PDA

Pogledaj cijelu verziju : Carnet acc[REŠENO]



Matilda Mother
02-04-2008, 12:29
Uglavnom, na filozofskom sam dobila acc za carnet koji sam koristila neko vrijeme dok nisam prešla na adsl..taj acc više ne koristim niti mi treba pa bi ga dala frendu koji je izgubio pass za svoj.

sad, frend veli da će račun dolazit meni dok ja tvrdim da će dolaziti liniji s koje se spaja bez obzira na username jer ne bi imalo logike da je obrnuto:S

eto, pitam za svaki slučaj ko je u pravu, ne bi baš htjela iznenadit roditelje sa još dodatnim troškom od 200kn+ za carnet

Lord Jambrek
02-04-2008, 13:17
Račun će ići njemu na telefon, kod 56k račun ide na vlasnika telefonske linije otkuda se spaja na internet, a kod DSL-a ide na account s kojeg se spaja.

Dakle njemu će ići račun za carnet, ne tebi.


No nemoj me baš držat za riječ, nisam 100% siguran kako je sada, ali znam da sam prije par godina naučio lekciju kada sam frendu maznuo username i password i dobio sam doma 500kn interneta :(

Apacer
02-04-2008, 13:19
Ako se ide preko ADSL.a onda racun ide onome tko je vlasnik username i pass.a,odnosno onome tko je registriran kao vlasnik toga.

A kod DIAL-UP.a dobiva racun onaj sa cije linije je veza pokrenuta.

Eto ;)

Matilda Mother
02-04-2008, 14:13
yap, ty

može lock

Lord Jambrek
02-04-2008, 14:42
ah kako je fino biti global mod^^

E da, ak dobiješ 200kn računa, nemoj nas okrivit :P

RIDER32
03-04-2008, 23:33
nope
u skoli mi je nastavnica rekla da racun ide onome ko je vlasnik pasvorda.
Dakle odes u ameriku i tamo prcas po internetu a racun stize kuci starcima :roll:

Matilda Mother
04-04-2008, 09:58
nah, nije u pravu, pitala sam na faksu...

Lord Jambrek
04-04-2008, 11:46
nope
u skoli mi je nastavnica rekla da racun ide onome ko je vlasnik pasvorda.
Dakle odes u ameriku i tamo prcas po internetu a racun stize kuci starcima :roll:

Iako je riješeno već, ipak ću ti odgovorit.

Nastavnica ti je u pravu, ali u pravu je ako je riječ o DSL liniji, tamo plaća onaj čij je Username i Password, a kod 56k linije plaća onaj sa čijeg je broja spojeno. Tak da kod 56k nemreš uzet tuđi pass i nabit mu račun.