PDA

Pogledaj cijelu verziju : NAJBOLJI HOROR-SURVIVAL vam je...?



Dux
13-12-2005, 17:16
Među (ne mnogo) horor survivala na PC-u dajte odaberite koji vam je naj? a možete napisati i zašto

petar čulo
13-12-2005, 17:22
ej resident evil rules :twisted:

Rocchiro
13-12-2005, 17:58
SH :kill:

Phillip
13-12-2005, 18:56
Definitivno Silent Hill. Pogoto o prva 3 a cetvrti mi nije tako dobar.

Osiru$
13-12-2005, 18:59
Resi all the way... Ujedno mi je i jedan od najdražih serijala uopče.

str33t6l0w
13-12-2005, 20:08
SH serial i Obscure...
ali mogu dat samo 1 glas pa sam ga dao SH-u ;)

Dux
13-12-2005, 20:11
evo da vam kažem,ja isto obožavam Resident evil, trojku najviše nemeSISA
obscure mi je ok,ali kontrole su JAO, a silent hill je isto ok pogotovo dvojka!

Sickmanno1
13-12-2005, 21:10
RE zasigurno...plako sam sto nemam GameCube da igram cetvorku :( :(

KingTomy
13-12-2005, 21:24
Cold Fear je meni najbolji...svako ima svoj ukus. :killyou:

str33t6l0w
13-12-2005, 23:31
o ukusima se ne raspravlja :D

mrs.croft
14-12-2005, 15:44
alone in the dark :shock:

miro u sutonu tihom
14-12-2005, 22:12
Tu spada i Suffering,jel tako!?
Ako da onda Suffering,jer je igra zakon!!!!

4Non1MuS
16-12-2005, 20:07
Tako je. SUFFERING RULEZ!!! :pray:
Resident Evil je horor samo zbog zombija.Prije bi bila akcijska avantura jer ima previše akcije za hororčinu.

miro u sutonu tihom
16-12-2005, 22:15
Aj bar nisam jedini koji tako misli!!!

Rocchiro
17-12-2005, 15:01
evo,upravo igram SH 1 :killyou:

Wildboy
17-12-2005, 21:45
RE4... Igra godine, totalno me oduševila. Što se serijala Surival horrora tiče draži mi je Silent Hill jer RE4 radi pretjerane orijentacije na akciju ipak nema dobru atmosferu kao Sillent Hill... Iako je 4. sillent Hill Smeće :twisted:

Snake
19-12-2005, 23:28
RE zasigurno...plako sam sto nemam GameCube da igram cetvorku :( :(

Imaš sad ps2 verziju. Sva sreća.

Ne mogu se odlučit, sve igre sa popisa su mi dobre (osim cold feara) pa neću ni glasovat. Btw, RE i SH predstavljaju dva različita straha. Nikad neću zaboravit one scene kad te u RE3 ganja Nemesis, ali nikad neću ni zaboravit SH4 kad uletim u sobu kad ono velika glava na zidu (jesam se tad usro).
Obscure sam igrao demo, ali nikako da nađem negdje igru za kupit, rado bih je odigrao.
Alone in the Dark 4 mi je previše mračan, malo slabiji od RE i SH, ali opet super.

Snake
19-12-2005, 23:33
Iako je 4. sillent Hill Smeće :twisted:

Pa ne možeš baš to reć. Možda je lošiji od ostalih, ali nije smeće. Naravno, ne može se uspoređivati s RE4, ali je solidna igra.
U prvom silent hillu na ps one nisam uopće skužio ništ, igra mi je zbog grafike bila totalni bućkuriš iako sam je odigrao 5 puta. Drugi dio mi je bio prelagan, a treći... Treći je naj, ak me se pita.
U četvrtom mi se sviđa to što neke neprijatelje ne možeš ubit, to ti povećava tjeskobu u igri, zato je to čisti horror.

