PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ispr(i)čnice i isprike



Booby
31-03-2008, 14:24
Ajd napišite koju dobru ispriku, neda mi se pisat jebenu zadaćnicu iz grčkog (Katolička-klasična gimnazija FTL). Može pomoć i neka jednodnevna bolest, ak znate koju (nemojte mi samo spominjat stvari tipa "bol u zubu" jer to nemoš prodat ni mojoj babi).

Kron
31-03-2008, 14:53
rečeš mami da te cilu noc drob bolija i da ti je bilo muka i da nisi nista spava, ujutro to odfejkas, nista ne jedes, odes u WC ko fol izrigati ces se, uzmes toplomjer, streses ga na drugu stranu do 37,5 i kazes da si ima virozu, mater ti opravda i gg

Edit: i dan prije ko fol ides i lezis po kuci i kazes ajme muka mi je ajme drob me boli, uzemes tonu pcplayova i provedes uru u WC i stenjes i kazes mami da ti kuva caja

Ogg The Dogg
31-03-2008, 15:31
hehe... kod mene u razredu je bilo zanimljivih isprika, tipa: zaustavila me policija zato što nemam dozvolu za motor, zabio sam exer u ruku pa sam bio kod doktora i onda lik 7 dana nosi zavoj na ruci, ili odlasci na predizborne skupove,smrt u obitelji,zatepo te auto, pa ti lik dao 500 kn da nikom ne kažeš(to se stvarno desilo jednom frendu), jedan je izgubio ključ od kuće pa ječeko starog 2 sata da dođe s posla i zaključa i tak... ak se sjetim još čega javim ti

SkunK
31-03-2008, 15:38
Ako ti je ujutro tada škola, odi kod doktora i reci mu da te boli grlo.
I ako ništa ne vidi, ti samo tvrdi da te boli, reći će da će proći i morat ces dobit isprcnicu pošto nisi bio u školi i on se neće zejbavat puno oko tog jednog dana i dat će ti ispričnicu.

flander
31-03-2008, 16:05
koji ste vi fenomeni, nemoj doć na zadaćnicu i amen, koda profa nezna da ako ne dođeš da ti je kao ful bilo zlo, ajde molim te , te su fore totalno izlizane da neznam kaj,kad mi se nije dalo doć na test nisam došal...kaj mi može,niš.

B4j4
31-03-2008, 16:07
koji ste vi fenomeni, nemoj doć na zadaćnicu i amen, koda profa nezna da ako ne dođeš da ti je kao ful bilo zlo, ajde molim te , te su fore totalno izlizane da neznam kaj,kad mi se nije dalo doć na test nisam došal...kaj mi može,niš.
-.-'
sljedeci dan te izreseta i spici ti 2 sulje i srusi te na kraju.. gg

flander
31-03-2008, 16:15
koji ste vi fenomeni, nemoj doć na zadaćnicu i amen, koda profa nezna da ako ne dođeš da ti je kao ful bilo zlo, ajde molim te , te su fore totalno izlizane da neznam kaj,kad mi se nije dalo doć na test nisam došal...kaj mi može,niš.
-.-'
sljedeci dan te izreseta i spici ti 2 sulje i srusi te na kraju.. gg

ovako, nijeda mudrujem i neznam kaj, ali iz iskustva znam, jel sam bio svjedok, u 4. godini maturanti kad smo bili, frend je imal vjerovao ili ne 250 izostanaka, jel ti znaš kaj je 250 izostanka i to samo u prvom polugodištu, u drugom je nešto manje imao,cca 100, vjerujm mi ne serem, jel se sjećam kad mi je svjedođbu pokazal. I pazi sad lik je prošao sa 5 4. razred, na anstavu je dolazil kad mu se je dalo, onak došal je odgovaral i ošal doma, i niko mu nije srao, a bio je maturant, a dobro znaš da kad si maturant da ti svakakva sranja serkaju. Tako da sve priče koje čuješ da bute rušili ili neznam kaj su samo bajke da se uplaši, ali naravno nitko ne vjeruje u to dok se ne suoći sa time.

