PDA

Pogledaj cijelu verziju : ljubav i sve vezano uz tu temu =)



Stranica : 1 [2] 3 4 5 6 7

Matilda Mother
13-04-2008, 18:30
ja mislim da to nije ništa... samo onak... kao i sve druge žene, ona mašta o svom vjenčanju iz snova, vjerojatno samo to :D


ja ne mastam o tome:|

Dreadlock
13-04-2008, 18:36
ma mislim da i ona misli da ste premladi. :)
I da,ovo sto si naveo je jos jedan klasicni problem koji se javlja.Koliko ja znam to one cesto govore.

Ja takoder neznam sto bih napravio u takvoj situaciji :|

McPingvin_v2.0
13-04-2008, 18:38
Ok onda dogovoreno, valjda se ne bude pingvin ljutio kaj ćete mu livadu uništiti. :D
Hej, manje moram kositi...

Maja
13-04-2008, 18:38
ja mislim da to nije ništa... samo onak... kao i sve druge žene, ona mašta o svom vjenčanju iz snova, vjerojatno samo to :D


ja ne mastam o tome:|

ni ja, al ono... u filmovima uvijek vidiš curice koje maštaju
o vjenčanicama i buketama :yuck:
ja ću udat poslije 35-e :rotfl:

Matilda Mother
13-04-2008, 18:46
ja se neću ni udavat..pwnam te :rotfl:

peko
13-04-2008, 19:01
@ peko. A ako joj kažem da pričeka malo počet će vrištat i još će me na kraju spucat A TO NE ŽELIM! Ima li još tko kakvu bistru ideju?

Gle... deco... :D Jedini recept u vezama je otvoreno pričati o svemu. Dok god ti nakon neke njene rečenice ideš dome s mišlju: "A koji joj je vrag to značilo?", onda nešto radite krivo i nemate dobru i zdravu komunikaciju. Sve karte na stol. Nauči kako diše. Ako ti sam ne znaš kako razgovarati s vlastitom curom i prokužiti što ona misli i želi, kako očekuješ da bilo tko od nas ovdje to zna? Već desetak godina pratim Usenet i forume i još nisam čuo da je netko nekome dao pametniji ljubavni savjet od: "Pričaj s njom". Mlad si. Život i ljubav će te isprejebati na milijun drugačijih i mnogo bolnijih načina od zbunjenosti curinom fascinacijom izlozima s vjenčanicama. I to i mnogo prije nego što misliš. :thumbs1:

Dakle...

Prvo, reality check. Nije te zaprosila. Curici se sviđaju vjenčanice. No big deal, sviđaju se i meni. :D

Drugo, ako te i zaprosi - što ćeš, oženiti se iz nemoći? Nećeš. Reći ćeš joj: "Dušo, volim te, al' ne. Ajmo pričekat." Nemaš što drugo reći. Prijeđi taj most kad dođeš do njega, nemoj se zamarati. Ako je ženska frikuša koja će na to puknuti i spucati te, jebiga - dobro si i prošao. Tko zna što bi ti napravila kad bi se potegnulo pitanje dijeljenja tekućeg računa, a dijete je na putu i hormoni peru. Cimerica mi je trudna, vjeruj, znam. :D

Treće, ako te baš toliko muči što će se dogoditi, okreni na zajebanciju i saznaj. Sljedeći put u toj situaciji joj fino kažeš: "Mala, već peti put ista spika kad vidimo vjenčanicu u izlogu... Ti to meni šalješ neku poruku ili samo voliš bijelu čipku? Jer, ako je ovo drugo, znam mjesto na kojem možemo proći puno jeftinije, a oboma će nam biti vrlo zabavno - if you get my drift. :evil: "

Bottom line - komuniciraj s njom. :wink:

Helena
13-04-2008, 19:21
@pseto - ne, to ne znači da se želi udati za tebe. Svaka cura voli gledati vjenčanice i zamišljat kako bi izgledal u kojoj. Normalna stvar, ne znači da se odmah misli udavat za tebe. -.-

Dreadlock
13-04-2008, 19:34
Ajd dobro! Ali to me stvarno uplašilo! Mene inače nije lako splašit! A kako da joj kažem da me prestane brecat s tim stvarima?

nemoj...Pusti nek prica :D

Ja bih volio imati neku koja ce komentirati vjencanice :D

Maja
13-04-2008, 19:39
sad me dread sa svojim postom o gejmerima koji kao nisu cool... recimo, meni su dečki gejmeri baš kewl zato što s njima mogu nać neku uvijek zanimljivu temu i nije im dosadno slušat priče o headshotovima, monster killovima i sl.
jel su vama, dečkima, gejm-cure kewl ili ne?

Dreadlock
13-04-2008, 19:40
kul jesu...tesko ih se nade...

Nightyx
13-04-2008, 19:40
jesu, bas su kewl :P

Nightyx
13-04-2008, 19:42
idi na livadu

Maja
13-04-2008, 19:45
ja znam zašto, ali ti neću reći jel su gejm-cure čudne :rotfl:

Nightyx
13-04-2008, 19:53
Why?

kerče
http://www.seomoz.org/images/upload/simpsons_nelson_haha2.jpg

McPingvin_v2.0
13-04-2008, 20:04
gejm-cure kewl ili ne?
Vrlo kul.

Bio sam faca kad sam jednoj dao GTA: SA kojega sam imao među prvima u kvartu...

Maja
13-04-2008, 20:08
uuuu
baš si faca :rotfl:

eh, trebali smo reć jerryu nek onoj curi nabavi neke
dobre,nove simse koje druge cure nemaju :rotfl:

Helena
13-04-2008, 20:11
"jesu, kul su"

A da to potkrijepite kojim argumentom možda? :S

B4j4
13-04-2008, 22:10
"jesu, kul su"

A da to potkrijepite kojim argumentom možda? :S
pa nemos iscrpst teme razgovora nikad... ak nis drugo, dogovorite se i zarollate na istom serveru i skupa lvlate.. ili se poslje skole nadete na xfire-u, connectate sa na neki server i zajeedno razvalite sve ub3rz0r pr0 wannabe-je u cod-u....
uvjek mozete raspravljat o gameplayu neke igre... o likovima... itd itd...

RayDX
13-04-2008, 23:19
sad me dread sa svojim postom o gejmerima koji kao nisu cool... recimo, meni su dečki gejmeri baš kewl zato što s njima mogu nać neku uvijek zanimljivu temu i nije im dosadno slušat priče o headshotovima, monster killovima i sl.
jel su vama, dečkima, gejm-cure kewl ili ne?

Gejm-cure su tako mistične, van ove dimenzije... Prije ću dobiti gram antimaterije nego upoznati neku gejm-curu (uživo)... Što im dodaje onaj mali dašak posebnosti... Cure iz kafića, meh, to su sve šuplje tintare koje ne znaju složiti dvije rečenice koje imaju nekog intelektualnog smisla i najmanju mogućnost da kroz njih ponudi neku jedinstvenu perspektivu na okolinu.

Je t'aime tous! :oops:

Maloki
13-04-2008, 23:28
SJe se neželim udati sad! :(

ISUSATI :pray: :pray:

Nightyx
14-04-2008, 06:40
Sa curom gejmericom, moguća su spajanja i preko hamachia, dobro, neke imaju problema i sa hamachiem. XD

Nightyx
14-04-2008, 09:15
udati :pray:

KI KI
14-04-2008, 09:57
udati :pray:
sada i ja skužio? kaj nisi pseto nego kuja?

RayDX
14-04-2008, 12:40
udati :pray:
sada i ja skužio? kaj nisi pseto nego kuja?


Transvestit? =)

Mjutant
14-04-2008, 13:12
ovo sam ja zakljucio...ako cura ima 2 decka onda je kurva....a ako decko ima 2 cure onda je frajer XD

Tip dana: Muškarac netreba žene ni upute za sastavljanje :-S

Maloki
14-04-2008, 19:15
Uf, 2 je relativno mala brojka. Ako se dečko fukao sa 10 različitih cura, on je frajerčina i pol, carčina nad carčinama i treba mu se klanjat. S druge strane, ako se cura fukala sa 5 (to je relativno velika brojka, ali ajde, neka bude) različitih momaka, ona je kurva i treba ju nasred grada zavezat uz stup i lijepo jedan bukkake. ZAKON!!!!!!!

