

Sex-machine
01-05-2008, 13:11
Nezanm znam da bi trebo,al opet 2,5 god je puno. tesko mi je prekinit samo tako.iako je ona par puta prekidala, pa me poslje molila da joj oprostim. i to ne jednom,nego vise od 4,5 puta...
i ja sam joj prvi u svemu... ja znam da sam proso mnogo cura dok se nisam malo uozbiljio i shvatio sta i kako...

KI KI
01-05-2008, 13:12
pa lijepo ju pitaj zašto se točno nalazi /nalazila sa tim likom! ako nema objašnjenja onda pitaj jesi li ti kriv za to... ako ne onda razgovarajte!

Sex-machine
01-05-2008, 13:13
i zivcira me sto mi nist ne kaze kad smo sami, nego mi uvijek sve preko poruka. moram izvlacit rijeci.... nekad bas zivcira, nemogu je ni jebat :))) ..u zadnje vrijeme u pol sexa je boli i blablabal... bas nervira vise

Sex-machine
01-05-2008, 13:14
i taj lik ima curu, ona kaze, i kad je rekla njemu da ima decka, onda se on uplasio kao, da nezeli probleme samnom itd. i mob mi neda vec par mj... nisam ga ni pipnio... skriva nesto 100% !!!

Sex-machine
01-05-2008, 13:15
prico sam 100 puta .al nista ne pomaze.. vjeruj. reko sam joj 100 puta da ne mogu vise ovako... cak sam joj jednom reko da necu vise dolazit dok se ne promjeni.. i nije

Sex-machine
01-05-2008, 13:16
ma necu nasiljem .nikad joj nisam prostu rijec reko.dok je ona meni jebala i mater i sve po spisku. rekla mi da sam kretencina, itd.

KI KI
01-05-2008, 13:17
i zivcira me sto mi nist ne kaze kad smo sami, nego mi uvijek sve preko poruka. moram izvlacit rijeci.... nekad bas zivcira, nemogu je ni jebat :))) ..u zadnje vrijeme u pol sexa je boliSi blablabal... bas nervira vise

ja mislim da je zabrinuta zbog nečega i živčana... e sada lijepo izvuci sve to! izvuci te riječi i složi rečenice

Pa lijepo izvlaći ako neće reć onda" kick in ass "
"kick in ass"

KI KI
01-05-2008, 13:19
da ali on je u većim govnima od tebe

Sex-machine
01-05-2008, 13:19
mislim da je najvise zbog tog sto sam joj prvi... neznam, i da je meni neka cura prva, ja bi htio probat drugu.. nebi mogo s prvom bit cijeli zivot. eto to mislim. al da ne prevari, da ja to znam,adio onda, nema vise oprosta... btw, likovi s sms flerta su joj slali svoje slike, svakavke, cak i slike kurceva svojih... i njoj je to smijesno

KI KI
01-05-2008, 13:22
mislim da je najvise zbog tog sto sam joj prvi... neznam, i da je meni neka cura prva, ja bi htio probat drugu.. nebi mogo s prvom bit cijeli zivot. eto to mislim. al da ne prevari, da ja to znam,adio onda, nema vise oprosta... btw, likovi s sms flerta su joj slali svoje slike, svakavke, cak i slike kurceva svojih... i njoj je to smijesno
e onda fakat popričaj sa njom!
i to neka ti sve kaže inaće je gotovo

i cenzura! inaće buš dobio opomene

Sex-machine
01-05-2008, 13:24
Ok nisam znao za cenzuru.. ok...
kazem ti nije normalno.al ja sam budala,pa si sve dopustam. vise neznam dal je volim il ne...zivcira me stvarno, nekad kaze dodji molim te. ja dodjem , ona sva nikakva. nadrkana, i sta onda? samo prespavam kod nje i odem kuci, u cem je fora

KI KI
01-05-2008, 13:27
Spucaj ju! Ne zbog toga što te živcira, to je normalno (i moja me živcira), Nnego zbog onih gluposti preko moba i to!
lepo odi do nje i reci žao mi je ali je gotovo!

KI KI
01-05-2008, 13:30
možeš i tako! i onda lijepo se sa ovom dogovori i odi se nać sa njom i sve to! možda odmah nađeš drugu curu!

Sex-machine
01-05-2008, 13:33
neznam...al mislim da imam pravo se nac s ovom...nemora nist biti.al bar se upoznat.. iz drugiog je grada , tako da cu ic sutra tamo.cura je starija, i ozbiljnija koliko sam vidio. stvarno je ok. a ova nek se dopisuje s kim oce, i nek se nalazi s kim oce. dopisuje se s likom s mora, i on oce da dodje tu ZBOG NJE;i onda ga ne zeli odbit.. mislim...

Sex-machine
01-05-2008, 13:35
Mene najvise zivcira sto se ja ne smijem ni dop s nijednom curom,pa makar mi je frendica neka, a ona se smije nalazit s kim zeli, i jos kaze namjerno da ce se nac. ja kazem nemoj, ona kaze hocu..

Sex-machine
01-05-2008, 13:39
Ma znam.al toliko sam sad nazivciran zbog nje... ja cu se s ovom nac sutra 100% nema sanse da ne odem tamo...pa nemora nist bit .bar cu popricat normalno..ako je ona mogla s ovim 3 puta, i tko zna jel bilo sta il ne, mozda i je.al ja neznam. al kad bi sazno, letila bi isti tren,nebi joj vise ni 1 poruku poslo. promjenio bi broj ako treba.

KI KI
01-05-2008, 13:39
PREKINI S NJOM! Čovječe! BTW double postovi su isto zabranjeni! :rotfl:!
Imaš edit. Ali dobro, novi si! :D
slažemo se!
ali to je tvoja odluka!

Sex-machine
01-05-2008, 13:42
Znam da je moja. ja bi najradije preniio tu muku,al neznam,tesko mi je stvarno.ajd da je to 2,3 mj onda je ok.al 2.5god je dosta puno... jako sam dobar s njenim starcima, bracom,sestrama. sve super.al s njom sam najgori :P

KI KI
01-05-2008, 13:45
Znam da je moja. ja bi najradije preniio tu muku,al neznam,tesko mi je stvarno.ajd da je to 2,3 mj onda je ok.al 2.5god je dosta puno... jako sam dobar s njenim starcima, bracom,sestrama. sve super.al s njom sam najgori :P
a to je tako! razgovaraj sa njom i ako skužiš da više nejde Adio maine la'more

Sex-machine
01-05-2008, 13:47
Znam...a znas i sam. dosadi s 1 biti.

KI KI
01-05-2008, 13:49
meni ne... još ne


ali prvo njenog starog treba za ruku pitati!

Helena
01-05-2008, 13:50
To je samo dokaz koliko ste vi muškarci slabi.

Not true! :nonono:

Žene su većinom krive za sva sranja koja muškarac napravi! :D
Ne, sami ste si krivi, jer ste toliko slabi na žene. :yuck:

KI KI
01-05-2008, 13:52
vidi ovo! istina (http://www.angrywhiteboy.org/wp-content/uploads/2007/02/windowslivewriterthiskindofsaysitall-a850control-your-life-thumb.jpg)

KI KI
01-05-2008, 13:53
Budemo se poslije svađali u vezi toga, kaj ne vidiš da pomažemo Sex-machineu?
da a i pseto bi molio mišljenja o tome da pita Milku za ženu!
odnosno da ju zaprosi

Voshy
01-05-2008, 13:54
o stvarno si na pravo mjesto doso trazit savjet o ljubavi i curama. majstore

Sex-machine
01-05-2008, 13:57
Znaci .sta mi onda predlazete? evo juce sam bio kod cure i danas doso kuci.ovako. jucer sam je vozio kod zubara, i bila je nadrkana na mene samo tako, i prije i poslje, i rekla je da nemmoram dolazit kao vise nikad,jer nisam bvio od proslog cetvrsta. i navece oko 9 mi napise, dodji , ne pitaj zasto. i ja dodjem, ona vec spava... i ok, prespavam i ujutro odem kuci...

sta kazete, dal da se nadjem s onom il ne? ja bi jako zelio

KI KI
01-05-2008, 13:58
Znaci .sta mi onda predlazete? evo juce sam bio kod cure i danas doso kuci.ovako. jucer sam je vozio kod zubara, i bila je nadrkana na mene samo tako, i prije i poslje, i rekla je da nemmoram dolazit kao vise nikad,jer nisam bvio od proslog cetvrsta. i navece oko 9 mi napise, dodji , ne pitaj zasto. i ja dodjem, ona vec spava... i ok, prespavam i ujutro odem kuci...

sta kazete, dal da se nadjem s onom il ne? ja bi jako zelio

pa ovu odj*bi! ja bi tako!
a s ovom se nađi!

