PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vaše društvo



Hamti Damti
31-03-2008, 22:41
Dali se više slažete s ljudima koji slušaju istu glazbu ko vi, ili s ljudima koji slušaju nešto vama strano??


Zanima me situacija kod vas, jer me neki dan frendica doslovno popljuvala zbog toga što sam bolji s društvom repera nego s društvom koje sluša istu glazbu ko ja.

Obično je uvijek tako da se srodne duše nađu, tj. ljudi koji slušaju istu glazbu
su si uvijek međusobno najbolji, i ne gaje velike simpatije prema ljudima srazličitim interesima(glazbom), ali kao što rekoh kod mene je to drukčije pa me zanima kako je to kod vas ostalih..

Mafioz0r
31-03-2008, 22:47
Slažem se sa svima osim s cajkašima. Danas sam u školi imao svađu s par cajkaša iz razreda koji tvrde da će me BBB prebit ako slušam metal, da su cajkaši uvijek sigurni od BBB-a i sličnih, da je sav metal sotonistički, itd.

Systematic Reverse
31-03-2008, 22:54
Da, zato BBB chesto vole rechi "Ko Slusha Cajku Jebemo Mu Majku" xD

U mom drushtvu vishe manje svi slushaju elektronsku muziku, tak da ono nemam pojma...

HalF-DeaD
31-03-2008, 23:04
Dobar sam sa svima. Nije bitan tip muzike, možda zato što većina poznanika ne sluša elektronsku mjuzu.

MILF hunter
31-03-2008, 23:06
Svejedno...najbolje se slažem sa osobama koji mi odgovaraju kao ličnosti,uopće nema veze šta slušaju...

flander
31-03-2008, 23:15
koju god mi muziku frendovi slušali to ne ometa naše prijateljstvo

Maloki
31-03-2008, 23:18
Totalno mi je svejedno kaj ko sluša, ak mi paše po svom karakteru, družit ću se s tom osobom.

Neven <R>
31-03-2008, 23:20
Lakše mi se sprijateljiti s osobom koja ima slične poglede na svijet kao ja, neko s nekim lijevim s kim mi je teško naći temu za razgovor.

King tiger
31-03-2008, 23:45
svejedno mi je .

Maja
01-04-2008, 00:27
ja se slažem sa svima... nije bitno koju glazbu slušaju. npr, nitko od mojih frendova ne sluša techno. naj frend mi sluša beatlese i slično, a baš se super slažemo... a za cajke... isto kao i za drugu glazbu, ništ posebno :D

Dreadlock
01-04-2008, 07:51
sa svima se slazem...zakon je da se u ekipi druze ljudi koji slusaju raznu glazbu i nikom nis ne smeta.Nekad se sale na tudi racun,al se svi smiju...

la50
01-04-2008, 08:14
u mom slučaju frendovi su većinom metalci,al ima i cajkaroša al bez obzira na to što neko sluša cajke npr. ja se s njima družim bez obzira na to što se njemu cajke sviđaju

SkunK
01-04-2008, 08:24
Moji niti neznaju što su , ali većinom domaće/ćajkaroši, nekad se pokačimo radi cajki :)

Joco
01-04-2008, 08:26
U mom drustvu se slusaju metal,cajke,punk,rock'n'roll,pop,folk,... i sve zavisi od raspolozenja...(nekada se medjusobno podhebavamo ali nista zlonamerno:) )
A sto se tice ljudi,ne ocenjujem ih po tome sta slusaju :wink: :)

Kenyi
01-04-2008, 13:17
etiketiranje ljudi, po tipu muzike koju slusaju je malo glupo.I da sa svima sam dobar.

Kron
01-04-2008, 16:10
sa svima sam dobar, nitko nije tolko evoluirao ko ja, niko ne slusa pank osim mene :(

Hamti Damti
01-04-2008, 19:35
Slažem se sa svima osim s cajkašima. Danas sam u školi imao svađu s par cajkaša iz razreda koji tvrde da će me BBB prebit ako slušam metal, da su cajkaši uvijek sigurni od BBB-a i sličnih, da je sav metal sotonistički, itd.

šta bi dao da sam bio tad kraj tebe

Jerry
01-04-2008, 19:38
slažem se,totalno jadno mi ej nekog slagat ocu se druziti s njim jer on slusa rap,druzim se s onim koji slusa rap,s onim koji slusa cajke,s onim koji slusa pop,tak da mi nije to nes bitno,nek svatko slusa sta oce

blackman
01-04-2008, 19:45
najvise se druzim s ljudima koji slusaju istu vrstu muzike ko ja (no ne smetaju mi cajkasi) ali u nasim razgovorima skoro nikada ne pricamo o muzici.Najcesce se zajebavamo :D .