Dreadlock
14-04-2008, 19:41
gle,ak je musko s 10 cura pred drugim deckima je car,za cure je muska sovinisticka svinja koja ne brine o osjecajima.

ak je cura bila s 10 deckiju,za cure je igracica i zavodnica koja dobije sto zeli,za decke je kurva.

a za mene je sve to hrpa gofana

Maja
14-04-2008, 19:44
gle,ak je musko s 10 cura pred drugim deckima je car,za cure je muska sovinisticka svinja koja ne brine o osjecajima.

ak je cura bila s 10 deckiju,za cure je igracica i zavodnica koja dobije sto zeli,za decke je kurva.

dreadlock, kralj si znaš kakav! :thumbs2: :pray: :pray: :pray: :pray:
to je sve istina :pray: :pray: :pray: :pray:

Maloki
14-04-2008, 19:45
Nope, cura je onda i za cure i za dečke kurva, a dečko je za dečke frajer, a za cure je "sjajna i nedostižna zvijezda". Uvjerio sam se u taj scenarij. Jbga. :(

Dreadlock
14-04-2008, 19:46
ok,cura moze bit i za druge cure kurva jer je kul i svi decki je hoce.

Maja
14-04-2008, 19:48
ako neka ženska kaže da drugu žensku da je kurva i da je kučka, onda je sigurno
mrzi i ljubomorna je (čast iznimkama) i za druge cure je ta ženska koja je khm iskusna
i cure joj se na neki način dive, iskusnija je i sve i neće za nju reći da je kurva
(ako su frendice)

Maloki
14-04-2008, 19:53
Ali to ne mjenja da se i dalje cijeni lik koji se fukao sa 10 cura sa svojih max 18 godina i od strane muških i od strane ženskih. Ne kažem za sve, ali za većinu je tako. Meni čisto puca ud ko je koliko puta s kim, gdje, kako, kada, njihova stvar i nemam se pravo mješat u to. Samo se malo obazirem na trenutnu situaciju ^^ Al ajt, dost o tome.

Matilda Mother
14-04-2008, 19:54
"jesu, kul su"

A da to potkrijepite kojim argumentom možda? :S
pa nemos iscrpst teme razgovora nikad... ak nis drugo, dogovorite se i zarollate na istom serveru i skupa lvlate.. ili se poslje skole nadete na xfire-u, connectate sa na neki server i zajeedno razvalite sve ub3rz0r pr0 wannabe-je u cod-u....
uvjek mozete raspravljat o gameplayu neke igre... o likovima... itd itd...


tak ja sa dečkom, predobro :D

a ovo za žene kurve i dečke frajere koji spavaju sa xy osoba, ovisi o razlogu zašto su spavali s tim osobama naziv koji ću upotrebljavat za njih

Helena
14-04-2008, 19:59
ak je cura bila s 10 deckiju,za cure je igracica i zavodnica koja dobije sto zeli
Erm, ne. Za cure je tek kurva i pol. Al danas je to tolko normalno postalo, da se više nitko ni ne obazire previše.

Maja
14-04-2008, 20:10
prevara, neoprostivo, ako si to napravio, srami se :thumbs1:

Dreadlock
14-04-2008, 20:11
very bad,pa tvoja cura ti vjeruje,nemres bit kreten

McPingvin_v2.0
14-04-2008, 20:11
Pitanje! Varat curu sa jednom drugom ali ta druga je bila na jednu noć samo! Good or Very Bad?
Muškarci žene varaju uglavnom zbog "drugačijeg" seksa, ne zbog osjećaja.

Kako god, very bad.

Dreadlock
14-04-2008, 20:13
hebao vas keks,to bi mi bila zadnja stvar da sam u vezi...

Dreadlock
14-04-2008, 20:16
ajd dobro,izbjegao si.

al postavi si pitanje: jesi li to htio?

Dreadlock
14-04-2008, 20:28
da,al ti volis svoju curu jelda?
sam si rekao da imas frenda koji samo mijenja cure i da ti se to nesvida...

Poslje bi ti bilo zao nakon te noci...ja curi nebi mogao pogledati u oci...

Dreadlock
14-04-2008, 20:33
ma gle,ja sam siguran da i sam znas da to nije u redu.U trenu kad ti dode zamisli si kako bi se ona osjecala da zna,a zatim kako bi bilo tebi...trebalo bi te proci onda :D

Dreadlock
14-04-2008, 20:38
hm neznam...sto onda voli?

Maja
14-04-2008, 20:44
kupi joj najljepše plesne cipele i odvedi ju na večeru i na ples, to je
veri romantik :rotfl:

neam pojma :(

Maloki
14-04-2008, 20:48
Pseto :pray: :pray:
Isusati, trebalo bi jednom s tobom proć na kafu, briem da bi to bili lomovi 10 puta veći od ovih ovdje na forumu :pray:

Helena
14-04-2008, 21:10
Zna biti dosadno sa jednom te istom curom tako da.... Kužiš?
Po toj logici ja bih trebala reć da postane dosadno js jednim te istim dečkom... A ne postane... Meni barem. Gle, ako voliš svoju curu, i ako imaš povjerenja u nju, ima ga i ona u tebe. Pazi da to povjerenje ne izdaš jer je to najgora stvar koju možeš napravit curi. Ako ju stvarno voliš, seks s drugom curom i unajmljivanje kurve za jednu noć ne bi ti trebalo biti ni na kraju pameti. Oke, i ja ponekad zamišljam kako bi bilo s nekim drugim, ali ovako nešto...

Šta se tiče poklona, sam si si odgovorio, rekao si šta voli. Smisli nešto u tom stilu... Rekao si da voli ples. Upiši ju na tečaj latino plesova, npr.

Kron
14-04-2008, 21:18
pod uvjetom da ides i ti s njom

Helena
14-04-2008, 22:18
To se podrazumijeva.

KI KI
15-04-2008, 08:49
EEEEE! Vidiš! Dobra ideja Helena! Vjerojatno ću joj i kama sutru kupit! To bi trebalo biti zanimljivo! :evil: I btw pomogla si s onim postom! :D Sad mi je stvarno na kraju pameti!

a bože luđaka li... kaj če ona tebi kupit ako ti to njoj? lisice i vezice?

Maja
15-04-2008, 08:55
kožu i bičeve :rotfl:
da bude zanimljivo... :(

Matilda Mother
15-04-2008, 08:58
Najiskrenije DA! Ali samo na jednu noć! Zna biti dosadno sa jednom te istom curom tako da.... Kužiš?


previše se očekuje od ljudski odnosa, ne može ti uvijek bit prejebeno s nekim..prijeđeš preko toga i ideš dalje, ne vidite se na nekoliko dana ili samo ležite jedno kraj drugog(pod uvjetom da ti je jako stalo do te osobe)

Dreadlock
15-04-2008, 10:36
evo imam jedno ljubavno pitanje za parove...

koja je vasa pjesma? :D
ono,znamo da parovi imaju svoju pjesmu :D koja je vasa?

15-04-2008, 10:40
evo imam jedno ljubavno pitanje za parove...

koja je vasa pjesma? :D
ono,znamo da parovi imaju svoju pjesmu :D koja je vasa?

Luka Nizetic - Jutarnja erotika :D

McPingvin_v2.0
15-04-2008, 10:40
koja je vasa pjesma? :D
ono,znamo da parovi imaju svoju pjesmu :D koja je vasa?
Hladno Pivo - Jednim osmjehom :)

Maja
15-04-2008, 10:41
maloki i ja imamo pjesmu: XSox_r8jasE

:rotfl: :D

KI KI
15-04-2008, 10:49
pa po njezinomu sve pjesme o tođe su naše i podubirem ju

EDIT: a ovo vam je spot? (p8qTL5jaLuk&feature=related)

Maloki
15-04-2008, 10:58
maloki i ja imamo pjesmu: XSox_r8jasE

:rotfl: :D

Jap, tak je :)

Facelessone
15-04-2008, 11:17
evo imam jedno ljubavno pitanje za parove...

koja je vasa pjesma? :D
ono,znamo da parovi imaju svoju pjesmu :D koja je vasa?

Enigma - Boum Boum

Matilda Mother
15-04-2008, 12:05
nemamo ju :o

Ivan_87
15-04-2008, 14:00
evo imam jedno ljubavno pitanje za parove...

koja je vasa pjesma? :D
ono,znamo da parovi imaju svoju pjesmu :D koja je vasa?