KI KI
01-05-2008, 13:59
KI KI kasniš! :rotfl:
a jbg...

Sex-machine
01-05-2008, 14:05
ne.necu je odmah sad odjebat. nego cu cim bude opet nesto srala . tj prvo cu vidit zasto se nalazila s ovim. i sta je tocno bilo,. i recu joj da ga odjebe odmah. i sve one s kojima se dopisuje i salju joj slike. i koji je zovu, znam da je likovi s sms flerta zovu. i prica s njima po par sati. a mene nikad ne zove... to mi sama rekla.. i dodje ona kod mene nedavno. i lik je nazove, i kaze ona idem ja van pricat s njim... i ja izaso van poslje par min i ona se naljutila na mene.

KI KI
01-05-2008, 14:09
ne.necu je odmah sad odjebat. nego cu cim bude opet nesto srala . tj prvo cu vidit zasto se nalazila s ovim. i sta je tocno bilo,. i recu joj da ga odjebe odmah. i sve one s kojima se dopisuje i salju joj slike. i koji je zovu, znam da je likovi s sms flerta zovu. i prica s njima po par sati. a mene nikad ne zove... to mi sama rekla.. i dodje ona kod mene nedavno. i lik je nazove, i kaze ona idem ja van pricat s njim... i ja izaso van poslje par min i ona se naljutila na mene.


LOL OMFG :rotfl: ovo je već jaaaaaako čudno... ti nisi normalan! cura te zavađa i odje*ava i sve to a ti popuštaš!


OVO JE ISTINA ZA TEBE! (click na ove riječi) (http://www.angrywhiteboy.org/wp-content/uploads/2007/02/windowslivewriterthiskindofsaysitall-a850control-your-life-thumb.jpg)

Sex-machine
01-05-2008, 14:09
Opet ja :)) hehe,,, ma zaboravim. uglavnom to je to...nemoze vise radit budalu od mene...cak i njeni starci kuze da me nekad zajebava i ponasa se glupo,pa joj kazu da se smiri.

znam,zato sad, ako ne odjebe sve do jednog tog lika, nemam vise sta s njom radit...

KI KI
01-05-2008, 14:11
Opet ja :)) hehe,,, ma zaboravim. uglavnom to je to...nemoze vise radit budalu od mene...cak i njeni starci kuze da me nekad zajebava i ponasa se glupo,pa joj kazu da se smiri.

znam,zato sad, ako ne odjebe sve do jednog tog lika, nemam vise sta s njom radit...
bez uvrede ali si idiot!

ma ima dobar ona razlog! upravlja ti životom!

KI KI
01-05-2008, 14:13
Pseto... kaj mu to mi negovorimo več jednu stranu?

Sex-machine
01-05-2008, 14:13
Pa eto. do sad sam popusto.. al vise necu. vjerujte mi. necu sad nista radit. al samo nek jos neka sitnica bude.. gotovo je.. nema vise rijeci. znat ce ona dobro zasto je tako!!! kazem vam,ako ne odjebe sve do jednog, nemam vise sta s njom radit.

KI KI
01-05-2008, 14:14
:bravo: a sada se skuliraj i sve 5 sretno!

KI KI
01-05-2008, 14:15
Pa više manje! Možda dvije! SPUCAJ JU! TAKVO NJENO PONAŠANJE SE NE TOLERIRA!
pusti ga! on valjda zna zašto joj poputa! možda je mala savršena i sve to... kaj znaš!

Sex-machine
01-05-2008, 14:16
Da. to cu napravit.al kazem , ne odmah, prvo nek m isve kaze sta je bilo... al sto je najgore, znam da nece htjet. takva je...samo ce se naljutit kad je pitam. ma derište balavo :)


btw. popustam joj jer sam budala..eto zasto.. glup sam...nitko nije savrsen.. ni da je neznam tko, nema smisla se samo zivcirat .

KI KI
01-05-2008, 14:17
Da. to cu napravit.al kazem , ne odmah, prvo nek m isve kaze sta je bilo... al sto je najgore, znam da nece htjet. takva je...samo ce se naljutit kad je pitam. ma derište balavo :)
JA NEVJERUJEM!
JA mislim da si ti NIXA!!!!!!!!!!!!!!
mijenjaš mišljenja i sve!

Sex-machine
01-05-2008, 14:19
Ma.ajd necemo vise spamat tu... to cu napravit. i ok.. a prvo cu se s ovom nac. kupit joj cokoladu, i malo popricat :) .al ako se zaljubim u ovu,,,, onda neznam stvarno :)

KI KI
01-05-2008, 14:20
ma to i ja sada kažem! ako se naljuti na ovo kako če se tek naljutiti na prekid! onda lijepo če te ošamarit i rasplakat se ali nemoj se slomiti!

pa odi snjom i opremu uzmi i čokoladui možda i cviječe i sve!

KI KI
01-05-2008, 14:21
and Good luck! ali ipak se pazi... možda je transverstit!

Sex-machine
01-05-2008, 14:24
ma kakv transvestit. .sve je ok. cura je slatka , zgodna i sve. al najvaznije. super je kao osoba. bar preko msn... stvarno je odlicna

Sex-machine
01-05-2008, 14:27
Pa sutra cu. danas je 1 maj:P idem jos malo van, i ona je pitaj boga di :) tak da sutra smo se dog... negidi odemo nasamo.... jedva cekam,, dugo nisam to radio :D ,

Sex-machine
01-05-2008, 14:38
da :P .. najbolji mi je 1 spoj. ono. trema i sve... :D ..heh..

Dreadlock
01-05-2008, 14:52
ok,ok...samo malo...da vidim jesam li dobro shvatio...
znaci sm se nalazi sa nekom curom koju je upoznao preko msn-a,te ce zbog te cure ostavit svoju sadasnju s kojom je u vezi 2.5 godine?
e stvarno,nisi normalan...nhf al stvarno te ne razumijem.
samo zato sto se cura dopisuje s tim likovima,sto mozebit i iz zezancije...Zapamti,i ti se dopisujes sa tom tvojom pa nikom nista.

@Pseto
jesi li 100% siguran za prosenje?


di je tema otisla...

KI KI
01-05-2008, 14:55
pa tema je prošla u smjeru pomaganja!

Sex-machine
01-05-2008, 15:02
ok,ok...samo malo...da vidim jesam li dobro shvatio...
znaci sm se nalazi sa nekom curom koju je upoznao preko msn-a,te ce zbog te cure ostavit svoju sadasnju s kojom je u vezi 2.5 godine?
e stvarno,nisi normalan...nhf al stvarno te ne razumijem.
samo zato sto se cura dopisuje s tim likovima,sto mozebit i iz zezancije...Zapamti,i ti se dopisujes sa tom tvojom pa nikom nista.