Sickmanno1
19-12-2005, 23:53
RE zasigurno...plako sam sto nemam GameCube da igram cetvorku :( :(

Imaš sad ps2 verziju. Sva sreća.

Ne mogu se odlučit, sve igre sa popisa su mi dobre (osim cold feara) pa neću ni glasovat. Btw, RE i SH predstavljaju dva različita straha. Nikad neću zaboravit one scene kad te u RE3 ganja Nemesis, ali nikad neću ni zaboravit SH4 kad uletim u sobu kad ono velika glava na zidu (jesam se tad usro).
Obscure sam igrao demo, ali nikako da nađem negdje igru za kupit, rado bih je odigrao.
Alone in the Dark 4 mi je previše mračan, malo slabiji od RE i SH, ali opet super.

ALO dok je izasla bila je ekskluziva bar 2-3 mjeseca ako nisi znao

Snake
21-12-2005, 00:25
ALO dok je izasla bila je ekskluziva bar 2-3 mjeseca ako nisi znao

Znao sam. Zato ti i stoji ono "SAD" da ne moraš više cmizdrit za igrom.

Sickmanno1
21-12-2005, 00:46
ALO dok je izasla bila je ekskluziva bar 2-3 mjeseca ako nisi znao

Znao sam. Zato ti i stoji ono "SAD" da ne moraš više cmizdrit za igrom.

To je metafora tupsone

Sickmanno1
21-12-2005, 00:53
Nikad neću zaboravit one scene kad te u RE3 ganja Nemesis, ali nikad neću ni zaboravit SH4 kad uletim u sobu kad ono velika glava na zidu (jesam se tad usro).

Cekaj malo u podforumu Strah (nije F.E.A.R) si napiso ovako....evo quote:


Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre.

A ovdje kazes da te strah..hmmm

mrs.croft
21-12-2005, 11:31
mene je samo alone in the dark 1 plašio...no dobro,tad sam još bio mali...

Snake
21-12-2005, 21:37
Nikad neću zaboravit one scene kad te u RE3 ganja Nemesis, ali nikad neću ni zaboravit SH4 kad uletim u sobu kad ono velika glava na zidu (jesam se tad usro).

Cekaj malo u podforumu Strah (nije F.E.A.R) si napiso ovako....evo quote:


Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre.

A ovdje kazes da te strah..hmmm

To ti je isto što ti napišeš za metaforu, tupsone.

Znači ako se ja stresem od bu efekta, onda se ja bojim i cmizdrim ko ti?
de odjebi ako već nemoš odolit

Snake
21-12-2005, 21:40
"jesam se tad usro" = "plakao sam što nemam gamecube"

Ja tupson = ti tupson

Ako ja oću prestat, a ti nemaš kod drugog zajebavat pa se vređaš i dalje, onda se ne mora ni pričat ko je tu glup

Sickmanno1
21-12-2005, 22:46
"jesam se tad usro" = "plakao sam što nemam gamecube"

Ja tupson = ti tupson

Ako ja oću prestat, a ti nemaš kod drugog zajebavat pa se vređaš i dalje, onda se ne mora ni pričat ko je tu glup

De majstore nauci sta je metafora, pa onda dodi....

P.S. DA dobro si reko ti tupson....

Btw nisam mislio da si se doslovno usro nego da te bilo strah, a tamo si reko da se nebojis igri.

Snake
21-12-2005, 23:04
"jesam se tad usro" = "plakao sam što nemam gamecube"

Ja tupson = ti tupson

Ako ja oću prestat, a ti nemaš kod drugog zajebavat pa se vređaš i dalje, onda se ne mora ni pričat ko je tu glup

De majstore nauci sta je metafora, pa onda dodi....

P.S. DA dobro si reko ti tupson....

Btw nisam mislio da si se doslovno usro nego da te bilo strah, a tamo si reko da se nebojis igri.