Enigma - Boum Boum


iggy pop & the stooges iz starog albuma lust for life pjesma the passanger cura to voli i ja obožavam :D

B4j4
15-04-2008, 20:02
prosli vikend je u ulicu dosel jedan moj poznanik.... ima sad 18 god, ono ok lik... i onak zaebava se s nama i curama al s njom se najvise zeza... i navlaci ju n stuff... moram priznat da me hvata ljubomora :?
znam da on ima 18 i da to vjerovatno nije nista ali svejedno taj osjecaj ne izlazi iz mene... posto ga znam odprije bilo bi mi zal da napravim nesto krivo... jebemu... koji debil je uopce zmisll ljubomoru :yuck:

Vukas15
15-04-2008, 20:12
prosli vikend je u ulicu dosel jedan moj poznanik.... ima sad 18 god, ono ok lik... i onak zaebava se s nama i curama al s njom se najvise zeza... i navlaci ju n stuff... moram priznat da me hvata ljubomora :?
znam da on ima 18 i da to vjerovatno nije nista ali svejedno taj osjecaj ne izlazi iz mene... posto ga znam odprije bilo bi mi zal da napravim nesto krivo... jebemu... koji debil je uopce zmisll ljubomoru :yuck:

vrag je izmislio ljumoboru i stavio nam je na kušnju

B4j4
16-04-2008, 19:47
e ovo je super....
cuh da iam decka sa motorom ( skuterom ) i da se vozi bez kacige :-x :-x
boga mu jebem ak joj se nekaj dogodi..... poslal ga bum u bolnicu :twisted:

Helena
16-04-2008, 20:21
e ovo je super....
cuh da iamSdecka sa motorom ( skuterom ) i da se vozi bez kacige :-x :-x
boga mu klanjam ak joj se nekaj dogodi..... poslal ga bum u bolnicu :twisted:
Imaš dečka? Baš mi je drago zbog tebe. :D

Šalim se... A jbg, mladost - ludost... Samo nemoj previše živce izgubit, radije to smireno riješi. :wink:

B4j4
16-04-2008, 20:24
e ovo je super....
cuh da iamSdecka sa motorom ( skuterom ) i da se vozi bez kacige :-x :-x
boga mu klanjam ak joj se nekaj dogodi..... poslal ga bum u bolnicu :twisted:
Imaš dečka? Baš mi je drago zbog tebe. :D

Šalim se... A jbg, mladost - ludost... Samo nemoj previše živce izgubit, radije to smireno riješi. :wink:
lapsus calami ( jebo latinski :D )
ma nemam kaj rjesavat... nit ju posjedujem, nit sam joj tata.. nis.. kaj se budem mjesal.. sam me bude zamrzila.. al ak joj se nekaj dogodi.. sam se nadam da bu i taj otisel za 2 tjedna...
jebote klinac od 13 godina sa motorom, bez kacige...

McPingvin_v2.0
16-04-2008, 21:35
jebote klinac od 13 godina sa motorom, bez kacige...
Hoće to... Takve bi zatočio do kasnih tridesetih.

Lord Jambrek
17-04-2008, 08:38
nemamo ju :o

vi ju sami proizvodite abnormalnim zvukovima^^

Jerry
17-04-2008, 09:01
prosli vikend je u ulicu dosel jedan moj poznanik.... ima sad 18 god, ono ok lik... i onak zaebava se s nama i curama al s njom se najvise zeza... i navlaci ju n stuff... moram priznat da me hvata ljubomora :?
znam da on ima 18 i da to vjerovatno nije nista ali svejedno taj osjecaj ne izlazi iz mene... posto ga znam odprije bilo bi mi zal da napravim nesto krivo... jebemu... koji debil je uopce zmisll ljubomoru :yuck:
slažem se,ja sam na svoj ljubav mal mal ljubomoran kad vidim da je u društvu jednog iz razreda,al on nju opsjeda ne ona njega :)
jucer sam ju vidio s jednim glupacama i jos 2 lika,a likovi bar nemaju svaki po 15-16 godina :/

Dreadlock
17-04-2008, 19:46
e da,sad pazi ovo...u pravilu se ajmo reci "teen" curama vise svidaju likovi stariji od njih,al opet postoji i pozitivna strana a ta je da ih ti likovi opet u pravilu ne fermaju,cast izuzecima :D

Maloki
17-04-2008, 19:51
Za te likove koji "fermaju" puno mlađe cure ti ide vic:
A: Zašto je *random lik* ostavio *random cura*?
B: Zašto?
A: Dobila je osobnu!
B: HAHAHA!!!

Plexihack
17-04-2008, 19:55
sad me dread sa svojim postom o gejmerima koji kao nisu cool... recimo, meni su dečki gejmeri baš kewl zato što s njima mogu nać neku uvijek zanimljivu temu i nije im dosadno slušat priče o headshotovima, monster killovima i sl.
jel su vama, dečkima, gejm-cure kewl ili ne?

Gejm-cure su tako mistične, van ove dimenzije... Prije ću dobiti gram antimaterije nego upoznati neku gejm-curu (uživo)... Što im dodaje onaj mali dašak posebnosti... Cure iz kafića, meh, to su sve šuplje tintare koje ne znaju složiti dvije rečenice koje imaju nekog intelektualnog smisla i najmanju mogućnost da kroz njih ponudi neku jedinstvenu perspektivu na okolinu.

Je t'aime tous! :oops:

Jesi dobio gram anitmaterije?

Ja sam 17.3. upoznao curu koja igra Manhunt,Postal i obožava sve takve igre ^^
And it iz wery kwl...cool je znat curu koja te neće pogledat sa wtf? pogledom ako kažeš da je netko noob...


Reply moguće da dolazi sutra...

Jerry
17-04-2008, 20:52
ja znam curu sam koja igra cs 1.5 i simse,ostale vrhunac playtoy

RaptOR?
17-04-2008, 22:04
ja sam se zaljubio, al u vishe njih... sara, mona itd. :D

drkađija
17-04-2008, 22:08
hmmmm da

Maja
17-04-2008, 22:09
ja sam se zaljubio, al u vishe njih... sara, mona itd. :D

sara... haha netko ima njenu pozadinu na pozadini :rotfl:
i cropir ju je slikao u crkvi... :rotfl:
haha, kak znam 8) :rotfl:

drkađijo, kakav je to post?!

B4j4
17-04-2008, 22:10
ja sam se zaljubio, al u vishe njih... sara, mona itd. :D
zaljubio... daleko je to od ljubavi :D

RaptOR?
17-04-2008, 22:13
Sara= ide samnom i cropirom u razred, DooooBRA!
stavili smo ju ja i cropir u igraonu na pozadinu na 5-6 pc-ja. njezinu pozadinu na pozadinu.

Jerry
17-04-2008, 22:14
danas sam seto s osobom koju volim po promenadi,napredujem ^^

B4j4
17-04-2008, 22:15
Sara= ide samnom i cropirom u razred, DooooBRA!
stavili smo ju ja i cropir u igraonu na pozadinu na 5-6 pc-ja. njezinu pozadinu na pozadinu.
a da stavite njenu pozadinu na pozadinu desktopa i onda postate ss ( ne sinster strike :rotfl: ) na slike desktopa ? :D

RaptOR?
17-04-2008, 22:18
cek, oces da tu sliku postam tu na rum-fo ili?

B4j4
17-04-2008, 22:20
cek, oces da tu sliku postam tu na rum-fo ili?
well, actually yes...

RaptOR?
17-04-2008, 22:23
zicaj cropira, ima doma sliku, ja nemam, ak cu ic u igraonu sutra, onda postam, np

Matilda Mother
17-04-2008, 22:37
[quote="Matilda Mother":30juaojz]nemamo ju :o

vi ju sami proizvodite abnormalnim zvukovima^^[/quote:30juaojz]


da fakat :rotfl:

RaptOR?
18-04-2008, 13:25
cek, oces da tu sliku postam tu na rum-fo ili?
well, actually yes...

evo.
za B4ju, al ona nije nes posebno, mona rastura.

http://img364.imageshack.us/img364/5888/saracb3.jpg

Frozen
18-04-2008, 14:25
I što je tu toliko fascinantno?

RaptOR?
18-04-2008, 14:43
pa nis, kaj bi trebalo bit?, stavili smo sam tu sliku na neke kompove u djigri na desktop
a b4j4 ju je htio viditi

B4j4
18-04-2008, 14:56
pa nis, kaj bi trebalo bit?, stavili smo sam tu sliku na neke kompove u djigri na desktop
a b4j4 ju je htio viditi
nis posebno :|

Maloki
19-04-2008, 20:40
NP: Elvis Presley - Wooden Heart
Ane.
Pjesma ima presmješnu melodiju, al se ne mogu smijat tome trenutno. Jipi!

cropir
21-04-2008, 11:01
bas me zanima jel bi toliko suzdrzani bili da je vidite u hlačicama koje taman guzicu prekrivaju, da trci na tjelesnom, a vi iza nje. :D


ovo sam iz dost velike daljine slikao tak da se ne vidi.