Tako i u njegovom slućaju, ne dođe na zadaćnicu i kaj ? Pitat ga nemože jel je to zadaćnica, piše se sastavak, a to se nemože ispitivat jel je to izražavanje. Drugo da piše gramatiku ili nešto treće onda mora znat daslijedeći sat koji bude imal će ga 100% pitat. Tako da nemora niš mudrovat. ;)

Ivan_87
31-03-2008, 16:16
dok sam išo u školu skupio sam obavezno svake godine opomenu pred isljučenje sa cca 50-60 neopravdanih i sigurno cca300 opravdanih sati,svako malo sam koristio prilike,otišo kako kad 1 ili 2 cjela dana iz škole,letio doktorici da taj i taj dan nisam bio u školi jer me glava užasno bolila i kao da me stalno boli,onda me slala na slikanje ...

uglavnom jedva nekako su fore sa doktoricom i pečatiranom ispričnicom prolazile,starci su srali naravno,al opet sve je super završavalo

znao sam isto tako scvaki 3 mjesec ostat cjeli tjedan doma i drmat toplomjer na drugu stranu ...

sve je to isfurano i mislim da nepostoji neki drugi način osim ako ne platiš nekom da ti ruku polomi :)

flander
31-03-2008, 16:17
@ borlic 5 e o tome i prićam, preisfurano sve to, i bajke nad bajkama

Ivan_87
31-03-2008, 16:18
@ borlic 5 e o tome i prićam, preisfurano sve to, i bajke nad bajkama

čak je bilo par likova koji su sveukupno bili možda 2mj u školi i nakraju prošli na popravnom sa 2 komada,a neke budale koje su stalno dolazile su pale razred

flander
31-03-2008, 16:24
@ borlic 5 e o tome i prićam, preisfurano sve to, i bajke nad bajkama

čak je bilo par likova koji su sveukupno bili možda 2mj u školi i nakraju prošli na popravnom sa 2 komada,a neke budale koje su stalno dolazile su pale razred

e i ta spika isto mi nikada nije bila jasna, lol evo frend od kad je bio počeo drugi semestar nije niti jednom bio na elektrotehnici a prošao kolokvij, a ima par ljudi koji su u prvim redovima i neznam javljaju se stalno i pišu sve pali

sa takvim genom se rodiš i nemoš protiv toga

B4j4
31-03-2008, 16:27
koji ste vi fenomeni, nemoj doć na zadaćnicu i amen, koda profa nezna da ako ne dođeš da ti je kao ful bilo zlo, ajde molim te , te su fore totalno izlizane da neznam kaj,kad mi se nije dalo doć na test nisam došal...kaj mi može,niš.
-.-'
sljedeci dan te izreseta i spici ti 2 sulje i srusi te na kraju.. gg

ovako, nijeda mudrujem i neznam kaj, ali iz iskustva znam, jel sam bio svjedok, u 4. godini maturanti kad smo bili, frend je imal vjerovao ili ne 250 izostanaka, jel ti znaš kaj je 250 izostanka i to samo u prvom polugodištu, u drugom je nešto manje imao,cca 100, vjerujm mi ne serem, jel se sjećam kad mi je svjedođbu pokazal. I pazi sad lik je prošao sa 5 4. razred, na anstavu je dolazil kad mu se je dalo, onak došal je odgovaral i ošal doma, i niko mu nije srao, a bio je maturant, a dobro znaš da kad si maturant da ti svakakva sranja serkaju. Tako da sve priče koje čuješ da bute rušili ili neznam kaj su samo bajke da se uplaši, ali naravno nitko ne vjeruje u to dok se ne suoći sa time.