Pa ne znam ko vamo treba učit šta je metafora? Ne i nije me bilo strah, niti sam cmizdrio, ah da, to je u metafori, nego je to kad se streseš od neočekivanog što je za neke glupe osobe jedan nepoznat pojam jer za njihov mozak ne postoji objašnjenje tog efekta. Možda su jednostavno preglupe za to.

Ajd onda lijepo reci kad sam ja reko da sam se bojo u tim igrama?

Znači kad tebe zamalo udari auto, i u sekundi istoga, ti se jako bojiš ili je to samo bu efekt? ma daj, ajd nemoj srat

Sickmanno1
21-12-2005, 23:22
Pa ne znam ko vamo treba učit šta je metafora? Ne i nije me bilo strah, niti sam cmizdrio, ah da, to je u metafori, nego je to kad se streseš od neočekivanog što je za neke glupe osobe jedan nepoznat pojam jer za njihov mozak ne postoji objašnjenje tog efekta. Možda su jednostavno preglupe za to.

Ajd onda lijepo reci kad sam ja reko da sam se bojo u tim igrama?

Znači kad tebe zamalo udari auto, i u sekundi istoga, ti se jako bojiš ili je to samo bu efekt? ma daj, ajd nemoj srat

Cekaj malo, pa sta je bu efekt nego trenutni strah....sta sad jos budes poceo strah razdjeljavat u kategorije???...hmmm imas dugi, kratki, stalni, lagani, teski, brzi......strah :rotfl: :rotfl:

Btw strah je strah....pa svi smo i govorili o tom strahu, pa normalno je da svakog to uplasi, mogo si onda jednostavno napisat da te zbreca, a ne "usro sam se od straha"...

Snake
21-12-2005, 23:26
Btw strah je strah....pa svi smo i govorili o tom strahu, pa normalno je da svakog to uplasi, mogo si onda jednostavno napisat da te zbreca, a ne "usro sam se od straha"...

Ne govorim ja bjelovarski, brother. Onda si i ti mogao napisati da si žalio što je igra na gamecubu, a ne "plakao sam", al zaboravi

Osiru$
22-12-2005, 00:49
Ej vas dvojica svoja sranja riješite preko PP-a. Nemorate zasrati svaki drugi topic jebemumater.

Sickmanno1
22-12-2005, 01:20
Ej vas dvojica svoja sranja riješite preko PP-a. Nemorate zasrati svaki drugi topic jebemumater.

OK...you are the boss...or not??? Btw vidis da sam stao vec sam mu mogo nesto napisati ali nisam htio...hmmm si zaboravio da sam ja na ovom forumu 26 sati dnevno :D

Voigtkampf
22-12-2005, 11:19
Lijepo ti je rekao čika Osirus, smiri doživljaj i prestani vrijeđati druge. Da ne bi bio TEH BAN.

Dakle, bez direktnog vrijeđanja drugih korisnika foruma i nastoj izbjegavati pogrdne riječi. To važi za sve.

Sickmanno1
22-12-2005, 14:16
Lijepo ti je rekao čika Osirus, smiri doživljaj i prestani vrijeđati druge. Da ne bi bio TEH BAN.

Dakle, bez direktnog vrijeđanja drugih korisnika foruma i nastoj izbjegavati pogrdne riječi. To važi za sve.

Eto ga na sad si se moro uplesti, pa daj mi ban...cekaj reko mi je lijepo Osiru$ jebemu mater....i sta sam ja napisao....pa daj citaj prvo pa onda pisi, jel ako nisi skuzio nevolim provokatore, pa makar oni bili moderatori ili cak administratori....Pozdrav!

IgGy
22-12-2005, 16:00
jel ako nisi skuzio nevolim provokatore, pa makar oni bili moderatori ili cak administratori....Pozdrav!

drago mi je za cut, no moderatori ili administratori su teh zakon na ovom ili bilo kojem forumu i njihova je rijec svetinja.

miro u sutonu tihom
22-12-2005, 23:10
Koliko god ima odluke nekad bile nepravedne,znam iz iskustva!

biohazard 4
23-12-2005, 20:53
Resident Evil 1,2,3, i sad igram 4 8)

Osiru$
23-12-2005, 23:17
Resident Evil 1,2,3, i sad igram 4 8)

Reci mi jesi igrao Outbrake? Koliko je zastupljen, i isplati li se uopće igrati, singleplayer?

