PDA

Pogledaj cijelu verziju : točka prednosti (new movie)



Lord AngelRI
27-03-2008, 21:10
03.04. se počinje prikazivati novi film naziva točka prednosti ili ti originalni naziv VANTAGE POINT, spada pod akcijski triler... eto čini mi se ok film pa me zanima vaše mišljenje? te dali imate namjeru otići ga pogledati?, evo kratki sadržaj...



agenti su tajne službe na zadatku zaštite predsjednika Ashtona (William Hurt) na summitu o globalnoj borbi protiv terorizma.
Kada predsjednik biva pogođen odmah po dolasku u Španjolsku, nastaje kaos. U gužvi je i Howard
Lewis (Forest Whitaker), američki turist koji snima povijesni događaj da bi pokazao svojoj djeci kad
se vrati kući. Tamo je i Rex (Sigourney Weaver), američka producentica TV vijesti koja izvještava sa
konferencije. Kako pratimo istih 15 minuta prije i netom nakon pucnjave iz perspektive različitih
pojedinaca počinje se otkrivati zastrašujuća istina o pozadini atentata.

link:
- http://www.sonypictures.co.uk/movies/vantagepoint/

streetrace777
27-03-2008, 21:14
Inace vidio sam najavu za ovaj film i svida mi se. Cini mi se da vrijedi pogledat

Da_killah
28-03-2008, 00:38
ja danas išao na skrivenu u cinestar na to, jer uvijek možeš skužiti što će biti, ali ovaj put nije bilo to nego neki aćimovićev film...a baš se ponadao da će bit vantage point :(

Lord AngelRI
28-03-2008, 17:20
ja danas išao na skrivenu u cinestar na to, jer uvijek možeš skužiti što će biti, ali ovaj put nije bilo to nego neki aćimovićev film...a baš se ponadao da će bit vantage point :(

e pričekaj 3.4. :)

The Boz
28-03-2008, 22:33
I oni su zbilja Vantage Point preveli Točka Prednosti?!

No ajd, film mi izgleda OK.

Death By Sexy
29-03-2008, 12:08
I oni su zbilja Vantage Point preveli Točka Prednosti?!

No ajd, film mi izgleda OK.

advantage point :D :wink:

Lord AngelRI
29-03-2008, 21:25
ma prijevod je inače nama jača strana: prison brake - zakon braće i još bezbroj primjera...

al ajde ovdje je prijevod ok...

ja ga idem gledat evo ovaj tjedan dolazi pa...