PDA

Pogledaj cijelu verziju : AHM imam ideju



'L$d'
14-04-2006, 00:56
...e ajmo osnovati PC PLAY CoD2 klan, naravno ako se gospoda urednici slažu, recimo da se skupe nekih 10-ak dobrih playera i mogli bi PCPLAY predstavljati , te osvajati razne turnire, bilo bi to dobro , jer se više ne bi morali brinuti o uređenju poslovnih interijera , koje bi ukrašavali neprijateljskim glavama ili raznim suvenirima iz drugog svjetskog rata.
slobodno recite ako je ideja neizvediva. PCP ruLZ

amer!x
15-04-2006, 21:05
slažem se...
ali vecina njih koji igraju dobro vec imaju klanove...
pa tako i ja :D

Mr.G4m3r
03-07-2006, 15:02
I'm in ako ce biti nesto od toga...

Rocchiro
03-07-2006, 15:33
imam klan momentalno :(

D.E.M.O.
03-07-2006, 17:00
da se radi o cod1 mislim da bih pristao :wink:

goGAMERo
03-07-2006, 18:34
Dobra ideja! :pray:

cero
04-07-2006, 07:37
Ovo vam je mrak ideja !!
:)

Jerry
05-01-2007, 16:59
hm...spreman sam napustit KE za PCP klan :D :))
inače ja se mogu nazvat dobrim plejerom ^^

ukay
05-01-2007, 18:10
hm...spreman sam napustit KE za PCP klan :D :))
inače ja se mogu nazvat dobrim plejerom ^^

i ja sam dobar player navijam za PCP team :D

Munjeni jarac
05-01-2007, 18:10
pa i ja bi se mogo nazvat dobrim (ni losim ni dobrim,ali tezim prema najboljima) playerom :)
a ako netko oce da me isproba i da procjeni kakav sam plejer neka slobodno zove :killyou: .....i neka mi prosvira glavu sa raznolikim oruzjem :rotfl:

Munjeni jarac
05-01-2007, 18:11
imam renutno klan ali mislio sam izac iz njega pa onda..... :D

Kron
05-01-2007, 20:58
a da se svi joinate u panzerdiviziju? uups, jebiga, morao sam :oops:
imamo lidera, podlidera.....i....mene (and we are desperate)

Btw, ideja je dobra, samo morate pazit da ne saxate da vam Wik nebi naredio da maknete PCP tag :) (kidding, niste tako losi....)

GRIZLI2
05-01-2007, 21:17
e ljudi jel moze to biti cod 1 klan zato to mi je cod 2 Cr3ck4n paaaa znate
khm*admini*khm :) :D

Kron
05-01-2007, 22:51
khm*bihnet*khm

streetrace777
05-01-2007, 23:18
Moze smatram se relativno dobrim playerom

mEtAXa
05-01-2007, 23:23
ej carevi zasto je sve na ricima ajmo mi nesto probat napravit :? ja sam za naravno ali triba bi naavit origigi cd key (znam kako ali me je*e lova) pa ako ima dovoljno zainteresiranih ja bih da pocnemo, onako iz zajebancije, ako wik dopusti, sprdacina na ts-u, itd. PcP rula naveliko :)

Steel
06-01-2007, 05:29
kad se skupite izazvao bi vas odma na jedan war sa svojim klanom... da vidim na sto to lici...

http://www.squad-clan.netS- moj klan :killyou:

LeveL
06-01-2007, 13:11
jebiga, vidite u tome je problem, ne trebaju nama kompovi g15 tipkovnice, samo jebeni server i web. al ocel pcp dat tolko para, ja bi bio spreman vodit cod1 squad naso bi brzo 3 odlsql playera, pod^dmg!, pod^dark!,... al svi samo pricaju. evo ja cak imam i jebeni cod1 server i to od t-coma ocemo li onda? multigaming? spojit ovo u neki efikasni multigaming pcp klan. pcp stavi malu reklamicu, bude nam sponzor tag nesto level.pcp^gaming i radimo cuda ljudi, samo treba volje. u wowu ekipa uleti u guild. cod2 klan, cod1 klan, AA klan, cs klan samo dajte malo vise volje i sve je ovdije

LeveL
06-01-2007, 13:13
steel na bcbu si prizno da si njub :D

Kiklop
06-01-2007, 13:14
lol samo se ti nadaj

Munjeni jarac
06-01-2007, 13:18
ako je za cod1 onda ja necu jer nemam..........a cod2 mi je isto (znate vec) al nabavit cu origigi cdkey uskoro :D