Büre
24-12-2005, 03:12
jel ako nisi skuzio nevolim provokatore, pa makar oni bili moderatori ili cak administratori....Pozdrav!

drago mi je za cut, no moderatori ili administratori su teh zakon na ovom ili bilo kojem forumu i njihova je rijec svetinja.

Tacno!!!!!! :pray: :pray: :pray: :pray:

Wildboy
24-12-2005, 21:47
Iako je 4. sillent Hill Smeće :twisted:

Pa ne možeš baš to reć. Možda je lošiji od ostalih, ali nije smeće. Naravno, ne može se uspoređivati s RE4, ali je solidna igra.
U prvom silent hillu na ps one nisam uopće skužio ništ, igra mi je zbog grafike bila totalni bućkuriš iako sam je odigrao 5 puta. Drugi dio mi je bio prelagan, a treći... Treći je naj, ak me se pita.
U četvrtom mi se sviđa to što neke neprijatelje ne možeš ubit, to ti povećava tjeskobu u igri, zato je to čisti horror.

Ok, imaš pravo... možda je malo prekritično reći da je igra smeće, ispričavam se... No mislio sam reći kako igrivost i atmosfera nisu na razini prethodnika...

@Osirus
Outbreak je više napravljen za Online igru, ne vjerujem da nudi neko ultra sp iskustvo... Frend kaže da nije nešto :|

Osiru$
24-12-2005, 23:02
@Osirus
Outbreak je više napravljen za Online igru, ne vjerujem da nudi neko ultra sp iskustvo... Frend kaže da nije nešto :|

Znam. Upravo zato pitam, jer me zanima isplati li se igrat SP.

MarkaN
25-12-2005, 01:01
jel tko čuo za igru zvanu Phantasmagoria!? To je najstrašnija igra koju sam igrao, a ima tak strašne/bolesne scene da nemrem opisat! :shock:
btw. stara je ko biblija :pray:

Büre
25-12-2005, 01:02
jel tko čuo za igru zvanu Phantasmagoria!? To je najstrašnija igra koju sam igrao, a ima tak strašne scene da nemrem opisat! :shock:

Ja sam je igro, TO JE SAVRSENA HOROR AVANTURA OD KOJE SAM PISO U GACE..... DOSLOVNO jer sam je igro ko klinac...

MarkaN
25-12-2005, 01:07
jel tko čuo za igru zvanu Phantasmagoria!? To je najstrašnija igra koju sam igrao, a ima tak strašne scene da nemrem opisat! :shock:

Ja sam je igro, TO JE SAVRSENA HOROR AVANTURA OD KOJE SAM PISO U GACE..... DOSLOVNO jer sam je igro ko klinac...

ok ja nisam baš pišao u gaće, ali mi je bila glavna tema svih noćnih mora :cry: ... no fala bogu to me više ne muči :thumbs2:

NITROS
25-12-2005, 01:11
Ja moram priznat da ne volim igre u kojima stalno nesto skace iz mraka ili gdje se cuju krikovi. Inace jako me preplasilo u igri F.E.A.R ona curica dok sam se u DEMOu dizao po onim stepenicama i ona se najedanput pojavi i onako se histericno kehelji usrao sam se i prodem kroz vrata i odjedanput plivam u krvi

vex
27-12-2005, 15:23
cold fear je zakon :twisted:

Mr.G4m3r
31-12-2005, 12:08
Obscure je kralj!!! :fof:

Odlična priča, akcija, filmići, mogućnosti...
Imam cijelu, full jeziva je...