@Pseto
jesi li 100% siguran za prosenje?


di je tema otisla...
nisi dobro shvatio... kazem ti, nije to samo dopisivanje,nego joj salje slike, svoje, svog krca, zove je po par sati na dan(a mene nikad nije nazvala tak), i nasla se s njim 3 puta. kuzis, i jos 100 drugih stvari!!

Dreadlock
01-05-2008, 15:03
ok super...sad si rekao ove stvari
on NJOJ salje slike svog luleka
on NJU zove i neda joj mira


jel ona kriva u cijeloj prici?

Jerry
01-05-2008, 15:05
pa sta ona prihvaca?moze tipa laganini odjebat,ali ko sto seksonja kaze ona to prihvaca...

Sex-machine
01-05-2008, 15:07
vidi,. nije to samo to. ona se nalazila s njim kuzis? i cak mi je jucer rekla da joj je bilo bolje s njim nego samnom, e to mene sad zanima... kaze da nije nist bilo.al je napisala to.... razumjes??? al nije to samo to.ima tu jos jako puno stvari... ljuti se na svaku sitnicu, svoj mob vise neda ni da pipnem, zakljuava ga stalno... a kad joj ja moj nedam, onda se nadrka.. ajde molim te reci, jel to tebi ok?

Ne da prihvaca, nego mi je cak rekla da ga je zvala..al najgore ona meni to kaze sve.. i jel ona ima mozak uopce? ona misli da je to sve ok. a mi 2.5god zajedno

Dreadlock
01-05-2008, 15:09
gle...Ona zeli da joj vjerujes i budes uz nju a sa druge strane zeli da budes ljubomoran.

Sex-machine
01-05-2008, 15:10
Al nema se sta nalazit s drugim likovima... kuzis.. jel to tebi ok da lik koji je iz drugog grada dolazi kod nje? ne 1, ne 2 nego 3 puta vec!!!!!!!!! i jos mi kaze da joj je bolje bilo s njim nego samnom

KI KI
01-05-2008, 15:11
e a to bi trebo biti ko neki test?

da moja dobiva takve slike bilo bi svašta...

Dreadlock
01-05-2008, 15:12
gle jel ona njega trazila da joj posalje sliku svog "malog"????

Sex-machine
01-05-2008, 15:13
pa naravno... ajd da primi pa obrise.al ona ostavi to. i sve slike.i jos mi pokazuje.... al najgore mi je sto mi neda mob. znam da ima poruka svakakvih. jednom sam cak i uspio nekako se docepat moba... i vidio sam poruke od njega.. popizido sam bio. da sam stigio uzet br bilo bi svasta. mislim da bi odma odfako od nje... uglavnom napiso je nesto u stilu... da zeli vodit ljubav s njom, i da je voli.......

Sex-machine
01-05-2008, 15:14
gle jel ona njega trazila da joj posalje sliku svog "malog"????
istkreno. je.. rekla mi je da je. i ne samo odnjega, nego jos od par. mislim da su joj 2 poslali sliku

Helena
01-05-2008, 15:21
Omfg, kud je ova tema otišla...

@Pseto - nemoj se ženit, premlad si još. Doduše, ne govorim ti ovo zbog godina. Koliko vidim po ovome tu, ti i tvoja draga jedan ste tjedan oke, a onda se dva tjedna svađate i govori ti da će te spucat ako se ne popraviš. I tako stalno ukrug. I onda odjednom dođeš i pitaš dal da ju ženiš ili ne? Ono, wtf?!

@Sex-machine - kolko vidim, cura ti je neka teža pacijentica. Spucaj ju, ne treba ti. I sama ti je priznala da joj je s njim bolje nego s tobom. Pa nek bude s njim onda.


gle...Ona zeli da joj vjerujes i budes uz nju a sa druge strane zeli da budes ljubomoran.
Sry, ali ovaj put se ne slažem s tobom. Cura je sama priznala da joj je bolje s tim frajerom bilo nego s dečkom. Očito ne pokušava samo postić da ovaj bude ljubomoran. Vjeruj mi, za tako nešto cure imaju metode svoje, a ovo to nije. Frajer dolazi iz drugog grada k njoj, a ona se baš i ne buni. Ostavi dečka i ode pričat s ovim i onda se naljuti kad dečko ode... Mislim, probaj zamisliti kako bi tebi bilo da se tvoja cura tako ponaša prema tebi. Ne bi bilo ugodno, zar ne? Koliko sam shvatila po ovome napisanome, njihova veza je postala sve samo ne prava veza. Propada...

KI KI
01-05-2008, 15:27
Helena pazi se! i nije istina to sa psetom! sada se je sve poboljšalo! tako je prije bio ali sada su več 2 tjedna u spokoju! i više i bilo je malih nesuglasica! da samo znaš kaj je ona sve za njega napravila! predomislila bi se

Sex-machine
01-05-2008, 15:27
Skroz si u pravu... Al opet, pricekat cu .. prvo cu s njom sve vidit. popricat u vezi toga, pa ako ne bude htjela sve odjebat, onda je gotovo... tako ce dokazat dal me voli il ne.

Helena
01-05-2008, 15:29
Helena pazi se! i nije istina to sa psetom! sada se je sve poboljšalo! tako je prije bio ali sada su več 2 tjedna u spokoju! i više i bilo je malih nesuglasica! da samo znaš kaj je ona sve za njega napravila! predomislila bi se
Kaj da se pazim?

@Pseto - eto, sry, propustila sam par stvari jer me nije bilo tu. Ako je sve u redu sad, čestitam i sretno. Nek tako i ostane. :wink:

Jerry
01-05-2008, 15:30
čestitam pseto :))

Helena
01-05-2008, 15:31
A gle... One sve romantične večere i slične stvari... Sve već isfurano... Gdje ste se upoznali? :D Ili gdje ste bili na prvom spoju? :D Daj mi par informacija pa iskemijam nešto. I normalno, jel ona romantična jako ili nije? Kakva je?

Sex-machine
01-05-2008, 15:33
pito je sad..: dal te jos zovu oni likovi, dal se dop s nekim, i dal ce jos doc taj lik. .. kaze ne,ne,ne... hahah .. da kako da ne, i prosli put sam joj reko samo nek proba doc opet. i eto ti doso je....

Helena
01-05-2008, 15:35
U jednom kafiću na selu! Why? Tamo ju zicer neću zaprosit!
Hmmmm... Siguno imate neko mjesto koje je vama posebno po nečemu... Ili jednostavno doma nešto skuhaj i napravi neku romantičnu atmosferu.

Sex-machine
01-05-2008, 15:42
i sta vi kazete na to sto joj je lik(ne taj koji se nalazio s njom, nego drugi) napiso, da zeli voditi ljubav s njom, i da je voli.al ne, ona ga nije odjebala...ja sam popizdio na to.... Tko zna sta je ona njemu na to odgovorila... jer.. nije mi htijela pokazat poruke... al kaze da mu se samo smijala hahaha.. mogu mislit kako..... sta onda nije pokazala por i ok.. evo sad se dop s njom..

Pseto. znas valjda jaja ispec.. ispeci 2 na oko njoj i 3 sebi i eto ti :P

Helena
01-05-2008, 15:43
Neznam, baš nešt posebno kuhat! :D
A za mjesto........restoran Garfield.
Eto... Odvedeš ju tamo na večeru, a prije toga... Ne znam, probaj se dogovorit s kuharom da joj složi neku voćnu salatu ili nekaj i nekak sakrije kutijicu s prstenom unutra. :rotfl: Ili otiđi u cvjećarnu i zamoli cvjećarku da ti složi nešto. :D

Sex-machine
01-05-2008, 15:55
Moze i tak, ak te nije sramota... mene bi bilo da me svi gledaju :P i ono odbije te :P

Helena
01-05-2008, 16:51
pitanje je voli li ona intimnost t.j oche li joj smetati takva parada...
Slažem se s ovim. Ali ako si siguran da joj neće smetati i ako znaš pjevati, zašto ne.