B4j4
21-04-2008, 11:13
bas me zanima jel bi toliko suzdrzani bili da je vidite u hlačicama koje taman guzicu prekrivaju, da trci na tjelesnom, a vi iza nje. :D


ovo sam iz dost velike daljine slikao tak da se ne vidi.
kad bi tak bilo na trcanju 6 minuta briem da bi imo skor od 10 km :rotfl:

cropir
21-04-2008, 11:15
negative. ako ona otrci 5 ti otrcis 5. uvijek moras bit iza nje. :D

B4j4
21-04-2008, 11:23
pa i ne bas... prestignem ju i onda imam motivaciju da sto brze napravim jos jedan krug i da joj opet vidim guzu :P

KI KI
21-04-2008, 13:30
evo.
za B4ju, al ona nije nes posebno, monaSrastura.
/cut image
to joj je ime ili ime neke druge cure ili nadimak?

Dreadlock
21-04-2008, 14:08
e ajd otvorite novu temu i tamo kenjajte o dupetima drugih cura,o mona lisi il kome vec

KI KI
21-04-2008, 18:25
pa pratiti ju? ili ako ste ono fakat savršeni pitat ju! ako nije istina onda če ti to odmah reč ako je onda če malo "zaštekati"!!!

KI KI
21-04-2008, 18:36
pa kaj? pratite ju ti i par tvojih frendova sa kapuljačama! lepo dalekozor i gledi di ide i jel te vara! a misliš da če ti prodati ono " kaj si ti to meni malo ljubomoran lutkice moja?" xD

Ivan_87
21-04-2008, 18:38
pa pratiti ju? ili ako ste ono fakat savršeni pitat ju! ako nije istina onda če ti to odmah reč ako je onda če malo "zaštekati"!!!

ma nikako ju pratit to je debilizam,pitaš je di ide,vjerojatno će ti reć da ide naprimjer do prijateljice,bubam "carle" ako ti znaš tu frendicu nazoveš je ili poruku joj pošalješ da ti se cura ne javlja da je pita recimo da di je stavila neku stvar u kući ili da ti da broj od nekog lika,ako je s njom dat će ti curu i javit će se cura tako da nećeš imat frke ako nije znači da ti laže a to je već 1 razlog da nije nešto uredu sigurno ... kužiš

KI KI
21-04-2008, 18:39
lepo... ali on ima problema sa tim da pita!

KI KI
21-04-2008, 18:44
Frendove mi zna! Dalekozor je pretjerano. Upravo na tu foru mislim, ali bez ''lutkice''! :D
Budem probao pitat jednog svog frenda (koji je peder) da malo popriča s njom! Žene se otvaraju takvim tipovima! :D
lepi frendovi!... pa neznam pitaj ju otvoreno pa kud puklo da puklo! lepo ju pitaj di ide i ako ti nece rec onda reci "jel ti to mene varas" i te spike i ako je odgovor ne kaj ce sigurno biti onda ju lijepo pitaj zaš ti nekaže di ide i ako ti odgovori da ide kod frendice jer ima nekih probema sa kaj ja znam sčim ponudi se za pomoć!

KI KI
21-04-2008, 18:48
frendica ili ona? ona nebi smjela biti po tvome sigu!

KI KI
21-04-2008, 18:53
pa lijepo pitaš! i ako ti kaže da je točno i ako te zamoli da šutiš onda šuti i pokušaj razumjeti! da si žensko kako bi tebi bilo da si trudna sa nekim tipom kojeg ne poznaš.

KI KI
21-04-2008, 18:58
e pa tako lijepo! osmjeh na lice i pitaj ozbiljno!

cropir
21-04-2008, 19:02
@Pseto: prati ju, ako te skuzi pravi se da si svecenik i ako vidis da te vara sleti se sa zgrade na nju i pwnaj ju.

KI KI
21-04-2008, 19:04
@Pseto: prati ju, ako te skuzi pravi se da si svecenik i ako vidis da te vara sleti se sa zgrade na nju i pwnaj ju.
ne ne krivo! zaleti se na NJEGA! ali pitaj jU!

Dreadlock
21-04-2008, 19:16
Da fakat...vi bi tukli nju??

ono stvarno :o :o :o

KI KI
21-04-2008, 19:28
ja nebi to je cropir reko! cure se ne tuce! njih se poštuje !

cropir
21-04-2008, 19:29
a ffs momci -.-


postoji i humor, like. :|

KI KI
21-04-2008, 19:31
sa curama nije za šalu! kažeš joj ono iz šale da ju varaš i bum! šamar! i naljuti se!

Dreadlock
21-04-2008, 19:32
u jbt,koja je fora rec curi iz zafrkancije da je varas? :rotfl:
i ja bi te opalio da sam cura :rotfl:

KI KI
21-04-2008, 19:35
ma to je primjer... ja nebi svojoj reko da ju varam! nemam ju razloga varati!

KI KI
21-04-2008, 19:38
lol ok ok ok! pseto.... buš nam reko kaj se događalo kad ju pitaš? i nemoj niš reč ako te zamoli! samo reci"" rekla je da to nikome negovorim i da šutim i ja ču šutit!""

KI KI
21-04-2008, 19:42
nisi joj dovoljan!! pitaj ju jel neš nevalja u ljubavi(mislim na dodire poljubce itd....) i ako da pokušaj se izmjeniti kako joj paše pa te neče morat varati!



EDIT!!!!


Čitao sam jedanput u playboyu (don't laugh) da je ženska tukla svog muža! Lik je bio papučar i picajzla! Događa se samo što se to jako rijetko događa!

pa ni ni čudo... ako imate odličnu vezu sa sexom i svime onda ti to nebi trebalo!

KI KI
21-04-2008, 19:47
:D Ajd dobro! Budem vidio šta će reći!

p.s. off-topic - ja i KI KI smo najaktivniji u ovoj temi! :rotfl:
ja sam danas počeo! inače baš me nema tu! ali pola vas sa curama shvačam! makar i ja imam problem i to ču ti PP-ati jer baš nije za javnost!

Dreadlock
21-04-2008, 20:01
ma na ovom forumu nema vise puno ljudi

Dreadlock
21-04-2008, 20:11
Ok,imam pitanje...

nakon koliko vremena mozes rec curi da je volis?
fora je u tom da se oko tog vode razne debate.Uopce ne razumijem zasto se neki na to zbune,preplase,i slicno...

vase misljenje? :D

B4j4
21-04-2008, 21:10
Ok,imam pitanje...

nakon koliko vremena mozes rec curi da je volis?
fora je u tom da se oko tog vode razne debate.Uopce ne razumijem zasto se neki na to zbune,preplase,i slicno...

vase misljenje? :D

kad ju volis stvarno onda joj kazes :wink:

Helena
21-04-2008, 21:22
Ok,imam pitanje...

nakon koliko vremena mozes rec curi da je volis?
fora je u tom da se oko tog vode razne debate.Uopce ne razumijem zasto se neki na to zbune,preplase,i slicno...

vase misljenje? :D
Samo nek ti izleti. :D

@pseto: nikako ju ne pratiti, jer ćeš ispast paranoična budaletina i ona će se samo još naljutit na tebe, šta ne želiš. Pitaj ju izravno, najbolje. I javi kak je prošlo.


u jbt,koja je fora rec curi iz zafrkancije da je varas? :rotfl:
i ja bi te opalio da sam cura :rotfl:
Moj bi dragi prvo dobio šamar za to varanje, nakon toga bih se ja slomila i rasplakala, a onda bi me on tješio. I kad mi veli da se zajebavao, dobio bi dva šamara i još bih se izderala na njega "KAKO MI TO MOŽEŠ RADIT, JESI TI LUD!?!?!" ili nekaj tome slično. :| :rotfl:

Dreadlock
21-04-2008, 21:34
al ne kuzim razliku u vezi prije i poslje "volim te"....
i nakon koliko vremena se to moze reci drugoj osobi?

cropir
21-04-2008, 21:38
pa moras bit siguran da je fo' real volis, i da to nije samo zaljubljenost. :Oprah:

McPingvin_v2.0
21-04-2008, 22:33
Kako mi je super ovaj forum; četrnaestogodišnjak savjetuje dvadesetogodišnjaka kako da sazna što cura skirva od njega, i to uhođenjem.

Ekipa, da nas nema, trebali bi nas izmisliti :)

Helena
21-04-2008, 22:52
Bome. :D


al ne kuzim razliku u vezi prije i poslje "volim te"....
i nakon koliko vremena se to moze reci drugoj osobi?
Nema zapravo neke prevelike razlike... Ali ono, sam se bolje osjećaš kad to kažeš. :D Bar ja... :D
I nemoj na to gledat vremenski, nema to apsolutno nikakve veze. Glavno da znaš da ju voliš, pusti vrijeme. :wink:

KI KI
22-04-2008, 06:09
Kako mi je super ovaj forum; četrnaestogodišnjak savjetuje dvadesetogodišnjaka kako da sazna što cura skirva od njega, i to uhođenjem.