Kron
06-01-2007, 13:32
jebiga, vidite u tome je problem, ne trebaju nama kompovi g15 tipkovnice, samo jebeni server i web. al ocel pcp dat tolko para,Sja bi bio spreman vodit cod1 squad naso bi brzo 3 odlsql playera, pod^dmg!, pod^dark!,... al svi samo pricaju. evo ja cak imam i jebeni cod1 server i to od t-coma ocemo li onda? multigaming? spojit ovo u neki efikasni multigaming pcp klan. pcp stavi malu reklamicu, bude nam sponzor tag nesto level.pcp^gaming i radimo cuda ljudi, samo treba volje. u wowu ekipa uleti u guild. cod2 klan, cod1 klan, AA klan, cs klan samo dajte malo vise volje i sve je ovdije

Da budemo klan PCP-a, za to nikad necemo dobit dozvolu. I da dobijemo, to ce se raspast kad tad, i onda cemo morat dobivat regrute izvana, tj one koje nisu culi za PCP. napravite klan koji ce biti sa clanovima ovog foruma. Btw, server i nije toliko skup, a to sto bi vi odma otvorili public sa 40 slotova, to je druga prica

Steel
06-01-2007, 15:50
steel na bcbu si prizno da si njub :D

jesam :D ... ali ne toliki kolikim me smatras :P

mislim da si me vidao do sad pod nickom:

Steel'''

pimp
06-01-2007, 18:07
jebiga, vidite u tome je problem, ne trebaju nama kompovi g15 tipkovnice, samo jebeni server i web. al ocel pcp dat tolko para,Sja bi bio spreman vodit cod1 squad naso bi brzo 3 odlsql playera, pod^dmg!, pod^dark!,... al svi samo pricaju. evo ja cak imam i jebeni cod1 server i to od t-coma ocemo li onda? multigaming? spojit ovo u neki efikasni multigaming pcp klan. pcp stavi malu reklamicu, bude nam sponzor tag nesto level.pcp^gaming i radimo cuda ljudi, samo treba volje. u wowu ekipa uleti u guild. cod2 klan, cod1 klan, AA klan, cs klan samo dajte malo vise volje i sve je ovdije

Da budemo klan PCP-a, za to nikad necemo dobit dozvolu. I da dobijemo, to ce se raspast kad tad, i onda cemo morat dobivat regrute izvana, tj one koje nisu culi za PCP. napravite klan koji ce biti sa clanovima ovog foruma. Btw, server i nije toliko skup, a to sto bi vi odma otvorili public sa 40 slotova, to je druga prica


20 eura jedan mjesec ,14 slotova uz to ventrilo ili ts , od nekih svaba
tako mi imamo iz Dow-a

Zeryx
07-01-2007, 15:17
jebiga, vidite u tome je problem, ne trebaju nama kompovi g15 tipkovnice, samo jebeni server i web. al ocel pcp dat tolko para,Sja bi bio spreman vodit cod1 squad naso bi brzo 3 odlsql playera, pod^dmg!, pod^dark!,... al svi samo pricaju. evo ja cak imam i jebeni cod1 server i to od t-coma ocemo li onda? multigaming? spojit ovo u neki efikasni multigaming pcp klan. pcp stavi malu reklamicu, bude nam sponzor tag nesto level.pcp^gaming i radimo cuda ljudi, samo treba volje. u wowu ekipa uleti u guild. cod2 klan, cod1 klan, AA klan, cs klan samo dajte malo vise volje i sve je ovdije

Da budemo klan PCP-a, za to nikad necemo dobit dozvolu. I da dobijemo, to ce se raspast kad tad, i onda cemo morat dobivat regrute izvana, tj one koje nisu culi za PCP. napravite klan koji ce biti sa clanovima ovog foruma. Btw, server i nije toliko skup, a to sto bi vi odma otvorili public sa 40 slotova, to je druga prica


20 eura jedan mjesec ,14 slotova uz to ventrilo ili ts , od nekih svaba
tako mi imamo iz Dow-aIspravka, mi imamo od slovenaca ne od švaba, tocnije od elitplayniga

pimp
07-01-2007, 17:10
jebiga, vidite u tome je problem, ne trebaju nama kompovi g15 tipkovnice, samo jebeni server i web. al ocel pcp dat tolko para,Sja bi bio spreman vodit cod1 squad naso bi brzo 3 odlsql playera, pod^dmg!, pod^dark!,... al svi samo pricaju. evo ja cak imam i jebeni cod1 server i to od t-coma ocemo li onda? multigaming? spojit ovo u neki efikasni multigaming pcp klan. pcp stavi malu reklamicu, bude nam sponzor tag nesto level.pcp^gaming i radimo cuda ljudi, samo treba volje. u wowu ekipa uleti u guild. cod2 klan, cod1 klan, AA klan, cs klan samo dajte malo vise volje i sve je ovdije