Tako i u njegovom slućaju, ne dođe na zadaćnicu i kaj ? Pitat ga nemože jel je to zadaćnica, piše se sastavak, a to se nemože ispitivat jel je to izražavanje. Drugo da piše gramatiku ili nešto treće onda mora znat daslijedeći sat koji bude imal će ga 100% pitat. Tako da nemora niš mudrovat. ;)
ja sam znal imat po 400 izostanaka zbog bolesti ali to se fala bogu smirilo...
ti si sad govorio za zadacnicu.. ali ako je test ? kaj onda ? to ga moze pitat usmeno a vjerovatno i hoce... a ako ti profesor oce dati 1, uvjek ce naci nesto sto ti ne znas :wink:

unknown
31-03-2008, 16:43
dođeš i kažeš bio sam bolestan i točka, ako neće opravdati reci staroj(starog izbjegavaj kod njega ti to ne plai) i samo reci da te boli glava i da ti je grlo suho

SkunK
31-03-2008, 16:53
Ti isto imaš ideje dobre... suho grlo? I zbog tog kao neces u skolu? Mora te nešto "bolit" ili ti biti "loše".

flander
31-03-2008, 17:01
ali ako je test ? kaj onda ? to ga moze pitat usmeno a vjerovatno i hoce... a ako ti profesor oce dati 1, uvjek ce naci nesto sto ti ne znas

pa jesam rekal da ako ima test da mora bit siguran d će ga slijdeći sat pitati

nesmije te pitat ono što niste radili, da neznam kaj, a ako imaš složan razred on ti može bit svijedok da je to istina ;)

Neven <R>
31-03-2008, 17:11
Općenito mi je debilizam izbjegavanje testova, uvijek sam radije popio jedinicu. a često se moglo navući i više. A ekipu koja je dolazila samo na ispitivanje su kod nas izbacivali iz škole i komotno ih slali u dopisnu.

Ogg The Dogg
31-03-2008, 19:05
u mom razredu moš pobjeć jednom. moši drugi put. možd i treći. i onda te razrednik stisne da te yaya zabole, skomada matematiku, dobiješ mjesec dana da budeš redar, daš 50-ak kuna u razrednu blagajnu(te pare služe za završnu pijanku na kraju godine, kad se cijeli razred skupa s razrednikom nadere ko guzice) i slične fore. ne znam kak je kod vas al kod nas nema zahebancije

Kenyi
01-04-2008, 13:14
lol, ako razrednik vidi da te nema na jednom casu koji je test, ili kada si trebo odgovarat odma ide vladanje.Kod nas je tako.

SkunK
01-04-2008, 14:41
u mom razredu moš pobjeć jednom. moši drugi put. možd i treći. i onda te razrednik stisne da te yaya zabole, skomada matematiku, dobiješ mjesec dana da budeš redar, daš 50-ak kuna u razrednu blagajnu(te pare služe za završnu pijanku na kraju godine, kad se cijeli razred skupa s razrednikom nadere ko guzice) i slične fore. ne znam kak je kod vas al kod nas nema zahebancije

Ajde da vidim baš kako bi me "stisnuo".
Mjesec dana redar? 50kn u razrednu blagajnu? Kakve su to gluposti?? . Ovo prvo necu niti komentirat, a da mi je baš vidit koji zakon RH je u njegovu korist da me može prisilit da dam tu lovu.

Lord Jambrek
01-04-2008, 15:10
u mom razredu moš pobjeć jednom. moši drugi put. možd i treći. i onda te razrednik stisne da te yaya zabole, skomada matematiku, dobiješ mjesec dana da budeš redar, daš 50-ak kuna u razrednu blagajnu(te pare služe za završnu pijanku na kraju godine, kad se cijeli razred skupa s razrednikom nadere ko guzice) i slične fore. ne znam kak je kod vas al kod nas nema zahebancije

Ajde da vidim baš kako bi me "stisnuo".
Mjesec dana redar? 50kn u razrednu blagajnu? Kakve su to gluposti?? . Ovo prvo necu niti komentirat, a da mi je baš vidit koji zakon RH je u njegovu korist da me može prisilit da dam tu lovu.

Jelda, ja bi ga odma tužio i smješkao mu se s prozora škole gledajući kako odlazi u znanju da tu više nikad neće radit.