Ekipa, da nas nema, trebali bi nas izmisliti :)

ja sam reko ili to ili da ju izravno pita pa nek on odluči!

Dreadlock
22-04-2008, 14:27
Bome. :D


al ne kuzim razliku u vezi prije i poslje "volim te"....
i nakon koliko vremena se to moze reci drugoj osobi?
Nema zapravo neke prevelike razlike... Ali ono, sam se bolje osjećaš kad to kažeš. :D Bar ja... :D
I nemoj na to gledat vremenski, nema to apsolutno nikakve veze. Glavno da znaš da ju voliš, pusti vrijeme. :wink:

ma ne,pitam to iz razloga jer znam primjer iz sadasnjeg zivota...
frend je s curom pol godine,jos si to nisu rekli.Zasto?Zato sto misle da je prerano,pa sam se pitao what the fak i pitao ovdje. :D

Maja
22-04-2008, 14:29
pa ono, moram se ubacit :rotfl:

to ti nema nikakve veze jel prerano ili ne! ako se vole, mogu to i komotno reć jedno drugom!

KI KI
22-04-2008, 14:38
čak nemoraju reč! oni to pokazuju jedan drugome i kaj ja znam!

Frozen
22-04-2008, 15:01
Ako se ljudi vole, riječi nisu ni potrebne. :)

KI KI
22-04-2008, 15:03
Ako se ljudi vole, riječi nisu ni potrebne. :)
kaj nisam ja neš slično rekao?

Frozen
22-04-2008, 15:07
Jesi, al si ispleo riječi suviše. :P

KI KI
22-04-2008, 15:11
Ispao sam budala! Ona je išla na masaže za relaksaciju živaca (ipak je samnom)! Pokazala mi račune! I'm an paranoid idiot!
zaš si ispao budala? pa nije ti govorila di ide! to nije ono neš da niko nesmi znat za to... mogla ti je reć...

Maloki
22-04-2008, 15:15
Pseto, ubijaš me :rotfl:

Maloki
22-04-2008, 15:19
Ovisi o tebi.

Sickmanno1
22-04-2008, 15:44
Budem se potrudio da bude vrlo brzo! :evil:

@ Dread ''Volim te'' se može reći nakon spoja,poljupca ili onak iz fore!

Da i ako ona suti nakon toga osjecas se glup :D...Ako kaze...pa jel nije malo prerano za to ti kazes...pa tak rade u filmovima a film traje sat i pol :rotfl:

Sickmanno1
22-04-2008, 15:50
Pa onda joj tek kažeš kad budeš u vezi s njom! Nečeš valjda biti idiot i doć nekoj nepoznatoj curi na sanku i uletis ''volim te''! Pobrat češ šamar i sram!

Hmmm, ja sam opce poznat da govorim gluposti kad se napijem...xD

Sickmanno1
22-04-2008, 15:54
E da! Nečeš joj ni doč pijan! BAD IDEA! Ok je jedino ako je i ona pijana!

Ne, ne...nekuzis...nekoj random curi ja to kazem :D

Maja
22-04-2008, 15:58
:D Ti si fakat lud. Dobro da im ne doletiš sa ono '' oš me ženit ''!

:rotfl: :rotfl:
ja sam njegove postove skužila na drugi način, očito :rotfl:

Sickmanno1
22-04-2008, 16:03
:D Ti si fakat lud. Dobro da im ne doletiš sa ono '' oš me ženit ''!

:rotfl: :rotfl:
ja sam njegove postove skužila na drugi način, očito :rotfl:

Maja ja te volim :D

Eto tak ja to radim :rotfl:

Maja
22-04-2008, 16:09
pa to je baš kewl tak gnjavit ljude! haha baš fora!

volim i ja tebe, sikmano :rotfl:

Sickmanno1
22-04-2008, 16:14
Ja volim i Pseta :D

Maja
22-04-2008, 16:17
koji izljevi ljubavi :rotfl:

čak i nisu offtopic :rotfl:

Sickmanno1
22-04-2008, 16:18
Pa da...jos dok probate to u RL...jos je bolji osjecaj :D

Maja
22-04-2008, 16:20
ja frendicama govorim da ih volim onak ljubavno kao, jel se to broji? :D

Sickmanno1
22-04-2008, 16:21
Ne, ne...moras random nekome reci :D...Onak vidis super uber zgodnog frajera...pomogucnosti da hoda sa curom i kazes mu Ja te volim :D

Sickmanno1
22-04-2008, 16:24
Jesus! Dođeš nekoj ženskoj i kažeš joj da ju voliš i dođe neka MRGA od dečka i kaže ti da ponoviš!
Smijeh zagarantiran!

U najmanju ruku hehehe :D

Maja
22-04-2008, 16:26
Jesus! Dođeš nekoj ženskoj i kažeš joj da ju voliš i dođe neka MRGA od dečka i kaže ti da ponoviš!
Smijeh zagarantiran!

smijeh? misliš bol? :rotfl: :(

sikmano, probam sutra foru :rotfl: :pray: :D

Maja
22-04-2008, 16:32
ajme, šta misliš izjavit ljubav psetovoj curi... :rotfl: :rotfl:
ode glava! :rotfl: :rotfl:

Maja
22-04-2008, 16:36
hahaha spava na fotelji!!! :rotfl:
ccc, da budeš drugi put... hmm... to nešto... ne znam :| :rotfl:

Sickmanno1
22-04-2008, 16:36
Dogovorili bismo se nešto! Ljut sam na nju i mrzim fotelju! :(

Ma nece pseto nista...dobar on :D...

Maja
22-04-2008, 16:39
Vau,vau! :tail swingin' left to right: Znam ja biti dobar! Ali ako mi staneš na rep.... bježi od mene kao od ovog zelenog smajlija > :kill: <! :D

ipak nije pit bull! pudlica je! :rotfl:

Maja
22-04-2008, 16:42
ja kad bi bila pas ja bi bila neki pekinezer :(

Sickmanno1
22-04-2008, 16:43
Ja neki mjesanac :(

KI KI
22-04-2008, 17:27
Dobra ideja za temu. :D Šta biste bili od životinja? TNX! :D
ja mislim da več bilo! nešto sa reinkranacijom! šta ste bili prije a šta kasnije!

KI KI
22-04-2008, 17:31
Dosta off-topica. Kako da se prebacim sa fotelje natrag u krevet? Pokušao sam normalno popričati s njom i nikako! 0 bodova!
kako si uopce dosao tamo? nisi to nigdje tocno napisao!

Maja
22-04-2008, 17:31
Dosta off-topica. Kako da se prebacim sa fotelje natrag u krevet? Pokušao sam normalno popričati s njom i nikako! 0 bodova!
a kako si uopće završio na fotelji?

KI KI
22-04-2008, 17:32
Dosta off-topica. Kako da se prebacim sa fotelje natrag u krevet? Pokušao sam normalno popričati s njom i nikako! 0 bodova!
a kako si uopće završio na fotelji?

kasniš...

KI KI
22-04-2008, 17:38
Bio vani s frendovima. Napio se. Dobio po trosjeda. Došao doma. Vidla me kako izgledam. Sav krvav. Opet me okrivila za nešto što nisam napravio. The usual. Samo što se sad ne mogu izvuč tako lako sada.
Dobio po trosjeda: to je cenzura?
kaj nisi napravio?
zašto se nemreš tako lako izvuč

KI KI
22-04-2008, 17:42
jbg... moraš se prestati fightati! to ti je jedini način! ili možda malo sado-mazo i tak neke fore

KI KI
22-04-2008, 17:45
lol? primio se za tvoju glavu? pa di je padao u provaliu? kaj se je imo hvatati? kaj da ne natuce guzove?

Frozen
22-04-2008, 17:50
A ono, mislim da ti se reklo da nađeš drugo društvo...

Frozen
22-04-2008, 18:06
Onda spavaj na kauču, sretno. kiss

Dreadlock
22-04-2008, 18:23
Pokusaj s necim od srca.Ona mora osjetit da ti je stvarno zao.

KI KI
22-04-2008, 18:42
Pokusaj s necim od srca.Ona mora osjetit da ti je stvarno zao.
to bi trebalo pomoći! pa to ti cura! trebala bi te razumjeti! ako ne samo neka ona razmišlja o vjenčanicama jer ju ti nečeš voditi pred oltar!