Da budemo klan PCP-a, za to nikad necemo dobit dozvolu. I da dobijemo, to ce se raspast kad tad, i onda cemo morat dobivat regrute izvana, tj one koje nisu culi za PCP. napravite klan koji ce biti sa clanovima ovog foruma. Btw, server i nije toliko skup, a to sto bi vi odma otvorili public sa 40 slotova, to je druga prica


20 eura jedan mjesec ,14 slotova uz to ventrilo ili ts , od nekih svaba
tako mi imamo iz Dow-aIspravka, mi imamo od slovenaca ne od švaba, tocnije od elitplayniga

a na xfireu kad gledam postavke servera od njemacke je zastava

LeveL
07-01-2007, 22:38
ekipa... tau je imo magazinRS za sponzora, cijeli CTS je dobio g15 tipkovnice.... dalo bi se sve napravit... ali ako nije pcp onda je bezveze... a nema bolje promidzbe gaming časopisa nego izravno u igri i na netu...

MindReader
07-01-2007, 22:57
ok ideja.. ja sam za.. ako bude mjesta, tu sam - ja sam inače pokusni kunić koji ne gine pa eto.. :D

emperror
08-01-2007, 01:06
ekipa... tau je imo magazinRS za sponzora, cijeli CTS je dobio g15 tipkovnice.... dalo bi se sve napravit... ali ako nije pcp onda je bezveze... a nema bolje promidzbe gaming časopisa nego izravno u igri i na netu...

a ti bi kao napustio xeqte da udjes u pcp klan :rotfl: daj molim te...


al dobro, ako bi dobio G15 tipkovnice i bilo kakav mis, dalo bi se tu sredit :D

edit: zajeb

ukay
08-01-2007, 12:28
Evo kao sto sam napisao na svojem topicu za osnivanje PCP clana sada zadnju rijec trebaju dati nadlezni iz PCP-a.
Sada mozemo samo navijati za pozitivan odgovor :D

Lord of Darkness
08-01-2007, 19:31
Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.

Jerry
08-01-2007, 19:35
Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.Sma jbš to ja igrat u 2 klana tag mi biti ]}KE-{[ [PCP Team]Jerry :D

LeveL
08-01-2007, 23:18
Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
srami se... ja bi te kicko iz klana ako ga imas... al sve se provjeraba po gudiu ako te uhvate to ti je ko da si cheater bolje da te nema... daj ajde admini samo recite DA(kako ce nas O.D.J.E.B.A.T)

olio
08-01-2007, 23:20
Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
srami se... ja bi te kicko iz klana ako ga imas... al sve se provjeraba po gudiu ako te uhvate to ti je ko da si cheater bolje da te nema... daj ajde admini samo recite DA(kako ce nas O.D.J.E.B.A.T)ja ne vidim što tu ne valja :?

Lord of Darkness
09-01-2007, 16:04
Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
srami se... ja bi te kicko iz klana ako ga imas... al sve se provjeraba po gudiu ako te uhvate to ti je ko da si cheater bolje da te nema... daj ajde admini samo recite DA(kako ce nas O.D.J.E.B.A.T)

Npr ja sam u ET-u i nisam im dao GUID jer neželim ići na ta posebna natjecanja poput CB-a i ostalog. I stoga npr fejkam i onda dam GUID PCP klanu i igram u cb-u i ništa mi se ne događa. Fejkanje nije cheatanje ako ti misliš da je cheatanje nemoraš fejkat. Tvoj problem.

LeveL
09-01-2007, 16:18
jer ako sam ja pureownage.level! i vidim da neko ima moj nick a nema pojma igrat popizdim, jer to nisam ja.. tako neko moze okaljat nas nick i psovat frendovima itd. a ako si u elite tigersima srami se. igras za svoj klan, njega predstavljas na cod sceni i ti si u njemu neko i nesto. i smisao normalnog klana su cb, i kupovi. nisam reko da je fejkanje cheatenje,ali ako te ulove kako fejkas i saznaju ko si ponasat ce se prema tebi ko prema izdajici, debilu

Lord of Darkness
09-01-2007, 16:40
jer ako sam ja pureownage.level! i vidim da neko ima moj nick a nema pojma igrat popizdim, jer to nisam ja.. tako neko moze okaljat nas nick i psovat frendovima itd. a ako si u elite tigersima srami se. igras za svoj klan, njega predstavljas na cod sceni i ti si u njemu neko i nesto. i smisao normalnog klana su cb, i kupovi. nisam reko da je fejkanje cheatenje,ali ako te ulove kako fejkas i saznaju ko si ponasat ce se prema tebi ko prema izdajici, debilu

Nisam ja netko i nešto u klanu nemam ja takav skill tj nemam predispozicije za CB. I usput imam takve roditelje da nemogu bit za računalom u vrijeme kad obično budu warovi. Osim toga ne bih bio prvi koji fejka.