Sex-machine
01-05-2008, 16:54
Ako je ko tomson, onda je bad nazalost

Sex-machine
01-05-2008, 17:04
A vidi. pa ok ako s njoj svidja,. onda navali. nego ja kazem u svoje ime da ne volim tomsona.. ni glas, ni pjevanje, ni pjesme

Dreadlock
01-05-2008, 17:33
moja preporuka...nemoj thompsona...idu li cavoglave i prosnja zajedno?

nije losa ideja za dublin pub,ovo sa konobarom i prstenom je dobra ideja.

e da...i daj javi kada ces je prositi da dodem gledat,biti ce ko u filmu :pray: :D

Dreadlock
01-05-2008, 17:58
meni je od barry white-a dobra ova stvar

4nPAyZG0 ... re=related (4nPAyZG05bU&feature=related)

Helena
01-05-2008, 18:01
Nemoraš imat baš takav identičan glas...

18TLHhhHZCA
BXvHRnGe940
1BFrTxvxKTs
xN38uI2oKkA
ApkC64rt1-Q

Dreadlock
01-05-2008, 18:03
il ak hoces malo reggae-a :D :D

BvtYZCFy7UE

Dreadlock
01-05-2008, 18:07
hm...mozda prerada one popularne kiss me stvari...?

AGRWxoJtQP0

edit:hoces hrvatsku il stranu?

Dreadlock
01-05-2008, 18:11
cek sto onda planiras?

Dreadlock
01-05-2008, 18:15
ali kako ces kada si rekao da nema karaoka? :|

Sex-machine
01-05-2008, 18:16
Nego,dosta o mom autu, ajmo malo o meni.. moze?

Dreadlock
01-05-2008, 18:18
hm...nije lose,al evo dosjetio sam ti se jos jedne rock laganice

LGM5GkINMMI

Sex-machine
01-05-2008, 18:23
Otpjevaj joj....

Vrapci vrapci i komarci lete lete lete lete svud oko nas....

Helena
01-05-2008, 18:25
Vo_0UXRY_rYS :D :D

Sex-machine
01-05-2008, 18:30
kakqav si ti to gamer, kad neznas kako zaprosit curu :D

Helena
01-05-2008, 18:34
Nije to lako ko halat CoD, recimo. :D

Sex-machine
01-05-2008, 18:42
ajmo opet malo o menio?

Plexihack
01-05-2008, 19:40
Pitaj ju iskreno par puta šta ti to mulja,onda joj kaži da više ne možeš tako,neka odabere ti ili on/oni...

Evo ti onda sheme:

_____________________________PITANJE
____________________________ /_____\
__________________________TI ______ONI --- Ostavi ju,nađi se s onom
_________________________/____\
Mulja te----Muljaj ti nju,ostavi ju. SIskreno --- Zahvali joj,reci da si se bojao da je ne izgubiš,da ju voliš



Težak je ovaj život...ja nemogu prestat mislit na nju,nisam je vidio već dva tjedna,nije na ekskurziju došla...ako se zauvijek odselila ja više neću moći izdržat...poludit ću...

Shvatio sam da je ljubav i ponašanje vezano uz to samo skup funkcija,shema, petlji i formula...svaku večer razmišljam o njoj i iz toga sam sastavio sheme ponašanja i reakcija nakon određenih triggera za osobe koje poznajem...

@Pseto - GG...a šta ako te odbije?

Plexihack
01-05-2008, 19:45
Nemoj,onda će ona sebe ili ubiti ili ostati u depresiji sa strahom od veza i peći će ju savjest...

Bolje čekaj...

Maja
01-05-2008, 19:46
nisam pratila... znači pseto, udaješ se? :rotfl:
tj. zaprosti ćeš milku?

:bravo:

Plexihack
01-05-2008, 19:53
Odi u Pulu,odvedi je u Arenu po noći,naštekaj da ti upale jedan reflektor i zaprosi ju...easy

btw,da se nadovežem na ono o ranama...

Ja imam otiske ugriza stare 3 tjedna...ženska voli gristi,pale ju seksualne igrice....

Pseto,ako se ubiješ onda mi se javi i reci mi šta čeka poslije...

Plexihack
01-05-2008, 19:58
Aha...a ništa onda :P

Jučer sam letio avionom na relaciji Zagreb-Pula,trajalo je 20-ak min...

spidEY
01-05-2008, 20:01
viewtopic.php?f=82&t=23289 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=23289)

KI KI
01-05-2008, 20:13
evo izgubio se u moru postova...
@machine mi smo ti rekli kaj da napraviš a sada ti odluči


@Plexihack: lol? Ugrize? ono ti to nas cimaš ili? odi se cijepiti protiv bjesnoće... (šala)


@pseto: lijepo smisli neš iz vašega života... neko mjesto neka okolina... lijepo taj klub di misliš... lijepo ga rezerviraj (ako se nemre, potplačivanje riješava problem) i dopeljaj njene frendice i frendove i obitelj! lijepo nek budu zamaskirani! i onda dođe njen tata sa prstenom(ko na vjenčanju sa njom ktebi samo ovo malo drugačije) i ti ju lipe u mikrofon pitaj i nacrtaj se pred njom na koljenima ko u filmovima!


EDITED

@pseto bravo!

Sex-machine
01-05-2008, 20:14
pa on je mod :D...
pa to i ocu, majke mi.al sutra se nalazim s ovom.. kupujem cokoladu.. :D :bravo:

Sex-machine
01-05-2008, 20:31
a necu odma cvijet.. mislim da je glupo to na nevidjeno uzimat...samo cokoladu cu... :D

KI KI
01-05-2008, 20:34
pa ok... makar neču ni čut pjesmu! a ideja ok samo buš čeko dosta...

Dreadlock
01-05-2008, 20:37
Nemam baš dugo za čekat! 3 mjeseca!


do tada ces sreditit sve detalje :D

KI KI
01-05-2008, 20:39
Nemam baš dugo za čekat! 3 mjeseca!


do tada ces sreditit sve detalje :D
i više od detalja!

KI KI
01-05-2008, 20:40
Aha! Nije to tako kompicirano! Barem mislim!

barem misliš? lol pa ta linija je grupa kaj ne? njih treba dopeljat platit i ugovoriti termin... onda tja dom kaj misliš.. frendove... i sve to...

Plexihack
01-05-2008, 20:41
@Plexihack: lol? Ugrize? ono ti to nas cimaš ili? odi se cijepiti protiv bjesnoće... (šala)

Da,grize...dođe do mene,držimo se za ruke,mazimo i onda mi uzme jednu ruku i zagrize...

Fali mi...čak i previše...

KI KI
01-05-2008, 20:42
@Plexihack: lol? Ugrize? ono ti to nas cimaš ili? odi se cijepiti protiv bjesnoće... (šala)

Da,grize...dođe do mene,držimo se za ruke,mazimo i onda mi uzme jednu ruku i zagrize...

Fali mi...čak i previše...

zagrize... lol :rotfl:
to je nenormalno! ali ako tebi paše što njoj paše onda trpi!

Plexihack
01-05-2008, 20:45
zagrize... lol :rotfl:
to je nenormalno! ali ako tebi paše što njoj paše onda trpi!

Ma nije problem,znam dobro podnosit malo boli...a njoj je to gušt ^^
Ako se sad vrati iz slavonije dati ću joj da me izgrize cijelog...

Sex-machine
01-05-2008, 20:48
dat cu i ja ovoj sutra:D rekla je da voli malo grist.. griziiiiiiii

KI KI
01-05-2008, 20:49
dat cu i ja ovoj sutra:D rekla je da voli malo grist.. griziiiiiiii
moja ne grize... nasreču!