Helena
22-04-2008, 19:35
Pseto idiote blesavi... :-x Kako ne shvaćaš da nema drugog načina ngo da se prestaneš tuć već jednom i radit slične bedastoće radi ekipe svoje?!! Ona ti samo želi dobro, a očito je da je shvatila da to više ne može postići milom, pa pokušava silom...

Dreadlock
22-04-2008, 21:13
Kako ne shvačaš?
jbg,zene su cudna bica :D

Helena
22-04-2008, 21:42
Tko, mi? Neeeeeee, uopće... :D

McPingvin_v2.0
22-04-2008, 21:44
Kako ne shvačaš?
jbg,zene su cudna bica :D
U ovom slučaju nije žena čudno biće, nego pseto koji se još čudi svemu tome.

Dreadlock
22-04-2008, 21:55
da znam,al inace,one su cudne :D

Ivan_87
22-04-2008, 22:02
da znam,al inace,one su cudne :D

baš me zanima što će moja meni kupit za rođendan 27.04 :rotfl: predpostavljam paket,prošle godine mi cura kupila masu različitih DUREXA :rotfl: :rotfl:

Dreadlock
22-04-2008, 22:03
dobiti ces zvakace :P
i sladoled u mileniumu :D

Ivan_87
22-04-2008, 22:22
dobiti ces zvakace :P
i sladoled u mileniumu :D

i uz sladoled jednu colu i onda mogu na wc do 28.04 :D

B4j4
23-04-2008, 15:19
''Spavat češ na fotelji sve dok se ne odvojiš od tih klošara. Još jedno s*anje i GOTOVO je! Jeli ti jasno?''
ahem :D

Lord Jambrek
23-04-2008, 16:45
Ak ti ona nekaj znači i ti njoj nekaj značiš, onda se odvajaš od društva, iako sam uvijek govorio da se zbog cure ne bi trebalo odvajat od društva, ali uvijek postoje pizdarije, sudeći po tom društvu, bez uvrede pseto, ali u mojim očima si jedan cajkaš kojem je samo šaka u glavi, a ne mozak, ideš van da se napiješ da ne znaš za sebe i da se tučeš. Takvi su za mene uvijek bili niži sloj od samih beskućnika narkomana.

Lord Jambrek
23-04-2008, 17:11
Mogao si ukratko napisati da sam klošar! :D

Dilema : Ona - Ekipa

Ona - Odlična cura,super karakter,voli me...
Ekipa - Novac,partijanje,zabava,uber zahebancija...
Damn this is hard! :-x

Ne, klošarenje je drugačiji pojam od "idem se napit i potuć sa pol birtije"

Maloki
23-04-2008, 17:20
Hahahah, ak ti je taj izbor težak, onda fkt ne znam kaj bih reko ^^

Frozen
23-04-2008, 18:08
Ček, koji je tvoj problem u shvačanju stvari?
N puta smo ti rekli da se ostaviš lošeg društva i sam si rekao da bi trebao, što glumiš onda?!
Pobogu!

Frozen
23-04-2008, 18:30
Što ti je važnije u životu, loše društvo ili sretna obitelj?

KI KI
23-04-2008, 18:36
pseto... to smo sve vec prosli! i odgovor od strane forumasa je isti! ostavi se njih i budi sa curom!

Frozen
23-04-2008, 18:38
Nešto bih rekao, ali ću se suzdržati...

KI KI
23-04-2008, 18:39
nemoraš ih skroz ostaviti! samo kada te zovi reci da si sa curom i da očekuješ akciju! lol? znam ali kaj se može! i oni če te shvatiti! i tako par puta i ili če shvatiti da si ti motor ekipe ili če te prestati zvat!


@Frozen: reci! slobodno

KI KI
23-04-2008, 18:43
zašto bi te prebili?

Frozen
23-04-2008, 18:43
Najbezbolniji način: ubij se.
Jer pošto sam sebe ne možeš prisiliti na promjene koje će dobro doći i tebi i budućoj obitelji, nemaš razloga uopće truditi se...

NHF, bilo je jače od mene...

KI KI
23-04-2008, 18:45
fora! evo zadnja 4 mjeseca koja su mi ko i sva ostala mjeseca ali nisam sa ekipom pod odmorom nego sa curom! isto mi je! samo mi je čak i bolje sa curom! budi s curom i finito! preseli se ^^

KI KI
23-04-2008, 18:55
nice

Maloki
23-04-2008, 19:01
Kaj nije bolje malo po malo i prestat se viđat s njima? Ono, pozovu te van, ti joj nemrem danas i tako, korak po korak se udaljit od njih, ne sve odjednom.

McPingvin_v2.0
23-04-2008, 19:23
Ako im kažem ''neželim se više s vama družiti zato što ću rađe provodit vrijeme sa curom'', ispat ću papučar.
Ovako samo ispadaš glup.

Cura te voli i ne može podnjeti to što svakim izlaskom riskiraš svoj život, a tebi to nije jasno i još se dvoumiš...

Maloki
23-04-2008, 19:37
Titanic? To neki buffet? Pričo nam je neš o tome profesor u osnovnoj ^^

B4j4
23-04-2008, 19:38
titanic... pseto, ti si iz Vrbovca ? :?

Dreadlock
23-04-2008, 20:02
a gdje je titanic?

Helena
23-04-2008, 20:49
Edit: Samo narodnjaci i cajke rokaju!
:yuck: :yuck: :yuck:



Ako im kažem ''neželim se više s vama družiti zato što ću rađe provodit vrijeme sa curom'', ispat ću papučar.
Ovako samo ispadaš glup.

Cura te voli i ne može podnjeti to što svakim izlaskom riskiraš svoj život, a tebi to nije jasno i još se dvoumiš...
To mu tupim već tjedan dana, još mu nije jasno. :(

Mafioz0r
23-04-2008, 21:03
Iza kraša. Kod feniks kompova. Lijeva strana. Ona diskoteka na katu!

Edit: Samo narodnjaci i cajke rokaju!
Prije sam išo na tenis blizu toga, pa znam za to mjesto. Tamo se okupljaju klošari, cajkaši, propaliteti i slični (a šta se drugo može očekivat od cajkaškog disca?). Uglavnom, ako imaš izbor između cure i ekipe koja tamo izlazi, odaberi curu.


Kod feniks kompova.
Tamo sam kupio komp i još uvijek djelomično žalim zbog toga.

Lord Jambrek
23-04-2008, 21:33
Sretna obitelj...valjda. Želim biti sretan ali....sa ekipom sam isto sretan... i ako ih i odbacim kako da to napravim na najbezbolniji način?

reci da se seliš u dojčland ili tak negdje :D

Mafioz0r
24-04-2008, 07:42
Feniks je zakon! Idem u hg spot po game pad i vidim cijenu od 399 kn! A u feniksu ISTI gamepad za 199 kn! Feniks je tax free i ima zgodne popuste.
True.
Ali kad kupuješ novu konfu, izbjegavaj Feniks.

Matilda Mother
24-04-2008, 07:55
definitivno..pogotovo reklamiranje kod njih-.-

Dreadlock
24-04-2008, 14:39
Bojite li se odbijanja?Ono,kao pitas curu da izadjete,a ona te ladno napusi...ja se bojim,pa sve dok nisam 100% siguran da se i njoj svidjam,ne cinim prvi korak...zivot bi bio laksi kad bi zene pravile prvi korak...
BTW,nemogu shvatiti likove kao mog padrea...on je jednu curu pitao 5 puta da izadju i ona ga je svaki put odbila...ja bih propao u zemlju

slicni smo si.
Inace...statistika kaze da zapravo cure rade prvi korak.Jer su decki zapravo infantilni (klinci iz vrtica).

Dreadlock
24-04-2008, 14:48
ŠTA??!?! Nikada u životu nisam ni vidio ni čuo da cura radi prvi korak!

statistika kaze za teen populaciju.

al opet decki,to ne znaci da vi sam stojite i cekate jer tako statistika kaze.

Frozen
24-04-2008, 15:24
Da, zato što sam ja upravo se trudio 6 mjeseci sam dobio potpuno suprotan efekat.

Dreadlock
24-04-2008, 17:13
Da, zato što sam ja upravo se trudio 6 mjeseci sam dobio potpuno suprotan efekat.

gle...jbg kaj da drugo kazem.Sigurno je mnogima bila slicna situacija...

Helena
24-04-2008, 22:04
Ako im kažem ''neželim se više s vama družiti zato što ću rađe provodit vrijeme sa curom'', ispat ću papučar. Ako im kažem bilo kaj drugo - pobrat ću više batina nego ikada u životu.
Dobri su ti prijatelji, nema šta, kad su takvi prema tebi.