Steel
09-01-2007, 21:10
gle ja igram za squad' . to je moj klan i to mi je najbitnije... igramo hcl, igramo cb, za njih mi je prijavljen guid, svi warovi izvan tog klana su meni zajebancija, bili mixovi ili fejkovi.

sta se tice fejkanja, radim to nekad, kad vidim da ekipi stvarno treba pomoc, a igraju sa nekim strancima ionako... ali inace ekipa s kojom se druzim, nije im do fejkanja... nego se skupimo pa igramo neki mix war protiv stranaca sa mirc-a.

Lord of Darkness
10-01-2007, 19:25
Hoće li biti potreban original za PCP klan ili ćemo se smilovati onima s manjim budžetom pa igrat sa neobveznim originalom ili ćemo pak naručit originale za one koji žele?

LeveL
11-01-2007, 10:48
Ajmo pričekat odgovor od admina... ovo je njima mali izdatak koji bi mozda puno znacio za cod scenu.. kad oni kazu svoje ..

Lord of Darkness
11-01-2007, 14:25
Ako bude šta bilo probat ću valeta nagovorit da dođe u PCP klan.

ukay
11-01-2007, 14:54
pa posto ima puno ljudi zainteresiranih za PCP klan,ako bude pozitiva odgovor,moj prijedlog je da se napravi mali turnir da se vidi ko ce igrati a ko ne :D

LeveL
11-01-2007, 23:39
ok, al u codu nema konkurencije

Lord of Darkness
12-01-2007, 13:11
s&d 1v1 nakon toga malo 2v2 da se priviknemo kako tko igra.

LeveL
14-01-2007, 17:22
Nah... slozit ce se turnir.... random 5v5 s&d i najbolja 3 iz pobjednickog tima, i najbolja 2 iz gubitnickog tima

Lord of Darkness
15-01-2007, 18:05
Nah... slozit ce se turnir.... random 5v5 s&d i najbolja 3 iz pobjednickog tima, i najbolja 2 iz gubitnickog tima

Ali nemojte gledat fragove i smrti uglavnom nego snimajte demoe uploadajte ih pa da vidimo kako tko igra i koliko je koristan timu.

LeveL
17-01-2007, 19:00
evo, admini sute i nikom nista od toga. aj neka se barem pojave i kazu NE da bude lock. di ste omfg

JedimiNjoke
17-01-2007, 19:52
Ja sam za hehe, al se bojim da bih bio samo moralna potpora - zahrđo sam u CoDu skroz zbog WoWa :P

Pozdrav Sven :)

Steel
18-01-2007, 02:16
Nah... slozit ce se turnir.... random 5v5 s&d i najbolja 3 iz pobjednickog tima, i najbolja 2 iz gubitnickog tima

lool... to smisla ima.... ne

nego uzmite ovako:

sniper
sacma
rifle
mashine gun
mashine gun

i onda nadete za pojedino od tih oruzja najbolje, koji ce igrati bas to odredeno oruzje. zisku?

Kron
18-01-2007, 14:04
Gle, moje misljenje je da ovo nece bas ici. Mislim, da predstavljate PCP to nema šanse. NHF. Jedino sto mozete napravit je kao klan, grupa sa PCP foruma, tu i tamo war, al bas da njih predstvljate na neznam kojem turniru, nece ici... Jedino da bas vam dobro krene pa nesto s Wikingom smislite vamo tamo.Ok, nemojte misliti da ja ne podrzavam ideju, to je samo moje misljenje, a ja sam BTW born to be pessimist.
GL&HF

ukay
19-01-2007, 12:45
....nist od toga.... :yuck:

bloody007
09-03-2007, 01:32
imam sam rec omg vi ste vecina teski jadnici i hocete da vas neko sponzorira jel suxate i normalan vas klan nece primit

Legija001
09-03-2007, 09:58
evo ja :D HIGH skill :D :D