Norther
01-05-2008, 21:17
Aha...a ništa onda :P

Jučer sam letio avionom na relaciji Zagreb-Pula,trajalo je 20-ak min...kako se zoves ti ?
jer ja sam iz pule također, pa se mozda i znamo. \o/

Sex-machine
02-05-2008, 11:44
evo doso je i taj dan :P .. trebamo se nac.. a ova moja opet sere li ga sere... zamisli, oce da joj sprzim dvd koji je izgreban, i nemogu stvarno, i to ga je ona izgrebala, i nece, i sad se ljuti na mene... LOL

Sex-machine
02-05-2008, 12:14
ne :(

Vedro
02-05-2008, 16:24
Ljubavni problemi su nikakvi :shock:

KI KI
02-05-2008, 18:54
Ma najveći problemi su ljubavni! :D
o da da...


ljubavni i svi koji imaju veze sa ljubavi...

K4ciga
02-05-2008, 19:59
I know! I know a lot! :D
Bleh,financijski > novčani.Živi ti od ljubavi ^^

Kenyi
02-05-2008, 20:01
pa eto, pare su nuspojava ljubavi, uzmi primjer pseta, lik nema posao, i evo vec ga neko vrijeme cura uzdrzava :)

K4ciga
02-05-2008, 20:13
pa eto, pare su nuspojava ljubavi, uzmi primjer pseta, lik nema posao, i evo vec ga neko vrijeme cura uzdrzava :)
C-c-c,cura ga uzdržava :D ,
BTW,Pseto,idi raditi preko ljeta u polju,dobiješ cca 2800 kn za par tjedana.Nije puno,al' nije ni malo =)

Helena
02-05-2008, 20:40
Bože, pa zar je takva sramota što žena radi u obitelji? I zarađuje?

KI KI
02-05-2008, 20:47
PA.......JE!!!
pa po meni nije...

KI KI
02-05-2008, 20:54
To KI KI nemaš pravo glasa! :D :rotfl:
Šalim se NHF!
Izgledaš ko sponzoruša ili kao neki jad i bijeda ako te cura uzdržava!
pa znam ali ne stalno... nači češ posao za koju godinu...

medusa
02-05-2008, 21:07
Bože, pa zar je takva sramota što žena radi u obitelji? I zarađuje?
ako radi i tip ne imho

Helena
02-05-2008, 23:38
Vi nezreli, zakinuti, tupi, preponosni muški balavi idioti!!!! -.-

K4ciga
03-05-2008, 00:12
Vi nezreli, zakinuti, tupi, preponosni muški balavi idioti!!!! -.-
A ti imaš dlake na rukama.

Lord Jambrek
03-05-2008, 05:41
U redu je ako tip i ženska rade! Ali ako žena samo radi.......SHAME!

zašto? Muški ponos je jedna od groznih stvari, nismo ništa bolji ni gori od žena i vice versa. Kako muškarci misle da su bolji od žena, tako i žene misle da su bolje od muškaraca što ne dovodi nikam drugdje nego do šovinizma, pumpanja ega, a time i svoga ponosa, što kod žena, što kod muškaraca.

Koliko sam puta čuo "mah, žena vozi" "a da, žena za volanom, još se ja zapito kaj izvodi" i koliko puta žene govore da su muškarci glupi, kak su žene pametne bla bla bla. You get the point. Ja se isto nekad volim zajebavat na račun žene vozači, ali sve ima svoje granice, a tanka je granica koja dijeli zajebanciju od uvrede

Dreamer Deceiver
03-05-2008, 08:20
odkad su ženske dobile pravo glasovanja svijet ošo u kurac... :roll :


šalim se ofkors....

KI KI
03-05-2008, 11:20
Vi nezreli, zakinuti, tupi, preponosni muški balavi idioti!!!! -.-
ja nisam ništa od toga... osim možda prvo... ali ok

medusa
03-05-2008, 11:50
U redu je ako tip i ženska rade! Ali ako žena samo radi.......SHAME!

zašto? Muški ponos je jedna od groznih stvari, nismo ništa bolji ni gori od žena i vice versa. Kako muškarci misle da su bolji od žena, tako i žene misle da su bolje od muškaraca što ne dovodi nikam drugdje nego do šovinizma, pumpanja ega, a time i svoga ponosa, što kod žena, što kod muškaraca.
i feminacizma

usput ja ne vidim razliku između ženskog i muškog ega, osim toga da se "pale" na različite stvari. licemjerno je smatrati da jedan spol ima veći ego od drugoga

Helena
03-05-2008, 12:42
Vi nezreli, zakinuti, tupi, preponosni muški balavi idioti!!!! -.-
A ti imaš dlake na rukama.
Ja također imam moć da te bannam s ovog foruma... :roll:


Enivej, šta se tiče tog muškog ega i ženskog... Da, i žene ga imaju, ali ovo da je sramota ako samo žena radi u obitelji... Na taj način razmišlja samo pračovjek. nhf svima, al... Još uvijek me takve izjave iznenađuju, makar ne bi trebale.

Helena
03-05-2008, 13:51
Pa da, bašto, ne bi trebale, ali me svaki put iznova iznenade. Oh, well...

Sex-machine
03-05-2008, 13:53
EVO da se pohvalim. jucer sam se naso s onom curom. super je stvarnoooooo...

Sex-machine
03-05-2008, 14:07
Jes. i zabrijali smo odma :DD:::D a jbg , nisam se mogo suzdrzat

Kenyi
03-05-2008, 15:24
pa vidi, ljubav je veoma opsiran pojam, moze obuhvatit ljubav prema nekom predmetu, a i prema nekoj osobi pa ti skontaj :D

KI KI
03-05-2008, 15:25
Zene kao vozacice su uzas zivi...primjer je moja stara s kojom se ja ne smijem voziti sam...molim se bogu prije svake voznje
I u kakvoj su vezi auta i ljubav? :D

pa nikakvoj... ajde da i ja kažem ... moja stara neželi voziti za našu sigurnost...


@machine: svaka čast ali reci ti nama jesi onu svoju odj*bao?

a kaj se tice cura...

one mogu biti sve kaj požele...
vojnice? omfg to zanimanje nije ni rađeno za žene... ajde policajka...ali vatrogaska... isto lol ali poralzi... bolničarka sasvim ok... ali recimo pseto je sada domaćin? wtf to se baš ne slaže ali i slaže... to je ko vatrogaska... neka zanimanja nisu rađena za cure a neka za dečke ali ipak... sve se može ako se voli!

@kenyi: :bravo:

Sex-machine
03-05-2008, 16:17
nisam odjebo :((((((( papak sam

medusa
03-05-2008, 16:35
što se tiče žena kao vojnik- to bi bile iznimke, znao sam jednu kickboxericu, ta ženska bi stvarno mogla ubit nekoga kad se sjeti (što je još bolje čak nije ni loša). ali imo većina žena niti bi htjela ići u vojsku niti bi izdržale tu disciplinu
a sex machine- ak ti je problem reći u lice onda pošalji poruku. premda inače smatram da se uvijek sve treba reći u lice (koliko god to bilo grozno) cura ti je malo... čudna... pa bi u tvom slučaju bilo opravdano

KI KI
03-05-2008, 18:21
Stisni zube i skupi muda i od/ebi ju!

i kada joj to ideš reč onda ih drži da ne pobjegnu kao meni...

bigdanger
03-05-2008, 18:58
EVO da se pohvalim. jucer sam se naso s onom curom. super je stvarnoooooo...


:bravo:

Sex-machine
03-05-2008, 19:05
Evo da vam kazem sto je sad bilo... Ovako, odem ja po curu, i dovedem je kuci, tj taman izasli iz auta, ona imala neke dvd koje sam joj posudio,al nisu moji, a vec je bila nadrkana, takva je uvijek, i nest sam reko bezveze, i ona ih baci na po, na beton, svih 6 komada unisteno. odma sam popizdio, i doslovno je ubacio u auto i odvezo kuci, i reko da je gotovo!!!!!!!