Fenrir
01-04-2008, 20:40
Ja iam svega par frendova cajkera, inače me to ne dira puno, kaj ko sluša, al to je uglavnom zadrta, tulava ekipa, pa nemamo o čem pričat.
Inače fakat imam raznolikih frendova, i pankera, i gangstera, i par frendova kaj slušaju elektronsku, metalaca, čak i pekara. Nije mi tolko bitna mjuza neg neki pogled na svijet i stajališta, tak da uglavnom bmk za to.

Maloki
01-04-2008, 20:42
Ne zaboravi da imaš i frenda pekara.

R@pt0r
01-04-2008, 21:27
Ma BOLI mene ona stvar šta netko sluša...
Ja mogu slušat sve vrste glazbe, osim one koje nemaju smisla.
Npr. neš što zvući ovako (nllyMCF3Jyo).

str33t6l0w
01-04-2008, 21:46
iako preferiram elektronsku glazbu većina frendova i frendica sluša sve osim toga što ja volim :D... zašto se nebi slagao s njima? kad idemo van, jednom idemo tamo gdje ja hoću, drugi puta gdje netko drugi hoće.. i tak... zašto se nebi slagao s nekim samo zato što on sluša neku drugu vrstu glazbe? bezveze...

Peyo
02-04-2008, 01:57
Uopće me ne dira tko što sluša, makar ja i većina moga društva sluša rap. A one osobe koje se recimo sprdavaju iz nas zato što slušamo rap, uzvratimo verbalno ili šutimo, a ponekad se i potučemo. :evil: Osobe s kojima sam si dobar sam dobar and over, bez obzira što slušaju. BTW: nekad znamo cugat skupa sa metalcima. :friends:

medusa
02-04-2008, 13:45
gledam na karakter ljudi a ne na glazbu, ali pošto cajke privlače određene sorte ljudi (i to one sorte koji mi idu na živce) s cajkarošima se ne družim.

Plexihack
02-04-2008, 15:48
Pa češće sam bolji s onima koji slušaju istu ili sličnu vrstu glazbe...okružuju me cajkaroši koji misle da je metal sotonizam...zato se bolje slažem sa onima koji slušaju istu vrstu glazbe,jer većinom ti isti su i inteligentniji...

Stvarno,shvatio sam da većina inteligentnijih ljudi sluša metal,punk,rock ili elektronsku glazbu i onaj pravi rap (ne fifti sent,emenem i takve stvari)...ostatak je većinom na nivou sa cajkašima.

vkgamer17
02-04-2008, 15:50
kakve veze ima tip glazbe koji neko sluša sa osobnošću te osobe?glupa tema,prijatelju...

Mafioz0r
02-04-2008, 19:30
Ima veze, posebno kod cajkaša. Opće je poznato da cajke privlače razne primitivce i seljačine. Ne kažem da su svi cajkaši takvi, ali većina njih je.

Durin
02-04-2008, 22:10
Hmmm...spada li to u Multimediju?Po nečemu da, po nećemu ne ali neka ostane.Kod mene nema veze što netko sluša, to mi ne igra nekakvu važnu ulogu.Glavno da mene ne prisiljava da slušam nešto što mi se ne sviđa i da mi ne nameće svoju glazbu.

Fenrir
04-04-2008, 16:41
Ne zaboravi da imaš i frenda pekara.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Ispravljeno.

Kostolomac
05-04-2008, 10:39
zaboli me ko što sluša. imam frendova i frendica cajkaša, wannabe gangsta, metalaca, emota, tehno-vjeverica... a i ja slušam svašta pa se i sa svima slažem :)

Hamti Damti
05-04-2008, 14:40
Stvarno,shvatio sam da većina inteligentnijih ljudi sluša metal,punk,rock ili elektronsku glazbu i onaj pravi rap (ne fifti sent,emenem i takve stvari)...ostatak je većinom na nivou sa cajkašima.

ja sam to shvatio još od onog starog svjetskog testiranja inteligencije ljudi koji slušaju razne glazbe, i ispalo je stvarno tako da ljudi koju slušaju rock, metal, punk i sl. da su najpametniji, ljudi koji slušaju pop glazbu su na 2.mjestu, dok ovi što slušaju kojekakve narodne muzike su na dnu ljestvice :D

inače imam puno kompanjona što slušaju cajke, i od svih njih jedino su dvojica pametna :|

_ZlayA_
05-04-2008, 15:48
slazem se sa kenanom, fakat jest glupo etiketirati ljudi po tipu muzike koji slusaju... inace dobar sam sa svima mada drzim distancu od cajkaša, jer su cajkaši kod nas više mutirani nego kod vas. kod nas su to oni žešči kočijaši tako da sve i da se trudiš sa njima nikad ne možeš pričati na istoj frekvenciji :P al večinu moje 'raje' čine metalci i ima jedan dio elektronaca...