ŠTA??!?! Nikada u životu nisam ni vidio ni čuo da cura radi prvi korak!
Vjeruj mi, rade... Ja i moj dragi smo se samo pogledavali po hodniku, od kraja PROŠLE školske godine, znači skoro godina dana ima tome. A prohodali smo tek u 10. mjesecu prošle godine. I to zato kaj sam ga ja zvala na cugu, da mu se kao odužim za cugu što je on meni platio i tak to. :roll: Kad me otpratio van iz kafića i onak milo gledao, pitala sam samo "kaj bude kaj?". Da to nisam pitala, gledali bismo se najmanje još mjesec dana po hodniku i povremeno koju riječ prozborili. A ovako... Već sretnih 6 mjeseci smo skupa... :D

KI KI
25-04-2008, 19:09
muškarac po mome... jedino ako muškarac nema muda pa ih cura mora imati onda ona... ali muškarac...

inače imam problem! jako sam bijesan! onako u sebi! samo zato što mi "bestfrend" "krade" curu! zapravo on se skompao sa nekom curom na netu ali to mu nije dovoljno! inače on je najpopularniji u školi i nema cure več dosta i sada je ja mislim ljubomoran na mene i upucava se mojoj curi i čak ja i ona mislimo da je u nju! i neznam kaj ču... dal da mu kažem sve u lice il kaj? inače on zna skoro sve moje i skoro sve njezine tajne ali da se to pročuje po školi bilo bi svašta! frend mi je i neznam kaj da napravim... inače on je bahatiji od mene i svi misle kako je on najjači u školi i tako to! ali ja ga se nebojim! znam da može lupiti ali ja njega dobro znam i znam mmu slabe točke + par savjeta mi dal Pseto pa...

KI KI
25-04-2008, 19:17
e pa ona je ista milka... samo malo mlađa! zna ona da je beba(to mu nadimak) jak i sve to i zna da ga ja mogu srusiti ali ipak zna da mi mogo proc sa krvavim nosom i to....

KI KI
25-04-2008, 19:22
da... možda če biti sve 5 a možda čemo se pofajtat! prijateljstvo over(makar nevjerujem!) i cura če me špotat jako!

KI KI
25-04-2008, 19:26
e upravo i to! ima ona par mračnih tajni a on ih par zna! makar se zakleo da ih neče reć ali ...

KI KI
25-04-2008, 19:30
ona je vrijedna toga! vjeruj mi! a jbg! to me mući već dugo... i onda kada mi prekipi neče biti dobro a to me muči! želim da do toga ne dođe

KI KI
25-04-2008, 19:37
ma ona neželi ni pričat snjim! več ga mjesec dana od kada je počeo to radit izbjegava i cijelo vrijeme je samnom što dalje od njega!

KI KI
25-04-2008, 19:41
ma ja mislim da je lik samo malo ljubomoran! ipak on je tako popularan u karlovcu! čak i u srednjim školama ga neke cure žele! a nema curu več 3 skoro 4 mjeseca!

KI KI
25-04-2008, 19:46
3 do 4 mjeseca?? :shock:

Ja bi umro da nisam sa nekom ženskom 1 tjedan a kamoli 3 do 4 mjeseca.
:P
Popričaj s likom! Dogovori se nekaj s njim!
a on nema potrebu fizikalnu da obavi ono sa nekom ženskom svaki tjedan ko ti... ali prifalila mu cura!

KI KI
25-04-2008, 19:50
nebi reko... ne plazi po meni...
a kaj ja znam... ti imaš tu potrebu mi još ne...

Frozen
25-04-2008, 20:03
Ja nisam u vezi već godinu i pol, pa kaj sad...

KI KI
25-04-2008, 20:21
Pseto= special homo sapiens! can't be solo! he is multi hacker! need sex ===) thats Pseto!!!

KI KI
25-04-2008, 20:24
skoro si bio prije tjedan malo prije a za prije toga neznam! sigurno si neku hacko sa nekom?

KI KI
25-04-2008, 20:29
da da a trebalo ti 2 min da odgovoriš! ili to sporo pišeš i neznaš engleski?

KI KI
25-04-2008, 20:32
bum te reko milki...

KI KI
25-04-2008, 20:35
pa dobro! makar nisam ni mislio uz milku! ako je Milka slicna kravi milki netreba ti nista osim nje! a gledas za cocain i sve to?

KI KI
25-04-2008, 20:42
PP i dosta offtopica!

Dreadlock
26-04-2008, 20:30
u velikoj britaniji je brak moguc nakon zavrsene sesnaeste godine,tak da ono... :D

KI KI
26-04-2008, 20:33
i pucanje živaca i sve to!

KI KI
26-04-2008, 20:44
da da... vidim da si promjenio sig i lokaciju! ja sam ti reko svoje mišljenje!

B4j4
26-04-2008, 21:03
nemogu vise.... ova ljubomora ce me pojest...
nemogu vise gledat kako ju grli...
zastu ju uopce volim ? takvu plitku osobu kojoj je izgled najvaznija stvar na nekoj osobi, koja svaki tjedan/2 ima drugog decka, koja me tuce, koja se izderava na mene... ne znam sta vidim u njoj...

Plexihack
26-04-2008, 21:18
Blago se tebi...evo vam tragedije...

U nedjelju sve bilo super,zezali se,kad je trebala ići zagrlila me,rekla "bok ljubavi...." i otišla...dan prije je ostavila dosadašnjeg dečka...

Nije ju bilo u školi cijeli tjedan i danas sam saznao...roditelji su joj rastavljeni i stari ju je uzeo nazad u Slavoniju,možda se više nikad ne vrati...

Neznam kakav gad bi to mogao učiniti dijetetu,tjedan dana prije ekskurzije...

Šta da radim...mislim da ću poludit.Mob joj je bio pao u vodu prije dva tjedna pa nemam broj novog,ona se možda nikad neće vratiti,a jedina je cura prema kojoj sam ikad nešto osjetio... :cry:

Jerry
26-04-2008, 21:26
nemogu vise.... ova ljubomora ce me pojest...
nemogu vise gledat kako ju grli...
zastu ju uopce volim ? takvu plitku osobu kojoj je izgled najvaznija stvar na nekoj osobi, koja svaki tjedan/2 ima drugog decka, koja me tuce, koja se izderava na mene... ne znam sta vidim u njoj...
ja isto tako,jebemu,gleda izgled,svaki dan ima novu najbolju frendicu,takodjer me onak lupka,dere se na mene,onak podredjen sam joj,a volim ju... :shock: i jos sam ljubomoran kad ju vidim s nekim drugim,ma fuj :-x

B4j4
26-04-2008, 21:27
nemogu vise.... ova ljubomora ce me pojest...
nemogu vise gledat kako ju grli...
zastu ju uopce volim ? takvu plitku osobu kojoj je izgled najvaznija stvar na nekoj osobi, koja svaki tjedan/2 ima drugog decka, koja me tuce, koja se izderava na mene... ne znam sta vidim u njoj...
ja isto tako,jebemu,gleda izgled,svaki dan ima novu najbolju frendicu,takodjer me onak lupka,dere se na mene,onak podredjen sam joj,a volim ju... :shock: i jos sam ljubomoran kad ju vidim s nekim drugim,ma fuj :-x
lupka ? ja imam rane po rukama...

Jerry
26-04-2008, 21:28
ja od noktiju -_-
ali ipak ju volim i sve bih učinio za nju...

Dreadlock
26-04-2008, 21:45
@Plexihack
znam kak se osjecas...stvarno...moja je bila otisla u london.Kako sam patio....

Jerry
26-04-2008, 21:53
nemislim u foru da tuce,neg onak grebe znas one fore,al glupo mi je udarit zensko...
ah ta ljbuav,puj puj:(

B4j4
26-04-2008, 22:18
ja od noktiju -_-
ali ipak ju volim i sve bih učinio za nju...
i ja...
imam jednu ranu.. od kojih 3 cm duzine.. briem da bu oziljak ostal..

Jerry
26-04-2008, 22:19
ma da mi oziljak ostane bmk sve za nju:))

McPingvin_v2.0
26-04-2008, 23:54
Kao prvo sorry na double postu!
Drugo! Jeli je brak u 18,19,20 godini prebrz ili?
Koliko ste dugo zajedno?