Sex-machine
03-05-2008, 19:14
MOram priznat da me srce nije ni malo boljelo kad sam joj to reko.. Prije mi je bilo stvano tesko kad smo prekidali,al sad vjerujte nist. jedino sam uzasno zivcan zbog dvd ova koji nisu moji,...bas je kuja. stvarno.. sad sam joj poslo poruku zadnju i to je to ...

KI KI
03-05-2008, 20:02
Bravo! She's a bitch! Good for you!
istina! i machine fala bogu i bravo!

Jerry
03-05-2008, 20:08
ajde gospodini ljubavnici,pomozite meni mal ^,^
volim jednu curu onak vec duze vrijeme,svaki dan sam snjom vani navecer i sve to,al ona ima neku frendicu,s njom ide i neki tip tamo koji je s tom kravom,e sad,danas ona onak ja kazem da je taj tip bio u vikendici i da mu je mob ugasen,i ta krava onak vice da ce ga ubit,a ona da je glup kreten i sve to,a sad jel to ona zbog nekakvog osjecanja prema njem ili sta ? mozda zbog te frendice fkt ne razumijem,al ja svaki put kad dodjem tamo kod nje ta frendica bude vani(90 posto slucajeva ) i s nhom,i ja dodjem i onda bude samnom i pricamo i sve to a nju onak kak bi se reklo ne ferma ni sto posto jedino ak je nes pa se ona umjesa i pita al ovak ova ju ispituje a ona prica samnom i dalje a sta je to s tim pederom (a ne nije,onak,lik izgleda ko curica >.< ) zast ona takve rijeci govori kao da je za nju a ne za tu frendicu,mislim sta se tolko brine,mozda zbog prijateljstva s tom frendicom,il da mene na neki nacin napravi ljubomornim?ja ipak mislim da je ovo drugo (ljubmora) a vi me sad savjetujte ju fkt volim iz dna duse:) i vazna mi je jako

TeraBajt
03-05-2008, 20:14
ajde gospodini ljubavnici,pomozite meni mal ^,^
volim jednu curu onak vec duze vrijeme,svaki dan sam snjom vani navecer i sve to,al ona ima neku frendicu,s njom ide i neki tip tamo koji je s tom kravom,e sad,danas ona onak ja kazem da je taj tip bio u vikendici i da mu je mob ugasen,i ta krava onak vice da ce ga ubit,a ona da je glup kreten i sve to,a sad jel to ona zbog nekakvog osjecanja prema njem ili sta ? mozda zbog te frendice fkt ne razumijem,al ja svaki put kad dodjem tamo kod nje ta frendica bude vani(90 posto slucajeva ) i s nhom,i ja dodjem i onda bude samnom i pricamo i sve to a nju onak kak bi se reklo ne ferma ni sto posto jedino ak je nes pa se ona umjesa i pita al ovak ova ju ispituje a ona prica samnom i dalje a sta je to s tim pederom (a ne nije,onak,lik izgleda ko curica >.< ) zast ona takve rijeci govori kao da je za nju a ne za tu frendicu,mislim sta se tolko brine,mozda zbog prijateljstva s tom frendicom,il da mene na neki nacin napravi ljubomornim?ja ipak mislim da je ovo drugo (ljubmora) a vi me sad savjetujte ju fkt volim iz dna duse:) i vazna mi je jako

onak jerry, aj molim te ko boga da napises lijepo novi post sa tockama i smislenim recenicama :). al onak :D

Helena
03-05-2008, 20:16
Stvarno jerry, ne da se nikome čitat ovo. :D

Jerry
03-05-2008, 20:30
Ok,idem cp tekst pa poispravljat sve :D

Volim jednu curu onak vec duze vrijeme,svaki dan sam s njom vani navecer i sve to.Ali ona ima neku fuficu,s njom ide nekad van i neki lik tamo koji je s tom fuficom.E sad ja danas kazem da je taj tip bio u vikendici i da mu je mob ugasen,i ta fufa vice da ce ga ubiti,a ona da je glup kreten i sve to.A sad jeli to ona zbog nekakvog prijateljstva s tom fufom ili osjeca nesta prema tom liku? Mozda zbog te fufe a mozda zbog njega ne razumijem.Ali ja svaki put kad dodjem tamo kod nje ta fufica bude vani (90 posto slucajeva ) i s njom.Kad ja dodjem ona bude samnom i pricamo i sve to,a nju kak bi se reklo ne ferma ni sto posto jedino ako se razgovara o necemu sto nju zanima i ona se ubaci.Znaci posvecuje vise paznje meni nego toj fufi.A sad za pedera tog neznam(a ne nije,onak,lik izgleda ko curica >.< ).Zasto ona takve rijeci govori kao da je za nju a ne za tu fufom,mislim sta se tolko brine,mozda zbog prijateljstva s tom fufom.Ili da mene na neki nacin napravi ljubomornim?Ja ipak mislim da je ovo drugo (ljubmora) a vi me sad savjetujte ju stvarno volim iz dna duse:) i vazna mi je jako

fufa = prijateljica
peder = "prijatelj t3h curica"
ona = moja jedina :gitara:

ispravio kolko moze,meni je citljivo :D

TeraBajt
03-05-2008, 20:38
kolko sam ja shvatio, ona brije stalno o pederu, peder ju ne šljivi, a fufa se kurva po ulici...

cuj stari, zene rijetko kad rade to sa ljubomorom, ja ti savjetujem da probas nekej napravit u vezi pedera, da pokazes da je on papan a ti lover boy ;)

EDIT: procitao ponovo, jesam li to ja il ovaj tekst ima xy znacenja :o ?

Jerry
03-05-2008, 20:40
Ma ubiti ne brije stalno,neg kaze par rijeci o pederu i onda ova fufa pocne pricat nesta o njemu a ona ju ne ferma i ne spominje ga poslije...
sto se tice pedera,pa vec dokazano,ja sam nju vodio na setnju promenadom :D i to po mesecini :D
a on je s svojom dugokosom pederkastom kosom zabacivao 8)

Maja
03-05-2008, 20:46
ja nisam NIŠT pohvatala o čemu vi pričate u zadnje dvije stranice :(

Jerry
03-05-2008, 20:50
nemrem ja to bolje složit ffs :D
uglavnom ukratko
Svaki dan se viđam s tom curom,idemo van etc,i ona se nekako veseli kad me vidi,ali tu je problem njezina prijateljica,koja ima drugog prijatelja sto ide s njom u razred (dve razlicite skole,ja idem s ovom koju volim) i danas je bila neka frka oko njega zasto se ne javlja,ja kazem da je u vikendici i ova fufa pocne vikat kao ubiti cu ga i te spike,i sad cura koju volim kaze kak je glup i te spike i dobro zasuti o njemu i nastavi samnom se druziti.E sad jeli to u tome da pokaze kako je glup i ostalo toj svojoj prijateljici,da me napravi ljubomornim,ili nesta ima izmedju?

Maja
03-05-2008, 20:50
u slatini bi rekli: jerry gruva! šta gruvaš ti, e? gru gru XD :rotfl:

KI KI
03-05-2008, 20:56
neznam kako da ti pomognem ali možda ipak mogu... pa kaj ju nepitaš za hodanje... ha? ili se raspitaj o njoj i njezinim osječajima preko neke njezine frendice

Sex-machine
03-05-2008, 20:57
Znaci, i vi mislite da je ok sto sam odjebo?? al jvg znam, sutra ce me molit da joj oprostim..

