PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rapidshare tools[REŠENO]



SkunK
02-04-2008, 10:00
Evo nabavio flat i premium account za rapidshare.
Zanima me koje vi alate koristite za istovremeni download, moža ubrzanje downloada i općenito za rapidshare?

Za sad samo koristim DownloadthemAll extenziju za Firefox ali nista od specijaliziranih rapidshare alata.

streetrace777
02-04-2008, 10:02
Oni imaju onaj svoj neki prog pa je mozda on ok. Inace ja koristim Internet Download manager i ok mi je. A za upload koristim taj njihov :)

Lord Jambrek
02-04-2008, 11:01
U doba silovanja interneta sa RS Acc-om sam koristio Flashget, uvjerljivo najbolji download manager.

http://www.flashget.com/en/download.htm

Dakle samo u njega ubaciš premium acc i downloadaj ko blesav.

Dakle kada downloadaš flashget, jezik će ti možda bit na nekom žnj jeziku, ali samo navigiraj po menijima (3. meni, predzadnji u expandu) i tami odabereš jezik na english.

Onda odeš na tools, default download properties.

Referrer: rapidshare.com odabereš i login to server, tu ukucaš podatke premiuma i piči. Kada buš u FF-u odabrao linkove i stisnuo copy, Flashget će ih automatski ubacit na DL listu.


Rapidshare je razvio i ovaj noviji Rapidshare manager kojeg nisam imao još prilike isprobat jer nemam premium više, ali ću imat za par dana^^

SkunK
02-04-2008, 11:31
Flashget i flashgot extenzija za ff nije isto?
I da, kad zaorkuzim rapidshare linkove, desni klik i copy onda mi ih ne ubaci u flashget.

Lord Jambrek
02-04-2008, 13:18
Flashget i flashgot extenzija za ff nije isto?
I da, kad zaorkuzim rapidshare linkove, desni klik i copy onda mi ih ne ubaci u flashget.

hmm čudno, el imaš monitor clipboard uključen?

SkunK
02-04-2008, 14:15
Evo uključio sam ga, ali opet prije downloada moram poć u flasget i onda na new download, i tamo me čeka link i ondam oram ok.

Kenyi
02-04-2008, 14:22
internet download manager ti je najbolji za rs.

Sickmanno1
02-04-2008, 14:31
internet download manager ti je najbolji za rs.

potpis...

Lord Jambrek
02-04-2008, 14:44
Evo uključio sam ga, ali opet prije downloada moram poć u flasget i onda na new download, i tamo me čeka link i ondam oram ok.


very very strange.

E da, probaj ovo novo čudo od rapidshare-a iskoristit.

https://ssl.rapidshare.com/rsm.html

pa javi kak radi

str33t6l0w
02-04-2008, 15:13
Flashget i flashgot extenzija za ff nije isto?
I da, kad zaorkuzim rapidshare linkove, desni klik i copy onda mi ih ne ubaci u flashget.

flashget je program koji moraš imat instaliran a flashgot je ekstenzija za FF preko koje možeš označit linkove ili ih direktno otvorit u flashget programu...

SkunK
02-04-2008, 18:48
Jel normalno da mi flasget moze samo 3 downloada istodobno vrtit?

str33t6l0w
02-04-2008, 18:58
to je po defaultu... idi na opcije i potraži koliko max downloada možeš odjednom napraviti... stavi broj koji hoćeš umjesto 3 i to je to ;).... sve je u opcijama..

SkunK
02-04-2008, 20:14
Sve fixao, thx, moze lokot.