Ogg The Dogg
01-04-2008, 15:15
jeld, tužio bi ga, i on ne bi dobio otkaz zato što smo se mi u razredu tak dogovorili. i vjeruj mi, u mojoj školi on ne bi dobio otkaz zato što je jedini profesor koji zna objasnit matematiku. tak da vam ta teorija pad u vodu

pimp
01-04-2008, 17:00
jeld, tužio bi ga, i on ne bi dobio otkaz zato što smo se mi u razredu tak dogovorili. i vjeruj mi, u mojoj školi on ne bi dobio otkaz zato što je jedini profesor koji zna objasnit matematiku. tak da vam ta teorija pad u vodu

zovite inspekciju?

R@pt0r
01-04-2008, 17:19
ako neće opravdati reci staroj
Pa neće, tj. nemože ti on/a opravdavat nego razrednik. Zar ne :D
Jedino ako ti je ta/j prof. iz tog i tog predmeta razrednik...

unknown
01-04-2008, 17:38
Općenito mi je debilizam izbjegavanje testova, uvijek sam radije popio jedinicu. a često se moglo navući i više. A ekipu koja je dolazila samo na ispitivanje su kod nas izbacivali iz škole i komotno ih slali u dopisnu.


ja bi mu se u facu smijao..... ne može on tebe natjerati da daš 50 kn, tak me je jedan profesor uzeo na pik ja ljepo otišao kod ravnatelja i da vidiš kako me na miru ostavio

Lord Jambrek
01-04-2008, 17:59
Općenito mi je debilizam izbjegavanje testova, uvijek sam radije popio jedinicu. a često se moglo navući i više. A ekipu koja je dolazila samo na ispitivanje su kod nas izbacivali iz škole i komotno ih slali u dopisnu.


ja bi mu se u facu smijao..... ne može on tebe natjerati da daš 50 kn, tak me je jedan profesor uzeo na pik ja ljepo otišao kod ravnatelja i da vidiš kako me na miru ostavio

Malo smo fulali quote jelda? :D

Ogg The Dogg
01-04-2008, 18:05
ja bi mu se u facu smijao..... ne može on tebe natjerati da daš 50 kn, tak me je jedan profesor uzeo na pik ja ljepo otišao kod ravnatelja i da vidiš kako me na miru ostavio
hehe, ako si se tako sljudima iz razreda dogovorio, onda nije liepo izvodit izdarije.
i ja se s time slažem, s dogovorom,mislim. iovak ne bježim s nastave. štoviše, nemam ni jedan jedini izostanak ove godine :)

SkunK
01-04-2008, 18:09
Debilan dogovor...

Kao da je njegova stvar hocu li ja izbjegavat nastavu, kad dođe provjera znanja on me mora pitat kao i sve učenike, e sad hoću li ja znat to sve ovisi o meni.
Sve te kazne su debilne, ako izostanem baš gro sati tu postoje pravne institucije koje će smirit moje hormone, a ne debilni profesor koji "jedini zna matematiku" i njegove glupe primitvne kazne.

Ivan_87
01-04-2008, 19:59
al ubvjek postoji ono za one koji imaju para i koje nije sram 50eur pa opravdaj 20 neopravdanih heheheheh :D

King tiger
01-04-2008, 21:37
lol, ako razrednik vidi da te nema na jednom casu koji je test, ili kada si trebo odgovarat odma ide vladanje.Kod nas je tako.
ma kako da ne .

Blacky_123
02-04-2008, 19:08
Pa kaj nije jednostavno "kao" otic u skolu i zazujat u neki birc ili kod nekog i poslije negdje nades ispricnicu(ja sam je imo i printo sam je do milje volje) i samo isprintas i predas :D

SkunK
03-04-2008, 13:06
Da, ispričnice inače nađeš na ulici i samo pokupiš.

Ez.

vkgamer17
03-04-2008, 15:34
ja sam ove godine skupio nekih 68 neopravdanih.MOJ PONOS!!!