Jerry
03-05-2008, 20:58
ma ne još,moram to još malo zbariti :)

http://blogs.chron.com/whitehouse/archives/teletubbies_tinky_winky.jpgS
za ll21 :D

@machine
da:D

KI KI
03-05-2008, 21:02
ma ne još,moram to još malo zbariti :)

http://blogs.chron.com/whitehouse/archives/teletubbies_tinky_winky.jpgS
za ll21 :D

@machine
da:D

nemoj jače bariti... može ti se obiti o glavu... tako je mome frendu! bario jednu cijelu godinu i onda kada se uvjerio da če biti snjim onda ga je odj*bala jer je skužila što radi...

@machine: ako ju hočeš još koristiti za fiziološke potrebe onda ju primi i reci joj da želiš zauzvrat da ti se pokloni na jednu noć! i onda nek bude sve 5!

Sex-machine
03-05-2008, 21:18
al najgore je to sto mi se neda ni sexat je :D jer u pola sexa je boli kao ...

Maja
03-05-2008, 21:21
http://i240.photobucket.com/albums/ff256/Graytigeress/FTB/fuzzygrue-1.gif
Gru? :D

paaa, blizu... gru gru!

KI KI
03-05-2008, 21:22
ma onda se nema šta za pričati!

Ivan_87
04-05-2008, 11:51
ma cure su jednostavno ZAKON :) vidim da moja tema uvjerljivo vodi (moja i dreadlock-ova)samo tako :rotfl: :thumbs2:

Maja
04-05-2008, 12:19
ma cure su jednostavno ZAKON :) vidim da moja tema uvjerljivo vodi (moja i dreadlock-ova)samo tako :rotfl: :thumbs2:

lol. cure su zakon? meni su više dečki zakon :rotfl:

medusa
04-05-2008, 12:37
Znaci, i vi mislite da je ok sto sam odjebo?? al jvg znam, sutra ce me molit da joj oprostim..
moj savjet- ignoriraj ju. osobito ako počne histerizirati

Sex-machine
04-05-2008, 14:10
Evo poslala mi poruku danas kao, "jer sam ozbiljno mislio ono jucer " ja sam napiso samo DA.. i onda napise... bas mi je drago sto sam te prevarila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maja
04-05-2008, 14:11
Evo poslala mi poruku danas kao, "jer sam ozbiljno mislio ono jucer " ja sam napiso samo DA.. i onda napise... bas mi je drago sto sam te prevarila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

loooool :rotfl:

TeraBajt
04-05-2008, 14:18
Evo poslala mi poruku danas kao, "jer sam ozbiljno mislio ono jucer " ja sam napiso samo DA.. i onda napise... bas mi je drago sto sam te prevarila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


uhoh, coece, definitivno ne bi bio na tvom mjestu sad xD

koja kurva majke ti xD

Sex-machine
04-05-2008, 14:28
Da. AL to je valdja s onim s kojim se nalazila, a rekla je da nist nije bilo. a danas kaze da je.. jao.. al mislim da sere.. oce da budem ljubomoran.. al jbg.. nisam.! gotovo je .. juhuuuu

Smeagoul
04-05-2008, 16:29
SMachine, daj mi broj te tvoje ex-cure pa cu je ja nazvat ako ti vec neces ;P

Sex-machine
04-05-2008, 17:48
A neznam... Davno je to bilo. .u 10 mj bi bilo 3 god veze...

Sex-machine
04-05-2008, 18:05
Ni ja :P

Sex-machine
04-05-2008, 19:23
evo hahha znao sam. pise mi por kao da se salila, da vidim hocu se raspitivat o tome ... haaaaaaaaaaa.. oprosti curo,al ja sam sebi vec naso 2 nove :D

KI KI
04-05-2008, 19:52
evo hahha znao sam. pise mi por kao da se salila, da vidim hocu se raspitivat o tome ... haaaaaaaaaaa.. oprosti curo,al ja sam sebi vec naso 2 nove :D
2? lol tebi ide od kada si se ovoga tereta riješio

KI KI
04-05-2008, 20:02
Samo ti rokaj SM! Što više to bolje! :D
da! kažu da je zdravo!

Frozen
04-05-2008, 20:05
Što više to bolje?
Kuda ide ovaj svijet....

Frozen
04-05-2008, 20:09
Inn je krčma.
Očito je sad in biti idiot i čim više gluposti radit, kako drugima, sebi, tako s djevojkama. VGG

Maja
04-05-2008, 20:10
Nigdje! To ti je sad inn! Što ih više imaš to više bodova dobivaš!SNemoj mi reč da nikad nisi igrao tu igru?

:o :shock:
ne mogu vjerovat. frozen je u pravu. niste kul :(

Frozen
04-05-2008, 20:13
Čudno, al meni to nije najkul... Nije bilo, nit će biti.

Maja
04-05-2008, 20:14
Ne kužim vas! To je najkul igra za muškarce koja postoji! Nažalost prestao sam ju igrati kad sam upoznao svoju dragu! Fali mi!

:shock:
najkul igra? najkul?! IGRA?! omg. jednostavno omg.

KI KI
04-05-2008, 20:15
Čudno, al meni to nije najkul... Nije bilo, nit će biti.
ni meni...

Frozen
04-05-2008, 20:16
Osjećam se kao da sam došao u srednji vijek...

KI KI
04-05-2008, 20:18
uf to je njemu bila igra i vodio je dok nije Milku upoznao... vjeruj mi!

Frozen
04-05-2008, 20:21
Nvm, nije vrijedno išta dokazivat ovdje.
Radite kak mislite da je najbolje...

Maja
04-05-2008, 20:22
danas to nije kul. danas takve stvari vrijeđaju neke ljude. danas je to neoprostivo. danas je to jadno.

KI KI
04-05-2008, 20:24
danas to nije kul. danas takve stvari vrijeđaju neke ljude. danas je to neoprostivo. danas je to jadno.
:bravo:
tako i ja mislim! mislim ko to igra nek mu bude ali ipak... kolko ljudi pati zbog toga

KI KI
04-05-2008, 20:25
Iznenadila bi se Maja kad bi vidjela koliko to ljudi rade često!
P.S. Nije jadno nego fora i kul! :D
UuU ja znam...! moj frend mjenja cure svaki mjesec! i glavna faca je u školi! ali više nijedna neželi biti snjim

Maja
04-05-2008, 20:28
Iznenadila bi se Maja kad bi vidjela koliko to ljudi rade često!
P.S. Nije jadno nego fora i kul! :D
UuU ja znam...! moj frend mjenja cure svaki mjesec! i glavna faca je u školi! ali više nijedna neželi biti snjim

to je druga priča. ne jebe svaku od njih, razlika je.

KI KI
04-05-2008, 20:29
pa ja neznam jel draga svaku od njih! to me nije zanimalo! možda čak je i dragao i sve to...

KI KI
04-05-2008, 20:32
Ma nije cilj te igre imat svaki mjesec drugu! Cilj je da ih što više u jednom danu imaš i dragaš.
e to me podsjetilo! imao je curu koja se odselila i vratila se kada je on imao curu! oni su se našli i gricklali i možda čak i dragali i curu je varao! onda ga je napucala!^^

Sex-machine
04-05-2008, 20:33
da 2.. s onom sto sam se naso sam odma i zabrijo..a drugu barim,al vec me zove kod sebe u grad:D

Frozen
04-05-2008, 20:33
Ako imaš koju ciglu višak, ajd meni za ljubav pogodi tog frenda njome.

Frozen
04-05-2008, 20:39
Koji je tebi vrag ušao u mozak?
Nisi baš svoj koliko pratim...

Sex-machine
04-05-2008, 20:48
Pc play forum.a mi se bavimo ljubavnim problemima. tj ja samo tu i pisem.. hebe mi se za igre i hardwer :D

Helena
04-05-2008, 21:04
Majko moja mila... -.-

Dreamer Deceiver
04-05-2008, 21:30
Ne kužim vas! To je najkul igra za muškarce koja postoji! Nažalost prestao sam ju igrati kad sam upoznao svoju dragu! Fali mi!


a zamisli da se tvoja milkica tako igra s tobom...