K4ciga
27-04-2008, 00:20
Pseto,nemoj se vjenčati s njom u 19-oj,jesi normalan,koji ti je kurac?
1.Premlad si.U tim si godinama u kojoj imaš butru svakih tjedan dana.
2.Sumnjam da ste toliko dugo zajedno da želite nešto više.Za vjenčanje je potrebno dugo i kvalitetno prijateljstvo,pa onda duga ljubav.
3.Imaš li kakva primanja? Jesi li u stanju danas-sutra održavati sebe,nju i možda dijete?
4.Kažeš da ti kenja s kim se družiš.Jesi li siguran da si u potpunosti spreman odreći se svega kako bi njoj ugodio?
5.Reci mi dali je zaista voliš? Sa 19 godina uglavnom svaki vikend s nekim zabriješ ^^
6.Za kraj,moraš biti u potpunosti spreman suočiti se sa činjenicom da je brak ozbiljna stvar.Sklapanjem braka,ti preuzimaš na sebe vodstvo obitelji,ti si njen stup i ti je uzdržavaš.S obzirom da si ekipa Dubrava i da se tučeš svaki dan,je li to primjereno jednom supružniku? Moraš shvatiti da je brak za cijeli život.Nema povratka,novih pica itd.Ti se u potpunosti predaješ jednoj osobi.Moraš s njom biti i u dobru i u zlu,primjerice da se teško razboli i ostane paralizirana od glave na dolje.Voliš li je i dalje tako jako da si spreman staviti brigu na svoja leđa?Molim te,samo razmisli.

Jerry
27-04-2008, 09:27
sačekaj još koju godinicu dvije dok budeš zreliji i onda odluči :)

McPingvin_v2.0
27-04-2008, 09:36
Da ali tko zna šta će biti za tih godinu-dvije! Može svašta biti!
Bolje je pričekati i vidjeti nego uletiti kao lisica u kokošinjac, a ispadne da je to pseća kućica ;)

KI KI
27-04-2008, 11:16
bukovac je lijepo mjesto... meni je tamo bratic prije živio... barem mislim to su velika primanja!moji starci imaju neš slično i ja i brat sasvim solidno sve dobivamo! čak i više kaj možemo poželjeti! to je sasvim dovoljno za jedno! čak i previše za jedno dijete a za 2 je tak-tak! ovisi kakvih su želja i sve to!

Dreadlock
27-04-2008, 13:09
kako KI KI i Pseto vole te usklicnike...

KI KI

to je sasvim dovoljno za jedno! čak i previše za jedno dijete a za 2 je tak-tak! ovisi kakvih su želja i sve to!

Pseto

Da ali tko zna šta će biti za tih godinu-dvije! Može svašta biti!


:D :D

Maloki
27-04-2008, 13:14
Jap, i ja primjetio. Možda se i u RL vole derat?

Dreamer Deceiver
27-04-2008, 14:00
ja od noktiju -_-
ali ipak ju volim i sve bih učinio za nju...
i ja...
imam jednu ranu.. od kojih 3 cm duzine.. briem da bu oziljak ostal..

ja imam opekotinu u obliku :D smajla na ruci ...
Rekli su mi da mi je to neka cura napravila...
ne spametin se...
Inače nemam curu...

Dreamer Deceiver
27-04-2008, 14:02
kad imaš malo više promila u krvi, sve je moguće...
pa čak i vidjeti ružičastog slona ispred zgrade kako pjevuši intro od Rainbow in the dark

Dreamer Deceiver
27-04-2008, 14:08
ah, to i isus koji je zagrljen za wc školjku i riga...
puno se toga vidi...
puno...

Helena
27-04-2008, 18:53
:thumbs2:

Good for you!
Ali zar nebi muškarci trebali biti ti koji pitaju za furanje?
I šta je s tim tko treba zaprosit? Muškarac ili žena?
Bilo je čak na explosivu prije kojih godinu-dvije tko treba prvi probiti led.
Imali su slučaj da je žena prva zaprosila. Umro sam dok sam gledao. Muškarac treba prvi zaprositi! Ako te žena zaprosi onda fakat! Po vašem mišljenju, tko treba prvi pitat za furanje ili udaju? Muškarac ili žena?
Neko je uvaženo pravilo da muškarac mora zaprositi. Ali čemu? Zar biste propali od srama da vas žena zaprosi? Pa gledali ste Odbjeglu mladenku. :D

@Pseto - čekaj s brakom radije još koju godinicu

cropir
27-04-2008, 18:53
mogu ja? :D

dakle, dopisujem se preko msna sa curom iz skole i oboje smo si slatki ocemo se slicni smo i to. i sad mi je frendica rekla da me ona zeli samo da jedna sa kojom sam se prije dopisivao (iz skole isto) bude ljubomorna. sapunicasto, uistinu. sta vi mislite?

Helena
27-04-2008, 19:22
Zašto bi bila sramota da te žena zaprosi? Mislim, vi muškraci i vaš ponos. :?

KI KI
27-04-2008, 19:57
ja nisam tolko nemoguč! ja se nebi onesvijestio! ja bi reko da ču razmisliti! i onda bi joj čestito kako se usudila i držo ju u neizvjesnosti kojih 5 dana

Dreadlock
27-04-2008, 20:02
@cropir
cure znaju biti takve,al opet ko zna...mozda je negdje bio pokvareni telefon? :roll:

cropir
27-04-2008, 20:44
ocito da je jer mi se ova kune da nije tako... sutra cu je vidit u skoli javim kakva je. :D


edit: evo upoznao sam je, razgovarali smo nekih 3 minute fakjea. :rambo:

sva se poplasila i nervozna je bila. rekla mi je da joj je muka. ja ono...right. :D

al dala mi je. broj.

Dreadlock
29-04-2008, 22:08
ma ne...samo Pseto,savjet za tebe...Sad kada ces biti doma cijele dane,primi se lijepo kucanskih poslova i budi "kucanica" da joj pokazes da i ti znas raditi kucanske poslove,a ne da nis ne radis cijele dane.

KI KI
30-04-2008, 05:53
ma ne...samo Pseto,savjet za tebe...Sad kada ces biti doma cijele dane,primi se lijepo kucanskih poslova i budi "kucanica" da joj pokazes da i ti znas raditi kucanske poslove,a ne da nis ne radis cijele dane.
to je pametno!lijepo malo traži posao i lijepo sve doma pospremi očisti operi i tako da kada dođe od staraca bude zadivljena i da ^^

medusa
30-04-2008, 09:46
Bravo cropir! :D
Ja imam pitanje za vas. Dali muškarac izgleda kao sponzoruša il tak nešt ako mu cura radi a on ne tj. cura donosi kruh tj. cura je glavna?
da. vidio sam par brakova koji su se raspali zbog takvih stvari.

KI KI
30-04-2008, 10:15
da ali tu su dvije stvari sa njegovim slučajem : 1. on nije u braku još
2. on je sada na razgovoru za posao!

KI KI
30-04-2008, 20:09
to i ja mislim ali gledaj to sa vedrije strane... još te cura voli!

KI KI
30-04-2008, 20:12
Jedino mi je to i ostalo! Ajd TO i Piva! :rotfl:
I ja i neki sa foruma koji ti pomažemo...

KI KI
30-04-2008, 20:14
da zato kaj smo te mi nagovorili ( na MI mislim članovi foruma) i zato kaj bi te cura od/ebala...

KI KI
30-04-2008, 20:19
Zbog toga vam zahvaljujem! Svima koji su pomogli naravno a ne drugima! :D
ivjek uvijek... barem od mene a i od dreada vjerovatno i helene

medusa
30-04-2008, 20:56
da ali tu su dvije stvari sa njegovim slučajem : 1. on nije u braku još
2. on je sada na razgovoru za posao!
da, ali bit će (možda). ja samo kažem da imam par frendova čiji su se starci rastali upravo zbog toga.
pseto ako ti cura (jel sada već zaručnica?) nije progresivna i ne smeta joj to što mora glumiti glavu obitelji, i ako su tebi kućanski poslovi ok onda se ne opterećuj time i postani ummmm kućan :D . ali u protivnom ne bih to preporučio

K4ciga
30-04-2008, 21:00
Bravo cropir! :D
Ja imam pitanje za vas. Dali muškarac izgleda kao sponzoruša il tak nešt ako mu cura radi a on ne tj. cura donosi kruh tj. cura je glavna?
Da! Gdje si vidio muškarca da radi kućanske poslove? On je tu da uzdržava obitelj,a cura da održava kuću.I,da,ti trebaš nositi curi kruh,ipak bi trebao biti dominantan.

Pitanje za vas,gade li vam se cure koje piju pivo? Ja npr. nemogu smisliti curu koja pije pivo,uf odmah bi joj šamarčinu zviznio,kao ni cure koje sjede "muški",koje podriguju,prde,...