Kron
03-04-2008, 21:32
danas ostao doma zbog ispita iz matematike i oko jedan i kvarat dobijem poruku "nismo pisali"
sprč teži

Jopax
04-04-2008, 19:37
Lol to se i u nas desilo sa ponavljanjem zadaćnice iz OET-a učila većina razreda i on nam kaže da je nećemo radit :D
Neg nije ti pametno izostat taj jedan dan, preočito je, radije te nema dva ili tri dana, pojedi nešto pokvareno da dobiješ trčihitis, jedi dvopek i rižu, povraćaj i slično, extra je ako ne spavaš po cijelu noć pa izgledaš ko govno ujutro, tako sam ja cijeli tjedan izostao :D

Grim
07-04-2008, 10:43
Ma koje su to sve komplicirane stvari napravite kao ja govori boli te nes,boli , boli, odi na wc i gurni cetkicu za zube u grlo i ispovracaj se.Kod mene uvijek djeluje :D

unknown
07-04-2008, 11:22
Ma koje su to sve komplicirane stvari napravite kao ja govori boli te nes,boli , boli, odi na wc i gurni cetkicu za zube u grlo i ispovracaj se.Kod mene uvijek djeluje :D


lol... bulimija :rotfl:

Nodakim
07-04-2008, 12:37
više školimija
btw.slažem se sa ogg,mi se žalili na profu iz matke(najveća pogreška ikada)

THUNDER_DINIX
27-05-2008, 10:02
ma najbolja isprika je otic sa nastave i dobit neopravdani. sta se imam zamarat smisljanjem nekih gluposti?

MTF*
29-05-2008, 19:09
meni je to ko pickica...markirat cu jer nisam naucio, uuuu....
ak vec nisi naucio budi faca i dobij tu jedinicu pa za sljedeci put nauci i ispravi...
necete citav zivot bjezat^^

King tiger
29-05-2008, 19:44
meni je to ko pickica...markirat cu jer nisam naucio, uuuu....
ak vec nisi naucio budi faca i dobij tu jedinicu pa za sljedeci put nauci i ispravi...
necete citav zivot bjezat^^

nisi faca ako dobijes keca a mogao si pobjec.
samo si glup

MTF*
29-05-2008, 21:08
ne, glup si ako nisi naucio za to...zasto bi bjezao od problema?

Jerry
29-05-2008, 23:26
zbog sira

flander
29-05-2008, 23:33
to mi nikada nije bilo jasno bježat sa nastave, drugo ako cijeli razred ide

ali sad nisam učio, idem markirat

poberem komad i bok i ovak na kraju svi prođu

Baldrick
29-05-2008, 23:54
danas ostao doma zbog ispita iz matematike i oko jedan i kvarat dobijem poruku "nismo pisali"
sprč teži
ne sviđa mi se nightwish, operski glas, ugh..

Babitz
30-05-2008, 03:39
Itekako si pogodio topik za to. :bravo:

Nodakim
30-05-2008, 22:12
ehem...ocito da je on neki Baldrickov potomak...damn....

OMFGMaro
01-04-2009, 00:21
ja sam 1. srednje i evo krajem treceg mjeseca sam imo 9 predmeta 1..ugl jer previse izostajem i ljen sam sam sad ispravio 3 predmeta i stara mi je davala da izostajem al svaki put kaze da odgovaram sljedeci sat ako vec nisam naucio . zbog igrica najvise izostajem kad je ujutro skola nemogu se probudit itd xD i ne nisam dosad pao razred

K4ciga
03-04-2009, 18:11
Nije problem što si previše lijen niti išta slično,već si...ah,ograničenih mentalnih sposobnosti.

D.E.M.O.
05-04-2009, 10:13
ja sam 1. srednje i evo krajem treceg mjeseca sam imo 9 predmeta 1..ugl jer previse izostajem i ljen sam sam sad ispravio 3 predmeta i stara mi je davala da izostajem al svaki put kaze da odgovaram sljedeci sat ako vec nisam naucio . zbog igra najvise izostajem kad je ujutro skola nemogu se probudit itd xD i ne nisam dosad pao razred

"ljen"
"nemogu"
"igra"
lack of ,-es

pretpostavljam da si medju ostalim pao i hrvatski :)