Dreadlock
04-05-2008, 21:42
ni meni ta igra ne zvuci kul....

Sex-machine
04-05-2008, 21:49
:D:D... nego..ajd idem ja vidit sta ima dalje :D

B4j4
04-05-2008, 22:03
jebo ti takve igre... kolko osoba ostane povrijedenih nakon takvog igranja...

Matilda Mother
05-05-2008, 09:21
kad si na razini petogodišnjaka ta igra je vrlo kul

Jerry
05-05-2008, 11:57
jebo ti takve igre... kolko osoba ostane povrijedenih nakon takvog igranja...
ma meni je to sve jadno...

KI KI
05-05-2008, 13:47
kad si na razini petogodišnjaka ta igra je vrlo kul
jok! petogodišnjaci tu igru neigraju! igraju ju oni sa 17-19 godina! sve dok ne nađe njihovu "Milku"

Sex-machine
05-05-2008, 15:52
moj rekord je 2x10 puta odjednom.... znaci bez prestanka zaredom.... nema odmora

Frozen
05-05-2008, 16:05
Ajde upucajte se i učinite svijetu uslugu. :|

Maja
05-05-2008, 16:06
[quote="Matilda Mother":2vddxx5r]kad si na razini petogodišnjaka ta igra je vrlo kul
jok! petogodišnjaci tu igru neigraju! igraju ju oni sa 17-19 godina! sve dok ne nađe njihovu "Milku"[/quote:2vddxx5r]

molim te reci da se šališ :?

Maja
05-05-2008, 16:10
jel se to meni sam čini ili je ki ki malo malouman? nhf, ki ki



btw:
You cannot make another post so soon after your last.
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Maja
05-05-2008, 16:12
Nemoj vrijeđat KI KI-ja! Lik je zakon!
da al malo sporo kopča stvari. ono, matilda se šali, sarkazam i to, a on ništ ne kuži!
onaj post to dokazuje... :?

Frozen
05-05-2008, 16:12
Zašto toliko uporno pokušavate dokazat da ste ''pametni'' i ''znate što je dobro, a što ne''?

Dreadlock
05-05-2008, 16:13
Zašto toliko uporno pokušavate dokazat da ste ''pametni'' i ''znate što je dobro, a što ne''?
ko to?

Frozen
05-05-2008, 16:15
@ Dread, Pseto i kompanija.

Dreadlock
05-05-2008, 16:16
ok sad te totalno ne kuzim :rotfl:

daj pojasni molim te

Maja
05-05-2008, 16:17
Je/iga! Svakom dođe tako nešto! Čak se i meni takva stvar dogodila pa kaj! Sasvim normalno!

erm kak bi reko kenchi, ovo nije prvi put. mislim da je i prije bilo takvih postova, al nvm.
sad me zbunio frozenov post, ono, wtf?
aha, aha, ovo je kul što vidiš... KUL...

frozen, jel ja spadam u kompaniju?

Dreadlock
05-05-2008, 16:19
ma i da kaze sto,iskreno me za to lagano zaboli prozor

oh ne u kompaniji sam

Dreadlock
05-05-2008, 16:20
ma vjerojatno se logoutao....kako bilo nmvz

Dreadlock
05-05-2008, 16:22
vidi stvarno,nisam ni skuzio :D

Maja
05-05-2008, 16:22
Počne nešt i onda *choke*! :rotfl:

kao eminem u 8 mileu :rotfl:

ajmo dosta offtopica. ajmo o ljubavi i tim sranjima :?

Frozen
05-05-2008, 16:23
Nvm, popio malo vina previše.
Mislio sam na Psetove savjete i priče, SM (Shaders Model?), i kikija.

MinimalSB
05-05-2008, 17:15
hehe ljubav :D , tu se nea sta puno pricat NJU TREA DOZIVIT..tak da..mogu sam rec da je danas i ljubav,ona prava ljubav postala nes drugo a ne ljubavl..to je sve danas tak primitivno al hebiga sta ces..i mi smo svi primitivci..no hard feelings al tak je..et tolko od mene :thumbs2:

Maja
05-05-2008, 17:19
ovo nije offtopic: kako komentirate ove stihove prekul pjesme

you can be fading out
and pulled apart
or been in love
every single memory of
could have been faces of love
don't lose any sleep tonight
i'm sure everything will end up alright
you may win love

ja ih smatram 80% točnima

MinimalSB
05-05-2008, 17:24
a ono,donekle i je tak..al opet........

Dreadlock
05-05-2008, 18:42
e da pseto,sjetio sam se jos jedne stvari :D
znam da nece biti karaoka al svejedno :D

-cK42IByqnE

Dreadlock
05-05-2008, 18:52
ma znam samo sam je postavio kao moguci odabir :D :D :D

Babitz
05-05-2008, 23:03
jesmo cura i ja alternativni ako nemamo "svoju pjesmu"? :(

Helena
06-05-2008, 00:01
Niste. Okej ste. U granicama tolerancije. :D

Sex-machine
06-05-2008, 00:06
ni ja nemam s svojom bivsom.. ma.. bivsa je.. ko je sisa...

KI KI
06-05-2008, 13:43
@ Maja ja sam ti ćudna osoba! ako meni neko u kaže da sam glup ja ču njemu reći "a hvala!" znam da je bila sarkastična ono... jako sam čudan! vjeruj mi! ja se čak i sa nastavnicima prepirem jer uvijek nađem neku rupu u satu i niš ne radim... tako da... neshvačaj me ozbiljno u nekim postovima!

Sex-machine
06-05-2008, 13:56
ovako pitanje .. ak smijem .. u vezi pusenje :D

Dreadlock
06-05-2008, 14:01
nemoj...nismo na forum.hr-u

KI KI
06-05-2008, 14:05
pa možeš probat tu postaviti pitanje! inače možda buš pobro opomenu jer ima pravila oko sexa i svega oko toga na forumu tako da... probaj ako ti je važno!

Dreadlock
06-05-2008, 14:06
gle,postavi na forum.hr-u...neda mi se u ovoj temi o ljubavi citat o pusenju

Dreadlock
06-05-2008, 14:18
pa ipak sam ja nadlezan u ovoj temi zajedno sa borlic5-om :D :D


evo da nastavimo sa starom temom koja je bila u spam caffe-u
pišite sve kao i do sad ali molim bez sex-a , prostačenja i glupih komentara

by borlic5 & Dreadlock

KI KI
06-05-2008, 14:21
joj joj pseto... meni je svejedno kaj se ovde posta... glavno da ima veze sa ljubavlju a admini i nadležni za ovu temu(dread i borlic) nek paze ako je pretjerano

Dreadlock
06-05-2008, 14:23
gle pise ti i gore....necemo pricat o pusenju

KI KI
06-05-2008, 14:24
ja neču pričati... ajde sada dosta offtopic!

Sex-machine
06-05-2008, 14:46
ok onda necu nist pitat o pusenju :D

McPingvin_v2.0
06-05-2008, 15:23
ok onda necu nist pitat o pusenju :D
Samo daj, no imaj na umu da šteti zdravlju.

Dreadlock
06-05-2008, 15:29
a i postoji tema o pusenju u alt+f4 :D

Empe Tri
06-05-2008, 15:32
ja iskreno nisam ljubitelj cigara... al volim vidjet kad miSneka treba pusi jer joj fuuul dobro stoje cigare izgleda mi jeeeebeeeeno keksi.....

i onda mi nesto padne na pamet i sjetim se da nijedna nece pusit mojSopusak 8) :D

inace bak na temu opet sam s bivsom :| :D

Sex-machine
06-05-2008, 16:04
wtf??? ovako,curi se gadi pusenje kite, a neznam zasto..