PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trač(?) koji je razljutio sve ST-O fanove(frikove)



Morpheus
02-04-2008, 15:46
Kruze glasine koje su kako mene tako i druge ST-O fanove razljutile.
Naime prica se da je nitko drugi vec "Blizzard entertainment" platio veliku svotu novca "Perpetual Entertainment-u" i nekim drugima da odustane od financiranja tog projekta.
Svatko bi se pitao zasto? Pa odgovor je poprilicno jednostavan. Uzeci u obzir sve aspekte koje ce ST-O pruzati ekipa u blizzyu se zabrinula da ce popularnost WoW'a drasticno pasti (Who could blame 'em).
Svi koji su vidjeli opsežnost i mogucnosti drugcijih pristupa igranju u ST-o'u su svijesni koliko ce ta igra povisiti standard online igara.

unknown
02-04-2008, 16:11
i kada si to čuo...... jel možda na 1 april

MasaKrisT
02-04-2008, 16:59
blizz jucer ubacio taurene u SC ahahahah

Gravestone_bluz
02-04-2008, 17:52
smrc...predobro da bi bilo istinito :(

Systematic Reverse
02-04-2008, 19:26
roflmao

Morpheus
02-04-2008, 20:42
Ne "trač" nisam cuo na prvi april. O tome sam citao kao i mnogi drugi na star trek online.net sajtu.

Ako istinito vrlo tuzno. Nadam se da ce kad tad izaci.

Sickmanno1
03-04-2008, 02:07
LOL

kripton32000
03-04-2008, 13:38
nisam cuo za to...ako je istina ode ih ja sad u blizzard našamarat lol

Morpheus
03-04-2008, 14:28
ekipa se uplasila da ce imati konkureniciju koju nece moci pobijediti i jbg...

Sickmanno1
03-04-2008, 15:03
ekipa se uplasila da ce imati konkureniciju koju nece moci pobijediti i jbg...


ma daj nemoj biti smijesniji od ovog traca...sta mislis da bi svi igraci WoW-a presli automatski na ST? LoL dude...

kripton32000
03-04-2008, 16:08
STO bi prerastao WoW....i hoce ;)

Sickmanno1
03-04-2008, 17:24
STO bi prerastao WoW....i hoce ;)

ovo sto si ti sad rekao je isto ko da ja nagadam kad ce biti smak svijeta <_<

Morpheus
03-04-2008, 20:00
figure of speech

jedino mjesto di wow owna sto je na google fightu :)

Arbiter of Change
29-07-2008, 14:32
Svi ljubitelji Star Treka fear not - ST-O opet živi pod upravom novih developera:
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/2077

Ima tema u MMORG podforumu za raspravu.

RayDX
30-07-2008, 00:21
Svi ljubitelji Star Treka fear not - ST-O opet živi pod upravom novih developera:
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/2077

Ima tema u MMORG podforumu za raspravu.

Arbiter of Change indeed. : )

http://www.startrekonline.com/

Ako pogledate screenshotove, je l' itko ima dojam da ima jako WoW-like toony look?

Arbiter of Change
30-07-2008, 05:22
Svi ljubitelji Star Treka fear not - ST-O opet živi pod upravom novih developera:
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/2077

Ima tema u MMORG podforumu za raspravu.
Arbiter of Change indeed. : )

http://www.startrekonline.com/

Ako pogledate screenshotove, je l' itko ima dojam da ima jako WoW-like toony look?
A baš.
Da ne znam da je Star Trek igra u pitanju stvarno bi mogao pomislii da je nešto iz Blizzardove tvornice radosti.

RayDX
10-08-2008, 21:27
Za 3 minute game footage live!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

unknown
10-08-2008, 22:16
Za 3 minute game footage live!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

postaj kada dođe

EDIT:- ovo ću igrati bez obzira na kvalitetu, ono masivne borbe protiv borga samo da ne bude jedino federacija nego romulanci, kardasijanci, klingonci i ako ubace domini tj. da ih se može birati..... :twisted:

EDIT2:- znam da sam se zaletio ali bilo bi fora da igrači sudjeluju u politici sila hoće se ratovati ili ne....

Tsumetai Ryujin
11-08-2008, 11:27
Ako pogledate screenshotove, je l' itko ima dojam da ima jako WoW-like toony look?

"WoW-like toony look"?? Zbog cega si dobio takav dojam? ... Meni tu nema nista slicno tooney looku... stovise ovi screenshotovi me podsjecaju na Enterprise doba... (oko 27. stoljeca?)

EDIT:@RayDX
De nebudi pizda i daj i nama link za live game footage :cry:

EDIT2: jedino me brine sto cryptic studios radi STO... ... ustvari imam gadan osjecaj da ce igra biti pravo razocarenje (mozda zato jer su vec oko pocetka 2006. poceli otkazivati neke mogucnosti u STO, a nakon toga je STO pao u zaborav i o njemu se nije culo sve do prije jedno par mjeseci)...

evo, kako pisem ovaj post, gledam las vegas web cast i sad su rekli da je radnja smjestena u 25. stoljecu... jos editiram ovaj post, nakon sto pogledam do kraja...

Hellboy
11-08-2008, 14:07
mene je razočarala činjenica da igrači bez obzira koliko napredovali neće moći dobiti svoj capital ship... :(

unknown
11-08-2008, 14:12
mene je razočarala činjenica da igrači bez obzira koliko napredovali neće moći dobiti svoj capital ship... :(

? možeš pojasniti

Hellboy
11-08-2008, 17:56
ne možeš dobiti velike brodove poput Galaxyja ili Sovereigna...rečeno je da će oni biti svojevrsni gradovi u svemiru... :thumbs1: :yuck:

Tsumetai Ryujin
11-08-2008, 19:40
Pa ako se dobro sjecam, u traileru se vidi sovereign... a trailer je ustvari "ingame footage"...

Hellboy
12-08-2008, 20:20
vidiš ga, i moguće je biti na brodu ali ne možeš ga kontrolirati...
Starship assignments and missions would have been one of the key components of this game. Players would have congregated and socialized aboard large starship "hubs" such as the Galaxy-class, and use them as jumping-off points to go on missions aboard their smaller personal starships, which would have been operated as advanced mounts from a 3rd person perspective, where each player would have had different controls relating to ship functions relevant to their department.

a što se tiče većih brodova (ali svejedno manjih od capital shipova) - Player-Controlled starships would have been piloted by their captains via a system of coordinated instructions and not by a player in a separate flight control position, though an NPC pilot would have been present at the helm.

eh sad, ovo su stari podaci, ali svejedno sumnjam da će dopustiti igračima da voze tako moćne pile...

Tsumetai Ryujin
12-08-2008, 20:34
Kolko stari?

Konferencija u Las Vegasu je bila 10.8. (barem su tada objavili na internet), a po njoj se da zakljucit drukcije.

Hellboy
12-08-2008, 20:44
poprilično stari podaci...no opet, gameplay trailer nije pokazao kontrolu nad brodom...

Tsumetai Ryujin
12-08-2008, 21:15
Jack Emmert je napomenuo da su zaposlenici Cryptic Studiosa upravljali brodovima koji su u traileru. (to sam vec napiso par postova prije) Da, to sto je Jack Emmert rekao ne znaci da je i istinito.