Je igrao tko od vas cijelu???

v4MP1r3
31-12-2005, 12:16
silent hill :killyou:

Mr.G4m3r
02-01-2006, 09:07
silent hill :killyou:

Obscure :ekipa:

amso47
10-01-2006, 19:36
Od ovih igra igrao sam sve, silent hill je definitivno najstrasnija igra, ali mi je Resident Evil najbolja.

Nefarnius
12-01-2006, 00:25
NAJBOLJA HOROR IGRA JE:THE SUFFERING i njegova nova ekspanzija:THE SUFFERING:TIES THAT BIND

SH-1 i 2 prešo, ostale nisam igro(1 je naj)
Resident Evil- ok, al niš pre scary

Zero
12-01-2006, 21:18
Silent Hill,al je i Obscure dost dobar

D.E.M.O.
13-01-2006, 00:24
Preso sam obscure... ali silent hill je po meni najbolji :pray:
Preso sam... samo 4. u jedinici sam doso do kraja... ali sam onda preso na komp (igro na PS :D )... Imam i 3 koji mi se jako svidja ali sam... neznam zasto prestao igrati :( ... Ako mene pitate svaki je SH potpuno drugaciji i NEmozemo ih usporedjivati!!! (pise ako mene pitate) Posebno mi se svidio SH 4 zbog onog filinga kojeg imate cijelo vrijeme... niti u jednom se dijelu necete nasmijati 100%!!! + sto kazete pojedini neprijatelji (duhovi) nemogu se uopce ubiti, sto ce vas drzati napeti cijelo vrijeme. Svaki SH smatram zasebnom i vrlo kvalitetnom igrom, te ih nikad necu usporedjivati u potpunosti.

Dio ispod je nadodan:

Lik u SH4 je iznimno zanimljiv i sumnjiv... kao i njegov stan :shock:

MARIUS 2
14-04-2006, 02:25
SILENT HILL JE NAJBOLJI ZBOG JEDNOSTAVNO BOLESNE ATMOSFERE I TEŠKE TJESKOBE KOJU IGRAČ OSJEĆA KAD SE PROBIJA KROZ MRAK PUN DEMONA I OSTALIH SRANJA ALI SU ZATO ONI ZOMBIJI IZ RESIDENT EVILA ISTO NEZABORAVNI!

Prince
14-04-2006, 07:19
SH i Coldfear :D

Patriot
15-04-2006, 18:51
Od ovih sam morao reći RE, ali samo zbog četvorke. btw, za PC dolazi pred kraj mjeseca

T.N.T.
15-04-2006, 20:35
Resident Evil i Silent Hill su mi nenadjebivi...

ali glasao sam za Silent Hill, jer se može igrati na PC-u i konzolama...

a Resident nažalost ne...

jooooj, da mi je sad zaigrati RE: Code Veronica X na PC-u...

Snake
15-04-2006, 23:40
Resident Evil, ali zbog nostalgije i zato jer sam igrao prva tri dijela na PsOne. Silent hill mi je isto super, ali to je više Horror nego surival horror, dok je obscure jedan dobar spoj akcije i straha.

dabl eM
16-04-2006, 06:58
vidim,ovo je dux-ova tema,pa ga pitam,kad ce izac origigi druidkeys???

answer

Dux
16-04-2006, 12:13
he he...odustao sam od toga projekta, ali tu i tamo pokušavam napraviti
nešto zanimljivo...uskoro ću i dobiti 3d game studio pa chemo da vidimo
možda padne i koja 3d igra :D

goGAMERo
16-04-2006, 12:28
SUFFERING i Onimusha

Barathrum
16-04-2006, 19:24
Među (ne mnogo) horor survivala na PC-u dajte odaberite koji vam je naj? a možete napisati i zašto

silent hill nije survival. ti ne bjezis i ne trazis "izlaz" iz grada, vec si u gradu da rijesis misteriju "zagonetnog" poziva iliti pisma.

silent je smao Horror.

inace resident i dino crisis serijali

a tak... nisu dosadni, prikuju te za ekran.