PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoć (rjeseno)



Mister_No
31-03-2008, 20:33
nesto sam supao,pokusao sam clockati proc i napravio za...b.promjenio sam neke parametre u biosu tipa voltaža fsb i sta ti ja znam i nisam mogao bootati-monitor mi se ne pali.kad resetiram cuje se par beepova i kaze "overclocking failed"F1 to load setup,F2 to load setup defaults.tada mogu uci u windowse.ali kad ponovo restartam opet par beepova i moram uci u bios,load setup defaults i bootam u windowse.

molim pomoć!

hvala!

edit:koji sam kreten nisam trebo nista dirat

RIDER32
31-03-2008, 20:53
Resetiraj biose tako da izvadis onu bateriju.
Nemoj da te to obeshrabri.

31-03-2008, 21:05
Opet uđi u bios...idi na Load Fail-Save Defaults i pritisni enter...nakon toga idu dolje do Save & Exit Setup i opet pritisni enter,,,pitat če te na engleskom dali želite spremiti postavke...tada pritisni tipku Y...i pritisni enter...nakon toga če ti se bios opcije vratiti ko da imaš novo računalo...


Ili kao što ti je kolega rekao izvadi bateriju...no ako se već upuštaš u kloking mogao si barem pročitatu moj sticky koji imaš malo poviše ove teme...i saznao bi što napravit kad se počnu događat ove stvari.

Mister_No
31-03-2008, 21:54
uuf..hvala ovo s baterijom je pomoglo...vracam se ipak na stari overclock(auto overclock)na 2.73GHz.pokuso sam manualno al nije islo,kao da je ova ploca malo sj....a.a nisam ni ja bas strucan.nista od pokusaja na 2.9-3GHz.steta

RIDER32
31-03-2008, 22:02
Editaj prvi post i napisi [RJESENO]Su naslovu.
I nemoj odma odustati.
Procitaj sta je napisao AMD i pokusaj ponovo.
Ja sam se 4 dana mucio i nest opostigao.
Neuspjeh te nesmije obeshrabriti vec nauciti necem novom.
Pokusavaj dok ne upijes.
Kad uspijes lebdit ces jer znas "sad sam pametniji" :thumbs2: