PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hellraiser



vkgamer17
02-04-2008, 15:47
Jel iko pogledao neki od ovih filmova?odvratni su,ali i dobro napravljeni

Lord Jambrek
02-04-2008, 23:30
Jel iko pogledao neki od ovih filmova?odvratni su,ali i dobro napravljeni

Brijem da sam gledao 6. ali nisam skroz siguran. Uglavnom sam poludio zbog filma, onak lik nekaj sanja, onda se opet probudi iz sna, onda skužiš da sanja u snu od sna i da u tom snu sanja san u snu itd itd itd itd. Popizdio, izvadio, vratio u videoteku.

Reko ne hvala

W1k1n6
03-04-2008, 01:14
Prvi dio je Clive Barkerovo remekdjelo, drugi je vizualno jak ali već znate što će biti, a ostali su samo gledljivi i ništa više od toga. Senobiti i filozofija potpunosti čovjeka kroz istovremenu najveću bol i najveće zadovoljstvo je kroz ove filmove postalo sveto pismo sadomazohizma, pa tko voli neka izvoli... :evil:

Lord Jambrek
03-04-2008, 01:28
Prvi dio je Clive Barkerovo remekdjelo, drugi je vizualno jak ali već znate što će biti, a ostali su samo gledljivi i ništa više od toga. Senobiti i filozofija potpunosti čovjeka kroz istovremenu najveću bol i najveće zadovoljstvo je kroz ove filmove postalo sveto pismo sadomazohizma, pa tko voli neka izvoli... :evil:

Prvi dio pisao Clive Barker? :shock:

Odma nabavljam :D

W1k1n6
03-04-2008, 01:40
Napisao je novelu i scenarij za film, ali ne samo to. On ga je i režirao!

MILF hunter
03-04-2008, 11:41
A dobar je serijal ali su mi neki dijelovi filmova i više nego smiješni pa se ostatak filma uglavnom sprdam...bio mi je jedan dio dobar,ne znam koji je to nastavak bio,ali taj su često puštali na tv-u.

vkgamer17
03-04-2008, 15:24
Jel iko pogledao neki od ovih filmova?odvratni su,ali i dobro napravljeni

Brijem da sam gledao 6. ali nisam skroz siguran. Uglavnom sam poludio zbog filma, onak lik nekaj sanja, onda se opet probudi iz sna, onda skužiš da sanja u snu od sna i da u tom snu sanja san u snu itd itd itd itd. Popizdio, izvadio, vratio u videoteku.

Reko ne hvala

mislim da je to peti dio,po meni su prva tri fantastična,ostali su ispodprosječni.
EDIT:u drugom dijelu filma ima hrpa odvratnih scena zbog kojih mi je bilo zlo.

Lord Jambrek
03-04-2008, 19:22
Jel iko pogledao neki od ovih filmova?odvratni su,ali i dobro napravljeni

Brijem da sam gledao 6. ali nisam skroz siguran. Uglavnom sam poludio zbog filma, onak lik nekaj sanja, onda se opet probudi iz sna, onda skužiš da sanja u snu od sna i da u tom snu sanja san u snu itd itd itd itd. Popizdio, izvadio, vratio u videoteku.

Reko ne hvala

mislim da je to peti dio,po meni su prva tri fantastična,ostali su ispodprosječni.
EDIT:u drugom dijelu filma ima hrpa odvratnih scena zbog kojih mi je bilo zlo.

Nope 6. je, sjetio sam se točno. Još smo se potrgali, vidiš na kutiji od filma piše "bolje od originala, a kad otvoriš vidiš markerom napisano na CD :rotfl:

Kakve to odvratne scene, volim krvoproliće i raskasapljena tijela^^

miska10
16-04-2008, 21:20
O cem se uopce radi??????

King tiger
17-04-2008, 11:17
mislim da je to peti dio,po meni su prva tri fantastična,ostali su ispodprosječni.
EDIT:u drugom dijelu filma ima hrpa odvratnih scena zbog kojih mi je bilo zlo.



ono nisu odvratne scene.

vkgamer17
21-04-2008, 10:27
mislim da je to peti dio,po meni su prva tri fantastična,ostali su ispodprosječni.
EDIT:u drugom dijelu filma ima hrpa odvratnih scena zbog kojih mi je bilo zlo.



ono nisu odvratne scene.
sta je sa scenom u kojoj se onaj lik sjece ziletom?ako to nije odurno onda ne znam.

Kenyi
21-04-2008, 10:59
erm ne, odvratno je naprimjer kada lik siluje trebu kamenom i to bez cenzure usred filma.

Lord Jambrek
21-04-2008, 11:35
erm ne, odvratno je naprimjer kada lik siluje trebu kamenom i to bez cenzure usred filma.


Cannibal Holocaust? Još je jača scena kad raskasape kornjaču na komade i povade organe van, a pol tog uopće ne bi bilo fora da to nije bila prava kornjača^^ nije bez veze režiser bio 2 godine u ćuzi.

Sickmanno1
21-04-2008, 13:18
Cannibal Holocaust? SJoš je jača scena kad raskasape kornjaču na komade i povade organe van, a pol tog uopće ne bi bilo fora da to nije bila prava kornjača^^ nije bez veze režiser bio 2 godine u ćuzi.

:pray: :pray:

Prejak film...najjace mi je da je morao na sudu dokazivati da nije za pravo ubijao ljude u filmu lol...

Inace pogledaj ako nisi Cannibal Ferox...isto brutala....

la50
21-04-2008, 13:21
nisam gledao nijedan :|

Constantine
03-07-2008, 10:59
http://www.crovortex.com/novosti/clanak ... aiser.html (http://www.crovortex.com/novosti/clanak-3501-Hellraiser.html)

koloban
16-11-2008, 23:26
Barker je prilicno uvrnut umetnik ali i horror je prilicno uvrnut zanr. Hellraiser nudi izvanredan, originalan i pre svega uzasan svijet. Prva dva filma su zakon, ostali su glupa i nemastovita s*anja. Inace, Barkera prati losa sreca u gaming industriji Undying (slaba prodaja) i Jeriho (prosek)

olio
16-11-2008, 23:27
prije tjedan dana sam kupia prva četiri Hellraisera :D

THUNDER_DINIX
17-11-2008, 10:04
nisam gledao ni 1, al po nazivu mi zvuci kao neki sljam od filma. i vidim da ima previse nastavaka

Cthulhu
17-11-2008, 13:28
Buraceru, prva 2 moraš pogledati, čista horror kultura.

THUNDER_DINIX
17-11-2008, 18:25
nisam neki ljubitelj horora bas, tak da zaobilazim

Sickmanno1
02-11-2009, 09:45
Neki dan pogledao bash sve dijelove prakticki u komadu...

Sta reci...ono sto svi kazu...prva 2 genijalni, drugi puno losiji, ali ne toliko losi da nisu gledljivi. Pogotovo ako vam se svida taj svijet i ako obozavate Pinheada xD

mortician
02-11-2009, 12:23
Ja baš neki dan pogledao prvi dio kod frenda, awesome! :D
Pinhead car.

http://www.imagesforme.com/upload/68d8d606.jpg